Új privát üzeneted érkezett!

Hajj :)

Elin :)

Judit, jobban vagytok márae? Vagy télleg reggelre lett ultraszar a hátad?... Szemed begyulladva?? Nem elég a jóból, mi...? :) :(
Letibaba?

Heh...milyen módi ez...vagy a babanet, vagy a mozillám helyesírásellenőriz...asszem...minden(!) szavamat alápirospöttyözi :?

Dorka, kafául felhallatszik minden gyereksírás, de tegnap spec nem sokat tartózkodtunk itthon :D

Szilbee, szövegesen is tudsz majd gyünni? :wink: Dávid nagyon tuti kis húsgombóc, az utolsó, lábbalismerkedős kép (is) isteni :lol:

Betti, azt kell elhinned, hogy SZÉP vagy :) Ideje lenne :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Olga, szívemből szóltál...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Olga!
én is csatlakozom, csakúgy mint Judit....

na de kezd élet lehelődnia topikba.... már itt ülök egy ideje, és most értem a végére...

Leti s jobban van, köhög, de már nem annyit, és nem is olyan fulladósan....
újabb szavunk thsss: tessék

a hátam köszönöm megvan, fáj még, de már nem oylan durva.. a szemem be van gyulladva, de mivel szemüvegem nincs, csak lencsém így esélyem sincs a cseppekre, marad a házipatika, kamillás mosogatás...

most meg nincs víz..... mármint a lakásban...

Olga!
Mit rendeltél? nekem is van katalógusom, és oylan szép dolgok vannak benne, bár mi inkább a tuja.hu-ról szoktunk rendelni..de most a teraszra én is akarok ültetni egyet, s mást...

nem Misi nem megy, de lehet elnézünk ez Szolnokon lesz, hol?
Viszont úgy volt, hyog a hétvégén megy a Mátrába méheknek helyet nézni.... de úgy néz ki tolódik egy héttel. valaki kirándulni velünk? Bárhova? Vasárnap tuti idő lesz!!!! akár nem messze is?

jaj, köszönöm a fotót, én még iylet nem láttam, és már megint nem én kapom a szerzői jogdíjat! :cry:

Én is ideges lennék a helyedben ha éjszaka csámborogna hazafele oylan messziről! és ilyen jó összetartó csapat maradt a katonaságból? hol szolgált?

Erika!
jaj ezt sztem minden szülő megtanítja, ha máskor nem is, az első fejreesés után tuti... mi is szoktuk, de mivel keveset vagyunk ebben a szobában, meg még esély sincsen rá, hoyg magától felmásszon az ágyra, őrizet nélkül meg nem teszem fel, így mi még csak most kezdjük tanulgatni....

Betty!
Úgy értettem, ahogy Judit írta! A szépet kell elhinned! na meg nekem még a hangod tetszik... oylan bájos.... jól fog esni az éppen szülő anyukáknak...

Judit!
Hol csalingáztatok tegnap? csak úgy erre-arra?

Elin!
de gondolom értetted mire gondoltam, na de őszintén ... hát nincs igazam? Egy torta, egy takarítás..... :wink: én is próbáltam rákeresni szlengszótárban, de nem találtam.... még középiskolában mondtuk.... lehet mi teremtettük meg?

közben meg Kisgizi bealudt.... :shock: pedig alvásidőig még egy óra, de gondolom elnyomta az unalom :oops:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

 
 

Szilbee!
na most, hyog Leti elaludt, lehúztam a redőnyt, így már látom a képeket is, lehet nem volt jó döntés ide tenni a szgépet az ablakkal szemben? :?

jaj nekem Dévid továbbra is kiköpött apja, sé már azt írni akartam, hoyg a tekintete olyan mintha jóval idősebb lenne a koránál, olyan, mintha az élet minden bölcsességét a fejében hordozná.. na persze lehet így is van! :wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Balwin! Hát jönnék, de a legtöbb témához nem tudok hozzászólni, így csak olvaslak benneteket. ... Ja amikor meg lenne, mit írnom, akkor tuti, hogy vmelyik kölök rázendít... :? :twisted: ... aztán meg elmarad a reakcióóóó... m.

Betegeknek jobbulást! +++++++++++++++++++++++++ :(

Ja egyébként pár Húsvét körül, meg a másik topikban nem volt élet... szóval nem izgulni a topikkihalás miatt!!! :wink:
szilbee
 
 


Judit! Hát lehet több bölcsesség szorult belé, mint a szüleibe! :lol: Ja egyébként tiszta apai nagyapja a kölök!!! de úgy egy az egyben... mármint az arca!! :)

Dorka! Holnap uszi??? Meg esetleg még vki? Reggel a Tiszaligetibe egy kis kondícionálú úszás? :wink:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Az én véleményem a következő
1) Marha nehéz 2 fórumot követni, jó sokan vagyunk már mindkettőben. Annak meg értelmét nem látom, hogy mindig nyomatom a híreket rólunk, közben fél bandával fogggalmam sincs, mi van....Én azért húzódtam át "amoda". Így is előfordult, hogy valaki lemarad,nem tudok neki reagálni...Azt már meg sem említem, hogy a fogamzásos fórum(ok)ba is írok... :oops:

2)És hát egy kicsit azt is gondolom, hogy olyan jó kis banda vagytok, ismeritek személyesen is egymást már jó régóta (többnyire) , tehát ha én teszem azt ritkábban írok, egyáltalán nem fogok hiányozni. Szerintem ez így is van. Nem azért írom, mert ezen megsértődtem volna, dehogydehogydehogy....de tény. :wink:

Jujj, remélem nem húzza el a száját senki rajtam. :? :? :? Jövök én, csak ritkábban. Na, lehet, hogy megbánom, hogy ezt leírtam. De részemről ez az oka a ritkább írásnak. Olvasni olvasok rendszeresen.
jaimee1
 
 


Szilbee!
én szívesen mennék, de én és a fürdőruha!....

jaimee!
Magatokról is várjuk a híreket, meg a képeket, mégha nem is írsz... oylan sokat....olyan szép ez a láyn, ne dugdossad, a vonalzós kép is nagyon tuti!

Személyes ismerettség? nem sokat számít...sztem..... az hogy még nem hallottam a a hangját, de a buygi méretét is tudom...de nem így van? na jó egy kis túlzással! ismeretlen ismerős....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Gondolom nekem is szólt a másik topicos "felszólítás" :wink:

Az igazság az, hogy én nagyon szeszélyes vagyok. Hol ide van kedvem írni, hol oda. És ennek igazából semmi személyi oka nincs a fórumozókra nézve, de tényleg! Nem tudom megmagyarázni, valahogy így van.
Van amikor ez a topic szárnyal, van amikor a másik...de inkább ez szokott. Volt úgy, hogy azért nem írtam, mert már nem tudtam követni :wink:

Szal ne legyen ettől rossz kedvetek, lesz ez még éppen ellenkezőleg is. :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Jaja, Judit ebben a személyes ismerettségben teljesen igazad van! Van egy másik fórum (nagyon ritkán írok már oda), akikkel itt kezdtük 7 éve a fórumozást. Kb. 2-3 csajjal találkoztam személyesen. De 7 éve tartjuk a kapcsolatot.

Azon is elgondolkodtam, hogy Ti pl. sokkal többet tudtok rólam, mint a barátnőim. Mert velük beszélek egy héten egyszer (jó esetben), veletek meg nap, mint nap.

Szal, érdekes élet ez a fórumozás, és hát vannak itt is feszültségek és lesznek is, lesznek jövők-menők, marad majd egy mag, ez a rendje. De az is biztos, hogy ki kell beszélni, ha valami bánt, mert utána csak a rossz szájíz marad.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Jaimee, nincs ezzel semmi baj, senki sincs kizárólagosan ideragasztva, de te már nem ritkábban, hanem egyre ritkábban írsz :) :(

Judit, dejó, kirándultok! :D Nálunk Apa dolgozni fog, úgyhogy remélem jövőhéten is marad a tuti idő...mi majd akkor.

Szilbee, én mínusz 20 kilóig nem vállalkozok fürdőruhás mutatványokra :mrgreen: Szerintem már úszni is elfelejtettem... :oops: A Balcsiban is már csak a kocaúszás megy: mellúszás kéztempója kombinálva a gyorsúszás lábtempójával :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Olga, a Jósikában voltál? Nekem is feltűnt, hogy jóóó nagyok a gyerekek. És ki fényképezett? Jól mutatsz a gyerekek között, látszik, hogy befogadtak, elfogadtak. Írsz majd egy pár tapasztalatot?

Hm, Balázs milyen kis házias! Na, ezt az én fiamról nem nagyon lehet elmondani (bár az anyjáról sem :oops: )
És rengeteg foga van! Ja, és szerintem nagyon hasonlít rád!

Kati, teszel fel képet az új felsődről :wink:

Erika, jó korán kezdi a járkálást Józsika! Nem semmi! Lassan szaladhatsz utána!

Esések. Hát azok lesznek. Meg púpok, meg vérző száj. De nyugi, gumiból vannak még a gyerkőcök! :wink:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Juditok! Nem divatolni kell usziba menni!!! Mit gondoltok én miért megyek... :lol: hogy bírjam két gyerek mellett a strapát, meg hogy ha apjuk rámnéz ne rohanjon rögtön a nagy porcelán Istenhez imátkozni! ;) :lol: :lol:
szilbee
 
 


Jesszuszom Balwin! és nem süllyedsz el ha így úszol? :lol: :oops:

Anikó! Nem is írtam még... de nekem is tetszett a történeted. Hát a szemétkedős résznél picit pityeregtem... nagyon átéreztem, miről is meszéltél... Képet tegyél légyszi Dorkáról!!!

Olga! Hát a fiad tényleg nagyon pufi és olyan szép... már ha ifiemberről szabad ilyet mondani! :oops: :D
szilbee
 
 


Évi! Judit! Ez tényleg érdekes... mármint amit írtatok... én a családommal vok így... és nem arról van szó, hogy nem tartom pl. anyummal a kapcsolatot (mert 2 naponta beszélünk), de vhogy ha vmi van.. vagy nincs.. akkor először de írok a babanetre...
szilbee
 
 


ide...

Már megint kezdem...
szilbee
 
 


Na! Ezt már szeretm! Csak be kell durcizni, aztán már jösztök is! :lol:

Nem, tényleg semmi baj, mindenki oda ír/nem ír ahová akar. Jaimee hidd el nem bánod meg amit írtál, bár én is úgy voltam vele, vagy most (reggel) küldöm el azt a levelet, vagy soha. Teljesen egyetértek veled, hogy nehéz két forumot követni. Nekem legalábbis nem nagyon menne. Meg szerintem abban is van avalami, hogyha már személyesen is ismerjük egymást, akkor is könnyebb követni a hozzászólásokat.

Juditom! Aranyos vagy, hogy kinézed belőlem, de nem én rendeltem, hanem az uram. Nálunk a fiúk már csak ilyen kis háziasak? :wink: Valamit nagyon jól csinálok... :mrgreen: mármint a nevelésükben...
Ha esetleg felnézel a starkl honlapjára, akkor ezekből rendelt Peti:
Balkonnövények/petúniák
Sunset
Fire


Pesten volt katona, és tudod ő (ők) már egyetem után mentek oda, tehát nem sorkatonaként szolgáltak, hanem hadnagyi beosztásban. És igen, szinte minden évben összejönnek egy jópáran aztán témázgatnak.
Tudtátok, hogy majdnem 5 évig én is voltam katona? (Illetve még most is vagyok, tartalékos).


A gasztrónómiai kiállítás:

3. Szolnoki Gasztronómiai Kiállítás és Verseny
A belépés díjtalan!
2008.március 29. 11-18 óráig Aba Novák Kulturális központ (Szolnok, Hild János tér 1)
Olimpiai-világbajnok szakácsok, cukrászok munkája tekinthető meg.

Program:
Bio élelmiszerek kostolója és vására
Méhészeti termékek bemutatója, kostolója
Zöldség faragó bemutató
12.00-15.00 főzési tanácsok, bemutatók, életmód tanácsadás


Évi! Igen, a Jósikában vagyok gyakorlaton. Olyan mázlim van, hogy abból a csoportból ahol 2005-ben kezdtem hospitálni még mindig jó sokan vannak. Nem tudom véleményt az oviról vársz?

Tényleg Judit! Te hogy gépezel a hálószobában? Mármint ha a gyerköcök alszanak, vagy este, amikor már Misi is pihenne?
Hétvégén jó lenne menni valahová. Mondjuk nem tudom Peti hogy gondolja. Mi a ceglédi termálon gondolkozunk egy ideje.

balwin Juditom! Az én irományaimat is pirospöttyözi, de szerintem már azóta, hogy elkezdtem fórumozni.

Na lépek vissza tanulni. Igaz, most a hospitnaplómat próbálom rendbe szedni. Hétfőn és kedden pótolom a múlhéten elmaradt napokat. Hétfőn tesin jól meghajtom a gyerköcöket! :twisted:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Néhány helyesírási hiba... valamint a hadnagy az rang és nem beosztás... előbb kellett volna visszaolvasnom... szakaszparancsnok volt.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Szilbee :lol: Nem :wink: De alaposan megdolgozok érte :mrgreen:

Kati, csatlakozom Évihez, és megtoldom azzal, hogy a holnapi estről is tehetnél fel képeket...ha készítesz, meg anyud megengedi :)

Olga, igen, én arra a kengururra gondótam.
Ehh...nekem ma kezdte ezt a pöttyös dolgot, de mán kész vagyok tőle :? Este megemlítem Attinak...

Judit, csak egy kis bevásárló körúton voltunk: Cora, Diego, plusz még nagyszülőztünk :) A Diegóban nem jártunk sikerrel, most cserélik le a kínálatot, szal gyakorlatilag semmi nekem tetszőjük nem volt :roll: Illetve volt, a hatvanezer forintos Joy...de azt inkább nem :D Nagyon szeretem a szőnyegeket, de nem itthon - gyűlölöm takarítani. De mosmá kell a gyerek miatt.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szasz!


Hehhe Olga! Durci:)))))ezjóóóóóó....

Én spec 2 napja hányós-hasmenős vok......azt hittem szerda éjjel feldobom a pacskert :evil: ilyet még nem éltem!!!!! A gyomrom meg a derekam most is fáj....de ma már ki kell merészkednünk a boltba , Dm, -be ,postára.....Előre szólok, remélem senkivel nem találkozunk!!!!!!!!!!
Meg imátkoztam hg Nimi ne kapja el.....de eddig hálistennek semmi!!!!!

Fórum: Talán Szilbee nem hagyja el hiszen ő indította... :lol:
Nekem meg jó ha van időm ezt az egyet olvasni,megjegyezni a neveket, családokat,történéseket......de tökéletesen kielégíti a Nőtársakkal való eszmecserélhetnékemet! SZóval maradok még egy darabig :roll: :wink:

Mit akartam még........na összeszedem magunkat.......nem jut eszembe....

fanna3
 
 


Anna! BORSMENTA teát igyál!! csak úgy alanatur... semi méz meg cukor... marha rossz úgy, de megnyugtatja szegény túrtelhet gyomrodat.
szilbee
 
 


Azért kicsit felélénkült az élet.

Olga: Megérte a durcát!

Engem is itt ideevett a fene, ahelyett, hogy aludnék. Kata alszik, Dorkát elvitte mamai a fodrászhoz.
De, hogy nem tudtam jönni pár napig, már hiányzott.

Mi jól vagyunk, csak fáradtan. Ma pedig tuti valami van a levegőben, mert mindkét csaj kiborít. Dorka nem fogad szót, Kata hisztis.

Fanna: Jobbulást!

Judit: Hátad? Lovaglás jót tett neki?
Én is mondtam Zolinak, hogy menjünk kirándulni vasárnap. Felvetettem a nyíregyházi állatkertet, libegőzést Pesten, Kékestetőt. De nem biztos, hogy megyünk, mert jön haza az öccse meg a kedves felesége.
Nektek ötlet?

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


jaj de jó!!!! mennyit írtatok!

Olga!
Én fürdőbe NEM megyek. csak majd mínusz 20kilósan!!!!vagy 30.... :lol:

katona? atya ég! és hol, meg mit csináltál? Na hát nekem írhatod hoyg mi a rang, meg nem rang nekem egyre megy...
Misinek most mondom, hoyg katona is voltál. erre ő: akkor már előrébb vagy a nyugdíjhoz! na férfiak...

szegény gyerekek jövő héten, de erős a gyanúm, hoyg ők élvezni fogják, nem kéynszer, mint pl nekem...

azokat a petúniákat én is néztem! még sztem a szín is passzol...
hova rakod? erkélyre?

Sztem holnap elnézünk erre a vásárra, hátha látunk valami érdekeset! Köszi az infót!

Fanna!
Azta mindenit... csak nem a húsvét? vagy inkább valami vírus?? jaj te szegény, hát akkor mihamarabbi gyógyulsát, és hátha nem adod tovább! borsmenta, na vagy ez van nekünk, vagy fodormenta... nem kér valaki? ami a fogkrémben van az melyik, na ez az...nagyon szívesen... egy ágat kaptunk két éve, most meg már vagy 50-60 cm-átmérőjű bokor.... jó illata van, meg szép lila virágja, e azért már túlzás, ahoyg növekszik, terjeszkedik....

Judit!
Úszás.... az nem semmi technika! az is nagyon jó, amit anya szokott: lépdel a medencében, miközben a karjával emllúszásban nyomja.....
fő a testmozgás

Szilbee!
na nem divatolni, de kettőnk között van 30 kiló sajnos az én javamra....na hát Dorkáról sem beszélve...

egyébként én is így vagyok, ide hamarabb írok meg mindent, mint elmondjam anyának, nem beszélve, hoyg kritikus a lelkem, sé jobb a békesség mindkettőnknek!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Niki!
Egy kis pikírt érzek a sogórnővel kapcsolatban? :lol:

nem tudom...
a pesti libegő, meg a kékes tecc... nyíregy nincs túl messze? habár ott még nem voltunk....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Niki: Ez már függőség ám! :wink: Sokan szenvedünk benne. :D

SZilvi: Hát a babanet hamarabb értesült a pozitív tesztemről, mint a szüleim...vagy apa. :oops:

Húsvéti nyuszim idén Réka baba volt. :D

Kép

Kép
jaimee1
 
 


Ha mán idetoltam a képem, meg kell jegyeznem nekem is, hogy Szami el van tűnve!!!!!!!!!!! Vagy lemaradtam valamiről???
jaimee1
 
 


Judit: Alapjában véve nincs Vele bajom, csak nagyon más világ, mint én. Eleve 20 éves, tehát jóval fiatalabb nálam, egyébként meg egy kis plázacica.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jaimee: Nagyon édes Réka! Milyen kis pufi.

Szilbee: Az előbb nem írtam, de Dávid is nagyon cuki!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Niki!
nekem akkor bizti lenne, de én sem túl sűrűn beszélek az enyémmel, nem láttam kb egy éve... amikor Leti megszületett akkor volt itt....

jaimee!
Téynleg nem szárítod, zselézed Ráka haját? na ne már!

Szami!
hol vagy már elveszve?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Réka bocsi :oops: :oops:

na most már bizti nem fogsz írogatni :mrgreen:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szió!

Szilbee!
Köszi....plázában lehet kapni...holnap mán nem lesz nyitva semmi.ma meg most jöttünk haza...

Judit!
Látom most mindent növényügyileg közelítesz meg :D :D :D ...én kérek szépen belőle....márha bírja a lakásban.

fanna3
 
 


Jaimee, nagyon cuki Réka :D És akartammán mondani, hogy olyan szuper fotókat csináltok róla, nagyon jó a minősége is. Mezei felszereléssel, vagy van benne profi kéz is? :)

Fanna, holnap nem lesz nyitva semmi?! Lemaradtam valamirül? :roll: Mi lesz holnap? A szombaton kívül... :oops:
Jobban érzed már magad akkor? Nimin még mindig semmi jele? Remélem... :)

Niki, üdv újra :D

Nyíregyre én is ácsingózok, de ezzel is úgy vagyunk, mint minden mással...sose jutunk el :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


azta, de felpezsdült itt az élet, de jó!!!! :D :D
Olga, ez jól jött most a bandának!

Nagy levegőt veszek, és igyekszem reagálni:

Szilbee, asszem mehetünk! Apa ugyan még nem tud róla (edzeni van), de jól esne nekem is! Estére írok még, és pontosítunk! Csajok, jön még valaki??? Sztem olyan 9-10 körül, ugi, Szilbee!

Anna, kitartást, most vírus van, anyósom is lebetegedett, neki a doki azt mondta, kalici... Csak Nimi el ne kapja! Én nagyon félek ettől a hányós-hasmenéses vírustól, mert Szabi nem egy nagy tea-víz-akármi ivó, nagyon félnék, hogy kiszárad.

Niki, én is egyből éreztem, hogy nem a szíved csücske a sóginőd, de biztos akkor a korkülönbség, meg a szemlélet az oka... :)
Nekem szerencsére két tök jó fej sóginőm van, és most nem azé írom, mert Szilbee is olvassa, hanem mert tényleg! Lehet rájuk számítani mindenben!

Judit, akkor jó, ha nem mi ébresztettünk benneteket! :) Annalucusról nincs kép mostanság?

Judit, örülök, ha jobban vagy! Leti? vele mizujs?
Ez a kirándulós ötlt tök jó, de mi most nem megyünk sehová, cask itthon flangálunk, hintázunk majd, ilyesmi.

Erika, hidd el, hogy kellesz ide te is!
Én sokmindenkit azért ismerek, mert pl. odamentem hozzá, és mint Balwinjuditot, leszólítottam, vagy épp engem szólítottak le, mint Kati, Kata, Anna, Ditke, Niki stb.
Amúgy a tesztről jut eszembe: nekem Apa mondta meg, hoyg babánk lesz! :) Én nem mertem megnézni hajnal 5-kor a tesztet, Apa meg közölte (nagyon racionális): hát ezen olyan két csík van, mint a huzat! (Vagy valami hasonló...)
Réka baba nagyon nyugis, szép baba! Olyan kiegyensúlyozottnak tűnik! Gondolom, mert az anyukája is az!

Kata, te meg nagyon-nagyon eltűntél! MIzujs veletek? Jól vagytok? Remélem csak azért nem írsz, mert sok a munka a szakdogával....
Adj életjelet magatokról, plíííz!

Évi, én is sokszor érrzem azt, hogy ha felmerül valami kérdés bennem, ide gyorsan megírom, aztán jönnek az ötletek, tanácsok. ÍAz én barátnőimnek nincs még gereke, a legjobbnak viszont kettő is, akik igencsak lefoglalják, így tényleg többmindet mesélek el nektek, mint nekik.
Ráadásul én jövős-menős sajtkukac típus vagyok, és a négy fal néha nagyon nyomasztóan hat rám, így ez a fórum egy kapocs a külvilággal, ismerősökkel.

Ditke, ti jól vagytok? MOstanában nem futunk össze séta alatt! Hánykor szoktatok sétálni?

NAh, elküldöm, mielőtt kivág a rendszer!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Kati, Erika, Ivett, Szami, Betti, nektek még nem is reagáltam!

Kati, tőled már kérdezni akartam, hogy milyennek találod a két csajszi közti korkülönbséget?

Erika, hogy álltok a bébikajákkal? Még régebben volt vele gond... Éjjelente felébred?

Ivett, dokinéni ügyben én sem tok nyilatkozni sajna...

Szami, merre vagy? Mi hír felőletek?

Betti, jön a tavasz, csomó kedves emberkével, akik dícsérgetnek majd, tessék büszkén fogadni a bókokat, megérdemled!!!

Katlina, hogy álltok? Kipihentétek a sok táncot?

Ildi, te is vagy még, ugyi, csak olvasó üzemmódban?
HOgy vált be Ancsikának a suli?

Végszóra.... egy pár képecske...megen... :oops:

vokálozunk
fogmutogatós :)
[/url]

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Először is a kis és nagy betegeknek jobbulást!

Egyszerűen képtelen vagyok most teljesen visszaolvasni mert nemtom mi van Szonjácskámmal. Már vagy 5x próbáltam de nem jutok 5ről a 6ra. :roll:

Erika!

Gratula Józsikának az első lépésekhez! :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Játszótéren voltunk, persze előtte ZAgyva cuki, 3 gombóc fagyika :D Jóvót! Ettem bélist, lúdlábat, meg valami újat ,tejszínes tiramiszus íze volt. :D

Dorka!

Hát attól függ milyen tekintetben.

Végül is nemtom milyen az ha csak 1-2 év van a gyerkőcök között. Trixi sokat segít ,(ha van kedve) rövidebb időre még vigyáz is rá. Sokat tanul tőle Szonja, még most tudnak együtt játszani persze már Trixi néha megkér, hogy most foglalkozzák már vele, együtt fürdenek. Gondolom ez még 1-2 évig így marad (vagy tovább?) de utána Trixi kezd ,,nagylány" lenni és majd meglátjuk.
Egyébként munkábaállás szempontjából jobb lett volna ha egymás után születnek d ehát ugye az én életem se úgy alakult. Bár ez sem biztos.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati: Ezt nem igazán értem. Mi van Szonjával? Mit próbáltál 5-ször?

Dorka: Igen, más világból valók vagyunk más szemlélettel a sógornőmmel. De nagyon ritkán találkozunk olyankor elbeszélgetünk felületes dolgokról.
Szabi aranyos, jó sok foga van már.

Fanna: Szerintem holnap nyitva lesznek a gyógyszertárak meg a nagyáruházakban lévő gyógynövényboltok is. Valahol biztos találsz borsmenta teát.

Judit: Apa rábólintott a vasárnapra. Ő Nyíregyre szavaz, bár kicsit tartunk a távolságtól. Oda-vissza azért elég hosszú. Lehet jobb lenne egy küzelebbi cél.
Nyíregy honlapja: www.sostozoo.hu

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Dorka! Lehet mégse lesz jó a holnapi uszi... bocsi érte... Folyamatosan fáj a gyomrom + hányingerem van tőle... Nem hiszem hogy javulni fog, egyenlőre úgy tünik csak rosszabbodik! :x
szilbee
 
 


Majd dobok képet a felsőmről és persze a holnapi estéről is. Egyébként köszi az érdeklődést!! :D

Olga!

Szolnokon voltál katona? Miért szereltél le? (ha szabad kérdezni)
Én is az vagyok már hatodik éve de most viszont nem várom, hogy ősszel újból egyenruhába bújjak. Az elején még (nagyon) szerettem. Gyes után szereltem fel és olyan világba csöppentem ami addig teljesen ismeretlen volt. NA majd meglátjuk.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Niki!

Igen, egy kicsit össze -vissza írok :oops: mert Szonjácskám jön-megy , nem hagy kibontakozni.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Így elsőre az olvasásig jutottam, három napja még erre se volt időm/lehetőségem :roll: Most bedugom a nagyokat a zuhany alá, aztán jön majd Jázmin fürdetése és igyekszem (ha nem ájulok be az ágyba - bár kávéval már erősítettem :lol: ) jönni, sok mesélnivalóm van (bárcsak időm lenne ennyi...) :? És tényleg jó, hogy ennyit írtatok! Én mindig nagyon várom, hogy kivel mi történt, olyan jó érezni, hogy tartozol valahová, s talán még hiányzol is valaki(k)nek :oops: :lol: A képeket meg külön ajándéknak tekintem :lol: Remélem, az enyémek is ideérnek velem együtt :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami várunk!

Kata! ment pü!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka: Hehe....jó hogy nem apa tesztelt helyetted. :D

Erről az jut eszembe, amikor Rékával a 3. tesztet ellőttem. Összesen ugyanis az első UH-ig 4 tesztet fogyasztottam el. Az utolsót a rendelőbe menetel előtt. Bizti ami bizti. No, a 3. teszt kivitelezése után, látva a halványka 2. csíkot, nagyon elszomorodtam, ugyanis egyáltalán nem erősödött az a nyomorúlt, ugyanolyan volt, mint a 2. terhességi tesztem. Az első meg nem sikerült, mert túl mélyre merítettem az anyagban a tesztcsíkot... :oops: SZóval gyászos hangulatban ereszkedtem le apa mellé az ágyban aznap hajnalban és síri hangon bejelentettem, hogy mégsem lesz kisbabánk, a teszt nem erősödik. Erre ő rámnézett félálomban, fordult egyet az ágyban és magára húzta a takarót. Közben annyit morgott, hogy Na persze.....jóóól van, bújjak vissza az ágyba és aludjak még egy kicsit. Ettől a részvétlenségtől valahogy észhez tértem és elmentem dolgozni, hogy majd csak lesz valami, egyelőre a teszt pozitív.

Na, nincs még elegetek belőlem?

Balwin: Apa amatőr fotós, imád fényképezni. Jó kamerája van, az amatőr gépek csúcsa. Profi gépre vágyik, de az már milliós tétel. Olyanra mostanában nem kap engedélyt...Mintha kérne. Vicces. :D

Dorka: A gyerek tényleg kiegyensúlyozott, de azért, mert az apjára üt, ugyanolyan nyugodt és békés természete van egyelőre. Nem azért, mert velem van...

No, reagálni most sem tudok, csak járattam a lepénylesőm, meg töltöttem az oldalt...Bocsi... :oops: :oops:

Szami: Vááárunk! Még jobban, ha fotókat is dobsz!

Szilvi: :shock: Nono, csak semmi nyavalya! :wink:
jaimee1
 
 


jaimee!
már én is akartam írni, hoyg oylan jó képeitek vannak, de most már értem, pedig már írtad korábban is, hoyg vállal esküvős fényképeszkedést is, és megjegyeztem, hyog nem kér lóvét!!!! na majd a láynoknak lesz hol spórolni! :wink:

4 teszt, na bizti ami bizti! Jót röhögtem de csak az írásmódon, nem a helyzeten, gondolom akkor elég szar lehetett..

én ám azért írok iylen gyakran, mert nem bírom megjegyezni aztta sokat, nem tudom oylan szépen összeszedni, mint Dorka!

Niki!
Ok a nyíregy... de akkor 7 kor indulás! jó nektek? vagy nem tervezel előre? :wink:

Olga!
Én akkor is pötyögök, ha alszanak, nem zavarja őket.....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na jól van már, lassítsatok egy kicsit! Már elfelejtettem mit írtatok az elején! :roll:

Kati! Nem tudtam, hogy te is egyenruhás vagy! Én szivesen beöltöznék megint, de a Coopert már nem bírnám végigcsinálni. :oops: Egyébként Debrecenben voltam katona, hivatalosan géppuska irányzó, de vezényelve voltam a zászlóalj parancsnokságra írnoknak. Ha szépen megkértek, majd dobok egy-két képet. 8) :lol:

Ja, és hogy miért szereltem le? Klasszikus: férfi-szerelem. Ő Szolnokon katona (még, ha jól tudom), egy koszovói misszió felkészülésen találkoztunk. Végül ő kiment, én nem, majd fél év múlva hazajött, aztán randi, aztán utánna jöttem ide, de már mint civil.

Judit! Misi tényleg jól rátapintott a lényegre! Nyugdíj. :wink: Peti olyan mérges ezért a honvédségre, tüzoltóságra, rendőrségre.
Virág az ablakba megy, erkély híjján.

Figyú mán! Ha holnap jösztök a kiállításra, és ha el bírnátok viselni a kis pofikámat, nem csörögnél rám, ha indultok? Akkor mi is kirodeóznánk babóval! Mert engem érdekel, csak Peti költöztetni lesz. Ketteseben babóval meg nem volt kedvem menni. Na jó, tudom ezek után mégsem jösztök! :wink:

Niki! Én már többször is jártam a nyiregyi állatkertben (60 km Debrecentől) és hát 1 napi hideg élelemmel menjetek, mert annyi a látnivaló! Peti sem volt még (vagy nagyon régen), de én még babóval nem merek oda menni. Az tényleg olyan, hogy rámegy egy egész nap. Igaz, a fővárosiban még nem voltam, de szerintem veri azt is.

Anna! Jobbulást neked! De szerintem nem túletted magad, hanem ez a nyomi vírus.

Szilvi! Akkor jobbulást neked is!

Az úszást kihagyom, mivel nem tudok úszni, ezért szoktunk gyógyfürdőbe járni, mert ott olyan jókat lehet ücsörögni is a meleg vizben.

Csajok, feldobnék egy lassan aktuális témát: bilire szoktatás. Mikor, hogyan? Már biliből is olyan választék van, hogy nem igaz. Tippek, ötletek, vagy értelmes szakirodalom?

Na, jó éjszakát!

Szilvi! A te leírásod is erősen

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hopp, a vége lemaradt... Szilvi! A te leírásod is erősen hasonlít erre a hasmenős-hányós virusra. Bár ne az legyen!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jaimee, ahhhhaaaa! Ígymán értem :) Majnem elkesztemmá gondolkodni, hogy miaf...t (hm...miafenét) csináljak még a gépemmel, hogy messzirőlkábé tudjak olyan fotókat alkotni, mint amiket Rékáról felraksz :roll: :)
Hát én totál elfelejtettem, ami Druszámnak megtapadt :oops:
Tőccsed csak az oldalt :D

Szamóca, gyere, mesélj!

Olga, Kati, ti rendes katonák voltatok/vagytok?! A rendest úgy értem, hogy katonai (Zrínyi Egyetem tán?...) sulit végeztetek? Vagy toborzás által...? Vagymi...én ezt a két módot ismerem :) Engem is érdekelt a dolog, lehet komolyan elgondolkodok rajta a második csemete után :mrgreen:
Amúgy le a kalappal előttetek, katonajányok :D
Az egyik ált.isk. osztálytársnőm is katona, repcsiket irányít itt Szolnokon :)

Szilbee :( Hátha csak valami kóbor hasfájás...

Jaja, azt mondják már a nyíregyi állatkertről, hogy nemhogy a vidékieket, de a pöstit is űbereli.

Judit, én szövegszerkesztőt nyitok, ha feltorlódik a topic :wink: Máshogy nem bírnám má aggyal :shock:

Hát, nem akarok több ilyen délutánt :? Hunci egyszer aludt ma, másfél órát, kettőkor kelt, és azóta fent volt fürdésig...úgy félórája alszik... dehát nyűglődtünk mind a ketten - lehet nem pont a nemalvása miatt, de iszonyat türelmetlen voltam vele sajna :( Most meg esz a fene, lesem az alvó gyereket és várom a reggelt, hogy kipihenten, mosolyogva felébredjen és rámvigyorogjon...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Háát, erőm csak a képekre maradt :oops: A többi (talán) később :roll:

Igazából most néztem, hogy szinte alig lett jó, mert nem a férjem fényképezett, hanem a nővérének a fia... :roll:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami!
én nem értem miért fogtad vissza Jázmint? :wink: nagyon szép, az a fülcsi csak úgy ragyog a fülében, sé a bátyja a virágcsokorral... na meg a torta, és a ruha milye jól áll neki!

Kati!
Te miylen beosztásban voltál? /vagy?

Judit!
katona? ejha!
Leti is csak egyet aludt ma, én is lekajabáltam a haját ma este már egy párszor, mindenért visongott!

olga!
Misi reakciója a géppuska izé bizére: az nem gyenge! kérünk képet!!!!!!!!

tényleg nem bizti, hyog megyünk Szolnokra ha vasárnap Nyíregy.. és tuti, hoyg veri a fővárosit! én is azért gondoltam a korai indulásra!

van egy, illetve kettő ismink, akik rendőrök, az egyik 42 éves, és várja a postást! na kapja is a cseszegetést rendesen!
Végülis mindenki mehetett volna, ő azzal szokott visszavágni.... na ja, de van a aki továbbtanul, nem rendőrnek születik....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


He-he :lol: Nem visszafogtam, én dugtam oda a kezét :lol: Annyira meg volt illetődve, hogy nem mert hozzányúlni :lol:

Megpróbálok mindenkit sorbavenni :lol:

Katlina, jók a képek, nekem a kukucskálós a kedvencem :lol:

Virág, szerencse, hogy a végén Védike csak meggondolta magát, s mennyit nőtt! Nagyon bírom a vigyorgós képét :lol:

Anikó, Neked is köszönet a szüléstörténetért, én a zöld magzatvizet (+egyéb gondok) nem úsztam meg császár nélkül. Dorothinak szép a neve, s Jázminnal sokáig gyönyörködtünk a pólyás fényképben. Ha tudsz, tegyél még ilyen párnapos/hetes képet, Tiéd most a legfiatalabb baba :lol:

Olga, húgod hogy van? Elmúlt a vérzés az átöblítéssel? Tesóm is szerződéses katona volt egy ideig, megjárta Irakot is, aztán eljött a honvédségtől, szerintem nagy butaság volt, azóta se talált igazán jobbat. Viszont ott tanulnia kellett volna - ebben meg nem rám ütött :roll: Balázst továbbra is várjuk takarítani, amennyi hangya van nálunk :roll: Jázmin haláli, amikor leguggol, nézi őket , majd közli: vu-vu... :lol:

Erika, nálunk az ügyeletes orvos megy ilyenkor a gyerekhez, nem fordítva... Elég érdekes az ottani hozzáállás... Azóta rendben vannak? Gratula a lépegetéshez Józsikának!

Dorka, nagyszeműd húsvéti falatozása haláli! Mostanában Jázmin is játszotta az apjával, hogy nem adta vissza a szájából a kanalat, hanem mint a kiskutya húzta-vonta :lol:

Elküldöm, mert aztán nézhetem, hová lett... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?