Új privát üzeneted érkezett!

Akkor Hajninak lett igaza, még jobb volt a forgalom, mint normál esetben! Örülök, hogy jó volt! Milyen játékok voltak?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hello csajok!

Szuper volt ez a tali!
Olyan szép látvány volt a játszoszönyeg telis tele babácskákkal!
Annyira édesek voltak!!
És szuper volt ez a rengeteg játék!!
Jo volt a hely is szoval brutál jo volt!!!

A multkor Hajni is és Kismokus is jelszoval tette fel a képeket szerintem legyen ugy most is!

És tényleg olyan szuperul lehetett közlekedni hogy 15 perc alatt itthon voltam pedig felkészültem a legrosszabbra!

Emma!
Nagyon édes a pindurkád!
Kár hogy nem jöttetek!!
De majd legközelebb ott lesztek!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Emma!
Kvázi minden Fisher Price játék amit lehet kapni nagyságrendileg el volt sorakoztatva. :)

Anikó!
Bennem is ez maradt meg ez a sok apróság a játszószönyegen ez az igazi boldogság hogy látjuk hogy tényleg érdemes volt ezen a rögös úton végig menni és harcolni ezekért az apróságokért.

Én készülök a Kaáliba és fogok előhívatni egy csoportképet és elviszem nekik mutatóba. De ha beleegyezteki át is adom a plakátra nekik :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Nagyon-nagyon szupi volt a találkozó!!!!
Kár lett volna kihagyni, főleg, hogy sehol nem kerültünk dugóba. kb 40 perc alatt beértünk!
Nagyon jól éreztük magunkat és nagyon elfáradtam! :)

Zsebi!

Konkrétan sehova sem rakhatok képet? A saját oldalamra sem? Csak azért mert szinte minden képen rajta vagy! épp most töltöm fel őket.
Nem fog senkinek sem szerepelni a neve....

le tudom védeni jelszóval a képeket, de ahhoz multi tagoknak kell lennetek.... :(

katyerina
 
 


Nagyon állat volt a tali, tök jól éreztük magunkat. Olivér annyira bepörgött, hogy alig bírtam lenyomni! A fotókat már legalább háromszor végignéztem! :D Ja, és most nem homályosak! :lol: Mondjátok, hogy tegyem fel - de szájbarágósan, mert elég béna vagyok! :roll:

Anikó, Bandika,
bocs, hogy elfelejtettem apát bemutatni, de a pisi elvette az agyamat! 8) :lol:
20140901102739
 
 


Sziasztok!

Mi is gyorsan hazaértünk. A pesti forgalom kiszámíthatatlan… :shock:
Klasz volt a tali, nagyon jól éreztük magunkat! Tényleg olyan jó volt nézni a gyerkőcöket. Olyan édesek, ügyesek voltak mind! Várom a képeket! Ja, a rétes is fincsi volt!

Emma,
Nagyon helyes Zalánod!

Hajni,
Nem probléma, majd legközelebb, ha nem kell pisilned. :wink: :D

Katyerina,
Nem csodálom, hogy elfáradtál, pörögtek a csajszik rendesen!

Kép
bandika
 
 


Ja, Zsebi, én nem bánom, ha átadod a csoportképet.

Kép
bandika
 
 


hú, nagyon jó volt! még egyszer köszi a szervezést! nagyon arik voltatok, én csak kapkodtam a fejem, annyi info vett körül! kb. a végére sikerült megjegyeznem, ki kicsoda, az igazi neveket már eszembe se jutott megkérdezni... :oops: :roll: Nemhogy még, hogy és mi van azzal, amiről a múlt héten írtál... ?!? 8)
A képeket már én is többször végignéztem, sőt a családnak is megmutattam. Mondjuk elég sok lett a piros szem, de azért majd én is feltenném, ha kitaláljátok, üzenjetek, hova rejtsük.

hajni,
én nagyon kíváncsi vagyok a tieidre, hajrá! :)

KépKép
pompomlány
 
 


Lányok! :)
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a tali. :) Most aztán tényleg nagyon sajnálom, hogy nem mentünk. :(

Pompi! :)
A piros szemek eltüntethetők. Én pl. a Red Eye Remover Pro programmal szoktam.

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok!!!!

Nagggggyon élveztük!!! :lol: :lol: Férjem üzeni hogy a legközelebbi talit is BKV sztrájk idejére időzítsük mert még sosem haladtunk át ennyire gyorsan a városon :lol: :lol: :lol: !

Hajni!
Köszönjük a szervezést!!

A rétes Isteni volt köszönjük (nem tudom ki hozta :oops: )

Régi nagy álmom vált valóra:):):). Végre eljutottam egy talira :lol: .

Zsebi!
Szuper ötlet a csoportkép:)

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsebi
ilyet még nem is hallottam, hogy a munkahelyed ilyet szabályoz... Mi ez Nemzetb. Hivatal??

Alig várom már a képeket!!! Az egy icipici kárpótlás lesz, mert szomorú vagyok, hogy lemaradtam egy ilyen jó buliról.

Tegnap kibújt Zalán 4. fogacskája.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Annyira örülök,hogy ilyen jól sikerült a tali!Végül is hányan voltatok?NAgyon remélem,hogy a következőre mi is el tudunk menni,és azok is,akik erről lemaradtak!
Nagyon várom a képeket!

Andi
Kép
aanda
 
 


Zsebi,
tőlem is mehet a csoportkép. :D Mit dolgozol?

Emma, Kismóki,
gondoltunk ám rátok! Jó lett volna megnézni Klári babát és Zalánt is, tényleg olyan zabálnivalóak voltak a gyerekek! :D Az összes egy kis energiabomba, még izomlázam is lett - de tényleg! :shock: :lol:

Anda,
ti is nagyon hiányoztatok, a legközelebbire tényleg el kell jönnötök! :D

Meg a többi kisbabás kismamit is jó lenne megismerni személyesen! :D

Zsuska,
Borka elaludt hazafelé?

Petyaanya,
el is felejtettem megkérdezni, hogy a párod mit is csinál pontosan. Apa lehet, hogy ismeri... :D
20140901102739
 
 


Megszámoltam: 25-en voltunk + 2 apuka! :D
20140901102739
 
 


Sziasztok :)

Mi is nagyon jól éreztük magunkat :) Balázsnak a FP játékok mellett a tükör tetszett a legjobban :P
Én is csak azt sajnálom, hogy alig beszélgettem valakivel, akivel sikerült beszélni azzal is csak kb 3 mondatot váltottam. Na mejd legközelebb ügyesebb leszek :)

Íme néhány szülinapos kép. Ajándékbontós nincs, mert azokat nem én csináltma, hanem apu, de ha sikerül átküldenie, majd olyat is teszek fel.

Kép Kép Kép Kép

wish
 
 


Wish

nagyon szuper képek, nagyon cuki Balázs. 1 éves korban már így mehet a torta?
Te sütötted?

Kép
zsuzsi73
 
 


Örülök, hogy jó sikerült a tali!

Wish, Balázs egy tünemény!
Vendég
 


Lafi

elkezdted már a hozzátáplálást?

Kép
zsuzsi73
 
 


Hajni
Gyártást vezet, plusz mindent bevállal, szereti a saját kezében tartani a dolgokat. Így aztán reggel megy, este jön. :( :evil: De azt mondta, lesz szép új konyhám. :lol:

Tortát én simán adtam a szülinapon. Amennyit megevett belőle... :wink:

Kép
petyaanya
 
 


Sziasztok :P
Van egy új topikunk, egy receptes. Véda nyitotta. Akinek van jó receptje, vagy/és nincs ötlete, viszont szemezgetne...-később- az nézzen be.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok! :)

Lenne egy kérdésem: van valakinek olyan bébihajkeféje, ami nem kemény műanyagból van, hanem valami puha? Nekünk volt már DM-es, és a Rossmannban is vettem egy Micimackósat is, de mindkettő eltörött, miután leesett Kláribaba ledobta. Nem akarok megint olyat venni, ami eltörik. Milyet keressek?

Kép Kép
kismokus
 
 


Kismókus :D
van olyan, aminek fa a fogórésze. Az tuti nem törik el.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kismókus!
Én a Kenguruban vettem anno igaz műanyag de már sokszor esett ilyen puha fajta és még nem töt el sőt van rajta ilyen gumi védőrész is.

Wish!
Nagyon jók a képek Balázsról :)

Zsuzsi!
Én én sütöttem nekik a tortát és adtam is belőle nekik illetve amennyit maguktól ettek nem volt érdemi mennyiésg én egyre figyeltem tej ne legyen benne. A többivel úgy voltam hogy nem ettől fog a csokira rászokni.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Emma!

De rég láttunk Zalánról képet! Nagyon édes. Helyes kis vitéz :lol: !

Wish!

Balázsnak boldog első szülinapot!(kicsit megkésve :oops: :oops: )
Nagyon jók a képek!!!! Én is csoki tortát szeretnék első szülinapra!!!! Balázs is olyan helyes fiúcska!

Erről jut eszembe:
Olyan gyönyörű volt az összes gyerek!!!!!!!!! De őszintén :) !
Tudnak valamit a Kaáliban(meg a többi intézetben is :wink: ).

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Én még mindig a tali hatása alatt vagyok!!!! Annyira szuper volt és annyira édesek voltak a gyerekek!
Ahogy én az enyémeket néztem, én többet játszottam a játékokkal, mint ők! :)
Maja rótta a köröket, angyalkával és jézuskával a kezében, még jó hogy jött apa is, így mentesültem a gyaloglás alól. Gaja meg előszeretettel pakolászta a cipőket és mások táskáját....

Viszont, arra gondoltam, hogy tarthatnánk nálunk egy piknikes napot az arborétumban, ha jóidő lesz és van kedvetek?? Hmmm???

Zsebi!

Ne haragudj, de nem válaszoltál a kérdésre. Akkor rólad kép egyáltalán sehova? Csináltunk vagy 170 képet, és tényleg sokon rajta vagy, ha máshogy nem a tükörben. :)
Majd átküldöm neked emailban.

Többiek, ha belegyeztek, akkor felraknám a többi képet a homepagemre és onnan leszedhetitek, ami tetszik nektek.

Ma kezdtem vezetni is! hát nagyon jó, de azt se tudom fiú vagyok-e vagy lány....

Wish!

jók a szülinapi képek! :) De nagyon jó, hogy élőben is láthattam Balázst!

Hajni!

Tényleg, te torta dolgot hogy oldod meg? Vagy az lesz az első gluténes, tejtermékes élmény?

katyerina
 
 


Lányok, milyen lelkendezve irtok a taliról, ugy sajnálom hogy nem tudtunk elmenni!
Remélem a következő összejön nekünk is!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Wish,
Te jó ég, milyen maszatos! :shock: :o Nagyon ari! :D

Petyaanya,
Hát, a gyártás legalább reggel megy, este jön, a szerkesztés meg mindig ott van, sose megy haza! :evil: Ment privi!

Fanni,
Én sajna nem tudok hozzátenni a receptes topikhoz. 8) :D De biztos van, akinek hasznos.

Kismóki,
Nekünk kör alakú hajkefénk van, aminek szerintem képtelenség letörni a nyelét, mert nincs neki. Csak egy kis fogókája van. Már koppant párszor, de bírja. :D

Katyerina,
Hogy kell megnézni a homepagedet?
Arborétumban benne vagyok, csak egyeztetnem kell apával, hogy fuvarozzon el. :D
Szerintem Olivér nem kap a tortából. Vagy nemtom. Nem érzem olyan fontosnak, hogy megkóstolja azt a tortát, szerintem neki is tökmindegy lesz. :roll:

Melcsi,
Rég tettél fel képeket, Te is megajándékozhatnál velük, ha már nem mutattad meg a csemetéket! :D

Lányok, ha a Babanetes fotóalbumba próbálom meg megint bavarázsolni a képeket, az jó? :?:
20140901102739
 
 


Orsi! :) Zsebi! :) Hajni! :)
Köszi a hajkefés válaszokat. Egyébként nem a nyele törött el, hanem a feje hosszában, mindig a lyukak vonalában (hát igen, ez a leggyengébb keresztmetszet :lol: ). Az első pl. úgy repedt meg, hogy észre sem vettem, hanem amikor később fésültem vele Kláribaba haját, szó szerint beletörött a hajába! :shock:

Katyerina! :)
Én benne vagyok a piknikben! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


Katyerina!

Tök jó az ötlet :) . Ilyenkor sajnálom hogy nem pesti vagyok... Nem tudom hogy jutnék el odáig...

Csajok!
Amit Orsi írt a képekről, az nem hülyeség. Én baromira nem értek hozzá de tényleg kéne egy hely ahova feltölti mindenki a sajátját és jelszóval meg tudja nézni az aki "engedélyt" kapott rá . Én azt sem tudom hova lehetne feltölteni...

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


móki,
nem csoda, h Klári baba nagy hajába beletört a kefe! 8) (bocs) Ha jól tudom, neki van közülünk a legnagyobb haja, ugye?
Tudom, persze, hogyan kell red eye move-olni, csak lementeni nem tudom, mert lassan már semmi nem működik a gépünkön. A férjem mostanában annyit dógozik, h nem ér rá ezeket rendbehozni. De már nem tudok méretet se alakítani (ezért nem teszek föl ide képet :( ), levélben se képet küldeni, CD-re írni, fotókat neten küldeni kidolgoztatni. Ezek mind eltűntek a gépről... jó, mi? :roll: :cry: Legfeljebb felteszem piros szemmel, aztán ti majd átalakítjátok magatoknak, ami kell... :?

hajni,
szerintem jó, ha ide tesszük a fotóalbumba egy olyan név alatt, amit csak mi ismerünk... én is erre gondoltam az enyémekkel kapcs.ban!

katyerina,
hajrá a vezetéssel! ne aggódj, az eleje banyás csak, aztán naGgggyon-nagyon király lesz, meglátod!!!
Tök jó ötlet az arborétum, én örülnék neki! :D
A képeidet is szívesen megnézném! Felteszed?

zsebi,
a Kaáliba én nem küldtem képet, mert nem szeretném viszontlátni magunkat a médiában vagy valami nyilvános fórumon. (Tudom, ez is az, de ez azért más.) Sajnos én már tartok az emberek rosszindulatától. De ha én lennék az egyetlen, aki ellenzi, akkor mindegy.

melcsi,
sajnálom, hogy nem voltál! Majd legközelebb...

anikó,
sokat gondolok rád, hogy milyen jól sikerült lefogynod! Meddig tartottad ezt, hogy reggel-este csak zöldség-gyümölcs?
Képzeld, én kértem egy digitális mérleget, az meg kettővel többet mutat, mint a rendes. Na, most kezdhetem előlről az egészet! Még mindig 68 vagyok e szerint. Ennek örömére ma reggel benyomtam egy szép nagy párizsis kiflit! :oops:
Ma összeszerveztem, hogy elmegyek aerobikra (anyu iderángat, férjemtől kocsi el), de már úgy érzem, hogy jaj, annyi nehézséggel jár elmenni!

wish,
tündériek a szülinapi képek (utólag is Isten éltesse Balázst!)!
Pont ilyeneket szeretnék majd én is. Boldog, csokitorta-maszatos gyerekarcok! :P

húúúú,
annyit esnek mostanában a gyerekek! Nektek? Nem lesz bajuk a sok fejkoppanástól szerintetek?

ja, még akartam írni Orsinak,
hogy nem láttam a körömcipőjét! Abba voltál? :wink:

KépKép
pompomlány
 
 


Vagy Boney-M? 8) :lol:
Na! Abban...?

C.né

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :D
nem :) nem igazán körömcipős stílusban öltöztem fel. :wink:
gyerek után kúszni ebben egyszerűbb volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!!!
Szerintem is jo ötlet a babanetes fotoalbum és elkülditek mindenkinek privibe hogy milyen név alatt vannak!!

Kismoki!!
Képet kérnénk a kis hajas bébiröl!!
Olyan kár hogy nem jöttetek!!
A fésüs sztorin jot nevettem!!

Pompikám!!
Én még mindig tartom a reggel este gyümit mert van egy fogadásom apával...! 8)
Igazábol amig volt szopi addig nem igy csináltam!Akkor csak édesség és krumpli tészta megvonás volt!De zöldség saláta hus magos kenyerek minden mennyiségben!Akkor lement 62-ig!!Én faltam az édességet!Ha csak azt hagytam volna el akkor is leszaladt volna magátol egy jo pár kilo! :roll: Mikor ide ültem a gép elé akkor egy tálca sütit vettem magamhoz meg a biztonság kedvéért egy két kinder tojglit és 10 perc mulva "elpárolgott"! :shock:
Szoval az volt sok nekem!!!
És én nem tudok tornával fogyni! :oops:
Nekem le kell elöször fogyni és utána tornázni! :?
Egyszerüen a mozgástol éhen akarok halni! :evil:
Szerintem ha csak apro dolgokon változtatsz az elején azzal is lemennek a kilok!
Szerintem a mérleged nem jo vagy tedd másik helyre mert nem lehetsz 68 kilo!!!Én majdnem 70 voltam igy tudom....!!!Néztelek....nem vagy annyi tuti!
Orsin "majdnem" körömcipö volt!!! :D
Én csekkoltam! :lol:
Lapos de nöcis!!!

Melcsi!
Kár hogy nem jöttetek!!
Nagyon szuper volt!
Hogy van apuka háta?(ha jol emlékszem)
Javul?

Orsi!
Szeretném a vadas tésztás receptet elkérni mert Zsebi brutál modon dicsérte!!!

Kata!
Kb 150x nyitottam már meg a fotoidat!!!
Kicsit türelmetlen lennék...?? :?


Zsebi!
Felölem mehet a kép a Kaáliba! :D

Wish!
Nagyon édes Balázs!!!
Hogy eszi a tortát...!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Hajni!
Semmi baj!!!Majd legközelebb!!
Az utközepén hallottam hogy mindjárt bepisilsz amikor is tudatosult bennem hogy én is! :shock:
Ugy hogy "kicsit"siettem haza!! :lol:
Ja és a glutént szerintem pipálhatod! :roll:
A fiuk "bandáztak" és az összes pogácsa morzsát versenyben ették fel a földröl!!! :lol:


Bandika!
Brutál jo a babakocsitok!!!
Ez a farmeros nagyon extra!!

Pandus!
Én 8 honapig szedtem a more milket!!
4x1-et és nekem az nagyon jo volt!
Remélem azota megoldodott!!!

Jaj még akartam irni........!
De elfelejtettem! :evil:
Na jövök késöbb! :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Wish!
Nagyon nagyon édes a kisfiad! :D

Kép

Kép
donika
 
 


aniko24 írta:Orsin "majdnem" körömcipö volt!!! :D
Én csekkoltam! :lol:
Lapos de nöcis!!!

Orsi!
Szeretném a vadas tésztás receptet elkérni mert Zsebi brutál modon dicsérte!!!

igen, végülis ki volt vágva :)

viszont nem tudom, milyen vadas tésztás receptre gondoltok... szerintem kell itt valami félreértésnek lennie.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó :)
én is mindig csak megfelelő étkezéssel fogytam - nekem edző ezt is mondta, hgy a fogyás 90%ban az étkezésen 10%ban a mozgáson múlik -

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Elkezdtem ide a babanetre feltölteni a képeket, aztán kiderült, hogy egyenként lehet csak, és hogy kicsinyíteni kell az összeset ahhoz, hogy fölférjen. És persze egy kép töltése min. 5 perc, olyan tetű lassú! :twisted: Úgyhogy minden egyszerűbb megoldás érdekel, de ugye nem baj, hogy nincs idegzetem a 91 képet így feltölteni? Az összes hajam kitépném, mire végeznék...

Pompi,
csatlakozom Anikóhoz és Orsihoz. Én, a nagy jojó fogyókúrás, megmondom, mi a stájsz: Ha eszel hízol, ha nem eszel, fogysz! :twisted: A mozgás tényleg tök másodrendű.

Anikó,
reménykedem azért, hogy a Olivér fiam azé' nem nagyon falatozott azokból a morzsákból... :roll: :lol:

Megkérdeztem a doktornőnket a tápiról meg a tejpépről. Azt mondta, hogy a tejpép csak nasi, és hogy hizlal. A tápszer pedig addig kötelező (erősen ajánlott ), amíg nem kap tehéntejet. Azt mondta, hogy napi kétszer 2 decit kell meginnia! Evvan, úgyhogy tuszkolom belé a tápit, este megiszik kortyonként kb. 100 grammot csőrösből. Reggelre még van neki fagyasztott anyatej, azt kap kölespéppel, és az így egyelőre kanalas. De sajna már csak 4 napra van. Amúgy a gyerekem, aki eddig min. 3-4x fölkelt minden este kivétel nélkül, amióta tápszert kap vacsorára végigalussza az éjszakát este 8-fél 10-től reggel fél 9-ig kb.! Nagyon durva!

Várom a feltöltős segítséget!
20140901102739
 
 


Hajni

akkor ezek szerint nem lakott jólOlivér az anyatejtől?
milyen tápszert adsz végül?

nálunk volt olyan időszak, hogy nem nagyon fogadta el a tápszert pár napig, akkor mondta a doktornő, hogy keverjek bele nagyon kevés gyümölcslét, amit amúgy szeret, hátha úgy elfogadja.

Fogyáshoz:
én ezer éve sportolok rendszeresen, de attól még soha nem fogytam, csak attól, amit nem ettem meg.

Zsebi

és hogy csináltál krémet a tortához tej nélkül? akkor az vajjal/margarinnal készült?

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi,
Beba HA volt itthon még régről, de az ugye már nem elég neki tápértékileg, úgyhogy a gyerekorvos azt mondta, hogy adjam oda neki az egy dobozt, hogy lássuk, nem allergiás-e, aztán ha nem, akkor adjak neki Milumil 2-t vagy 3-t, vmi ilyesmit mondott. De én úgy döntöttem, hogy nem szoktatom hozzá ehhez a fajtához, ha úgyse elég neki, hanem veszek olyan 3-t, amiből van HA. Úgyhogy apa ma kapott végre Humana HA 3-t, este azt kap. Az jó-féle szerinted?
20140901102739
 
 


Hajni

A Humana nagyon jó, Olivér is olyat evett, nincs keserű mellékíze.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi,
remélem, Olivér is így gondolja... :roll: Ti miért nem azt esztek már?
20140901102739
 
 


MEddig maradhat az elkészített tápszer szobahőmérsékleten, hűtés nélkül?
20140901102739
 
 


Katyerina!
Írtam privit. :)
Szuper ötlet a kinti party. :) Csak a jóidőt rendljük meg előre. :)

Pompi!
Természetesen elfogadom a döntésedet de azért szerintem itt többen látják a képet mint a Kaáliban. :)

Napszemcsi!
Merre tetszik csavarogni.??????????????????????????

Anikó, Orsi!
Semmi félreértés nincsen a babákanak még te ajánlottad a vadas receptet én átkereszteltem vadas tésztának. Ez jött szóba Anikó és közbem. Szóval én úgy készítettem hogy csirkemellett megpráoltam pici olivaolajon. Aztán apróra vágott sárga és fehér répát párolni kezdtem tettem rá mustárt és egy pici borsot is. Majd a kettőt összekeverve hozzá a tészta és kész. :)

Szerintem a mozgás azért kell csak hogy kicsit feszesebb legyen az ember. De a kajáláson sok múlik én is azt gondolom. :)

Zsuzsi!
Igen margrinnal a liga kockában nincs tej és azzal. Van egy nagyonf ini receptem nem az a fullasztóan gely ízű, legalábbis nekünk nagyon bejött.

KÉPEK: úgy tudom hogy a picasa webre lehet feltenni képeket és ott lehet kódoni is és csak az látja aki tudja a kodot. Este ha lesz időm megnézem hogy hogy is van ez. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 



Zsebi :D
jogos, ilyet tényleg sokat főztem :)
idővel mehet bele tejföl ill. tészta helyett kuszkusz, az secperc alatt kész van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


A picasa webet megnéztem láthatóvá tudom tenni a web albumot úgy hogy megírjátok a mail címeteket hogy hova küldjem. Csak az a kérdés hozzám hogy kerülnek át a képek hogy fel tudjam tenni????

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


most nekem nem is megy az oldal :(:(:(
még nyomozok hova lehetne feltenni

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Aniko,
Köszönöm a választ! Lehet nem is a tejemmel volt a baj, csak szopisztrájkol(t) Dóri, persze én rögtön a tej mennyiségét hibáztattam.
Vendég
 


Lányok! :)
Megnéztem Katyerina képeit! :) Nagyjából mindenkit be tudtam azonosítani! :) Húúú, milyen jó lehetett. :)

Kép Kép
kismokus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: