Új privát üzeneted érkezett!

Boldog szülinapot a sok gyermeknek - Angi, Bencus, Emma, hű szerintem még Bazsónak sem írtam. :oops:

Barbi: jó lenne egy ilyen buli, de nem igazán vagyunk mobilisak. :P Pedig kivi vagyok ám a titkos részletekre. :wink:

Volenszki Vita, a pszichó, olyan vicces, ott derült ki az osztályon, hogy tulképp egyszerre jártunk az ELTE-re is, meg a pécsi szakképzésre, csak valahogy mindig csak elkerültük egymást (vagyis látásból ismertük egymást, csak sose beszéltünk). Igaz, az ELTE-n az ilyesmi nem nehéz, a szakképzésen meg ő felnőttre járt, én meg a gyerekre, szóval csak az előadások voltak együtt, amikre én nem nagyon jártam le. :oops: Na mindegy, most aztán dumcsiztunk egy sort a munkájáról.

Kép
Kép
tinu
 
 



Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Tinu: ÓRIÁS GRATULAAA!!! (és titkon drukkoltam, hogy a Csongor marad a "fő" nevetek, mert nekem is lett volna egy Csongorom, ha stb stb) Szóval örülök és annak is, hogy gyors voltál és hogy igy tudtál mosolyogni a fotón :) szal olyan rettenetes dolgok remélem nem történek veled ;)

Szülinaposoknak mind sok-sok Boldogat!!
Bazsónak, Bencének, Emmának, Tinunak :)

Zsanci: nekem van 11 db pöttyöm, ha szeretnéd postázom! ööö elküldöd a címed megint pübe?

Kata: hurrá ovi!! :)
Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy nekünk is sikerült bejutni a kiszemeltbe. De majd fixet máj 18-án tudok csak.

Zuz: ergot maximálisan kihasználom :) és nagyon jóóó...az arborétumba még Kamillát is köllöt cipelnem :roll:

Na és egy kis tesóféltékenységügyben kérnék HEEEELPPPPP!!!!
Kamilla tiszta zizma mostanában :( Az egy dolog, hogy elkezdte lökdösni Borit, meg mindent elszed tőle -ez belefér. Node totál szófogadatlan lett, mintha dirket a rosszasággal akarná magára felhívni a figyelmet. Egésznap szinte mást se hajtogatok, minthogy: ne csináld, ne fogd meg, tedd le, ne ne ne és már úúúgy útáloooom :( totál visszalépés :cry:
Na a pisikaki témáról nem is szólva :o Hétvégén Bfüreden voltunk Anyukám jóvoltából lábat lógatni ami totál jó volt, leszámítva Kamilla produkcióit. Első este bekakált az étterembe (sose csinált ilyet azelőtt), aztán másnap a játszótéren, aztán elszaladgált, aztán csapkodott, megahisztikett vágott le, pedig igyekeztünk ráfigyelni, játszani vele, kinyaltuk a seggit :cry: Érdekes mód, utsó este csak hármasba mentünk el vacsizni (Bori és Nagyi nélkül) olyan volt mint egy angyal! Nem szaladta körbe az éttermet, megült a seggén, szépen evett stb stb.
Ha szépen szólók magasról tojik rá, csak akkor moccan ha erősebb hangon szólók és szikrát szór a szemem az idegtől :cry:
Ez normális????????? Most újra tesóbaja van vagy mi a rák?? És persze előjött a parám, hogyha elkezdődik az ovi és ott bekakil akkor hazavágják, mint ama macskákat szokták.. :roll: :(
Ancsi, írtad, hogy Lencsinek is voltak ilyen kakipisi gondjai, nálatok ez hogy volt? Megoldódott??
Sokszor azt látom rajta, hogy Borit is azért szeretgeti, hogy ÉN megdicsérjem, kisandít közbe rám, hogy mit szólok hozzá :? Persze van amikor teljesen természetesen megszeretgeti minden hátsó szándék nélkül is. A gond az is lehet, hogy Bori sokat van kézben,mert asszem anyja pióca volt apja meg egy maki. Ha meg lerakom akkor meg fületszaggatón tud visítani és kitartó ezen a téren. (Bfüredről hazafelé 1,5 órát üvöltött a kocsiban :shock: szimplán azért, mert nem akart autózni).
Gondoltam, hogy valahogy átalakítjuk a napi programunkat, hogy legyen olyan idő amikor csak és kifejezetten Kamillával tudok foglalkozni, de akkor nemtom, hogy hogy fogok főzni?? (alvásidőben nem tudok, mert felzavarom vele) Ti ezt hogy oldjátok meg? Mármint a főzést...
Szóval kicsit (nagyon) el vagyok keseredve, hogy mi a szöszt csinálok rosszul, hol rontottam el, és mit kéne tennem, hogy újra a helyes mederben zajlódjon a napi menet és ne egy kiképzőtisztnek érezzem magam hanem mosolygós anyukának :?
Ötleteket várok! Plíz!

Kösz
Rylie
rylie
 
 

 
 

Rylie,
a többihez nem tudok hozzászólni, lévén, hogy mi is küzdünk sokmindennel, de az ovi miatt ne aggódj, tesómék ovijában egy kisfiú napi rendszerességgel pisil be és nem teszik ki emiatt :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Tinu: micsoda képek. Nagoyn szépek vagytok rajta. Gratula még egyszer, jól beelőztél időben is, pedig én azt hittem gyors szülésem volt... :-)

Rájli: tök megértelek, Fanni is produkál hasonlókat. Az ovitól tényleg nem kell félni, nem fogják kivágni. Nálunk is van egy kisfiú minden nap bepisil, és senki nem akarja még véletlenül sem kivágni. Megoldást én sem tudok, mert tényleg nehéz, hogy csak a nagy gyerkőccel foglalkozzunk, én persze különösen nem tudom, hogy fogom megoldani. Szóval kitartás...

Angi, Bazsó, Bencus, Emma boldogságos szülinapot kívánunk Nektek.

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Rylie: Tüci is teljesen megkattant, mióta itthon van CSongor. Elég hasonlóak a produkciók, mint amit Kamillánál írtál. Nagy megoldást nem tudok, mint a kötélidegek fonását. És persze minél több ölelést adni a nagynak. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Rylie,
összes gyerekem megkattanat, amikor hazavittem nekik egy újabb, kis "ajándékot"! 8)
sztem aki nem kattan meg, az nem veszített semmmit. Vagy, mert szuperideális csaldjában tökéletesen megoldható a gyermek új életbe való átvezetése, vagy szupernemideális családjában már eddig sem kapott túl sokat. :wink:
az "átlagos" vagy "nóóórmális" családban szerintem mindig van kattanás.
szar, de még mennyire, sajnos nekem semmi ellenszer nem vált be, csak az idő. Idővel megszokják, hogy nincsenek egyedül.
ettől még fognak szivatni akár 5 évvel később is, és az arcodba dörgölik, hogy azért mekkora dögség volt idehozni ezt a tesót, de addigra már edzettebb leszel. :wink: (persze nem ezeket a szavakat használják, de tudni fogod, hogy pont ARRA gondolnak)
Nálunk is volt bepisi, bekaki, de úgy vettem észre, oviban inkább nem kakilnak, a pisi meg tényleg nem fogja zavarni az óvonőket, szépen egy zacsiba csapják a pisis cuccost, és ott fog aszalódni, amig haza nem viszed... :twisted:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Rylie,
sztem nem rontottál el semmit, az irásod alapján figyeltek Kamillára is, ennél többet nemigen tehetsz. tényleg csak az idö és a szeretet, elfogadás segit. nekem ami bevált h nyugodtabb legyek: minden nap ha tudok félórát min. csak magammal foglalkozok, muszáj töltödni h ujra adhass nekik magadbol. ez mindenkinél egyéni: relax, meditácio, joga, nadi, stb...
(nálunk azota könnyebb sokkal, miota Ábel másfél éves lett, tök jol elvannak már kettesben is :) )
kitartáááááás és sok +++++. az ovi is sokat segit majd, a nagynak gondolom kell már gyerektársaság is többet.


Jó 7végét!
nekem 15 éves osztálytalálkozóm lesz szombaton baján, úúúgy izgulok mint az elsö nap elött az iskolában 8) :lol: szinte mindenki szétszóródott az érettségi után, alig láttam vkit közülük azóta...

KépKép
fibi
 
 


Akkor mi is normálisak vagyunk 8) . Kicsit agresszívabb lett, ami az ő félénk, visszahúzódó termszetének még bizonyos fokig hasznos is (édesen csacsog mindenhol a megszületett testvérkjéről :lol: Emma előtt nem beszélt idegenekkel, s még ismerősökkel is idő kellett az oldódáshoz. csak erősen limitált egyéneknek mutatta be önmagát). Nálunk is van anyát sandizó puszitömeg. Ha van csak :!: különidőnk akkor könnyebb. nem feltétlenül kell elmenni elég egy naaaaaaagy közös gyurmázás, tánc vagy kinél mi a szokás kistesó nélkül :!: . s csatlakoznék Fibihez, sok ölelés :lol: ! persze én még gyerekcipős, de ennyi már leesett :mrgreen:
főzés: jaaaaaaaaaj ne is mondd!!! tészta, palacsinta és barátaik, s megkérem anyumat,h jöjjön főzöcskézni


Fibi! mielőtt hazaengedtek jött be Víta csevizni/tesztelni milyen állapotban vagyok. kedves volt
jó bulizást :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Köszi a megnyugtatást :) legalábbis számomra megnyugvást jelent, hogy nem én vagyok a földönkívűli hanem másnál is vannak hasonló gondok, ergo ez a normális viselkedés Kamilla részéről. :roll:
és jó érzés "átlagos" családnak lenni :mrgreen: de most tényleg. :) hozzám nem passzolna amúgysem a rózsaszínködös, émelygős szirupos mindig mosolygós hétköznapiság 8)
És egyébként boszitopik, mert tegnap reggel egyszer még le köllött üvölteni a fejit, de pl ma már egyáltalán nem és ez már jóóóóó :)

És hát a gond az, hogy kötélidegem nem mindig van :? Tinu, te miből fonod??

Kamilla reggel megkérdezte, hogy Anya mikor költözünk az új lakásunkba? Miért vagyunk most itt?
Kérdem, hogy milyen új lakásra gondoltál?
Erre ő: hát a medencésbe! :lol:

Megfejtés:
Itt voltunk hétvégén: www.albavilla.hu

Nagyon pöpec hely, egy köpetre a Tagóre sétánytól, szép kert, játszótér, medence, hattyúk, hajók mikellmég?? :D

Rylie
rylie
 
 


Rylie: ki mondta, hogy nekem vannak kötélidegeim??? :lol: Én is ordítok és zúzom a gyerek lelkét. :? Igyekszem csak, néha jobban megy, néha meg rosszabbul.

Kép
Kép
tinu
 
 


SZiasztok!

Nagyon régen írtam, de azért néha olvaslak ám benneteket! (A név kötelez, hehe)
Emmához és Csongorhoz nagynagy gratula!!!!!
És az összes szülinaposnak is!
Tinu, nagyon szépek a képek!

Amiért most jöttem, az ZSANCI, neked szól:
Hallottál arról, hogy a ppkebtk-n 2010ig le kell adni a szakdogát/le kell államvizsgázni??? Ezt tegnap hallottam, PLETYKASZINTEN, de megrémisztett... Azt sem tudom,h mit jelent az,h 2010-ig, abban az évben, vagy még ebben.
Megpróbálok utánajárni a dolognak, de gondoltam, esetleg érdekel téged addig is...

Mindenkinek puszik!!!
rídonli#
 
 


Rylie, uez volt nálunk is, csak,h beálljak a sorba :)
És nem azonnal, vagyis nem csak, hanem kb fél éves volt a ksitesó, amikor újult erővel tört elő. (Csak nálunk a pisi...) Akkoriban sokat voltunk hármasban, lehet,h emiatt is. (Meg szerencséra a nyaralóban, a kertben úh nem volt akkora gáz a bepisilés.)
Köv.szept.től nem volt sok gond az oviban, addigra normalizálódott a helyzet. Sztem az segít, ha nem látja rajtad,h mennyire fölidegel a bekaka, meg az egyéb rosszaságok. (Baromi nehéz...)
Oviba a kiscsoportosoknak nálunk direkt kérték, h vigyün kbe 1-2 váltás bugyit, meg gatyót, mert náluk mág előfordulna balesetek, szal ez bele van ám kalkulálva!!
rídonli#
 
 


RId,
nem hallottam erről, de nem is értem, hogy ez mit jelent? miért 2010-ig? utána megszűnik az egyetem? :roll: :roll:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


s hogy a lényeg is szót kapjon 8) : ma hajnalban Angi keresett az ágyban. nem talált,mert épp lent voltam a konyhában. a kamerán sasoltam, ahogy édesen átkarolja a hugát, s továbbalszik :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok! Még nem jártam itt, gratulálok a kismamáknak és az anyukáknak!:) Én is a Szent Imrében fogok szülni, és információkat gyűjtenék, a kórházról, orvosokról, szülésznőkről. Ha tudtok segíteni, jó lenne, bármilyen információ érdekel. Bár, hála Istennek rosszakat még nem hallottam. Szülésznőm nincs fogadott, orvos igen. Még nem voltam a kórházban, de tervezem, hogy elmegyek és megismerkedem még most a hellyel:)! Előre is köszönöm, szép napot mindenkinek!

Kép
henn
 
 


Ríd, Zsan,
megkérdeztem az intézmény mellettem ülő TB-elnökét, és semmi ilyesmi nincsen, legalábbis ő nem tud róla. Azt üzeni, hogy a felsőoktatási törvény jelenleg kizárja, hogy az intézmények a szakdolgozat leadására-államvizsgára határidőt szabjanak, ha már megvan valakinek az abszolutóriuma, akkor akár 50 év múlva is államvizsgázhat :D

Tinu,
szépségesek vagytok :D

v
kisün
 
 


Vera drágám,
arra gyúrunk! :wink: vazze...

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Vera,
tényleg? tök jó, mert az ELTE-n van/volt ilyen határidő, 3 év abszolutórium után illetve 10 év a doktorinál, korábban volt a végtelenség :shock:

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Ancsi és other experts,
mi a kül. a bosch és mondjuk a candy mosogAatógép között. Árban úgy 30k. de a boltos szerint tudja uazt, persze a bosch kicsit jobb, no de mennyivel???????? mind2 3A-s, mind2n van gyorsmosás.
mire kell még figyelni?
csók és köszönet!

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Eltén jelenleg nincs határidő (Sztem). L sem diplizett még.
és sztem HA lenne ilyen, akkor arról kuttty kötelessége lenne tájékoztatni a diákokat az iskolának, akik még nem dipliztek, nem? mert hát honnan tudja az Istenadta? Szopinkázza ki az ujjacskából? Amikor L megszerezte az absz-ot, kb 10 éve, akkor még nem volt határidő. Ha meg azóta változott, BEPERELJÜK őket. :lol: :lol: :lol: :lol: 8) (és meg kell adniuk a diplomát szakdoga nélkül... :wink: )

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Szrek,
doktorinál abszolutórium után max. 5 évig húzhatod (elvileg) :? alapképzést nem tudom :D

Zsan,
rád gondoltam az ötven évvel... optimista becslés? :mrgreen:
kisün
 
 


Sziasztok!

csak bekösszönni jöttem!
12.én 11.58 perckor megszületett Emma babánk :lol: 3400grammal és 56 centivel!
elég hosszú szülés volt 15 órát vajúdtam , sajna elmentek a fájásaim így burokrepesztés majd később oxitocin kellett, de a tólófájás részénél hamar meglett!
nem volt egyszerű, méhszájat is varrni kellett, ahoz képest hogy 2.szülés nehezebb volt mint az első!de gátam az megúszta :wink:
de mindegy megérte,már itthon vagyunk 3440el jöttünk haza szóval tejcsi van bőven :lol:

teszek képet!

remélem mindenkivel minden ok!

Kép
Kép
Kép
tundiii
 
 


Tündi: gratulálok Emmához!!! Nagyon szépséges baba!Jó nagy haja van. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Vera,
köszi, jó tudni :D

Zsan,
nemtom, nekem muszáj volt most, mert lejárt a 3évem;akkor lehet, hogy attól függ, ki mikor kezdte

Tündi,
HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D nagyon szép baba!

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Tündi,
gratulálok, szépséges kislány :)
kisün
 
 


Zsan, SORRY!! Nem akartam rémhírt terjeszteni, csak gondoltam, hátha te tudsz a dologról vmit.
Kisün, neked és K.-nak köszi a megnyugtató és megbízható infóért!
Lehet tovább lóbálni a lábam még egy pár évig...hehe... (De azért megpróálok hamarost pontot tenni a dolog végére inkább.)

Régebben a ppke-n 2 év volt az absz után a határidő-és sztem azért jogos lenne, tekintve,h nekem most 3 éves az absz-om és ennyi idő alatt már jóóó sokat felejtettem. Az áll.vizsgától meg totál be vagyok tojva, mert évek óta nem vizsgáztam, elmúlt a vizsgarutinom. :(


Tündi, nagynagy gratula a kis hajasbabához! Nagyon édes!!
rídonli#
 
 


Zsan, még vmi: bódog 18at! :)
rídonli#
 
 


Tündi! GRATULÁLUNK! Nagyon édi a hajasbabád! :lol: :lol: :lol:

Zsan! Boldogokat!

Ríd! szija :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Köszönöm lányok!

Tündi,
nektek pedig hatalmas gratula!!!!! :lol:
és az a legszebb az egészben, hogy négy éve, pont azon a napon, amikor Emmád született, született itt is egy Emma!!!! :lol: :lol: :lol: Manóka Emmája! :wink:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Tündi: gratula Emmához!! Sok boldogságot sok tejecskét, gyors lábadozást ;)

Manóka Emmáját és Zsanci ifiasszonyt az Isten Éltesse!

Zsan: dm pöttyökre akkó már nem gerjedsz vagy mi van?
mosogatóg: az tutti, hogy a márkanévnek is van ára, de nekem semmi tapasztalatom Candyvel, ellenben Boschunk az sok van és mind szuperul muzsikál...

Henn: hhhát kérdezz konkrétat :) ki az orvosod? A kórház jó, a csecsemősöket kérdezni kell ha kiváncsi vagy valamire, mert amúgy állandó elhavazásban vannak. Érdemes bemenni körbenézni, hogy lásd mi van az üvegajtón túl. Mónisa odavan a kórház kajááért, szerintem elmegy kategória. Tiszta és normális kórház.

Ríd: köszi a megnyugtatást :)

ÉS ÉS ÉS ÉS KAMILLÁT FELVETTÉK AZ OVIBAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!
Szeptembertől a Méhecske csoport oszlopos tagja :) bukfencező szmájli hegyek
egyelőre ő is örül 8)
Ja ez a kiszemelt, nem körzetes ovi, szal megmenekültünk az unszimpa körzetestől hehe

Rylie
rylie
 
 


Rylie,
örüörülörül :D :D Mivel két éve baromira izgultam, hogy Dócit felvegyék, PONTOSAN át tudom érezni az örömöt, amit most érzel :)
kisün
 
 


aztaaaaa, a lelkemet eladtam volna 3 éve egy ilyenért :lol: :lol:

Kép

Ákos jele a teherautó :D :D :D
és holnapután jön hozzánk az óvónéni "tovább barátkozni" :D
bár ezt már állítólag személyiségi okok miatt nem lehet :shock: :roll:

Kép
akata
 
 


Rylie, éljen az ovi! Kisünhöz hasonlóan 2 éve én is izgultam nagyon,h fölvegyék Pt, és úgy volt,h nem veszik, csak aztán vki visszamondta (elköltöztek). Szóval tuddom, mekkora öröm! :)

Bosch vs. Candy, nekünk B. van Anyóséknak C., és LÁTSZIK a különbség, a C.sokkal gagyibb. Ők 3an vannak rá, de órákat sakkorznak a berakással, mert sztem nem olyan jó az elosztása. És sztem nem öblít jól, mindennek mosogatószerszaga,, néha ze van náluk. (De lehet,h csak ők bénák, nemtom.) Sztem Bosch a jobb választás, én legalábbis nagyon örülök,h ezt vettük.

Akata, teheratutó tök jó jel egy ksifiúnak! :)
És ez a bringás babakocsi szuper, még nem is láttam ilyet!
rídonli#
 
 


Rid,
köszönöm a mosogatógépes tippeket!

Rylie,
gratula Kamillának és az anyukájának!!! DM pöttyöket elefeljtettem írni, de időközben egy egész raklapnyival kaptam Macstól, így már megvan a füzetkém! Nagyon köszönöm a felajánlást!
Mi még nem kaptunk semmi papirt az oviból, két helyre jelentkeztem, egyik itt van a közelbe, másik a B iskolájához közel, ami azért is tetszik, mert Bazsó is odajár...:lol:
Ma délután döntöttem, és B a montessoriba fog járni, ahol Soma lesz az osztálytársa, és még egy-két innen-onnan ismerős fiú, remélem jól döntöttem, rohadt nehéz ez az egész... :roll:

Akata,
ez a babakocsi AZ a babakocsi, amiért én is sokmindent megtettem volna... :lol:
gratula a teherautóhoz. Én mondjuk örülök, h nem kötelező a családlátogatás, a hideg kiverne tőle, ha idjönne vki... :wink:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Sziasztok,

Ilyen babakocsit hol lehet beszerezni? Nekem még nem késő? Ilyet kérjek a páromtól búcsúajándéknak? :lol: :lol:

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Rájli: gratula az ovihoz. Örülök, hogy oda sikerült, ahová szeretted volna.

Tündi: micsoda hajas baba, nagyon nagyon sok boldogságot nektek.

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Köszi-köszi a gratulációkat ovi ügyben :)
Hát azért nagy kő esett le a szívemről és ugyanakkor meg furi is, hogy ilyen nagy lány már, hogy kilép a szoknyám illetve gatyám mögül :roll: szal egyik szemem :cry: a másik :lol: de inkább :lol: :lol: :lol:

Én nemtom, hogy hozzánk jönnek-e majd családlátogatásra...de én se nagyon szeretném ha jönnének, mert semmi kedvem port törölgetni :oops:

Zsan: és montessori suli az ott van felétek? Azért az jó, ha lesz pár ismerőse Bnek ottan. Egyébként hivatalos kiértesítőt még én se kaptam ovi ügyben, csak betelefonáltam.

Kata: ezt a járgányt! Nem rossz...de ezt aztán végképp nem tudnám felcipelni a 4.re, úgyhogy én nem gerjedek rá 8)

Johi: jó, hogy tudsz már humorizálni!!! Remélem alakulnak a dolgaid! ++++

Rylie
rylie
 
 


Johi,
ha már búcsúajándék, akkor legyen inkább 4 kereke nem? :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
akata
 
 


Rylie, Zsan
Azért jön hozzánk az óvónéni, mert én meghívtam :)
Szerintem (mondom én mint exóvónéni) sokkal könnyebb a beszoktatás, ha a gyerök otthoni környezetben is találkozik az óvónénivel. A mi óvónénik meg amúgyis "Anya barátja", szal ezért. Portörlés hmmmm erre eddig nem gondoltam. Akkor ma estére megvan a progim :lol:

Kép
akata
 
 


Sziasztok! Indítottam egy új fórumot ("Szent Imrében szültem), ahova kifejezetten a Szent Imrés szülésélményeket szeretném összegyűjteni. Ha van egy kis időtök, kérlek írjátok meg a Ti élményeiteket, így sokat segítenétek, hogy ne kelljen a régi hozzászólások között rákeresni a kórházban töltött napokhoz kapcsolódó infókra.
Köszi nagyon! Sziszkusz
sziszkusz
 
 


Rylie,
szuper hir :D

Zsan,
akkor majd foglak faggatni Montessori ügyben :) mert én meg beadtam az önéletrajzom 2 ilyen suliba, hátha köll nekik óraadó tanár majd... (a közelünkben van mind2 suli, de kivi vagyok úgy ált.ban az óramenetekre, stb...)

KépKép
fibi
 
 


sziasztok,
ismer/tud valaki valami jófajta logikai játékot? akár társast is, 4 és fél éves örökmozgó, jóeszü gyermek számára? vmit ki kell találnom B számára, akár mindennapra mást is, hogy lekössem majd a nyári szünetben, mielött megőszülök...
(a héten itthon van, mert beteg, és ez jó főpróba, hogy teszteljük egymást, mivel közeleg az ovi vége...)

KépKép
fibi
 
 


Tündi :) Nagy gratula Nektek!!! Gyönyörű a kislányod!!! :D :D :D

Rylie :) Nagyon boldog névnapot!! :D :D És hurrá-hurrá-hurrá az ovihoz!!! meg hogy a szimpi helyre sikerült!!!

Fibi :) Hű, Montessori suli, drukkok, hogy sikerüljön!! Játék: mi nagynénémtől kaptunk pár Ravensburger játékot már, ezek nagyon jók (gondolom nem a legolcsóbbak :roll: ), minden korosztálynak van megfelelő játék, sőt olyanok, hogy bonyolíthatóak ill. játszhatóak egyedül vagy többen, és bírják a strapát, legalábbis van ami már a második gyerkőt szolgálja ki :lol:

Zsan :) Nektek is drukk ovi-ügyben!

Kép
Kép
denizsa
 
 


Lányok,
én is segítséget kérek:
le kell mondani a gyed-et? ha igen, milyen formában?
köszi

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Deni,
köszi :) majd utánanézünk...

Zsan,
úgy tudom, nem kell lemondani, automatice megszünik...
csak a Máknál kell igényelni a Gyest.

KépKép
fibi
 
 


Deni: köszi ;)

Zsan: én meg úgy tudom le kell mondani. Semmi extra csak írsz pár sort, hogy ettől és ettől a naptól fogva lemondod és mellette megigényled a gyest.

Fibi: Kamilla felfedezte a "Ki nevet a végén" társasgyüjteményt amiből most a Malom és a Dáma játékokkal ismerkedünk. No persze 3 éves szinten :) ami azt jelenti, hogy rakosgatjuk a korongokat, átugráljuk egymást stb. Azt jegyezte meg egyedül, hogy három korong ad malmot egy sorban, ez is valami. A többi szabályt egyelőre szabadon kezeljük :) Bálint nagyobb már mint Kamilla hátha neki már rendesen menne a malom vagy a dáma. Persze mi is csak akkor tudunk ilyet játszani, ha Boris alszik, mert különben jön és leeszi a korongokat a tábláról, amiért Kamilla hót pipa :lol:

Rylie
rylie
 
 


köszönöm szépen a gyed-es hozzámszólásokat! :lol:

lányok:
két fiú tengerimalac gazdát keres. Ha vkinek kell, szóljon nekem, egy irtó helyes kislány próbálja a házban lakók valamelyikére bízni a malacait, de sajnos még senki nem jelentkezett, így arra gondoltam, megosztom, hátha itt valaki éppen tengerimalacokat szeretne... :lol: :lol: :lol:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


http://index.hu/belfold/2009/05/25/hetf ... k_a_gyest/

:twisted: :twisted: miért kell "féléves gyerekek befogadására alkalmas" intézményeket létrehozni és erre költeni? agyrém, komolyan, miért nem szólal fel ez ellen vmi szakember vagy úgy általában? :(

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


És Ákosnak utólag is nagyon boldogot!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: