Új privát üzeneted érkezett!

Cseriani,
az nem cáfolat ha minden konkrétum nélkül valaki ideírja hogy nekem jó volt! :wink: Az alapvető baj hogy sokkal több a horrormese amit hallottam mint a pozitív élménybeszámoló. De el nem hiszed mennyire szeretnék tévedni, és pár hét múlva azt mondani hogy lányok, le a kalappal a szekszárdiak előtt. Ha jó élményeim lesznek biztosan én fogom a legbuzgóbban népszerűsíteni a helyet :D
Vendég
 


na,hát azt tuti nem fogod mondani,hogy le a kalappal :?
Inkább csak azt,hogy ki lehetett bírni azt a pár napot..és remélem nem azt,hogy túl lehetett élni :twisted:
Vendég
 


ja,el is felejtettem,a dokik tényleg nem mehetnek be ügyelet után,ha szül a kismamájuk :cry:
Viszont egyszerre két ügyeletes van,tehát végülis van lehetőség választani. Hát,köszönöm ezt a választási lehetőséget :twisted:
Kilenc hónapig jársz egy dokihoz,rábízod a babád meg magad,és éppen kkor ment haza az ügyeletből,mikor te szülni készülsz..és cseszheted az egészet :evil:
Főleg,ha olyan az ügyeletes,akit látni sem bírsz :evil: :evil:
Vendég
 

 
 

Cseriani,
tudom, ezt mondta a Varga is. Tudod ám mi lesz a vége ennek a rendszernek (amit a dokim is mondott) aki amikor ügyeletben lesz, akkor a befektetett kismamájának megindítja a szülését. Ennyit ért el az új kórházvezetés, semmi mást.
Vendég
 


hát ja,csak nem minden kismama fekszik be előre. Én nem tudom,mit csinálok,ha a két kedvencem közül valamelyik jut rám :twisted:
Bár,ha jön a baba,nincs visszaút. És ha császár? Jesszus,most megint bepánikoltam. Inkább hagyom ezt a témát,mert csak felidegesítem magam előre,annak meg semmi értelme.
Tényleg,ha ügyeletesnél szülsz,akkor is van boríték meg suska??
Vendég
 


Cseriani,
az ügyeletes semmiféle plusz szolgáltatást nem nyújt, nem megy be munkaidején túl, a saját dolgát végzi amiért a fizetését meg is kapja! Miért adnál neki még pluszban? Ha a dokid a saját munkaidején túl vágtat be hozzád, akkor a rád fordított privát idejét fizeted ki. Nem?
Vendég
 


igazad van,én is így gondoltam,csak kíváncsi voltam még véleményre.. :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Az ügyeletes doki választásról annyit, hogy az én dokim bulizott Szegeden. A két ügyeletes orvos közül meg nem volt választás, két óránként váltoták egymást és éppen akire jutottam az vezette le a szülést. De viszont a szülésznők nagyon kedvesek voltak, meg nekem az ügyeletes doki is szimpi volt (mákom volt)
Vendég
 


Devcsa,
és adtál pénzt az ügyeletesnek? Nem muszály elmondanod ha indiszkrétnek érzed a kérdést.
Amúgy én is úgy gondoltam hogy ügyeletesnél akarok szülni, de aztán belegondoltam egy Huanba vagy egy Pánczél féle ordításba amikor olyan állapotban vagyok hogy még csak ki sem tudom kérni magamnak a hangot... :? hát túl kényes téma ez. Nincs is igazán jó döntés, csak megpróbálja az ember a babájával együtt megúszni a dolgot.
Vendég
 


Szasztok!
Húúú, hát tényleg jó sokat írtatok! :)
Szerintem ne féljetek. Akkor se, ha az ügyeletesnél kell szülnötök. Nem mondom, hogy fenenagy kórházi tapasztalataim vannak, de több olyan kismamával beszélgettem, aki frisssen szült, és rosszat egyik se mondott a dokiról, akinél szült. (Bár ebben lehet, az is közrejátszott, hogy nem is volt fogadott dokijuk, és azért volt normális velük az, akinél szültek) :shock: Á, namindegy. Elég sok doki van ott. Nem biztos, hogy kifogjátok a Pánczélt, meg a Juant (Cseriani, ki a két kedvenced?) :wink: Meghát ez is esete válogatja, volt, akinek bejött a Pánczél is ( :shock: :shock: :shock: ), a Juant is sokan dicsérték - épp annyian, amennyien szidták... :cry:, a többi meg szerintem korrekt. Többen mondtátok, hogy a Kőszegi is gáz - én róla sem hallottam rosszat. (ÉN.) A Faludit meg egyenesen az egekig magasztalta a barinőm, aki nála szült.
DE NEM VAGYUNK EGYFORMÁK ugye. És a dokik is lehetnek bénák az egyik esetben és szuperek a másikban.
Én se értek egyet az új fődoki rendszerével, de egy valami van benne, ami jó - esetleg. Amiért elvileg be is vezette. Az, hogy hullafáradtan nem áll oda a dokid melléd, és nem csinál valami irtózatos hülyeséget. Pontosabban: egy tényező így kiküszöbölve.
Horrormesék: én is rengeteget hallottam, azért is mentem Bonyhádra. :cry: Aztán utána Szekszárdon semmi horrorral nem találkoztam... Pedig tényleg feküdtem bent párszor (4x). Úgyhogy megdőltek az előítéleteim. Remélem, Áfi, te is így leszel. És igazad is van: papolhatunk mi neked itten arról, hogy nem is olyan szörnyű az egész... A saját tapasztalat az igazi. Én is nagyon remélem, hogy azt mondod majd - cseriani után szabadon -, hogy ki lehetett bírni. (Azt azért szerintem se mondod, hogy le a kalappal...) Nekem összességében jó emlékeim vannak az egészről. Már amennyire kórházról lehetnek...
Ja, és az ügyeletesnek én se adnék pénzt. :wink:
Vendég
 


Ja, és: szia, Gyike! Mesélj sokat!
Edieddel mi lehet?
Vendég
 


Emma,
tök szuper dolgokat írsz! Csak egy helyen vannak aggályaim. Értem én hogy így nem áll oda a doki hullafáradtan melléd szüleszteni vagy műteni, de a szülésindítás sem veszélytelen. Bizonyítottan sokkal több indított szülés fejeződik be császárral mint magától indult, és a szülés közben a komplikációk is nagyobb számban fordulnak elő. És nem én találtam ki hogy ez lesz a bevett szokás, nekem a saját dokim mondta hogy befektet, s mikor ügyel megindítja hogy táguljak kicsit, és megcsászároz. Szerintem ez nem csak neki jutott eszébe. Akkor inkább hagynák a rendszert a fenébe ha javítani nem tudnak rajta. És ez tulajdonképpen az egész egészségügyre igaz... :( :?
Vendég
 


Áfi, hóttigaz, amit írsz. Totál egyetértek. Csak próbáltalak bíztatgatni itten benneteket... :wink: Nekem se szimpi ez az indítgatás, meg a szülés természetes menetébe beavatkozás, és félnék is tőle. De hátha szerencsétek lesz, és épp akkor indul be a szülés, mikor a dokitok is bent van... Végülis mennyi az ügyelet utáni kötelező pihenőidő? 1 nap? Vagy hogy? Nem tudjátok? Mert akkor csak azt az 1 napot kellene kibekkelni... Utána meg már bemehet a doki... Vagy nem? Meghát nem ügyelhetnek korlátlanul sokat (mondjuk egy héten egyszer? kétszer?)... És ez a szülesztőkorlát (vagymitmongyakmárá) csak az ügyelet utáni időre vonatkozik, ha normálisan, 8-tól 4-ig van bent, akkor visszamehet, nem? Vagy nem? VALAKIIII! Erről mit tudtok? (Én is szeretnék még szülni majd, vénségemre...)
ÁÁÁÁ, lényeg, hogy tényleg mindenképpen sz@r ez. A hullafáradtságos dolgot a fődoki védelmében meg visszaszívom... Egy tényező tényleg kiküszöbölve, de helyette bejön az a másik, amit írtál, és ami tök nyilvánvaló; az indítgatásos rendszer, ami télleg nem kockázatmentes.
Na, jól elagyaltunk itten e késői órán... Megyek, dolgozom... :?
Vendég
 


Emma,
dolgozol 11 után? Te jó ég! :( Én már aludtam :P
Kérdeznék valamit, de ne utáljatok érte légyszíves! (Bárki aki tudja) Van a gyermekágyas osztályon partos szoba? :oops: Nem is tudom melyik osztályon egyszer láttam direkt atomerőműves dolgozóknak fenntartott szobát. Talán a nőgyógyászaton? De rég is volt, meg nem is emlékszem biztosan. Akik bennvoltatok pár napot biztos tudjátok.
Vendég
 


Szasztok!
Ja, dolgoztam, egyig... most meg itt öntöm magamba a kávét (de csak mérséklet koffeintartalmú), mer kisebbik gyermekem úgy gondolta, eleget aludtunk... Most itt csuklik a kezemben és csapkodja a klaviatúrát.
Naszóval. Úgy tudom, nincs partos szoba lent... Fent van, az tök jó. (Mármint fent a nőgyógyászaton.) De holnap v. holnapután gyön barátosném, aki a nőgyógyon abban feküdt, utána szült, úgyhogy ha a gyerekágyon is van, akkor tud róla.
Szóval, sokkal okosabb nem lettél, Áfi - de ha előbb befektet ez a jóember - amit ugye senki se szeretne -, akkor fent tuti feküdhetsz ott. :? Van TV is, ami azé is jó, mert kint meg nincs már. Tudjátok, miért? Mert a nőcik mindig veszekedtek, hogy mit nézzenek, és a nővérkék - vagy kik - meg úgy gondolták, hogy akkor ne nézzenek semmit.
:evil:
Vendég
 


Emma,
dejó hogy meg tudod kérdezni nekem! Meg még az is érdekelne hogy nem én vagyok ám partos, hanem a férjem. Akkoris fekhetek partos szobában? És kell érte külön fizetni? Légyszíves kérdezd körbe a dolgot! Köszi! És akit hamarabb befektetnek, az a nőgyógyászatra kerül? Ezt se tudtam, persze hova is kerülhetne...
TV: Pécsen mikor feküdtem, oda lehetett bevinni TVt. Gondolom azoknak akik hosszú ideig voltak benn. Nem egy szobában láttam privát TVt, de volt kinn a folyosón is. Mondjuk utáltam mert én csak híradót nézni jártam ki, az kerek fél óra, de ennyi időre se tudták soha befogni a szájukat. Nem TVzni jártak ki a TV elé hanem beszélgetni :twisted:
Vendég
 


Hali!
Megkérdem! Tuti használhatod azt a szobát, mert a bnőmnek is a férje volt - de nem is partos, hanem atomixes, mégis... Jó is volt szegénykémnek, bent feküdt 2 hónapig, nem kellett keverednie mindenféle... hm... népséggel. Akkor ment ki, amikor akart, ott bent meg nem zavarta senki.
Itt is lehet bevinni tv-t, volt több szoba is, ahol a sajátot nézték.
Ja, és az is jó, hogy zárhatóak a szobák! Itt kell is... Én ezért is örülök, hogy korlátozták a látogatást.
Mondjuk, a szobatársad ellen nem sokat tehetsz, max átkéred magad egy másikba - már a "rendes" kórteremre értem. A partosban is 2 ágy van, de tuti, hogy nem fogsz ki egy ... olyant... szal érted...
NNa.
Amikor még volt tv, én is így voltam... állandóan üvöltött, hülye sorozatok mentek, és egyfolytában ment a szöveg. Úhogy én se néztem, magam részéről meg örültem is legutóbb, hogy nincs.
Gyerekágyon meg egyáltalán nem is volt soha, gondolom, azért, hogy a babájukkal foglalkozzanak az anyukák, ne a csacska angyallal, vagy mifenével.
:roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát, nem semmi ez az egész az ügyeletes orvosokkal meg a nem ügyeletes választott dokikkal! Én azért remélem, december végéig letisztulnak a dolgok, bár ez tudom, nem vigasztalja a hamarosan szülőket! Jaj, én meg karácsonykor fogok szülni, vajon mi lesz akkor a helyzet? Mivel jár egy háromnapos ünnep a kórházban?
Más kérdés, lehet, hogy nem ide illik, előre is bocs: a székrekedésem kezd krónikus méreteket ölteni, utoljára egy hete voltam úgy igazándiból WC-n, már gyümölcsöt eszek gyümölccsel, meg tejet iszom hozzá, de egyszerűen nem megy, félek, hogy ki fog jönni az aranyerem az erőlködéstől... Nektek milyen módszeretek van ilyen problémák kezelésére (ti. székrekedés)? Hálás lennék...

Kép
Kép
banoed
 
 


Banoed,
a lányom dec. 20-án szültem (nem Szekszárdon) én is nagyon féltem hogy a karácsonyt benn töltöm, de 24én reggel hazamehettem :D
Székrekedés: a helyzet az hogy nekem sosem volt (hasmenésem annál gyakrabban) de eselteg megpróbálhatnál valami gyógyszertári cuccot, valamit biztos lehet babásan is. Ilyenekre gondolokhogy Guttalax meg van valami gyümölcskocka is... gyógyszerész néni biztos segítene hogy mit lehet meg mit nem. Meg ilyenekről hallottam (nem tudom mennyire hatásosak) hogy aszalt szilvát este beáztatni vízbe, reggel megenni a szilvát és meginni a levét is. Vagy esetleg napi 1 activia :wink:
Vendég
 


Banoed,
ha esetleg tudod mitől van szorulásod az meg nekem jönne jól tanácsnak... szedsz valamit?
Vendég
 


Áfi, nem szedek semmit, dehogy szedek! Kivéve a heti 2-3 szem Gravidát. Annyira hasmenésed van? Hú, nem tudom. Nem lehet, hogy a cukros diétád miatt. A banán megfogja, de hát a cukortartalma az magas...Köszi a tanácsokat! Megyek gyógyiba nemsokára, kifaggatom a patikusnénit! :)

Kép
Kép
banoed
 
 


Banoed,
ne mondd el senkinek de nem diétázom :wink: nekem világéletemben minden vacaktól hasmenésem volt, ki is vizsgáltak, irritábilis bél szindróma a jelenség neve (IBS) gyakorlatilag túlérzékenyek a beleim. Van is rá gyógyszerem, de persze babásan és szopi alatt nem szedhetem :?
Vendég
 


Sziasztok!
Emma! Itt vagyok én is csak nem tudtam belépni, új regisztrációt kellett csinálnom.Nagyon jól esett, hogy hiányóltál, csak olvasom amit írtok!
A helyzet nálam még mindíg ugyanaz, mesi sehol. De nem idegeskedem mert a doki kb. 6 hetet mondott. Most vagyok az 5. héten. De azt megmondom, még nem vártam ennyire soha mint most.Üdv: Edina
edied78
 
 


Szasztok!
Banoed, a Gravidában nincs vas? Mert lehet, az fogja meg... Én az Elevittel jártam így, pedig én is ritkán szedem/tem. Majd írdd meg, mint mondott a gyógyszerész, de az Aktívia tényleg jó! Próbáld ki! Én is így voltam, megettem egy jó nagy dobozzal, hááát... ne tudd meg. :P
Még ehhez a témához: a kórházban kaptok majd hashajtót (feltéve, ha nem hazudjátok azt, hogy már sikerült a dolog - ugyanis a szülés utáni naptól minden reggel rá fognak kérdezni...:x), NEHOGY BEVEGYÉTEK AZ EGÉSZ TABLETTÁT! Azt fogják persze mondani, hogy deigenishogyazegészetmegkellenni, de én Hannánál csak a felét vettem be, és jaj... Most a negyedét, és hát ez is elég volt... Jó, mondjuk mindenki máshogy reagál rá, de sztem az egész mindenképp brutális adag.
Császárosoknál máshogy van, asszem, ott ricinus (bocs, ha mégsem), és ott meg is kell mutatni a produktumot, hogy kikerülhess osztályra... Legalábbis barátosnőm ezt tapasztalta; egy éve szült császárral.Cseriani, te mit kezdtél a helyzettel? :wink:
Vááá, Áfi, az durva... (az IBS)
Edied, örülök, hogy itt vagy! A helyzet ismerős, mármint a "nem vártam ennyire soha mint most..." Hát, akkor kitartást. Aztán várjuk a híreket! :D
Vendég
 


Emma,
most komolyan a kakimat kell mutogatnom??? :shock: 26 évesen ha azt mondom voltam wc-n nem hiszik el??? Na ne szórakozzanak! :evil: Császárosokat mellesleg baromság ricinusozni (persze tudom hogy csinálják csak háborgok magamban) mert a császársebtől igen igen lassan mozog az ember és komoly a veszély hogy nem ér el a wc-ig ha esetleg a második kanál förtelem már mégsem kellett volna...
Vendég
 


Szia Áfi!
Én is szörnyülködtem... nade erre is rákérdek holnap a barátosnőmtől. De az tuti, hogy így mesélte, és mikor anyu 20 éve szülte az öcsémet szintén császárral, akkor is így volt... Szerintem is gáááz...
Hát, igen, azért írtam, hogy ne vegyétek be az egész tablettát se, mert itt is volt olyan, aki nem ért ki a klóig...
Vendég
 


Ja, és nem is császárral szült... :?
Vendég
 


Áfonya! :)

A gyermekágyon tutira NINCS Part-os szoba! :( Ha lett voltna, én is oda mentem volna!

Kép Kép
kismokus
 
 


emmamami Kristóf természetes úton született, nekem előre szóltak,hogy nehogy bevegyem a két tablettát,csak az egyiket. Bevettem egy bögre tejeskávéval,5 perc múlva szó szerint futottam a klotyóra. Persze a másik bogyót lehúztam a wc-n :D
De jó,ha mondtok császáros tapasztalatot,mert nagyon azt érzem,hogy ott kötök ki :cry:
Nekem székrekedésre bejött a szilvalekvár,a baracklé,az aktivia is tényleg jó.
Vendég
 


jajj,elfelejtettem,a pörköltcukros kamillatea isteni székrekedésre,Kristóf rendszeresen itta,mikor kellett..vagyis mikor nem tudott :cry: szóval,értitek...
De ez durva,hogy mutasd meg. Ez nem sérti az emberi jogokat??
És ha te véletlenül lehúzod??
Vendég
 


Kismókus,
most elszomorítottál :( :( :(
Nem is azért mert olyan extra igényeim vannak, csak gondoltam ott jobban békénhagynak a babával. Akkor marad (ha befektetnek) a nőgyógy. osztályon a nyugalom, apát már rá is uszítottam a témára hogy tudja meg hogy lehet igénybe venni, kell-e valami igazolás vagy ilyesmi...
Cseriani,
miért érzed a császárt? A farosság miatt? (Most remélem nem írtam hülyeséget... ugye neked visszafordult, és most csücsül a kisasszony? ) Hát ismerve a szekszárdiakat nem gondolkodnak ha vághatnak is, de azért ne sirasd még a szép természetes szülésed! Még van pár hét!
Kép
Vendég
 


igen,a farosság miatt érzem :cry:
A doki szerint is megpróbáljuk majd,bízok benne,de kicsit félek is,hogy ne legyek komplikáció :(
Ugye Kristóf 2xszívófogós volt,meg szépen mondva is úgy préselte ki belőlem szegény Wallner. Ezért félek,és egyre jobban rettegek :cry:
De épp az elöbb olvastam a pampers honlapján,hogy még bőven van esélye megfordulni. Hát,én bizakodó vagyok :wink:
Vendég
 


én egyébként olyan vagyok,ha most 100%-ig kijelentené a dokim,hogy márpedig meg fog fordulni,akkor sem hinném el :cry: :oops:
Mesélek valamit,de ne akadjatok ki:tegnap vettem még egy-két dolgot,köztük kisplédet. Régóta nézegettem a rózsaszín kisplédeket,meg is vettem egyet,aztán kicseréltettem egy halványsárgára. Nem mertem elhozni a rózsaszínt :(
Pedig egyértelműen látszik,hogy kiscsaj,de akkor sem mertem :cry:
Mostmár bánom :oops:
Hát,ilyen vagyok sajna :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Barinőmet emilben megkérdeztem, mihelyzet partos szobával. Ő meg: "úgy lehet bekerülni, hogy a szocpol. osztályon (asszem így hívják) az Erőműben kell kérni igazolást, hogy a hozzátartozója partos, és azt oda kell adni a kórházban". És ő is írta, hogy a gyerekágyon nincs partos szoba. Naszóval, ez a menet. Legalábbis ez volt 1 éve.
Cseriani, tudom ámám, hogy nem voltál császáros, csak béna voltam és rossz helyre írtam a neked szántat...
Tényleg, basszus, a "mi időnkben" - vagyis mikor Kristóf meg Hanna született - kettő bogyót adtak... Biztos tanultak a tapasztalatokból és azé adnak már csak egyet... :twisted: ÚRISTEN, MI LETT VOLNA VELEM , HA BEVESZEM MIND A KETTŐT??????????!!!!!!!!!!!!! Mikor a féllel is kínlódtam... :shock:
Cseriani, most akkor menjél el, és vegyél egy rózsaszínt is. :wink: Tuti kiccsaj. Majd meglátod. És még bőven megfordulhat, látod. Meg úgy van az, hogy Kristóf már megcsinálta neki az utat kifelé, a második gyerekek általában könnyebben születnek (nem azt mondom, hogy kevésbé fáj, sőt...) Megintcsak az én példám: Andriska 14, Hanna 4, Ármin meg 2 óra alatt jött világra. Szeretnék még egyet... Lehet, be se érek vele Szekszárdra? :shock:
Nameg azt írta a Czeizelprofesszorbácsi, hogy a 2. gyerek megszületése a legkockázatmentesebb. Ő meg csak tudja... A 3. már nem annyirahűdeszuper ebből a szempontból, és így "romlik" a helyzet tovább.
Vendég
 


Sziasztok lányok

Most egy darabig biztos nem tudok írni, ugyanis ma voltam CTG-n és közbe rosszul lettem, felküldtek UH-ra ahol kiderült kevesebb a magzatvizem és már G-2 a lepényem úgyhogy még ma délután be kell feküdjek Szekszárdra, tökre sírtam.

Ha megjöttem írok.

Kép
timesz
 
 


Sziasztok!

Nálunk megvolt a nyaralás, nagyon jó volt.

banoed! Próbáld meg, hogy éhgyomorra iszol langyos vizet, hátha segít a székrekedéseden. Ez csak tipp, nekem néha használt.

Hát ez a szülés utáni hashajtó tabletta nálam elég érdekes dolog volt, a szobatársam mondta, hogy nehogy bevegyem mind a kettőt, (nálunk is 2 db volt) csak egyet. Hát bevettem, másnapig semmi, aztán bevettem a másodikat is, és az nagy nehezen estére már hatott. Nagy megkönnyebbülés volt, mert már beöntéssel is ijesztgettek.

Hát mi most tervezgetünk kisfiúnknak egy tesót, de ezek az állapotok kicsit megriasztanak. Van egy barátnőm, aki most volt bent a kórházban vérezgetés miatt (15 hetes terhes) és azt mondta iszonyú nagy fejetlenség van. Nagyon beszigorított az új fődoki, és még az orvosok között is néha nézeteltéréseket szít. Egyébként mikor Zsombit szültem, kibirható volt minden, bár nekem is voltak problémáim, de azért minden megldódott.
Áfonya, timesz szerintem se aggódjatok annyira, hamar eltelik az az 5 nap amíg bennt kell lenni.

Cseriani! Miért nem vetted meg azt a fránya rózsaszín takarót! Mostmár nem hiszem hogy kukacot növesztene. Képzeld ma Zsombi pelus nélkül kakilt! Nagy újság mi? Na jó nekem az! Talán apró kis lépéseket teszünk a szobatisztaság felé!

Sziasztok!
Heni
hena
 
 


Hű, timesz szorítok, nem lesz semmi gond! Reméljük nem kell sokáig bent lennetek.
Fel a fejjel, a pocaklakóért mindent!

Heni
hena
 
 


Timesz,
nagyon nagyon sajnálom!!!
Kérlek (ha akarod) add meg a mobilszámod, szerdánként megyek be úgyis a kórházba szülésfelkészítő tanfolyamra, szívesen meglátogatlak! És én is megadom, így tudsz írni egy SMSt ha van valami, én meg tudatom a topikban a lányokkal.
Nemsokára anya leszel! (csak még 3 hetet bírj ki!) SZORÍTUNK!!!
Vendég
 


Sziasztok! Először is Timesz, nagyon-nagyon szorítok neked!!! Másodszor,én is császárral szültem az elsőt,ricinust hoztak hogy igyam meg.Szerencsére nem várták meg mert 1 óra volt mire leszálltam az ágyról,még jó hogy nem húztam meg,mert iszonyat az íze(szerintem) így úgy ahogy volt kiborítottam a csapba :D Jött is a nővérke hogy na megittam én meg bólogattam nagyokat hogy persze. Majd csak másnap kérdezték hogy volt-e eredménye a ricinusnak akkor szintén bólogattam hogy igen közbe meg nem is :wink: Majd mikor hazajöttünk akkor rendeződtek ezek a dolgok nálam.Bonyhádon nem csináltak belőle problémát szerencsére. Semmi mutassa meg anyuka nem volt,elhitték és kész.

Kép
Kép
josi
 
 


köszi lányok!

Összepakoltam a cuccom (a szülős cucc kivételével - talán az még azért nem kell) most várom apát, hogy bevigyen.

Áfonyaaa! A számom: 06 30 2 78 1106 ha van kedved holnap tuti bennt leszek, hacsak nem pont vizsgálaton.

Kép
timesz
 
 


Timesz,
én privátban adtam meg a számom, ha kiderül hogy hányas szobában vagy dobj egy SMSt, és holnap délután felvidítunk! :wink:
Vendég
 


Mik történnek, amíg nem vagyok... :cry:
Timesz, ha még olvasod: nagyon szorítunk neked, de hidd el, nem lesz semmi baj! Mindjárt töltöd a 34. hetet, ha neadjisten, meg kell, hogy szülessen a manó, akkor is rendben lesz, nefélj. De tuti nem kell, csak odafigyelnek rád és ez jó. Vigyél sok olvasnivalót, nekem az segített! Minden Ok lesz, meglátod.
Vendég
 


Hű csajszik, remélem, hogy nagyon rosszul tudom ezt a kaka-ügyet... Itten felkorbácsoltam a kedélyeket, ha mégse így van már... Esküszöm, utánajárok.
Vendég
 


lányok írtam sms-t timesznek,írok,ha ír valamit. Mostmár én is izgulok,ugye 3 nap különbséggel vagyunk kiírva :shock:
Vendég
 


hali lányok

nemrég írt Timi,még a betegfelvételre várt. Nem sietik el a dolgot,az tuti. Mikor én 38 hetesen bekerültem Kristóffal,aznap semmit nem csináltak!!!De tényleg. Meg sem vizsgáltak :evil:
A guta ütött meg,hogy akkor miért tartanak bennt :twisted:
Remélem azért Timi nem így jár.

Heni,csak így tovább. Zsombi szólt,hogy kell neki?? :D

Emmamaminak már írtam,de megírom itt is a számom ,ha esetleg bekerülök,légyszi öntsetek majd belém is egy kis lelket :oops:
06-70/2801263
Vendég
 


Sziasztok, most is két hashajtót adnak, és senki nem néz utánna a székletednek. Ha azt mondod volt akkor elhiszek.
Vendég
 


Sziasztok!
Na, azé megkérdeztem a tavalyi császáros barátosnőmet mégiscsak... Azt mondta, vacsi után szennateát adnak, ami nem fejti ki rögtön a hatását... És meg kellett mutatniuk a dolgot. De biztos meg lehet úszni valahogy. Mondjuk megmondja az ember, hogy nem mutatom meg, és kész, vagy lehúztam, vagy mittomén. Igenis személyiségi jogok meg ilyesmi. Előbb-utóbb csak kiteszik az embert...
Heni, hajrá! Mennyi idős kicsifiad?
Vendég
 


Cseriani!
No para! Má' mé' kerülnél be? Nyugi. Timeszékkel sem lesz semmi baj.
Vendég
 


Cseriani,
elmentettem a számod! :wink:

A kaka ügy kezd humoros lenni :lol: :lol: :lol:

Partos szobáról annyit sikerült megtudnom, hogy kell kérni igazolást, és a kórháznak elküldi az erőmű faxon az igényt, meg adott emberkénél is van példány, és azt kell lobogtatni. Mondjuk sokra nem megyek vele ha a gyermekágyas osztályon nincs ilyen, de ki tudja ha bedugnak előre még jól jöhet a nőgyógyászaton.
Vendég
 


Devcsa, ez tök jó, de mi itten most a császárosokon agonizálunk... Amúgy tényleg úgy van ahogy mondod.
Dehát sztem itt SENKI NEM FOG CSÁSZÁRRAL SZÜLNI. És kész... :wink: Nemdebár?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: