Új privát üzeneted érkezett!

Szia Chesti
Nem kell éhgyomorra menni, egyél nyugodtan.Hányat kapsz most vissza, 3-at? Én elsőre annyit kaptam.Annyira jó amikor megmutatják őket.Én pityeregtem.Menj el előtte pisilni, hátha te is úgy jársz mint én és utána egyből mehetsz a műtőbe.
Áruld már el, hogy sikerült átnevezned a képemet?Nekem csak annyit írt, mikor megpróbáltam megnyitni, hogy nem lehet, de fogalmam sincs hol lehet átnevezni.Átméretezni tudok, ezt is ott kell esetleg?

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó!
Nemtom hányat kapok vissza, és tényleg megmutaják elötte? jajj Kép milyen lesz amúgy kicsit leirnád mire számítsak?
én commanderben szoktam átnevezgetni, 2* lassan ráklikk a file-ra akkor tudsz nevezgetni, kitörlöd mögüle a .unk kitrejesztést és átirod .jpg-re ennyi Kép De itt van ha még se menne Kép


Kép

chesti
 
 


Chesti
Akkor mondom az adatokat:
Ria75
30éves
Dunaújváros
Dr.Zeke József
Egyenlőre vizsgálatok,de remélem márciusban inszem.

Esperanza
Lehet csak azért nem ismerlek fel,mert kicsi a kép.De ha sokáig nézem akkor már ismerősnek tünsz,vagy csak hasonlítasz valakire.Nem a Fotós boltba dolgozol?Te se tudod megmondani,hogy ilyen vérsüllyedéssel meg csinálják-e a HSG-t?Nem szeretnék potyára felmenni Pestre.Majd megprobálok mail-t küldeni.
Üdv:Ria
ria75
 
 

 
 

Kép

Õ Zuzmó Kép
bocsi hosszú volta neve is ezért megmakacsolta magát, hát leröviditettem azt is Kép

chesti
 
 


Ria75!
Képet nem akarsz rólatok? Kép
Adatokat bevittem

chesti
 
 


Chesti
Jelenleg nincs semmi normális kép/már amennyire lehet/rólunk.Késöbb is hozzá tudod rakni?Lehet majd csak rólam küldök a drágám nem szeretne"szerepelni",szerintem szégyenlős.De majd még meglátom.
ria75
 
 


Chesti
Köszi, majd kipróbálom.
Szóval, gondolom, mondta Sz. ügynök, hogy nem kell túl korán menni, mert 11-12 körül kezdik a punkciókat is meg a transzfereket is. Attól függően, hogy hányan vannak arra a napra beírva vagy lent helyeznek el, ahol valszeg a p. is történt, vagy fenn az emeleten ugyanolyan szobában. Biztos mondták mit vigyél, nagyjából u.a.-t mint hétfőn. Ajánlom a kis tekercs WC-papírt, -a mi fürinkben nem volt- a köntös azért is hasznos, mert a zsebébe eldughatod a bugyidat. Az én köntösöm otthon maradt, ezért Csokinak zsebre kellet vágnia Kép.Egyszercsak majd szólnak, hogy menjetek embriónézésre. Lenn a földszinten a váró sarkában, amásik ajtó mellett van egy pici szoba, ott mutatják meg. Az embriológus otthagy benneteket és egyszercsak a képernyőn megjelennek ÕK. Kb.5-8 sejtesek lesznek, ketten vagy hárman. Szerintem nagyon megható pillanat, mert ők már belőletek vannak, mindkettőtökből, közösen hoztátok létre. A lombiknak az egyik legszebb oldala, hogy a leendő gyermeket már ilyen korai szakaszában látni lehet.Bár sajog a lelkemKép, de mégis jó visszagondolni ezekre a percekreKépVigyél magaddal zsepit.Kép

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó!
Már most bekönnyesedtem... Kép nagyon várom már! Kép
És maga a beavatkozás milyen lesz? olyan HSG-s? mennyi ideig tart? fájni fog stb?

Ria75!
Persze hogy betudom rakni később is Kép ezek ahogy látod elég kicsi képek, tényleg nem kell szégyenlősködnie a párodnak én üzenem neki Kép
Ide mi nem szépségversenyre járunk Kép

chesti
 
 


Hé csajszi, feltettél?!Kép
Nem baj, ez úgyis olyan kép amire büszke vagyok, ezen még karcsú voltam( meg 1 kicsit pityókás).Kép
Gyerekek a macska rémes. Ideült a szék karfájára, és nem tudok írni tőle. A következő az lesz, hogy az ölembe mászik.Ki van éhezve, mert egész nap nem voltunk itthon. Most meg már egyedül vagyok, Csoki elment konyhashow-zni Pécsre és majd csak holnap este jön haza.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó!
Már most bekönnyesedett a szemem ... Kép NAgyon várom már Kép
Maga a bavatkozás mileyen lesz? HSG feeling? mit érzek majd részletek Kép

Ria!
Késöbb is hozzátudom rakni, a férjednek meg üzenem ne szégyenlősködjön Kép

chesti
 
 


Sziasztok!
Ria: Látod-látod tudod te ki vagyok én. :-)
Sajnos nem tudom, hogy így megcsinálják-e a HSG-t, de szerintem az nem nagy eltérés amit írtál.
Chesti: Az én párom meg nem is tudja, hogy fent van a képe itt az oldalon. Addig jó, mert ő sem örült volna biztos. Ilyenek ezek a férfiak. :-)
esperanza
 
 


Szia Minyuu!
Ha nem vagyok indiszkrét,szeretnék kérdezni egy két dolgot erröl a donoros dologról.Hogyan kellet donort választanod,rokon vagy barátnő,meg kb.mennyibe fog ez az eljárás kerülni?Én már egy kicsit kérdezgettem az orvost,ő azt mondta,hogy nagyon drága.Bocsi,hogy megkérdeztem,nem kiváncsiságból,hanem mi is gondolkodtunk rajta,meg lehet ,hogy következőre ez a megoldás lesz.Várom válaszod,köszi.Üdv:Ria
ria75
 
 


Chesti
Igen, olyasmi. Érdekes módon az első kettőre nem emlékszem, hogy fájt, de a harmadik az igen. Nem borzasztóan, csak kellemetlen. Az egész nem tart tovább tíz percnél, aztán még tizet fefküdni kell.
Arra számíts, ha a bal oldali műtőben csinálják, ragasztanak egy zacsit a fenekedre. Nem vicc, mivel ott nincs lefolyó, kapsz egy erszényt.
Felfekszel, előkészítenek- lábak csizmába, kengyelbe stb -, ha ott a doki megdöntenek picit. Egy laza mikrofonozás- az UH-t hívom így,aztán jön a melegvizes mosás, majd a hideg kacsacsipesz, amivel a hüvelyfalat nyitvatartják. Majd egy kellemtlen csípés szerű fájdalom, mikor a kanült bevezetik az erősen tiltakozó méhnyakon keresztül. Jön az embriológus egy "szívószállal" amiben a picik vannak. Beküldik őket, aztán ellenőrzik nem maradt-e benne 1- nem szokott, ezt csak a biztonság kedvéért kell megnézni.Még egy mikrofonozás, lehet, hogy képet is kapsz róla, nekem W. adott. Még 10 percet fekszel, aztán jön Misi és lapakol, visszatol.1 órát feküdni kell, se pisi, se semmi, de ezt majd úgyis elmondják.

Van új vicces képem.Kép

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Esperanza!
Na akkor ez teli találat,csak nem voltam benne biztos.Azt hiszem 2 éve vettünk nálad egy gépet,nagyon jól elbeszélgettetek a párommal,nagyon imád fotózni.Karira kapott egy új gépet,a gatyámat is ráfizettem,de Õ A MINDENEM,és örülök ha örömöt szerezhetek neki.Mostmár igy tök jó hogy tudom, ki vagy,de én még mindig meglepi vagyok.Szoval szerinted meg csinálják igy a HSg-t,jo lenne már túl lenni rajta,hétfön lesz a napja.
ria75
 
 


Ja, azt elfelejtettem, hogy azért ne félj tőle nem olyan vészes. A babóért mindent.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Szia Ria!
Háát majd gondolok rád hétfőn a HSG-nél. Készülj fel, testileg-lelkileg. Nekem nem tartozik a kedvenc emlékeim közé eme beavatkozás, fájt, mint állat, de kibírható. Úgy is mondhatnám, hogy még nem halt bele senki, szóval semmi vész.
Majd mesélj utána.
Ja, és várom a fotód! :-))
esperanza
 
 


Szia Esperanza!
Kicsit félek csak tőle,de majd hétfön jobban fogok félni,jo lenne tul lenni rajta,meg ezeken a kivizsgálásokon is,nagyon lassan megy az idő.Köszi hogy gondolsz majd rám,remélem én se fogok bele halni.Megprobálom küldeni mail-be a fotot,de nem biztos hogy össze jön.
ria75
 
 


Szia Ria!
Csak ügyesen, menni fog! :-))
(a HSG, és a képküldés is)
:-))
esperanza
 
 


Sziasztok
Ria: végre valaki a Zekéhez járKép
Az egyik rokonom ajánlotta fel a segítségét, fizetem a gyógyszereket, az utolsónál 180 volt, na persze kicsit súlyos a hölgy, azért ennyi, ugyanúgy zajlik a felkészítés mintha Õ lenne a páciens, leszívják a petesejteket és a férjem cuccával összeeresztik, és nekem ültetik be, elötte engem is felkészítenek.........mit is kérdeztél? Kép)))))))))))
nyugodtan kérdezz!

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Az a lényeg hogy 35 év alatti és már szült legyen a donor hölgy, de szerintem nem drágább mintha engem stimulálnának......nem értem miért mondta hogy nagyon drága????

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Esperanza
Mail ment,legalábbis ugy gondolom.
ria75
 
 


Minyuu!
Elöször is köszi a gyors választ.Lehet azért mondta hogy drága mert a másik fajta donoros olcsobb és gyorsabban zajlik.Nekünk rokon szóba se jöhet mert nálunk genetikai probléma van sajna.De azért köszi hogy írtál.
ria75
 
 


Sziasztok csajok.

Csak most volt időm jelentkezni, mert sajna ma (is) 12 órát dolgoztam Kép - bár délután egyszer benéztem, olvasgattam, de írni nem volt időm..Kép

Zuzmó,
jó lenne, ha szerdán tudnánk találkozni! Kép
Igazából nem tudom, hogy a vérvétel napján lesz-e a HSG is, mert azt tudom, hogy aznap lesz az olyan vérvétel, ahol teljes vérképet néznek, és Esperanza azt írta, hogy itt néztek neki is süllyedést (remélem jól értettem Kép), és ennek eredményének függvényében csinálják meg a HSG-t (?). De ami tuti lesz még a vérvételen kívül: UH, rákszűrés, meg mammográfia (azt nem csak 35 fölött szokták amúgy? - bár nem baj, nem árt az óvatosság), meg ilyenek. Úgyhogy lehet, hogy tudunk ott ütközni. Kép

Tényleg, az első vérvételem eredményéért nekem kellett volna telefonálni (ami a 3.napon történt)? Vagy elég majd megtudnom mikor megyek a vizsgálatokra? Mert lehet, hogy mondta W., de totál elfelejtettem sok mindent, mert nem bírtam koncentrálni Kép

Chesti,
nagyon sok sikert holnapra!! Meg persze már előre is sok-sok babatapit ++++++++++++++ Kép

Az embriónézés tényleg nagyon megható lehet, hű... Zuzmó ahogy leírtad... hát én is kész lettem kicsit...

Már megint eszembe jutott egy kérdés: genetikai vizsgálatot mindenkinek csinálnak?
Bocsi, de már annyi minden anyagot összegyűjtöttem ezzel kapcsolatosan, de még mindig vannak hiányzó láncszemek KépKép

Jó éjt Mindenkinek! Holnap újra jelentkezem! Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Lányok!
Jubilálok, ez a 100. üzenetem.
Kép
Chesti, nagyon szorítok neked holnapra.
Kép
Majd írd meg milyen volt.
Jó éjjszakát mindenkinek!Kép

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Ria
nem az én rokonom végülis, hanem a férjem unokatesójának a felesége Kép

Zsókuci: jó sokat dolgozolKép , nálunk csináltak genetikait........

Chesti:++++++++++++++++++++++

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Sziasztok!

Már készülök Kép Zuzmó ahogy leírtad..király lesz, amugy azt hittem Sz.ügynök csinálja.
Mindegy kibirom, mindent kibirok Kép
Altatásnál mellédöfték a vénám, isteni 2 ujjnyi zöldes-kékes foltom lett,de legalább már nem fáj Kép
Pusszantalak titeket és ha esetleg tudok irni majd...laptopit elkunyizom férjemtől Kép akkor irok mi volt Kép

Ria küld a képet Kép
Köszönöm a sok biztatást Kép

chesti
 
 


ChestiKép
Mennek a drukkok, ügyesek legyetek! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

manda
 
 


Chesti,
Todom már valszeg nem tudod elolvasni a mostani írásom, de írtam valahová olyat, hogy nem a saját dokid csinálja?Lehet, hogy az volt félreérthető, hogy nekem W. adott képet? Mindegy, bocsi ha félrevezettelek.
Sok puszi és vigyázz magatokra!!! Gyere, ha tudsz, de azért pihenj sokat.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmo Kép

Köszönöm, hogy jelentkeztél. Kép

Mesélj: hányszor mentél a BMC-be? Gyógyszerár hol állt meg? Hány petike lett? Dokival meg vagy elégedve?

Mesélj!!!
mot
 
 


Szia Mot!
Azt, hogy hányszor voltam a stimu alatt sajnos nem tudom neked megnondani, de úgy emlékszem kb. hetente.Ez leginkább attól függ, hogyan reagálsz a stimura. A vége felé talán már 2x kellett menni 1 héten. Már 1 éve volt, ezért nem emlékszem pontosan.Most kezdem újra valószínűleg úgy ahogy tavaly, de azt hiszem kb. párhuzamosan fogunk haladni.Gyógyszerköltség 150E körül volt összesen, de van valamivel olcsóbb gy. is, mi a drágábbat választottuk, a doki szerint hatékonyabb. A stimuból 7 petesejtet vettek le, mind a hét meg is termékenyült, 3-at visszakaptam, 4-et le tudtak fagyasztani. Abból volt a 2. és 3. beültetésem. A 2. sikerült, de csak a 8. hétig.
Wiegandttal meg vagyok elégedve, szerintem nagyon jó fej és emberséges, időnként még vicces is és eddig nem tapasztaltam, hogy elvárná a mellékes juttatást, ami nálam jó pont.
Szóval ne aggódj, jó kezekben vagy, és minden simán fog menni.
A szuriról:ha ugyanazt a stimut csinálod majd, mint én (long protokoll)Decapaptyl injekcióval kezdesz a 21. ciklusnapon, amit magadnak kell beadni, hacsak nem akarsz vele minden reggel valahol sorbaállni. Nem nagy cucc, csak az első nehéz, aztán már csukott szemmel is megcsinálja az ember. Aztán jön majd még kettő, de ennyire ne szaladjunk előre, az még messze van.A lényeg, hogy ne félj tőle. Én már alig várom, hogy szúrhassam, pedig nem vagyok mazohista, de azzal is közelebb vagyok a célhoz. Egyébként sokan vannak akiknek elsőre sikerül. Én is ismerek olyat. A BMC-ben nagyon jó a terhességi arány.
Pontosan mikor is kezded a stimut?

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Közben megnéztem, a következő ciklus 21. napján.
Most hányadik napon vagy? Mondott valamit W., hogy milyen stimud lesz, vagy csak azt, hogy ha elmút menj vissza és felírja a gyogyikat?

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó Drága Kép
Hétfőn megy kiskatonám ismét mintát adni. (januárban 16 millióból 5% mozogott). Szóval azt mondta, ha ismét ilyen sok lusta marad akkor lombik. Ha nem akkor talán még inszem is lehet. (és a spontán sincs kizárva). Szimpi volt nekünk is, bár eléggé ki voltunk lelkileg. Jan 4én kaptuk a tegnapi időpontot és nehezen viseltük a 2,5 óra várakozást. Szóval ma a 4. napon nekem volt vérvétel, majd a 20-án újra vér+vizelet+nőgyógyászati vizsgálat. Ja, el kell intéznem egy HSG-t még a ciklus első felében. Ha megvannak az eredmények (20-a után), megbeszéljük , hogyan tovább. Szerintem a következő ciklus (március) 21.napján kezdődhet a dolog és remélem áprilisban punkció és transzfer.
Hát egyenlőre ennyi.
Hová kell a szurit adni?
Gratulálok kitartásodhoz!!!! Csak így tovább!!!
mot
 
 


ZuzmoKép
Napi hány szuriról beszélünk? Ugye kezdődik a ciklus 21. napján és mikor kell 2 naponta bejárni? Akkor is olyan sokat vár az ember?

Mesélj!!!!
mot
 
 


Mot!
Minden attól függ, hogy milyen stimu szükséges.Ezt majd a vér- és spermavizsgálat eredményei döntik el.
Ha inszem lesz, akkor egyszerűbb a dolog, bár azt nem tudom pontosan, de ott talán csak napi 1 szuri. Ha lombik, akkor az elején napi 1, 1 v. 2 hétig, ez is változó. Aztán napi 3. A köldök alá a has bőrébe kell szúrni.A punkció vagy inszem előtt kell többször menni, attól függően, hogy állsz, hogy minnél jobban el lehessen találni a legjobb időpontot az akcióhoz. Mivel vérvételre ekkor már nem kell menni, W.-hez elég 1 körül odaérni akkor már nincsenek sokan. Kikéred a kartonodat a recin és felviheted magaddal, ha nyilik az ajtó beadod. Persze ilyenkor is előfordulhat, hogy várni kell, mert közben elhívhatják beavatkozásra másik pacienséhez, de ez már nem olyan vészes, mint az udvaron várni, hogy sorra kerülj. Én általában leülök a tv elé, vagy viszek könyvet.Budapesti vagy ? Vagy vidékről jársz?Ezek szerint még nagyon az elején vagytok. Nem baj, gyorsan eltelik az a pár nap.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Most 1 pár órára el kell mennem, de majd jövök.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Dr. Zuzmo Kép
Amikor elkezdik a 21 napon a stimut, rendes pirim lesz? Normálisan megjön, vagy már bekavar a hormon? Meg kell szúrni magam???? Mennyire???
Pest környéki településről.
mot
 
 


Holnap ismét jövök én is!!!! Kép
mot
 
 


Még itt vagyok, ugyhogy tudok válaszolni.Igen, lesz rendes piri, közben ugyanúgy szurizni kell. aztán kezdődik a következő ciklus aminek a közepe táján punkció, majd beültetés. Igen, meg kell szúrni magad, de ne félj tőle, majd belejössz.Nem nagyon, csak picit fáj, de amikor már ott tartasz, már nem tulajdonítasz neki jelentőséget.Ha nagyon félsz, eljárhatsz dokihoz is beadatni, de szerintem felesleges időpocsékolás és ha rendelésre jársz, ott könnyű elkapni valamit, amit ugye nem szertnénk.
Tudom javasolni, ha van időd, olvass vissza néhány oldalt, sok kérdésre választ kaphatsz.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


sziasztok!
Csak egy picit irok szigorú fekvésen vagyok Kép sajnos 7ból cdsak 5 fejlődött tovább, 3at fagyasztottak, de azt mondják nagyon szépek.
Először nem akarták beültetni mert tele vagyok vizzel vag ymi és hiperstimu lehet de azt mondták kockázat nélkül nincs győzelem Kép
Csak rám veszélyes a babucikra nem.
Zuzmó naná hogy elbőgtem magam...nem lehet leirni ..férjem amikor mondta az ott Niki és a tesókája...kész... Kép
Szóval nekem specc fájdalmas volt de valszinű mert felvagyok puffadva és feszülök a viztől.
puszi nektek Kép

chesti
 
 


Chesti
Nagyon szorítok, jó legyél.13.-án vérvétel, ugye?
Nem baj, ha távol maradsz tőlünk egy kicsit, mi gondolatban veled vagyunk és nagyon drukkolunk nektek.Olyan jó, hogy már itt tartotok. Az a lényeg, hogy nyugiba legyél és beszélj hozzájuk. Manda mondta, hogy símogatni nem szabad a pocakot ilyenkor, de puszilni lehet.A férjed beszélje meg velük, hogy nagyon kapaszkodjanak.
Jaj, teljesen fel vagyok dobódva tőletek.
Kép
Többi csajszi hol van? Csak én vagyok ilyen fórumfüggő? Persze ti rendes dolgozó nők vagytok, én meg lógok.
Kép

Kép
Kép
zuzmó
 
 


ChestiKép
Örülök, hogy mégis beültették, én is így voltam az első transzfernél. A napján derült ki, hogy túlstimmuláltak, bennem is volt 1-2 cm folyadék (has, petefészkek stb.) és még a K.ügynököt is odahívta ügynökünk, hogy mi legyen. Õ javasolta, hogy legyen transzfer és kaptam két napig infuziót utána pedig egy-másfél hétig folyadéklapot kellett vezetnem napi 3-4 l folyadék be, ki. Ekkor lett a 20-as HCG-m, amire mondták, hogy picit örüljünk csak, mert abból még lehet valaki. Nekem végülis nem lett senki és valszeg biokémiai terhességem volt.

De neked tuti sikerül! Csak sok folyadék és nagyon sok fehérje, hogy a túlstimu elmúljon.
Nekem egy hét alatt eltűnt a folyadék, mondta is Sz.ügynök, hogy ilyen még nem volt a BMC-ben, hogy hipp-hopp és már nincs is semmi.

Pihizz csak nyugodtan! Babatapik neked is mennek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++

manda
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok én is, nem tűntem el, csak dolgoztam MA IS egész nap, és most van időm netezni.
Velem továbbra sem történt semmi érdekes, olvaslak titeket, örülök, hogy egyre többen leszünk itt a fórumon, és hogy már nem olyan kihalt mint régen. :-)
Ja, és áruljátok már el, hogy kell olyan sárga vigyori fejet csinálni?
esperanza
 
 


Sziasztok!

Le kell mondanom a 9-ei konzimat, mert találtam melót és 1-től dolgozom, így nem tudok rögtön a második héten ellógni. Azt hiszem pár hónappal el kell tolnunk a dolgot, mert a hülye munka is kell a hülye pénz miatt :-)

Puszi Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


EsperanzaKép
: és ) Kép
: és ( Kép
: és O Kép

JucicukiKép
Ok. De azért jelentkezz! Minden jót és a legjobbakat az új munkahelyeden!!! És aztán babára fel!!!!

manda
 
 


Üdv mindenkinek!

Itt az éjszakai látogató..., úgy látszik, hogy csak ilyenkor tudok mostanság jönni Kép Ma is nagyon érdekes napom volt, mert az autónk megadta magát, és szerelőhöz kellett vinni, úgyhogy szerelő-munka-szerelő-munka-röplaba - így tellt a napom. Fáradt vagyok.

Chesti,
5 is nagyon jó, a lényeg, hogy bent vannak a picinyeitek, és szorítok, hogy nagyon erősen kapaszkodjanak, és szépen fejlődjenek!!! Meg persze küldök én is Neked sok babatapit: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++

Mot,
lehet, hogy velem is egy időben fogsz akkor bejárni, mert én is úgy számoltam, hogy kb. márciusban kezdik majd a stimut, és áprilisban meg punkció, és transzfer.
Bár már ott tartanék, vagy legalább már az szurikat nyomnám magamba. Rossz ez a kezdeti beindulás - lassú, és bizonytalan, mert nekem sem állt még össze teljesen a kép, hiába van már rengeteg összeszedett információm az egészről.

Amúgy Zuzmó, tényleg megérdemled a dr.Zuzmó kifejezést, annyira jól leírsz minden tapasztalatodat. Nem akarsz könyvet írni róla? Kép
(Majd GYES alatt KépKépKép)



Manda,
hogy vagy? Most nézem, hogy te sem sokat fenn Kép Hogy bírod a szurikat?

Minyuu,
és a genetikain minden lehetséges örökletes betegséget látnak? És neked mikor csinálták meg, még az elején?

Puszka mindenkinek, később még visszanézek, hogy írt-e valaki, ha nem: Jó éjt, holnap jövök! Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Tegnap voltunk a nőgyógyászomnál. Kenetet vett, ha nincs semmi baci, akkor meg lehet csináni a HSG-t 13-án. (ez a ciklus 15.napja). Ha baci van, előbb azt kikezelik és csak utánna HSG, mert a folyadékkal beküldött esetleges baci nagy bajt tud csinálni. Ha minden jól megy nem csúszik a stimu kezdete, mert az ugyis csak a köv. ciklus 21. napján indul.
Meséljetek a HSG-ről!!! A méhszáj "nyitás" mennyire fáj? A folyadék a vizsgálat után szépen "kicsorog"?
mot
 
 


SziasztokKép

ZsókuciKép
Köszi jól vagyok, mennek a szurik, hétfőn megyek újabb UH-ra, talán akkor már közelebb leszek a transzferhez.
Én most fagyasztott bébis transzferre készülök, és kell egy kis stimu, hogy minden jó legyen ott bent.

Puszi mindenkinek!

manda
 
 


Sziasztok Kép
Még egy kérdés:

Az egész procedúra alatt mikor kell szexmentes napokat tartani?
mot
 
 


MotKép
Én a HSG-ről profin nem tudok írni, majd Zuzmó biztos megteszi, de lehet, hogy ha a két topicban visszafelé körülnéznél, találnál róla valamit!
Nekem a HSG eléggé fájt, ok, kibírtam, de nem volt kellemes.

Nem a BMC-ben csinálják neked?
Furi, én azt hittem, hogy mindenkinek ők csinálják.

manda
 
 


Manda Kép
W. doki ajánlotta, hogy ha megtudom oldani "csináltassam" meg, de legyen benne a szakvéleményben a méh alakja,állapota is. (jogszabály írja elő) Kicsit én is csodálkoztam.
mot
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: