Új privát üzeneted érkezett!

A gyógyszerek abbahagyása után mikor kell megjönnie?
Vendég
 


Kriszta,
vasárnap tuti tesztelek :wink:
Nekem kb. 3 nappal az utró elhagyása után szokott megjönni.

i.kata
 
 


Kata
Nagyon szorítok neked :D
Aztán írd meg mi lett maxirukkkkkk.
Vendég
 

 
 

Hűűűű de nagy a pangás...

i.kata
 
 


Lilla, Dezsina,
amikor sikerült a lombikotok, akkor a beültetés utáni 14. napon simán kimutatta a teszt?

i.kata
 
 


Kata!

Én a 15. napon csináltam, akkor már látszott rendesen.

Lilla
Vendég
 


Teszteltem ma,mert holnap tényleg iszonyatos napom lesz, de semmi. Még egy halvány csík sincs. :cry: :cry: Ha sikerült volna, akkor valaminek már látszódnia kellene....

i.kata
 
 


Sziasztok,

Kata, ne add fel !!!! Hányadik napon vagy ?
wepe
 
 


Wepe,
a transzfer utáni 13. napon.

i.kata
 
 


Kata
Ez még semmit nem jelent. Komolyan. A teszt 30-40 től mutatja ki a terhességet és ha megnézed a táblázatot akkor lehet hogy még várnod kell pár napot. Mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Kitartás ez tényleg még változhat.
Vendég
 


Kriszta,
egy ismerősöm egyszer feltett egy táblázatot, amiben a transzfer utáni határértékek vannak és aszerint ET+13. napon minimum 70 a hcg szint.

i.kata
 
 


Kata
Van egy táblázat ahol az elmaradt menses utáni 5 héten a hcg szint 19-7000 terjed. Ez nagyon változó lehet.
Vendég
 


Sziasztok,

Kata, én a helyedben csinálnék holnap egy újab tesztet.
wepe
 
 


Sziasztok!

bocsi, hogy nem voltam pénteken, de elfoglaltságom volt. a hétvégéről nem is beszélve!!!

Kata!
kitartás! és várom a mai pozitiv tesztet! Ma van ET+14 ugye? Most akkor egy haloványkát kérünk szépen :wink:
nagyon drukkolok!
dezsina
 
 


Sziasztok!
Teszteltem ma is, de sajnos egy halvánnyal sem tudok szolgálni :cry:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Szerintetek lehet kedden telefonál, hogy nem sikerült a lombikunk? Eddig csak hétfőn, szerdán és pénteken voltam.

i.kata
 
 


sziasztok!

Kata!
jaj Kata :!: :( annyira sajnálom :cry: :cry: :cry:
szerintem lehet telefonálni nyugodtan... én már mindenféle nap telefonáltam... :(
dezsina
 
 


Dezsina,
köszi, akkor 9 körül telefonálok egyet.

i.kata
 
 


Sziasztok,

Kata, együtt érzek Veled :!: De NE ADD fel :!: Előre kell nézni, és ne szomorkodj :!: :!: :!:
Írj, hogy mit mondtak, Dezsinát erősítem: akár melyik nap lehet telefonálni, én 10 után szoktam, de ez nem törvényszerű, ahogy látod, érzed !

Többiekk hol vagytok :?: :shock:
wepe
 
 


Kata!
arra tippelek, hogy azt fogják mondani, hogy várj még egy-két napot... olyan nehéz ilyenkor
:cry: :cry:
dezsina
 
 


Dezsina,
igazad lett, mondjuk én is erre számítottam.

Beszéltem a Tanár úrral és mondta, hogy várjunk még csütrötökig, mert annyira szépek voltak az embriók, hogy akiknél ilyen szépeket ültetnek vissza, eddig úgy vették észre, hogy 90%-os volt a megtapadás.
Úgyhogy csütrötökön telefonálok újra.
Amúgy mondta, hogy már kérdezték a biológusok lányok is, hogy mi van velem, mert olyan szépek voltak a picik, hogy várták a jó hírt.

i.kata
 
 


Szerintem, ez jó hír, nem Kata ?
Szorítok 1000-rel :D :D :D :D
wepe
 
 


Wepe,
Tanár úr szerint 5% az esélye, hogy mégis pozitívat tesztelek csütörtökön. Az viszont édes kevés.

i.kata
 
 


:cry:
wepe
 
 


Sziasztok!

Kata, még csinálj egy új tesztet pár nap múlva, hátha pozitívat mutat. Ha pedig mégsem, akkor kérj azonnal egy új sorszámot.
Vendég
 


Kata!
:( drukkolom az 5%-ot. Az is több mint a semmi!

Kérlek, légy előrelátó, ha netalán mégsem.... sorszám :!: feltétlenül :!: tudod, már nyárra osztanak! :?
dezsina
 
 


Mondta is a Tanár úr, hogy ha mégsem jön össze, akkor csütörtökön megbeszéljük a továbbiakat.

i.kata
 
 


Kata!
jól van! :wink: reméljük a legjobbakat! 8)
dezsina
 
 


Bocsi de nálunk most nagy a hajtás.

Kata
Én is sajnálom, bár azért reménykedni mindig kell.

Nemtudom melyikőtök járt már energetikusnál. Én tegnap voltam és nagyon nagyon érdekes dolgokat mondott. Egyrészt a korábbi évekből pár dolgot és képzeljétek azt hogy az aurámban már lát egy gyermeket aki meg fog születni.

:lol: :lol:
Valaki ért ehhez a témához?
Vendég
 


Kriszta,
engem érdekelnek ezek a dolgok, de sajnos ezt nem ismerem. Mekem most utaztatást ajánlottak a jelenlegi és az előző életembe.

i.kata
 
 


sziasztok!

sajnos én a kevésbé hivők közé tartozom... :? Nem tudom mit is mondjak :roll:
viszont az a véleményem, hogy ha az ember hisz valamiben, akkor az sikerülni fog :D
dezsina
 
 


Kata
ezt pedig én nem ismerem. Azért ezeknek a dolgoknak lehetnek veszélyei is. De azért jó volt hallani.

Dezsina
Én is így gondolom, mert így könnyebb. Bár templomba én sem járok. Mi újság nálatok?
Vendég
 


Kriszta!
egyenlőre a kedvenc hónapom van és most nem is tudok másra gondolni! Hiszen itt a mikulás, majd a szülinapom és a karácsony és a szilveszeter :!: sokat lehetek otthon, mert a két ünnep között nem dolgozunk és ez igazán nagyon klassz :D Plussz a szülinapom elhúzódik, mert a dolgozómban is megünnepeljük, meg a családban is, meg a párommal is külön, úgyhogy most nagyon jól vagyok :) És persze azt kértem a páromtól, hogy lombik nélkül sikerüljön most a baba! Ez jó szülinapi és karácsonyi ajándéknak is :P
amúgy nagyon várom a lombikot is! A december ugyi a fentebb írtak miatt nekem olyan gyorsan elszáll, hogy észre sem veszem és januárban már mehetek a 3. napi vv-re. Ez kb. jan 15.lesz. És a stimutól már megint rohan az idő!!! Februárban beülti blasztóbabákkal!!! :lol: :lol: Ikrek :lol: :lol: remélem :lol: :lol:
dezsina
 
 


Sziasztok,

energetikusnál nem jártam, mit csinál ?
Én csontkovácshoz szoktam járni, mert izületi problémáim voltak / néha vannak / nekem sokat segített, úgy fájtak a forgóim, hogy sírtam a fájdalomtól, meg elájultam :oops: És ő segített az erős gyógyszerekről leszokni, pedig olyan gyógyszert szedtem, amit csak kórházban szoktak adni, és ma már nem is szedek gyógyszert. :!: :!: :!: Nála éreztem úgy, hogy feltölt energiával. Előtte még egy gyógytornászhoz is jártam, aki szintén sokat segített.

De egyébként én sem vagyok nagy hívő, inkább az angyalokban hiszek, pl.: meggyőződésem, hogy anyukám vigyáz rám 21 és fél éve :cry:
Unokanővérem mondta, hogy imádkozik értünk, hogy legyen kisbabánk, de az inszemnél valahogy nem jött be... amit így utólag nem bánok :roll:
wepe
 
 


Sziasztok!

Dezsina, akkor most elég eseménydús napjaid vannak. Azt hiszem, az enyéim is hasonlóak lesznek. Lassan kizárólag a karácsonyi készülődés fog lekötni, aztán hipp-hopp megyek a Forgácsba egy konzultációra.

Én nem vagyok vallásos, de érdeklődöm az ilyen jellegű dolgok iránt és szoktam olvasni is ezen témában. Azt is hiszem, hogy nagyon sokat segít, ha az ember nagyon pozitív és hisz abban, hogy amit szeretne, az bekövetkezik.

Kata, ha egy ilyen hipnózison részt veszel, majd írd meg a véleményed, hogy mit éreztél és milyen volt. Ha mégy, semmiképp ne menj sarlatánhoz, nehogy többet ártson, mint használjon.
Vendég
 


Wepe!
:( sajnálom nagyon, hogy anyukád már csak fentről figyel Rád... Jómagam is igy gondolom, mert az én anyukám is fentről figyel immáron 11 éve :cry: Ez igazán szomorú, mert annyira hiányzik :!:
van egy unokatestvérem, akit most szentelnek pappá! :) Miután nem vagyok vallásos, biztos ami biztos alapon kértem, hogy szoljon egy két jó szót az érdekemben :D Remélem igy is ér :)

Ladiva!
januárban mikor mész konzira?
dezsina
 
 


Dezsina, akkor egy cipőben járunk - sajnos :cry:
Néha ezért haragszom a Fentire, hogy ennyire nehéz az élet, és miket fog még adni, de a párom mondja, hogy lehetne ennél rosszabb is, betegségek, állapotok, stb. és eztért nem tudok 100%-ban hinni, főleg a vallásban ( Istenben egy kicsit ), legyen az akármelyik.
Na most aztán elmondtam, bocsi annak, aki nagyon vallásos, ne akarok vitát, csak ez a vélményem.
Remélem, azért fog sikerülni a lombik :o :o :o :o :o
Mégegyszer BOCS !
wepe
 
 


Wepe!
:D hasonlóképpen egyetértek és tiszetelek mindenkit, aki engem is :)
és sikerülni fog a lombik :D :D
dezsina
 
 


Sziasztok!

Vallásos én sem vagyok és hát Istenben sem hiszek. Ha lenne Isten, akkor nem hagyta volna 2 évig szenvedni a nagypapámat a ráktól, hanem csak simán elaludhatott volna. Ha lenne Isten, akkor nem halt volna meg egy nagyon kedves barátnőm kisfia...és még sorolhatnámezt a sort jó sokáig. Nem hiszem, hogy ezt a sok szörnyűséget meg lehetne magyarázni. És akkor arról nem is beszéltünk, hogy miért kell ennyit szenvednünk azért, hogy szülők lehessünk? Na mindegy, inkább nem "vidítom" a társaságot :oops:

Viszont az ilyen ezoterikus dolgokban, meg a kínai orvoslásban is hiszek valamennyire, meg érdekelnek is.

Dezsina,
dejó neked, hogy így szereted a decembert. Nekem idén nem ez lesz a kedvenc hónapom. Semmi kedvem most az ünnepekhez, meg a születésnapokhoz. :cry:

i.kata
 
 


Wepe,Dezsina
Az én anyukám 2 éve hagyott itt bennünket. Nagyon hírtelen és még néha úgy gondlom mintha itt lenne. Nehéz dolog ez.

Dezsina
Ez az így kell hozzáálni a dolgokhoz. És hajrá januárra és a beültire. Jó így várni a karácsonyt.

Wepe
A tested energiamezőit látja meg az aurádat ami nagyon sok mindent elárul. És ha valamelyik helyen probléma van akkor azt tudja erősíteni. Ez a hölgy egyébként táplálkozási tanácsadó is. Nagyon sokat tud.Engem meggyőzöt.

Szerintem teljes pontossággal nem tudjuk hogy van e vagy nincsen valaki felettünk de Dezsinához csatlakozva ha tudjuk szeretni az embereket körülöttünk akkor rossz életünk nem lehet.
Vendég
 


Kriszta,
nekem a nagypapáim nincsen már velünk. Az egyikük még egész kiskoromban, a másik pedig 2 éve ment el. Imádtam őt és még ma is ha csak rá gondolok, már potyognak a könnyeim. Bele sem merek gondolni, mi lesz, ha a szüleim hagynak itt. :cry:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kislányok!
borzasztó egy halál eset a családban. valóban nagy hatással van az emberre és a későbbi életére, gondolkodásmódjára!
A lényeg, hogy ne nyomja rá a bélyegét az életünkre. (az enyémre rányomta)
De mi most az új élet felé tekingetünk!!! :D Mindenkinek babaesőt! :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok,

Dezsina, köszi :!: csatlakozom Hozzád Mindenkinek minimum EGY bébit hozzon a jövő év :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wepe
 
 


és tényleg minimum :D
dezsina
 
 


Nem ide vág, de hallottátok, hogy megöltek egy 45 éves embert az intézettől nem messze ( a lámpás kereszteződésnél ), ember esze megáll, hogy mi folyik itt a világban, nincs olyan nap, hogy ne gyilkolnánk valakit meg. Komolyan mondom már félek gyalog egyedül kilépni az utcára.
wepe
 
 


Wepe!
ezt nem hallottam? Ma történt? még nem láttam hiradót... Ilyenkor örülök, hogy autóval megyek dolgozni :?
dezsina
 
 


Csatlakozom a babát jövőre minimum egyet mozgalomhoz :!: :!:

És rettegek az erőszaktól. Borzasztó. Például nem tudom elképzelni hogy a gyereket elengedjem egyedül pedig 2 sarok a suli.

Én régen emlékszem az ovodába is egyedül jártam. Nem volt probléma.
Vendég
 


Sziasztok,

Dezsina, híradót nem láttam, indexen olvastam. Csüt reggelre történt.
wepe
 
 


sziasztok!

egész hétvégén nem leszek... bulizgatok... :)
sajnos nem történt semmi velem, nem is tudok mit írni. nemsokára, ha lejár a szülinapos vonalzóm, akkor kicserélem lombikvárósra...

Kata!
úgy emlékezem, hogy Téged a mikulás hozott :roll: :!: :)
boldog szülinapot kívánok Neked! És jövőre babaesőt!!! :D :wink:

mindenkinek szép hétvégét kívánok! :!:
dezsina
 
 


Dezsina,
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLIETÉSNAPOT KÍVÁNOK és remélem jövőre már gyereksírástóllesz hangos az otthonotok! :wink:
i.kata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: