Új privát üzeneted érkezett!

http://www.kehida.hu/akcioink.htm

hello csajok,
járt itt vki közületek? létezik h tényleg ilyen olcsó és jó?

KépKép
fibi
 
 


Fibi,
Mi voltunk Kehidán, de csak a fürdőben amolyan egynapos aktivitiként. A fürdő szupi, a vendégházakról viszont nincs tapasztalatom.

Kép
akata
 
 


Kata,
köszi :) és a fürdöben a gyerekpancsoló szabadtéri vagy fedett? (csak ha esetleg rosszidö lesz, bár juniusban mennénk). Vendégházak nagyon családbarátnak tünnek a képek alapján :) Közben rájöttem, h azért olcsó viszonylag, mert nincs az árban kaja. (viszont teljesen felszerelt konyha igen)

KépKép
fibi
 
 

 
 

Fibi,
ez nekem is nagyon tetszik! Most fűzöm Levit, mert van még ü.csekkünk ami hamarosan lejár... 8)
és anno Jucusék jártak ides sokat, és NAGYON szerették. MI csak a füdrőben voltunk, nekem tetszett!

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Fibi, a fedettben is van pancsoló és csúszdák is, meg gyorsáramlat, minden ami egy gyereknek tetszik :)

Mi most az Őrségbe L ehy 7re kettecskén Ákossal :wink: :wink:

Minden utolsóidősnek drukkhegyek, és pussz

Kép
akata
 
 


Fibi,
Eztet Neked :wink:
Kép

Kép Kép
curse
 
 


Barbi,
Gyöngyörűek :D Bár azért egy közeli kép Emmáról :wink: És nagyon várom a szülészsztorit!!!

Tinu??

És akkor rólunk is egy picit, 15-én mérlegelve 6430 gramm és 63 centi :D Szerintem ezek után nem is kell írnom, h étvágy van rendesen :lol:
Kép Vigyorgok ezerrel
Kép Tesó love
Kép Együtt vigyorgunk

Kép Kép
curse
 
 


Neet,
Jó kis gyógymódod van :wink: Imádom :D Továbbra is bulást!!!

Szellőke,
Nektek is +++++++++++++++++++++!!! Remélem azóta jobban vagytok!!!

Kép Kép
curse
 
 


sziasztok!

nagyon régen voltam, gondoltam benézek!
mi jól vagyunk, járok nstre, múlthéten viszgált a doki, már majdnem 3kilóra saccolta a picit, és 2000 vagyok már, szóval remélem nem húzom végig 8)
ezerrel csináltuk a gyerekszobát és készültem Hugira, most már szinte kész vagyunk a csomag indulásra készen, bevallom, kézzel lábbal mennék, nagyon túl lennék rajta, annyira kiváncsi vagyok rá :oops:

Gratulálok a legújabb tagotokhoz , Emma nagyon szép súlyal születetett!nekünk is Emma lesz a neve :wink:

Curse: nagyon nagy lett Alex, nagyon szép kisfiú, és baromira hasonlítanak egymásra a tesók!
amúgy hogy vagytok?
tundiii
 
 


Curse: tényleg nagyon hasonlítanak a tesók! De édesek! Nagyon sokat nőtt Alex!
Én még egyben, csütörtökön zárt volt a méhszájam. Azóta nem történt semmi action, úgyhogy nem hiszem, hogy lenne változás. Kövi nst szerdán lesz.

Kép
Kép
tinu
 
 


Curse,
köszi, aranyos vagy :D
gyerkök meg éééédesek :D

Kata,
köszi, ez szuperul hangzik :)

Zsan,
ugye hogy ugye? :wink:
a vendégházaktól picikét drágább csak a Szerencsemák Panzió, ahol viszont már adnak reggelit is, valszeg mi azt foglaljuk le (vannak tágas családi appartmanok, és 50 m-re van onnan a Fürdö bejárata :) )

KépKép
fibi
 
 


Fibi,
ennek a panziónak tök jó neve van!!! :lol:

töröltem egy hosszút, mert szőke vagyok! :lol:


Emmáknak BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Szellőke :) Akkor még mennek a +++++ok, de remélem már jobban vagytok!!

Neet :) Neked is +++++! Rögtönható gyógyszered csuda édes! :D

Barbi :) Nagyon szépek a lányok!! Közelebbit én is kérnék :wink: meg szüléssztorit is!! :D

Curse :) Jaaaj de szuper vigyori képek :D :D :D

Tündi, Tinu, Szrek :) Hajrá így a vége fele!! :P

Fibi :) Innen is boldog névnapot utólag is! :D Jól hangzik ez a nyaralás! Mikor mentek? Mi Gödöllőt céloztuk meg ismét (anyámék telkét), fullfelszerelt ház nagy kerttel és pancsolóval, amint vége az ovinak, megyünk is első turnusra 8)

Ti tudtátok, hogy márciusban változott a prevenar (pneumococcus elleni) oltás rendje? Már 2 év alatt is elég állítólag az 1 (és a piciknek is kevesebb kell), mi most mentünk volna Bencussal a másodikra, aztán kiderült hogy már nem is kell. Mondjuk nem bánom, de remélem ez helytálló, nemcsak a megszorítások miatt van.. Tud erről vki bővebbet, hogy miért változott?

Kép
Kép
denizsa
 
 


Zsan :) Hallottam Zuzitól, hogy otthon vannak a srácok.. Hogy bírod a strapát?? Ki a főnök? :wink:
denizsa
 
 


Megfogadtam, h ahol csak tudom, hirdetem, h a MÁK mekkora egy idióta emberek gyülekezete.

Feladtam pontom négyszázvmennyiért a csp igényemet (ugye, h legyen nyoma, h megkapták). A kitöltési útmutató alapján töltöttem ki a csp nyomtatványt, ahol is az szerepel, h ha már kapsz tőlük családtámogatási lovét és az adataidban az akkori kérelmedhez képest nem történt változás, akkor az igénylő adatainál a 3-11. sorig nem kell kitöltened. Hát a fenti leírtakat magamra vettem, így nem töltöttem ki azokat a sorokat. Erre vmelyik nap (mert azért történik csoda) felhívott az ügyintéző, h a 10-11. sorokat nem töltöttem ki és hogy visszaküldi hiánypótlásra. Én akkor hirtelen azt sem tudtam miről beszél, így ráhagytam. Aztán, amikor gép közelbe jutottam megnéztem a kitöltési útmutatót és megnyugodtam, h én jól töltöttem ki, felesleges a hiánypótlás. Na akkor gondoltam felhívom őket, h esetleg hülyeségeket beszélt az ügyintéző. Sajna, akivel sikerült telón beszélnem, hát hogy is mondjam, nem volt erőssége a téma. Egyfolytában azt mondogatta, h én tudom rosszul. Sebaj. Újabb 400vmennyiért feladtam nekik azt a tetves hiánypótlást. Na erről azóta se kép se hang, h megkapom-e Alex után is a cspt.

Na és akkor jön az anyasági. Sajna nem tudtam egyben beküldeni a csp igényemmel, így külön levélként megint a szokásos összeggel feladtam. Erre ma mit találok a postaládában, felszólítást hiánypótlásra a máktól. Mondom mi van???Olvasom a levelet. Szerintük én csak a fénymásolatot küldtem be az orvosi igazolásról. Hát ennyire gypsnek néznek? Ági szerencsére 2 eredetit adott bizti, ami bizti alapon, úh megnéztem az itthont maradt pld-t. Na és amikor megláttam, rögtön leesett a dolog. Az igazoláson a bélyegző fekete. Szóval a drága ügyintéző arra nem vette a fáradtságot, h egy picit alaposabban megnézze a küldött igazolást, egyszerűbb volt hiánypótlást küldeni. Komolyan nem értem, h hogyan dolgozhatnak ott ilyen emberek. Most megint küldjem be nekik a másik igazolást (mellesleg, ami szintén fekete bélyegzős) vagy hívjam fel őket, h. És persze, ha továbbra is kötik az ebet a karóhoz, akkor két gyerekkel másszak megint el a szent imrében, mert az olyan egyszerű. Tele van velük a hócipőm!!! Most már lassan ktsgek tekintetében ott tartok, h többezer forint. Telefonálgatás, posta ktsg, benzin ktsg stb stb. Mindezt azokért a hatalmas összegekért, ja és ami amúgyis jár törvényileg, megjegyzem többek között az én adómból fizetve. Enyhén szólva felidegeltek!!!! Ezért tart ez az ország ott ahol.

Úgyhogy biztos fogok most már panaszt írni és ahol csak tudom hirdetem róluk, h mekkora lúzer banda. Akár még egy cikket is megérne, h hogyan szórakoznak a családokkal, miközben lehet, h a 12e ft menti meg a családot az éhenhalástól főleg ebben a gazdasági válságban. Ők meg húzzák az időt olyan dolgokkal, amiket ők néznek be. Kezdem azt hinni, h direkt húzzák az időt a kifizetéssekkel. A cspt teljesen időben adtam be, elvileg most a májusi eleji utalásban benne kéne, h legyen. Meg szerintem az anyasági is. De ez utóbbiról nagy valószínűséggel lemondhatok a májusi hónapban a felesleges hiánypótlás miatt.

Bocsi, h így rátok zúdítottam, de gondoltam hasznos lehet nektek is, főleg amennyi pocakos van a topikon.

Kép Kép
curse
 
 


Tündi, Tinu,
Akkor hajrá-hajrá :D !!!

Tündi,
Köszi, egyébként jól vagyunk :D Kicsit nehezebb már a két kőccel, de végülis mi mást vártam volna :wink: Az a titka, h minél többet kint a levegőn, Adé is fárad, Alex meg alszik ezerrel :lol: Mondjuk így meg a házimunka áll ott ahol 8)

Deni,
Igen, változott. Most mi is már az új rend szerint kapjuk a pneumot. Gödöllői kiruccanás jól hangzik :D

Kata,
Lemaradt a múltkori hszemből, h nagyon jó képeket tettél fel :D Ákos milyen nagy fiú már!!

És az EMMÁKNAK SOK BOLDOGSÁGOT!!! :D

Kép Kép
curse
 
 


Ovikereséssel kapcsolatosan. Az ovikat fel lehet keresni bármikor vagy vannak nyílt napok, fogadó órák?

És még egy, ahol kis kőc nagy kőccel alszik egyszobában, nem féltek, h a nagy macerálja a kicsit, míg alszotok? Nálunk még nincsenek egyszobában, viszont Adél azt szokta csinálni, h feláll a kiságy rácsaira és úgy szórkoztatja Alexet. Gondolkozom, h összetegyük őket egyszobába, csak tartok attól, h esetleg Adél vmi olyan dolgot csinál Alexxel, amit nem kéne.

Kép Kép
curse
 
 


Curse,
óvikat bármikor megnézheted, de nyílt nap csak a megadott napokon van, ez óvinként eltér, de hívd fel vagy sétálj be a szimpatikusba, és érdeklődj. Hatalmas- Alexet tagadd le, az a tuti. :(

Emmák éljetek! :D

MÁKkal nekem eddig mindig mákom volt, és még WC-jük is van, ami szintén + pont a többi hivatallal szemben.
neet
neet
 
 


Curse :) Oviknál ez változó, ahogy Neet is írta, amelyik tetszik, ott kérdezz rá, hogy van náluk! meg neten is rákereshetsz akár 8)
Bencus kb. 8 hónapos korában költöztek össze a srácok, és nem volt semmi gond, valszeg korábban is megejthettük volna. A rácsos ágy azért elég jól véd :wink: Az igazán izgi nálunk csak most jön: a héten beüzemeljük Bencus úgy ágyát (ez már ifjúsági), ebből már szabadon ki-bejárhat...
Mák: Sztem csak add ki magadból nyugodtan a dühöt, legalább nem rág Téged :wink: Nálam ma a közlekedés verte ki a biztosítékot, az hogy nem lehet életveszély nélkül átmenni gyerekkel a zebrán, úúúútálom, ilyenkor naggggyon szeretnék vmi istenhátamögötti nyugis helyre elköltözni, kérdés, hogy van-e még ilyen hely MO-n..
denizsa
 
 


Curse :) Oviknál ez változó, ahogy Neet is írta, amelyik tetszik, ott kérdezz rá, hogy van náluk! meg neten is rákereshetsz akár 8)
Bencus kb. 8 hónapos korában költöztek össze a srácok, és nem volt semmi gond, valszeg korábban is megejthettük volna. A rácsos ágy azért elég jól véd :wink: Az igazán izgi nálunk csak most jön: a héten beüzemeljük Bencus úgy ágyát (ez már ifjúsági), ebből már szabadon ki-bejárhat...
Mák: Sztem csak add ki magadból nyugodtan a dühöt, legalább nem rág Téged :wink: Nálam ma a közlekedés verte ki a biztosítékot, az hogy nem lehet életveszély nélkül átmenni gyerekkel a zebrán, úúúútálom, ilyenkor naggggyon szeretnék vmi istenhátamögötti nyugis helyre elköltözni, kérdés, hogy van-e még ilyen hely MO-n.. :evil:
denizsa
 
 


bocsi, h kétszer ment kétszer ment...
denizsa
 
 


Curse: az ovilátogatások május végéig vannak, minden ovi máskor tartja, ha tart ilyet. Aztán beiratkozás május első hetében. Alexet ne vidd magaddal!! Sőt ha nem körzetesbe adod, akkor nekem most azt javasolták, hogy írjak motivációs levelet, hogy miért is a kiszemelt oviba akarom adni Kamillát! :o
Egyébiránt nagyon hasonlítanak a dedek!!!

és halkan jegyzem meg, hogy Borika 10 hósan 7,5 kg! 8) a kis gilisztalány :)

Mák és közlekedés: :x

Fibinek boldog nevenapját igy utólag is ;) !!!

Tinu hogy vagy??? Jóslok?

Minden betegnek +++++ tessék meggyógyulni ebben a csodaszép időben vétek betegnek lenni!! (mondom ezt én, hogy szétmegy a fejem a takonytól :? )

És egy totál megaoff:
HÁTHA valamelyikőtök ismerőse épp egy ilyen lakást keres mint a miénk: http://www.expressz.hu/ingatlan/lako/te ... -14021112/ megköszönném ha felhívnátok a barátaitok, ismerőseitek figyelmét a kecónkra! ;) Kösziiii
meg különben is sok a rídonli :lol:

JA!: Borinak kigyütt az első foga, szal mégse kell neki protkót gyártatnom hehe

Rylie
rylie
 
 


Curse,
ovis nyílt napok most vannak ápr. végén, nézz utána :)

Rylie,
köszi :)

Deni,
június elején mennénk, 15-éig még elöszezon van, és olcsóbb. viszont már remélem, elég meleg lesz a pancsoláshoz :)
Gödöllő is jól hangzik. Ott is van egy szuper medencés strand, egyszer voltam ott anno a nyári táboros tanitványaimmal :)

KépKép
fibi
 
 


Rylie: megvagyok, egyben. Kényelmetlen, de olyan jóslók nem voltak, mint a múltkor. Úgy tűnik, ez sem lesz olyan hamar kipottyanós ded. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Lányok nagyon köszi az ovis válaszokat :) akkor gyorsan össze kell kapnom magamat. Már csak el kéne dönteni, h itt Érden vagy a mhelyemhez közel nézzek. Ez annyira nem egyszerű :roll:

Deni,
Neked köszi a tesós dolgot is :) Igazából azért tartok az egyszobás dologtól, mert mostanság Adél rászokott arra, h Alex szemét buherálja, amit a kiságy felmászásával totálisan ki tud vitelezni :roll:
Közlekedést meg teljesen megértem :evil: A mi utcánkban is százzal mennek (pedig televan nem akármilyen gödrökkel), utána félóráig nyeljük még a port. Arról nem beszélve, h mi csak az utcán tudunk rendesen moccizni meg biciklizni :roll:

Rylie,
Tök jól néz ki a kecótok :) Nagyon drukkolok, h összejöjjön!!! Nekünk nagy mázlink volt 3 éve. Egy srác pont abban a házban akart lakást venni, bár a végén nem sikerült annyiér eladni, mint amennyit gondoltunk, de akkor is elég halott volt az ingatlan piac.

Fibi,
Szerintem jó esélyetek van arra, h jó idő legyen júniusban :wink:

Pont tegnap néztem, h bibózik a rózsánk és elgondolkoztam, h ez normális-e áprilisban :?

Ja és a mák sztori folytatódik. Tegnap sikerült vkivel beszélni és hát elég érdekes és ugyanakkor ellentmondásos volt a dolog. Az ügyintézőknek nincs írásszakértői vizsgájuk, sőt olyan ember sem dolgozik ott, aki ilyen vizsgával rendelkezne (tudom bilibe lóg a kezem) de ahhoz joga van, h megállapítsa egy dokumentumról, h másolat-e vagy eredeti. Jó mi?? Hehe! Azt mondta a nő, h szemrevételezik a beküldött dokumentumokat, na most el tudom képzelni, h az enyémet hány másodpercig nézte a kedves ügyintéző, mert függetlenül attól, h nem kék a pecsét, ordít róla, h eredeti. Bár lehet, h szodásballon aljú szemüveget visel és azért nézte be :? Mindenesetre ma párom bemegy és kiveri a balhét! mert egyébként csak erre van ideje

Viszont ezzel kapcsolatban kérdés!!
A családit szerintetek időarányosítják a születés hónapjára vagy teljes havit adnak?? Ma utalt a mák és nem tudom eldönteni, h ez mi alapján jött ki :? Mi milyen összeget kaptatok a születés hónapjára?

Kép Kép
curse
 
 


Mi=ti milyen akart lenni :lol:

És hajrá Tinu, Tündi!!!! El ne felejtsetek kék bélyegzőt kérni az orvosi igazolásra :wink: 8)

Kép Kép
curse
 
 


Curse: kék bélyegző, értem. :P

Mivel még babós fotót nem tudok nyomni, itt egy pocakos. :wink:
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Curse,
ugyanezen dilemmáztam anno én is kb 2 napig, mert ugye a világ 2 végén van a lakóhely meg a meló. De szerencsére nem volt melóhely körzetében hely, és jó is, mert egyértelmű, h a lakóhelyhez közelebbit kell(ene) választani. Csak pár ok:
1. Ha felhív az óvi, h lázas a gyerek, gyere érte, inkább ott feküdjön egy órát, amíg odaérsz (én onnan 5 perc a lakás), mintsemhogy egy órán át zötyögjön veled hazafelé.
2. Ha be kell vinni vagy hazahozni valami nagyobb cuccot (virág, torta, jelmez, ágynemű mosás miatt, stb), egyszerűbb a szomszédba elcűgölni, mint a város másik felébe.
3. A reggeli csúcsban idegbetegen, késésben sokkal kevésbé ciki gyerek nélkül ész nélkül rohanni, mint vele. Őt nyugisan leteszed az óviban, és rohansz egyedül tovább.
4. Ha szülői/fogadó van az óviban, onnan este pikpak hazaérsz, de ha a munkahelyedtől kell, ami messze van, sose érsz haza.
Sorolhatnám estig, apróságnak tűnhetnek, de sok ilyen van.
neet
 
 


én onnan 5 perc= és onnan...
neet
 
 


Tinu: nem semmi nagy a pocakod...hajrá hajrá igy az utolsó napokban, hetekben.

Rájli: nekem is tetszik a lakás. Drukkolok, hogy valaki megvegye hamar. Nekem úgy néz ki, hogy sínen a dolog. :-)

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Rylie :) Bulást a takonyhoz ++++!! No és írtál ilyen motivációs levelet? meg eszembe jutott, hogy beiratkozáskor volt egy olyan rublika tavaly, hogy indoklás :lol: Lakáshoz drukkok! Borikának meg gratula a foghoz!! :D

Tinu :) Ez aztán nagyon szép pocak!! Gratula!! :D és persze hajrááá! :D

Fibi :) Nekünk Gödöllőn kerti pancsoló medence is lesz, többféle méret is van, és anyámék azt üzemelik be, amelyiket kérjük, de asszem nem lesz nagy idén sem, bizti ami bizti 8) Sztem jún. elején elég meleg lesz már, sőőőt... :wink:

Curse :) Párodnak mákja volt a mák-ban?

Kép
Kép
denizsa
 
 


Tinu,
Hű, micsoda nagy pocak! :D Hajrááááááááá!

Tündi,
Neked is mennek a drukkok :wink:

Neet,
Köszi :) Ezek nekem is megfordultak a fejembe. Igazából az a bajom, h itt Érden nulla az esélyünk a felvételhez (még a puncsosokat sem tudják felvenni). Ettől függetlenül mindennel megpróbálkozom, mert mégis csak jobb lenne, ha itt járnának, bár már kezdek aggódni az etnikai kisebbség miatt :?

Deni,
Áh, nem :lol: Párom és az elhatározásai, na ezek soha sem szoktak összejönni :lol: Remélhetőleg holnap már bejut hozzájuk.
Hú és mindjárt itt van Bencus szülinapja :D Hogy telik az idő :o

Ruz,
Ha jól gondolom, most tartottad ugye a névnapod? Ha igen, akkor boldog névnapot :D

Kép Kép
curse
 
 


Curse :) Olyan vagy, mint egy "élő naptár", mindig mindent fejben tartasz, meghajolok előtted :D :lol: :lol:
Bencus szülije tényleg közeleg, viszont ma Manóka Botondja ünnepli a 2. szülinapját :D

Isten éltesse Botondot!!!
Kép


És Csilláknak utólag is boldog névnapot!!

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy csak így ismeretlenül ide jövök, de lenne egy kérdésem. Valaki nem tudná megadni a Budaörsi Tóth Ildikó homeós gyerekorvos elérhetőségét, mert sehol nem találom.

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv becccus :)
becccus
 
 


Tinu, Tündi,
tessék jelentkezni :D mizujs veletek?

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Beccus: szerintem Budaörsön már nem rendel... csak a kőérberki lakóparkban... de lehet, hogy hülyeséget mondok. Ott van TB alapon neki rendelése és a magánrendelés is ott folyik.
Ime a link:
http://www.tovarosiorvosok.hu/menuitem4.html
Remélem tudtam segíteni.

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szrek: tudni fogod, ha van valami action. :wink: Amúgy semmi. Holnap NST. És te hogy vagy? Magatokról is írjál ám!

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu: pedig igen szép nagy a pocakkod már! :) Hogy bírod?? Tündi nem érzi a vesztét??

Szrek rólad is jöhetne pocakfotó!!!

Botondnak Boldog Szülinapját!!!

Curse: hogy álltok oviügyileg? Mi is ráfaragtunk, mert elfelejtkeztünk a pofavizitről, mármint, hogy Apa itthon maradjon valamelyik délelőtt Borisra vigyázni, igy csütörtökön Bori is jön velünk ovilátogatóba.. :roll: nemtom mennyire jegyzik majd meg a fejem, hogy "na ez az a nő aki otthon van/lesz még a kicsivel, ne vegyük fel a nagyot"

Nemtom olvastátok-e a Seress Mária parlamenti beszámolóját ami neten kering, hááááát elég felháborító és elszomorító is egyben ez az egész :o :cry:

Lakásunk után eddig senki se érdeklődött :cry: adjam bé ingaltanoshoz?? Mert persze olyan fecnikkel tele a környék, hogy "kp-re lakást keresek sürgősen" és persze ez is egy ingatlanos hirdetése...nem is tudom :roll:

Rylie
rylie
 
 


Rylie,
hát mostanság nem nagyon pörög az ingatlanbiznic... 8)
mi már szerződtünk vagy 4 ingatlanossal, és jönnek is érdeklődök, azonban megvenni még senki nem akarta.... :lol:

itt az én hirdetésem is:
54 m2-es, zöldövezeti, kétszobás, harmadik emeleti, napos lakás eladó a XI. kerületben, 14 millió forintért. Akit érdekel, keressen meg priviben! :lol:
sürgős lenne, szeretnénk élni a szocpollal!!!! :wink:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Rylie: ja, Tüci ma este megkérdezte, hogy milyen lesz Csongor. :) Én már félálomban voltam és csak annyit mondtam, hogy kicsi és hogy kisfiú. :lol: Szóval már kattog azért a kis agya.
Én se igen bíznék az ingatlanosban. Főleg, hogy tényleg iszonyat pénzt lenyúlnak. :roll: Nálunk is egy csomóan nyomultak, fogalmam sincs, hogy miért. De mikor rájöttek, hogy "túl sokért" akarjuk adni a lakást, ahhoz képest, hogy mennyiért menne el reálisan (a közvetítői díjuk persze megdobja az árat), utána (szerződéskötés után) nem is foglalkoznak velünk. Pedig már előtte mondtuk nekik, hogy ezért nem akarunk közvetítőt. De nyomultak, nyomultak, hogy de, de. Mire volt ez jó nekik, nem nagyon értem. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu :) Drukkok mennek!! hajrá-hajrá! :D Nst-n mi volt?

Rylie :) Mi volt az oviban? Hogy tetszett? A tesó nem feltétlenül kizáró ok, vannak még normális helyek (mint pl. a mi ovink 8) ), de drukkolok nagyon, hogy sikerüljön Kamillának jó helyet találni!!
Ezt a beszámolót nem olvastam, nem is tudom hogy ez akkor jó vagy rossz... :mrgreen: :lol:

Beccus :) Johi linkje tuti, itt megtalálod, hogy hol rendel és mik az elérhetőségei T.I.-nek, aki itt nagyon kedvelt dokinéni :D

Akkor egy kis felvidító: még hogy nem a majomtól származunk??? nézzétek Bencus buksiját :lol: :lol: :lol:
Kép

Ma volt az anyák napi köszöntés az oviban, hát mit ne mondjak, olvvvvadoztam :oops: :D :D :D Ebben az oviban nem össznépi köszöntés van, hanem egyenként fogadják az anyákat, így sokkal személyreszólóbb az egész :D Szóval Bálint bevezetett és leültetett, aztán elmondta a verset és énekelt is kettőt, nem is kellett neki segíteni, nagyon büszke voltam rá, az ovónéni is megdícsérte. Aztán kaptam virágot és egy képet (amit rólam rajzolt a nagyfiú :lol: ) meg csinált egy szívecskét is mindenféle díszítéssel, szerencsére nem bőgtem :lol:

Bencus szókincse is bővül lassan de biztosan :lol: És van egy új hobbija: a lovaglás 8) de nem is akárhogy: kutyán előadva :lol:
Kép
Szegény kuty jól bírja a gyűrődést és igen jámbor szerencsére... néha jobban aggódom érte, mint a kiskrapekért... Bencus szó szerint ledönti a lábáról és rámászik :roll:

Kép
Kép
denizsa
 
 


csak bekukkantottam, s Deni Bálintnak ha megmarad ez a dögös nézése akkor vigyázzatok csajok :wink: 8) !
bár Bencus frizkója is szívdöglesztő :lol: :lol: :lol:

Boldog szülinapot Manókáékhoz és Boldog Katalin napot!

nálunk minden remek :lol: Apjuk ugyan már visszament dolgozni, de egyenlőre még kapok családi segítséget (ehhez képest ide is alig jutok :lol: )
Emma drága szuperegészséges. Éjszaka 2x kel (Angi kb 20x kelt anno), s nappal is tud aludni (ami szintén Angihoz képest csoda).

no mennem kell
puszik

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Hajrá Tinu! :wink: :lol:
gödibarbi
 
 


Barbi: megkaptam ám a képeket. Szuperek... köszi... Nagyon helyesek a lánykáid. Nálunk is Dani szuper rendes, már többször átaludta az éjszakát, ilyen Fanninál egy évesen volt először az is véletlenül. :-) Ügyesek ezek a mai gyerekek. :lol: :lol:

Deni: szuperek a képek. Bár én láttam Bencus élőben is lovagolni, de azért mosolyra csalt ismét. Annyira édesek a fijjjjjjjaid... :lol:

Tinu: én is drukkolok.

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Köszi a drukkokat! Azt hittem, talán ma... De nem. :)
Deni, Barbi: a képek nagyon szuperek!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu: SZÜJJÉÉÉÉ MÁÁÁ!! :lol: :lol:
Hajrá, hajrá!!
Drukkolok!

R
rylie
 
 


Johi! de lehet, h mi változtunk :wink: 8)

Curse! ugye jól láttam, h még nem láttam a szüléssztorid végét?

Tinu! arra játszol,h vkivel közös szülinapja legyen Csongornak? ne utánozz! :wink: :lol: mostanság lesz választék :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Hát szülnék már, főleg, hogy anyám és apám állandóan hivogatnak, hogy mi a helyzet. Milyen hülyeség, hiszen az ember a saját szüleit hívja először, ha megvan a baba, nem? :lol:
Barbi: pl. május 6-án van az én szülinapom is. 8)
Nekem mindegy, mikor gyün a gyerek, jön, mikor jön. :) Így a végefelé még tán jobban bírom, mint 2 hónapja. Akkor állandóan azon jajongtam, hogy mikor szülök már meg végre. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Gondoltam bekukkantok!

Látom Tinu te is még egyben 8)
én már nagyon mennék szülni, még a végén lehet egyszerre leszünk bent :lol:
gyönyörű szülést kívánok!

lányok mindenkinek NAGYON BOLDOG ANYÁK-NAPJÁT!
tundiii
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?