Új privát üzeneted érkezett!

Szia Perla!
Ha minden igaz, pont pünkösdhétfőre esne, ahogy számolgattuk, bár ezt még a tüszőrepi módosíthatja. És, hogy még izébb legyen: elkaptam a most dúló torokgyulladásos nyavalyát. Van 10 napom rá, hogy meggyógyuljak...
Bár lehet, hogy pont ez a jó, mert az immunrendszerem alapban túlműködik, és jó, ha dobunk neki egy kis koncot, amivel elvan, hogy eszébe ne jusson a bébet betolakodónak nézni.
Majd szólok, ha itt az idő, jó? :oops:
És nagyon jólesik ám, hogy szorítasz!!!!!!!! :) :) :) :) :)

Kép
manguszta
 
 


Juhhhhhuhhhhhúúúúúúúú! Laptetőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!
Szerintetek ugye ez jó jel??????????!!!!!! Ugye?????? :oops:

Kép
manguszta
 
 


Manguszta!!!!!!!!!!!!
Már naggggggggggggyon várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mindenképpen szólj!!!!!!!!!!!!!!!Laptető::Jó jel,remélem én is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pussssssssssssszantunk szeretettel:Perla

Kép
perla1979
 
 

 
 

Manguszta!

Tőlünk is mennek a drukkok!!! :)

Üdv:
Nikicske&Dávid

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Enikő!
Köszi az üzit! :wink: Várom azt az e-colit! :?: :roll:
Manguszta!
Már fáj a a kezem,annyira szorítok :lol: :lol: :lol: Nagyon várom már az inszemined!Ugye majd mesélsz?????????Még mindig nem fér a fejembe,miért nem kezdtétek korábban...HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Zsuzska!
Mi hír felőletek?????????Jól vagytok?Még mindig "rókalyukban" éled az életed??? :lol: :wink: Bocs a hülye poénért:most kicsit többet sikerült aludnom és nagyon kipihentem magam :oops: :wink: :lol:
Többiek!
Jelentkezzetek!!!!!!!!!!!!Mizu veletek???????????????????
Pusszant mindenkit szeretettel:Perla+Eszter

Kép
perla1979
 
 


Mahotka !
Nagggggggggggggggyon várjuk a beszámolódat!!!!!!!!!! :roll:

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Perla!
Aranyos poén volt, annak meg külön örülök, h sikerült kialudnod magad! Ami engem illet már egy kicsit jobb, sőt a múlt héthez képest már sokkal jobb. Már közelítek a bűvös 12. héthez. Jövőhéten doki, utána meg lassan a genetikai uh:-) Az a baj, hogy ez a terhesség is olyan gyorsan véget fog érni:(
Na mindegy, most megpróbálom élvezni, bár a 2 fiú mellett elég kevés idő jut az élvezkedésre! Apropó élvezkedés: szegény apukánk! Én nem tudom mi van velem, míg a fiúkkal állandóan csak "azon" járt az eszem, most meg... :oops: Bízom benne, h most már kislány lesz. Annyi minden más, mint előzőleg!

Mahotka! Tudom, h sok a dolgod, de azért lepasszolhatnád apának a kicsit 10 percre, míg leírod nekünk a beszámolód! :D

Sok puszi!
Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Nikicske, Perla, köszi-köszi-köszi!

Még 2 hét... és addig ki kellene kúrálnom magam, elkaptam ezt a most "divatos" orrfolyós, torok- és mandulagyulladásos fertőzést. Tegnapelőtt tört ki rajtam és már ahhoz képest jól vagyok, de aznap este és tegnap azt hittem, megpusztulok.
Aranyos volt a dokinéni (kábé velem egyidős csajszi), antibiotikum-ellenes, de elszörnyedt a torkom láttán, pedig nem érzelgős fajta...
Puszi mindenkinek!

Kép
manguszta
 
 


Manguszta!
Nagyon ügyesen kúráld ki magad a nagy alkalomra!!!!!!!!!!!!!!!!!HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!! 8)
Mahotka!
Várunk ám vissza!Reméljük,minden oké!!!!!!!!!!!!!!
Pusszantás:Perla

Kép
perla1979
 
 


Perla!
Beigazolódni látszik az e.coli... :( Sajnos megint jónak bizonyult az orrom. Valami fertőzése van, most várunk hogy mi fog kitenyészni a pisijéből. Már el is kezdtük a Cedaxot...

Manguszta!
Természetesen mi is melletted állunk, drukkolunk nektek!!

Zsuzska!
Sejtésedet az én tapasztalataim határozottan alátámasztják.. :P :P :P

Puszi mindenkinek

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Enikő!
Mielőbbi felgyógyulást a pöttömkédnek!A pisi "illatáról" vetted észre?Micsoda szimat!!!!!! :wink: Mostantól már én is szaglászok minden pelusozáskor nem kis látványt nyújtva a kívülállóknak :lol: (mert nekünk is sikerült belekenni valahogy azt a fránya gyógyszertári,nehéz állagú popsikrémet)
Hm...én Eszteremmel is sokat gondoltam "arra" :oops...mivel apuka nagyon féltett minket,főleg csak álmomban lehetett benne részem(nem mondom meg kivel,mindannyian ismeritek oops: :oops: :oops: :wink: )Lehet,hogy én vagyok gyári hibás!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Manguszta!
Hogy állsz?Javulgatsz?????????????Ügyes legyél!Szorítunk!NAGGGGGGGGGGYON!
Pusszant mindenkit szeretettel:Perla

Kép
perla1979
 
 


Na de perla! ILYET!!! :lol: Azt hittem csak én vagyok ennyire perverz, hogy pont vele! Bár igazából bármilyen jó pasival képes voltam...persze csak álmomban:D
De most megnyugodtam, hogy nem egyedül vagyok ilyen "gyagyás" :D:D

EE! Hát most már igazán remélem, h a próféta szól belőled!

ui: te perla, neked is olyan jó volt vele?? :oops: :D :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska!
De mégis kivel????????????????? :oops: :oops: :oops:

Kép
perla1979
 
 


Manguszta!
Mizu?Minden oké?Kikúráltad magad JÓL???????Mikor akcióztok?????????????? :wink: Megy a drukk 1000-rel...én pontosan tudom milyen nagy izgalom ez...Doki bácsink miket mesélt az inszemiről?
Zsuzska!
Hogy állsz s kisrókákkal? :lol: Mikor mész dokinkhoz?
EE!
Hogy álltok azzal a fránya fertőzéssel??????????????Remélem minden oké!
Pusszant mindenkit szeretettel:Perla

Kép
perla1979
 
 


perla!
köszönöm szépen már elég jól, egyre kevesebbszer jönnek:) Most csüt-ön megyek, kiváncsi vagyok, h mi lesz!

Vasárnap strandon voltunk, hát nagyon élvezték a gyerekek, meg persze én is! Gergő is lubickolt nagyon, Mátét meg ki sem lehetett venni a vízből. Apa meg keményen 1x térdig bement a vízbe. Hát ő nem egy nagy strandolós! Úgy elfáradtak, h este fél 8-kor már aludtak! MEgúsztuk a vihart is, szóval minden tuti volt!

Puszi Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Perla!

Eszter már jól van, hála istennek jó volt az antibiotikum amit kapott. Még holnap kell adnom neki, és el is fogy. :)
El akarok neked mesélni valamit. Vagyis hát másnak is, akinek kislánya van, hátha valaki elkerüli amibe mi beleestünk...
Szóval.
Eszternek össze volt nőve a hüvely nyílása. El kellett vinnem a sebészetre, ahol sikerült kézzel megoldani a dolgot, nem kellett műtéti úton... Ez olyasmi, mint a fiúknál a letapadás. Azt mondta a sebész, hogy ez lehet veleszületett is, de legtöbbször attól van, hogy nincs rendesen fürdetéskor kimosva neki. /eléggé kellemetlenül éreztem magam, mondanom sem kell.../ Mondtam neki, hogy mind a szülészeten, mind a védőnő azt mondta mindig, hogy nagyon óvatosan kell törölgetni a tájékot, sőt a hüvely környékét kerüljük, nehogy valami bekerüljön... Erre a doki: Ez hatalmas hülyeség, igen is minden fürdetésnél szét kell húzni rendesen, és kimosni, mert különben összenő... Kérdeztem tőle, hogy ha most a doktornéni nem nézi meg neki, akkor ez mikor, és hogy derül ki??? Azt mondta, hogy csak akkor derült volna ki, amikor elkezd menstruálni... Mit szóltok??? Én teljesen ledöbbentem. Amikor meséltem a védőnőnek, csak nézett, azt mondta, ilyenről még nem is hallott.....
Lányos anyukák! Ti hallottatok már ilyenről??? Tapasztalat valakinek rajtunk kívül????

Ja, és még egy... A húgom Ausztriában él. A kislányaink között 5 hét különbség van. Neki szülés után elmondták, hogy nagyon kell tisztítani azt a bizonyos tájékot, mert összenőhet.
Hát ennyi.

Üdv mindenkinek

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szia Enikő!
Nagyon köszönöm minden lányos anyuka nevében ezt az esettanulmányt!Hát...döbbenettel olvastam végig :oops: A múltkor fürdés után sajna véletlenül szét kellett húzni,amikor belement a sok krém.Persze nagyon féltem,hogy rosszat tettem :oops: Ezek szerint nem!?Természetesen most már jobban fogok ügyelni.Én is úgy tudtam,hogy nagyon óvatosan-szinte kikerülve azt a részt-kell törölgetni.Szóval nagyon köszönjük a segítséget!És hogy vetted észre,hogy derült ki ez az egész? :roll:
Zsuzska!
Örülök,hogy minden ok!Hajrá!Vigyázz magadra!
Pusszantás mindenkinek:Perla

Kép
perla1979
 
 


Úgy derült ki, hogy az én drágámnak nem bírja a bőre a Liberót, és egy rettenetesen csúnya pelenkakiütést kapott tőle. Bevittem a II.gyerekklinikára. /ott van ismerős doktornéni/. Ő megnézte, és becsülettel átvizsgálta a gyereket tetőtől talpig, és oda is bekukkantott. Azt mondta ő mindig megnézi, és már küldött is tovább a sebészetre. Amikor ezt elmeséltem a "körzetinek", akihez oltásra hordom, közölte, hogy annak a doktornőnek az a dolga........ Háááát, nem tudom. Szerintem inkább annak a dolga lenne, aki havonta figyelemmel követi a fejlődését, nem pedig azé, akihez egy adott akut problémával megyek. Nem?? Hozzáteszem, egyáltalán nem szemrehányóan mondtam neki, csak meséltem hogy jártunk.
Na de mindegy is, csak gondoltam tudjatok róla, hogy van ilyen is :D :D

Enikő

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Kép Igazi csaj :D :D

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok!
Jaj, lányok, képzeljétek, visszaestem! Pénteken már tökjól voltam, elmentünk egy hosszú hétvégére Ausztriába, és ott (valszeg a hideg időtől, 19 fokok voltak) sikerült úgy visszazuhannom, hogy csak na. Voltam dokinál, szerinte ne vegyem be az antibiotikumot, amit még múltkor írt fel biztonságból. Annyi a jó benne, hogy bár rohadtul fáj a mellkasom, a tüdő tiszta.

Szóval, pénteken kellene tüszőmérésre mennem, és Pünkösd kedden lenne a Nagy Nap, de nem tudom. Nyamvadtan, betegen inszemezni? Aztán még 3 füle lesz a gyereknek. Nem?
Vagy pont, hogy jót tenne? Merthogy van egy immuntúlműködési betegségem, lehet, hogy azért nem maradt meg eddig (ezt amúgy a dokik nem erősítették meg, de hát tudjuk, hogy sokmindenben én fordítva működöm). Szóval, lehet, hogy a szétzilált immunrendszer legalább nem támadná be a bébet?
Most fogalmam nincs. :roll:

Kép
manguszta
 
 


Eni, Esztered gyönyörű!!!!

Kép
manguszta
 
 


Enikő! Jajjj Istenem, de tüneményes Eszter!!!! És ez a ruci :)))) Nagyon nagyon csajos!!! :) Imádom Dávidomat, de remélem a kistesó nekünk is csajszi lesz.... Zabálnivalón lehet őket cicomázni :o)
A történeteteket én is döbbenten olvastam... :( És nagyon szomorú, hogy így reagált a körzeti orvos... :S

Zsuzska! Örülök, hogy jobban vagy... Néhány hét és kiderül, hogy egy újabb pasi fogja boldogítani az anyukáját, vagy egy hölgyecske növeli a csajok számát a családban :)

Perla! Rakhatnál fel képet Eszterről te is... Már nagyon sokat nőhetett azóta, amióta láttunk róla képeket....

Mindenkinek szép napot!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Képzeljétek csajok!

Megjelent az első fogacskánk!!! :))))

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


EE!
Nagyon tündéri Esztered!Jól látom,hogy a sütő előtt áll? Stahl Juditnak befellegzett!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Gyönyörű!!!!!!!!!Különben teljesen igazad van:a házi/gyermekorvos az általános orvos és neki kellene mindig,rendszeresen "átnézni" a csemetét.Bár a mi háziorvosunk és a gyerekorvosunkból sem nézem ki,hogy ennek külön figyelmet szentelne :twisted: ezért is jó,hogy elmesélted...legalább én is tudnék az orvosnak újat mondani :lol: :wink: bár már volt rá példa(pont dr.bácsinkkal+háziorvosommal kapcsolatban,csak nem mondtam meg nekik :roll: :oops: )
Manguszta!
Nem kérdezted még meg dr.bácsinkat,hogy mi a véleménye az állapotodról?Sajna nem tudom milyen állapotban vagy,de én talán megcsinálnám az inszemit...Majd mesélj!
Csajok!!!!!!!Szerintetek nem baj,ha sokszor csuklik a bambi? :oops:
Pusszant mindenkit szeretettel:Perla+Eszter

Kép
perla1979
 
 


Kép

Kép
perla1979
 
 


EE!
Nagyon tündéri Esztered!Jól látom,hogy a sütő előtt áll? Stahl Juditnak befellegzett!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Gyönyörű!!!!!!!!!Különben teljesen igazad van:a házi/gyermekorvos az általános orvos és neki kellene mindig,rendszeresen "átnézni" a csemetét.Bár a mi háziorvosunk és a gyerekorvosunkból sem nézem ki,hogy ennek külön figyelmet szentelne :twisted: ezért is jó,hogy elmesélted...legalább én is tudnék az orvosnak újat mondani :lol: :wink: bár már volt rá példa(pont dr.bácsinkkal+háziorvosommal kapcsolatban,csak nem mondtam meg nekik :roll: :oops: )
Manguszta!
Nem kérdezted még meg dr.bácsinkat,hogy mi a véleménye az állapotodról?Sajna nem tudom milyen állapotban vagy,de én talán megcsinálnám az inszemit...Majd mesélj!
Csajok!!!!!!!Szerintetek nem baj,ha sokszor csuklik a bambi? :oops:
Pusszant mindenkit szeretettel:Perla+Eszter

Kép
perla1979
 
 


Köszi csajok mindenkinek!!!!! :D :D

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Nikicske, gratula a fogihoz!!!!! :D :D :D

Kép
manguszta
 
 


Perla! Nagyon édi Esztered... Jól látom, hogy már mosolyra húzódik a pici szája? Meg kell őket zabálni :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


sziasztok,

régen volt.. :(
de mentségemre legyen, vizsgaidőszakom volt.. és hát Levi mellett nem volt könnyű tanulni. de végeztem vele. :)most már jövök majd gyakrabban :)

folyamatosan olvastalak ám benneteket.. ;)

manguszta:nagyon drukkolok Neked!végülis mikor volt/lesz a nagy nap?

perla: édes Eszter! :)de nagyon! :)

nikicske:gratula a foghoz! nektek már van? :) mi csak szenvedünk vele, de fogacska még sehol.

zsuzska: költöznek már lassan tőled a rókák?

enikő:nagyon édes Esztered! :)nagyon csajos! :)

lányok, csak lesek, milyen álmaitok vannak/voltak és kivel.. :D egyébként nekem is voltak hasonlóak :D
mi jól vagyunk. szeptembertől úgy néz ki, megint indítjuk a babaprojektet. :) úgy beszéltük meg dokinkkal, hogy szeptembertől mehet. :)
írtátok, hogy zavart titeket, hogy más is van a magánrendelésén bent. hát, engem is zavart egy picit, amikor ott voltam. el is felejtettem néhány dolgot megkérdezni.

Levi egyébként egy tünemény :) most kezdett el kúszni, hát, nem sok időm van mellette, állandóan résen kell lennem. :)
mostanában költözés előtt is állunk. ha mindegy jól megy házba költözünk majd :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szia Henne!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon örülök,hogy végre itt vagy!!!!!!!!!!!!!!!Ugye majd meglepsz minket Levi-képekkel!! :wink: Biztos nagyon cuki lehet!!!!!!!!!Ti is projekteztek???????? :oops: Neked is voltak olyan álmaid?!Ejnye,hogy mik derülnek ki szép lassan!hihihi :oops: :oops: :oops: Milyen házba költöztök,hová?Irigyellek,hogy ilyen ügyes vagy,hogy tudtál tanulni és vizsgázni Levi mellett!Ezért külön gratula!!!!!!!!!Meg szabad kérdezni mit tanultál?Én is szeretnék kicsit okosodni :oops:
Nikicse!
Igen,jól láttad a mosolyt!Hát néha már akkorát kacarászik,hogy alig bírom megállni,hogy ne zabáljam meg!Ezzel biztos mindenki így van!!!!!!!!
Zsuzska!
Hogy állsz a kis ravaszdikkal????????Mikor mész dokinkhoz?
Csajok!
Még mindig benn van az a kishölgy a rendelésen?Vagy most már mindig benn lesz?Mit tudtok erről?Hát én eddig is elfelejtettem megkérdezni 1-2 dolgot(ha nem volt felírva) lányos zavaromban :oops: :oops: :oops: A 6 hetes kontrollra is azért Hozzá mentem,hogy 1-2 fontos dolgot megkérdezzek...hát persze elfelejtettem...és akkor még nem volt ott 3.személy! :cry:
Mit tudtok:a rákszűrés még mindig úgy zajlik,mint régen...vagy már kint,a titkárnőnél kell fizetni,vagy már ennél a rejtélyes idegen kishölgynél :wink:
Erről jut eszembe:ki tudja,hogy kisfia vagy kislánya lesz dr.bácsinknak? :lol:
Minden jót kíván:Perla
Mahotka!
Még midig várjuk ám a képeket és a beszámolót! :wink: :wink: :wink:

Kép
perla1979
 
 


Manguszta!
MIZU???????????????????????????MIKOR VOLT/LESZ MÁR A NAGY NAP?????????????????????????????????????????????????????MÁR NAGYON SZORÍTUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÍRJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pussz:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!
henne, perla! Köszönöm, már egyre kevesebbett jönnek a rókák, most az állandó fejfájás a menő:) Na hát ez se jobb. 28-án megyünk a 12 hetesre, pont a házassági évfordulónkon! Az a baj, h sokat nem tudok még a picivel foglalkozni, lekötnek a nagyok:) Most is bekaptunk egy jó kis hasmenős vírust, voltam is Mátéval ma a doktornénil, és majdnem agyhúgykövet kaptam a rendelőben. Erről máskor bővebben!

sziasztok

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


ja és a kishölgy a dokink asszisztense, és elég véglegesnek tűnik, és kisfia lesz a dokinknak, augusztus 8-ra vannak kiírva

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska!
Köszi a pletyit!honnan vagy ilyen jólértesült? :lol: jobbulást a gyerkőcöknek!!!!!!!!!!!!!Hogy érted azt,hogy "elég véglegesnek tűnik"?????????várom az üzit!
Pusszancs:Perla

Kép
perla1979
 
 


perla!
természetesen a dokinktól magától! ő mondta a babát, mert én rákérdeztem, mert előtte már sokszor beszéltünk róla, hogy ők is szeretnének!
azt meg úgy értem, hogy már elég rég ott van a csaj, és a doki meg van vele elégedve, bár szerintem nem sok mindent csinál.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


zsuzska!
tényleg:már akartam kérdezni:konkrétan mit csinál az a kishölgy?csak ül,miközban ő vizsgál?hát tényleg elég cikis lehet a szitu!mi a dolga?jobban vagytok már?
Pussy:Perla

Kép
perla1979
 
 


perla
hát amíg beszélgetünk a dokival addig csak ül, néha beleszól, de nem mindig ,aztán meg előkészíti a vizsgálatot. Papírt tesz az asztalra, zselét az uh fejre, nálam eddig ennyit csinált. Meg gondolom esetleg a papírmunka...
Igen ma már jobban vagyunk, sőt ma a hányinger is békén hagyott. Csináltam fincsi friss csalamádét, beraktam egy csomó paprikát a fagyóba, holnap meg jöhet a meggy. Befőttnek is meg lekvárnak is! Aztán szép sorban a többi. Nem tudom ki hogy van vele, de én úgy szeretem a befőzési szezont:)
Pusszantás

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


asztalra persze hülye vagyok. szóval a székre:D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska!
Örülök,hogy már jobban vagytok!Igen,én is szeretem a befőzőcskét.A cseresznyén és az epermelón már túl vagyok.Meggyet is szeretnék,de még várom,hogy valaki engedélyt adjon a meggyfája megtámadására :lol: :lol: :lol: csalamádét még nem csináltam,de most ihletet adtál :wink: És persze irigyellek,hogy a 2 srác mellett még ilyenekre is van időd és energiád!!!!!!!!!!!!!Hogy a manóba csinálod?Van szülői segítséged?Egyéb?manócskák?
Csajok!
Szülés után mindenkit visszarendelt rákszűrésre?
pussz:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!
Jóóól eltűntem... szóval, tegnap volt a nagy nap. Doktorunk sajnos nem tudott jönni, vizsgáztat, és nagyon exkuzálta magát előre is, nagyon úgy tűnt, hogy szívesebben lett volna a páciensei mellett :-)
Viszont megbeszélte a Tömösváry doktorral, aki roppant udvarias, kedves és profi volt. Szerintem ő is egy jó orvos lehet.
Bár így, egymás között, nem nevezném a beavatkozást "semmit nem fog érezni, olyan, mint egy rákszűrés"-kategóriának. Rossz volt. És kicsit véreztem utána, végül is, kicsit megfeszegetett odabent. A hólyagtükrözés kellemesebb. :roll:

Jó fej volt a doki, mondta, hogy dolgozzunk rá majd este még, "ne derüljön ki, hogy melyik módszer volt a célravezető". Igen, tényleg fontos a páciens érzelmeire is gondolni.
Szóval, két hét múlva tesztelés!
Amúgy ma egész nap hányingerem volt. Emberem jót vigyorgott rajtam, hogy tőlem minden kitelik, pedig tudom jól, hogy ennyire gyorsan nem "hat" a beavatkozás :lol:
Puszi mindenkinek!

Kép
manguszta
 
 


Szia Manguszta!
Húúúúúú,már nagyon vártam,hogy jelentkezz!Melyik doki volt ilyen kis poénos?Igen,ez a Tömösváry doki is nagyon rendes,nekem is ő csinálta az egyik inszemit.Bár emlékeim szerint nem sokat beszélt.A beavatkozás hatóidejéhez csak annyi:nekem egy pénteki nap volt az a bizonyos inszemi,és számolgatások szerint szombaton "jött létre" Eszterünk!És rá pont 40 hét múlva szombat 13.50-kor már kint is volt :wink: Szóval nagyon vigyázz magadra MA és természesen MINDIG :wink:
NAGGGGGGGGGGGGGYON SZORÍTUNK!!!!!!!!!!!!!!És akkor este mindent bele :oops: :oops: :oops: :wink: :wink: :wink:
ja:és nekem is fájt!!!!!!Bár nem mindegyik,de az UTOLSÓ :wink: :wink: :wink: alkalomnál tutira emlékszem,hogy nagyon... :oops: Hátha ez valami velejárója a sikernek!! :wink: szóval nagyon izgulok ám érted,mert én is pontosan tudom,milyen érzés ez most...HAJRÁ!!!!!!!!
Pussy:Perla

Kép
perla1979
 
 


Manguszta!Ja és volt 3 nap carantén?????????

Kép
perla1979
 
 


Perla, igazából két hét karantén volt, a takonykór miatt... Amikor az ember csak a száján kap levegőt és kiköpdösi a tüdejét, akkor nem feltétlenül gondol a hancúrra :roll: :lol:
De máshol 5 napot hallottam... egy barátnőmnek azt mondta a dokija, hogy a férje ne szexeljen "se vele, se mással", és rögtön össze is jött (időzített spontán módon) a kisfia.

Amúgy tiszta hipochonder vagyok, tegnap óta egyfolytában kívánom a citromos sört meg az édességet. Pedig nálunk a sör olyan, hogy időnként veszünk, aztán ki kell dobni, mert lejár a szavatossága... no, majd kiderül, előbb-utóbb. :D

Pusszantás!

Kép
manguszta
 
 


Manguszta!
2 hét karantén... :oops:hát akkor nagyon erősek lettek a kis "fickók"!! :lol: Igen,amúgy én is 5 napról hallottam,de valahonnan a 3 nap ugrott be(vmelyik papíromról rémlett)No,szóval nagyon strampok lettek azok a kis bébicsírák!Hajrá!!!NAGYON VIGYÁZZ MAGATOKRA!
Természetesen nagyon szorítok!Sokszor eszembe jutsz ám naponta!És persze mindig valaki,valamiről!Hú,de értelmes mondat lett! :oops: :oops: :oops: Mert a miénk a legjobb fórum,jó kis csapatunk lett!!!!!!!!!!!!! 8)
Pusszantás:Perla

Kép
perla1979
 
 


sziasztok!

manguszta, megy a drukk ezerrel! Remélem sikerül!

perla! Segítség??persze, nagy könyörgések árán a férjem lefoglalta a gyerekeket, de azért az utolsó két befőttet már Gerivel a kezemben fejeztem be! Ja meg Máté segített magozni:) Energia??? Hát az meg végképp nem tudom honnan van/volt. Még reggel van de már fáradt vagyok:( Valószínű inkább ilyen tudat alatti energia lehet, hogy milyen jó lesz majd ez a sok minden a télen, nem kell megvenni, és az én kezemet dícséri:D:D

ÉÉÉÉS képzeljétek! Kaptam a férjemtől a házassági évfordulónkra egy mosogatógépet! Na ez az igazán nagy segítség!

Pusszantás

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska!
nagy-nagy gratula az energiádért!Bár én is így gondolkodom a dolgokról,csak kicsit depis és lusta is vagyok!Régebben kicsit fittebb voltam és még mindig ott sorakoznak az akkor készített lekvárok,befőttek :wink: talán öregszem :twisted: :twisted: :twisted: ja és gratula a mosogatógéphez!Használjátok egészséggel!!!!!!!
Manguszta!
Még mindig nagyin izgulunk ám!!!!!!!!HAJRÁ!!!!!!!!
Pusszantás mindenkinek:Perla

Kép
perla1979
 
 


sziasztok,

Manguszta: nagyon drukkolok, hogy összejöjjön! :)

zsuzska: nem semmi, hogy ilyenekhez van energiád. le a kalappal előtted. ;)

perla: KIstarcsára költözünk. a férjem ott dolgozik, és többek között emiatt is..hogy legalább egyikünknek legyen közel a munkahely..:oops:
ha minden jól megy, szeptemberben fogunk költözni. :)

mi jól vagyunk, fogunk még nincs, de már kúszunk. :)ülni még nem ül. de kúszni valami hihetetlen gyorsan tud :D
ígértem néhány képet. :)
Kép
Kép
Kép

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne!
Örülök,hogy végre itt vagy! Kösz a képeket is!Nagyon tündér ez a Levi!!!!!! :lol: :lol: :lol: Gratula hozzá! 8)
Manguszta!
Mikor is tesztelsz??????? :shock:
Zsuzska!
Hogy vagytok??????????????????Jól alszol? :oops: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: Mikor is mész a dr.bácsihoz?Holnap?Ha van időd,mesélj!
Pusszantás minden kicsinek és nagynak! :wink: Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Milyen tündéri fiú Levi!!!!!! Hú, nagyon fel kell kötnünk a gatyót, azt hiszem...!

Ma nem bírtam ki és teszteltem, persze még nagyon korai (kedd lenne a nagy nap...), és persze hogy nem mutatott semmit :roll:
Csak hát annyira, de annyira mellfeszülök, hogy megnéztem, hátha.
Mondjuk, a múltkori terhességnél a teszt volt az, ami a legkésőbb jelezte, és már szinte felesleges is volt tesztelni, annyira "más" voltam (fura ételek, majd szétszakadt a csípőm, folyamatos bamba vigyor, aluszékonyság és nagy, nagy, örök optimizmus).
Most marad a mellfeszülés és szurkálás a pociban, de ezek a tünetek mindegyik mensi előtt is megvannak (a szurkálás is :( ).
Szóval, MUSZÁJ várni...
Annyira rossz várni...
Dehát, ti pontosan tudjátok :-)

Kép
manguszta
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: