Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és ha már én láttalak Titeket, akkor most pár kép Kláribabáról, hogy Ti is lássátok őt!

Kép

Kép

Kép Kép
kismokus
 
 


Kismókus!

Nagyon édes!!!! Kár , hogy élőben nem találkoztunk!

Lányok még arra gondoltam, hogy nekem van egy tar. hu-s regisztrációm amit nem használok. Annak megadom a jelszavát, felhasználó nevet és használhatjuk azt is. Szerintem azt is lehet levédeni. Meg csinálhatjuk, úgy is, hogy pü-ben adjuk meg egymásnak az elérhetőséget és akkor a nagy nyilvánosságot kizárjuk.

katyerina
 
 


Katyerina,
köszi, hogy elküldted a képeket, jó volt visszanézni a talit! :D

Kismóki,
nagyon cukibaba Klári, jó sokat nőtt! :D

Zsebi,
arra a site-ra mi nem tudunk képet föltenni? (Nem mintha tudnám, hogy kell, csak egyelőre ötletem sincs, hogy küldjem át neked a képeket... :? )

Zsuzsi,
nem köllött neki az új tápi... :( Te tudod, hogy meddig áll el szobahőmérsékleten?

Anikó,
Ágoston viszont egyre szőkébb, észre vetted már? :D Milyen tápot isztok? Napi hányszor?
20140901102739
 
 

 
 

Katyerina,
olyanom nekem is van, de még a regisztrációnál megállt a tudomány. Csak mert a múltkori képeket gondoltam oda feltölteni, de nem sikerült. Nem vagyok optimista, hogy esetleg most menne. :( Bár, ha szájbarágósan elmagyarázod, talán... :roll:
20140901102739
 
 


Sziasztok!!

Brutál jok a képek!!

Hajni!
Az ominozus bandázos is rajta van! :wink: :lol:
Én csak arra lettem figyelmes hogy hangosan hümmögnek és nyammognak! :lol: De reméljük csak Ágoston falatozott belöle!
Mi similac+vassal tápot iszunk!Ez nem HA mert én Marcinál is hamar adtam a tejalaput!Jobb az ize is(szerintem)!
Nem is tudom mennyit iszik....nem figyelem,de kb összeszedem gondolatban...szoval este kb 100ml utána egyszer kel éjjel akkor 180ml(de van hogy 2 korty) hajnalban issza a legtöbbet akkor 200ml és ennyi!Ha napközben álmos és nem eszik kanállal akkor adok neki és azzal elalszik!Én a tommee t.cumit használom!Az teljesen bimbo formáju és Ágoston abbol szivesen iszik!
Igen szökül nagyon!! :D Marci is szöke volt picinek!!

Kismoki!
Nagyon édes a kislánykád!!!

Katyus!
Jok a képek nagyon!!

Pandus!
Akkor helyre állt a rend!
Hogy ez a szopi sztrájk hogy jön a kis eszükbe...rejtély! :shock:

Zsuzsi!
Boldog hofordulot Olivérnek!

Zsebi,Orsi!
Köszönöm!!
Ez nagyon jol hangzik!
Meg is fogom csinálni!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó,
az éjszakai keléseknél mindig új tápot csinálsz vagy odaadod, amit este elkészítettél, és esetleg meghagyta? Újramelegíted vagy kint hagyod szobahőmérsékleten?
20140901102739
 
 


Hajni

írtam privit.

Katyerina,

köszi, nagyon szuperek a képek, jó volt nektek :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi,
válaszoltam.
20140901102739
 
 


Hajni!
Én tökéjre fejlesztettem ezt a technikát! :D
Szoval cumisüveg melegetitö megy a legalacsonyabb hömérsékleten!Abba beleteszek egy üveget amibe teszek 180ml vizet!Ha felkel akkor annyi kanál tápot teszek bele amennyi kell és már ihatja is!Igy mindig friss nem keltem fel a családot a mikrozással és ö is kis kometti marad igy hamar visszaalszik!Amint megitta teszem is bele a következö üveget vizzel hogy a következö etetésre az is meleg legyen!
Én mindig frisset csinálok!Nem jo ha szobahömérsékleten hagyod kinnt ugyan ugy mint a tejnél!Ha hütöbe teszed akkor lehet tárolni!Nekem azért sem jo mert a hálok az emeleten vannak a konyha meg a földszinten!Igy ez a legjobb megoldás mindenkinek!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó,
Milyen találékony vagy! :o :D Az ötlet tök jó, ráadásul nekem is lépcsőzni kell a mikróhoz, csak egy a baj, hogy enyim hisztis gyerek nem iszik cumisüvegből, hiába tuszkolom! A füles pohár meg nem megy bele a melegítőbe. Pedig nekünk is van egy, de még sose próbáltuk ki... :?
20140901102739
 
 


Hajni!
Ez nem probléma egyáltalán!!
Tegyél ugyan ugy egy cumisüvegbe vizet(ami belemegy a melegitöbe) az legyen bekészitve melegen és amikor felkel akkor átöntöd az itato pohárba a meleg vizet bele a táp és már mehet is!!És igy sem kell lemászkálnod!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Hello Csajok!
Megnéztem a képeket! Szuuuperjóóó lehetett! Elképesztően sok játék volt!!! Én nem voltam olyan ügyes, mint Kismóki, nekem sokmindenkit nem sikerült beazonosítani.... Azt látom, hogy Anikó tényleg klasszul lefogyott, Orsinak új frizurája van, és Zsunak elképesztő gyönyörű vörös hajzuhataga... De van egy csomó kérdőjel, ki kicsoda..... Persze a gyerekeket be tudtam azonosítani:)
Délután megyünk a Kaáliba, majd beszámolok, milyen van Kovács dokinál

Kép
Kép
emma1976
 
 


zsebi,
szerintem ide csak az jön, aki többé-kevésbé érintett a témában! A Kaálinak viszont érdeke az ilyen képeket publikálni, ha meg már amúgy is mutogatni viszed, előfordulhat, hogy bekerül mondjuk a Nők Lapjába, amit meg aztán tényleg bárki olvashat.
Elnézést ezért mindenkitől, de amilyen rondán bántak velem a munkahelyemen, miután terhes lettem (persze tagadják, hogy amiatt, de valahogy érdekes módon egybeesett ezzel), azóta már nem vagyok olyan bizalmas az emberekkel, és féltőn óvom a magánéletemet az ilyenektől.

hajni,
az elkészített tápszert nem szabad szobahőmérsékleten hagyni!!! Elvileg beteheted a hűtőbe, de ha megfigyeled, akkor is besűrűsödik az aljára, úgyhogy én végül mindig úgy döntöttem, hogy inkább csinálok frisset.

mozgás:
nahát! :shock: csak csodálkozom, hogy ennyien ellene beszéltek! Én meg pont fordítva vagyok, talán mert nem vagyok egy nagy diétázó! Utálom, ha kényszerűen kell megvonni magamtól valamit! Ha fogyózok, egész nap csak a kaja jár a fejemben. Viszont ha mozgok, bármit ehetek és jól érzem magam!
A tegnapi edzés után kicsit furcsán gondoltam arra, aki kitalálta, hogy a tempós séta egyfajta edzés! Hát nagyon nem ugyanaz a pulzusszám, mint egy aerobik órán!
Amúgy tegnap ám eljutottam aerobikra! Nagyon büxe vagyok mindannyiunkra! A gyerekek is jól elvoltak anyuval! Én meg utána, mikor hazajöttem, az egyik szememmel csak foltokban láttam és hányingerem lett... és persze jó fáradt voltam egész nap! Hááát... össze kell kapni magam, ha a húszévesekkel akarok ugrálni! :roll: :)

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :D
én babakocsis sétával simán fel tudom vinni a pulzusom a zsírégető tartományba (nekem ez 130-145), de tényleg tempósan kell nyomni, a futás határán van már éppen.

én világ életemben sportoltam, csak sporttal a fiúk után sem sikerült fogyni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyerina!
Szerintem ez jó ötlet hogy a tar.hu-n helyezzük el a képeket. :) Oda ha megadod az elérhetőséget és a jelszót akkor mindenki be tud lépni nézni is és feltölteni is. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


hahó
gyors leszek, mert nagyon lefárasztott ez a nap.
Szóval a rossz hír az volt, hogy csak 3 kis fagyika vár ránk, nem négy (ahogy emlékeztem). A jó az, hogy nem olyan szigorú a szopi-téma. Kovács doki szerint még akár 1 szopival is mehet fagyis. Aug-ban megyek uh és vérvétel, kb. október beülti. Alig várom!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Ja, és Orsi, férjem megvette az ülést, mert hétvégén 3 órás utunk lesz, és már azzal nyomjuk. Szóval köszi, de nem lesz ebay-ről. Hiperszuper az ülés!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Anikó,
Ez is kicsit macerás, de valóban ez a legkevésbé, köszi az ötletet! :D Szerintem beszerzek egy olyan cumit, amit írtál, de sajna nem csak ezzel van a baj, hanem hogy nem tud sokat inni, csak néhány kortyot. Ágoston könnyen váltott ciciről cumira?

Emma,
Elhiszem, hogy nagyon várod! Stimu nélkül, tök jó! :D A várólista ezek szerinte augusztusnál tart?
A képeken van 2 kakukktojás: az egyik egy vékony, fekete hajú, piros selyemblúzos lány, a másik egy nagyobb darab, vörös rövid hajú, azt hiszem bézs színű blúzban. Ők nem közénk tartoztak, Ők voltak a kontakt. :)

Pompi,
Köszi a tápit! :D Az aerobic miatt ügyes vagy, hányszor mész hetente?

Zsebi,
Ti hogy tömegközlekedtek? Én csak alacsonypadlósra merek felszállni, de leginkább csak a 4-6-os villamosra. :roll:

Kipróbáltuk ma az új kengurut, ami már nagyfiúknak való. Jót sétáltunk! :D
Amúgy meg továbbra is küzdünk a tápi-ivással. :evil: Egyszerűen csak kortyokat tud inni, mennyiséget nem! Most is üvöltött az éhségtől, de nem ivott. Neki a kaja, az szilárd, nem folyékony. Mi az anyámat csináljak???!! :?: Már arra is gondoltam, hogy a tápiba annyi kölespépet teszek, hogy kanalazható állagú legyen. Szerintetek olyat lehet? :?:
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Már arra is gondoltam, hogy a tápiba annyi kölespépet teszek, hogy kanalazható állagú legyen. Szerintetek olyat lehet? :?:

persze, hogy lehet, de akkor tejpépet csinálsz belőle, amit a dokitok nem szeret.
miért nem tömegközlekedsz? pici a babakocsitok, simán fel tudnád bármire tenni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
de akkor mégse az a klasszikus tejpép, nem? Még próbálkozom, de lehet, hogy ez lesz a megoldás. :roll:
Nem merem pakolászni a kocsit. Még a tesóm kislányát hurcolásztuk, de akkor ugye ketten voltunk rá a hugommal. Elképzelni se tudom, hogy vinném fel a lépcsőkön, meg hogy tenném fel pl. a trolira vagy főleg a HÉV-re. Főleg, hogy méhkasszerű zsúfoltság van az összes hülye járműn! :twisted: Szerinem egyedül lehetetlen. Amúgy se vagyok egy erős pista - mármint fizikailag, mert amúgy azé' lehetnék... 8) :lol:
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Orsi,
de akkor mégse az a klasszikus tejpép, nem? Még próbálkozom, de lehet, hogy ez lesz a megoldás. :roll:

Szerinem egyedül lehetetlen.

nem lehetetlen, azért elég sokan megoldják egyedül is :wink:
próbáld meg 2 lépcsőfokon átemelni és rájössz, hogyan kell fogni. Napközben meg a HÉVen azért nincs nyomor, mentem vele eleget.

klasszikus tejpépet kapsz. Tápszer + valami gabona... ez a tejpép.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó,
Köszi a kocsibókot :D! Nekem is az anyaga tetszett meg.
ANikó, Hajni,
annyira cukik a fiúk, ahogy bandáznak. Rájártak a morzsára? :lol: :lol: 8)

Hajni,
Milyen a nagyfiús kenguru? Crubb?
Cicid nem durrant be, a kimaradt szopiktól?

Emma,
Októberben beülti? Hűűűűűűű, de jó Nektek! Zalán hányszor szopizik?

Várom nagyon a többi fotót is!!!!

Kép
bandika
 
 


mutatok Nektek képet:
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni
Azt mondta, 6 hónap a várólista a tb által támogatott beavatkozásokra. De a fagyis költsége 50ezer ft, így ha ennyit fizetnénk lehetne akár nyár is. Csak mivel még 4-5 szopi van, úgy érzem kell 4-5 hónap mire vagy 1re csökkentük, vagy teljesen elhagyjuk. Mi is úgy gondoltuk, hogy nyáron nyaralgatunk, élvezzük az 1 éves kisfiúnkat, aztán ősszel hajrá, nagyon meg voltunk elégedve a nyári szüléssel :D Persze azért az esélyek nem olyanok, mint a stimusnál. Statisztikák szerint a fagyikák 1/4e nem éli túl... De sajnos ez lehet ugye rosszabb is.

Orsi
jó kép, azért még mindig "mátésabb" Lili, nem?

Zsebi
remélem nem vetted zokon, mit a melóhelyedről írtam!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma

az én barátnőmnek volt 4 sikertelen lombikja, aztán az ötödik fagyis. a 9 embrióból egyetlen egy élte túl és abból lett neki babája :D
Szóval miért ne lennének jó esélyeid? 1 kis embrió is elég.

Orsi

jók a képek, Lili meg Máté mint 2 tojás.
Az ebay-en mennyi idő után küldik ki a címemre regisztráció után az aktiváló kódot?

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :)
nem tudom, nem emlékszem. Nekem több mint 5 éves a regisztrációm.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Wish,
szülinapi képek nagyon jók!

Katyerina,
piknik jó ötlet,benne lennék!
Vezetéshez sok türelmet kívánok a sok barom miatt az utakon!
Képek nagggggyon jók,köszi!

Hajni,
én ezt a tejpép dolgot soha sem fogom megérteni,hogy a dokitok szerint miért nasi!?Sztem teljes értékű kaja!

Kismókus,
Klári baba tök cuki!

Emma,
tesóprojekt,de izgi lesz!Bíztatásban és pozitív energiában nem lesz hiány!

Orsi,
édesek a "hármasikreid!"
(sajnos a tápi még mindig nem ért ide.)

Andi
Kép
aanda
 
 


aanda írta:(sajnos a tápi még mindig nem ért ide.)

lemegyek a postára ma délután

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok, ma először életünkben babaúsztunk... az első 5 perc üvöltéssel telt, mert vagy egy csomót ivott, meg víz alá ment egy picit, de aztán úgy belejött, hogy direkt ő bukott víz alá aztán a többiek megunták, kijöttek, mi maradtunk, annyira tetszett neki..........aztán kijöttünk, szauna, öltözés, üvöltés, cumi szájba és azóta alvás, hozzá sem lehet szólni

Zsuzsi, igen, elkezdtük már!
Vendég
 


Anda, Orsi,
Nem értem ezt a tejpép–tápi dolgot akkor még mindig. Ráadásul a tesómék gyerekorvosa is azt mondta, hogy muszáj nekik tápi! De ma reggel kanállal kapta, és szinte mindet megette. Csak az a baj, hogy az így eredetileg kb. 180-200 tápiból lesz vagy 260-280 ha beleszórom a kölest. Az meg akkora brutál adag, hogy nem eszi mind meg, és így marad a tápból is. Na, mindegy, majd belejövünk valahogy…

Orsi,
Ezen a képen tényleg totál egyformák, de szerintem már alig hasonlítanak.

Bandika,
http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... t&catId=14
A csíkosból rendeltem. A cicim tök jól bírja, nem is gondoltam volna. Épp ma szívtam le kb. 20-at a balból, mert mindig is abban volt a több, most is éreztem kicsit. De kb. 3 napja fejtem le egy keveset utoljára. Olivérnek már egyáltalán nem kell. Szerintem már több, mint egy hete nem szopik. Nálatok mennyi szopi van még?

Emma,
Úristen, de sok az a 6 hónap! Nekem is volt egy fagyis beültim, úgyhogy nagyjából még emlékszem. De ha felébrednek, ugyanolyan esélyed van! Talán Borka is fagyibabaként kezdte… Még az is lehet, hogy a szopit majd magától elhagyja Zalán is.

Lafi,
Örülök, hogy végül bejött a babauszi, jó kis program az, főleg, hogy jön a nyár!
20140901102739
 
 


Hajni :D
persze, hogy kell ennyi idősen is neki a tápszer - különösen azért, mert te semmi tejterméket nem adsz még.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Mindenki kihasználja a jóidőt? :D

Orsi!

Már nem igazán tudom eldönteni kire is hasonlít Lili! Még mindig Máté, de egyreinkább Levi is!
Mondjuk a talin nagyon meglepődtem, hogy mennyire különbözik a két fiú. Valahogy mindig ezeket a kis kopasz képeket láttam, és hihetetlen, hogy Levi ennyire szőke, Máté meg majdnem fekete. :) Kíváncsi vagyok, hogy Lili milyen lesz majd. :)

DKata!!!!!!
Merre vagy?????? Még mindig vizsga? Vagy már megint?????

Tiko, Pézsé? Napszemcsi?

Hajni!
tök jó a hordozó! De bírod még cipelni Olivért?
A bandázós képet, meg tök jól elkapta T. Én nem is vettem észre őket. :) Szóval akkor lehet hogy túl vagytok a gluténen? :) Bár a múltkor a Maja is beleharapott egy kisfiú kekszébe a játszóházban. Meg arra is gondoltam, hogy a spáros bio kölesre rá van írva, hogy búzát is feldolgozó üzembe csomagolták. Ennyit a glutén mentességről...

piknik! ha ilyen iramban melegszik az idő, május elejére összehozhatunk egyet.

A vigantol olajat meddig kell adni? őszintén szólva, néha elfelejtem.

katyerina
 
 


Katyerina,
azért szereztem be ezt a kengurut, mert néha tökre kéne, amikor csak kiszaladok kaját venni, gyümiket, meg ilyesmit. Babakocsival olyan nehézkes mindenhová becígelni magunkat - ha egyáltalán be tudunk menni, így meg jön a jóidő, csak belerakom, aztán kész is. Ilyen rövid időre meg még elbírom! :roll:
Glutén - végülis már csak öt hét, aztán adok neki! Te is kivárod? Tényleg jó a bandázós kép! :lol:

A vigantolt már én is megkérdeztem, de már csak dereng, hogy mit mondott a doki. Az tuti, hogy nem csak 1 évig kell adni, mert én úgy tudtam, és mégse. Vagy 1,5 vagy 2 évig. De ha sokat vagytok napsütésben, akkor nem kell adni. Pl. nekünk Thaiföldön egyszer se kellett.

Orsi,
te adtál a fiúknak tápszert? Meddig?
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Orsi,
te adtál a fiúknak tápszert? Meddig?

adtam, ca. 1.5 éves korukig, addig fogadták el, utána ivójoghurtot ittak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Emma!
Szuper hírek. :) Akkor hamarosan megint drukkolhatunk neked. :)

Hajni!
Hát egyszerűen megkérek egy kedves fiatalembert hogy legyen szíves segíteni felemelni a kocsit a villamosra. Mert a 14-es amivel én szoktam járni az lépcsős villamos. Eddig mindig készségesen segítettek. :)

Én is akartam kérdezni hogy hogy bírod cipelni kenguruban Olivért?

Vigantol olaj: én úgy tudom két éves korig kell adni úgy hogy nyáron pl az én gyerekeimnek ha eleget vannak kint nem.... majd rákérdezek most megyünk a 15 hós oltásra.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok, egy hős vagyok! 8) Feltöltöttem a fotókat, csak győzzétek nézni! :lol: Most elkezdem küldözgetni, szóljon aki esetleg kimaradt! Mivel túl sok a kép, ezért csak két albumba fért bele. Aki nem jön rá, hogy ki kicsoda, kérdezzen! Jó nézegetést! :D
20140901102739
 
 


Zsebi,
drukk az oltáshoz! Erre már emlékezni fognak...
20140901102739
 
 


Hajni!

Hőőőőős vagy!!!!!! Szuperek a fotók! Nagyon jó pillanatokat kaptál el! :)

katyerina
 
 


hajni,
köszi a képeket!!! Tök jók!! :D
Aerobik, heti hányszor? Hát, minimum 3x kéne, de hát egyelőre örülök, h egyre lejutottam. :?

anikó,
milyen fogadásotok van a férjeddel? Valami nagyon mézesmadzag?
Mi május utolsó hetében megyünk Alsópáhokra, addig szeretnék nembálnaként kinézni.
Az új mérleg viszont megállt most 67,8-on. :( Pedig délelőtt gyümi, délben-este husi zöldséggel vagy sajttal vagy joghurttal. Semmi csokiskex! :roll: A'sszem muszáj mozognom. Jó, monnyuk múlt héten tartottam két víz-napot, akkor azé' ment le könnyen a 2 kiló.

orsi,
nahát, most láttam a képeken, Lilinek mennyi foga van! Bencsinek is van már 8, de nem lehet így látni őket.

KépKép
pompomlány
 
 


Na, feltettem Hajni képei mellé az enyéimet, ugyanazon a címen találjátok!

Pussz!

KépKép
pompomlány
 
 


Hajni!
Én nem kaptam meg az elérhetősége. :( légyszi küld el. És ha lehet oda feltenni én is felteszem az enyémeket. :)

zseboroszlan5@freemail.hu

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajni!
Sorry De megkaptam. Csak ide küldted privibe én meg a mailomat nézegettem. :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyorsan meg is nézem őket.

Pompi!
Jó neked hogy kibírsz egy napot úgy hogy csak vizet iszol. Minden elismerésem a tiéd én erre képtelen lennék. :oops: :roll: :roll:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Megnéztem a képeket, nagyon jók!!

Kép
petyaanya
 
 


Lányok!
Én nagyon béna vagyok, mert nem találtam meg azt az oldalt, ahol meg lehet nézni a képeket. A priviben irt cimek csak a fotóalbum kezdőoldalát hozzák fel, és fogalmam sincs hol keressem az alcimek között!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Bocs! Sikerült!
De az a furcsa, hogy délután még nem volt fenn a legfrissebbek között!
Kár hogy nem tudtunk elmenni, nagyon jó lett volna, ahogy látom, remekül szórakozott mindenki. Mennyi játék! És mennyi aranyos baba!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Pompi!

A te képeid is nagyon jók lettek!
Hihetetlen mennyiségű képet csináltatok! :D Ehhez képest alig raktam fel. Bandikáról meg nem tudom hova lettek képek... pedig csináltam rólatok is.

és most dicsekszem!
Képzeljétek a csajok a kéremre, odaadják a kezükben levő dolgot és elveszik a tessékre! :) Gaja annyira belejött, hogy megfogta a kezem és minden körülöttünk levő dolgot belepakolt! :) Maja meg egymásba rakosgatja a piramisépítő kupakokat, vagy kockákat! Szétszedi és egymásba rakja.... na nem az összeset, csak 2 dbot :). Meg a Geomagos építőkkel is eljátszik, szétszedi és összerakja. :)
Annyira ügyesek! Majd az elfogultságot vonjátok le... :D

katyerina
 
 


Lányok!
Én is elküldtem a képek elérhetőségét priviben ha valakit kifeljetettem nem direkt volt jelezze és küldöm neki is. :)

Katyerina!
Igen is ügyesek a lányok. A köv. lépés lesz amikor mondja is hogy tessék enyémek mondogatják temrészetesen nem modnja ki rendesen a szót de a hangleejtése megvan. :) És egyre több mindennél érteni próbélnak utánozni. (erre, arra, fa... stb. )

Hajni!
Szuperek a képek.:)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

Szuperek a te képeid is! Az utolsón könnyesre röhögtük magunkat! El is mentettem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

katyerina
 
 


Zsebi, Pompi,
megnéztem a Ti képeiteket is, nagyon jók lettek! :D Láttátok, hogy már milyen sokan megnézték őket? :shock: :D

Pompi,
látom, megvan az elszántság, ügyi vagy! :D

Katyerina,
nagyon ügyesek a csajok! :D Az én fiam még csak rombolni tud! :?
20140901102739
 
 


Sziasztok!

De jó nektek hogy taliztatok, én sajna a 2 gyerekkel el nem mernék indulni.
Már az is nagy szám ha a boltig elmegyek velük. Ilyenkor Ákos babakocsiban, Áronka pedig kenguruban, mert Ákos egyébként ellentétes irányba menne, illetve ha Áron babakocsiban van akkor ő sem hajlandó gyalogolni :cry: .

Amúgy pedig rendszeresen olvaslak titeket, csak írni nem tudok, mert mikor lenne rá időm akkor a lakást szedem rendbe - mikor este már mindkettő alszik - ilyenkor is kb 1-1,5 órám van rá, mert utána Áronka már követeli is ami az övé.

Megnézhetném én is a képeket??????????????
Elküldenétek nekem is az elérhetőségét???????????

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: