Új privát üzeneted érkezett!

Zsebi!

A párom múltkor legyalulta a gépet, és a drága elfelejtette elmenteni azt a címet, ahol a disney-s (kifesthető) képek vannak. Ha nem gond, elküldenéd a címet, ahol ezeket találni.
ne haragudj, hogy már megint ezzel zaklatlak!

Köszi

Timi
latimi
 
 


Sziasztok Lányok! :D :D :D

A lényeggel kezdem!!!

Képzeljétek el: Az UH-on láthattam a kicsike kis potykamanónkat végre!!!! Annyira hihetetlen! Olyan boldog vagyok! :lol:

Kata - :D köszi mindent, van egy aranyos nőgyógyászom, csak éppen elutazott, írtam is a hosszú levelemben csak lehet hogy éppen afölött véletlen átsiklottál, egyébként is egy kicsit ömlesztve írtam és gyorsan, talán tele hibával is mert izgatott is voltam, és kicsit elkeseredett is. Egyébként meg most amíg várakoztam, vérvételre beszélgettem egy hölgyikével aki azt mondja hogy az én orvosom már nem is vállal szülést, mire a mellette ülő hölgyike is megerősítette ebben. :( Na ez megint lesúlytott picit, nem tudom miért, igaz hogy idősebb orvos de akkor is, most megint csak tanácstalan vagyok, de úgyis megkeresem ha hazajön. Igaz hogy nála a magánrendelőben nincs is UH-os készülék, de Ő minden vizsgálatra a korházba szokta hívni a pácienseit, elég egyszer elmenni a magánrendelőbe aztán mindent lerendez a korházban, nem az a pénzéhes fajta...

Zsebike drága - :D Nagyon ügyi az Anyukád! De szép kis sztereo-garnitúra! :wink:
Köszönöm a szurkolást, meglett a hatása!!! Este alig bírtam elaludni, még hajnal fél 2-kor fent voltam. Járt az agyam.
Egyébként meglepetés volt az orvos, mert mintha nem is ugyanaz az ember lett volna, mint aki legutóbb. Jött időben ahogy megbeszéltük, és bár sokan álltak az ajtó előtt engem és még egy másik hölgyikét rögtön vitt az UH-hoz és rögtön meg is csinálta. CRL. 6mm, YS: 4mm és a terhesség kora 6 hét. De azzal van egy kis ellenvetésem, mert szerintem kevesebb, nem lehet annyi. Mivel pontosan tudom, hogy az utolsó rendes mensim óta kétszer voltunk együtt, igaz hogy éppen a ciklusom 13. és 15. napján, de úgy látszik véletlen nagyon jól irányzott volt!! :P Máskor meg egy hónapban 15-ször is szerettük egymást és mégis semmi. Ez mégiscsak egy csodababó! Nem tudom ezt egyébként, hogyan számolják???? .....

......Tudja valaki? Hogy számolják ki hogy milyen korú a terhesség?

Hát ez történt! És azóta csak ténfergek és fogdosom az UH-os papírkát amit kaptam, és viszem magammal mindenhova, és tapogatom a pocakomat. :)

Megyek kicsit pihizni. Szép napot Mindenkinek!

Manó
potykamanó
 
 


Melcsi!
Mi van veletek?
FArkasok J
farkasok
 
 

 
 

Sziasztok

Manó nagyon nagy graula a picurodhoz!!!!

nekünk 16-án kell menni legközekebb UH ra, már nagyon várom hogy láthassam a piciket, kíváncsi leszek, hogy 2 hét alatt mennyit nőnek :lol: meg akkor találkozom először majd azzal a dokival is akit ajánlottak sokan, és akit választottam, hát nagyon kíváncsi leszek rá is, ( remélem jó választás lesz :oops: )

Kép


Judit
pbj12
 
 


Sziasztok

Potykamanó
hát akkor nektek hatalmas gratula, nagyon ügyik voltatok, csak így tovább. És akkor mostmár pihiz sokat. Vagy már táppénzen is vagy?

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Potykamanó!
Gratulálok az új kismaminak. :) A táblába visszatehetlek?
A terhességet úgy kell számolni hogy mindig az utolósó mensi első napjától. Tehát a terhsség mindig idősebb mint a baba.

Timi!
Estére előkeresem és küldöm. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

Köszi.

Timi
latimi
 
 


Pbj!
És ki lesz a választott orvosod,melyik intézetben szeretnél szülni?

Hallottátok a miniszterelnök új agyszüleményét, hogy attól függetlenül hogy helyi kórház, ahova tartozol vagy választott 30 ezret kéne fizetni egy alap szülésértm és ha alternatív módot választasz akkor többet.
Jó ez is csak tervezet de azért ez már felháborít. Ha itt szülök újpesten ahova való vagyok lakcímileg akkor milyen alapon kérenk el 30 ezret????? Ha nincs pénze az emberenk akkor mi van? Marha jó. Aztán lehet csodálkozni hogy egyre többen fognak megint itt ott amott szülni.
Az egyéb műtétekért is kell majd ezentúl fizetni?

Bocsi a kiakadásomért de most olvastam egy másik fórumon erről és hát ez már tényleg sok......

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Potykamanó! Olvastam, hogy van egy jó dokid, csak épp nincs itthon... Ezért írtam, hogy keress egy másik jót, ha muszáj. Gratulálok a csodababához! A terhesség korát az utólsó menszesz első napjától számolják (aztán pedig a kora terhességi uh-okkal pontosítják, ha kell). Vigyázz nagyon magatokra!
Melcsi, merre vagy?
Zsebi! Nagyon szépek a takarók és az óra is! Úgy szeretnék én is bekukucskálni a pocakba, de majd csak a jövő héten lesz aktuális. Teszek fel képet, de már 1 hónappal ezelőtti, remélem, látszik...
Kép 2006_10_09

dkata
 
 


Zsebi :)
Margit kórházat szemeltük ki, és Sztanyek Dr-t. De 16-án fog eldőlni, hogy milyen, mert én még nem ismerem, csak ajánlották, remélem nem lesz csalódás

PHPBB kód:
Kép

Judit
pbj12
 
 


Köszönöm a gratuációkat!

Zsebike - nem emlkékszel véletlen hogy mi volt az a hüvelygolyó
amit kikevertetett az orvosod? Neked is gombás eredetű volt?

Manó
potykamanó
 
 


Manó!
Nincs neve mert receptre írta fel az összetevőket és úgy készítették el. Nem nekem nem volt gomba folyásom volt azt mondta előzzük meg a bajt és kaptam öt golyót.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Először is Zseboroszlán nagyon remélem, hogy nem haragszol rám, hogy a II. klinikás topikon megemlítettelek. És olvastad az Origo-t most, hát nem semmi, pedig ha sikerül a kistesó azt is Gimesnél szeretném.

Potykamanó
amit Zseboroszlán ír, amit csináltatni kell golyó az jó gombás fertőzésre is mert nekem is ilyet írt fel a doki (ugyanaz)

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
Nem haragszom szokatm én oda írni, most pont olvastam. Csak ott túl sokan vannak és nem tudom követni az eseményeket. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
Igen, az bizti hogy sokat, talán ezért is írtam oda már nagyon régen.

szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsebike, Erika - köszi, holnap úgyis megyek a háziorvoshoz és majd megkérdezem ismeri-e azt a bogyót. Hátha felírja Ő is nekem. Vagy ha nem megy majd próbálkozom a gyógyszertárban, hátha tudnak segíteni.

Jó éjt Mindenkinek. Manó
potykamanó
 
 


...jajj, még azt akrtam kérdezni, hogy felírtak nekem egy bizonyos Duphaston tablettát, a sárgatest erősítésére. Ezt ok nélkül is szedni kell? Vagy ezt amolyan biztos ami biztos alapon jó ha szedi az ember? Gondolom ártani biztos nem árthat, igaz?

Manó
potykamanó
 
 


Manó!
Nem nem árt a Duphaston én is szedtem egészen a 13. hétig napi 3X1-et. Amolyan biztosítás ha ne adj Isten a szervezeted nem termelne elég progit (mert ugye ez kell a tehrességhez) akkor ez potolja. Ne félj tőle semmi baj a lombikosok valamilyen formában mindenki kap ilyet tutod anno az utro ez a szájon áti verzió. :)

A háziorvos szerntem nem fog tudni neked ilyen "keverőset" írni. D e a gyógyszertárban biztos tudnak segíteni hogy gombára milyen recept nélkül kapható cucc van amit a kismamaák is kaphatnak.

Mikor lesz a saját dokid?

Szép álmokat mindenkinek.

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

Sikerült megtalálnod a dysney-s oldal címet?

Timi
latimi
 
 


Szia Zsebike!

Hát valóban, a háziorvos nem tud, a gyógyszertárban ugyanúgy kiakadtak egyébként mint mi, hogy a canestent írta fel a doki, azt mondták, jó hogy nem használtam és semmiképpen ne is használjam. Hát mit lehet erre mondani. Hogy bízzon az ember ha egy orvos ilyen marhaságot csinál? Az én orvosom 27-én jön haza.

Amúgy megint gondban vagyok, mert befizettünk egy útra már korábban Luxemburgba, mert a férjem haverja viszi a buszt és így igazából csak a szállásra kellett pénz, az utiköltségre minimálisat kért. És mi örültünk, de most nem tudom. Buszos utazás, hát nem kevés az út és 10 napra mennénk. Ti el mernétek utazni? Nem tudom ebben hogyan dönthet okosan az ember. A nyaralásomat az idén elajándékoztam anyukáméknak munka miatt, most ezt a lehetőséget is dobjam ki az ablakon? De hát 6 hetes terhesen az ember bevállalhat egy külföldi utat? Végül is csak az oda-vissza buszozás lenne a hosszú. Ott lehetne pihenni is. Viszont otthon is azt érzem, hogy gyorsan elfáradok, szurkál a hasam, kicsit puffad is. Vagy ez normális jelenség? Szerintetek? Egyszerűen nem tudom, hogy mi lenne a helyes. Azt nem tudhatom hogy lesz-e bajom? Csak ugyebár köztudott dolog hogy az első 3 hónap rizikós lehet.

Mondjatok valamit...

Manó
potykamanó
 
 


Timi!
Ne haragudj.Tegnap elfelejtettem.
Most potoltam a hiányt!

http://www.hossa.net/window%20color/dis ... disney.htm
itt vannak a minták. Mit készítesz? Majd megmutatod?
Hogy vagy?

Manó!
Nekem is sokáig dilemma volt az utazás. Jó az elején eszembe se utott a vérzés és egyéb dolgok miatt aztán mikor elmúlt az anyós meg kiszekált hogy menjünk hozzá 500 km. oda vissza belülről éreztem ne szeretnék és végül a doki is megerősített hogy ikrekkel nem kéne.
De millió ellenpéldát tudok hogy utaztak repültek tehresség alatt és nem lett baj.
Nehéz ügy.... szerintem ha belülről úgy érzed, hogy nem kéne menni akkor ne menj, mert akkor végig azon fogsz agonizálni hogy biztos nem lesz-e baj.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok!

Hű, úgy látom, szinte mindenki belefogott költözésbe vagy felújításba! :lol: Nálunk is időszerű lenne, de tudom, hogy mekkora meló, és nem nagy kedvem van belefogni. :roll: Ti hogy bírjátok a kuplerájt? És a melósokat? Én igazán csak a végeredményt szeretném! :)

Potykamanó,
üdv, és nagy gratula a csodababához! :lol:

Pbj,
nagyon cukik a babáid! :lol:

Anikó, Zsebi,
hihetetlen! Gyönyörű pocakok! :lol: És hát milyen nagy mindkettőtöké! Anikó, kb. az én hasam is ekkora, de azt hittem, ez nagyobbb a kelleténél, most viszont megnyugodtam, hogy tök ok! :lol:

Dkata,
Nagyon szép a te babád is, és mennyire jól kivehető rajta minden! :lol:

Nviki,
mikor legutóbb bejelentkeztél, láttam, hogy már hol tartasz! Mindjárt szülsz! :lol: :lol:

Orsi,
gratula a babócához meg a kis szivecskéjéhez! :lol:

Pompomlány,
babócák? Tünetek?:-)

Erika,
hogy vagy? nagy a várakozás? :)

Melcsi, Nikso
merre?

Én ma voltam genetikai UH-on a Praxisban. Gyönyörű gyerekem van ám! :lol: A tarkóredője 1,6 mm, megvan a kis orra, és kb. 6 cm! :lol: Győrffy úr szerint minden ok! :lol: Azért a 18. héten megyek még hozzá. És hétfőn is megyek, akkor genetikai vérvételre, aminek egy órán belül meglesz az eredménye! Már várom, de azért kicsit izgulok is! :lol:
20140901102739
 
 


Hajni,

de irigyellek, hogy már ilyeneken túl vagy! gratulálok a szép eredményekhez!

Én ezen a héten bementem kérdezősködni a genetikai UH-ról, erre aszonta a recepciós csajszi, hogy azt csak a 18. héten csinálják. Ezen kicsit elképedtem... Aztán adott egy tájékoztatót, hogy a kombinált szűrés már a 12. héten van. Na, gondoltam, jó, akkor még várok 2 hetet (akkor leszünk 10 hetesek) és majd akkor bejelentkezem.

Melcsiről még mindig semmi hír?

KépKép
pompomlány
 
 


Zsebi!

Dehogy haragszom. Én vagyok egy kicsit türelmetlen.

Köszike, hogy megírtad a címet. Már ki is választottam a három kedvencem. Holnap pingálok.

Timi
latimi
 
 


Pompomlány,

köszönöm! Engem is a recepciós csaj világosított fel a dolgokról! :) de 2 hét múlva már 11 hetes leszel, nem?
20140901102739
 
 


Hajni!
Hogy a kupit hogy bírom? Hát nehezn, de ez van tudom hogy meg kell állnom hogy nem pakolászok csak a könnyű dolgokat. Jó mert anyukám és apukám sokat segít. Így azért gyorsan eltűnik a kupi. :)

Jövő héten lesz az utolsó felvonás a gyerekszoba festése. Utána még el kell pakolni meg apunak megcsinálni a pelenkázót és kész. :) Jó meg még a kiságyak sincsenek itthon, de azért azok már nem járnak kosszal. :)

Timi!
Én nagyon várom hogy megmutasd, hogy mit készítettél. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Pompomlány!
Ne irigyeljél minket, mert olyan gyorsan eltelnek ezek a csoldálatos hetek. Én sokszor már azon godnolkodom mindjárt szülök, pedig még most izgultunk hogy sikerül-e. Hasznád ki minden percét mert ez a legcsodálatosabb az életben, amikor alakul bennünk egy új élet. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike :lol: köszi, hát igen, nehéz ezt eldönteni, de lehet hogy csak annyi történne, hogy máshol érezném a hányingerem és máshol lennék fáradt, de azért vagyunk bizonytalanok mindketten a férjemmel, mert nagyon nehezen adatott meg ez a csoda nekünk, és féltjük nagyon, ami bizonyára természetes. Na majd gondolkodunk még rajta 3 napot aztán meglátjuk...

Puszi. Manó
potykamanó
 
 


Pompi :D
a genetikai UH néven futó vizsgálat tényleg a 18 . héten az AFp eredménye után van, de a 12. héten ugyanúgy néznek mindent.
ennek csak más a neve, dfe sokkal több infót nem rejt, mint egy sima normálisan elvégzett UH :D

én a fiúkkal a 12. és a 18. heti UHt csináltattammeg több dokival is :D biztos, ami biztos :D

Manó :D
én a nemkímélős fajta vagyok :D szóval mennék :D
de én a ftúkat is emelgetem, ha úgy hozza a sors, és emelgettem a transzfer utánimásodik naptól.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni :lol: köszönöm szépen, bizony nagy boldogság ez. Mindig szerettem volna ilyen hírrel jönni ide! Hát megadatott. :wink:
potykamanó
 
 


Szia Orsi :lol: Hm, igen lehet hogy csak bátornak kell lenni és nem szabad a rossz dolgokon morfondírozni. Bátorítom magam!!!
potykamanó
 
 


Sziasztok

Hajni
igen nagyon nagyon várom már hogy december legyen
Nem raksz fel képet a pici babucidró?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Orsi!
Mikor kapunk uh képet a csöppségről?
Jó a vonalzód. :)

Jó éjszakát és szép hétvégét mindenkinek.

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


hmmmmm :oops: :oops: ha behozom a kocsiból az UH képet :oops: :oops:

szegény gyerek már mos tk hátrányos helyzetű!!! :roll: :twisted:
de esténként nagyon figyelek rá, hogy bepótoljam :D
ez a második terhesség totál más, mint a fiúkkal volt, hiszen napközben alig van időm a kicsire :D
van is néha lelkiismeretfurdalásom :cry: :oops: :? :roll: :roll:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!
Még élek.
A babánk nagyon jól van, gyönyörü szivdobogása van és 13 mm hosszu, épp integetett Pörinek, aki Apa karjában szemlélte az eseményeket.
A barnázás oka is megvan, sajna 2 kis vérömleny a méh feletti területen. 3x2 Duphaston és sok pihenés elrendelve. Most 2 napja nincs már barna.
De belém hálni jár csak a lélek. Állandóan jönnek a rókák, nem tudom elkergetni őket. Még 1 terhességem se viselt meg ennyire. Teljesen erőtlen vagyok, kifacsart, szóval kész. A konyhába ha csak benézek, már futnom kell. A mosogatnivaló csak rohad, főzni nem tudok, a nagyfiam tereget... Én meg csak halódok. Ráadásul Pöri olyan eleven, mint a tüz.
Látom itt van élet, valamit visszaolvastam, de nem vagyok eléggé képben.
Próbálok néha 2 boa között jelentkezni.
Mindenkinek drukk.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

Melcsi
gratula a gyönyörű babácskához, szépen fejlődik, gondolom azért a család szívesen segít neked. Te csak pihenj jó sokat, hátha a róka is egyszer megunja nálad a vendégeskedést, és odébb áll.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Melcsi!
Örülök hogy előkerültél és minden rendben a babával. Pihenj sokat. :)

Orsi!
Akkor hozd be szegényt mihamarabb, mert megfázik. hihi
Hát bizony erre a babára így kevesebb időd jut és ha kint lesz sem olyan lesz mint az első. :)

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok :)
Jó rég jártam erre :oops: Mostanában inkábbovasó üzemmódban vagyok.

Egy másik topikon olvastam Anikóról nem túl jó híreket. :( Tegnap kórházba került, mert hajnalban erősen vérzett. Levált egy darab a placentából. Iinfulziót kap, de a baba él, és jól van. Elvileg ma reggelre letlt a sorsdöntő 24 óra, de még nem írtak róla újabb híreket. Szigorú fekvésre van ítélve, még pisilni se kelhet fel.

Anikó!
Drukkolok értetek, és szívből remélem, hogy nem lesz semmi komoly baj!

Mi jól vagyunk, most már érzem, hogy néha mocorog a baba. Így könnyebb, már nem mennék mindn másnap ultrahangra, érzem a mocorgást és így tudom, hogy minden renben :)

wish
 
 


Ezt nem tudom, hogy csináltam, de lemarad az üzim fele. Na akkor mégegyszer!

Potykamanó :)
De jó, hogy nektek is sikerült :) Bár ez az orvosmizéria nem semmi.
Az utazást szerintem is nekd kell érezni. Ha aggósz miatta, akkor inkább ne menj el. Nem hiszem, hogy bármit árthatna maga az utazás, de ezt téyleg neked kell érezni.

Zsebi :)
Nagyon jó, hogy ilyen szépen haladtok. Énmost próbálok pakolászni és slejtezni, de egyelőre csak nagyobb rendetlenséget skerült csinálni :)

Melcsi :)
Vigyázz magatokra!
Nemsokára letelik az első trimeszter és akkor a rosszullétnek is múlnia kell. Nekem olyan 14-15 héten múlt el, de nekem nem volt nagyon vészes szerencsére.

Orsi :)
Annyira nem is hátrányos helyzetű a baba, kap két klasz bátyót :) No és nálatok legalább - szerintem - a középső gyerek szindróma is kimarad :)

Pompomlány :)
Szerintem a 12 hetes kombinált szűrés pénzkidobás. Keress vissza picit, én október végén írtam róla valamikor és akkor le is írtam, hogy miért tartom annak. Ikreknél meg pláne az, mivel nem tudnak mit mondani a vérmarkerekre, mivel nem leht tudni, hogy a két baba milyen megosztásban nyomja ki az anyai vérbe a markereben mért anyagokat. Persze mondanak majd valamit, de sok tudományos alapja nem lesz.
De persze ez nem lebeszélés, a téged megnyugtat, akkor menjetek el :)

wish
 
 


Wish!
Köszönjük a híreket Anikóról. Nagyon drukklok neki és remélem nem lesz semmi baj a babával.

Nekem is nagyobb volt az elején a kupi mint mielőtt nekiálltam volna, de mára már csak a gyerekszoba maradt szóval azért kialakulnak a dolgok.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anikó,
nagyon-nagyon szorítok, de biztos, hogy minden rendben lesz!

Wish,
Nagyon jó már neked, hogy már érzed a mozgását! Kicsit irígy-irígy! :lol:

Melcsi,
kitartás! Nálam az válik be, ha mindig rágok vmit. :roll: Bár én igazán rosszul sosem voltam. Remélem, neked is enyhülnek lassan a tüneteid! :)

Zsebi,
Akkor már csak a legfontosabb dolog van hátra, a babák szobája! :lol: Szerencsés vagy, hogy a szüleid tudnak segíteni! Az én szüleim is nagyon jó fejek, mindig segítenek, csak kb. 1 órányira laknak. Meg állandóan dolgoznak. Úgyhogy így nehezebb lesz kicsit. :roll:

Orsi,
a vonalzód szerintem nem jól számolja a napokat.
:wink:

Katyerina,
te is eltűntél! :?:

Erika,
szívesen feltennék képet, csak nem szeretném mindig Zsebi segítségét igénybe venni. Majd apát mostmár tényleg ráveszem, hogy segítsen - márha itthon van, de mostanában ez elég ritka sajna! :cry:
20140901102739
 
 


Lehet, hogy sikerült?! Kép [/img]
20140901102739
 
 


Szia Hajni

Nagyon édes a pici drága!
Köszi a képet.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Hajni!
Tök jó ez a kép a babádról. Neked ezeket az uh képeket hol csinálják? Mert nekem a kórházban is és a magánrendelőben is mindig csak sima 2D UH-t csinának amiben uye nem látszik így térben a babóc. Tök jó hogy neked mindig ilyen. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


LÁNYOK!
A LÉNYEGET MEG MAJDNEM ELFELEJTETTEM ITT AZ ELÉRHETŐSÉGE ANNAK A PETICÍÓNAK AMI AZÉRT KÉSZÜLT, HOGY NECSÖKKENTSÉK A TÁMOGATOTT LOMBIKOK SZÁMÁT. KÉREK MINDENKIT ÍRJA ALÁ!!!!!!

http://www.petitiononline.com/IVF2006/

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish :D
jót nevettem ezen a középsőgyerek szindrómán :D :D :D tényleg... ilyen nálunk lehet, hogy nem lesz :D

Hajni :D
már más is szólt érte, aki megnézte :D valamit dátumot rosszul adtam meg asszem :D
minnyá javítom :D

Zsebi :D
már behoztam :D :D valamikor digitalizálom is.

Álomkór elért. Rémes :D Ásítozom egész nap. Éjjel meg nem bírok aludni, ha napközben elszenderedek.
ma meg még a gyomrom is fáj.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Erika! :lol:

Zsebi, nekem ez volt az első 4D-s, a Praxisban. Ez volt a 12. heti genetikai UH. Az én dokim rendelőjében is csak sima 2D-s van, úgyhogy 4D-ben most láttam őt először. :lol:
20140901102739
 
 


Hajni :D
én is a 12. héten tervezek majd 4Dre menni, meg a 18. héten a Hajdú drnővel akarom a genetikát megcsináltatni.
a fúkat is 3 doki látta :D ez a Picúrral sem lesz másként :D

amúgy azért nem lesz annyira elnyomott :D van 1-2 dolog, amit szeretnék, ha sajátja lenne.
pl. a kórházból hazarohós ruci, az ágyában a fejvédő, takaró... miegymást. ezeket ne örökölje - ezeket az összes gyerkőcünknek majd sajátot szeretnék varrni, ahogy az a fiúknál is volt :D ezek olyan személyes dolgok :D :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó!
Aki hallja adja át! Nagyon durkkolok Neked, hogy semmi baj ne legyen!
Várom a jobb hireket Rólad!
Szonya!
Ha olvasol itt minket. Meg tudnád irni, mivel magyarázták Nálad a vérömleny keletkezését, és felszivódott-e teljesen?
Vagy Orsi, ha tudsz erre válaszolni, megköszönném. Aggódom kicsit emiatt. Már arra is gondoltam, talán a császármetszés miatt lehet ez?De Szonyának még nem volt.
Pbj!
Én itt a nagy agonizálásban lemaradtam. Ikreket vársz Te is? Ez tök jó! Vigyázz nagyon Magatokra!
Potykamanó!
Gratulálok Neked is a babához, vigyázz Magadra. Én félős fajta lettem, nem utaznék... De ezt ugyis Te érzed, de kérdezd meg a dokidtól, mit javasol!
Pompomlányzó!
Irtál mostanában? Hogy vagytok?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi,
köszi az érdeklődést, itt vagyok, inkább olvasok mostanság. Meg dokikhoz járok (körzetiért betegállomány, nőgyogyi (még nem vagyok biztos a kórház-választásomban), védőnőt is most keresek... "Jókat" ülök mindenféle várótermekben röpke másfél órákat... Hát, így telnek napjaim...
Nagyon együttéreztem veled az állapotodat illetően. Szagokkal, mosogatással és egyebekkel ugyanígy jártam. Sőt, másnapos kajákra sem bírok ránézni. Ami egy napnál régebben van a hűtőben, attól undorodom. Bár rókát egyre jobban sikerál befogni, estére elég rosszul vagyok, akár eszem, akár nem. És furcsa, hogy nem rohanhatok az edzőterembe, amitől egyből minden bajom elmúlik. Asszem sikerült a dokiknak a "kímélő életmód"-dal belémültetni, hogy úgy érzem magam, mintha beteg lennék. :oops:

zsebi,
úgy lácc, különbözően éljük meg a terhességet. Számomra nagyon lassan telnek a hetek. Lehet, hogy túl eredmény-centrikus vagyok...? Rosszul bírom a várakozást. :(

wish,
most elbizonytalanítottál a szűrést illetően. De hát akkor micsinájjak?!? :roll: Krizsa doki is ezt ajánlotta.

icsilya,
ne aggódj, hogy elhanyagolod a leánykádat (ja, bocsi, én máris így gondolok Rá) :wink: , majd a fiúk elkényeztetik! :)

KépKép
pompomlány
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: