Új privát üzeneted érkezett!

Elszállt amit írtam. :twisted: :twisted:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok.

Bal oldalon 10 tüszike jobb oldalon 11-nél elvesztettem a fonalat.De ez még korai,holnap újabb uh.SZORÍTSATOK!!! :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


amina:ragik++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

3szurim van naponta+gyógyszerek meg vitaminok.van érdekesség még:pl ha van nagyobb tüszid akkor adnak rá szurit hogy ne pukkanjon szét amíg a többit "növesztik".Rövid protokollom van mert mensikor kezdtem.Hosszúm még nem volt.Remélem már nem is lesz!

Kép
Kép
melánia
 
 

 
 

sziasztok

Amina : Baaragik +++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Melani

egy vödör szurok meg Tüszönövelő ++++++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 


Melánia laptetőőőőőőőőőő :lol: :lol: :lol:
ez csak jót jelent :wink: :lol:
várunk az új hírekkel. Ez csodás eredmény :lol:
Mennek a tüszőnövelők+++++++++++++++++++++++++++++

Amina drága, ha tesztelsz rögtön írd meg kérlek :D
Mennek a ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(blogba nem lesznek képek a hétvégéről, párom kiakadt, hogy az Ő szüleinél nem is fotóztam és megkért, hogy ne tegyek fel mert megsértem őket. Ha küldesz email címet küldök majd képet)

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Melani,
ez igazán jól indul, ennyi tüszivel. Ha jól emlékszem, neked mindig is kevés volt!
Nagyon drukkolok!

Amina,
hogy s mint vagy? Mikor is tesztelsz?

Lányok, puszi mindenkinek.
Bocsi, hogy eddig nem nagyon jöttem, de először nagyon el voltam havazva. Aztán megfáztam, és hiába a sok C vitamin meg tea, csak nem akartam javulni - végül kiderült, hogy azért, hogy mert a nátha már rég odébbállt, viszont kitört rajtam egy allergia (korábban nem voltam allergiás), háziporra, természetesen csak a saját lakásunkban haldoklom, különösön az ágyban, jó éjszakáim vannak. Most Ca-mal tudom rendben tartani a köhögést, egész normálisak azóta a napjaim. Ma megvolt a terheléses cukor is, egy héttel a tervezett időpont után. Nem tudom, hogy fog hatni a vérképre, de reggel éhgyomor ide vagy oda, inkább megittam a kalciumot, nehogy megfulladjak a köhögéstől, mire leveszik a második kör vért is. Persze cukor nélküli tabletta, majd meglátjuk mi sül ki belőle, holnap délután megyek a belgyógyászatra.

Nagy puszi mindannyiótoknak!

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta: dejooo hogy jelentkeztel! Viszont nem orulok a rosszulleteknek :( ez a franya alergia... Jobbulast. Picurka leanyka hogy van?

Melani: ugyes vagy! +++++++++++++++++++++++++++++

Koszonom mindenkinek a drukkokat!

Hivatalosan szerdan lesz a nagy tesztelos nap!

puszi

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok.

Puszi nektek.Aranyosak vagytok hogy drukkoltok nekem. :lol:

Amina:ragik és tapik+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

I.móni,Zálika:mi újság,hogy vagytok???
kisbuta:jó látni téged,hogy vagy??? Pocak nagy már?

Én megvagyok tegnap megkaptam az első Cetroide szurimat kórházban.Ami a nagy sejtikékre vigyáz.Ma már itthon beadhatjuk mivel nem lettem rosszul töle.Allergiás reakciót válthat ki.20 sejtikém nem lesz mert nem nőnek egyformán de azért reméljük lesz azért pár db.Már nagyon nagy a hasam majd szét pukkanok.Nadrágot már nem kell begombolni.

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Melania: tuszonovelok! nagyon igeretes ez a stimu
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

rolam:
mar par napja erosodo ketcsikosat teszteltem, de ma elkezdtem verezni. Felhivtam a dokimat, es vv-re kuldott. A hcg jo, 45 korul, ami az ET +11-nek jol megfelel, de a progiszintem borzasztoan alacsony. Pedig kapok progi szurit is, most emeltunk az adagon.
Penteken ujbol vv. Akkor minden kiderul.

pusz

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok.

Amina: Kép
Minden RENDBE LESZ!!!! :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Pénteken punkció!!! Szoritsatok!!!! Ma már csak 5 sejtikét látott a doki.Le vagyok törve mint a bili füle. :cry:
Holnap felköltözünk Pestre,majd punkció után szerintem hazajövünk.
Azért vagyok letörve mert a dokibá azt mondta hogy "reméljük lesz is benne sejt. Utána meg azt mondta hogy nagyon vigyázzak rájuk mert szépek.Ki érti ezt.
SZORITSATOK,tudom hogy DRUKKOLTOK ezt most csak úgy írom.

amina:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
melánia
 
 


Melanie megy a drukk++++++++++++++++++++
sikerülni fog, higgy benne :)

Amina van aki végig vérzik a terhesség alatt.
Kismami vagy és kész :wink: :lol:
Mennek a tapasztók++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

Nézzétek el nekem , hogy ilyen ritkán jelentkezek!
Rá kell jönnöm, hogy nem vagyok az igazán jó forumozók közé való! Időnként olvaslak benneteket, de lusta vagyok írni, na meg mire a géphez jutok már elég fáradt vagyok.
Most szabadnapos vagyok és pár sort írok!

Édesek vagytok , hogy időnként hiányoltok!
Gratulálok és szoirítok kinek mire van szüksége!
Bocsájtsátok meg , de lusta vagyok visszaolvasni, hogy mindenkinek személyesen írjak.

Klassz kis csapat jött össze, aranyosak vagytok!

Nos velünk igazából nem történt semmi.
Most pihenünk egy kicsit sok családi probléma jött közbe és most nehezen tudnánk a babóra koncentrálni, így most nem indultunk neki az újabb projektnek.

Braconál voltam 26-án , itt volt Pesten és mindig nagy erőt ad, a pocak fájásom is megszünt.
Idönként picit azért jelez valamit odabentről , de legalább nem kell ennem a fájdalomcsillapítókat és nem kelek fekszem a fájdalommal.
Hogy mikor indulunk nem tudom, most hagyom magam sodorni amit megírtak.
Az 5 év alatt sok műtét és rengeteg hormon nem árt ha egy kicsit pihen a szervezetem!

Pusszantalak benneteket és élvezzétek a jó időt gyűjtsétek a sok D-vitamint!

Sok ölelés és millió pusszantás nektek!!!!!!!!!! :o) :o) :o)

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


:) :) :)

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Melania mi volt ma?
Hány sejted lett?

Aminama volt a vérvételed!
Ide is írj kérlek :lol:

Zálika hogy vagy?

Bonya örülök, hogy jelentkeztél. Jó olvasni rólad.
Megértem, hogy pihensz és örülök, hogy jobban vagy.
Ha úgy érzed itt az idő akkor meg kérlek jelentkezz és drukkolunk meg majd küldjük a szurkokat :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


HCG: 251 :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Progeszteron : 60 feletti - szegedi Kaaliban ennyi a maximalisan merheto szint -

Viszont tovabbra is verzek, kozepes erossegu menzinek felel meg. Tanacstalan vagyok, es nem ertem :roll: . Remelem hamar elmulik, dokim sem tudod ra semmit mondani, csak hogy pihi pihi pihi!

Pusz Mindenkinek !

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Moni : Köszönöm szépen jol vagyok
nincs semmi különös velm várom már a juniust nagyon
tényleg téged még nem kérdeztelek arrol hogy te hogy emlékszel két beülti közt kell eltelni 3 honapnak vagy 3 honapot kell kihagyni ahhoz hogy ujra el lehessen kezdeni a protokolt :?: :?:

Töbiek is válaszolhatnak ha tuják mert én most összezavarodtam ezzel

Bonya : minden jót és kitartást

Kisbuta : Vigyáz magatokra

Melani :++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Monic :Danika hogy van :?:


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 


Sziasztok.

4szívecskét rajzoltak tegnap a tenyerembe.Ebből mára 2 beindult és a harmadik is azt mutatja. :lol:

bonya:jó hogy jöttél!

amina:akkor bizony PIHIRE VAGY ÍTÉLVE.EZEN MÁR NE MÚLJON!!! RENDBE LESZ MINDEN!!

Köszi hogy gondoltatok rám! Puszi mindenkinek!!!! Megyek én is pihizni meg mostam is.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: ugyesen novogesenek a picurkak! ++++++++++++

Rolam: veget ert az alom, ma delutan begorcsoltem,levalt az endometrium es elment a baba...

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina :cry: :cry: :cry: Nagyon-nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Melánia drukk nektek+++++++++++++
Mikor lesz a beülti?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


I.móni:hétfőn. :lol:

amina:hát én nem is tudom hogy mit írjak neked.Ez már biztos?Úgy értem hogy voltál dokinál és ő mondta ezt?
SAJNÁLOM!!! :cry:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia hétfőre megy a drukk++++++++++++++

Amina nem szeretném leírni a sablonos, fájó szöveget..........
Ami nekem segített az az volt, hogy szent meggyőződésem volt, 30 éves koromban anya leszek!! Akik ismerték a történetem, tudták, hogy min mentünk addig keresztül, hülyének néztek. Volt aki szóvá is tette ezt :( De én TUDTAM!!!!!!!!
Igazán hittem benne! És meglettem a hitem gyümölcse.
Ez most fáj, nagyon-nagyon fáj.
Én a kórházban, az első vetélésem után láttam egy halovány reménysugarat. Tudok terhes lenni!
Te is tudsz és a következő sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
El kell hinned!

Zálika két beültetés között kell eltelnie 3 naptári hónapnak. A TB csak így finanszírozza és legalább a szervezeted is pihen a következő lórúgás előtt.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Amina : sajnálom :cry: :cry: :cry:
Melani : ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:wink: :wink: :wink:

Moni : Köszi az infot akkor az lehet hogy nem fér bele mert már nagyon készülődik megjönni
szerinted valami fogigátlóval tudnák rajta huzni egy hetet hogy megjöjjön vagy inkább még egy ciklust hagyjak ki ???? :oops: :oops: :oops: :?:

zálika78
 
 


Sziasztok.

zálika:tudom,hogy az ember lánya siet de ha hamarabb jön meg szerintem ne kavarj be mindenféle gyógyszerrel.Hagy tisztuljon ki a szervezeted rendesen!! :roll:

Kép
Kép
melánia
 
 


Zálika doki nélkül semmit!!!!!!!!!!!!!
Inkább legyen 1 hónappal később mint legyen valami komolya baj belőle!!
Elhiszem, hogy türelmetlen vagy és már nagyon szeretnél anya lenni de ezen az 1 hónapon már nem múlik semmi. Hidd el :wink:
Ha megjön telefonálj be a Kaáliba és beszéld meg az orvossal a továbbiakat. Lehet másfajta stimuval még jobb is, hogy megjön korábban :wink: :D

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


ok csajok köszi ötlet elvetve....................

melani :
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk :wink: :wink:
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk :wink: :wink:
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk :wink: :wink:
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk :wink: :wink:
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk :wink: :wink:

zálika78
 
 


Zalika: tudom, milyen nehez a varakozas, de hidd el, hogy kell a szervezetedek ido, hogy helyrerazodjon. Nekem az elso stimunal minimalis adag gyogyi kellett, a masodikhoz mar ketszer annyi. Most tutira tobbet varok a harmadikkal. Igyal sok vizet es aloe gelt!

Melania: nagyon drukkolok ++++++++++++++++++++++

L.Moni: igen, ez nagyon nehez, Te meg joval tobb rosszon mentel keresztul... Hit jelenleg nincs sok bennem, en mar csak azt szeretnem, ha vegre veget erne ez a remalom. A helyzet:
A hcg-m 700 felett van, baba sehol, mivel kilokodott szombaton. Nagy valoszinuseggel nem mehenkivuli, dokim megvizsgalt. Abban remenykedem, hogy a maradek endometrium szepen magatol levalik es nem kell muteni. Lassan 7 napja verzek... Jovo hetfon konroll hcg. Remelem csokken, es minden rendezodik magatol. Legyszi drukkoljatok! :cry:

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


AMINA NEKED IS
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk

zálika78
 
 


Amina ölellek :( :(
Hamarosan minden rendeződik és akkor feldolgozhatjátok ezt a rémálmot :(

Melánia hány babót kaptál vissza?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok.

Köszönöm a drukkokat! Jól esik hogy gondoltok rám.
2db álomszép embrikénk van.Dokibá és a biológus mondta így.
Kapok még szurit beágyazódásra.

amina:mennek a drukkok hogy mielöbb túl légy ezen a nehéz időszakon! Tudom nehéz most neked de fel kell állni mert sikerülni fog!!

zálika:így,így.Hagyd hogy kiürüljön az a sok méreganyag a szervezetedből.Köszi a drukkokat!

I.móni:miújság??? Hogy vagytok? Mesélj valamit!

Kép
Kép
melánia
 
 


SZiasztok,

AMina,

szívből sajnálom, ölellek :cry:

Melani

drukk neked, biztos ügyesek lesznek az embrikék.

Rólunk annyit, hogy Danika beteg volt, azért nem jöttem. Volt egy kis megfázása ami ráment a tüdejére, nagyon beteg volt, sajnos a férjemtől örökölte a hajlamot :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok.

monic80:jaj,olyan tündériek vagytok!!! Én is,én is,mi is akarunk egy ilyen kis tündért!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia,

lesz nektek is :wink:

Amina,

annyira sokat gondolok rád! Remélem sikerül mihamarabb lelkileg talpra állnod. Iszonyú nehéz lesz, engem is nagyon megvisel, pedig nem is velem történt :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: annyira edes Danika! buszke lehetsz ra - zabalnivaloan tud mosolyogni, levett a labamrol :)! Sajnalom a betegseget, de a lenyeg, hogy mar tul vagytok rajta!

Melania: hogy vagy? babaragi ezerrel ++++++++++++++++++

L.Móni: merre mentek Greta babaval a hetvegen? :)

Zalika: veled mizujs? meg ket het es mesz a vizsgalatra! drukk drukk drukk!

Rolam: tovabbra is verzek, de erosodik a teszt. Hetfon kiderul minden, de tobb mint valoszinu, hogy mutet lesz a vege.

szep hetveget mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok!

Melánia ragacsok mennek :D

Monic gyönyörű a kisfiad :lol:

Amina :( végtelenül sajnálom :(
ölellek
nem tudom még merre megyünk. Nemrég értünk haza úszásról, most fejezte be a reggelit.

Melánia sok mindent nem tudok mesélni. Felújítunk, várjuk az újabb csodát, szeretnénk nagyon kistestvért Grétikének. Reménykedünk a spontán csodában :roll:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

Melani: ++++++++++++++++++++++++++++++++

Tegnapi hcg-m 2000 feletti (egy hettel ezelotti 700 volt). Csak a bibi, hogy semmit nem latnak a dokik. Es nem is vagyok rosszul, ahogy a mehenkivulinel lennek, es semmilyen klasszikus terhessegi tunetem sincs :(. Egy het mulva ujbol hcg kontroll.

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok.

amina:hú én azért nagyon drukkolok ám!!!! Egy doki nézett meg v. több?????
Jó minőségű az uh gépjük???

Én megvagyok.Már tiszta ideg.Na azért nem csak FÉLEK!!!Mitől? A kudarctól. :oops:

Kép
Kép
melánia
 
 


amina:nincs mindenki rosszul!!! Van aki semmit nem érez!

Kép
Kép
melánia
 
 


Amina,

teljes szívemből kívánom,hogy jól érjen véget ez a dolog. Csak lapul ott valaki ha ennyire szépen nő a hcg :wink:

Melánia,

nagoyn izgulok érted, drukkolok++++++++++++++++++++++++ :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bonya,

nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Melania: most pontosan hanyadik napon vagy? ET+?. Mikor lesz a nagy nap?
Nagyon drukkolok ++++++++++++++++++++++++++

Bonya: boldog szulinapot! :)

Monic: sajnos teljesen kizart, hogy ez rendes terhesseg legyen. A kerdes most azon van, hogy hol lehet az embrio/embrio maradvany, illetve, hogy magatol megoldodik a helyzet, vagy mutet lesz, vagy meg annal is komolyabb baj... :( Ez a bizonytalansag a legrosszabb, barcsak mar tul lennek a muteten.
Az utobbi harom hetben 4x voltam uh-n, 4x vv-n. Jo gepekkel neztek meg. MolnarG Belanal is voltam... Es semmi...

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina,

nagyon sajnálom, akkor viszont drukkolok, hogy oldódjon meg végre ez a rejtély.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok.

Amina:??????? Miújság???
Et+10. nap. De már olyan elkenődött vagyok mert nincs hányingerem émelygésem semmi.A cicim fáj egy kicsit meg a hasam.De ezek semmi jelek.Még nem merek tesztelni de foglalkozok a gondolattal.Szerintem nem jött össze.

Többiek:??????

Kép
Kép
melánia
 
 


Drága Monic és Amina!

Nagyon édesek vagytok köszönöm szépen , hogy gondoltatok Rám!

Nálunk minden változatlan még a családom mindig nagy szüksége van rám és nem tudunk magunkkal foglakozni.
Ráadásul valami nyavaját összeszedtem és ma lesz meg az eredmény .
Sajnos a férjemmel most más módon tudunk csak ismerkedni tegnap volt a házassági évfordulonk is.

Pusszantalak benneteket és nagyon szorítok mindenkinek! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Melani :
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Az hogy nincsenek ilyen jeleid az nem jelent semmit attol még +
dehogynem most sikerült én is birkoztam a tesztelés gondolatával de kibirtam et+14 ig
van akinek eggyéltalán nincsenek jelei még 3 honapossan se...................


AMINA
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
most már legyen végre vége

zálika78
 
 


Sziasztok!

Hát újra itt vagyok,úgy tűnik néha,hogy el vagyok tűnve,de azért olvasni mindig olvaslak titeket,csak írni nem mindig tudok!!!

Amina:
Ölellek,bárcsak minél hamarabb túl lennél ezeken.......

Monic:
Húúúú,Danika igazi nagyfiú és nagyon tündér!!!!!:)))))

l.móni:
Remélem,hogy hozzátok is gyorsan megjön a gólya a kistesóval!!!:)))

Rólunk egy pár sort:
Hát telik az idő rendesen és mindjárt a 14-ik hétben vagyunk.....és én nem is merem elmondani nektek,hogy milyen hü....e gondolataim voltak/vannak néha....Tiszta lökött vagyok!!!
Kismanónk már igazi kisember,8 cm és úgy ficánkol (amit persze én még nem érzek) hogy az valami hihetetlen!!!!!Alig várom a következő UH-kat,hogy láthassam és megnyugodjak,hogy ugye minden rendben vele??? és ahogy meglátom a mi kis csodánkat elszáll minden rossz gondolatom ami eddig az eszembe jutott!!!!
És én még mindig nem fogtam fel,hogy mi történik velünk.....
baba22
 
 


Baba,

úgy örülök, hogy jelentkezel néha :lol:
Elhiszem, hogy nagyon boldogok vagytok, és gratulálok a 8 cm-es Csodácskához :wink:
A hülye gondolatokért ne szégyelld magad, nekem is voltak.
Tényleg nehéz elhinni, ha a várva várt baba már a pocakban van, nekem is furcsa még az egész pedig Danika már 3 hónapos.
A ma hajnali szopizáskor is csak néztem a kis arcát és gondolatban végigéltem az egész kálváriánkat, aztán a boldogságot amikor a doki közölte, hogy babát várok, várandósságot, szülést. Nagyon meghatódtam, ha Danika tudna beszélni biztos megkérdezte volna, hogy miért vagyok elérzékenyülve :lol:
Teljes szívemből kívánom mindenkinek, hogy mihamarabb élje át ezt a csodát!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok.

Én tegnap teszteltem egy halvány pozitívat.De mivel szerdán kaptam Ovitrillét egy felet utoljára,azt mondják itt a neten hogy ez is bekavarhat és jelezhet hamis pozitívot.
Ma is csináltam eggyet csak azt második pisiből mert hajnal 3-kor volt az első és azt kihagytam.Így késöbb 6elött csináltam a másikat.Ugyanolyan.
Elvagyok kenődve.Ti hallottatok már ilyet hogy ez a hormon bekavarhat???

Kép
Kép
melánia
 
 


melani :
mennek a drukkok most is hogy erősödjön az a csík
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk
Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk Drukk

amina :
irj ha haza értél a dokitól ...........

zálika78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: