Új privát üzeneted érkezett!

Karmen! Gratulálok! Sok boldogságot!
Zsuzsa az örökbefogadós topikból
gyuzsu
 
 


Hali mindenki!
1 kérdés:
Akinek a Kaáliban volt inszemje mind kapott valamit, hogy támogassák a progeszteront?
Én az elsőnél nem kaptam az biztos... de úgy halottam rajtam kívül mindenki kapott.Kép

Kriszta
vizkrisz
 
 


Sziasztok!
KArmen- gratulálok Nektek! Sok örömötök legyen a babában.
Jó hogy ennyien itt vagytok újak. Lassan már csak én vagyok a régiek közül?
Puszi
Adrienn
audrey
 
 

 
 

Hello! MA hazajöttünk, majd bövebbet késöbb.
Kép a profilban!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen,
gyönyörű kislányotok van! Kép
solya
 
 


Karmen
Csoda aranyos a pici.Kép
Sok örömet kívánok hozzá!

Kriszta
vizkrisz
 
 


Karmen Kép
Gyönyörű a csoda babátok Kép Nagyon sok boldogságot, és sok-sok tejcit kívánok nektek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kedves Karmen!

Gratulálok a kisbabátokhoz! Kép Jó egészséget, boldogságot kivánok! Vigyázzatok magatokra! Gyönyörüek vagytok! Kép

pusszi: kiscsillag*
kiscsillag*
 


Hajni én csak délelött tudok feljönni, ne haragudj! De remélem azért tudjuk a kapcsolatot igy is tartani! Majd hivlak!

pusszi: kiscsillag*
kiscsillag*
 


Hahó
Megvolt a 10. napi UH.
2 nagyobb tösző van,ma szuri, holnapután inszem.
Dióhéjban ennyi.
Békáné
Megvolt már az átjárhatósági?
Hajni
Hogy vagy?
Kriszta
vizkrisz
 
 


Regiztem magam! Remélem sikerült! Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Vizkrisz

Igen megvolt átjárható mind a két oldal.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


vizkrisz
Te érzed, hogy peteérésed lesz?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Na röviden megprobálok irni Nektek. Január 19-én kellett befeküdnöm, semmi probléma nem volt amugy. Naponta 2x CTG, 1x 20 perc oxigénnel. Kaptam hetente 1x tüdöérlelö szurit is, mert hogy kicsike volt a baba és tudtuk korábban fog kibujni. 27-én a prof. is azt javasolta hogy másnap legyen meg a baba, mert tul sok volt a kockázat egy hirtelen megindulo szülést nem akartak. Igy az éjjelt a szülöszobában töltöttem, hajnalban burokperedés, reggel császár. Nagyon féltem a mütét utána fájdalomtol, de csak akkor éreztem ha fel kellett kelni, egyébként nekem semmi se volt. Ma vették ki a varratokat, gyönyörü lett, mert bör alatt varrtak, igy semmi se látszik szinte. Orsi jo alvo, étvágya is van.
Képek: http://amina.sztar.hu

Köszönjük a sok gratuláciot.

Bellárol tudtok? Nem tudok most visszaolvasni.

Mindenkinek sok sikert!! Mielöbbi jo hireket akarok majd itt olvasni!

Puszi: Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Békáné
Akkor jöhet az inszem, ugye?Kép
Én amúgy sose éreztem meg peteérést...de semmi mellfeszülést meg ilyesmit se menzi előtt.
Karmen
Megnéztem a fotókat.KépKépKépNagyon szép babó és örülök, hogy minden rendben ment.

Kriszta
vizkrisz
 
 


Lányok! ezt el kell mesélnem, ugy nevetek majd leesek a székröl. Most történt. Tisztába akartam tenni Orsit, kivettem a koszos pelust, ahogy aládugtam a másikat (éppen idöben!) belekakilt. Amikor ezek után kihuztam a koszosat, sugárban lepisilt. Na jol néztünk ki, minden elázott alatta, még jo hogy már tudok nevetni, nincs varrat. Kép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen.
Hát ilyen balestek elöfordulnak, egy barátnőm mesélte. Neki sürün volt ilyenben része. De szeretnék már ott tartani ahol te, gyönyörű a kisbaba.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Békáné
Most akkor mikor lesz az inszem???
Nekem holnap.
Kriszta
vizkrisz
 
 


Vizkrisz
Mailen jobb lenne.Néztelek a Kaáliba de nem láttalak, ma.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok Lányok!
Új vagyok itt, most találtam rátok. Beugorhatok hozzátok? :-))
Mi is a Kaáliba jártunk a párommal Krizsa dokihoz. Tapasztalataim nekem is nagyon jók, ő az az első nőgyógyász aki valaha is bejott nekem emberileg es szakmailag. Egy hibája van, hogy nem lehet nála szülni. Ugyanis Babót júniusra varjuk, képzeljétek, az első beültetés alkalmával összejött! :-))) És én nem hiszem, hogy ez a szerencsén múlt volna. Azt gondolom, nagyon fontos a pozitiv hozzáállás. Minden sorstársamnak nagyon szoritok és bizzatok a sikerben!!
Üdv,
Tina
Tina04
 


Tina! Nagyon szeretnék beszélni veled. Mi is a Krizsa dokihoz járunk. Most volt meg a harmadik beültetésem. Szerdán kell majd teste csinálnom. Megtennéd,hogy fellépsz a chatre? Ott folyamatosan lehet veszélgetni. Várlak délután, de most is fennt vagyok. Üzenj,hogy mikor tudsz fellépni. Köszi,szia. Hajni
bubi2
 
 


Szia Hajni!

Nagyon eltüntél! Kép Mi van veled? Nem talállak sehol? Szerdán feltétlen jelentkezz nagyon drukkolok neked!!!

Szia Tina!

Örülök én is, hogy még egy Krizsa dokis csaj van itt ugy néz ki én is hozzá fogok járni! Remélem jó lesz! Kép

pusszi nektek!
*

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok Hajni es Kiscsillag!
Bocs, most tenyleg rohannom kell, de igerem miutan hazautaztunk jelentkezem! Nem vagyok gyakorlott chatelo, ugyhogy nezzetek el ha elrontok vmit.
Addig is inkabb ide irjatok, hatha meg ide tudok pattanni egyszer.

Puszi,
Tina
Tina04
 


Szia Kiscsillag!
Sokszor fent vagyok a chaten. Itt kicsit lassú a beszélgetés. Eddig minden rendben van még nem jött meg.KépGyere fel a chatre! Most lépek fel én is. Ott kicsit többet és gyorsabban tudunk beszélgetni.Kép

Tina!

Várom a jelentkezésed nagyon. Kíváncsi vagyok sok mindenre.

Hajni
bubi2
 
 


Karmen,
Tiszta szivbol gratulalok nektek! Orulok, hogy jol vagytok es hogy minden rendben ment!
Mi is jol vagyunk, a Kicsi szepen novoget, nagyon edes, naprol-napra valtozik. Most mar kezdek faradni neha, mar ertem, miert mondja mindenki, hogy aludni kell nappal is, amikor a baba alszik.
Remelem, kesobb tobb idom lesz irni is.
Puszi nektek!
Vigyazzatok magatokra!
A tobbieknek drukk,
Bella
bella
 
 


vizkrisz
Megvolt az inszem? Nekem igen!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Békáné
Igen megvolt. Akartam tegnap írni de nem tudtam feljönni a babanet-re.
Minden rendben volt.Kép A hasam még utána sem volt érzékeny...úgyhogy este még rádolgoztunk.Kép
Írd már le, hogy neked hogy volt akkor ez az inszem. Írj mail-t ha úgy jobb.
Hajni
Reméljük nem is jön meg.XXXX
Puszi: Kriszta
vizkrisz
 
 


Vizkrisz
Ment E-mail neked!Ott bövebben...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Bella! Örülök hogy jol vagytok, én alszok du. 1-2 orát amikor tehetem.

Adrienn! Sac hogy van, hazament már a korházbol? Nagyon szoritok most minden rendben legyen Velük!

Inszemeseknek nagy drukk! Hamarosan jöhettek a jo hirrel!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


hello
KBZS
 


KBZS
Helllllllllllllllllllloooooouuuu!
Ezt a bőbeszédűséget.Kép
Üdv itt köztünk.
Köszönés után jöhet a bemutatkozás.Kép

Kriszta
vizkrisz
 
 


Sziasztok!
Holnap reggel csinálok egy testet. Drukkoljatok nekem. Aki tud elmondhatna egy Miatyánkot. Jelentkezem napközben. Nagyon izgulok. Remélem pozitív lesz az eredmény.
Minden jót nektek is!KépKép
Hajni
bubi2
 
 


HajniKép

"Miatyánk ki vagy a mennyekben....stb...stb."
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Kriszta
vizkrisz
 
 


Hajni

Szorítók érted!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Köszönöm,aranyosak vagytok. Tiszta ideg vagyok annyira izgulok a holnapi test miatt.
Békáné! Siker? Mikor tudod meg?
Kriszti veled mi van?

Üdv: HajniKép
bubi2
 
 


Hajni
Mail ment.Kép
vizkrisz
 
 


Hajni

Még nem jött meg? Nem fáj a hasad? Lehet, hogy siker lesz! Hajrá!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem gáz van. Kicsit vérzek.Kép
Holnap megyünk vérvételre. Még reménykedek.

Hajni
bubi2
 
 


Szorítok neked, hogy mégis babuci legyen belőle!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Hajni! Többeknek is volt már pici vérzés és mégis terhesek voltak. EZ még semmit sem jelent. A vérvétel lesz a biztos, én látva mások példáját azt mondom még van remény!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Köszönöm Karmen. Nagyon rendes vagy,nagyon jó lenne! Bár csak Isten beszélne belőled!
Holnap írok majd ha megjöttünk.
Hajni
bubi2
 
 


Sziasztok.Írtam egy szép hosszú történetet,de valahol elveszhetett vagy béna voltam a küldésével. Most időhiány miatt csak annyit írnék magamról,hogy négy és fél éve probálkozunk.Kovács Tímea az orvosom, nagyon kedves, lelkiismeretes.Decemberben kezdtük a kezelést,nagyon rossz passzban voltam,elegem volt mindenből.Január 2-án ültettek vissza három embriot.10 nap mulva már teljesen kivoltam,ezért megcsináltam a tesztet.Pozitiv.A múlt heten voltunk UH-on ,ikreim lesznek.Örülök,hogy rátok találtam,és maga ez a baba net is nagyon jó,sok okosságot lehet megtudni. üdv mindenkinek
KBZS
 


KBZS
Gratulálok!!!!!!!!Kép
Hanyas ikrek lesznek?
Azért majd ha ráérsz leírhatod a hosszabb verziót is.
Mi épp a második inszemünk eredményét várjuk.

Kriszta
vizkrisz
 
 


KBZS! Nagy gratula!!

Hajni! Nézd meg a tegnap hozzászolást a megint megjöttbe. Cat irta hogy 7végén neg. teszt, kiakadt hétfön meg vérvétel poz. Neki is volt kis vérzés. SZoval drukkolunk még Nektek!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
3 hónap után újra itthon. Annyira jó!
Féltem a hosszú repüléstől, de Babónak a pocakomban meg sem kottyant. Nem úgy nekem...

Hajni, nagyon-nagyon-nagyon drukkolok nektek! Jelentkezz hamar, ha megtudtad az eredményt!

Kisvirág merre vagy? Van már konkrét időpontod Krizsa dokihoz?

Puszi,
Tina
Tina04
 


Hajni! Már görcsben vannak az ujjaim Kép

Szia Tina! Örülök hogy ujra otthon vagy!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia Karmen!
Mindjárt megyek dokihoz. Ideges vagyok, mint mindig. Mondhatni enyhén paranoid. A terhességed alatt Te is sokat aggódtál?

Lányok, nemsokára mind meglátjátok micsoda drukk kezdődik azután, hogy megfogant a baba! Az okosak azt mondják ez kb 20 évig tart...:-)

Pussz,
Tina
Tina04
 


Tina! igen sokat aggodtam miután 1 honapot korházban voltam erös vérzés miatt, utána is sokáig szigoruan kellett feküdni. Majd aggodtam a genetika eredménye miatt. Késöbb mert tul nagy volt az esély a méhem fejletlensége miatt a görcsökre, koraszülésre. De szerintem ha nincs gond, akkor is sokan aggodunk, mert féltjük a babát. Szerintem természetes, de azért ne legyél nagyon ideges, én hiszem a baba megérzi!

Hajnirol tud valaki?

Most jöttünk meg a gyerekorvosrol, Orsi messze nem eszi meg az adagját de igy is gyarapodott!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Én viszonylag friss Kaális vagyok,január elején kerültünk ide. Bernard dokihoz járok. Már négy éve próbálkozunk, és itt végre csináltak egy postcoitalis tesztet,ahol kiderült, hogy a párom összes spermiumát kinyírom már a méhszájban.Neki még csinálnak egy andrológiát, nekem meg egy új átjárhatóságit-ugyan már volt HSG-m, csak épp az eredményt felejtették el ráírni a zárójelentésre a BM-kórházban-és aztán jöhet az inszem. Valamelyikőtöknek csinálták már ezt a Kaális átjárhatóságit? Azt hiszem, echovist-nak hívják, és állítólag nem kellemetlenebb, mint egy szimpla nőgy. vizsgálat.
nannetta
 


Hajni

Siker van? Mondd, hogy igen!!!!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?