Új privát üzeneted érkezett!

Manojoco GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!!!!!! Miért ijesztett rátok a kis hercegnő???? Én is kíváncsi vagyok mindenre :) :) :) de nagyon jó, hogy hazaengedtek Titeket, pihenj sokat, és jó sok tejcsit kívánunk!!!!!

Nitácska, ha délelőtt elmész anyudékhoz, akkor nem megyünk ki Értetek :) (arra gondoltam, hazafelé elhoznánk Titeket, de eszembe jutott, hogy biztos nem akarod bkv-n cipelni még a gyerekülést is..... szóval ez nem jött be... :( )

Morca, nagyon édes lehet Ákosod, hogy így jelez már!!! Ez nagyon jó!!!!

Puszilunk Mindenkit!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka ha kijössz értünk akkor nem megyek anyumékhoz!!
reggel hívlak...hogy tudsz akkor jönni e.......
délelőtt megfőzök akkor.....api éhen ne halljon.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dóri: mi újság van veletek???????? :roll:

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

Morc te még fent? :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát igen, eddig tuti fent szoktam lenni.. 8) még összepakolunk, eltakarítjuk apával a romokat, meg hát ilyenkor tudunk egy kicsit beszélgetni, filmet nézni.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


de úgy látom te sem fekszel korán.. :wink: :lol: neked még Barni sűrűbben kel gondolom.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


ja, és lázasan készülök a holnapra, vagyis hát a ma délutánra.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


szerinted kellene vinni valamit? :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi azt írta, hogy most még ők látnak minket vendégül, de a továbbiakban már magunkról kell gondoskodnunk.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


na, most ennél többet én sem tudok.. a fiúknak mindenképp viszek valami kaját, a többit meg még menet közben kitalálom.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


köszi!!!!!!

jaj legen már délután!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na, megyek aludni.. 8)

szép álmokat.. :wink: :P

Kép

Kép
morca
 
 


Jó reggelt!

Manojoco: így ismeretlenül is gratulálok Grétihez!! Minden jót kívánok Neked!

Akik mentek, Nektek kellemes időtöltést kívánok! Úgy döntöttem, hogy ezt még kihagyjuk, de a következőn ott leszünk! Addig kipróbáljuk, megszokjuk a buszozást és az védőháló (apa) nélküli közlekedést, kiruccanást. :)

Szép napot! :)

J.

Judit

Kép
petra09
 
 


Judit: legközelebb találkozunk, de addig is hozunk majd neked képeket.. :wink: :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


jó reggelt Ti éjszakai tivornyázók:):):):):):):)
Én is kérdeztem Ildit, hogy vigyek-e valamit, nekem is mondta, hogy most semmit, Ők a vendéglátók:):) Majd a legközelebbi már batyusbál lesz:)::):)
bluebox
 
 


Mi is a következöre megyünk majd. Többieknek jó szórakozáxt kívánunk :lol: :lol:
Este majd gyertek mesélni!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Csicsuka: ne aggódj semmiből nem hagyjuk ki a hiányzókat.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


morca: Matyi nem jár még óviba??? Két lurkóval vagy otthon?

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Kristófot megetettem, letettem aludni, most még szenved egy picit, de legalább igy több mint másfél órát tud most aludni:):)
Szurkoljatok:):)
Csicsuka: édes a pici Manód:):):)

Lányok, szalad az idő:(:( Nézzétek csak a vonalzót??????????? 17 lett a nagy:(:(:(:( Pedig esküszöm, kristálytisztán emlékszem a születésére:):):) Annyira sajnálom,hogy már ilyen nagy, de másrészt persze meg már büszke is vagyok rá:):):):)
bluebox
 
 


bluebox: Sok Boldog Szülinapot a nagy fiadnak :lol: :lol: :lol:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Köszi Csicsuka:)
bluebox
 
 


Márti, boldog szülinapot a nagyfiadnak!

Méghogy rohan az idő...nekem a saját 17. szülinapom is olyan, mintha tegnap lett volna... :oops: :o :o nektek nem?
(pedig nem tegnap volt...:))

Isten hozta Grétát, sok boldogságot a szüleinek és az egész családnak!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudunk elmenni a mai bulira, én is annyira kíváncsi lennék Rátok...
Beagle-hoz hasonlóan én is belevágok az autóvezetés tudományának elsajítátásába, igaz, papírom van róla, hogy tudok, de én mégsem tudok, szóval tavasszal nekivágok és akkor mi is mobilisabbak leszünk.

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!

Manojoco: Szívből gratulálunk Gréta babához, tegyél fel majd képet, ha lesz időd.

Márti: Boldog szülinapot a nagyfiadnak.

Anhel: Olyan ritkán jössz, mesélj mi van Dóriddal.. nem mintha én gyakrabban jönnék.. de tervezem hogy ha nem is napi szinten de aktívabban visszakapcsolódok :)

Etelka: Nagyon szép a kisfiad.

Szia Csicsuka, Ricsi is nagyon szép.

Mindenkinek nagyon jó talit, én is mennék, de Dóri még nem lábalt ki a betegségből. A virusos fertőzéstől msot tetőtől talpig pöttyös szegény, először azt hittem bárányhimlő, de nem az. Ja és szenvedünk egy rágófoggal vagy többel is, nehezek az éjszakák, de legalább már láz nincs.

Meséljetek ám este, és kérünk képeket is. :D
Vendég
 


Szia Beagle! :)

Mindjárt teszek fel friss képet Dórimról, Te is tegyél, olyan kíváncsi vagyok Te Dóridra! :)

Jaj, szegénykém, mitől lett pöttyös, milyen vírust kapott el? És mit szedtek rá?

Az én babámnak szerencsére semmi baja, tegnap kapta meg a 15 hónapos oltást, de azt leszámítva, hogy aluszékonyabb volt és éjjel többször is felsírt, semmi baja, se láz, se szemcsipásodás (ezeket mondta a doki, mint lehetséges tünetek).
Nálunk én voltam beteg, pénteken este kijött az allergiám - nem tudom, mire és 2 napig tiszta csalánkiütés voltam. Mindenhol, a fejemen is. Úgy néztem ki, mint Bud Spencer, teljesen bedagat az arcom és a szemem is. A legjobb, hogy nem tudjuk mitől... eddig tudtam, hogy az eperre vagyok allergiás, ill. a magvas gyümikre.

Dórimnak kijött mind a négy szemfoga, már komplett fogsora van! És ami nagyon kellemes meglepi, egyátalán észre sem vettük, nem volt nyűgősebb vagy hisztisebb és aludt rendesen. Az első metszőfogacskák, ill rágófogak jobban megviselték.

Kép
anhel
 
 


Kép

Kép
anhel
 
 


Manojoco! Isten hozta Grétát! Áldott ismerkedést!

Megvagyunk, morca, köszi, mindenkitől bocsi, hogy eltűntünk, de most Dani után Dédi-gondok vannak, mára talán picit jobb, de tegnap már azt hittük, itthagy mindket. Persze csak este fogom tudni tutira, hogy jobb, de délben úgy tűnt... Tudom adós vagyok a privikkel, ígérem, írok, amint tudok. MILYNE VOLT A MA??? KÉPEK??? MESÉLJETEK! Annyira szerettem volna menni... De sajnos így nem lehetett...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Tominak boldog szülinapot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nagyon jó volt tali!!!!!!!
Morca gondolom majd hozza a képeket!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Képek nálam nincsenek, még mielőtt :) de Morca tudott párat csinálni, meg Márti is, és az egyik nagyon kedves szülésznő is csinált képet :) úgyhogy majd az ügyesek hozzák :) de szóban el tudom mondani, hogy nagyon jól éreztem magam!!! Igaz, nem maradtunk sokáig, de nagyon-nagyon jó volt!!!! :) kis kötetlen beszélgetés, szülésélmények meséje... bár én attól szégyellősebb vagyok, minthogy nagy nyilvánosság előtt elmondjam.... :) de voltak, akik meséltek :) Azt gondolom, a pocakosoknak nagyon hasznára válhat egy ilyen találkozó :) nagyon jó ötlet volt, hogy kitalálták!! és ha már jó idő lesz, és lehet a szabadban, az még jobb lesz!!!
Úgyhogy a következőre gyertek minél többen!!! :) :) :)

Márti, boldog szülinapot a Nagyfiadnak!!!! a kicsi meg annyira édes!!!! :) :) :)

Képzeljétek, megmértük a nagyfiúnkat, és 4 kiló :) majd hozok képet is, csak most valamiért nem akar megint működni a kártyaolvasó.... :(

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka köszi mindent!!!!!!!!!!!!!
Boti gyönyörű élőbe....!!!!!!!!!!!!
Bluebox te meg nagyon csinos vagy...na és Kristóf....eolvdo tőle...nagyon helyes kis pasi!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon izgultam értetek, meséljetek, meséljetek!!!!!!
bábaildi
 
 


Jaj, Anhel-Ildi, már 15 hónapja?????
Bluebox: Boldog szülinapot Tominak.!
bábaildi
 
 


Ildi nagyon jó volt.....páran elmesélték a szülésüket.....jó volt hallgatni....sok kicsi--pici é nagyobbacska baba volt...........:)
szülésznők s nagyon aranyosak voltak...már alig várjuk a következő összejövetelt!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok:):):)

Előszőr is....... én is nagyon jól éreztem magam a talin és meglepetést is okoztak nekem:):):) A szülésznő is emlékezett rám, akinél előszőr jártam, és a (nagyon ciki, de nem tudom ki volt az az aranyos vörös hajú szemüveges hölgy, talán az ujszülött osztályon volt...... de Ő pedig Kristófra emlékezett:):):) nagyon jol esett....hisz több mint másfél évvel ezelőtt jártunk ott. Ezekszerint mélynyomot sikerűlt hagynunk:):):) Remélem jó értelemben:):):)

Másodszor, nagyon örűltem, hogy végre találkozhattam a lányokkal:):):)
Nem okoztatok csalódást, ilyennek gondoltalak Benneteket, nagyon színpatikus hölgyemények vagytok (Nitacska Eti) Morca téged már ismertelek, és nem hiába elegyedtünk akkor ott szóba a terhespatológián. Még ma is hálás vagyok neked a dumcsiért, nagyon sokat segítettél, hisz tiszta káosz volt az agyam, teli aggodalommal, utólag is nagyon köszönöm:):):) Majd jelentkezem telón a többit megdumcsizni:):):)
Nagyon kitett a "korház" értünk, remek házigazda volt:):) Bár nagyon sok minden megmaradt, szerintem a háromnegyede:(:( Szinte senki, semmit nem mert venni szerintem:):):) Isteni volt a pogácsa:):):):) Ildi tudd meg honnan volt, nekem kell olyan:):):)
Azért írtam, hogy a "korház" tett ki magáért, mert igazából nem tudom, hogy igazából pontosan kinek-kiknek is köszönhetjük ezt a remek vendéglátást, és nagyon sok kedveskedést amit kaptunk:):)
Nagyon jó lenne, ha mégtöbb kismama jönne legközelebb, hisz majdnem szinte egymásnak mesélték a szüléstörténetet:):) Még nekünk is okoztak szerintem meglepetéseket:) Le a kalappal előttük:) Igazából szerintem itt annyi csak a bibi, hogy egy kismama, ha eljön egy ilyen talira, nem mer igazán szólni, inkább csak hallgat:( Valahogy kéne valami kérdőív szerű dolgot kitöltetni velük név nélkűl, hogy mire kíváncsiatk, mik az aggályaik, mert nem hiszem, hogy semmi kérdésük nem lett volna, csak nem a nagy közönség előtt akarják feltenni azokat:) Ez csak egy személyes észrevétel volt, hisz emlékszem magamra, hogy anno mikor én voltam a szülőszobalátogatón, én is cak hallgattam, aztán itt kérdeztem tőletek egy csomó mindent:):) És Ti segítettetek, leginkább Bábaildi neked köszönhetek sok mindent:):) Szóval ez egy nagyon intim, kényes, téma, amit nem biztos, hogy arccal bemerik vállalni a kérdést minenki előtt.... ellenben,ha mondjuk névnélkűl, csak egy cetlire felírnak kérdéseket és bedobják egy dobozba, és ott egy szülésznő felolvassa a kérdéseket és válaszol rá, talán több lenne a kérdés:):):) És tök jó, hogy ilyen sok szülésznő résztvett:):):) Nagyon aranyosak voltak, egytől-egyig:):)
Továbbá, nem tértünk ki az újszülött osztály munkájára, mindennapjaira, tehát CSAK és KIZÁRÓLAG a SZÜLÉS volt a téma, ami persze a legfontosabb a világon, de a második pillanatban ahogy a szülés lezajlott, az első gondolata egy anyának, hogy ÚRISTEN hova viszik a gyerekemet?????????????????? Erről is kéne beszélni, illetve a koraszülött babák lehetőségeiről, hogy mennyire szakszerűen és profi módon látják el Őket. És mindenről, ami ott történik az osztályon, illetve az osztályokon. Pl. Zita ugye, aki a diétát felügyeli, segíti a kismamákat...... vagy a terhespatológia, hogy milyen ott az élet, és szerintem egy hétig tudnék mesélni, hogy mennyi remek ember dolgozik ott az anyákért és a babákért, és még csak szót sem említettek róluk:(:( Na szóval, rengeteg téma van, amit ki lehetne beszélni, illetve megismertetni a kismamákkal, leendő kismamákkal. Én úgy gondolom, hogy ugye amiről ma szó volt leginkább, hogy egy nő hogy készűl fel maga a szülésre, hogy mennyire bÍzik, illetve nem bízik saját testében, lelkében, hogy képes-e, vagy nem képes szűlni, szóval a felkészűlés ugye az agyban kezdődik. No míg eljutunk a szülőszobáig, rengeteg vizsgálaton esünk keresztűl, és sok olyan felesleges dolgon aggódunk, amin nem kéne, ha kellőképpen lennénk felvilágosítva:):):) Most itt ez a remek lehetőség, hogy A-Z-ig felvilágosítsák a kismamákat:):) Mindenki elmondhatja a saját tapasztalatát, hogy hogyis járt, miért kerűlt ugye ebbe a korházba, stb......... Na nagyon hosszúra sekeredtem:( Bocsánat:(:(:( És mégegyszer, örűlök, hogy összehozták ezt a talit, nagyon tanulságos volt, illetve bízom benne, hogy az elkövetkezendő időkben nagyon tanulságos LESSZ:):) Milló puszi mindenkinek:):):)
bluebox
 
 


Sziasztok!


Anhel: atyaééééég, mekkora nagy csaj már Dóri.. :shock: :shock: :lol:

Bluebox: olyan jó volt látni benneteket, bár túl sokat nem tudtunk beszélni sajnos.. 8) remélem hamar meglátogattok minket Kristóffal.. :wink: 8) Kristóf, annyira édes, ő, már igazi nagy pasi.. 8) ja, és igen nagyon-nagyon csini vagy, nem is értem miért írtad az ellenkezőjét.. 8)

Dóri: örülök, hogy jelentkeztél, viszont sajnálom a dédit.. :roll:
de ezek szerint Danóval minden oké, és az viszont nagyon jó hír..
:lol:

Etelka: nagyon jó volt újra látni, és remélem minél hamarabb sikerül újra találkoznunk.. :wink: Boti egyenesen meseszép, csoda édes kis baba.. :lol:

Nitacska: mit is írhatnék.. :wink: nagyon örülök, hogy benneteket is láttalak, Barni nagyon tuti kis pasi, édes pofa, és gyönyörű.. :wink: :lol:

Beagle: mi beszéltünk telcsin, mindent tudsz, holnap írok..
:wink: :D :D :D sok-sok puszi..:D :D Dórinak mihamarabbi pöttymentességet..:lol: :lol:

Csicsuka: Matyi még nem jár oviba, mert amúgy is itthon vagyok Ákossal, és azt sem akartam, hogy hazahordjon mindenféle nyavalyát Ákosnak, de szerintem fel sem vették volna, mert itthon vagyok.. 8) de amúgy sem áll szándékomban elkapkodni ezt a kérdést, mert szerencsére anyukám is szinte mindig itt van velünk és rengeteget segít a fiúk körül, így tavasztól még dolgozni is el tudok kezdeni itthon.. 8)

Bábaildi: aranyos vagy, hogy izgultál értünk.. :wink: 8) és NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK A VENDÉGLÁTÁST!!!!
ez a találkozó tényleg nagyon jó ötlet, bár akadozva indult az "élménybeszámoló" (bár aztán belendültek a csajok), de még kísérleti fázisban van a dolog, így ez teljesen érthető.. 8) a szülésznők, akik vendégül láttak minket, tüneményesek, nagyon kedvesek voltak, és olyan "terülj-terülj asztalkámmal" vártak minket, hogy csak na.. :wink: :lol:
de azért ha nem bánod megemlítek pár dolgot, amit tapasztaltam, de nem ám a kötözködés kedvéért, hanem mindenképpen a további talik jobbá tételéért.. 8)
aki pici babával, vagy pocakkal érkezik, teljesen ideális minden körülmény.. 8) úgy gondolom, hogy a hozzám hasonló hordozón kívüli életet élő gyerekekkel érkező anyukáknak azonban (ha jól láttam, én voltam egyedül, vagy talán még egy anyuka), érdemesebb a szabadtéri talira menni, mert az a tér, ami az asztalokon és a vendégeken kívül volt, nem volt elég a gyerekeknek.. :roll: 8) bár a fiaim, nagyon jól alkalmazkodtak a helyzethez és minden játékot szívesen kipróbáltak, Ákos minden finomságot meg is kóstolt a "terülj-terülj asztalkáról" :D , de hosszútávon (kb fél óra után) már nem bírtam őket szóval, játékokkal egy helyben maradásra bírni.. :roll: menthetetlenül menni akartak, és mentek is.. 8) vagyis hát Matyi, de nem csinált semmi rosszat, csak húzgált maga után a folyosón egy játékot, amit ott talált.. :roll: nem kiabált, nem rohangált őrült módjára... :roll: (mikor már kezdett felgyorsulni, és hangosabbá válni, anyukám direkt le is vitte az udvarra..) de ez az ott pihenőknek nem igazán tetszett (megjegyzem, maximálisan érthető és nem is jutott eszembe, hogy egy ilyen programot közvetlenül az aludni vágyók mellé szerveznek.. :oops: ), és amikor Ákos elsírta magát (a lépcsőnél a folyosón, mert nem bírtam visszaimádkozni a terembe), mert ment volna a tesója után, akkor már egy "kedves" hölgy nem bírta tovább cérnával, és elég gorombán "nekem esett", hogy mégis mit képzelek, ez egy nővérszálló és, hogy aludni szeretnének, mert 3 napig dolgoztak.. :? (végül is érthető) na, mi itt jöttünk el, mert nem akartam senki nyugalmát megzavarni, de azért rosszul esett ez a lerohanás, mert nem én akartam odamenni hangoskodni és ebből a szempontból nem volt szerencsés a helyválasztás, bár gondolom azért korlátozottak a lehetőségek.. :roll: hidd el nem kötözködni akarok, és tényleg nagyon igyekeztem "kordában" tartani a fiaimat (akik tényleg partnerek voltak és alkalmazkodtak is a helyzethez amennyire csak tőlük tellett), de mégis csak gyerekek, se lekötözni nem tudom őket, se kikapcsoló gomb nincs rajtuk.. 8) úgyhogy ha mi megyünk legközelebb, csak a szabadtéri bulira nevezünk be.. :wink: :lol:

szóval nekem még most is az a véleményem, hogy nagyon-nagyon jó ötlet, és tényleg nagyon hasznos is, arról nem is beszélve, hogy találkozhatunk a neten kívül is, akikkel ott tartjuk a kapcsolatot.. :D remélem senkit nem bántottam meg a beszámolómmal, de muszáj volt ezt megosztanom veletek.. 8)

és akkor a várva várt képek.. :wink:

terülj-terülj asztalkám..:D :D

Kép



csipet csapat..:D :D

Kép



Nitacska+Barni és Etelka+Boti..:D :D

Kép



ez volt a tali terem..:D :D

Kép



a fiaim birtokba vették a játékokat..:D :D

Kép

ennyi képet tudtam csak csinálni, azalatt röpke egy óra alatt amit ott töltöttünk.. :oops: 8)

puszi

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Bluebox: szívemből beszéltél.. 8) tényleg nagyon jó kezdeményezés, és reméljük lesz folytatás, és ez a rengeteg téma mind felmerül és megoszthatják egymással anyukák, kismamák.. :lol:

olyan szépet írtál, én meg galád módon belerondítottam a "panaszkodásommal".. :lol:

enyje Morca enyje.. :roll: :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


ja, és veled dumcsizni, a legjobb időtöltés egyike.. :wink: nem volt nehéz dolgom anno a kórházban.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


szupíííííííííííík a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ildi majd ha tudod megszerzed ide a többi képet amit a szülésznők készítettek? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Morca olyan jó volt látni tégd is mg fiúkat is!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Morca:):):)

Dehogy rondítottál bele:):):) Hisz teljesen normális gyerekként viselkedtek a fiaid:):):9 Tüneményes kispasik:)):):):) Kristóf a nyugodtabb fajta:):):):) De aztán Ő meg otthgyott engem, élte a maga kis életét a teremben:):):) Csak csendben álldogált, megnézegette a játékokat, körbement, nyitogatta a szekrényeket, tologatta a székeket.... szóval Ő is hozta a formáját, csak csendes kiadásban:) Lehet, ha már bölcsis lesz, Ő is megváltozik:):) Nyugi a srácaiddal semmi probléma nincs:):):) Ők úgy tökéletesek, ahogy vannak, viszont ha hiszitek ha nem, össz-vissz egy rohadt képet csináltam, és az is rohadt messze van, semmi nem látszódik, szóval nagyon remélem,hogy hamarosan megint tudunk talizni, mindenkivel, és remélem, már Ildi is köztünk tud lenni:):) Az lenne az igazi:):) Morca Hozzátok meg mindenképp megyünk, csak legyek túl a holnapi napon, megyek bölibe, sok minden eldől ott:):):) Majd beszámolok, hogy mi volt.
Ja, és remélem az én irományomat sem vettétek negatív kritikának:):) Nem annak szántam, csak több figyelmet szeretnék, a többi dolgozónak is:):):):) Hisz nagyon sokat segítettek nekem, nekünk:):):)
bluebox
 
 


Ja, más téma....
Azért ne tudjátok meg, hogy milyen furi a fiammal pezsgővel köszönteni szülinapján......
Apropó.... nagyon köszönöm Tomi nevében a sok köszöntést:):):):)
Morca, nincs msn-ed?
bluebox
 
 


hé itt hagytok...én is vagyok msnen........ :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bluebox: sajna nincs.. :roll: de igazából nem is tudom, hogy mi az pontosan.. :oops: :lol: ezekben a dolgokban nem vagyok valami jártas, csoda, hogy anno a fórumokig eljutottam.. :D :D de ha elárulod, meglátom mit tehetek... :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Bluebox ha van kedved addig felvehetsz msnre?
anita_meszaros@freemail.hu

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na megyek feküdni..aludni lehet nem tudok.....Barni nagyon nehéz volt a hordozóba...meghúzódhatott a jobb karom..iszonyatosan fáj......
szép álmokat.....

Morca ha rájöttél az msn fortélyaira felvehetsz engem is....... :oops: :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bluebox: nem is gondoltam egy percig sem, hogy gond lenne a fiaimmal.. :wink: :lol: :lol:

Nita? Etelka: nektek nincs kedvetek újra eljönni Dányba??

Kép

Kép
morca
 
 


Nita: mindenképpen.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Morca dehogynem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
olyan jól éreztem magam nálatok.....Etelkával jókat nevettünk útközbe.....jó szívvel gondolok vissza..........
de nekem Etelkához kell igazodnom mivel csak vele tudok menni.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bluebox: jajj, de udvariatlan vagyok.. :roll: Tominak én is boldog szülinapot kívánok.. :wink: :D

Kép

Kép
morca
 
 


Nitacska: akkor elkezdjük puhítani Etelkát és összehozunk megint egy jó kis talit.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?