Új privát üzeneted érkezett!

Tinu,
a te párod szokott ilyet csinálni? és ez a cég nem fizetett neki??? és egyébként szereti???
én réges régen csináltam ilyet, és nagyon szerettem... :lol: (mozi, reklám, rádió, tv)

pont gondoltam, hogy megint ilyet kéne csinálnom. De ha ennyire nem fizetnek... :roll:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


JOhi,
iiiiiiiiiiiiiiiiiigen, Dani csodaszép baba. És pont azt a képet néztem, amin Fanni fogja, és látszik rajta, hogy úgy szereti...és furi, hogy pár hete még nem is ismerte, most meg már elválaszthatatlanok... :wink:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


és Curse,
Alex is csodaszép!!!!!! Remélem most már azért a rossz dolgok egyre távolabb kerülnek tőletek. De jó lenne megtudni, hogy mi volt ez a pötty!!!!
zsancikant
 
 

 
 

Zsan: az uram nyáron volt és ősszel kb. 2-3 magyar film forgatásán. Lehet, hogy csak a magyar filmek ilyenek, hogy annyira alulfinanszírozottak, hogy csak nagy nehezen fizetik ki a statisztaválogatós céget. De ott rendszeres, hogy a munka után sok hónappal fizetik csak ki a lóvét. Hogy szerette-e? Hát nem nagyon élmény tűző napon 12 órát ácsorogni, a kajáról inkább nem beszélek, mert az volt, hogy kb. 3 db. virsli volt. És dögunalom, mert effektíve a munka összeadva az kb. 1-2 óra és ehhez kell ott lenni 12 órát. De nyilván ez is lelkialkat kérdése, a férjem nem az a típus, aki odalenne az ilyesmiért. Lehet, te tényleg élveznéd és akkor még jó, hogy fizetnek is. Bár nem tudom elképzelni, hogy 12 órányi idődért megérné az az 5-6 ezer forint. AZtán lehet, hogy felfedeznek és a végén jól megszeded magad a reklámfilmekből. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


én mennék statisztálni, ha épp munkanélküli lennék. egy kalandnak fognám fel. viszont az átlagostól eléggé eltér a testalkatom, így max bajor csaposnőt, vagy valami régi NDK-s háziasszonyt esetleg tenyeres-talpas parasztasszonyt alakíthatnék. ...talán egy parasztfelkelésen...? :)

ancsipancsi
 
 


Rylie,
oké, megkérdezem, ha összefutok a csajjal :)

és tényleg, a közlekedés nem elhanyagolható, ha neked nincs kocsid... Pécelröl nem túl jo, ahogy Szrek irja. Vác környéke nagyon szép hely, ha szeretsz vonatozni :wink: vagy vesztek kocsit :)

és még vmi eszembe jutott, amit érdemes végiggondolni: hogy mennyire jönne be Neked (nektek) a "vidéki" élet. csak magamból indulok ki, lehet h neked tetszene, én nem birtam pl. Szadán az ingerszegény környezetet. van akinek a kutyaugatás, és fűnyírás az álma, nekem hiányzott a város, és a kulturális és egyéb lehetöségek közelsége. ezért is volt fontos nekem, hogy a lakoparkbol bemegy a busz az Örsre, hogy ha bármi gáz van a kocsival, tudjunk menni ide-oda. meg ha nagyobbak lesznek a srácok, egyedül is el tudjanak menni iskolába, meg ilyenek. még sorolhatnám a szempontokat, de ez nem az a topik :)

bocs, hogy hosszú lettem, viszonylag friss tapasztalatok miatt..

KépKép
fibi
 
 


bocs, mégegy....
végülis Gödöllöre meg Veresre sokat bejártunk kocsival, ott voltak jo programok, és mégis.... valahogy falun nem alakult ki az az érzés, hogy szeretek ott lakni. lehet h csak ezt a lakoparkot szerettem meg nagyon, hogy van cuki, meg bolt, meg lottozó ( :lol: ), meg buszmegálló, jo társaság a sorházban is, meg egyre több ismerösünk/barátunk költözik ide :D ugye, Szrek? :wink:
fibi
 
 


Fibi: igen nekem is ez a fontos, hogy ha majd a csajok nagyobbak leszenk ne nekünk kelljen hurcibálni jobbra-babra, hanem önállóak tudjanak lenni.

Ancsi: parasztfelkelés :lol: :lol:

Tinu: óóóriási tévedésben vagy a magyar filmek alulfinanszírozottságában!!!! Iszonyat pénzek vannak benne, csak azoknak akik közel vannak a kalaphoz ugye, :twisted: a statiszta van a legmesszibb a kalaptól :roll: Öcsém mesélt egy-két dolgot, hogy micsoda pénzek vannak ebben a bizniszben és miért olyan rohadt drága ma egy filmet megcsinálni..kezdve a színészek horrorgázsijától...
Ettől függetlenül én is szívesen statisztálkodnék, csak addig hová teszem a két prücköt??

R
rylie
 
 


Fíbsz,
:D :D

Rylie,
minden alkalommal, amikor valahogy útba esik vagy szóba kerül vmi kijjebb eső település, mindig nagyon hálásan gondolok magunkra, hogy nem mentünk ki Budapestről, mert a mi paramétereinkkel nem lett volna jó megoldás. Ahol most vagyunk, szerintem szuper, olyan nagy többlakásos telepre nem tudtam volna elmenni, de szerencsére ez itt nem ilyen. EGyébként eléggé köpködik néhányan, hogy miért nem vettünk ugyanilyen árban kint ikerházat - aztán amikor megmondom, hogy mennyi volt a lakás, akkor már nem köpködnek annyira :mrgreen: (merthogy eléggé felkapott lett a hely, de mi még szerintem tök jó érban fogtunk ki lakást; az más kérdés, hogy kicsike lesz azért idővel :mrgreen: )

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


köszi lányok a válaszokat!!! :D
Anginál már második éjszaka folyamatos láz van, so holnap meglátogatjuk dokinénit.

Rylie! gyertek a mi környékünkre :lol: Fibi szavaira érdemes odafigyelni :wink: jómagam imádom, hogy elég távol, s mégis közel vagyunk a Naaaaaaagyvárostól :D nekem ez volt az álmom, s hála megadatott :lol:
Kamilla már jobban?

Danifiú naaaaaaaaaaaagyon szép!!! :lol: :lol: :lol: S Fanni mindig így hasonlított rád Johi :shock: :lol: ?

Curse! ezeknek a pöttyöknek a története engem is érdekelne...

Zuzi! csak úgy ++++++++++

én is akarok statisztálni! :lol:

tegnap voltam BS-nél :lol: :lol: :lol: már csak ezért is szuuuuuuuuuuuper állapotosnak lenni :lol: :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT DENI!!! :lol: :lol: :lol:
gödibarbi
 
 


Deninek nagyon boooooldog 18. születésnapot :D :D

KépKép
fibi
 
 


Help!
van vkinek még otthon maradék kivezetöje a 18 hóshoz??? nagy segitség lenne!
fibi
 
 


Deni!
Boldog szülinapot!

Kép

ancsipancsi
 
 


Deni,
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!! :D :D
Kép

Johi,
Gyöngyörű baba Dani :D :D Még egyszer gratulálok hozzá!!! És neked milyen egy csaj után egy kukis??? Nekem már most érdekes tapasztalataim vannak, főleg pelenkázás terén :mrgreen: :lol: Ilyenkor jövök rá, h néha Adéllal mennyivel egyszerűbb volt :lol:
És a közös kép csúcs!! :D Adél is már nagyon szeretné Alexet a kezébe venni, de egyenlőre nem kap rá lehetőséget 8)

Barbi,
Hű, már mennyire a célegyenesben vagy! :wink:

És köszönjük Alex nevében a bókokat :D

na szóval elkezdem írni a pöttyös sztorit, nem tudom meddig jutok el, mert most a két ded AZT csinálja, csak kérdés hogy meddig :lol:
Múlt hétfőn jöttek ki Adélon is a pöttyök, nem mondanám, h ugyanolyanok, mint amik rajtam voltak, de végülis volt hasonlóság. Mindenesetre nem agyaltunk sokat, irány a gyerekdoki. Ő azt mondta, h ha nem tudná, h körülöttem milyen mizéria volt, akkor egyből azt mondaná, h ez biz bárányhimlő. Abban maradtunk, h szerdán visszavisszük, mert addigra biztos kijön rajta a betegség teljes mivoltával és akkor fixre mondhatja a dolgot. Úgyhogy megvártuk a két napot. Újabb pöttyök nem jöttek, láz nem volt, csak egy kis nyűgősség és étvágytalanság, sőt szerdán már pörkösödtek a pöttyök. Szóval szerdán vissza, doki most már biztire mondta, h ez barihimlő. Annyira jellegzetes helyeken jött ki a csajon, h egyértelmű.
Ez számomra két dolog miatt volt érdekes. Ugye azt szokták mondani, h egy családon belül egyre durvább a barihimlő. Hát nálunk akkor ez nagyon nem igaz, mert rajtam 1000x több pötty volt és nem olyan eloszlásban stb. Nekem nem a hajlatokban volt és nem csoportosan, hanem totál beterített. A másik meg az, h kb. 6 orvos (ebből 2 bőrdoki) látott és egyik sem ismer fel egy ennyire hétköznapi betegséget? Mert ez az! Bár ugye nálam még mindig nem derült ki, h mi a franc volt, ez csak egy betippelés, h nekem is barihimlőm volt és Adél tőlem kapta el. A két hét stimmel, ami a lappangási idő.
A vérvételem csak annyit mutatott ki, h vírusos a dolog, a biopszia meg ezt erősítette meg. Nem is értem, h akkor mire volt ez a sok vizsgálat meg macera, ha nincs konkrét válasz. Ez nagyon bosszant. Hadd ne mondjam mennyi macerám volt azzal a kis varrással is. Arról meg nem is beszélve, h gyerekkoromban voltam már egyszer barihimlős, bár tudom ez sem garancia.
Most mindenesetre izgulok, h Alexen ne jöjjön ki, mert az mondta az adjunktus drnő a gyerekklinikán a tegnapi kontrollon, h két dolog miatt is nem lenne szerencsés. Az egyik az, h a gyerek barihimlőnél nemcsak külső, hanem belső hólyagok is vannak, főleg nyelőcső, garat, gége, ami miatt esetleg Alex nem szopizna és akkor jön a kiszáradás. A másik meg a felülfertőződés. A hólyagok a meleg helyeket szeretik, így előszeretettel tanyáznak a pelus alatt, amit egy ilyen picinél képtelenség 100%-osan tisztán tartani a nap 24 órájában. Főleg Alexnél, ő egy külön könyvet érdemelne, amit pelenkázáskor művel :lol:
Ja és a slussz poén Alexet a gyerekklinikán herpesz vírusra vizsgálták, úgyhogy itt volt már minden gyanú.
Na jó hosszúra sikeredtem, bocsika :oops: csak írtátok, h érdekel benneteket a pöttyös sztori, én meg alapos akartam lenni :oops:

Kép Kép
curse
 
 


Fibi,
Megnéztem, nekem sajnos csak a 15 hós oltásnak van meg a kivezetője :(

És egy kérés. Ha valaki kap ingyen vagy kedvezményes jegyet a hungexpos bababörzére és nem kell neki, nekem adná?
Elvileg nekem küldenének mindig, de csak nagy ritkán kapom meg. Vajon hogyan tűnhet el? :? Csak nem a remek magyar posta :roll: Itt Érden már bizonyítottak egy párszor, pl. a szeméttelepes sztórival.

na mennem kell, a fiatalúr méltatlankodik, pedig most akartam a szüléssztoriba is belefogni....

Kép Kép
curse
 
 


Jaj Lányok, nagyon köszönöm a köszöntéseket!! :D

Ancsi :) Ezt a tortát vehetném enyhe célzásnak is, hogy a csokis-narancsos történet helyett zöldséget kéne ennem :lol: még jó, hogy marcipánból van, így jöhet ez is! :lol: Előadásod hogy sikerült?

Zuzi :) Remélem már jobb napjaid vannak? :wink:

Barbi :) Anginak bulást ++++++++++++++ Dokinéni mit mondott?

Rylie :) Kamilla hogy van?

Curse :) Hát ezek a pöttyök... kissé fura, hogy ennyi doki nem tudta megmondani, Nálad mi is volt.. :? már ha tényleg barihimlő volt, mert még az is lehet hogy Neked nem az volt hanem ki tudja és akkor még bonyibb az egész :roll: De a lényeg, hogy drukkolok nagyon, hogy Alex ne kapja el!!!

Kép
Kép
denizsa
 
 


Fibi :) Nekem kölcsönbe volt kivezetőm és visszaadtam, sajna így nincs már :(

Curse :) Azért még várom a szülés-sztorit is, ha lesz időd! :wink:
denizsa
 
 


Sziasztok!

A 16. hétben lévő kismama vagyok. A Szt Imrében szeretnék szülni, most állok dokiválasztás előtt. Mivel nemrég költöztem fel Pécsről nem ismerek itt jó orvost. Tudnátok infót adni Bencsik doktorról?Nekem őt ajánlották, de a Szt Imrés topicban nem sok véleményt találtam róla :)
Előre is köszi: Bea
bebimami
 
 


Bea!

Nehéz bármit is mondani egy dokiról, mert mindenkinek más az ízlése.... Én maximálisan meg vagyok vele elégedve. 6-7 éve járok hozzá, illetve első kislányommal is hozzá jártam terhesgondozásra. (Szülni végül nem nála szültem, mert nem ért vissza a szabijáról.) Most a 24. hetemet taposom Tesóval, természetesen hozzájárok, és ha minden igaz szülni is nála fogok. :)
A magánrendelőjében van uh gép, a dokinak vannak ezirányú végzettségei is. Így a nem genetikai uh-kat elvállalja Ő, ha úgy szeretné a kismama.
Röviden ennyi, ha konkrét kérdés van, szívesen válaszolok...

Ani
manitou
 
 


Deni,
utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!! :D :D

Curse,
drukk pötty-ügyben, tök furi, hogy ennyire nem sikerült beazonosítani (mondjuk a bárányhimlőt is vmiféle herpeszvírus okozza, lehet, hogy ezért vizsgálták herpeszre Alexet)
szüléssztorit várjuk ;) :D

Bea,
Bencsik dokiról én nem sokat tudok, csak hogy egy rendelőben van Urbán Mártával meg hogy ő szokta a doktornőt helyettesíteni, egyébként passz :) kisfiút vagy kislányt vártok? :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Sajna nem vagyunk szerencsések :( ma reggel megjelentek Alexen is a pöttyök :( Kihívtuk a lópokroc ügyeletet (nem is értem, h ezek hogy lehetnek gyerekorvosok), felírtak egy szirupot és egyenlőre megúsztuk a szent lászló kórházat. Remélhetőleg így is marad. Az biztos, h Alexen már most sokkal több pötty van :( És egyébként annyira úúútálom, h ezek a dolgok mindig hétvégén történnek :evil:

Kép Kép
curse
 
 


Barinő naaaaaaagyon köszöni a segítségeteket 3napos ügyben! :lol: :lol: :lol:

Curse! gondolom ezek után már az hogy a pöttyöket honnan szereztétek még misztikusabb? szted?
sok ++++++++++ Alexnak! s nektek is!!!

Deni! tegnap ott lógott felettünk az antibigyó lesz-e vagy sem. hála sikerült leküzdenie a csajnak :D Végülis a torka volt a hunyó.
én most taknyolok és fáj a fejem, s Apa sem stimmi.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


S akkor a kép a legnagyobb anyukáról :lol: :
Kép 33.hét

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Curse,
drukk, hogy hamar múljanak a pöttyök! :)

Barbi,
milyen helyes kis pocid van :D (no persze erősen számít a kiindulási alap :mrgreen: )
én mostanság állandóan attól félek, hogy nyomorintom Áront, ahogy kucorgok vagy ülök, bár nyilván szólni fog, hogy hol a határ ;)

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Curse, Barbi: jobbulást az illetékesek mindegyikének!!!

Barbi: hát tényleg nem óriás a pockód! Én ma döbbentem le, mikor elmentem melltartót venni, hogy mekkora a hasam. :shock: :shock: :shock: Pedig nem is nagy amúgy relatíve, láttam egyidős terhest szombaton, aki még nagyobb, mint én. De azért valahogy a testképem kisebbről szólt. Na a melleimről ne beszéljünk, mert azon meg igen kiakadtam. Hát ezért nem nézegetem magam a tükörben nagyon gyakran mostanság. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Barbi!
Klassz nagy pocid van! :))

Deni!
dehogy célzás. csak megtetszett a zöldség formájú "cukor" :)).

Curse!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rólam:
hormonális bibik miatt megjártam a XXII. ker. sztk-t, Tassihoz kerültem. HÁLA AZ ISTENNEK, hogy a háziorvosom asszisztense áttelefonált hozzájuk, hogy fogadjanak már, így csak cca 1 órát kellett várnom (vérvételhez a maszek nőgyógyász nem adhat beutalót, hormonvizsgálatra meg a háziorvos nem, így el kellett mennem egy hivatalos nőgyógyászhoz). a várakozás során, amikoris már este fél 8 volt, kiderült, hogy pár ember már fél 3 óta vár ott. teljesen elképedtem.
közben meg a bal felső egyes fogamon (elhalt és kiidegelték) csonghártya gyulladás lett, úgyhogy megjártam a pokol 7 bugyrát...
de a kőcök jól vannak, és ez a lényeg! :)))

ancsipancsi
 
 


Szrek :) Köszi! :D Szólni fog Áron, majd jól oldalba bök :wink: :lol:

Curse :) Jaj ezek a pöttyök :( :( :( Sok ++++++++ Alexnek!! Most mi a köv. lépés, mentek a gy.dokihoz? Hogy viseli Alex a pöttyöket? Egyáltalán lehet neki kenegetni?

Barbi :) Örülök, hogy Angi már jobban! Neked és apának bulást +++++ Pocid nagyon szép formás!! tetszik!! :D :D :D

Ancsi :) Hát nem semmi kálvária... :( sok +++++++ Neked is!! És kiderült valami, hogy mi a gond?

Kép
Kép
denizsa
 
 


Éreztem én, hogy túl jól sikerült ez a kép...! Tényleg már párszor megkaptam, hogy "hányan vannak odabent?", s velem egyidőre kiírt kisebbhasú kismamával is már találkoztam. Doki bácsi is viccesen úgy fogadott, hogy de szép nagy pocakot növesztettem (s azé ő látott mán egy párat :wink: :lol: ). Angival is nagy volt, most is. Még Anginál mondta, hogy legalább jókat tud bent úszkálni :lol: Milyen rendes kis mozgómedence vagyok, ugyi? :mrgreen: :lol:

BOLDOG FANNI NAPOT!!!!

Ancsi! úúúúúúúú :? pont ma gondolkodtam hogy vajh mi lehet veletek...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Fannikának boldog névnapot kívánok!

Deni,
még semmi nem derült ki, mert majd az X. napon kell mennem vérvételre, meg utána még 2 héttel..

ancsipancsi
 
 


Barbi,
:D :D

Curse, Ancsi,
sok ++++


gyors kérdés: az igaz, hogy a kivezetöt már csak receptre adják a gazdagrétiben is????

átmentünk a homeos gyerekorvoshoz, de most szabin van, és csak kövi hét után tudunk menni hozzá. az oltást meg a régi doki adja még be. ezért kellene tudnom...

KépKép
fibi
 
 


Boldog Fanni napot!

Utólag is boldog második születésnapot Rékának!!!!

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Fibi,
én erről mit sem tudok... egyébként van olyan gyógyszerész, aki csak papirra adja ki a komoly bogyókat, de a másik meg simán kiadja.
És lehet rendelni is házhoz, ott eddig nem kértek semmi papirt.

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


RÉKA BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED !!!

FANNINAK Boldog Nevenapját!!

Barbi: Kamillának mandulagyulája volt, igy sajna nem úszta meg az antibigyeszt, mert csóri feszt ki akarta köhögni a manduláit de azok meg nem akartak kijönni :( még most is köhécsel, de ezt immár a hátracsorgó takonyság okozza :( Szuper, hogy Angi megúszta az antibigyeszt! Sajna a bacit, Borika is elkapta, igy ő is lázas volt két napig, de kb ennyi. Mostmár mindketten jól vannak.
Pocak rúúl :)

JA: és végre tudunk orrot fújni ! Igaz még csak olyan finomkodóan, nőiesen, de legalább jön a levegő az orrán keresztül kifelé :)

Curse: jaj ezek a pöttyek.... :roll: remélem hamar rendbe jöttök már!!! +++++++++++

Ancsi: neked is ++++++++++++++
én holnap megyek fogdokihoz, mert 1. szerintem fogínysorvadásom van :( 2. mintha lenne egy lyikas fogam és addig akarom betömetni amig még nem fáj :roll:

Jó virágkötőt tud valaki ajánlani? Akinek honlapja és e-mail címe is van.

Rylie
rylie
 
 


Fanninak nagyon boldog névnapot!!! :D

Rékának pedig nagyon boldog születésnapot!!! :D

Barbi,
Szerintem tök formás pocid van és én nem látom nagynak :wink: Mozgómedence :lol:
Hát, h hol sikerült szert tenni erre a fránya himlőre, szerintem bárhol. Mondjuk nekem a védőnő gyanús, h ő volt az, mert igazából az utolsó hónapban alig mentünk vhova, szinte csak a vizsgálatokra :?

Ancsi,
Hormon bibihez ++++++++++++!!! És ez csonthártyagyulladás, jáj, nagyon rosszul hangzik :(

Fibi,
Ilyet még én sem hallottam :?

Rylie,
Hú, a fogínysorvadás az nagyon kaka :( Drukkolok, h nehogy az legyen!!!
És a mi kedvenc virágkötönk: www.gabriellavirag.hu
Nekünk ő csinálta az esküvőre is az összes virággal kapcsolatos dolgot. A honlapon fent is vannak az esküvői díszek alatt a mi esküvői díszeink :lol: Ráadásul csepeli a csaj :wink:

Deni,
Igazából Alex kora miatt nem lehet mit kezdeni a pöttyökkel, sűrűn zuhanyoztatni, meg szellőztetni a popóját. Belsőleg meg ezt a szirup dolgot írták fel. Ma beszéltem a gydokival telón és mondta, h már azt sem kell szedni és szerdán kell hozzá menni egy kontrollra.

Egyébként úgy néz ki elég jól átvészeljük Alexxel is a barihimlőt. A tegnapi nap volt nagyon durva, rengeteg pötty jött ki rajta, ma viszont már el kezdtek pörkösdni. Szerencsére végig nem volt láza, étvágya ugyanolyan volt és mellette rengeteget aludt, de semmi nyűgősség. Úgy néz ki, kialudta magából a betegséget. A doki mondta, h azért sokat számít, h anyatejes baba. Emiatt is vette jól az akadályt.

És ezt a képet már mióta fel akartam Nektek tenni. Szerintetek kit utánoz? :mrgreen:
Kép

Kép Kép
curse
 
 


ja és egy szolgálati, alexandra megint 40%-os hetet tart. Pl. megvárásolhatóak nagyon olcsón az Anna Peti és Gergő sorozat darabjai.

Kép Kép
curse
 
 


Curse,
ez a kép haláli! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ancsipancsi
 
 


SZOLGÁLATI:
már. 31-én lejár a DM-ben a hűségpont akció, csak addig lehet őket beváltani!

ancsipancsi
 
 


Ancsi,
Csak pontosítom picit: márc 31-ig adnak pontot, beváltani május 31-ig lehet.

Deni,
Isten éltessen :D és mindenki mást is ha lemaradtam.

Curse,
++ a pöttyökhöz, jó korán túlesik rajta szegényke. Kérdezz utána, de én úgy tudom, sajnos ha ennyire korán esik túl a bárányhimlőn, akkor még megkaphatja később. Az immunrendszerük ilyenkor nem képes még kódolni a vírust, ezért van, h az oltás is csak 15 hós után adható. Ne haragudj, nem akartalak elkeseríteni, meg orvos sem vagyok de így tudom. Ha segít, megkérdem az illetékes kollégáimat, csak most hirtelen egyet sem találok a házban :wink:
Adél kép meg :lol:

Kép
akata
 
 


Rékának nagyon boldog szülit!

Rylie :) Gratula az orrfújáshoz! :D Örülök, hogy a gyerkők jobban, Neked meg +++++

Curse :) Látom, megelőztél a szolgálati közleménnyel :lol: Ez a kép eszméletlen jóóóó!! :lol: :lol: :lol: Szuper, hogy Alex ilyen jól vészelte a barihimlőt!! :D

Akata :) Köszi! :) és a pontosítást is, mert addig még van egy kis idő :)

Ma kicsit zokni vagyok, Bencuskának jön az uccsó szemfoga is, ennek örömére 6x keltünk az éjjel... hát én már túl öreg vagyok ehhez... :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Kép
Kép
denizsa
 
 


akata írta:Ancsi,
Csak pontosítom picit: márc 31-ig adnak pontot, beváltani május 31-ig lehet.


Kata, ez bizti???

tényleg,köszi!!!

http://www.dm-drogeriemarkt.hu/content/ ... ilaga.html

ancsipancsi
 
 


újabb ápdét:
a dm-ben azt mondták, hogy április 30-ig adnak pontokat, amiket május 31-ig lehet beváltani.
És utána ÚJ akciókkal jönnek... 8)

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


De jó, h írtátok ezt a dm-es dolgot :) remélem az új dolog is hasonlóan jó lesz :wink:

Kata,
Nem tudsz elkeseríteni :wink: Igazából olvastam már vmi hasonlót a gyerekbetegségek honlapon. Ott dr. Mészner Zsófia segít online tanácsadással és ő írta, h ha az újszülött körül van barihimlős és esetleg nem kapja el, akkor elképzelhető, h 6 hós kora után hirtelen kijön rajta, mert akkor már nem védik az anyai ellenanyagok. Most nálunk ezek ellenére is kijött Alexen, úgyhogy nem tudom, de vhogy az az érzésem, h ez sajna nem fog védettséget adni. Az a baj, h amikor néztem az online tanácsadást, akkor épp nem lehetett kérdezni tecnikai okok miatt :roll: De ha Neked sikerül ez ügyben infot szerezni, nagyon megköszönném :wink:

Deni,
6x-i kelés, jaj te szegény :( Nekem a kétszeri is időnként nagyon soknak tűnik. Kitartást az utolsó szemfoghoz!!!

És majdnem elfelejtettem:
BOLDOG ILDIKÓ NAPOT!!! :D

Kép Kép
curse
 
 


zsancikant írta:újabb ápdét:
a dm-ben azt mondták, hogy április 30-ig adnak pontokat, amiket május 31-ig lehet beváltani.
És utána ÚJ akciókkal jönnek... 8)


rájuk is fér az újabb akció, mert ha nem lesz 15% a nagybevásárlásoknál (kéthavonta ilyet csinálunk, s közben összejön a 15 pont, úgyhogy ki se merem számolni, hogy milyen rohadt sokat ott hagyunk náluk :)), nem fogom ott bonyolítani, hanem majd alkalomszerűen veszek pelust itt-ott, ahol olcsóbb, meg a többit is.

ancsipancsi
 
 


Én is remélem, hogy lesz jó kis akció, bár pl az Alana pelus és az Alverde natúrkozmetikumok nagyon jók a dm-ben és még máshol nem láttam ilyet.

Deni,
kitartás :D utolsó fog - aztán majd másért fog kelni :roll: :lol:

Curse,
+++ a pöttymizériához
Adél nagyon helyes és milyen nagylányos :o

Ancsi, Rylie,
foghoz +++++

Fíbsz,
nem tudom, de ha megtudod a választ, megírod? :)

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Curse: infót a virágosról köszi, írtam is már neki, hát nem kevéssel olcsóbb, mint a nagy puccos nevűek :? Csak persze a "mennyasszonyom" fosik, hogy tud-e ő is olyan szépet mint az akinek profi csili-vili honlapja van, csodaszép fotókkal :roll: háááát...majd eldönti, mire van píze 8)
pöttyekhez+++

Deni: fog nálunk még mindig nincs :? Remélem Bencus kitolta azt a szemfogat azóta!

Megjártam a fogorvost, ami kifjezetten jól esett :o komolyan sose gondoltam volna, hogy majd a fúrás-tömés cucc kikapcsolódást fog okozni számomra :lol: nem zavart, hogy várni kellett, csönd volt, kiolvastam egy nők lapját meg átlapoztam még egy bulvárt szal tök jó volt 8) a baj csak a fizetésnél volt, mert kb 5 évvel ezelőtti árakkal voltam úgyahogy tisztában, szal a két tömés+fogkő leszedésért 26e-t bírtam otthagyni :? ööö persze számlát nem kaptam 8)

Kata: múltkor megcsináltam a zabkorpás husit...hm.. a cipőtalp puha omlós valami ahhoz képest amit sikerült gyártanom :oops: :? nemtom mit rontottam el, mert a karaj alapban is száraz hús és túl soká sütöttem vagy nemtom :? de nem lett jó :( gyerek meg se ette :( Te hány fokon sütöd ?

Lindinek és minden más Ildinek Boldog Nevenapját!!

Éjjeli kelés: Boris mégmindig kel éjjel minima 2x de inkább 3x :cry: annyira utálok már felkelni éjjel, hogy el nemmondhatom :cry: és kész vagyok amikor más meg mondja, hogy az ő picije simán végigalussza az éjjelt, nekemmeg itt ez a nagy cula és nem bír magával éjjel se :?

Rylie
rylie
 
 


köszi az infokat :)

Szrek,
elmegyek a kerületi homeos patikába, és jol kifaggatom öket, kedvesek ott :)

dm-be mi nem is járunk, müller is rulez :D

ébredések: mi az átlag 3-at nyomjuk Ábellel, csak ugy birom, hogy mellettem alszik. lehet h elcsesztem, de ezvan, várom a 2 éves szülinapját, B akkor kezdte átaludni az éjjeleket, hátha öcsi is követi... hozzá képest Boris nemis nagy cula :wink:

KépKép
fibi
 
 


Rylie: a kezdeti egész jó alvások után, vagy attól függetlenül, Tüci is bizonyos korszakaiban igen gyakran kelt, voltak olyan hetek, hogy akár 5-6x is ébredt, úgyhogy kitartás! VIszont nálunk is úgy néz ki, hogy úgy lesz, mint Fibiéknél, hogy mióta betöltötte a kettőt, azóta max. egyszer kel éjjel, de inkább egyszer sem.

Kép
Kép
tinu
 
 


gyors bekukk

Boldog szülinapot Rékának és névnapokat Ildikóknak!

ki tudja milyen az a papírkép?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Rylie,
Marci nem kel fel éjjel, de min. 1-1.5 éves koráig kelt! Néhányszor. Inkább többször, mint kevésszer. És hozzám bújva alszik, ha észreveszi, hogy nem vagyok ott, min. 50% az esély, hogy felkel. És Peti anno 3-4 hónapos koráig kelt, úgyhogy fura is volt Marcika hozzáállása. Hát, kitartás...

Móni
Kép
Kép
monisa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: