Új privát üzeneted érkezett!

Mazsi!

Hát igen, ma megyünk 2re! már nagyon izgulunk!!! még nem hívtam Szűcsöt, de szerintem nem is fogom! miért kéne hívnom?! nem tudunk még semmit!
kjaja
 
 


Kjaja!
Ja, emlékszem, írtad, hogy később lesz eredmény, mint a Kaáli konzultáció. Szűcshöz mikor kell menni? Lehet megérne egy telefont, hátha tud már valamit (ha a szövettant nem is, de hogy találtak-e sejteket), elmondani neki, hogy ma mentek a Kaáliba, és jó lenne az eredmény tükrében konzultálni. Így csak a te vizsgálataidat fogják elmondani. De már az is jó, nálatok is beindul a gépezet.. B.-hez vagy T.-hez mentek?
Nyugi!!! Hajrá!!
mazsi02
 
 


Mazsi!

Hát akkor lehet felhívjuk Szűcsöt! amúgy pont mikulás napkor kell menni Szűcshöz az eredményekért :) !

T.-hez megyünk!

üdv.
kjaja
 
 

 
 

Sziasztok

Ani de jóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: , így egyenlő marad nálatok a nemek aránya. Nem itt debibe voltatok ugye? Apa mit szól hozzá, és te?? Mondjuk az a legfontosabb ,hogy egészségesek legyenek! és még mindig nagyok korukhoz képest??

Kjaja hívd fel Szűcsöt, én is drukkolok neked , és majd gyere a hírekkel.

Remegős én is beálltam a sorba. Remélem sikerül leadni hamar. Igaz nálunk a férjem szerelmünk hajnalán azt mondta, hogy hízhatnék egy kicsit. No én hallgattam rá. :wink: :lol: Szoktam is mondani neki.

Timi te számolod a ch-ot?? Az este annyira belemerültem, hogy ezzel álmodtam :twisted:

többiek????

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika!

De,én a debibe kaptam őket B.B.-től!Nagyon hálás vagyok neki(k).
Most a korukhoz képest megfelelően fejlődnek,igaz a kislány kisebb valamennyivel,de minden rendben van.
Apa örül nagyon,már megrémült,hogy nőuralom lesz! :D

Kép
ani0227
 
 


Ani én a 4D UH kérdeztem, hogy debibe voltatok-e

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Privi? Nincs, vagy nem is írtál?

Ani!
:lol: Nőuralom? Az senkinek sem lenne jó, mert hogy lennnél így majd "jó" anyós? Tudod, a fiús mamák a legjobbak :twisted: :lol:
ebba
 
 


árnika!
Jaaa!Nem,de lehet jobb lett volna.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Árnika, Mazsi!

voltunk tegnap a kaáliban, nagyon aranyos volt T. doki! majd 17.-én kell visszamennünk, a biopszia és a genetikai vizsgálat eredményeivel! T. mondta, hogy kell csináltatni majd ilyen petevezető átjárhatósági vizsgálatot meg valami mást is! azt hol csinálják? bent kell maradnom 1 napig? vagy haza mehetek utána?

várom válaszotokat!
kjaja
 
 


Szia Kjaja!
Igen, T. nagyon aranyos. A vizsgálatokat a nőgyógyiddal csináltathatod, nem kell benn aludni. Aznap du. haza engednek. Ha jól emlékszem, HSg-t, hiszterot rögtön a mensi utáni napokban csinálják. A petev. átjárhatóságról nem tudok nyilatkozni.. Nekem nem volt, mert az inszem ki volt lőve, a lombikhoz meg nem fontos. Akkor eredmény holnap lesz???
mazsi02
 
 


Szia Mazsi!

amúgy mi az a hisztero és a hsg? valamelyik a kettő közül a méhtükrözés? hát nem tom, hogy a nőgyógyászom csinál-e ilyet, mert szerintem nem! de szerintem a petevezető átjárhatóságinál bent kell maradnom, legalábbis azt hiszem! a biopszia eredményét holnap tudjuk meg!
kjaja
 
 


Kjaja!
Nekem hiszterom volt, az a méhtükrözés. Neked melyiket mondta T.? Ez egy altatásos kisműtét. A klinikán a dokim csinálta. A másikról itt a lányok biztos többet tudnak.
mazsi02
 
 


Mazsi!

hát már nem is tudom, hogy melyiket mondta! lényeg az, hogy azt a kontrasztanyagos röntgenes felügyelet mellett, azt nem javasolta,mert az nem sok mindenre jó, hanem a másikat! hát most nem tudom akkor hogy melyik! de majd 17.-én többet megtudok, hiszen, akkor mindent átbeszélünk, elmondja, hogy nekem milyen vizsgálatok kellenek! de fosok ezektől a vizsgálatoktól!
kjaja
 
 


Kjaja nekem elöszőr volt egy HSG ami a röntgenes átjárhatósági, azt közvetlenül mensi után csinálják. Annál du. haza lehet menni. Viszont amit nem mondanak róla az az hogyha vki nem átjárható akkor borzasztóan tud görcsölni ébredés után.
A másik az a laparoscopia amit altatásban csinálnak és elöző nap be kell menni előkészítésre, majd másnap mütét ami nem fáj, és köv. nap lehet hazamenni. Ez azért jó, mert ha eltérés van azt egyből tudják korrigálni.

Mit mondott inszemed lesz vagy lombik?? vagy majd a párod eredményei után??

Ani miért bánod hogy nem itt voltatok debiben?? Akkor te már késöbb nem is tervezed hogy mész 4D-re??

Ebba válaszoltam :lol:

Kincs?? várlak nem is írtad nunis, vagy fütyis Kiskincs??

Többiek???

Timi?? Átvertél :twisted:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

majd 17.-én mondják meg, hogy mi van, mert csak akkor lesznek meg a párom eredményei. holnap lesz meg a biopszia eredménye és a genetikai vizsgálat 17.-én lesz! ekkor ha találtak hímivarsejtet, akkor elvileg lombik, ha nincs semmi, akkor elsőnek inszem! ezt mondta T doki!
egynelőre csak ennyit tudok!

de már mindentől paráozok! nem tom mi lesz!

üdv.!
kjaja
 
 


kjaja:Nekem csináltak Miskolcon petevező átjárhatóságit. 10 perc az egész elég fájdalmas. Nem altatnak, én utána majdnem el is ájjultam még infúziót is kaptam. De persze ez egyénfüggő
szmet
 
 


Szmet!

hát köszi a bíztatást, mos már teljesen be vagyok tojva!
kjaja
 
 


Szerintetek ha a miskolci dokim azt mondta hogy ő felhívja a Tándor dokit, időpont miatt, én kérjek külön időpontot vagy inkább hagyjam így hátha előrébb kerülök. Ti mit tennétek a helyeben?
szmet
 
 


árnika!
Nem igazán úgy jöttem el a vizsgálatról,hogy ez,igen! mindent tudok,láttam.Többet vártam.Igaz,tüzetesen megvizsgálta őket a doki,de annyira nyers volt,és rossz kedvű,hogy nem mert az ember kérdezni semmit.A 4 D képet kétszer villantotta fel az arcuknál.Egynél-egyszer.Ennyi volt a látvány.Kérni akartam képet,de azt mondta nem ad,mert csúnyák még.Hozzáteszem barátnőmék is voltak ugyanúgy a 18-ik héten mint mi,és ők kaptak tőle.Nem tudom min múlik...pedig kifizettük volna.
A 27-ik héten nem ártana még egy ilyen vizsgálat,de lehet kimarad.Akkor utazgatni,már nem igazán szeretnék.

Kép
ani0227
 
 


Ani én még sajna nem vok ebben a témában profi, csak amit hallok, és amit anno a barátnőmnél láttam. Az pedig , hogy csúnyák hát ez relatív. Egy kismaminak sztem nem csúnya a gyermeke, még ha nincsenek is ilyenkor annyira kifejlődve. Az viszont tuti hogy én ha eljutok oda , fogok csináltatni filmet róluk mert nagyon szép, és érdekes.
Sztem megéri. nézz szét hátha van lehetőség a közeledben.
hoppá többesszámban írtam :lol:

Kjaja ne parázz!! Én nem akartam nagyon belemenni részletekbe. Nem mindenkinek fáj!!!
-és a cél lebegjen a szemed elött mindig

Szmet! időpont jó kérdés én mindig magam intéztem. Én kérnék a helyedben, és legfeljebb visszamondod, ha a dokié hamarabbi.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


kjaja:Bocsi ha megijesztettelek.
Végül is hidd el ki lehet bírni. Annyi a roszz amikor nyomják be a kontraszt anyagot és az feszít de megkérdezik hogy fáj e és akkor visszavesznek belőle.
szmet
 
 


Sziasztok

Remélem mindenki jó volt, és nem hozott a Miki virgácsot!!


Kjaja! Drukk Szűcshöz. Nekem amiről tegnap írtam beavatkozásokat, mindegyiket altatásban csinálták.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem idáig.
Hétfőn voltam a dokimnál, mert pozitív lett a teszt. UH-n még nem láttak semmit de a ßHcg 294 volt kedden :D .
Nagyon halkan merek csak örülni, jövőhét kedden megyek hozzá megin UH-ra, remélem hogy akkor már látni is fogjuk a picurt. Most kb. 3-4 hetesre saccolom, mert amikor október végén voltam UH-n akkor egy 9mm-es petét láttak ami akkor körül érett meg...

jövőhétig meg tiszta ideg vagyok, hogy jó helyen legyen. A rókákkal meg addig is küzdök.... :P
m.marcsi
 
 


HUU,de jó Marcsi!!!! :D :D :D :D :D
Kép Kép

Csajok!Bocsi, fiúk is!
Kezdődik a babásodási hullám???? :roll: :roll:
Kép

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Marcsi, GRATULA!!!!! És ne parázz!
Bár megjegyzem, nem igazán vagyok képben... A legutóbb valami olyasmit írtál, hogy elhalasztjátoka lombikot, meg hogy petev. elzáródás.. :? . Na mindegy nem értem, a végeredmény a lényeg :)

Kjaja!?

Árnika, Timi, szeditek a gyógyit?

Szmet! Árnikával egyet értve, a bejelentkezéseket stb. magam intézem. Az a biztos. Az esélyeket pedig nem lehet latolgatni, bármelyik félnek van is baja.

Ani, hogy vagytok?
mazsi02
 
 


Szia mazsi!
Jól vagyunk most köszönjük.Reggeli után szoktak még rosszulléteim lenni,de fél óra múlva stabilizálódok!A kislány virgonckodott az éjszaka,elég sokat fent voltam.

Marcsi!
Akkor spontán jött a baba?

Kép
ani0227
 
 


Szia Mazsi!

Hát feleslegesen mentünk be, nem volt még kész a biopszia eredménye! úgyhogy totál felidegesítettem maga, de menni kell 13.-án, de még akkor se biztos, hogy kész lesz! de nekünk már van időpontunk a kaáliba 17.-ére! lehet le kell mondani az időpontot!

ja, és a kaáliban a konzultációkért mindig fizetni kell a 12 ezer forintot, vagy csak az egy alkalmi volt, és utána már nem kell semmit fizetni?!

várom válaszod!
kjaja
 
 


Sziasztok


Marcsi GRATULA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ne izgulj, nyugi rendben lesz minden, pihizz sokat!!

Ani az a jobb oldali pasi , hát mit ne mondjak piszok szexi. :wink: :lol:
Ja és a csajszik már csak ilyen kis virgoncak szoktak lenni, lehet az anyjára hasonlít??! :P
Fentebbi kérdésedre pedig én azt válaszolom, hogy remélem igen, folytathatom akár én is a sort, és isten beszéljen belőled!

Kjaja a 12 e csak egyszer kell kifizetni. Utána már konzultációért nem, és programban sem. No és mi az hogy két hét alatt nincs eredmény? -nem értem

Mazsi köszi kérdésed, én szedem a gyógyikat, még néha fura a pocim, de amúgy semmi. No és kezdek tornázni, amit sztem szoktatok érezni földmozgás néha, az én vagyok :lol:

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szia Árnika!

hát én sem értem!!!!!!!! de amúgy kedden T. doki elmagyarázta, hogy ez csak tű biopszia volt, ami csak egy egyszerű vizsgálat, és ha találnak valamit, akkor lehet a másik biopszia, amikor kimetszenek egy darabot, és abból fagyasztanak le spermát, hogy később felhasználhassák! na nekem ez már érthető volt!

de képzeld, azt mondta a drága férjem, ha találnak valamit, akkor belemegy a biopsziába, igaz csak altatásban, de bevállalja!!!!!! pedig azt mondta előtte, hogy még az ellenségének sem kívánja, egyszer megtette, de többet nem, és most mégis belemenne, ha találnának valamit! hát nem aranyos :D !

üdv.!

amúgy ezeket a vizsgálatokat, a hsg, méhtükrözés, petevezeték átjárhatóságit meg ezeket, vagy ehhez hasonlókat hol csinálják?! klinika vagy a kenézy? és melyik részlegen?

várom válaszod! :)
kjaja
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a gratukat, de még halovány az öröm :D

Mazsi!

Igen a jobboldali petevezető elvan záródva a másik meg nehezen átjárható, állítólag........

A Kaálit meg tényleg lefújtuk. Éppen hívni akartam őket mikor az asszinsztens hívott hogy Tándor dokinak nem jó a 13-a. Szóval még a jó Isten sem akarta, hogy menjünk. :)
Pussz.
m.marcsi
 
 


Kjaja a kaáliban nyugodtan kérdezhetsz , mindig fognak rá úgymond konyhanyelven válaszolni.
Biopsziában nem vok profi, hálistennek. Minden elismerésem a férjednek, biztos nem volt egy pepsi érzés, de altatásban gondolom sokkal fájdalommentesebb.
Az én párom már olyan természetesen veszi az akadályokat, pedig régebben Szűcs egyszer megvizsgálta ott elöttem úgy , hogy azt hittem soha nem megyünk még a klinika környékére sem többet.

Nekem a vizsgálatokat a klinikán csinálták, de nekem anno még a nődokim is ott volt/van így ő csinálta. Erre vonatkozólag nem mondott T. semmit??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

hát még úgy nagyjából nem mondott semmit, csak általánosságokban beszélt T. doki! majd mondta, hogy 17.-én, amikor minden eredményt, biopszia eredményt is viszünk, akkor elmondja, hogy hogyan tovább, akkor részletesen meg lett volna beszélve minden, hogy nekem milyen vizsgálatok kellenek, meg mi lesz (lombik vagy inszem)! de hát ennek a tükrében, hogy még nincs biopszia és nem is tudja, hogy mikor lesz, lehet nem megyünk 17.-én! de lehet időpontot lemondani a kaáliba? mert szerintem, ha nem tudunk semmi újat, akkor felesleges menni! szerinted?
kjaja
 
 


Kjaja!
Sajnálom, hogy még idegeskedhettek tovább... Szerintem az ígért 13-át várjátok meg, és ha még akkor sem lesz eredmény, aznap kérhetsz a Kaáliból egy másik időpontot, vagy le is mondhatod. Igen, akkor tényleg felesleges menni. Tűbiopszia??? :shock: Na, ilyet még nem hallottam! De minden esetre nagyon hasznos először egy ilyen, nem egyből kimetszés, míg azt sem tudni, van e valami...
A te vizsgálataidat ha a lakhelyeden nem csinálják meg, akkor a nőgyógyászati klinikán kereshetsz dokit.
mazsi02
 
 


sziasztok lányok!

bocs hogy eddig nem írtam de a fürdőszobát újítottuk fel és mégy csak most jön a takarítás.és végig kell menjek az egész házon mivel nagytakarítás következik.most is csak egy pillanatra jöttem a géphez nektek írni!

Árnika!bocsi,hogy nem írtam.nem vertelek át!ígérem amint időm lesz akkor írok neked az email címedre!készülj fel!hosszú lesz!sokmindenről akarok veled beszélni!esetleg nincs msn-címed?ott is tudnánk beszélgetni! :wink:

Mazsi!igen szedem a gyógyszert!már fogytam is egy keveset!de a héten nem tudtam tornázni a kupi miatt meg folyton takarítok!veled mizu?készülsz a januárra? :lol:

Ani!annyira örülök,hogy különneműek a picik!azt hiszem szerencsés vagy!sokan szeretnének így ikreket!de hál Istennek neked sikerült!gratulálok teljes szívemből!vigyázz magatokra! :D

Marcsi!gratulálok neked!és valóban a jó Isten is így akarta!és hidd el mostmár minden rendben lesz! :wink:

többiek???

bocsi többet nem tudok írni!mennem kell!vár a pórszívó meg ilyenek! :evil:
timé&tati
 
 


Timé!
Ha befejezted, jöhetsz ám nyugodtan hozzánk is :lol:

Marcsi!
NAAA ilyenekért érdemes bekukkantani a topicba :lol: :lol:

Tűbiopszia?? jajaj
ebba
 
 


Lányok!
Az szeptember végi stimu, hormondózis óta hullik a hajam. Szerintetek lehet összefüggés? Kellene vajon egy vérvétel? Mit gondoltok? Mostmár kezd nyugtalanítani..
mazsi02
 
 


Sziasztok!
Írja már meg valaki léci hogy hogy van a rendelés Debrecenben.
Úgy döntöttem hogy mégis kérek magamtól is időponotot. Remélem nem hargszik mega miskolci dokim érte. De most 3 héig mit üljek tétlenül.
szmet
 
 


Szmet!
konzultáció délután szokott lenni,ált.2 -től 4-ig.Szerintem minden nap.A dokidnak nem kell szólni,hogy bejelentkeztél,majd azt az időpontot mondod le,ami későbre esik.És tényleg felesleges csak várni-várni,már ki tudja hány vizsgálaton lennél már túl,amit ők kérnek.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Timi semmi baj, megértelek. De ha kész vagy jöhetsz hozzám is! :lol: Az MSN cimem ua. mint a mail.

Ebba írok privit.

Szmet én már kértem volna időpontot a helyedben. Nem kell azt a miskolcinak tudnia.

Ani döbbenet megint sokat nött a pocid!! Néztem az iwiwen :lol: Nagyon tetszik

Mazsi elképzelhető hogy a hormonjaid miatt hullik a hajad, nekem pont stimu alatt nem hullott. Miért nem mész el egy vérvételre?.

Kincs mostmár jöhetnél igazán :(

Kjaja szerintem várd meg a 13. és e nap függvényében dönthettek. Ja és ha akkor sincs eredmény borogass!!! :twisted:

Többiek??

jó hétvégét mindenkinek, és szép álmokat

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


ani: Köszi az infót. Hétfőn hívom is őket és majd megírom hogy mikor megyünk
szmet
 
 


Sziasztok!

Végre már van időpontunk. Január 22. 14 óra. Tándor dokit választottam remélem jól döntöttem.
szmet
 
 


De jó szmet!Kérnek valamilyen vizsgálatot?

Kép
ani0227
 
 


Szia Szmet!

mi is Tándor dokinál vagyunk! nagyon aranyos! tényleg engem is érdekelne, hogy milyen vizsgálatokat kér?!

várom válaszod!
üdv.!
kjaja
 
 


Végül is szerintem igazából nem vizsgálnak meg egyenlőre mert mindent megcsináltak Miskolcon. Először csak beszélgetni fogunk.
Gondolom utána meg ultrang és vérvétel és utána kapom a hormonokat.
szmet
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap voltam a dokimnál UH-n. 0,6 cm a pici babó és JÓ helyen van :D Most kb. 6 hetes.
Hétfőn megyek megint hozzá UH-ra és megnézi hogy fejlődik, utána irány a körzeti nőgyogyi. Lehet elmegyek tápra, mert görcsölget a pocim. Ezt lesz leszámítva rendben van minden. :D Így még a rókákkal is szívesen küzdök....

Puszi nektek és kitartást.
Marcsi
m.marcsi
 
 


Szia Marcsi!

már bocsi, de neked mikor volt valami, hogy baba van? mármint inszem vagy lombik? :oops:

bocsi az értetlenkedést, csak nem értem? mert nem láttam, hogy írtad volna,hogy volt valamelyik a kettő közül! annyi rémlik,hogy Tándor dokit lemondtad!

várom válaszod!

üdv!
kjaja
 
 


Sziasztok

Marcsi nagyon örülök neked/nektek. :lol: vigyázz magatokra, és gyere képekkel is , ha lesz.

Kjaja drukk holnapra.

Ebba??

Timi ilyen sokáig takarítassz, vagy már elmentél Ebbához?? Hogy birod a gyógyit??

Én nagyon gondolkoztam rajta, hogy ezután jöjjek-e erre a weblapra. Olvastam az egyik topicon vmit, és olyan rosszul esett. nem nekem szólt személy szerint, de illik rám is a kép. Meg is erősített abban, hogy jó hogy nem tudja a környezetem. Tudom hogy bárhol lehetnek buta emberek, de nem is gondolnám hogy itt hasonló gondokkal küzdő emberek között találkozom ilyen irásokkal.

puszi mindenkinek, jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

köszi, hogy gondoltál rám! de lehet nem megyünk, mert azt mondta Szűcs,hogy nem biztos, hogy kész lesz holnapra, ezért ma felhívom a kenézyt és megkérdezem, mert ha nincs kész, akkor feleslegesen nem megyünk be! és ez után a kaálit is lemondom!

mivel bántottak meg?! :evil:

üdv.
kjaja
 
 


Kjaja

Ez egy kicsit nekem furcsa hogy ilyen sokat kell várni az eredményre!!

Nem bántottak meg, mert nem nekem szólt! Csak... ... :oops: :(
Idézem: Jaj olyan öreg vagyok és még nincs gyermekem ( jelzem 26 éves) Köv: remélem nem vagyok olyan selejt hogy lombikra kelljen mennem.

No ezekután akkor én a csaj mércéje szerint vén vagyok és full selejt.

Ezért gondolkoztam el, bár én sem így terveztem az életem, és szerintem még nagyon sokan nem.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

hát engem is idegesít, hogy ennyit kell várni rá, és még Szűcs is marha bunkó volt! na mindegy!

hát ez a csaj meg marha barom, hiszen nem is öreg, meg amúgy is! figyelj, ugye nekem vagy lombik lesz vagy inszem, pedig én elvileg, bár nem tom, egészséges vagyok, csak a páromnál van a baj! úgyhogy most akkor én mit írjak?! hát nem írok semmit, mert szeretem és bármit megtennék érte, hogy lássam, hogy milyen boldog lesz a baba miatt!!!

meg amúgy is, az ember soha nem tudhatja, hogy ebbe a mai szar (már elnézést) világban mi lesz vele!

lényeg, hogy ne is foglalkozz vele! ha te egy-két évvel idősebb is vagy, akkor is százszor normálisabb, értelmesebb gondolkodású, mint ez a 26 éves picsa! hát az ilyennek látod nem kéne gyerek, hiszen ha bármi baja lesz, akkor egyből nyávogni fog, hogy hát ő nem erre számított!

nekem ez a véleményem, és fel a fejjel!!! nem szabad törődni az ilyen hülyékkel!
kjaja
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: