Új privát üzeneted érkezett!

Böbus, gratulálok! Sztem is jó helyre csöppentél, és én is nagyon szeretem BábaIldit! :)

Írtam privit is.

Szupi a babakocsi! :) Jujj, nem semmi kaki-történet!

Morca, megvagyunk, csak rohanunk. MInt mindig. :) Ti jól?

Na, most lefekszem. Tudom, ne fenyegessek senkit... :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!
Jó itt köztetek, mert nagyon kedvesek vagytok:-)
Amásodik babánkat váro jelenleg és már tudom hogy kisfiút (Bazsit), mert egy mérési hibából kifolyólag a héten meg kellett látogatnunk egy 4D-s ultrahangot. Meg így legalább le is fényképezték a babát.
Van egy 9 éves kislányom, őt is a Jahn Ferencbe szültem egy tüneményes doktor bácsinál, aki sajnos már nem praktizál.:-(
Röviden ennyit rólam, megpróbálok képet is feltenni, de ez még okoz némi fejtörést.
böbus82
 
 


Böbus grtula a kis Bazsihoz!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Böbus, szép az avatarod! Ez a gyönyörű kislányod? :D

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kép
rám nézett a macskám.. :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Én nem látom a képet! :cry: :?: :?: :?:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


7 hetes Barni:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon helyes ez a picike fiú! És már ő is milyen nagy a születéséhez képest! :)

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!Köszönjük a sok gratulációt. A képen a kislányom látható, Bazsiról is van egy két kép. Bár még pici, de nekem nagyon tetszik.
Nitácska, nagyon édes Barni baba :-)
Kép Dominika
böbus82
 
 


Dóri,Böbus köszönöm:)))))
Böbus nagyon szép a lányod!!!!!!!!!!!!!véletlenül nem vagy fent a hoxán?mintha láttam volna ezt a képet a lányodról?!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia, de igen fent vagyok a hoxán :-)
A baba tényleg tüneményes :-)
Szép estét megyek aludni.:-)
böbus82
 
 


Nagyon szép ez a kép!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Húúú, Nitacska! Akkorát röhögtem a kakis sztorin!!! :lol:

Böbus! Szerintem is a legjobb helyen jársz! Sajnos nagyon elszálltak a dokik tarifái, szinte mindig! És a szülésnél a szülésznő az, aki a javát végzi, és nagyon értenek is hozzá! Nekem csak szülésznős volt a második szülésem, és hibátlan volt, egy csoda. Minden a mama tempójában ment, és szuper volt! Remélem, megtalálod a jó megoldást! 2 babára van hova tenni azt a pénzt!
Addig is jó egészséget!!!

Jajjj, de szépek ezek a topic-babák! Csudiszép kis banda!

Puszi mindenkinek!!!
eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!
kis mérgelődéssel kezdem!!!!!!
a faszom ki van az apehhel!!!!!!!!!!!!!!fel se adták még Barni taj kártyáját!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!elmentünk helyileg és ott ki adták!:)

Blue köszi a hintó dicséretet!!!!!:)))
Edina ahogy mondod...kellenek a lányok a fiúknak!!!!!!!!!:)))))))))

én is átállítottam az oldalt....:))))


Eszti már én is jót röhögök:)))))))
tegnap meg akkorát fosott a gyerek hogy szó szerint deréktól lefele tiszta szar volt....... :P :P

Böbus Eszti agyon jól mondja....ez a legjobb hely..nekem is csak szülésznő volt a második szülésnél!!!!!!!....és sokkal de sokkal jobb volt ez a szülésem:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Visszajöttem! Hááááát lányok! Egerszalókon egy mesés szállodában, mesés környezetben, mesés hétvégét töltöttem. Némi szakmai továbbképzés (de nem sok), némi fürdőzés (sok-sok), némi dőzsölés kajaügyileg (mindenből egy keveset), némi vizipipázás (tényleg csak kipróbálni), jó levegő és most újjászülettem. Természetesen teszek fel majd képeket, tényleg fantasztikus volt. Ez a hely az, ahová mi magunktól sose jutunk el, mert ki a fene tud egy éjszakára 16 ezer forintot fejenként kifizetni. De őszintén mondom, megszolgálták a pénzüket. Isteni arab, török meg mindenféle kávét is ittam, meg kipróbáltam a mentateát (az igazit), szaunáztam, illatos gőzkabinban ültem és minden efféle földi jóban részem volt. Ettem tengeri herkentyűt, vajhalat (?), ittam koktélt a bárban (eddig még csak filmen láttam)........szóval jó volt! :lol: :lol: :lol:
böbus82: 9 év alatt nálunk sok minden megváltozott...a szülőszoba fizikailag is, és a szemlélet is. Mindenki igénye szerint szülhet fogadott orvossal, vagy anélkül, fogadott szülésznővel, vagy anélkül. Aki nem fogad se orvost, se szülésznőt, az is ugyanolyan ellátásban részesül, mint aki fogad bármelyiket, csak természetesen az foglalkozik vele, aki éppen műszakban van, és nem az akit választott.
Gondolom először nézz körül minálunk, minden hónap első keddjén van a szülőszoba látogatás a szülésfelkészítő tanfolyam keretein belül. Délután kettőkor kezdődik a nővérszállón van a gyülekező, ott beszélgettek egy szülésznővel, majd Ő átkísér Benneteket a szülőszobára. Egyénileg is be lehet jönni, csak azt telefonon meg kell érdeklődni előtte, tudnak-e akkor fogadni, nincs-e túl sok szülés. Ha gondolod, szívesen segítek a körbenézésben én is, azután elmondod, mit szeretnél, milyen elképzeléseid vannak, és szívesen segítek a választásban is.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


Ildi örülök hogy ilyen jól érezted magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
várjuk a képeket!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fruzsina, köszönjük, bár mi pl. nem kifejezetten vagyunk környékbeliek. :) Vagy mihez képest? :lol:

Ildi, hát ez szuper lehetett!!! :lol: Mutass képet, légyszi! :)

Böbus, hogy vagytok? Voltál már orovosnál? :wink:

Etelka????? Jól vagytok?

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Fruzsi köszönjük az oldalt!!!!!!! :wink:
anyukámék környékbeliek..../soroksáriak/én is az voltam.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, köszönjük az érdeklődést! A Manóval minden rendben van, halad a babakelengye :) gyűlnek a kisrucik lassan. Hamarosan a saját pakkomat is csomagolom a kórházba, hogy meglegyen minden.

Üdv Böbusnak is! Valóban a legjobb helyre jöttél!!! :) és valóban csodaszép a kislányod!!!

Bábaildi, örülök, hogy ilyen jó kis kánaánban volt részed!!!! :) és utólag is köszi a látogatást, nagyon hasznos és jó volt, nekem nagyon tetszett!!!!

Nitácska, nagyon nagy legény már Barni!!! :) és mókás krapek is!! :)

Puszilunk Mindenkit!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka basszus most nézem hogy már a 34.hetet taposod.......... :shock: :shock: :shock: :shock: mindjárt érkezik a trónörökös!!!!!!!!!
jaj én már úgy izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Ohhh, Barnika nagyon szép, édes, aranyos, és MEKKORA MÁR!!!!???? Hihetetlen, hogy nem régen született!!! Ügyik vagytok!!!

Bábaildi: ez szuper lehetett!! Még belegondolni is pihentető!
Én mostanában ilyen és ehhez hasonló emlékekből táplálkozom, és egészen jó csak fejben is felidézni ilyeneket! De szupi, hogy te élőben részesültél most benne, már igazán megérdemelted!!!

Etelka: húú, közeleg a nagy nap!!! Kitartás! Bírod még a strapát?
Nekem az volt már az utolsó pár nap, mikor már győzködnöm kellett magam, kimozduljak-e otthonról akár csak a sarki közértbe is, pedig engem lelőni se lehet, ha menőkéről van szó. :-) Lassan eljön neked is ez az idő! :-)

Böbus! Biztosan sikerül megtalálnod a neked megfelelő megoldást! Ez egy jó hely!!!

ZDori: ti hogy vagytok? Betegség még elkerült egyelőre? Közeleg a járvány. :-/

Mi megvagyunk: Danci hatalmas nagy, már 6,35 kg és mindjárt 4 hónapos. Ma reggel megfordult hasról hátra. Az oldaláról hátra és hasra az már hetek óta megy! Nagyon ügyi! Gagyarászik, mosolyog egész nap! És este magától alszik el, ha nem bántja a hasát valami. De az is pár perc míg orvosoljuk, és aztán alvás! Olyan édes. Ezért sem értem, mitől vagyok kimerülve. Fáradtnak nem érzem magam, egész nap teszem a dolgom, este korán fekszem, mégis ma reggel úgy megszédültem, mikor kijöttem az oviból, hogy meg is tántorodtam. Próbálok többet inni, hátha az a baj, hogy nem iszom eleget: sokszor eszebe se jut egész nap a nagy teendők közepette, és csak egy-egy csésze teát iszom meg, de az kevés az eddig 2-3 liter vizekhez képest.

Vigyázzon mindenki magára!!!
Puszi nektek!!
eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszty, akkor igyál sokatsokat! Én mindig sokat iszom, bár szomjas nem igen vagyok, de talán így még lesz tej, amíg kell. Nem is tudom, hogy lesz még, de már ettünk almát, körtét és barackot. Nem sietünk, de azért már megszik 1-1 gyümölcsöt egyszerre a kismuki. :) Nem is kicsi már... A többiekhezt képest legalábbis... :)

Etelka, örülök, hogy jól vagy! Mostmár minden nagyon izgi, légyszi jelentkezz, ha tudsz!

Morca?

Böbus?

Csilla?

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, voltunk ma uh-n a délpestiben, és kérdezte a nő, hogy hányadik héten járunk, és mondtam, hogy a 34-et töltöttük, de mindig kisebb a bébi, mint kéne neki idő szerint. Erre meg mondta, hogy nem, teljesen koránál van, már 2200 :) Jövő héten megyünk a dokihoz is, kíváncsi leszek, mit mond :) de azért úgy tűnik, teljesen súlyánál van :) egyedül a pocakkörfogata kisebb, mint a neten feltüntetett átlagé :D de ez nem érdekel :D majd meghízik :D nem akarok én egy négy kilós bébit..... :D:D:D:D:D:D:D:D
Holnap megyünk a kiságyért, hétvégén kimosom a kisrucikat, ágyneműt, mindenfélét, és jövő héten még elmegyek a házassági anyakönyvi kivonatért :) meg bepakolom a kórházi csomagunkat, és akkor már késznek érzem magam :) De azért megbeszéltem vele, hogy még három hétig maradjon odabent :) utána már jöhet :) :) :)

Remélem, Mindenkinél minden oké, minden rendben!!!!!

Puszi!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka most ahogy ezeket a készülődésedet írod olyan mintha én mennék ismét szülni....... :) :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Etelka, nagyon jó!!! És már mindjárt itt a találkozás napja! Na, azért nem sürgetem, de hogy elment ez az idő!!! Te jó ég!!!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok! Igértem képeket a szibariták házatájáról, Egerszalókról.
Ime: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Bábaildi: nagyon komoly helyen voltatok, tényleg szuper lehetett.. :lol: :lol:

Böbus: nagyon szép a lánykád.. :wink: :D

Eszty: örülök, hogy jól vagytok.. :lol: Danó nagyon ügyes, tudom, hogy ismétlem önmagam, de annyira hihetetlenül gyorsan megy az idő és olyan gyorsan fejlődnek ezek a manócskák.. :lol:
Orsi jobban van már?? (érzelmileg) :roll:

Dóri: meg vagyok ám, csak történt egy kis malőr.. :roll:

az történt, hogy tegnap előtt este, 3 egeret fogtunk, abból kettőt a konyhaszekrényben és a konyhapulton.. :shock: :evil: na, gondolhatjátok, milyen felfordulás volt nálunk.. :shock: :shock: mindent fertőtleníteni kellett, rengeteg mindent ki kellett dobnom.. :? tegnap egész nap takarítottam, fertőtlenítettem, reggeltől éjfélig, gyakorlatilag megállás nélkül.. :? :? ráadásul enni sem nagyon bírtunk, mert nem volt mivel és nem volt hol.. :? :? mondjuk én rá sem értem annyira, mert igyekezni kellett a srácok miatt (is).. :roll: nagyon durva volt.. :shock: szerencsére megtaláltam a lyukat, ahol bejöttek, úgyhogy megcsináltuk, úgy tűnik több nincs bent.. :roll: kopp-kopp.. :roll: amúgy akkor jöhettek be aznap. mert nyoma még nem volt annak, hogy bent voltak, de az, hogy a konyhaszekrényben, és rajta rohangáltak, teljesen sokkolt.. :shock: :? Matyikám a drága, pedig könnyes szemmel jött utánam, miközben próbáltuk elkapni , hogy ő lemossa őket, csak ne rakjam ki őket, mert a barátjuk és ő szereti mindegyiket.. :D :D végül meg tudtam győzni, de meg kellett ígérnem, hogy csak a lábuk lesz ragasztós, a hátuk nem és a lábukat is lemosom, ha kivittem őket.. :D :D

fiúk jól vannak??

Etelka: húú, de izgi.. :lol: most már nem sokára itt a nagy nap.. :lol: teljesen ki vagyok akadva, hogy milyen gyorsan pörögnek a hónapok.. :D :D

Nitacska: Barnus csodaszép, és milyen nagy már.. :lol: :lol:

nálunk amúgy minden oké, minden a régi.. 8)
szószátyár Matyi továbbra is löki a sódert keményen.. :lol: most teljes télapó lázban ég, ennek örömére már a télapó is csatlakozott Jacksonhoz és a többi barátjához, természetesen jön velünk mindenhova, és közösen rendezik el a buta bácsik sorsát.. :D :D
Ákos nagyon komolyan elkezdett beszélni.. :D most már használja is a szavakat, nem csak utánunk mondja.. 8) ma pl. adtam neki egy kekszet, mire ránézett, majd rám és közölte velem, hogy "keksz", majd mikor elfogyott, rámutatott a szekrényre, ahonnan kivettem és közölte velem, hogy "keksz".. :D :D


pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Ildi gyönyörű helyen voltál!!!!!!!!!!!
nagyobbak lesznek a fiúk én is elmennék ilyen helyre!!!!!maga a paradicsom lehet!!!!!! :roll: :lol: :lol: :lol:

Morca egér az nálunk is vot tavasszal..mosogatok és egyszer csak a faln szalad az egér...én akkorát üvöltöttem........ :oops: .aztán lementem a macskáért...meg is fogta..meg még 4 et utána...de nem engedtem hogy megegye....ki nyírta őket.én elvettem és kidobáltam a konyha ablakon őket....a macska tiszta idegbeteg volt utána..... :P .....de azóta nem volt bent egér....... :wink: :wink: :wink: :wink:

Barnika már igazi mosolygós baba......meg egy zabagép!!!!!!!!!!!! :wink: :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Beagle:

DÓRINAK NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!

Kép Kép

millió puszi

Móni, Matyi, Ákos

Kép

Kép
morca
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT DÓRIKÁNAK TŐLÜNK IS!!!!

Bábaildi: nagyon szép! Ez a Shiraz-ban volt? Vagy a fürdő melletti szálloda lett ilyen keleties? A Shirazban mi si voltunk, de még a felújítás-bővítés elptt, pár éve. Akkor még csak egy kis Jacuzzi volt a kertben, semmi extra. És az árai is megfizethetőek voltak. Mostanra kicsit drága lett. :-/ De csodaszép!

Morca: Ohhh, nagyon édesek a fiúk! Elképzelem az egérkés szitut! Nem irigyellek, nagyon ügyes voltál!! És a fiúk lelkivilágát is jól megoldottad.

Etelka: húúú, ez már nagyon finis! Gondolom tetrapelusok már szépen kimosva sorakoznak (ebből nálunk rengeteg fogy napi szinten, törlésre, büfizésre; pedig eldobható pelust használunk a pisi/kaki dologra). Ha van egy kis erőd, érdemes főznöd mélyhűthető kajákat és egy pár adagot eltenni az első napokra. Babakád, fürdőlepedő már készen áll az első fürdésre? :-) Hajrá-Hajrá!!!

Mi jól vagyunk, bár Orsival még nem értem el az alagút végét. Sajnos a családl sokan elég türelmetlenek vele, így gyorsan visszavetik, amit sikerül elérnem vele, és ez így nagyon nehéz.
De talán lassan alakulgat.

Ma voltam barátnőmmel megnézni a reneszánsz kiállítást a SZépművészetiben, tök jó volt! A kedvenc korszakom, bár inkább irodalmi téren. Nagyon szeretem!!!


Mindekinek sok puszi!!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszti akkor ki tudtál kapcsolódni!!!!
én majd deceber 25.-én fogok kikapcsolódni!!!!!!!!!
megyek Zorall /rock/ koncertre!!!!!!!!!az énekes a szomszédom... :) :) :) :)
már nagyon várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsi .....Dórikának nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánunk mi is!!!!!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Húha! Dórinak szülinapja van? Én nem is tudtam... :oops: Na, akkor isten éltesse Dórit szülinapja alkalmából!!! :)

Morca, köszi a bejelentkezést! Ákos jól csinálja! :) Biztos a csodabátyus mellett fejlődik ilyen rohamosan! :wink: Matyi nagyon édes kölök lehet. :)

Etelka, szép napok előtted, élvezd, és pihenj előre sokat! :wink: :lol:

Barni is milyen nagy lehet, tényleg! Képet mutatsz, Nitácska?

Mindenkit puszilunk, jól vagyunk! Csak mindig rohanás... Samu sokat beszél, Dani majdnem mászik és majdnem felül. Gyorsan közlekedik viszonylag, csak nem szabályosan. :) Uszizunk szombatonként, nagyon ügyik a fiúk. :)

Na, megyek, fejek, aztán alvás! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kép
mosoly kezdete:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaaaaj, de aranyos! És milyen nagy már! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntést. Teszek fel pár képet a szülinaposról. Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Beagle, restellem, utólag :oops: de nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is Dórinak!!! Már mekkora nagy lány... nyáron még csak kúszott-mászott, és ma meg igazi kis hölgy!!!!! és gyönyörűűűűű :)

Nitácska, ha nem fiam születne, lestipistopiznánk Barnit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: már olyan szép nagy legény!!!!!!

Eszty, már minden kimosva, de tetra pelusokból olyan ritkán találok jó minőségűt, hogy még csak kevés van :) mert persze, ami jó, az drága, de azért gyűlnek, gyűlnek :) Sógornőm lelkesen vásárolja a kisruhákat, meg a kisholmikat.....
Kaptunk tőle egy kis köntöst :lol: meg overállt is, meg igazából mindenfélét, de aminek nagyon örülök, egy falvédőt is :) :) :) ő szeret turkálóba járni, és így kettő az egyben :lol: :lol: aztán utána ha jön náluk a baba, akkor úgyis ők kapják meg ezeket a kisruhákat :) és azért eléggé uniszex színeket vásárol, előrelátóan :D:D:D:D:D

Anhelt csak én láttam régen?? :oops:

Morca, a srácaid, eszméletlenek!!!!! Annyira bírom Matyi barátait :D:D:D:D meg Ákos hogy már mi mindent csinál..... iszonyú jó arcok mindketten!!!! Gratulálok ám hozzájuk!!!! :) :) :)

Bábaildi, annyira mesés helyen voltál, ha nem tudnám, azt mondanám, nem is itthon van.... :) örülök neki, hogy eljutsz ilyen helyekre pihenni, Rád fér!!! :) :) :)

Puszi mindenkinek!!!

(ja, újságoltam, hogy csütörtökön már 2200 gramm volt a kisfiam? :) )

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka, örülök, hogy megnyugodhattál babó nagyságát illetően, szépen fejlődik, és nemsokára itt lesz! :) Juj, de izgi! :)
Milyen tökjó, hogy érkeznek sorra a ruhácskák! :)
Milyen a jó minőségű tetrapelus??? :?: És milyen a nem jó?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Hú, hát nem győzök ámulni és bámulni!

Ildi, ezek a képek az Ezeregyéjszka forgatásán készültek? ;) Nagyon jó lehetett, igazán hangulatos már pusztán a képek alapján is, hát mégha a programok is jók voltak!

Morca, ahogyan olvastam az elejét az egeres mizériának, kapásból beugrott Matyi arca (mintha ismerném:) na vajon, ő mint lelkes állatvédő és mindenki BARÁTJA :D mit fog hozzá szólni, hogy az egerek ki lettek tessékelve. :D

Etelka, de édes vagy.. :) Igen, régen írtam, de azért minden héten legalább 2x beolvasok (elsősorban most Miattad, mert közeleg a nagy nap, úgyhogy hajrá) és persze mindenki miatt, hogy hogy' vannak.
És tudod, a mániám: nyomsz fel egy pocakfotót a finishről? :D

Beagle, Isten éltesse Dórit! Milyen volt a torta?
Látom, Dodinak is van ilyen járás motiváló állatkája, nagyon szuper! Én Dórimnak is van egy vizilova, amit csak akkor hajlandó rendeltetésszerűen használni ha látogatóba jön hozzánk másik korabeli baba és együtt tologatják. Egyébként csakis sámliként funkcionál, amire felmászva kiválóan eléri a cd és dvd állományt (naponta 15x kidobálja), ill. műlovarnőként egyensúlyozik rajta.

Most hirtelen ennyi, akit kihagytam most, ezer bocs, nem szándékos, olvaslak Titeket, csak mindig annyi a tennivaló...
Rohanok, még benézek, sőt teszek friss képet is.

Puszi Mindenkinek!

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zsuzsi van vőlegénye Dórinak?ha nincs van 2 jelőltem!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska: Először is Barni nagyon szép, és hatalamsat nőtt, és már bujkál az a mosoly a kis pofiján:-) Lehet hogy már van 2 vőlegénye, de nem baj ha lesz még 2 :D Minden vőlegény jelöltet szeretettel látunk, főleg apa :D

Etelka: igen nagyot nőtt Dóri nyár óta, de ha arra gondolok, hogy akkor még pici pocid volt, most meg te is a finishben vagy, akkor cska ámulok, hogy rohan az idő. Lassan a te fiad is kibújik. Olyan jó ez a készülődés szakasz, úgy szerettem. Igen újságoltad már, milyen szépen fejlődik a babóca, csak akkor nem tudtam reagálni, de nagyon örülök, hoyg rendben vagytok.

Anhel: Olyan jó hoyg te is előkerülsz néha. Gyere gyakrabban :D Kérünk képet Dóridról. Már 2 hónapja megvan neki a járássegítő oroszlán, ő nagyon szereti, soakt tolja, meg zenélteti, bár már előfodul hogy lekapcsoltam a zenét, mert van hogy egyszerre zenélteti azt meg a játékasztalt. Olyankor telítődöm :oops: Szóval nálunk nagyon bevált. A torta barackos túrós volt, cukrászdai, de csalódtam benne, mert elég nehéz volt, és a család is azt mondta hogy az én receptem szerint készült torta sokkal jobb, szóval mostantól megint én sütök. Ja és Dodim jól kipattogott a tortától, pedig nem evett sokat...

Bábaildi: tényleg szép helyen voltál. Jól értettem hogy ez nem családi progi volt, hanem munka hétvége, valami konferencia esetleg?
Vendég
 


Sziasztok!

Nah, de jó, hogy előkerültetek :) :) :) :) :)
Zdori :) a jó tetra pelus nekem olyan, aminek a szálai között nem látok át... néhány helyen találtam olyat, ami négyrét volt hajtva, és még így is átláttam alá... na ez nem jó minőség, ilyenért nem akarok pénzt kiadni. :) De már találtam jobbat is, csak még nem jutottam el a boltig :) de a héten már mindent szeretnék elintézni :) ugyanis tegnap a párom közölte, hgoy két hét múlva szülök.... :O és úúúúúúúú :D de azért én még mondogatom Botinak, hogy várjon még azzal a két héttel :D ráér még :) 8) Remélem, hallgat rám :) :) :) legalább még most :lol:
Majd hozok pocakfotót, mert most már elég nehéz, és elég nagy :) ahhoz képest..... DE még így is csak 7 kilót híztunk eddig :wink: Büszke vagyok a kis Lurkóra, hogy ő hízik, és nem engem hízlal fel :lol: és köszönöm is neki :) :) :)

Nah, szép estét Mindenkinek, megyek megvacsoráztatom a fiúkat :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok! Eszty: a képek a hotelon belül készültek, bizony ilyen keleti pompával van berendezve, és a kényeztetés is keleti. A másik kérdésre válaszolva, valóban nem magánlátogatás volt, hanem továbbképzés-konferencia. A nagy gyógyszergyártó cégek sokszor meghirdetnek ilyen helyeken konferenciákat, és a munkahely dönti el, hogy mit térít az árból. Általában felét fizetik a költségeknek. Nekünk most a főnökünk a kórházi alapítványból minden költséget térített (kivételesen), mert az elmúlt fél évben rengeteget dolgoztunk a felújítás okán, és a jó munka jutalmaként is.
Etelka: csillagos ötöst érdemelsz, igazi mintaterhes vagy, nagyon remélem a szülés is "minta" lesz. :wink: :wink: :wink:
Anhel, jó, hogy hallunk Rólad!
Zdori: akkor Ti már nagyon ügyesek vagytok a mozgásban.
bábaildi
 
 


Ildi én is minta terhes voltam...."csak" 7 kg-ot híztam :) :) :) :)
és úgy szültem mint Eszter..... :roll: :D

Zsuzsi jó is az a járás segítő........Barninak ezt akarom megvenni:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, még a szülésed is mintaszerűen gyönyörű volt, másfél óra... gátvédelem.... 8) 8) :wink: Remélem, nálunk is minden oké lesz :) Már várjuk nagyon :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka Ildivel leszel..........ő a természet híve!!!!!!!!!!!!!!!
majd gondolatba ott leszek veled én is!!!!!!!!!!

első családi képünk:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bábaildi, majdnem elfelejtettem megköszönni a dícsérő, kedves szavakat.... :oops: :oops: DE köszönöm :) igyekszik az ember lánya és fia :)

Nitácska, nagyon nagyon jó képek!!! Szép kis család vagytok!!!! :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Nitácska, jók a képek! :) Szépek vagytok!

Etelka, akkor tényleg ügyik vagytok! :) (Én Samuval tartottam az eredeti súlyomat, Danival meg az utolsó 2 hétben nagyon megugrott a súlyom, de ott sztem az a vízvisszatartása volt a szervezetemnek, mert semmit sem csináltam másképp, mint azelőtt, csak nagyon vizesedni kezdtem, de ugye nekem nem volt nagy dicsőség tartani a súlyomat... :oops: :oops: :oops: :oops: )

Nem is tudom, írtam-e, de a Dóris képek is nagyon jók!

Jó, hogy előkerületek, írjatok időnként ám, Dóris lányok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?