Új privát üzeneted érkezett!

2x-es apuka- Ez igen, Fantasztikus beszámolót kaptunk, szívből gratulálok Nektek Ábelhez és a hiper gyors szüléshez is!
Azt hiszem mindenki nevében mondhatom, hogy alig várjuk a fotókat az ifjú trónörökösről!
:-)

Kép
iroko
 
 


Kedves Szentpyr!

Gratulálok én is az egész családnak! Kívánok sok tejet, nyugodt kisbabát.
Nagyon várom az élménybeszámolód!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Kedves Szentpyr család!
Gratulálunk Ábel érkezéséhez! Jó egészséget és sok örömöt kívánunk az egész családnak!


Susytündér!

Itt a kép a pozicióról, most találtam a neten, mi is így csináljuk:
Kép

Remélem segít. Meg azt is, hogy nem olyan védőnőd van, mint nekünk. Huszonéves tapasztalatlan lánykák... no ez nem sértés senki felé, én is az vagyok, de pont ilyeneknek jönne jól egy tapasztaltabb többgyermekes anyuka.
Nekem is volt mellgyulladásom, Lilla akkor 4 hónapos volt. Amiket Márti írt, azok segítettek.
Két napig csak feküdtem Picurral a franciaágyba, szopiztunk, fejtünk, meleg vizzel zuhanyoztam. Én csillagokat láttam, sírtam a kétségbeeséstől. Lilla meg sírt mert nem jött a tejcsi, ahogy megszokta, idegesen verte a mellem mérgében. Olyan szívszorító látvány volt. :(
Könnyű mondani, nehéz megfogadni, de lazán kell venni a dolgot. Második mellgyulladás kezdetén 1/2 alatt megoldottuk már Lilluval a dolgot magunk.
Szopi tanácsadó vagy sikeres szoptató anyuka nincs a közelben valamerre?
Írj nyugodtan privit, várom és válaszolok!
Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 

 
 

Kedves Szentpyr család nagyon sok boldogságot kivánunk a kis Ábelhez!
babosz81
 
 


Kedves Sz.Bettyna gratulálok a kis manóhoz és probléma mentes babavárást kivánok!
babosz81
 
 


Sziasztok csajok Neken az a problémam Hogy megcsinaltam afian vanalzoját és a pocaklakomét de egszerüen a zárojel bezáro gombot nyomom akkor mindig elmegy a google-hoz! Tud nekem valaki segiteni? elöre is köszi
babosz81
 
 


Szentpyr és Párja,
Hatalmas gartula nektek! Jó egészséget babának, és mamának :D
Vendég
 


jaj szóval gratula :oops:
Vendég
 


Beneildi!

De rendes vagy ezzel a képpel! :D

Susytunder!
Én sajnos a szoptatáshoz nem tudok hozzászólni, mert befelé forduló mellbimbó miatt 13 hónapig fejtem a tejet a lányomnak. Azonban egy dolgot megtanultam: ahogy éreztem, hogy feszül, vagy csomósodik a mellem, abban a pillanatban kimaszíroztam a csomót, majd átmaszíroztam az egész mellemet és lefejtem amit csak tudtam bármennyire is fájt. Így soha egyetlen egyszer sem gyulladt be.
Nem tudom, hogy neked melyik megoldás segít. Nem szeretnék ezzel bezavarni a szoptatásba.
Kitartás, sikerülni fog, minden megoldódik! Semmiképpen se idegeskedj, mert az nem tesz jót a tej mennyiségének.

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Rózsaág!
Azt gondolom, hogy 13 hónap fejés is legalább olyan dicséretes dolog, mint a szopi! Minden tiszteletem a Tiéd, én a fejéshez igen nagyon türelmetlen vagyok. :oops: Amúgy a kimasszírozás szoptatásnál is jól jön, ugyanígy működik.
üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

EGy fél napig nem nézek a gép felé és úgy felgyorsulnak az események, hogy alig tudom követni.
Mindenekelőtt én is nagyon nagyon gratulálok a kis Ábelhez és kívánom, hogy rengeteg örömötök legyen benne!

Márti
Minden éredekel! Minél több dolgot tudok, több orvosról hallok, annál könnyebb lesz talán döntenem. Azt pl. tudom, hogy a MÁV rendelőnek nincs kijelölt területe, ezért tartozunk mi is a TESZ-hez. De ettől függetlenül bemehetek simán az utcáról és kereshetem az adott orvost? Mindez milyen tarifával? (Látszik hogy nem vagyok, egy orvoshoz gyakran járó, hála istennek) :)

Susytündér!
Bár nem tudom, még átérezni a problémádat, de azt gondolom, hogy a pánik a legrosszabb, amit tehetsz! Próbálj megnyugodni és fogadd meg a "bölcsek" tanácsait. Tudom, hogy könnyen beszélek, meg majd megtudom, de a idegeskedéssel nem segítesz magatokon, sőt! Szerintem. :wink:


Még egyszer köszi mindenkinek a jó kívánságokat! Hasonlóképp én is hányás és problémamentes várakozást kívánok Nektek!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Susy! Velem is megtörtént még Ádikám picibaba (3 hetes)korában, hogy begyulladt a mellem és 39 fokos lázam volt. A védőnőnket felhívtam este és ő másnap már jött is, de addig is ellátott instrukciókkal. Ha a ti védőnőtök nem tudna menni, talán egy másik szakember segítsége jól jönne ebben a helyzetben, ugyanis várni nem szabad vele. (A másik topikban Nadimo segített sokat a kezdő anyukáknak. Megmutatott minden fontos és nagyon hasznos dolgot a szoptatással és a babaápolással kapcsolatban. Lehet, hogy védőnő híján vele lenne érdemes felvenni a kapcsolatot.)
Gáboromnál kétszer is elkezdődött a bentmaradt tejcsitől a folyamat, de már az elején elcsíptem, így nem lett belőle semmi komoly. Fontos ilyenkor jól átmaszírozni a fájdalmas csomókat és a pangó tejet lefejni. Az állandó fejéssel azonban vigyázni kell, mert innentől kezdve ördögi kör alakulhat ki. A hideg borogatás is veszélyes lehet, mert ezzel a tejtermelés csökkenését is előidézhetjük.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Szentpyr és családja! Szívből gratulálok nektek!

Lányok köszönöm a sok támogatást és tanácsot, igyekszem megfogadni őket. 38.3-ig ment fel a lázam, de aztán reggelre elmúlt. Van termo tasakom, azt tettem a cicimre, és valamivel jobb lett. A szopit sem hanyagolom, eléggé fáj, de azért nem veszélyes.
Csomó és piros folt sincs, csak egy olyan tojásnyi keményedést érzek, szopi előtt mindíg átmasszírozom, meg csak úgy is napközben. A védőnőm nem túl jó, sokszor el sem tudom érni, mint ma sem. Mobil számot nemadott, vezetékest pedig senki nem vesz fel.
Azért ma már jobb a kedvem, és ezt köszönöhetem nektek is.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susytunder

Örülük, hogy ma már más színben látod a világot! 8)

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Szentpyr, gratulálok, nagyon ügyesek vagytok!!!

Susytündér, remélem hamar megoldódnak a problémák, én atanácsot adni nem tudok, szoptatásban én is béna vagyok, nálunk is fejés van :(

mtunde
 
 


Sziasztok!

A Máv Kh-ban, vagyis az ÁEK-ban fogok szülni a nyáron. Korábban olvastam a kórházról, hogy mennyire bababarát. Érdeklődnék, hogy ez megmaradt-e az összevonások/átalakítások után is? Gondolok itt arra például, hogy nem cumisüvegeznek, cukrosvizeznek a csecsemős nővérek stb.

Köszi, ha tudtok segíteni!
dóri797
 
 


Sziasztok!

helyesnek bizonyult a sejtésem, utolsó bejelentkezésem estéjén megkezdődtek a fájások...

ÉS FEBR. 28-ÁN, 14. 55-KOR KIBÚJT BALÁZS BABA, 2730 GR-MAL, 52 CM-REL!!!!

csak tegnapelőtt jöhettünk haza, mert besárgult a drágám, de teljesen jól vagyunk, 90 grammokat eszik :shock: , tisztára, mint a bátyja anno.

SZABÓ DOKI ÉS CSONTOS ÉVA SZÜLÉSZNŐ VERHETETLENEK VOLTAK! MINDENKINEK ILYEN PROFI, EMPATIKUS, SZUPER PÁROST KÍVÁNOK A SZÜLÉSÉHEZ!!!!

mostanában picit ritkábban leszek, főleg, mert a nagyobbik beszedett egy fertőző hörghurut-szerű valamit, és el kell különíteni a picitől, ami elég sok lótás-futással jár.

SZENTPYR, SZÍVBŐL GRATULÁLOK, ÉS SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!!!!

Puszi, Kriszti

Kép
Kép
Kép
krisztina79
 
 


GYORS SZÜLETÉSTÖRTÉNET, TŐMONDATOKBAN

27-e este 9-től 5-7 perces fájások. ezt senki nem hiszi el nekem... :D
24.00 kor bemászom egy kád vízbe, hogy letesztelejem a dolgot. A vízben szuper, mikor kikászálódom, semmi változás, 5-7 percesek ugyanúgy....
28-a: hajnali 3 -ra 5-7 percesek, én álmos, nyűgös voltam, és nem értettem, mi van, úgyhogy felsimogattam Apát az álmából, és indítványoztam egy kiruccanást a kórházba.
4 órakor az ügyelets doki közölte, hogy egy ujjnyi (mint előző nap) a mszáj, majd ctg-re raktak.
ekkor kezdtem rádöbbeni, hogy b@sszus, ma szülünk... :shock:
ezután beöntés, borotválás, majd Szabó doki burkot repesztett úgy 9 óra tájban, amire nem nagyon történt semmi. vénás oxi következett, amivel sétáltam, tök jó gurulós állvánnyal jöttem-mentem. egészen 13.30 ig, amikor derült égből kiderült, hogy hiába emelte a doki lelkesen az oxi-adagot (25ml/óra az utsó emlékem, ez már nagyon kemény volt), össz-vissz 1, AZAZ EGY ujjnyit haladtunk előre.....az összesen bő két ujjnyi tágulás.
ekkor kimondtam a varázsszót: EDA!!!!
Tarr doktor szenzációsan beadta, nem fájt, és egy, azaz 1 óra múlva megszületett Balázs...

tehát nemcsak a fájdalom tűnt el, de úgy kitágított egy óra alatt, hogy 14.55-kor 3 villámnyomásra, gátvédelemmel megszületett a kisfiam... :D

a 3. szülésnél azt hiszem, nem várok ennyit az edá-ra...

és le a kalappal a doki és a szülésznő előtt!!!! szupercsapat.

futok, szopiidő van!

Puszi, Kriszti

Kép
Kép
Kép
krisztina79
 
 


Krisztina79!

Gratulálok Balázshoz! Nagyon vártam már a jelentkezésedet. Örülök, hogy ilyen szép súllyal született. Emlékeim szerint amikor utoljára jelentkeztél 2400 gr körülit saccoltak uh alapján.

9h-13.30h-ig 1 ujjnyi? Nagyon rosszul hangzik. Csodállak amiért bírtad alvás nélkül délután 14.55-ig.

EDA-val kapcsolatban majd ha lesz időd légyszíves írj nekem privit. Mikor kellhettél fel? Melletted volt-e a pici? Minden ami eszedbe jut érdekel. Ezek szerint sikerült a hányást is elkerülnöd?

Még egyszer gratulálok neked és nagyon sok örömöt kívánok Balázshoz!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Mtunde!

Kitartást és nagyon sok türelmet kívánok a fejéshez. Nem lesz könnyű, bár nem tudom meddig tervezed fejni a tejet.

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Kriszti!

Gratulálok! Jó, hogy minden rendben Veletek!Te hallottál valamit odabent a szülésznőválasztás leállításáról? Tényleg komoly?

Sz.bettyna!

Persze, simán bemehetsz az utcáról, én sem oda tartozom, árban sincs különbség. Ha küldesz priviben e-mail címet, mindenre igyekszem válaszolni, ami érdekel!

Márti
borossné becz márta
 
 


Kriszti!

Gratulálok Balázs babához! Én is az EDA-ra esküszöm. :-)

Kép
iroko
 
 


Lányok!

A nagy névválasztásból (Léna, Olívia, Patrícia) a Míra név került ki győztesen. :oops: :oops: :oops:
Köszönöm mindenki szavazatát!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Rozsaag

Ha benne lett volna a listában, én erre szavaztam volna.. :-)
Nagyon jól passzol a vezetéknevetekhez is és magában is gyönyörű!

Kép
iroko
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Gratulálok a babához! Jó egészséget, sok boldogságot!


Rozsaag!
Én is EDA- val szültem és csak köszönni tudom, hogy rábeszéltek!
Meggyorsítja és megszépíti a szülést!



Tegnap voltam dokinál és szabad a szülésznő választás!

bedike
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Hatalmas gratula Balázshoz! Legyetek boldogok immár 4 fős családként!
Üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Kriszta! Gratula Balázskához! Jó egészséget, sok boldogságot kívánok, és persze sok tejcsit! :D Jó volt olvasni a szüléstörténetedet. (De lehet, hogy a 3. babánál már nem lesz idő az EDÁ-ra sem. :wink: )

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Krisztina,
Gratulálok nektek, és sok boldogságot kívánok az egész családnak!

Nálam a helyzet a következő:
Egész jól megy szoptatós párnával ez a hónalj tartásos póz, pedig szinte elképzelhetetlennek tartottam. Ma valamit megszívott a picurkám, mert úgy jött a tejcsi belőle, hogy nem győzte nyelni, és mikor kivettem a szájából, magától priccolt belőle a tej. Szegészkém csak pislogott, mert össze-vissza priccoltam az arcocskáját. Lehet úgy sikerült neki megszívni, hogy valami beindult? :roll: Még mindíg eléggé fáj, mennyi idő után kell javulásnak lennie?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Én is nagyon gratulálok Balázshoz és sok boldogságot kívánok Nektek!

Susytunder
Ahogy olvastam a szptatós storydat hangosan felnevettem. Bocsi, de vizuális típus vagyok és elképzeltem Kristóf döbbent kis pofiját. :lol:

Márti
Küldtem privit

Ma egész nap szurkált a hasam hol itt, hol ott, hol fent, hol lent. Ugye ez semmi pánikra nem ad okot??? :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Susytunder! Örülök,hogy bevált a trükkös szopipóz. :D Nekem a láz után elég sokáig érzékeny volt még a mellem. Már nem emlékszem pontosan, hogy hány napig tartott, de nem egy-két nap alatt múlt el, azt egészen biztosan tudom.
Drága csillag!Nem tudta mire vélni a dolgot...... :D Ez a bőség zavara már csak ilyen! :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Susy! :D :D :D :D :D
Nekem kb. 3-4 nap volt, mire rendbejöttünk, pedig én a magas lázat még meg is úsztam.
Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Iroko!
Köszönöm szépen!

Susytunder!
Örülök neki, hogy sikerül a hónaaljtartásos szoptatás. Szerintem elkezdett rendesen ürülni az a terület ahol pangott a tej és amiatt spriccelt ennyire. 2-3 nap biztosan szükséges, hogy elmúljon a fájdalom. Masszzírozd át jó alaposan mielőtt szoptatnál, hogy teljesen fellazuljon és a tej szabadon áramolhasson!
Érzékelhető a soraidon, hogy sokkal nyugodtabb vagy. Nagyon örülök neki, csak így tovább!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Szentpyr és krisztina79:Gratulálok az egész családnak!

rozsaag: Nekem is teszik a Míra, csak szerintem rövid "i" -vel jobb lenne.



vicky79
 
 


Sziasztok!

köszönjük szépen a gratulációkat!

én pedig nektek szeretném még egyszer megköszönni, hogy az ajánlásaitokra eljutottam Szabó dokihoz! életem egyik legjobb döntése volt a dokiváltás. a hosszú órák dacára élmény lett a szülés, ez neki és s szülésznőnek köszönhető.

Tücsi, nem gond, ha nincs eda, ha 3 óra alatt letudom a köv. szülést! :D de egyelőre növekvő tendenciát mutatok, a vajúdással töltött órák számát tekintve... :D (hű, de szépen megfogalmaztam... :D :shock: )

Rozsaag, ide írok inkább, hátha másnak is hasznos lehet.

az eda nem fájt, mert a bőr alá adott érzéstelenítő jól hatott. ami nehéz, hogy a bekötés kb. másfél perc, és ezalatt nem nagyon kellene mozdulni. nekem ekkor egy perces fájásaim voltak, amik vagy 40 mp-ig kitartottak, közben csepegett az oxi...hát keményen kellett tartanom magam, hogy mozdulatlan maradjak, de sikerült, az anesztes meg is dícsért. (ő nem látta, hogy még a lábam is ökölbe volt szorítva...)
A hányás nem került el, pont az eda után sikerült egyszer, de a szülésznő azonnal adott az infúzióba hányáscsillapítót, és a hányinger rögötn elmúlt.
elvileg 20 perc alatt hat az eda, én már pár perc után éreztem, és a kimerültségtől elaludtam a szülőágyon 10 percre. ez maga volt a csoda. viszont valamiért a bal oldalam nem zsibbadt el egészen, és ott éreztem a fájásokat. (nem nagyon, de azért rendesen ott voltak), a doki még 2szer adott gyógyszert és a bal oldalamra fektetett, hogy oda hasson, de teljesen nem lett így sem érzéstelenítve. ez előfordul, néha elhajlik a kanül (vagy branül, ezt sosem tudom) vége odabent.
hála az edának, a vizsgálatok sem fájtak, és nagyon megdöbbentem, amikor egy órával az eda bekötése után a doki közölte, hogy eltűnt a mszáj, lassan lehet nyomni... :shock:
mivel fél oldalasan éreztem tolófájást, így nem volt nehéz dolgom, 3 nyomásra megvolt a pici.
elvileg 6 óra fekvés jár eda után, de mivel én későn kaptam, 3 óra elég volt. mikor felvittek az osztályra, a nővérek engedélyével a saját lábamon mentem kezet mosni, picit ingatagon ugyan, de sebaj..
A babára picit várni kellett, de szó nélkül hozták, és meglepődtek, hogy törökülésben várom az ágy tetjeén. gondolom, arra számítottak, hogy még fekszem. Első éjszaka bevitték a babát, de ez mindenkinél így van, edától függtelenül.

remélem, segítettem!!!!

Puszi, Kriszti

Kép
Kép
Kép
krisztina79
 
 


Kriszti, én is gratulálok a Picurhoz, nagyon jó volt olvasni a történeteteket :) Írnál Szabó dokiról pár dolgot? Mióta jársz hozzá, hogyan zajlott a terhesgondozás, mennyire volt figyelmes? Magánban jártál hozzá, vagy a kórházba? Anyagiak (priviben is jöhet)?
Én 24 hetes terhes vagyok, Kmétről mennék fel és dokit keresek. Gulyás és Szabó dr között vacillálok, mindkettőről elég jókat olvastam :)
Köszi előre is, ha bárki tud róluk nyilatkozni.
vumenke
 
 


Szia Krisztina79 Nagyon sok boldogságot kivanok nektek Balázs babához és sok tejcsit!
babosz81
 
 


Sziasztok!

Lányok! Tegnap este megint majdnem lázas voltam, és mintha a fájó részek vándorolnának a cicimbe. Ma reggelre viszont úgy érzem jobb lett, nem fáj annyira.
Másodszor is volt a spriccolós jelenet, de akkor már nem volt Kristóf olyan meglepett. :)

Krisztina,
tényleg jó olvasni a történeted. Ma jön haza Szentpyr, ha minden igaz, várjuk őt is az élményekkel. Azt nem is tudjuk mekkora a babájuk.
Ki a következő? Rozsaag! Azt hiszem te! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Rózsaág, addig fejek, amíg csak lehet. Bene fiam egyáltalán nem tudott szopni, akkor alig volt tejem is, főleg asszem a kishitűség és a stressz miatt. Azt a napi 100 ml-t azonban 4 hónapig tudtam neki fejve adni.
Most Villő ügyesebb, tegnap pl, mivel apja is itthon volt, és több időt tölthettem vele, még szopott is ügyesen, ma reggel azonban már nem tudott rendesen. De eleinte neki sem jött semmi, miközben volt tej bőven. Nem tudom, mi az oka, puha a mellem, és nagy, én erre tippelek. Nyilván a cumisüveg is alaposan bezavart már neki. Nekem az is sikerélmény, hogy van tejem, napi 5-600 mili, ami ráadásul majdhogynem elég is neki!

mtunde
 
 


Mtunde,
Minden elismerésem a tiéd, és azoké akik fejik a tejet és úgy adják a babának. Nem tudom, hogy csináljátok, nekem pl. kézzel abszlút nem megy, mellszívóval is max. napi 60-80 mili. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susytunder!

Nagyon sok hit, önbizalom és kitartás kell a fejéshez! Nem kicsit lettem depressziós 5-6 hónapos korában Laurának. Amíg ő ordított a babakocsijában, amit én lábbal tologattam, addig fejtem kézi mellszívóval a tejet mert idő volt. Soha többet!!! A végére már nagyon rutinosan és lazán ment, csak azt az első néhány hónapont volt rossz megélni.

Ami nagyon bosszantott, hogy soha nem tudtam mennyi lefejt tejet melegítsek a babának. Amennyiben sokat melegítettem ment a vége a csapba és ennek következményeként este már tápszert kapott a pici. Minden nap írtam a baba fogyasztását és azt mennyit fejtem le. Hihetetlen, de rendszeresen megegyezett a két mennyiség. Simán szoptathattam volna tápszer nélkül, ha nem ilyenek a mellbimbóim és nem első babámmal vagyok otthon.
Na de most nagyon elszánt vagyok! Bízom benne, hogy sikerül szoptatni, ugyanis az LLL ligások azt mondják lehet így is. Ha valaki meg meri mutatni a gyereknek a cumisüveget biztosan hátra kötöm a kezét!!! :evil:

Tényleg én vagyok a következő??? :shock: :shock: :shock:
Na nem félek tőle, csak meglepett nagyon. Köszönöm, hogy így figyelsz rá.


Vicky79!
A párom is azt mondta, hogy röviddel jobb lenne, de így találtam meg minden könyvben és a neten is. Nem baj, majd rövidnek ejtjük. :)

Krisztina79!
Nagyon szépen köszönöm a beszámolót, sokat segítettél. Főleg azt jó tudni, hogy a hányás után adott injekció megszüntette a rosszullétet.

Vumenke!
Írtam privit!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Szentpyr!

Ha lesz egy kis időd nagyon várjuk a beszámolót! Na és persze a méreteket is mert az kimaradt! :)

rozssag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Bedike!

Köszi a JÓ hírt a szülésznőválasztásról!
Én 3x szültem EDA nélkül és mégis varázslatosan szép szüléseim voltak! Nem hiszem, hogy a féjdalmon vagy annak hiányán múlik! 1000 tényező szerepet játszik az élmény megítélésében! De soha senkit nem ítélnék el amiatt, hogy EDA-t kér, mert sok esetben lendít a szülés folyamatán.

Márti
borossné becz márta
 
 


Susytunder!

Most nézdem, dátum szerint nem én vagyok a következő hanem Bedike, aki 4 nappal megelőz! :D

Bár ha a méhszáj tágulásom és rövidülésem továbbra is folytatódik, akkor lehet én szülök meg előbb!

Kép Kép
rozsaag
 
 


Sziasztok!

Márti!
Teljesen igazad van, nem a fájdalom vagy annak hiánya a mérvadó!

Rozsaag!
Küldtem privit!

bedike
 
 


Olyan érdekes ez a fejés-szoptatás dolog, mert nekem mindkét gyereknél a szoptatás nem ment, vagyis ők angyon lassan, és keveset tudtak kinyerni, Bár itt Villő sokkal ügysebb, vele viszont nincs elég idő az összebújásra. (és megjegyzem bennem meg van egy nagy adag frusztráció, hogy nem tudom, mennyit is eszik,... ez hülyeség, de mérleget meg direkt nem vettem)
viszont a fejés az elős perctől könnyen ment, kézi mellszívóval, vagy kézzel is, tudom, másnak meg ez nem megy. Érdekes, hogyan működik ez?

Rózsaág
, tök jó, hogy ilyen elszánt vagy, én nem mertem azt sme remélni, hogy több tejem lesz. :)

Hajrá a következőknek! Szüljetek együtt! :)

mtunde
 
 


Sziasztok.

Szentpyr, Krisztina!

Gratulálok és sol boldogságot kívánok mindkettőtöknek. :lol: :lol: :lol:

Rozsaag.

Szép nevet választottatok. :lol:

Kép
vyktus
 
 


Vyktus!

Köszönöm!
Nem is reklamálsz hogy Te vagy a következő??? Nem jelentkeztél pár napig és nem láttuk a vonalzódat, he haragudj! :oops:
rozssaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Bocs, ne haragudj!

Kép Kép
rozsaag
 
 


Bedike!

Nem kaptam meg a privit! Küldd el mégegyszer!

Kép Kép
rozsaag
 
 


Sziasztok!

Megkérdezhetem a többszörös anyukáktól, hogy valaki találkozott-e már csípő izületi gyulladással?
A kisfiam szombat este óta kórházba van és ezt diagnosztizálták nála!

bedike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: