Új privát üzeneted érkezett!

Szia Dia!
Megkaptad az infót Melczer dokiról? Tegnap este tudtam válaszolni az e-mailedre.
Majd megírhatnád a véleményed az első találkozás után! Szia!
Anikó
virÁg
 
 


Sziasztok!

Az elöbb írtam és nem tette fel valamiért:-((

Rita én nekem csak a párom lesz bent, mert amikor Lilikét szültem akkor is ő volt bent és ez megnyugtatott. A szülésfelkészítőre el fogok menni, ugyanaz a hölgy tartja még valamilyen Judit? Én Lilivel csak az elején szedtem Elevitet utána abbahagytam, mert valamiért pöttyös lettem töle, így szerintem megint marad a vas és a Magne B6.

Ági akkor egy dokiról beszélünk:-)) Nagyon rendes orvos!!:-))

Most pénteken megy valaki UH-ra?

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Nem tudok felírni, nem teszi fel nekem:-((

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 

 
 

Bocsi már feltette, az elöbb még nem volt fent:-)

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Sara! A sebész nem látta a sérvet, így csak kontrollt javasolt, és megfigyelést. Amíg nem látja, nem is lesz műtét. Amíg meg én nem látom, nem fogom forszírozni a dolgot. Tegnap előtt rettentően üvöltött a drágám, de nem jött elő neki. (kopp-kopp)

Csajok! Lehet kapni speckó betétet, ami jelzi a magzatvíz szivárgást. (Állítólag aranyárban van.)

Joe? Ma voltál CTG-n, nem?

Szofec

szofec
 
 


Szofec! Köszi a valaszt. Hmm... Most nem is tudom... Ha nem jön ki az jo. Viszont, ha nem nöt be és csak bujkal és müteni kell ugy tudom, nem jo sokat varni vele, mert minél nagyobb a gyerek annal nagyobb a trauma is. Jaaaaaaaaj! Kép
Na erre iszom egy .... teat.

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Kedves Brik!

Második baba, már van egy 19 hónapos kisfiam. Vermes Gábor a dokim, de ő átment a Mávba, és én vele mentem. Néha már bánom. A dokimat imádom, a dolgozók, akikkel eddig találkoztam, mind nagyon kedvesek voltak. Viszont a gépek közel sem olyan jók, mint a Sotén. Pl. a CTG egy vicc. Nem kötik rád, neked kell tartanod, széken ülsz, egy törött ablak mellett, és egy lepedőszerűséggel vagy eltakarva akülvilágtól. A néni szinte csak az elején jön be, meg avégén, meg hébe-hóba. Eredmény: egy órát voltam benn, a végén leszakadt a derekam, és remegett a kezem, mivel állandóan erősen nyomni kellett azt a hülye gépet a pocakomhoz. Tök sokszor elment a hang, ilyenkor nem tudtam, mit csinálni, vártam, hogy jöjjön valaki. Végighallgattam, amint a dokik egy szerencsétlen nőről beszélgettek, meg annak a műtétjéről. Ja! És ellopták a sálam. Na jó, erről senki nem tehet. Kép Szóval én egy kicsit csalódtam.
Na, megyek, nem fárasztalak benneteket.

Annamari!!!! Merre jársz?

puszi, shine
shine
 
 


Lányok rengeteget írtok Kép, nem is nagyon tudok utánaolvasni, csak egy egy hozzászólást. Majd jövő héten bepótolom.

Brik, egy kislányom van Õ most lesz szombaton 3 éves. Egyébként a hasfájásról azt olvastam, hogyha felállás után kis idővel el is múlik akkor tuti, hogy a méhszalagok nyúlása miatt van az egész. De jobb félni, mint megijedni. Kép

Huha Shine, ilyen rossz a helyzet? Kicsit megijesztettél. Ugyanis én is a Vermes dokinál vagyok és én is követtem őt, mint Te. Legalább tudom mire számítsak a ctg-n. Kép vagy inkább Kép
Egyébként Nálad már biztosan felmerült a dolog, hogy próbálkoztok-e a természetes szüléssel. Mi a véleménye erről a Vermes dokinak? ÉN is császáros voltam és még nem tartottam aktuálisnak megkérdezni Tőle. De azért nagyon kívánics vagyok a véleményére.

Na ennyire futotta, rohanok tanulni még egy kicsit. Hétfőn végre vége lesz.

Ági, írtam mailt. Kép

Puszi, Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok,

a munkahelyemen rám bíztak egy újabb projectet. de miért? én már nem akarok sokat dolgozni, inkább csak kényelmesen dolgozgatnék... na szóval ezért kicsit le vagyok maradva az olvasással, de most pótoltam.

Lilló: nekem az Istenhegyi Klinikát ajánlotta az orvos, ott Lintner Balázst, ő keddenként van ott. A bejelentkezéshez tel szám 224-54-45. Csak 8.000 Ft volt és kaptunk DVD-t és egy csomó fényképet is, kb. 5-6 db-ot. Fiatal doki, nagyon rendes volt, mindent végig nézett.

Brik
Az elején még jó ha Folsavat is szedsz, abban is nagyon sok fontos dolog van, ami a babának kell.

Meglepett, hogy azt írtátok, hogy a 2. terhesség több fájdalommal ill. problémával jár. Én laikus fejjel azt gondolnám, ha már túl vagy az elsőn akkor a másodikat már lehet lazábban venni és könnyebb is lesz, hiszen már szinte pontosan tudod mi vár rád, de ezek szerint ez nem így van?

Engem a mai felkészítőn nagyon megnyugtatott az orvos, hogy az Elevittől nem lesznek nagyobb babák. Mert hát OK, hogy a nagyobb baba valószínű ellenállóbb és egészségesebb, de megszülni sokkal nehezebb.

Engem ez a mai nap, de talán leginkább a torna annyira kifárasztott, hogy hazafele beültünk egy étterembe, és iszonyat jót kajáltam, persze ha megyek a védőnőhöz, ő biztos le fog szidni ezért.

Jövő héten nem tudok menni kedden, mert elutazunk, de nagyon figyeljetek, mert majd mindent kikérdezek ;-)

Rita, neked milyen lelkes a párod, hogy mindig elkísér!!

Üdv,

Gabi

Kép

Kép
gabek
 
 


SziasztokKép

IndigoKép
Csak a délutánit kaptam még meg, amit most irtál még nem jött átKép brühühü, de közben meg én is irtam neked egyet, szal lehet hogy gondolatban már választ is kapsz kérdésreKépKépKép lehet hogy parafenoménok leszünkKépKépKép

Drukkolok hogy jól menjen minden és kina összes termése, megtoldva Dani egy hetiével a tied a vizsgáraKépKép

ShineKép
ehh ez nem valami felemelő lehetett... Ezért kényelmesebb megoldást is találhatnának rá, egy őv nem akkora nagy kiadás lenne nekik... de hát ne akarjak más pénztárcájában turkálni Kép
(A klinikán is majd egy évet kellett várni mig a terhespaton kicserélték az egyik wc lehuzoját amit még anno én szereltem meg egy pezsgőtabletta dobozával nyáron és télen mikor mentem szülni még mindig azzal müködöttKépKép)

BrikKép
Én is ezen a véleményen vagyok nagyonKép Én hétfőn megyek Ctgre 10,30 ra, pénteken nem tervezem a bemenetelt.

Ma tök jó volt a szülésfelkészítő, elég hangulatosan telt. Utána volt egy komplett szülőszoba, gyerekágy és csecsemőosztály látogatásunk, bevallom nagyon jó volt egy kicsit nosztalgiázni, most egész felvillanyozodtam a sok édes pici babó láttán.

Lányok milyen volt a torna? most is izomlázatok lett?Kép

puszi
Ági
32+5

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


IndigoKép

Irtam már két mailt is két különböző cimről is, inkább majd az axelerosra cimre válaszolj azt talán gyorsabban ideér...

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Kedves Kismamák és Anyukák!

Hajnali fél négykor megszületett várva-várt Botond fiunk 3120 grammal és 57 centivel.

Apuka

Kép

Kép

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Joe, nagyszerűűűűűűűűű, gratulálok, gyönyörű a kisfiatok!!!! Sok tejcsit és boldogságot. Pihenj, amennyit csak tudsz. Végre javíthatom a táblát. Kép

Ági, én nem kaptam levelet. KépKépKépKépKépKép Valahol biztosan elveszett.Kép Megírnád mégegyszer?

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Joe: Gratulálok a csodálatos Kisfiatokhoz! Kép Kép Kép Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!

Gabek: Köszi az infót 4D ügyben. Ez valóban olcsóbb, mint a többi, amit eddig néztünk, vagy ahol voltunk. Majd a 32. hét környékén akarunk menni újra, lehet majd akkor idemegyünk.
Egyébként jó volt a felkészítő, nagyon szimpi volt a pasi is, aki tartotta. (Ki volt Õ? Õ volt a Melczer???)

Ági: A torna megint húzós volt, ez a Barbara mindig jól megdolgoztat Bennünket. Kép
Gondolom érdekes lehetett a szülőszoba látogatás, már én is nagyon várom, hogy eljussunk odáig, de majd csak akkor megyek, ha Apa is el tud jönni, ez meg már szervezés alatt van.

Szép napot Mindenkinek!
Lilló

lilló
 
 


SziasztokKép

JoeKép

Fogadd szívből jövő hatalmas gratulációnkat a csodálatos kisfiatokhoz. Sok sok tejcsit, egészséget és örömöt kívánunk neked a családom nevében.
Kedves apuka nagyon szépen köszönjük ezt a szuper jó hírtKépKép

Kép

IndigoKép
PEdig vagy 4 emailt küldtem neked, kb olyan sorrendben ahogy irtál a másik forumon is, sőt kb arra reagálva is... Nem értem.. most megprobálom elküldeni a profilodban levő emailcimre is. Viszont én is csak az elsődet kaptam meg, azóta egyet sem.... Jó ez számitógépes sztárda, ehhh
Van esetleg MSN ed? mert ott gyorsabban megtudnánk dumcsizni a dolgot: sgkapukukacfreemailponthu emailcimen tudsz felvenni partnernek, a kukacot és a pontot természetesen helyettesítad beKép


LillóKép
Igen ő volt a doki, és tényleg jó fej volt. Nekem nagyon tetszett az előadás. Akkor jó lehetett a torna is, nekem elég volt a 2. ról lemenni a földszintre, majd fel az elsőre, utána ujra a másodikra, majd ujra le a földszintre, ez is igazán átmozgatottKépKépKép Nem csak szülőszobát néztünk, hanem voltunk a gyerekágyas szobákat is megnézni (oda csak kismamik mehettek be), utána meg meglestük a csecsemős osztályt is. Komplex volt és nagyon élvezetes.

puszi
Ági
32+6

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ennyi sok szép kisbabát, csoda ha már én is mennék szülni?
Joe, nagyon sok egészséget, boldogságot, tejcsit, és babamosolyt!
Kgiulia

KépKép
kgiulia
 
 


IndigoKép
Reménytelen a levélküldésem, folyamtosan visszadobja a két emailcimedet ,hogy mért azt ne kérdezd, nem tudok rájönni, ha minden igaz akkor legalább egyet ujra küldött, igy tovább fokozva az értetlenségemet, hogy mi alapján szelektálja hogy mehet vagy sem.
Amit irni akartam annak a lényege: Biztonság kedvéért ha gondolod irasd magad ki már péntektől tpre, egyrészt már a gyes ideje alatt is lehetsz tp, az uj szabályok szerint, másrészt ha meg csak hétfőtől veszed igénybe, akkor sincs az az egy napos lik ami izgat téged mostKépKép Viszont még nehogy lead a munkáltatód felé a papirkát, csak gyűjtsed.. ráérsz vele bőven... én is igy csináltam, aztán küldtem a kerek iktatóba (kuka), mert baromira ráfáztam volna ha leadom, állati minimum lenne majd a tgyásom meg a gyedem ha tpre mentem volna..
Másik fele, hogy várd meg mit mond az aki foglalkozik vele és szerintem alaposan fogadd meg a tanácsát, mert baromi okos és nagyon jó dolgokat tud, én decemberben kaptam tőle nagyon jó tanácsot, a fizetős szolgáltatását vettem igénybe, minimális befektetéssel elég sokat tudok vele nyerni...

Ági

Ui: bocsi lányok hogy ezzel terheltem a topicot, de már a hajam tépem hogy nem mennek el az emailjaim...

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Gabek!

Képzeld, a párom azt mondja, hogy tök jó a felkészítő, és ő kötelezővé tenné szülés előtt. :-) Én is örülök neki, hogy mindig jön, csak azt sajnálom, hogy veletek kevesebbet tudok így beszélgetni. Egyébként szerintem jövő héten nem fog jönni erre a táplálkozásosra - bevallom őszintén, engem sem lelkesít, hogy majd elmondják, mennyire nem helyesen táplálkozom...
A munkahelyeden nem tudod megmondani, hogy menjenek a csudába - ne adjanak ennyi munkát? :-)

Jó ez a Barbi-torna, szerintem olyan kedvesen magyaráz. Általában utálom az ilyen össznépi tornákat, de jó oda járni.

Hatalmas gratula Botondnak!!!! Joe, sok tejcsit, és hamar pihend ki magad! (Most biztos nem olvasod, de majd egyszer. :-))

Üdv,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok !
Én új vagyok , de néhány dologban talán tudok segíteni hepatitis ügyben . Ha valakinek nem találják akkor fel lehet hívni az ÁNTSZ-t és ha a pontos dátumot bediktáljátok , amikor levették a mintát akkor a vizsgálati eredmény számát bemondják és azt a számot te magad beírod a terheskönyvbe.A kórházban így is elfogadják . Ha szülésig nincs meg az eredmény akkor a picit 1 naposan elkezdik oltani hepatitis ellen , ami egy oltás sorozat . Az ANTSZ telefon számát elvileg a védőnőnek ismernie kell , de nekem II.Női Klin.-n az ambulancián a lányok adták meg . Én nekem sem találták az eredményt és az ÁNTSZ-től szereztem be miután a 38 héten a védőnőnek feltünt , hogy nincs a kiskönyvbe az eredmény.Az új eredmény ha leveszik megint a vért kb.3 hét, ennyi időm pedig már nem volt . Nem szerettem volna hogy a kicsit feleslegesen oltani kezdjék.
Remélem tudtam segíteni nektek .
Üdv : Aranyvirág
aranyvirag34
 
 


Joe, bár mi már beszéltünk telefonon, azért itt is hadd gratuláljak!! Gyönyörű ez a gyerkőc, pont amilyet szerettél volna!! KépKép

Lányok, Bence ma harmadik napja van óvodában, és ma volt az első nap, hogy sírva ment be. Eddig csak nevetgélt reggelente. Mondjuk az megnyugtat, hogy nem bemenni nem akart, hanem azt akarta, hogy én is ott legyek. Egyből bújt Andi néni nyakába... Már hétfőtől ott is ebédelt, tegnap az alvásidőben is maradt (bár egy percet sem aludt persze). Ez jó, nem?

Ja, és képzeljétek, azt mondta Joe, hogy a gyerekágyon nincs fűtés!!!!!!! A babákat csak szoptatni hozzák ki... Ez nagyon durva szerintem.

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Joe! Gratulálunk, nagyon sok boldogságot kívánunk! Gyönyörű kisbabátok van.

szofec
 
 


JutkaKép

Ez durva, hogy nincs fütésKép tegnap este 5 felé még tuti volt, mert bement a szülésfelkészitős csoport a gyerekágyra is körbenézni és majd megdöglöttünk a melegtől, vagy negyven fok volt bentKép
Reméljük hogy gyorsan orovosolják a hibát...

ÜGyes a fiad és szerintem ez tök természetes hogy sirdogált egy kicsit, mindkettőtőknek nehéz a levállás, de idővel ha már lesznek nagyon jó barátai akkor már boldogan fog menni.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági, köszi a választ. Szóval akkor azzal a vasárnapi lyukkal nem lesz gond azt mondod?
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Ági, köszi a biztatást, nagyon jól esik ám! Kicsit elveszett vagyok a hirtelen gyerek-megvonástól, végülis az ember 3 (3,5) évig éjjel-nappal együtt van a gyerekével...
Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Kedves Joe
Nagyon sok boldogságot és sok tejcsit kívánok neked. Győnyörű a kisfiadKép

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

Joe,
hatalmas gratula a gyönyörűséges kis Botondhoz. Kép Jó egészséget, és sok-sok tejcsit kívánok!

Pussz,
Gabi
k_gabi
 
 


IndigoKép

Igen, nincs gond vele, de már péntektől irasd ki magad, de mondom le ne add még a papirt, mert tuti nem mindegy gondolom hogy esetleg max gyeded lesz vagy pocsék...

JutkaKép
Nagyon meg tudlak érteni, most sokat segitene nekem is ha Dani bölcsiben lenne egy kicsit, de nem visz rá a lélek, akármilyen gézenguz is még tul kicsi hogy beadjam. Olyan gyorsan felnőnek , oly kevés az az idő amit csak rájuk szánhatunk.

De most neked is talán egy picit jobb lesz, ha már belejöttök, mert azért a kicsi is letudja foglalni rendesen az embert.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Kedves Joe, kedves Apuka Kép
Nagy gratula a kis Botondhoz, gyönyörü! Sok boldogsagot és tejcsit kivanunk!
Remélhetöleg hamarosan megcsinaljak a fütést és akkor együtt lehettek...

Jutka, szerintem is normalis, hogy sirdogal Bence, azért neki is fura lehet, hogy nem vagytok mar együtt egész nap. De biztos megszokja hamar és sok-sok haverja lesz az oviban Kép!

Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!
Joe! Nagy gratula a kis drágához! sok boldogságot hozzá!!

A bazonosíthatatlan folyáshoz szólnék hozzá annyiban, hogy nekem is volt ilyen még az elején. Én is halálra rémülten húztam be a KH-ba, de ott megnyugtattak, hogy ez nem magzatvíz. Azt mondták, hogy folyás, de annak túl híg volt, pipinek meg fehér, úgyhogy én a mai napig nem tudom mi volt az.

Pocakfájás: nekem 16 hetes koroming volt nagyon erős hasgörcsöm. teljesem független volt bármiféle mozdulattól, pozíciótól, de néha annyira erős volt, hogy rázott a hideg is. Nekem is méhszalagokat emlegettek.
Zsu
zsuzs74
 
 


Sziasztok!!

Na letelt a meló, most alig vártam, nem tudom miért:-))

Joe nagyon sok boldogságot, sok tejet és jó egészséget kivánok nektek!!! Gratulálok!!:-)Botond gyönyörűű kisfiú!!:-))

Gabek
köszi hogy mondtad a folsavat, tényleg Lilikével is szedtem, úgy hogy el is kezdem, köszi!!

Shine
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz körülmények közt kell lenned a MÁV kórházba:-(( Remélem legalább a szülőszoba szép lesz:-))

Indigó

Lehet hogy azért fáj a pocim, de a jövő héten többet tudok remélem:-) Most már annyira várom a pénteket és úgy izgulok!!:-)

Ági
Kár hogy nem pénteken mész a klinikára, mert akkor talizhattunk volna. A ctg-én még mindig Gabi van?

Köztetek van olyan aki itt lakik a Klinika környékén?

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Szia Zsu!

Engem is ráz a hideg amikor fáj a pocim, és sajnos sűrűn fáj, ne tényleg 16 hétig az kemény lehetett:-(( Remélem azért eddig nem fog tartani:-)

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Brik! Az a helyzet, hogy 16 hetesig dolgoztam. Amikor eljöttem "szabira" 16 hetesen, mint a karikacsapás múltak el a nyavalyák - émelygés, hasfájás, szédülés....stb. Szval a pihenés a kulcsszó.
Zsu
zsuzs74
 
 


Drága PirusKép

Nevednapján az istenke éltessen sokáigKépKépKépKép

Kép

Ági & Dani és Pocaklakó

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Zsu én imádok dolgozni azt nem hagyom abba, még ha fáj is, csak ha nagyon nem bírom már:-))) De a pihenés rám is rám férne:-))

Pirus én is Nagyon boldog névnapot kivánok neked!!!:-))

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Kedves Joe és Apuka!

Nagyon sok szeretettel gratulálunk nektek, nagyon szép, erős baba lett ez a Botond, majd kicsattan az egészségtől!
Reméljük, anyukája jól van és relative könnyű szülés volt. Nagyon várjuk a beszámolót!

Kinga és az ő Kisbotondja
kgk
 
 


Sziasztok!
Gratulálok a Picihez!
Mi most vagyunk a 32. héten, március közepére várjuk a Picit.
Tudtok valamit írni a II.Klinikáról?
Van baba-mama szoba? Milyenek a nővérek?
Esetleg császáros szülésről?
Sajnos nekem az lesz, és tartok tőle.
Köszi

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok,

Ági és Indigó
Kicsit homályos, hogy miről is leveleztek, de lehet hogy nem is tartozik ránk. A kérdésem csak annyi, hogy nekünk akik idén szülünk, most már mindegy hogy a szülés előtt mennyivel íratjuk ki magunkat, mert hát a TGYÁS alapja úgyis a tavalyi, azaz a 2005. évi átlagkereset lesz, nem?

Rita
Jövő héten nem tudunk többet dumálni, mert mi beterveztünk egy utolsó nyaralást, így inkább a napsütést választottam, mint a dietetikusos előadást.

Ma egyébként nagyon büszke vagyok magamra, mert ma voltam védőnőnél, és ma volt az egyetlen alakalom, amikor elégedett volt a kilóimmal :-)
Rákérdeztem a hepatitises papírra is, azt mondta, hogy egy példányt kap az orvos, a másik példányt meg valóban neki üldik ki, de addig eltelhet egy hónap is, mire azt ő megkapja.


Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


GabekKép

Mikorra is vagy kiirva? mert a tgyás alapja tuti hogy a 2005. évi átlagkereseted lesz, de a gyeded attól függ hogy mikor nyilik majd meg az igénylés lehetősége. Nah közben visszanéztem a táblátKépKép Szóval neked a gyed is a 2005. évi átlagjövedelmed alapján fog számolódni. Így már tök mindegy elméletileg hogy mikor iratod ki magad táppénzre. Persze ennek az is feltétele hogy legyen tavalyra 180 nap bérezett napod (a szombat vasárnapok is beleszámítnak a bérezett napokba, tehát ugy számold hogy amelyik hónapra kaptál fizut annak a teljes napszámát vedd).
Mert akinek ez nincs meg tavalyra mondjuk annak még megnézik az ideit is hogy meglegyen a 180 nap és ha jó a pénzed akkor nem kéne egy lökött táppénzzel csökkenteni...
Ha nem voltam elég világos akkor ird meg emailban hogy tavaly mit kerestél, mettől meddig és megprobálom ugy elmagyarázniKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Joe
Gratulálok én is a kisbabátokhoz!

Tudja már valamelyikötök, hogy mennyi idén a gyed maximuma?
Ami tavaly 83 e Ft volt..vagy emelték egyáltalán?

Hatos
hatos
 
 


Szia Ágiboszi,

Írtam neked, remélem ki tudsz rajtam igazodni :-)

Köszi, előre is,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Lányok, mindenkinek nagyon köszi a biztató szavakat; tudom én, hogy nem olyan rossz a helyzet, bár ma sem aludt egy szemet sem. Azt mondta: "nem feküdtem le, csak úgy ülve vártalak." Hát ilyenkor ne szakadjon meg a szívem?? Kép Kép Most már csak azon szurkolok, hogy nehogy hamar jöjjön az első betegség, mert akkor gyakorlatilag kezdhetjük elölről az egészet...

Brik, mi elég közel lakunk a klinikához, a középső Ferencvárosban, a Ferenc téren. Ti is itt valahol?

Gabek, gratulálok a nemlétező kilóidhoz!!! KépKépKép

Dorka, elég átfogó kérdést tettél föl, szerintem olvass vissza, sokmindent megtalálsz a klinikáról! Van baba-mama szoba, de ha akarod éjszakára be is tolhatod a babát. A nővérek ilyenek is, meg olyanok is, mindenestre jó, ha határozott a fellépésed. Kép De vannak köztük kifejezetten isteniek is, én már találkoztam eggyel! Kép Császárról nem tudok írni, de ha van konkrét kérdésed, nyugodtan tedd fel, szívesen válaszolunk Neked. Most váltottál orvost?

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Kedves Mindenki!

Köszönjük a gratulációkat! Sajnos a szülést követően egy műhiba is történt: lemerülőfélben volt az elem a babamérlegben, így fél kilóval kevesebbet mért. Persze az is lehet, hogy Botond a szülészet meg a gyermekágy között hízott fél kilót, de azért ez nem túl valószínű. Szóval a valós adatok 57 cm és 3500 g.
Amúgy mindeketten jól vannak, úgy néz ki a tejjel sem lesz gond.

Apuka

Kép

Kép

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Tjutka

Én a Mester utcában..elég közel ezek szerintKép)

Hatos
hatos
 
 


Joe és Apuka, gratulálok nektek! Gyönyörű gyerek ez a kis Botond! Épp akartamírni, hogy a fotókon sokkal ducibbnak néz ki, mint 3150 gramm - akkor megvan miért Kép
Remélem minden rendben ment egyébként!

Kép
emma8
 
 


Sziasztok!

Joe gyönyörűűszép Botond, nagyon édes:-)))) Mégegyszer gratula!!:-))

Tjutka, sajnos mi a Diószeghybe lakunk a Korányival szembe:-((

Tjutka, Hatos
A Ferenc tér és a Mester u is közel van hozzánk:-))))
Lilit amikor szültem akkor is besétáltam ctg-re, akkor még a cuccaim nélkül nem gondoltam hogy bent fog a doki, megkérdeztem hazamehetek itt lakom öt percre de nem engedett, igaza lett, mert rögtön utána elment a magzatvíz:-)))

Ti egy hónapba hányszor mentek UH-ra?

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


<font color="ff6000"><font size="+1">Pirus!

Boldog Névnapot kívánok!</font></font> Kép

<font color="ff0000"><font size="+1">Joe és Apuka!
Gratulálok Nektek gyönyörű babátokhoz, kívánok nektek örömet, boldogságot, békességet, egészséget és sok-sok tejcsit!</font></font>

Kriszta

mohácska
 
 


<font color="ff6000"><font size="+1">Pirus!

Boldog Névnapot kívánok!</font></font>

<font color="ff0000"><font size="+1">Joe és Apuka!
Gratulálok Nektek gyönyörű babátokhoz, kívánok nektek örömet, boldogságot, békességet, egészséget és sok-sok tejcsit!</font></font>

Kriszta

mohácska
 
 


<font color="ff6000"><font size="+1">Pirus!

Boldog Névnapot kívánok!</font></font>

<font color="ff0000"><font size="+1">Joe és Apuka!
Gratulálok Nektek gyönyörű babátokhoz, kívánok nektek örömet, boldogságot, békességet, egészséget és sok-sok tejcsit!</font></font>

Kriszta

mohácska
 
 


Ezt jól elküldtem... pedig kiírta vagy 4x, hogy hiba van...

mohácska
 
 


Kedves Lányok!

Tegnap haza érkeztünk a kórházból.Kép

Nagyon szépen köszönöm a gratulát és a kedves sorokat, igazán meghatódtam mennyien gondoltatok ránk.

Most még nincs sok időm írni, de előljáróban annyit, hogy a Szent Imre beváltotta minden reményemet, és igazán maradandó emléket hagyott bennem a szülés és a gyermekágyas időszak. Nagyon gyors szülésem volt, ennek ellenére sikerült gátvédelmet is alkalmazni, aminek duplán nagyon örültem.

Szabolcs remek kiskrapek hatalmas étvággyal, egyelőre még 1,5-2 óránként kér enni, de éjjel már csak 3 óránként kelt és alukált is vissza. Tejcsi van bőven, így nem éhezikKép Áginak üzenem, hogy cici aznap este beindult, csak úgy dőlt belőle a munició.Kép

Zsombi meggyógyult és egyelőre nagyon tetszik neki a kistesó, aztán meglátjuk mi lesz, de most még szerencsére minden nagyon jól alakul.

Joe-nak és a kispapának ezúton is gratulálok Botondhoz, nagyon sok boldogságot kívánok Nekik!

És egy kép Szabolcsról:

Kép

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?