Új privát üzeneted érkezett!

KrisztaKép
Igen csendben olvasgatok Kép De Timi hozzászólása annyira aranyos volt Kép
Én is szoktam ilyen "hülyeségeket" mondogatni.Kép
Egyébként nincs velem semmi. Járok pszihológushoz, majd áprilisban lesz hiszterom és június környékén szeretnénk folytatni.
És közben drukkolok neketek, hogy időben épen és egészségesen szülessenek meg a babák. Lassan tényleg itt a baby-boom idejeKép

wish
 
 


Melcsi!

Hát sajnos néha én is csak a botot fogm. de ez nem zavar. Az a lényeg,hogy kint vagyok a friss levegőn, nézegetem a kacsákat, a hattyúkat. Közben magyarázom nekik, nehogy a botomhoz közel úszkáljank, mert a lábukra tekeredik a damil.
Van egy tuti jó pecaszékem, szól mellettem a rádió, olvasgatok. Tiszta Hawai.

Kismamik!
Ahogy a Fanni írta, tegyetek egy kis egészségügyi sétát ebben a szép időben.

Stella!
Izgatottan várom a híreket. Szorítok, hogy minden OK legyen.

Na persze a többieknek is.

Wish!
Na végre, hogy felbukkantál.
Mindig van vmi. Most azon munkálkodsz, hogy a babaprojekt sikeres legyen. A június meg hipp-hopp itt van.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok,

NorkaKép
És képzeld, már nemcsak hogy érezgetek dolgokat, de be is van helyezkedve a drágám feje a medencébe! Kép Szóval nem véletlenül éreztem, amit éreztem Kép
Tényleg vigyázz a sok-sok megterhelő sétával. Tudom magamról, hogy jól vagyok, jól vagyok, vásárlok és észre sem veszem és már rosszul vagyok Kép Csalóka. Szurkolok Neked, hogy minél kevesebbszer érezd a keményedéseket!


KrisztaKép
Lehet, hogy én is amondó leszek, hogy legalább az első éjszakán a kimerítő nap után leadom a kicsit, de onnantól kezdve már szeretném magam mellett tudni. Kép
Éjszaka én kb. fél órás ciklusokban alszom. Ez elég jó tréning, nem? De érdekes, hogy reggel pedig akár 8-10-ig egyhuzamban is képes vagyok aludni. Éjjel vagy pisilni kell, vagy átfordulok, mert kényelmetlen és nyom, vagy fáj valamelyik csontom... Kép Gondolom, mind ismerős Kép

StellaKép
Gondolok Rátok sokat, holnap lesz a nagy nap, nehogy otthon hagyj semmit! Bár a legfontosabbakat úgysem tudod, mert az a pocidban van Kép
Ez a lelki dolog elég húzós, nem is gondoltam volna rá, hogy a végén ez lesz az egyik legrosszabb Kép De kiszámoltam, hogy max. ápr 9-isg kell kibírnom, mert 1 hét + 2 napra lesz ami lesz, megindítják a szülést. Reménykedem is. Kép

Lányok, rólunk:
Minden OK, voltam reggel NST-n, babával minden rendben. Doki is megvizsgált, zárt a méhszájam, de már meg van rövidülve a méhnyak és Laura fejecskéje be van helyezkedve a medencémbe. UH is volt, láttam őnagyságát, ahogy épp kalimpált a kezeivel. Kapaszkodjatok meg: 3500g a kis Felsége! Már most! Lassan már tényleg ki kellene pottyannia... Kép Különben átadom valaki másnak a szülés örömteli pillanatát Kép Ja, és a pocim is lejjebb ereszkedett... Tegnap este nem tom mi volt, de olyan fájásaim voltak, azt hittem, összedől a ház. Már azt hittem, itt az idő. Erre abbamaradtak. Na tessék. Kép

Puszi

Unique
38+5

KépKép
unique
 
 

 
 

UniqueKép
Tök jó! Minden!
Szerintem Laura még márciusban kibújik!
Súlya is nagyon szép, de azért biztos nem lesz olyan egyszerü ez a kipottyanás dolog!
Drukkolok nektek!

Tegnap este óta nálunk annyi a változás, hogy magnézium ide, vagy oda újra elkezdett görcsölgetni a pocakom, de csak ha állok vagy mászkálok.
De már ez is haladás!

Jaj, de nagyon izgalmas!

Laura babaKép
Légyszi ne gyötörd tovább anyukádat! Szép az idő! Bújj kis és nézd meg! És közben mutass példát a mi fiacskáinknak is Kép!
Sok puszit küldök neked, de ezt csak akkor tudja anyukád átadni, ha kibújsz Kép.
Na, mit szólsz? Hát, nem csábító ajánlat????

Stella
36+5

Kép
stella9
 
 


Stella, Te Drága Kép

Köszönöma puszikat, Anyu biztosan átadja majd nekem, de szerintem átadja akkor is, ha még egy kicsit élvezkedek idebenn a pocijában és csak később bújok elő Kép Olyan jó idebenn! És jókat eszünk, semmi értelmét nem látom kijönni Kép
Kispasikat pedig kiparancsolom Belőled, hiszen kellenek a játszópajtások, mire előjövök! Kép

Puszi

Laura

naaaa... nem hagy élni ez a lyány Kép
A görcsölgetés tényleg jó jel, tréfát félretéve. nekem is már egyre hosszabb ideig, egyre sűrűbben jön elő. NST-n is egyszer majd kikapartam a mellettem levő radiátort. Persze a gép semmit sem mutatott. De én már nem hiszek neki. Kép
Igen, tényleg klassz lenne ez a márciusi szülés. te légy az én kis jósló boszim! Kép

Szóval várjuk majd a híreket rólatok Apától, aztán a két kis lurkóról! Kép

Puszi

Unique
38+5

KépKép
unique
 
 


Ausztriában vásároló csajok Kép
bababútor érdekelne Kép kispasiknak való kis asztal meg puffocskák.
Amit Mo-n lehet venni aranyárban van, ami meg nincs, annak olyan a minősége, hogy inkább nem veszem meg.
Van ilyen Bécsben? mert ha valamelyikőtök emlékszik rá, akkor kimegyek érte.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Unique, Stella,

Fej-fej mellettKépKépKépKép Hajrá, hajrá, hajrá Kép Jó lenne 1-2 szüléstörténet mielőtt én is odajutokKép Szerintem meglesznek mindhárman márciusbanKép 3500 gr már teljesen jó, ennél több nem is kelleneKép Stella, neked holnap hatalmas drukkok, hogy meglásd őket, bár az extra kórházi napokat nem fogom tőled irigyelni... persze lehet hogy nem is lesz csak 1-2 extraKép

Wish,
Tudott valami érdekeset kihozni a pszicodoki ? Mármint úgy értem hasznosnak érzed ?? Remélem a június a ti hónapotok lesz. A hiszterora szorítok, bár az a laparnál egy fokkal jobb, már aznap hazaengednek úgy tudom. Hol csinálják ?

Fanni,
szépen növesztgesd a tüsziket és csupa szépre gondolj.KépKépKép

Timi,
Ma székvásárlást iktattunk be egészségügyi séta helyettKép De legalább ezen is túl vagyunk...mostmár tényleg nem kell sehova menniKép

Orsi,
Sajnos én nem vagyok illetékes a bécsi bevásárlásokban, de nekem is lenne egy kérdésem. Te a szülés előtt szedtél bármilyen homeos méhpuhító/tágító dolgot ? Vagy a császár miatt eleve fel sem merült ? Én vettem a múltkor, mikor a zsibbadásra kerestem valamit, de nem tudom hogy dokival való konzultálás nélkül bevegyem-e egyáltalán.Mit gondolsz ?

Ma voltam a Madarász utcai kórházban az elsősegélyen. Hát már ez sem ingyenes, 2000 Ft,és 700 pénzért még egy kis füzetet is rásóznak a kismamikra, de mégis csak 2 óra, nem 5 alkalom és nem is fél délelőtt. Szerintem ennyi elég volt a témából és a füzetben mindig utánanézhetek, ha elfelejteném...

Holnap reggel megyünk az apasági papírért és akkor teljes lesz a kórházi motyó isKép Kezdek megnyugodniKép

Kriszta
36+3

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Larával mi lehet ? Lara hol vagy ? Mi újság veletek ? Andor vasgyúróval minden OK? Miket produkál mostanában ?

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok Lányok!
Latimi!
Igen, a hangulat a lényeg, én is azért szeretem! Szivesen üldögélek és nézem a vizet, nem unatkozom egyáltalán. Mostanában azt hiszem nem lesz ilyesmiben részem, Bébi kicsit hangosabb a csöndnél, és enyhén mozgékony.
Kismamik, hajrá szülésre fel! Aztán szülés közben nem a felmenőket emlegetni, hanem az utódra koncentrálni, hogy mihamarabb előjöjjön!
Nyugodtan adjátok be 1-2 éjjel, persze tovább ne, és nappal Mellettetek a helye a babuskának!
Legalább nem féltek megfogni majd otthon.
A fiam születése idején nem volt még ilyen lehetőség, pontosan 3 óránként megkaptuk 20 percre a bébiket. Hatalmas a változás amit most tapasztaltam, de nagyon is igy kell csinálni.
Kriszta!
A homeos szert feltétlenül kérdezd meg a dokitól vagy a szülésznőtől!
Unique!
A leereszkedés az egyik jel! Hajrá!
Fanni!
Boldog holnapot Neked!
Mi lett azzal a babával, kikapartak? Most sikerül meglátod!
Wish!
Mi még nem ismerjük egymást. Az előéletem a 36 felüli topicban, tavaly augusztus elején olvasható, azt tudom mondani, hogy ki kell beszélned ami bánt, segit. Itt gondolom mindenkinek van valami búja. A neved is azt mondja, "kivánd" és rendben lesz Veled is hamarosan minden.
Szép napot holnapra is Lányok, várjuk a hireket a bébikről!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Persze itt is leirtam, márc.16-17. körül, de ez már csak a röviditett, optimista változat. Tavaly sajnos sokkal többet keseregtem, pedig végül minden jóra fordult!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Unique!
Mostmár én is azt mondom a kisasszonynak hogy itt az ideje kibújni szép az idő, mindenki várja már őt mi kell még. Ja a babaszobás kép!!!! El nem menjél nekem szülni úgy hogy nem mutatod meg nekünk. Kép

Laráékról nem tud valaki valamit? Már olyan régen jelentkeztek. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


KrisztaKép
Úgy gondolom, jót tesz, de még messzire nem jutottunk. Majd egy hónap múlva már bővebben be tudok számolni.

MelcsiKép
Olvastam a történeted itt is és a másik topikban is visszakerestem Kép
Senkinek nem könnyű / nem volt könnyű, aki itt van.
Ha a nevemen múlna a bébi... Kép De azért bízom benne, hogy lesz, és mivel nálunk elvileg apánál van abibi, de mégsem sikerülnek a lombikok idejét éreztem a pszihológusnak. Bár kinezilógiával foglalkozom "hobbiként" és már az is sokat segített. Remélem, ha még a pszihológussal is rádolgozunk, akkor mostmár lassan sikerülni fog. Ha nem az ötödik, akkor majd a hatodik, vagy a hetedik..., és még az örökbefogadási is ott van. Szóval gyerek nélkül nem maradunk az biztos Kép

Wish

wish
 
 


Jelentem, mi még maradunk egybenKép Minden rendben volt az áramlásvizsgálaton és a CTG-n, jól van a kicsikém, növekedni szeretne még a pocimban. LepényAnya nagyon rendes! Szóval megint kaptam 1 hét haladékot, hurrá! Igazából szeretnék én már babázni, de amíg bent jó neki, maradjon inkább és erősödjön, addigra mi is elkészülünk mindennel.

Változatlanul remekül érzem magam, nincs semmi bajom, ez a napsütés pedig teljesen feldob. Mindenkinek hasonló érzéseket kívánok!

reno
34+5
renoka
 
 


Ja, Orsi, én sem tudok segíteni bútor ügyben, mi SCS-ben a Lutz-ban vásároltunk, de csak a bébimöbelsekreKép koncentráltunk.
renoka
 
 


Lara!

Tényleg, merre vagytok? Hogy vagytok? Mi újat produkál a nagyfiú? Kérjük a beszámolót.

Renoka!
Szupi. Tényleg rendes ez a lepényke.

Wish!
Tutira összejön a babád.
te is sétálgass jó nagyokat ebben a szép időben!

Timi
latimi
 
 


Sziasztok,

OrsiKép
Sajna csatlakoznom kell Renokához, Bécsben mi is a Lutzban jártunk és ott is a bébiholmikat nézegettük... Így is majd kifutottunk a nyitvatartási időből...Kép Gyerek bútor ügyben sajnos nem tudok segíteni Kép

KrisztiKép
Igen, a 3500g már pont elég lenne... Ha a lányom is úgy gondolná... Kép
Végül mi a Heim Pálba mentünk elsősegélyre. Ott is 2 óra volt, de mindene elmondtak, amit hallani és tudni kellett. A Léghajó árait sokalltam meg az időt is, amit rá kellett volna szánni... Marha messze vannak tőlünk.. Kép
Mi volt az apaságival?

LaraKép
Nekem is hiányzol ám!!! Írj!!! Kép

MelcsiKép
Bár a jós szólna belőled!!! Állítólag persze totál természetes, hogy az utolsó napokat már ilyen feszkóban élik át a kismmik, türelmetlenül. Csakhát már olyan nehéz kivárni... Ha persze tudnám, hogy 29.-e a nagy nap, akkor várnék én türelmesen. De így, mindig arra kelni, hogy "na ma lesz"? Így nehéz.. És olyan jó, hogy itt vagytok nekem, és öntitek belém a pozitív erőket Kép Köszi! Kép

RenokaKép
Ez nagyon jó hír! Látod-látod, a végén nem lesz koraszülött a kisbabád! Én érzem, hogy így lesz! Úgy drukkolok Nektek!

LányokKép
Mit jelent az, hogy "placenta II-III" érettségű??? nekem ezt írták az UH leletemre...

Zsebikém Kép
Utoljára Neked írok, de nem utolsósorban Kép
Küldöm az áhított fotókat:


Kép
Pelenkázó:
Kép
pelenkázó + kiskomód:
Kép
Bölcső (Esprit):
Kép
Fürdetőkád-szett:
Kép
Pólya:
Kép
Pelenkázósarok:
Kép

Puszi

Unique
38+6

Ui. kiságy folyt. köv.

KépKép
unique
 
 


Kiságy:

Kép

KépKép
unique
 
 


Unique Kép
Egyszerűen gyönyörű a babaszoba! Könnyeket csalt a szemembe... de nem "irigykedem", csak szentimentális vagyok.

Tényleg jó lenne másokét is látni!

Melcsi Kép
Igen, küret lett a vége.

Stella Kép
Remélem csupa jót mondtak ma és "apa" hamarosan jön a hírekkel!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok
Tudnátok ajánlani olyan internet oldalt ahol 5 éves gyereknek meg lehetne nézni a laboratoriumi lelet értékeit?!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


össze hasonlítás képpen, eltérés stb-t?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok Lányok!
Unique!
gyönyörü, álomszép a bébiszoba! Látom nagyon várják Õt idekint! De a fürdőkád 1 cseppet pici, ebből nagyon hamar kilóg majd, nem tud kényelmesen kiterülni.
Látom minden rendes fából készült.
Lányok, ez nem a reklám helye, de mivel kérdezitek, nekünk butorboltunk van, bébiholmival is ellátva(Bergon babakocsi szakbolt is). Igaz, minden magyar termék, de rendes fenyőfából készült butorokat forgalmazunk. Honlapunk www.albertbutor.hu de nem ezért vagyok fent a neten ezeken az oldalakon.
Unique kedves, az érettsége III-ig megy, tehát lassan megérik rá hogy megunja a bébi az ellátást odabent. De ezzel a képlettel sajnos még hetekig is ellehetsz.
Szerintem tüzzél ki 1 napot, és gondolj arra erősen, hogy akkor lenne jó. Én igy tettem Bébivel, a csütörtököt néztem ki magamnak, persze a dátumot is hozzánézve. A csütörtök az be is jött, csak 1 héttel később...
Wish kedves!
Igen, menni fog, Melletted állunk mind! ICSI-vel csinálják Nektek?
Neked már nagyon sok beültetésed volt? Nem tudod még mindig 5 van ingyen? (Idézőjel!)
Renoka!
Nagyon ügyesen vigyázol a bébidre, ugy látom! Marasztald még Õt, hadd fejlődjön szépen!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Unique!

Ez a szoba meseszép. Szóhoz sem jutok.

Timi
latimi
 
 


UniqueKép ez tényleg egy várva várt kishercegnő szobája, nagyon szép lett! Árad belőle a meghittség. A II-III-as érettség a te "korodban" teljesen normális, látod ilyen az enyém is, csakhogy már a 29. hét óta. Ezért izgulok, hogy tartson ki ameddig csak lehet, hogy ne legyen a bébim koraszülött. Ma is nézték és tökéletesen funkcionál, szóval nem kell aggódnod, minden rendben nálatok is!

Timi, mikor mész anyósodhoz turizni? Remélem jó kis rucikat találsz!!! Tegyél fel majd képet róluk, ha tudsz! Kép

MelcsiKép akkor írd le milyen az Emese, milyen a szeme, haja, stb. Ha most is lány sikerül, őt hogy fogjátok hívni? Nekem már meg van a következő nevem: Lia. Pedig a papa szeretne fiút is, sebaj, úgyis 3 gyereket szeretnénk, még bejöhetKép

reno
renoka
 
 


Reno!

Május 11-én megyünk anyóspajtáshoz. Bízom benne, találok is vmit. Természetesen teszek fel majd képeket.

Timi
latimi
 
 


UniqueKép
Gyönyörű a szobaKép Én már kibújnék Laura helyáben, hogy birtokba vegyemKép
Ezt a rengeteg bútort mind kinn vettétek?

MelcsiKép
Igen, ICSI-zünk és eddig négy lombikunk volt. Öt ingyenes még mindig, aztán ha úgy adódik akkor valószínűleg egy-kettőt még megfinanszírozunk, de ez sok minden múlik.

wish
 
 


Sziasztok Lányok,

Nagyon köszönöm a dícséreteket a szobáról! Én is meghatódtam egy picikét azokon, amiket írtatok Kép (na jó, nem picikét...)

MelcsiKép
Köszi az infókat a bútorokkal kapcsolatban. Tudom, hogy a kiskád kicsi, úgy gondoltuk, hogy kb. 3-4 hónapos korig jó lesz neki, aztán jöhet egy kicsit nagyobb méret. Csak ezt egyszerűen nem tuduk otthagyni! Kép
Jó tudni, hogy van egy bababútorboltotok tiszta fából készült bútorokkal! Köszi az infót, elraktározom! Kép
Az a helyzet, hogy már kitűztem én a 21-ét, de az elment... Kép 20-án kezdődött valami (fájások), de el is múltak... Szóval... Kép Ez nálam kevésbé jött be sajnos...
Most az új cél ez a hét vége! Kép

FanniKép
Köszönöm, és pontosan tudom, hogy nemsokára majd én fogok könyörögni a Te ugyanilyen képeidért Kép

TimiKép
Neked is köszi! Kép

RenokaKép
Ne vígasztalj ezzel a "heteket is kibír"-al, jó? Kép Azért szurkolok, hogy a Tied kibírja, de az enyém megérhetne már kicsit jobban és gyorsabban is... Kép

WishKép
Egyetértek! Kép Ezt mind kinn vettük, igen. A kiságyat, a fürdetőt, a két kisszekrényt is és a bölcsőt is. Na meg a kiegészítőket is. (baldahinok, ágyneműk, stb) És mind 1 nap alatt! Kép Pont ilyen kisszobát szerettem volna mindig is - egy álom vált valóra (na jó, kettő: a lakója volt a legnagyobb!Kép).

Puszi

Unique
38+6

KépKép
unique
 
 


Sziasztok,

Unique,
Mesésen szép a szobaKép Laura hercegnő-nek épp megfelelő leszKépKépKép Szerintem már ő is alig várja hogy beköltözhessenKép Drukkolunk a hétvégére !

Renoka,
Szuper hogy minden rendben továbbra is. Szerintem még 2-3 hetet biztos kitartotok !

Melcsi,
Jó tudni a bútorboltot, én is elmentettem a címet !

Wish,
Bízom benne hogy a pszihológussal rá tudtok jönni valami eddig rejtett gátra és akkor hipp-hopp sikerül a következő !!! Nagyon erősen fogok rád gondolni...Kép

Fanni,
Hogy vagy, szépen érleled a tüszőket ? Rosszul érzed még magad ? Mindjárt itt a hétvége Kép

Reggel meglepő gyorsan, 20 perc alatt sikerült elintéznünk az apasági papírt, mostmár kicsit megnyugodtam. beszéltem a szülésznővel is, akit választani szeretnék, hétfőn reggel találkozunk, remélem addig még véletlenül sem szülök meg Kép

Zsebi,
Babaszoba képhez még pár nap türelem, mert most televan a régi székeinkkel, el kell vinni őket a telekre a hétvégén, és utána fotozunk Kép

Ma egy szimpla ebéd főzéstől és süti sütéstől úgy elfáradtam, mintha egész nap takarítottam volna...lehet hogy a meleg az oka ?

Kriszta
36+4

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Reno!
Szuper hogy még mindig egyben vagytok, azért neketek még an egy kis idő, úgyhogy bírja is még odabent. Kép

Unique!
Gyönyörű a babaszoba és minden amit vettetek. Igazán igényesen válogattátok össze, nagyon nagyontetszik. Amikor egyszer ajándékba kerstünk etetőszéket akkor láttam ezeket az átlátszó féle baldhinokat akkor nagyon megtetszett, de most is azt mondom nagyon mutatós egy kiságyon. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


UniqueKép
Micsoda gyönyörü babaszoba!!!
Hogy voltál képes eddig rejtegetni elölünk????

Rólunk:
Még mindig semmi Kép!
Méhszáj totál zárt (alig hittem el) és maradhatok továbbra is itthon. Most abba kell hagynom a magnézium szedését, talán így megindulnak a dolgok!

Jövő kedden megyünk NST-re és akkor már a szülést vezető dokival fogok beszélni, mert az én Mágusom túl ritkán van a városban ahhoz, hogy szülést is vállaljon.
A babócák 2300 gr-osak és mindketten befordultak és ha így marad, akkor hüvelyi úton is meg lehet szülni őket.
Ez legalább jó hír!

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Még egy kis kitartás és jönnek a fiúk. Nagyon ügyi voltál eddig is. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kriszta Kép
én nem szedtem semmi ilyet, a császár tuti volt. Gyógyszernél én konzultálnék homeopata orvossal, mert azért ált. mindig több szer van egy tünetre, hogy melyik szerinte Neked a legjobb.

Unique Kép
azt jelenti, hogy már eléggé kezd öregedni... lassan jön a baba Kép
ha jól rémlik akkor I-IV. fokú lehet, a II-III. már gondolom vannak kis meszesedések, de még bírja a gyűrődést Kép
Nagyon szép ez a babaszoba.

Kagyló Kép
én nem tudom, hogy miben térne el az 5 évesé, de a pharmindex.hu-n vannak fenn laborértékek.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsikám
Hát elég rendesen eltér, a labor értékek itt vannak nálam, lelet.De mivel pár dolog + és - sőt van csillagozva is, ezért gondoltam talán okosabbak lehetünk tőle. A barátnőm kislánya, de azt sem értem rajta mi az a segmentnél, hogy 4% plazmasejt. Lympocytánál a mérs.anisocyt. És a monocytánál az, hogy microcyt.PCT-nél 0,23 % és ennek pl. nincs is érték feltüntetve. A Vasról nem is beszélve az is --os. Ja és csak jövő hónap végén kapott idő pontot akkor kell vinni a kislányát. Nem valami fényes a lelete. De már elég rendesen ki van készülve. Megkért, hogy nézem meg hátha találunk valamit addig is.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Stella!
Ne szomorkodj, hagyd abba a mgnéziumot, és ha lekezd kicsit görcsölgetni, a méhszáj is kinyilik. Viszont örülj a hüvelyi szülés lehetőségének, a sulyuk alapján talán nem is lesz tul nehéz, még ha 2 is van, az első tapossa az utat.
Kedves Renoka és mindenki!
A mi Emesénk barna haju, kék szemü lányka, azt hiszem szabályos kerek feje van, nekünk a legeslegszebb kislány. Tervbe vettem digit.fényképező vásárlását, akkor remélem tudok képet feltenni. A teste nagyon arányos, mindenhol a megfelelő husi, de nem tul dundi. Most 6 kiló, 64 cm és 4 hónapos volt 17-én. Nagyon eleven, még a tekintete is azt sugallja, hogy mindjárt elrepül. Nagyon mosolygós, általában nevet, reggel mikor meglát, hatalmas széles mosollyal üdvözöl, nem lehet Tőle megválni, fogva tart a mosolya. Mikor pelenkázom, millió puszit kell adnom a pici hurkácskákra, Õ meg göcögve nevetgél.Megfogja az arcomat, és nem tudja hogy mosolyogjon vagy gagyogjon, altalában a kettő már egyszerre is megy Neki.
Nem irhatok többet, mert a pici fiacskám is gépezni akar még, ma még nem látta a tevéjét ugyanis.
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Unique Kép
Aranyos vagy, szívesen fogok majd feltenni képet... remélem nemsokára!
Drukkolok, hogy Laura minél hamarabb megmutassa magát a szüleinek!

Kriszta Kép
Ne aggódj, Minden úgy lesz, ahogy tervezed! Máté jó gyerek és csak akkor jön, amikor a Mami hívja!

Nálam most van egy kis zavar, mert az egyik tüsző gyorsabban érik, mint a többi, de már tegnap esete -Wish tanácsára- beszélgettem velük, szóval szerintem a holnapi UH-n már minden OK lesz. S akkor eldől, hogy vasárnap, vagy hétfő. Én vasárnap szeretném!

Stella Kép
Az azért jó, hogy nem kellett a kórházban bentmaradni! Én drukkolok, hogy "természetes úton" szülhess. Biztos kimerítő lesz, de egy örök élmény is egyben.

Kismamik Kép
Mindenkinél Apás szülés lesz?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok,

Még mindig egyben. A hideg front sem használt Kép
Bár most, hogy abbahagytam a MagneB6 szedését, többször érzek görcsölést és fájogatok is gyakrabban, ki tudja, hátha... Kép

KrisztaKép
Köszönöm a drukkokat! Kép Örülök, hogy sikerült gyorsan elintézni az apaságit. Még jó, hogy a párod időközben nem gondolta meg magát Kép
Az meg, hogy mennyit dolgozgatsz otthon, nyilván attól is függ, hogy mennyire szeretnéd siettetni a szülést Kép
Én ma pl. téli-tavaszi cipőket cseréltem, székre másztam. Jól kipilledtem. Kép
Tegnap este pedig elmentünk apával egy jó erős sétára Kép
(vannak még tippjeim Kép)

Zsebi, StellaKép
Nagyon köszönöm a dícséreteket a babaszobával kapcsolatban, bevallom, igyekeztünk Kép Mondjuk én amúgy is a pasztellebb színek pártján állok (az egész lakás ennek a jegyében van berendezve és festve), remélem, nem ferdül el tőle Laura ízlése Kép

StellámKép
Ne aggódj (én beszélek Kép)! Ki fognak pottyanni! Örülök, hogy megvan az esélyed a természetes szülésre, gondolom, Neked sem álmod a császár... Vagy? Kép
2300g ikreknél már nagyon szép súly. Ez nagy jó!
Szegénykém, biztos csalódott voltál, hogy nem tartott benn a doki a kórházban, ugye? Akkor már úgy közelibbnek érezné az ember lánya a dolgokat... Én lefgalábbis így élem meg. Másrészt pedig ilyen kosztot, kvártélyt, mint az otthoni a kórházban nehéz überelni Kép

OrsiKép
Homeopátiáról jut eszembe: heti 1x 5 golyót kszedek a szülésznőm tanácsára a Kaulofelum-ból. Ez mire jó? Kép (szedek többet is, ha kell... Kép)
Ja, és málnalevéltea. Kép
Egyébként pedig sajna nem elég gyorsan öregszik az a lepényke Kép - tudod, mire gondolok... Kép

FanniKép
Nálunk apás szülés lesz. Ez biztos. Férjem semmi pénzért nem hagyna egyedül engem. Kép

Lányok,
Most, hogy abbahagytam a magnéziumot, elkezdett fájogatni a pocim bal oldalon a baba vonalában. Ez nem rossz előjel, ugye?

Puszi

Unique
39+0

KépKép
unique
 
 


Norka, Lara, Almodo Kép
Mi van Veletek?

KépKép
unique
 
 


Sziasztok Lányok!
Fanni kedves!
Ne félj, a többiek is utolérik majd a fővezért!
Kedves Unique!
Pedig gondoltam Rád, hogy talán a front elindit.
Lehet hogy Stellánál ez történt? Nem jelentkezett...
Tegnap nem fejeztem be a fiam miatt.
Én korábban nagyon fiupárti voltam, egészen addig mig Pöri meg nem született. Mostmár inkább szeretnék még kislányt, de a férjuram akar még fiut is, a név továbbvitele miatt. Igy még 2 gyerekünk lesz remélem.
Ha kislány lesz, talán Timea lehetne, de mindenképpen magyar vagy bibliai, tehát hagyományos név.
Ha fiu, Lukács lesz egy idős barátunk iránti tiszteletünk jeléül
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok Kép

Tényleg behozták a lemaradt tüsszencsek a nagy pufit, úgyhogy hétfőn szülök Kép
Na jó, én csak petesejteket, de valaki már igazán elkezdhetné a babaestőt Kép Mondjuk Unique Kép, remélem "beelőzöl"!

Szép hétvégét mindenkinek, bár majd lesem hétvégén is a híreket Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

A drukk megy ezerrel. Látod, csak bízni kell a tüszikben.

Timi
latimi
 
 


Timi Kép
Aranyos vagy!
Azért én is megtettem ám mindent! Tegnap kényeztető szabin voltam. Masszázs, gyógytorna, pihi, ilyenek. Igyekeztem kiegyensúlyozott lenni és győzködtem a tüsszencseket.
Magamban beszéltettem, vagyis nem is, hanem a tüszőkkel. Tudod, ahogy Te a gólyákkal Kép
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Helyes. Kényeztesd magad! Te egyébként kiegyensúlyozott vagy. Az már más dolog, hogy a lombik egy kicsit lelkileg padlóra küldi az embert.

Most, hogy így ennyi baba születik majdnem egyszerre az elkövetkezendő időben, nagyon sok erőt ad mindenkinek.
Még nekem is, pedig most nem is kell gondolkodnom azon, hogy legyen tüszim, sejtem, stb...

tegnap nagy nehezen megérkezett a jelentkezési lap az Alfa szövetségtől. Az előző eltűnt a postán. Ezt már más is jelezte nekik. Mi a 31-ikek vagyunk, akik idén jelentkeztek. Összesen 86-an vagyunk.
Talán ez nem olyan jó, mint a Gólyahír?
Én most emiatt izgulok. Tegnap gyűjtöttem nekik fotót (álló, ülő), mert ők is kérnek. Itt még részletes önéletrajzot is kellett írni.

Ma küldjük nekik vissza, de ajánlva, hogy tutira meg is kapják.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok,

Tegnap írtam, de nem tudtam elküldeniKép
Stella,
Tök szuper hírek, a fiúk mérete is nagyon jó,befordultak és még zárva a méhszájad, hogy csinálod ?KépKépKépKép Azért csak pihizz otthon és jövő héten biztos előbújnak a picikKép Drukkolunk a hüvelyi szüléshezKép

Unique,
Neked is drukkolok hogy a hétvégén megérkezzen Laura. Nekem is ez a Caulophylium nevű homeos bogyóm van, a füzet azt írja, hogy a méhszáj felpuhítására van, hogy könnyebben induljon a szülésKép A gyógyszertárban azt mondták kb 1 héttel a szülés előtt érdemes elkezdeni, te mióta szeded ? Azt hiszem én megvárom a hétfőt, a homeos dokinővel csak reggel 8-9 között lehet beszélni, én még alszom általában akkor, de hétfőn 8-ra megyek a szülésznőhöz is és majd egyeztetek mindkettővelKép
Azért bíztam benne hogy a párom nem gondolja meg magát KépKépKépKép Csak féltem hogy nehogy megszüljek az időpont előtt, mert akkor bonyolultabb az ügyintézés...

Fanni,

Látod mennyit számít a beszélgetés és a pozitív hozzáállás KépKépKép Örülök és drukkolok a hétfői punkcióra !Kép Nálunk is apás szülés lesz, Zoli már nagyon profi a hátmasszázsbanKép

Melcsi,
Még 2 gyerkőc, nem semmi vagy KépKép Kívánom hogy sikerüljön az egy fiú egy lány felállás Kép

Kriszta
36+6

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Timi Kép
A baba az baba, nem igaz? Mindegy, honnan érkezik! Lehet, hogy őket kevesebbn ismerik és az jó, nem? Lehet, hogy tőlük lesz babátok és a sorszám nagyon impozáns! Kép

Kriszta Kép
Biztosan számít a + hozzáállás. Ha másért nem, amiatt, mert úgyis hiába izgulok... akkor is úgy lesz, ahogy. Egyébként sok energiámat emészti fel a negatív gondolatok elterelése, de lehet, hogy nálam ez a kulcs!
Babaszoba fotó még nincs?
Zsibbad még a karod?

Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


KrisztaKép
Nem tudom, hogy mi a titka a zárt méhszájnak. Ha tudnám, akkor már felhagytam volna vele Kép!

Na, jó nem leszek türelmetlen, hanem kivárom az időt.

CsajokKép
Nektek vizesedik a kezetek-lábotok?
Nekem eddig nem volt vele gondom, de tegnap estére tökre feldagadtak a lábaim. Vízszintbe vágtam magam és reggelre nyoma sem volt, de azért nem vagyok igazán nyugodt.
Mikortól kezdjek el aggódni a dolog miatt? Rémlik, hogy a toxémiával is kapcsolatban lehet, de már nem emlékszem Kép.
Ti tudtok erőől valamit?

UniqueKép
Nagyon drukkolok nektek! Már tutira nem tart sokáig!

Pusza
Stella
37+1

Kép
stella9
 
 


Sziasztok LÁnyok,

Köszönöm a bíztatást, jól jön! Kép

StellaKép
Én meg már azt hittem... Olyan nagy volt a csend.. Kép A vizesedés tök normális már így a végefele. Nekem is bedagadnak a lábaim (3-4 hete még csak estére, most már szinte pár óra fennlét után) akár ülő helyzetben is. Egy a gyógymód: felpolcolni és úgy pihenni. Akkor lemegy. A kezeim még nem dagadnak. Mindenesetre állítólag "jó jel" lehet, ha eddig még nem vizesedtél... Lehet, hogy ez már a finish Kép
Toxémiát szerintem felejtsd el nyugodtan. Ez természetes folyamat Kép
A hideg front engem is elkerült, sajnos. Frontok jöhetnek-mehetnek, én meg egyben maradok Kép
Mostanában nagyon kivagyok lelkileg, tegnap is párom mosott fel este, de mára megpróbáltam egy új elmélettel felvértezni magam, ami elvileg még kitartott: ha már majdnem két évet tudtunk várni Lauára, akkor 1-2 hét ide vagy oda már igazán nem számít Kép ((Remélem, max. 2 hét Kép)) Na, mit szólsz hozzá? Kép

KrisztaKép
Köszi a drukkokat! Neked mikortól menjenek a drukkok? Kép
Erre a homeoós bogyóra a köv. az észrevételem: elolvastam (anyum hozott a patikából) egy homeós kiskönyvet, kifejezetten kismamiknak szól és abban írja, hogy a Caulophylium nevű bogyó a méhszájra hat, így elvileg csak vajúdáskor javasolt. De azért kíváncsi lennék egy homeós doki véleményére is... Az én szülésznőm heti 1x5 bogyót ajánlott, hogy szedjek belőle a 36. héttől kezdve. Előtte és utána fél órával no kaja, no pia. Biztos számít valamit, mert vasárnap szedem be és aznap mindig erősebbek a fájásaim. vagy csak placebo? Kép Kép

FanniKép
Nagyon drukkolok én is Neked! Kép

TimikémKép
Olyan jó olvasni, hogy pozitívan állsz a dolgokhoz! Tényleg ez nagyon nagy dolog! Kép

MelcsiKép
Minden elismerésem: még egy fiú és egy kislány Kép Kívánom, hogy valóra váljon az álmotok! Kép


Puszi

Unique
39+1

KépKép
unique
 
 


UniqueKép
Tetszik az új elmélet!
Mindannyian tudjuk, hogy a pocakban vannak a legjobb helyen a lurkók! Először azért szurkolunk, hogy sikerüljön végre megkapaszkodniuk, most meg...
Állítólag a melegfront "megindítóbb" a babáknak Kép!
Szóval erre kell vadászni.
De ezt a pár hetet már tényleg kibírjuk, igaz?

KrisztaKép
Mindenképpen beszélj a homeos dokinénivel és csak utána kezd el szedni azt a bogyót!
Bár csak pár nap van köztünk, de ha a babódnak még van elég helye és szépen növöget odabennt, akkor még nyugi (ezt most magamnak is írtam Kép)

MelcsiKép
Ilyen "előélet" után sikmán megszavazom neked a vegyespárost Kép!
Hajrá!!!

Sünikém, TimiKép
Mikor lesz sorszámfrissítés???
Áprilisra emlékszem...
Remélem jó sokat haladt a sor!

NorkaKép
Hol jársz? Remélem csak pihizel és a vizsgádra koncentrálsz és azért nem jelentkezel!

Pusza
Stella
37+1

Kép
stella9
 
 


Unique!

Nagyon szurkolok, hogy mielőbb megérkezzen a hercegnőtök.

Stella!

Nem csoda, hogy vizesedik a lábad. Azért van plusz súly, amit cipelned kell.

Ahogy Unique írta, pihenj, lábak magasba (már ameddig a pocakod engedi).

Timi
latimi
 
 


Stella!

Április elején kapunk meghívót a gólyahíres talira (ápr. 22). Ebben lesz az új sorszám.
Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyit haladtunk előre.

Szoktam olvasni az örisek oldalát. Most egy család ugyanonnan kap babát. Itt az életadó nagyon szapora. (bocsi)

Timi
latimi
 
 


Timi! Kép

Nekünk mesélték a tanfolyáson, s lehet, erről volt már szó a topikon is. Úgy járt egy nyíltan öf-ó család, hogy megismerték ugye az életet adót, megkapták a babát. Rá 1-2 év múlva, megint jött a jelzés, hogy a napokban születik kistesó... persze jöjjön az is. De aztán igencsak eldurvult a dolog, mert az életet adó anyuka rá kis idő múlva megint csak pocakosan, nem is a szervezeten keresztül jelentkezett, hanem egyből becsengetett a családhoz, hogy lenne egy harmadik baba is majd, vállalnák-e őt is... benne van a pakliban... Kép vagy inkább Kép
s_norka
 
 


Folyamatosan vagyok, szurkolok a finiselőknek, csak éppen nincs miről írnom!! Nagyon egyhangúan telnek a napok, tétel tétel hátán, szerencsére az anyag 2/3-a már megvan, küldenek néha suliból dogát javítani, egy kis fordítás, ilyesmi. Néha kimegyek a napra. Muszáj leredukálnom a mozgást, mert csak így megy a gyógyszercsökkentés, úgy néz ki, lassan el is hagyhatom - bár nem akarom elkiabálni.
Ja, és hétvégén apjuk megcsinálja a babaszobát! Kép

pusz Norka (28+0)
s_norka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: