Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anyaa!

Máltai: ha a Rákóczi tér felől jössz, akkor a főúton haladva elhagyod a tanítóképzőt :roll: , majd a Bazilika elágazása után az út jobbra kanyarodik :roll: s ott már talán csak 30-40 m-re (a Kristóf étterem előtt kb. 50 m-rel) jobbra az egyirányún :arrow: , :roll: s az utca végéről már látszik is. A Pöttyös patika szomszédságában, ha úgy könnyebb.

Ha eltévednél engem szidj :wink:

Kata édes göndör kislányával azért vigyázzunk, mert van egy hozzá hasonlatosan gyönyörű kislány a városban, aki pont miután mi beszéltünk róla a neten, megjelent a néptáncon az anyukájával természetesen, akit leszólítottam, hogy ugye Te vagy Kata_77 a netről és hát nem ő volt...de mondta, hogy Katát nem ismeri de ő is látta már a feltűnő hasonlatosságú kislányt. úgyhogy Kata, ha 3 füled van is kérünk egy képet a profilodba Rólad!!!! :D

Zs.
tothzsu
 
 


Húúúúúúúúú, ezek a mosolyman-ek naggyon durvák!!!!
Pedig előnézetben még jó volt.

Zs.
tothzsu
 
 


Egy ksi javítás: Piros Patika :D

Amúgy meg ha busszal jöttök, akkor az 1-es ott tesz le pont!

Kár, hogy én még nem találkoztam a kislánnyal, viszont nekünk jön ki a göndörség :(

Zsu, akkot Ti szoktatok feljárni????????????? De jó, majd megbeszélünk egy fix időpntot, amikor mindenki ráér!
Ildussal és Szilvivel már többször összefutottunk ot!

Kép
Kép
kata_77
 
 

 
 

Szóval: kis, akkor, ott!

Egyszer nem nézem meg az előnézetet, és telehibázok! :oops:

Megpróbálok feltenni egy frisebb képet a Kisasszonyról, remélem sikerül! A Többiek megint hova tűntek?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sajnos nem tudok frissebb képeket feltenni, ugyanis még mindig nem tudok kicsinyíteni! :cry:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!


Tothzsu:

Köszi az eligazítást, én nagyon sűlthal vagyok a tájékozódás terén. :oops: De majd bizti, hogy odatalálok egyszer! Mostanság úgyis hányadék az idő, így van lehetőségem, hogy előbb felderítsem a környéket és majd ha jó idő lesz akkor simán odataláljak! :wink:
Látod én nem hibáztam volna el a találkozót Katával. :roll:

Kata 77:

Én se tudok kicsinyíteni! :( Próbálkozás persze volt, de valamit nagyon rosszul csináltam, mert éppen csak az ember arcát lehetett látni. / ehez is sűlthal vagyok/ :oops:

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Latin-karibi est Csolnokon
llyen még nem volt!

Latin-karibi est Csolnokon!
2006 június 24-én szombaton 18 óra, Rákóczi tér (Községháza előtt)
Fellép: a Táti Mazsorettcsoport, a Mogyorósbányai és a Csolnoki Fúvószenekar valamint először Magyarországon:
a Panissimo Steel Band (acéldob zenekar) Svájcból!-világslágerek, népszerű karibi dallamok Közép-Amerika hagyományos hangszerein!

Alkalomhoz illő környezetben kellemes muzsikával, büfével, koktélokkal várunk minden kedves érdeklődőt. (eső esetén a Művelődési Házban)



Nem tudom, milyen lehet, de talán egy programnak jó lesz :P
jamina
 
 


Lányok,
tud valaki közületek varrni? :?: :?: :?: Semmi bonyolult, csak egy szoptatós párna huzatát kéne, nekem viszont még gépem sincs.
jamina
 
 


Jami, sajnos én ebben nem tudok segíteni. :cry: Hol kaptál szoptatós párnát?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
egy lány a babaszobán írta, hogy vett régebben ilyen golyókat, amik valók a párnába, de nem varrta meg végül. Tőle vettem. Viszont kéne ugye külső és belső huzat is. Mert mint kiderült, nem célszerű egy sima egyenes valamit varrni, hanem enyhén kiflialakúnak kell lennie.
jamina
 
 


Én azt hittem, hogy a szopispárna csak egy sima jól keményre töltött hold alakú párna. :oops:
Most már értem, hogy mitől, olyan drága! Ezek milyen golyók, miből vannak? És hogy a golyókat külön is lehet venni??? Mik vannak!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Ezek polisztirol gyöngyökkel vannak töltve. Jobb, mint a szivacs, mert felveszi a test alakját, és nem tömörül össze.
Amúgy nem egy nagy etwas megvarrni, de nekem még gépem sincs...
jamina
 
 


Sziasztok

Jamina:

Én tudok varrni, de gépem sajna nincs! :?

Lányok!!

Mostanság, hogy rosszidő van, miért nem írtok??

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Ma délután Máltaira valaki? :lol: Esetleg holnap? Mi ott leszünk 4-5 óra között! Ha valakinek lenne kedve, jöjjön. Végre itt a jó idő! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


sziasztok,

mi mostmár sokat fogunk járni Máltaira, majd írok, mikor. Ma is voltunk, de délelőtt.

Képzeljétek, találtam itt Esztergomban tejadó anyukát, nem kellett lemenni Szennára tejért!!!! :)))

Zs.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok, ma se jön senki játszira? Zsuzsi én voltám már Szennán, hát nem a szomszédban van! Onnan hoztátok a tejet?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Az egyik ismerősömnek nagyon szüksége lenne Utrogestanra, de hiánycikk. Nincs valakinek véletlenül maradék?

Köszi!
ecsv
 
 


Sziasztok!
SOS! Gyerekszobába bordűrt keresek. Hol vannak jó tapéták a környéken? :roll:
Szilvi
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Ecsv,
nekem sajna nincs.

Szilvi,
Diego, festékbolt a körforgalomnál.... talán. Ha van lehetőségetek inkább Budaörs sztem. És szabad megkérdezni, hogy lánykádnál van felújítás v. jön a tesó?

Kata,
Mikor mentek megint játszi?

Jami,
Hogy vagytok?
Én nem vagyok egy nagy varrós, de varrónőket tudok ajánlani, ha még aktuális.

Ki mit csinál a nyáron?
ilduska
 
 


Ildus!
Köszi a gyors választ! :lol:
Voltunk Ikeában, akkor útba ejtettük az OBI-t. Hááát, nem voltam elalélva a választéktól. Volt 2 kék, ami abszolút nem jó, 1 piros, ami szintén nem, és 1 barack színű, de az meg nem tetszett. :roll:
Dorka szobáját le kellett szigetelni, mert télen és tavasszal min. 2 fokkal hidegebb van nála. Így újra festünk, meg padlózunk is. (Azt nem újra :P, hiszen a padlószőnyeget végre sikerült lecserélni. Úúúúúúgy utáltam! :wink: )
Szép napot!
Szilvi
deerszilvi
 
 


Sziasztok, látom gyűlünk! :)

Ildus, szerintem mi csak pénteken m1ünk játszira, mert ilyen melegben, örülök, hogy élek!
Mostanság lemegyünk anyumékhoz délutánonként, ott van kismedence és ott jól elszórakoztatják egymást.

Ecsv, sajnos én sem tudok segíteni! :(

Szilvi, mi még a Petőfi utcában vettük, sárga alapon ari macik vannak. De már jó részét már letépték, így dekorációt már nem igen képvisel. :oops:

Ha esetleg valaki másnak is lenne kedve játszira jönni, mi pénteken délután ott leszünk! Ugye Ildusssssssssssss?????????????

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata!
Petőfi utcában hol? Már kezdem feladni, hogy van oylan bordűr, ami megfelelő. :?
Lehet, hogy pénteken mi is csatlakozunk.
Üdv.
Sz.
deerszilvi
 
 


Szilvi, a kórházzal szembeni utcában a virágos bolt mellett.
Gyertek akkor pénteken, mi kábé 5 körül megyünk! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok

Szilvi,
Budaörsön nem kimondottan az Ikejjjjára gondoltam, hanem brico store, praktiker stb. ilyesmi boltok, ott azért szokott lenni választék.
Mi falmatricát vettünk a gyerekszobába, Micimackósat, az nem olyan könnyen szedhető le - szerencsére. :)

Kata,
ÁÁÁÁÁÁÁ ez komoly, h. 5-kor mentek pénteken? Nekünk kb. 5-ig jó aznap. :( 2-3 felé nem tudtok odaérni????????????????
Nálatok is megkezdődött a nyári szünet ugye?
Mész dolgozóba szeptembertől?

I.
ilduska
 
 


Sziasztok!

Köszi, egy időre megoldódott Neki :))))

Bocsi, most nem tudok többet írni.
ecsv
 
 


Szilvi,
Dorogon, a Bécsi úton is van egy tapétás, a Rossmann közelében. A kirakatban mindig jó kis bordűrök vannak :)

Csajok,
én nagyon nem bírom ezt a meleget :( És hol van még az ősz!!!
jamina
 
 


Ildus,
a párna már nem aktuális, már kész van és azzal alszom egy ideje, de azért kösz :)
jamina
 
 


Ildus, én azért nem szívesen megyek olyan korán, mert nem igen bírom a meleget, árnyék pedig alig akad! :(
És úgy hat körül nem lenne jó nektek? Esetleg holnap 5 körül? Mert talán mehetünk holnap is!
A nyári szünet már június másodikától tart, mert egy hétig betegeskedtünk, utána már nem mentünk arra a hétre, de nagyon hiányolja. Nem is érti, miért nem mehet, amikor látja, hogy jönnek-mennek ott a gyerekek.
Dolgozni még nem tudom, megyek-e! Szeretnék, de hát nagy leépítések vannak, de azért rajta vagyok az ügyön.
Én nem is hallottam még a falmatricáról. :oops:
Azt is csíkban kell feltenni? Nem tudsz képet küldeni róla?

Jami, hát mi elég nehezen viseljük. :( Sőt ez még csak a kezdet, állítólag tartós kánikulára számíthatunk! És Ti, hogy viselitek? Babóca ficereg már? Nevek vannak?

Többiek, nem járnak már erre? :(

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,

Pénteken nem okés később sem, buliba megyek :P vagyis inkább vacsorára. :)
A holnap ok. Na mi légyen, holnap mentek és mikor?
Falmatricáról rakok képet, próbáltam kivágni és kinagyítani az egyik képről, remélem jó lesz. A fákat, a dombokat a férjem festette, micimaciék a falmatrica. De volt más mintában is, Disney figurák közül elég sokfélét lehetett kapni. 50 db matrica van egy csomagban, ha jól emlékszem. Nem csíkban kell felrakni, hanem úgy ahogy szertnéd - mi össze-vissza raktuk. :)
Nem sikerül felraknom a fotót :( Kb. 10x megpróbáltam, mindig azt írja, hogy nem válaszottam fájlt. Pedig válaszottam, sőt le is kicsinyítettem. Sorry.

Jami,
Örülök , h. kész. :)
Nyáron is van olyan babaklub?
Kinél szülsz majd?

Szombaton vmi szülinapi party v. mi lesz a játszin, lesz egy csomó program.
ilduska
 
 


Ildi, holnap is megyünk és pénteken is! Mi úgy 5 után, hogy a hőséget elkerüljük, bár így is nagyon meleg lesz!
A wiwen lévő címemre nem tudod elküldeni a képeket? Hátha oda sikerül, nagyon érdekel! :lol:
Családdal mész vacsizni?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Ildus,
a falimatricát én sem ismerem, kíváncsian várom a képet :)
Iványinál szülök, mint előző kettőt is.
Most nincs babaklub egész szeptemberig, de lesz augusztus eleje táján anyatejes nap. ha tudok bővebbet, majd megírom.

Kata,
Bébikének még nincs neve. És hogy mocorog-e? Már jóideje igyekszik kirúgni a ház oldalát :P

Lányok,
mentek valamerre nyaralni? és lampionosra megy vki szombaton? Jó lenne eljutni...
jamina
 
 


Jami, még mindig tartom, hogy ha kell Ladó féle utónévkönyv, szívesen kölcsönadom.
Mi nem megyünk nyaralni, voltunk 2 éve Horvátországba, amikor még a Lány kicsi volt és hát... nem volt valami nyugodt nyaralás. :lol:
Szerintem majd ha nagyobbak lesznek és igazán élvezik.
A lampionosra nem megyünk, de annyira nem is hiányzik, nehezen viselem mostanság a tömeget.

Ildus, lehet, hogy csak fél hat körül érünk oda, de majd igyekszünk!
Akkor gyertek ám! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,

Ne hari, de a csipet-csapatot már nem tudtam összeszedni 5-kor. A nagyobbik csemete rosszul aludt éjjel (biztos a nagy meleg miatt) és muszáj volt korán aludni küldeni. Majd legközelebb! :)
Na, próbálom a falmatricát feltenni újra: ma sem akarja, pedig már nagyon lekicsinyítettem. Mit csinálok rosszul? Megint azt írja, hogy nem választottam ki fájlt. Majd küldöm mélben akkor.

Jami,
Anyatejes világnap: aug. 1. Tavaly lementünk a játszira nagy várakozással és sajna nem volt semmi, pedig az előtte lévő években mindig jó volt a program. Remélem idén lesz!
Mi, ha minden úgy alakul megyünk a lampionosra. Jöttök?
ilduska
 
 


Ildi, bár vártunk, de nem haragszom. Nem voltak sokan, mégis uncsi volt.
Éjjel nekünk is rosszul alszanak, borzasztó ez a hőség! :cry:
Sőt, állítólag még a jövő héten is tart az a meleg. Pedig nem azt mondták, hogy alig lesz nyár??!
Hát a tavalyi anyatejes nap tényleg egy kicsit katasztrófális volt. A Máltain, idén aug. 1-jén lesz?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Gyertek el június 27-én, kedden fél 10-re Szentendrére OKOSBABA-szemináriumra! Hihetetlen agykapacitást és barázdáltságot tudunk elérni ezzel a módszerrel a kisbabáinknál, mellyel felnőttkori sikereiket is megalapozzuk!!
Info: www.okosbaba.hu

Egy lelkes anyuka!
szani
 
 


Helló!

Elvileg holnap megyünk Máltaira 4 körül, remélem sikerül és lesz is ott vki közületek!

Szennán nem voltunk, mert közben lett egy Anyuka, aki egy köpésre lakik tőlünk és majd ki csorog a fagyasztójából az anyatej. Hát én könnyítettem rajta, nagyon szívesen, gondolhatjátok... nagyon kedves nő és nem is kért érte pénzt, ami azért nem semmi!
Már majdnem kidobta, amikor a barátnőm felfigyelt a beszélgetésre a védőnőnél. Mondjátok, hogy nem vagyok mázlista :lol: :lol: :lol:

KisPetinek 2 foga van és névnapja!
És már feláll, ha van vmi amibe kapaszkodhat!
És majdnem mindig mosolyog.. nagyon édi!!!

Egy elfogult anyuka (vagy mégsem????)

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Szasztok Csajok!

Zsuzsi mi holnap sajna nem megyünk :( , de hétfőn igen! Gyertek majd akkor is! :D Köbö 5 körül!

Ildus, a képet kitartóan várom ám! :lol:

Szilvi, sikerült bordűrt venni?

Ki mit szól a mostani időhöz? Nekem nagyon bejön!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Csajok, mi ma megyünk játszira! Gyertek Ti is, tök jó idő van! 5-től ott vagyunk! :D

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Kata!

A lányom ott volt a játszin, én sajnos nem voltam, de remélem még összefutunk...

Zs.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok lányok.


Most komolyan hol vagytok? Mindenkinek annyi dolga van, hogy nem tud írni? :roll:
Vagy nyaralni mentetek? Olyan szívesen ’beszélgetnék’ valakivel.
Na, mind1 azért én írok. :lol:
Nem tudtok valakit aki lakást szeretne venni? Mi szeretnénk kertes házba menni, már néztünk is házat ami jó lenne, már csak a lakást kell eladni.

Szilvi

Mizujs veletek? Dorka bizti nagylány már. Bordűrt találtál a végén?

Jamina

Hogy vagy? Hogy bírod a nyarat? Pocak gondolom jó nagy már! :D Nevet találtatok?

Tothzsu

Neked mennyi idős a babád?


Judit

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Sziasztok!
Látom, uborkaszezon van itt is... :lol:
Velünk semmi extra. Készül Dorka szobája. Már acsiszolásnál tartunk. Még festés, bordűr és padló kell. Aztán már csak csinosítgatni kell. :P
Hűha, elkezdett esni. Úgy látszik mégsem jön vissza a fülledt meleg?
Üdv.
Szilvi
deerszilvi
 
 


Végleg meghalt a topic? :(
Úgy látszik minden esztergomi topic így jár. :(
Szilvi
deerszilvi
 
 


Igen, sajnos minden esztergomi topiknak ez a sorsa :( Anno az nlc-n talán 3 is volt, egyik sem élt pár hétnél tovább.
ecsv
 
 


Sziasztok!

Ha még olvastok, nem tudtok jó szülésznőt ajánlani itt a kórházban? Szeptemberben jön a babócánk, és szeretnék fogadni egy jó szülésznőt.

Köszi:Bogi
dbogica
 
 


Szia Vera!
Ez olyan szomorú, mármint, hogy minden esztergomi topic meghal. :(
Próbálkoztam én is az nlc-s topicok felélesztésével. De persze nem jártam sikerrel.
Hátha ősszel már többen leszünk netközelben!
Veletek mizújs? Kornél bírja az ovit? Vagy most szünet van? És Te? Hogy bírod a melót? Mente/voltatok nyaralni?

Szia Bogi!
Nekem 2 volt osztálytársam dolgozik ott, mint szülésznő. Ha érdekel, priviben megírom a nevüket, elérhetőségüket. Sajna személyes tapasztalatom nincs, mivel én csaszival szültem.

Szép estét!
Szilvi
deerszilvi
 
 


Sziasztok lányok!

Most írtam nektek egy hosszút! de elszállt. :(

Próbálom újra rövidebben:

Én mindig nézem, hogy ír-e valaki, de ált. sajnálattal tapasztalom, hogy senki. Lehet ebből még pörgő topic??!

Bogi,
Nem tudok sajna segíteni, de látom Szilvi tud! Sok sikert és írj gyakran ide! Fiatok lesz v. lányotok? Hogy bírod a meleget?

Jami,
Hogy vagytok????????

Vera,
Munkahelyed tetszik még? Fiad szereti az óvit?

Katus,
Lógok neked egy fotóval..... ajaj. :)
Mizu veletek?

Írjatok, hogy merre jártatok nyaralni v. mentek-e!
Játszi valamikor?

I.
ilduska
 
 


Sziasztok, én is mindeg belesek, de senki nem ír! Én már párszor próbáltalak Titeket a játszira invitálni, de senki nem ért rá soha! :(

Ildus, mi jól vagyunk, a meleget nehezen viseljük. Igen, a képet azóta is várom ám! :lol:
Cserni megy pár napra Balatonra nővéremékkel, Ábel pedig nyaralni hugomékhoz, így mi is végre el tudunk menni megnézni egy jó filmet a moziba és 3,5 év után először átalszok két éjszakát. Majd megyünk le, hazahozzuk a Kisasszonyt és ennyi volt a nyarunk! De ugye ki a kicsit nem becsüli...? Már nagyon izgulok, még nem igen voltak távol tőlünk, Ábel pedig olyan anyás, lehet hazahozzuk éjszaka :roll: , nem is tudom tudok-e majd aludni!

Játszi? Holnap? Délután 5 körül? Esetleg csütörtökön?

Bogi, csatlakozom Szilvihez, én is császáros voltam, így sajnos én sem ismerem őket! Tudjátok már mi lesz? Nevet találtatok már?

Jami, Ti hogy bírjátok? Babus gondolom mozog ezerrel!

Pénteken 10-től lesz a Máltain az anyatejes nap! Jön valaki? Eső esetén a Málta házban lesz megtartva, állítólag rengeteg programmal! Gyertek! Tavalyit nem lesz nehéz felülüberelni, nem sikerült valami fényesre! ( saját vélemény!)

Szóval holnap játszira valaki? Gyertek!

Kata
kata 77
 
 


SZiasztok!

Bocs. én aztán tényleg ritkán szólok...
Én viszont mind a négyet spontán szültem, Boginak szeretnék írni!
Minden szülésemnél nagyon meg voltam elégedve a szülésznőkkel is. SZerintem szinte mindegy, kit fogsz ki, de ha ragaszkodsz hozzá, hogy fogadott szülésznőd legyen, talán az nst-k alatt érdemes figyelni, hogy ki szimpatikus (vagy azt már későnek érzed?) Nekem nagyon klassz volt Kati is (Vassné), Ildi is (Soósné) És volt még egy Manyim is, de róla többet nem tudok.

ECSV! Mi újság veled?

Gi
gi_anya
 
 


Kata,

Mi előreláthatólag ráérünk holnap! :) Ok?
Rátok férne egy kis pihi! Beszéld meg Ábellel, h. ott kell aludnia egyet, kettőt. Lehet, ha előtte már mondogatod többször jobban elfogadja. Sok sikert! :D
Mi régebben jártunk anyatejes világnapra. Nagyon jó kis rendezvények voltak mindig aug. 1-jén egy csomó emberrel, fellépővel! aztán egyszercsak nem volt.... hm. ezek szerint már nem fix napon van.

Ha tudja valaki, hogy hogyan kell képet feltölteni, segítsen! Mindig azt írja ki, hogy nem választottam ki fájlt, pedig igen! Köszi. :)
ilduska
 
 


Wow! Mégsem hal meg a topic?
Kata, Ildus!
Lehet, mi is lenézünk. Ti mikor jöttök?
Üdv.
Szilvi
deerszilvi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: