Új privát üzeneted érkezett!

Neet,
ÁMEN
:)

Kép
akata
 
 


Lindi!
Köszi:)
Azért ez a műtét elég komolynak hangzik:( Sok+++++++++++++++!!!!

Móni!
Sajnos még nem vagyok teljesen jól, hétfőn kontroll, borítékolom a következő antibigyó adagot. (végre kikúráltam magam az előzőek mellékhatásaiból :roll: ) De nem panaszkodok, megvagyok, és sokkal jobban, mint pár hete!

Zsanci!
Még annyi jutott eszembe, hátha te is elröhögöd végre magad, hogy az én állmis gyerekemnek csak a Fókusz jutott :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ruz????
Vége van már a vizsgaidőszaknak?

Tinu, Neet!
Tetű :lol: Szerintem majd mindenki volt, max letagadja :lol: :lol: :lol: Ez nem társadalmi hovatartozás kérdése. És sajnos az utóbbi években hoztak egy olyan jogszabályt, hogy nem lehet kitiltani közösségből a tetves gyereket, mert ez nem betegség, és sértené a gyerek személyiségi jogait. :shock: :twisted: Ezen nagyon fel vagyok háborodva, mert mi van a többi gyerek jogaival? Teljesen tehetetlenek az ovik (nálunk ez nagy téma volt az oviban), mert elég egy szülő, aki nem tartja otthon a gyereket, illetve nem kezeli ki, és folyamatos problémát okoz ezzel. Védőnő is panaszkodott erről....

Fibi!
Jó hétvégét :)
zuzmo1
 
 


Nagyon boldog névnapot Álmosnak!!!

Lindi :) Fűtés :evil: ezt a szívást... remélem megtalálják a hibát!! A 18fok elég gáz beteg gyerekek mellett... :( Petinek ++++++++++++++++++++++
Aztaaa mekkora ötlet!: kapucsínóinfúzió! :lol:

Fibi :) Jó hétvégézést Nektek!!

Zsan :) Remélem már jobban vagy... :wink:

Barbi :) Ezt a csokigolyós sztorit neeem hiszem! ilyen gyerek nincs is! :lol: :lol: én már attól is lehidaltam, amikor egy hasonló cs.golyós esetben Bálint hajlandó volt megkínálni Bencust is :mrgreen:

Zuzi :) Már látom, hogy mégis rosszul döntöttem, mert enyim gyereknek még a Fókuszból se jutott :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
denizsa
 
 

 
 

sziasztok,
két dolog előljáróban:
A. ha akarnék sem tudnék elszökni innen, tegnap próbáltam a regisztrációmat törölni, de annyira béna voltam, hogy egyszerűen nem találtam meg a profilom azon részét, ahol ezt megtehetném.
B. nem tudok jönni sűrűn, ez talán szerencse is nektek, mert párom és uram ezen a gépen dolgozik, msot is könnyes szemmel kértem meg, hogy engedjen ide. Az elmúlt napokban sajnos csak azért tudtam jönni többet, mert nem volt munkája. Ma már van.

Fibi,
sajnos most hétvégén biztos nem leszünk, viszont tervezzük, h hosszabb időre leköltözünk a nyaralóba, mert nem tudjuk fizetni az ovit, viszont erre a két hónapra már nem vinnénk B-t másik helyre, itthon egyszerűen szűkös, főleg úgy, h L itthon dolgozik. Szóval, áprilistól valszeg sokáig ott leszünk, ott nagyobb a tér, vannak nagyszülők, stb.

Zuzi,
köszi, és mindenkinek köszi.

Neet,
elnézést kérek, de rosszul vitázom, inkább nem is kéne, és sokszor borítom az asztalt bárkire.
Én nagyon bántónak éreztem a "burokban nevelés"-t, az elit képzést, már magát a kérdést, hogy szerintünk mi a baj az államival.
És soha semmilyen körülmények között nem mondanám senkinek, h rosszat tesz azzal, ha államiba adja a gyerekét, ha esetleg megengedhetné magának a magánt. és amikor burokban nevelésről irsz, és a való világtól elzárásról, úgy érzem azt sugallod, nem teszek jót a gyerekemnek.
Nekem, NAGYON sokat segített ez az ovi, főleg az elején, főleg azzal, hogy kis, családias dolognak indult, megtanították a gyerekem egy csomó olyan dologra (lsd délben leülünk enni) amiket akkoriban én még nem csináltam olyan jól, sőt bevallom, most sem mindig sikerül időben asztalhoz ülnünk. Ez olyan dolog, amit én ritkán tapasztaltam meg otthon, tehát nicns a véremben, nem egy "természetes" dolog. legnagyobb szerencsémre nekem fiaim vannak, és így azért az unokáim nincsenek olyan nagy veszélyben, hiszen a családi fészket, mégiscsak az anya teremti meg. Viszont ezt az állandóságot, amit én nem tudok megadni nekik, megkapják az oviban. Erről beszéltem, és ez egyáltalán nem különleges dolog, tudom, hogy uezt kapják az államiban is.
Nekem azonban fontos volt, hogy a gyerekemre, aki akkortájt nyolcadmagával járt oda, 4 felnőtt vigyázott.
Ma már ez nem igy van, de most is nagyon szeretem, és meleg családias helynek tartom, és mivel irtó nehezen tudok kapcsolatot bontani, ezért a mai napig, amikor már tényleg borotvaélen táncolunk, nem tudom elhozni őket onnan ,pusztán azért, mert úgy érzem, hogy mi ahhoz a közösséghez tartozunk.
Tehát nem csak a piros hajú néniktől féltem a gyereket, hanem nehezemre esik kiszakítani őt egy társaságból, aminek ő szerves része. Erre azonban kiváló alkalom lesz, hogy iskolába megy, bár nehéz szívvel megyünk el onnan, mégis tudom, hogy valami véget ér, és így egy kicsit nekem is könnyebb.

Na , Levi már itt toporog, mennem kell, asszem megint tanultam valamit, mégpedig azt, hogy nem kell mindent támadásnak megélni, és mindent a lelkemre vennem.

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Zsanci,
nyaralóba hova? milyen városba?
nagyszülőktől nem fog egy idő után kitörni a frász?
na meg nem hiányzik majd Bp., meg mi? :)

ancsipancsi
 
 


Neet, Zsan: az a baj, hogy a közösen leülünk az asztalhoz és eszünk sajna lassan nálunk se műkszik :cry: és ennek egyetlen oka van: rohadt kicsi a konyhánk :x Szerintem ugyanez a helyzet Zsanciéknál is :roll:

Emlékeztek arra a régi poronty-os cikkre, ahol lekisköcsögözték azokat akik 4-5 éves korukig otthon maradtak anyuka szoknyája mellett?? Na akkor enyim gyerek is az lett, merthogy nem volt már hely januárban 3 oviba se, sőt a körzetesbe se. Nálunk a játszón is van egy-két anyuka aki fanyalgott ezen, hogy "jaj hát szegény gyerek, nem jár oviba stb stb" - én meg úgy gondolom, hogy ez igy jó most ahogy van. Viszont eléggé irritál amikor rákezdenek erre a nótára idegenek...meghogy miért akarom más oviba vinni, nem a körzetesbe. Majd én eldöntöm, hogy számunkra melyik a szimpi!
És én iiimádtam oviba járni, és hasonló közeget szeretnék Kamillának is, és ezért nem a körzetes államiba adjuk hanem a másik államiba ami nem körzetes 8)

Zsan: én szeretem ezeket a vitákat, mert elgondolkodtat dolgokon. És örvendek, hgoy ilyen béna vagy és nem tudod törölni a profilod ;)
Vidéken lesz interenet?? Mert Bp nélkül én is tudnék élni, de net nélkül már nem :oops:

Lindi: Petinek ++++++++++++++++++++++++ reméljük nem lesz semmi gond!!!
Úszás: Kamillának is volt ilyen vizimocija és irtóra félt benne!!! Tavaly is és tavaly előtt is kipróbáltuk de mindig össze fosta magát, igy nem erőltettük. Ellenben a karúszóval és a mellénnyel vígan "úszott" a mély vízben is, nulla félelemérzettel!! Szerintem az lehet a gond, hogy ez a tutaj nagoyn kiemeli a víz felé és azért félhet benne. Nem lehet, hogy nálatok is hasonló a gond?
Szerelőkhöz meg kitartást!!+++

DENI - ZUZI BOLDOG NÉVNAPOT!!!

ÁLMOSNAK IS BOLDOG NEVE NAPJÁT!!

Deni: Bori már jól van. Tegnap volt egy kis hőemje, de ennyi. Nem tudom mi volt ez, bár nekem is kapar a torkom :? és Kamillának is úgyhogy valami enyhe cuccot nyeltünk be.

Macs: neked van ugyi szilikonmufflon formád? Ha megsültek a muffonok akkor rögtön ki kő venni a formából őket vagy hogy? Mert nekem igy is van, hgoy beleragad egy csöppet és elvileg itt az lenne acél, hogy ne ragadjon ugye? :roll:

Alexről és Daniról olyan jóóó lenne képet látni!!!

Ancsi: Halas recid hogy is van? Hal joghurtba majd cornflakesbe és hány órát sütöd? És hány fokon? Nem ég meg a cornflakes?
Lányok hogy hasonlítanak!!!

Én meg megnyírtam Borist akit mától Pistikének is lehet szólítani :mrgreen:

Rylie
rylie
 
 


BEFORE:
Kép
AFTER:
Kép
Kép

RylieésBoriPisti
rylie
 
 


Neet! Angi nem bölcsikorú.
Sztem az a lényeg, hogy mindannyiunk gyereke legyen boldog, s mindenki az általa lehető legjobbra törekszik/törekedjen. Semmi újat nem írok azzal, hogy mindenki más 8)

Zsan! vidékreköltözés anyagi okokból :? de éljen hogy van megoldás :D

Ancsi! küldtem :D
ja és még annyi a zabkorpához, hogy szerintem az hogy mennyi kalória az csak egy kiragadott adat. nem teljeskörű, s ezért nem értek egyet a zabkorpa hízlal mondattal.
abban is igazad van, ha kilószámra eszünk bármit az tuti nem hasznos (ilyen vagy olyan okokból)

Zuz! van teljeskiőrlésű panír Kaisersben/Sparban.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Ancsi,
olyan hosszú időre nem tudunk menni, mert
1. nem vagyok anyós/após kompatibilis, de talán majd ez az idő is segít, hogy ne így legyen... :wink:
2. szeptemberben iskola, vissza kell jönnünk. és már előtte meg kell, hogy találjam Iginek az ovit.
ja, és Bajára megyünk, de majd csak áprilistól ,mert addig elég hideg van, és ez ártér, addig még bőven lehet árvíz is, az meg nem túl nagy poén.

Rylie,
igen szép fiúcska ez a Pisti! :wink: Bori meg csodaszép leányzó!

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Zsan,
nem haragszom, és vitázni nem egyszerű, és hajlamos az ember olyat magára venni, ami nincs is. :)

Vas délben meg szoktuk valósítani a családmodellt. A többi nap télleg nem megy, max a vacsi, ebédkor mindenki szanaszét, szombat eddig nekem némettel telt, most épp nem, de azért az hektikus, a vas az tuti, mindenki kezet mos, Eszter segít teríteni, apa tálalni, stb. Nagyon old-school, de én szeretem.
neet
 
 


MINEK ESIK MÁR A HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ??? Tavaszt és mindenekelőtt NYAARAAAAT AKARUUUUUUUUNK!!!!!!! Egyből kimenne a depi mindenkiből, ha jönne egy madárcsicsergős reggel, egy vörösboros, kertbenülős este, egy összeizzadós szex, amikor nem jéghideg a másik lába...
neet
 
 


Zsan,
még egy, ami remélem, megnyugtat: ha én felteszek egy kérdést, pl mi a rossz a sima óviban, azalatt azt értem, h mi a rossz a sima óviban, és nem arra célzok, h ami nem sima óvi, az szar.

+1 Ha valami bajom van vkivel, megmondom neki, hogy figyelj, hülye vagy, és idióta és én különben is máshogy látom ezt.

3. Nem szoktam oldalról közelíteni a dolgokat, csakis szemből, sokan ezért nem is bírnak. ;)

4. Manapság arra is kezdek rálátni, hogy csak azért, mert más máshogy látja a dolgokat, mint én, még nem feltétlen idióta. Lehet, hogy amúgy az, de nem a más-véleménye miatt. :D
neet
 
 


Neet: én meg pont azon gondolkoztam, ahogy jöttem haza ma hóesésben, hogy mennyire szeretem én a hóesést! :D Még akkor is, ha februárban van. Elvégre február még tél hónap. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Mindenkinek köszönjük a jókívánságokat!

Kép

Álmos nevében,

macs
macskanyu
 
 


Rájli,

szilikon formáimba még sosem ragadt bele semmi.... van hogy azonnal kiveszem, van, hogy abban hűlik ki, de a ragadást még nem tapasztaltam.. :roll:

Boriska Pistiként is gyönyörűűűű :D
macskanyu
 
 


Tinu,
nem, nincs igazad, február az nem télhónap, hanem mikor-lesz-már-nyár-és-meleg, sose-lesz-már-tavasz, jaj-nem-bírom-mááár-a-hideget-hónap. ;)

neet
neet
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok,hogy ismeretlenül írok. De én is a Szent Imrében szültem annó és nézegetem most a fórumokat és nagyon megörültem,hogy témátok pont az ovi.
Ezen töröm én is a fejem,hogy hogy lenne jó Emőkének és ha nem jelentkeztem újszülött korában bölcsibe,de most elmennénk dolgozni hova tegyem és találtam egy Családi napközit. Itt egy óvónő anyuka foglalkozik a gyerekekkel. Nincsenek ezren, oda tud figyelni mindegyikre. Sokat játszanak énekelnek, mondókáznak mesélnek és sokat vannak a friss levegőn is Érden. Mi még csak heti egy alakalommal járunk, de nagyon élvezi a kisasszony!
HA érdekel valamelyikőtöket szívesen írok még róla priviben.
Ne haragudjatok a zavarásért! További jó babázást!!

Szép estét! Orsi
Vendég
 


No mi van, sehol senki, mindenki kipiheni a múlt heti vitát?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Rylie :) Remélem már jobban!? Boriska rövid hajjal is naaaagyon édes!! azok a gyönyörű nagy szemei nagyon érvényesülnek :wink: :D :D

Bevallom, én nem rajongok a hóért, bár kétségtelen, hogy nagyon szép amikor esik, de nekem lapátolást jelent, ami nem annyira szép... :mrgreen: Viszont a srácok imádják, így már nálam bocsánatos bűn, ha esik, mert ők örülnek neki és ez a lényeg :D :D legalább nem kell gondolkodnom, hogy mi legyen a délutáni progi :lol: Úgyhogy mindenkinek ahsonló élvezeteket!! :lol:
denizsa
 
 


Denizsa,
én megértelek, a ház kb 120 m-re van a kaputól, és amikor ez havas... szerinted? ;) Eszter meg már a Balcsiban akar fürdeni. 8)
neet
 
 


Johi már otthon?

Rylie! jól vagytok?
gödibarbi
 
 


Itt már megint szakad a hó :evil:
Nem mondom gyönyörű,de...
Kép
Kép
és egy igen ritka pillanat :lol:
Kép

Jaj Macs:
Álmosodat isten éltesse/utólag is :oops: /névnapján :D

Barbi:
Te miért nem alszol hajnali 4-kor?
:lol:

petergabi
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a gratulációkat... immáron itthon. Minden teljesen rendben ment és jól is vagyunk... legalábbis egészségileg mindenképpen. Lelkiekről majd inkább máskor (sajnos úgy néz ki, hogy nem jól alakulnak a dolgok)... pedig én nagyon reménykedtem.

Dani hihetetlen édes pofa, majd próbálok fényképet is feltenni róla. Fanni elvileg jól fogadta, gyakorlatilag azért vannak féltékenységre utaló jelek. Pl. nem akar azóta oviba menni, mindenre nem szeret leginkább mondani. Szóval nehéz lesz, de édes ahogy tetszik neki öcsike és ahgoy bánik vele. Nem igazán érti, hogy miért nem akar vele játszani stb.....

Szülés gyors volt és nagyon fájdalmas, de majd írok születés/szüléstörténetet, ha érdekel valakit... :lol:

Visszaolvasás még nem ment, de hamarosan pótlom....

Szép napot mindenkinek

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Johi!
szupi, hogy már otthon.
nem szupi, hogy a szitu kaka. :(
én várom a történeteket.

Tinu!
köszi, megjött! :)))

ancsipancsi
 
 


Johi,
Én is nagyon várom Dani sztoriját. (Épp most olvasok egy könyvet - Bettelheim de lehet hogy rosszul, írom, a népmesékről és a gyerekekről. A féltékenységre utaló jelekről jutott eszembe. Akkor is van, ha nincs :twisted: )

Móni
Kép
Kép
monisa
 
 


Johi, Curse: fotókra és sztorikra én is kiváncsi vagyok ;)

Barbi: már jól van Borcsesz, köszi. Most én vacakolok a torkommal :?

Gabi: jóók a képek :)
Az a hegy olyan, mintha frissen vágták volna a haját nullás géppel :lol:

Rylie
rylie
 
 


Johi,
De jó, h otthon és hogy minden rendben zajlott :D a másik részéhez meg +++++++++++++++++!!!!

Zsuzsannákat és Álmost utólag is isten éltesse!!! :D :D

És arik vagytok, h ennyire várjátok, h jelentkezzem :) Nem vagytok elfelejtve, csak vhogy nagyon nem szeretnek minket odafent és csőstül jönnek a problémák :roll: A kiütéses sztori folytatódik, Adélon jelentek meg. Úgyhogy a para megy ezerrel :( Hétvégén meg hozzám kellett az ügyeletet kihívni, párom azt hitte, h vmi szülési szövődmény, már rémeket látott a fájdalmaim miatt :( És ha egyébként nyugi lenne, akkor meg Alex lóg rajtam óránként :wink: Úgyhogy amikor végre van egy kis időm, mint pl. most is, akkor megpróbálok enni.

Amint rendeződnek egy picit a dolgok, teszek képet is és írom a szüléssztorit is :wink:

Addig is mindenki élvezze a havat :wink: és a lapátolást :mrgreen:
Még kész szerencse, h a mi utcánkban egyenlőre nincs járda :lol:

Kép Kép
curse
 
 


Lányok: abban kérhetnék segítséget, hogy mit kell intézni ilyenkor és hol is kell ezeket. Családipótlék, anyasági, babakötvény, 11.keresek hol lehet egyszeri támogatáshoz kérvényt letölteni. Egyszóval mindent szívesen fogadok, mert kicsit sem tudom, hogy merre induljak el. Előre is köszi....

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Pgabi! azé nem alszom, mert az én pocaklakóm már készít fel az éjszakázásra :mrgreen:
ja és te sosem öregszel? :lol: :wink: :lol: avagy tök jól nézel ki ! :lol:

Johi! engem is érdekel nagyon a szüléssztori!
képekről mán nem is beszélve :D

Csajok! van vkinek Kriston dvd-je?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Igit és Anyukáját Isten éltesse sokáig!!!!!!!!!!!!!! Nagyon Sok Boldog Szülinapot!!!!!!!! :D :D :D
zuzmo1
 
 


Botit és Anyukáját is Isten éltesse sokáig!!!! NAgyon SOk Boldog Szülinapot!!!!
zuzmo1
 
 


Gabi!
természetesen Nektek is :D :D :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zuzmo1
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT IGOR BENEDEKNEK :D :D :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


:D :oops: És BOLDOG SZÜLIT BOTONDNAK! :D :D :D
szrekuc
 
 


Mi is boldog születésnapot kívánunk Iginek és Botinak. Sok sok boldogságot nekik.

Kép
Kép
johanna1975
 
 


KEDVES EGYÉVES BOTI!!!!
IRTÓ NAGY BULI KIVÁNUNK MA NEKED ÉS CSALÁDODNAK!!!!!!!

Egész nap érjen fülig a szátok, pont mint nekünk fog!!!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

(a gyerek már MOST tortát akar enni, pedig az csak az oviban lesz ebéd után... :cry: :cry: :cry: )

Lányok,
NAGYON KÖSZÖNJÜK A KÖSZÖNTÉSEKET!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Nagyon boldog szülinapot Iginek és Botinak!!!!
Kép

Gabi :) Szépek a gyerkők!! meg a kilátás is! :D

Johi :) ++++++++ Ezeket nálunk mind apa intézte, majd megkérdezem...

Rylie :) Torkodnak bulást! +++

Curse :) Kiütések :evil: :( Kiderült azóta valami? És Neked milyen fájdalmaid voltak? méhösszehúzódásos vagy mi fájt? sok ++++

Lindi :) Gyerkők meggyógyultak? Párod hogy van, mikor műtik?

Kép
Kép
denizsa
 
 


Köszi Csajok az ünnepelt nevében :lol:

Zsan:
mi is hasonló szépeket és jót kívánunk a nagyfiadnak :lol:
ISTEN ÉLTESSE IGIT
Kép

Johi:
örülök,hogy már otthon :D
A többihez meg+++++++++++++++++

Barbi:
nagyon hízelgő amit írtál,de én nagyon is öregszem,többek közt a képen látható tyúktól,ugyanis Ő Orsi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

petergabi
 
 


ISTEN ÉLTESSE IGIT ÉS BOTONDOT!!!!

KépKép
fibi
 
 


IGI és BOTI Isten éltessen Benneteket Sokáig!!

Ünneplős, vigyorgós srácokról jöhetnek fotóók!!

Curse: pötyök :x +++++

Johi: tulképp majdnem mindent a mákban tudsz intézni :( a kitöltendő papírokat a mák honlapjáról le tudod szedni, ha a kolleganőd nem segített ebben. Remélem apjuk segít neked ebben és nem neked kell fél évet a máknál eltöltened :x
Nálunk úgy van a plusz mani az önkormitól, hogy először kell egy bankszámla a ded nevére és utána a ded 1 éves koráig bármikor becammoghatok az önkormiba ráutaltatni a manit. Nemtom 11 kerben ez hogy megy :roll:

A legkisebbekről is jöhetnének képek!!

Tinu te mikorra is vagy kiírva?? :roll:
és aztán Barbi és Szrek? Vagy hogy van a sorrend??

Ancsi: épp rád gondoltam nemrég, mert kaptam egy jó kis körlevelet a szója pusztító mivoltáról 8)

Rylie
rylie
 
 


Rylie,
:D hú, szójás cikket lécci küld át :D
Barbi a következő egyébként aztán Tinu illetve Manitou-ra meg Tundire nem emlékszem pontosan, hogy hol tartanak
Mi jún 23-ra vagyunk kiírva

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Boldog szülinapot az ünnepelteknek!

Mi pedig július 2-re vagyunk kiírva...

Ani
manitou
 
 


Igi-boynak és Botinak nagyon boldog szülinapot :D

Petit ma műtötték meg. Végül csak 3,5 órás lett a műtét, minden kompikációtól mentes és szerencsére minden (legalábbis a kötés alól kilátszó) arcideg mozog. De szegénykém nagyon szarul viselte, mondjuk neki alapból is nagyon alacsony a fájdalomküszöbe (férfiból van :wink: ), és hát főleg az átmenet az altatás után volt nehéz, mert mostanában már a műtőben felébresztik a pácienst, a fájdalomcsillapítót viszont csak az ágyikóban kezdik el csepegtetni. Szóval az elég fájdalmas 15 perc volt. És aztán az első felkelni próbálkozás és pisilés mindkettőnket leizzasztott. És sajna a hányás sem maradt ki a repertoárból.
Remélem ma éjjel azért már jobban lesz, és kiengedik az intenzívről holnap.
Megyek is aludni, mert ölég hosszúra sikeredett a mai nap ...

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Ja, és Gréti tegnap ezt mondta anyósomnak telefonban:
"Apa megy kórházba oltásra, elvágják a nyakát és kiveszik belőle a nudlit"

(nudli= pukli)
lindicita
 
 


NAGYON OK BOLDOGSÁGOT IGINEK ÉS BOTINAK!!!
Képeket a szívdöglesztő pasikról! :lol:

Pgabi! Jaaaaaaaaa :mrgreen: :lol:

Grétiszöveg :lol:

Angit tegnap alig bírtam elhozni w-oviból (babacsopi) :lol: , óvonénit már oktatja, s tőlem megkérdezte ott maradok-e? :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Lindi,
gyors bulást Petinek! :D
(hogy vették észre, ez olyan ritka izének hangzik :? )

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog szülinapot Iginek és Botinak!!!!

Lindi mielőbbi gyógyulást petinek, szegénykém!

Curse mi a fenétől lehetett ez a pötty? sajnálom,hogy Adélon is kijöttek! annak viszont örülök,hogy jól van a két tesó :P
és te hogy vagy?

ezer éve nem voltam :oops:
az oltást megúsztuk, nem lett láza meg semmi baja a 15 hóstól :D jövőhéten meg megyünk a kullancsos oltásra!
most fogzik ezerrel, nyomatja az örkőket! :roll:

pocilakóm is jól van nagyon sokat csuklik :wink: nővekszik szépen, jövőhét szerdán megyek babakukkra, ha akkor is megerősítik hogy lány akkor elkezdjüka szobáját(mondjuk már 3szor lánynak mondták , de biztos ami biztos :lol: )
ja mi május elejére vagyunk kiírva! :roll: :D
tundiii
 
 


Lindi:
gyors gyógyulást Petinek+++++++++++

2 fotó az egyévesemről :lol:
Kép
Kép

petergabi
 
 


Boldog születésnapot Iginek, Botinak!!!

Lindi: férjednek jobbulást!++++++++++++++++++++

Nálunk menetrendszerűen betegeskedés, de még a számítógépeink is beleestek, úgyhogy leginkább nem működik egyik sem. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu: jobbulást!!!

Gabi: Boti :)

Szrek: automatice törlöm az ilyen maileket, szal bocsi de nem tudom átküldeni.

Lindi: gyors jobbulást Petinek!!!

Rylie
rylie
 
 


Lindi :) Párodnak mielőbbi bulást ++++++++++++++++++++

Gabi :) Nagyon édes az Egyévesed!!! :D :D és király az ajándéka!

Tinu :) Bulást Nektek!! ++++++

Barbi :) W-ovi élmények :D :D

Tündiii :) Csuklás :lol:

Tegnap délután nagy élményben volt részem: Johinál voltam babanézőben 8) :D :D jajjjj ollllyan édes egy ilyen csöppség (1hetes!)... olvadozás hegyekben :lol: Dani egy angyal, csak alszik és szopizik :D és olyan hihetetlenül kicsinek tűnik :lol: és nagyon helyes fiúúú :D :D
denizsa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: