Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Evisan! Boldog szülinapot Zsófinak!
Nagyon régen nem jártál felénk! Mi van veletek????

Nem tudom, de engem kezd kikészíteni ez az esős idő. Délelőtt még reménykedem, hogy a mosott ruhák majd a napsütésben és szélben fognak megszáradni, erre meg nem elkezdett esni az eső....
Nándi is egyre többet lenne már kint, megtalálta a homokozólapátját is....pedig nyár még azért nem a jövő hónap....

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


SZiasztok!

Boldog Szülinapot Zsófinak!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok!

Köszi a szülinapi köszöntéseket Zsófi nevében is, köszi, hogy gondoltatok ránk.
Fényképek majd most szombaton lesznek, mert akkor lesz a nagy buli. Bár kedden is készült egy-két kép, de majd szombaton lesz a több. Majd teszek fel képeket.
Jól vagyunk, köszi, Zsófi egyre tovább jut már saját lábon a lakásban, a játszótéren is már cipőben flangálunk, egyre több szót mond, ilyeneket tud, hogy: baba, mama, papa, busz, autó, vau-vau (kutya), dédi, az anyát még nem tudja mondani.:?

Na most lépek, mert egy disznóól a lakás. Minden etetés után fél óráig takarítom a konyhát.

Sziasztok.

Kép
evisan
 
 

 
 

Sziaszok!

Itt vagyok én is csak kicsit aggódosak a napjaim most.

Prüntyuszkám már jól van hála istennek, szedte az antibiotikumot. Még pont időben elvittem dokihoz, úgyhogy nem lett belőle tényleges tüdőgyulladás csak a szélén állt. De most már tényleg jól van.
A héten nagynehezen átfordult a hátáról a hasára. Már csalogattam mindennel, mire egy puszedliszacsi felkeltette végül az érdeklődését, és avval sikerült rávenni, hogy átforduljon, meg azóta még egyszer produkálta a dolgot. Iszonyú kényelmes a lelkem. :) Sokat próbálkozik azért, de a cél előtt mindig feladja és visszalöki magát a lábával. :( :evil:

Az aggodalom tárgya viszont a barátnőm meg a kisfia. Szerdán megszületett a baba, viszont a kezdeti öröm után kiderült, hogy baj van a szívével :( Felcserélődött a két főér a szívében. Ez egy születési rendellenesség. Így nem tud élni, úgyhogy meg kell műteni. Eddig inkubátorba volt, altatták, megkatéterezték a szívét és infúziót kapott. Erősítik a tüdejét. Most keltegetik, ha minden igaz ma már levették az infúzióról és ha bírta akkor megengedték a barátnőmnek hogy megetesse. Még nem tudom sikerült-e a dolog.
Ha minden jól megy 10-12 nap műtik, akkor már muszáj lesz, mert a koszorú erek nagyon beágyazódnak a szívbe és akkor nehezebb műteni.
Azért jók az esélyei, ma már egyszerűbb műtéti eljárással műtik, mint 10 éve. Nem szoktak babát elveszteni a műtét során.
Szóval nagyon sajnálom szegényeket. Van már egy nagyobb lánya aki annyi idős mint a fiam. Tegnap elhozam hozzánk, hogy kicsit kiszakadjon az otthoni dolgaikból, mert ott most mindenki nagyon szomorú meg izgul, ő meg nem érti mindig hogy mi miért történik vele.
Szóval tudom, hogy ti nem ismeritek, de drukkoljatok neki, hogy minden sikerüljön. Minden pozitív energiára szükségük van.

Jövő héten megyünk dombóvárra nagyszülőzni. Talán lesz egy kis kikapcsolódás. Ha minden összejön ott elmegyek kozmetikushoz is immár 100 év után :)

Evisan: kicsit megkésve, de én is boldog szülinapot kívánok Zsófinak. Még a nyolc napba beleférek :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek!

Megy a drukk!!!!!!! :) Reméljük,minden rendben lesz!!

Üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Reménykedtem, hogy hozzászólások tömege vár de nem úgy áll a helyzet?

Szandra? Mi van veletek?
Eszti?

Egyenlőre ezt az oldalt Mesivel és Finikével írjuk Bucsek : és Evisan közreműködésével....

Bucsek! Én is nagyon szorítok a barátnőd picurkájának!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Azért jó, hogy a műtétről elég sok pozítivumot írtál. Ha már sajnos szükség van rá, ezek egy ici-picit biztató sorok.
Meg lehet kérdezni, hogy a barátnőd hol szült? Ott vették észre ezt a születési rendellenességet? Mindenféleképpen írjál majd ha túl van kicsi a műtéten!


mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Halihó!
Vagyok-vagyok, csak most megint van egy határidőm, így év elején elég zsúfolt a napirendem.
Ráadásul Bencém megint benyalt vmi ovi vírust, taknya-nyála egybefolyik, már nekem is, és már Rékának is. Pont most, mikor végre le tudtuk csökkenteni a gyógyszeradagját. Beadtam a közgyógy kérelmet, azt mondták, kb. 1 hónap mire megjön. Az király, mert addig nem bírja ki szerintem a mostani gyógyszer, úgyhogy holnap írathatok a dokival.
Mindjárt folytatom...

Kép Kép
fricky
 
 


Na, itt is vagyok! Téves hívás volt.
Szóval nálunk szerencsére egyébként minden rendben. Fentieken kívül :wink:

Mesi, Evisan!
Tényleg jó rég jártatok felénk.
Dehát a többiek is!

Finike!
Mi a helyzet? Mi van a bogyókkal? Voltál azóta dokinál?

Szandra, Judit, Szami, és a többiek! Merre vagytok? Egy kis helyzetjelentést!

Tali: 20-a után nekünk végülis bármelyik nap jó. Csak mondjatok helyet, és időpontot!
Ovisok: ti hozzátok az ovis "nagyokat"?

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Eszti!

Én nyitottam ezt az oldalt is és a másikon is van pár kép Laráról :) Ennyire hiányzom :D
Mazsuzs pont azt írta,hogy mi tartjuk fenn az oldalt azzal,hogy írunk :wink:

vagy van más Mesi is?? :shock: :lol:

Jobbulást Nektek!

Küldök sok gyógypuszit :)

Bucsek!

Miujs??

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Bucsek,
Megy a drukk +++++++++++ annak a kis csöpségnek, hogy minél előbb túl legyen a nehezén! Majd írj, hogy mi van velük!

Eszti,
Voltam dokinál, a vizeletemben találtak baktériumot csúfolva és a fehérvérsejtem is nagyon magas, tehát gyulladás van a szervezetben, úgyhogy most azt kezeljük. Kaptam peteérést elősegítő gyogyit, amit akkor kell bevennem amikor megjön, de eddig még nem jött meg. Ha lesz valami eredmény írok.
Jobbulást az egész családnak!!!!

Mi is betegek vagyunk. Viki estére belázasodik, sokat köhög, felszakad neki, de borzasztó hangja van. Folyik az orra is, de már olyan ügyesen kifúja, hogy tele lesz a zsepi. Hihetetlen milyen ügyi. Ő jön szólni, hogy fújni, zsepit kérek, folyik. Nagyon kis ügyes. :lol: A doki semmit nem mondott, szokásos.
Nekem előző hét csütörtökön kiment a bal bokám elég rendesen az utolsó lépcsőnél ahogy a kertbe léptem kiment. Csillagokat láttam. Nincs eltörve, de húzódva és zúzodva is van. Mondta az orvos, hogy legszívesebben begipszelné, de inkább megpróbljuk másképp kezelni. Mondta, hogy kíméljem, jó kösz, egy izeg -mozgó gyerekkel és egy tetőteres házzal aha. Szóval javult valamit, de még mindig fáj és duzzadt. Holnap megyek vissza a sebészhez, meglátjuk mi lesz.

Szandra, Dóri, Judit, Szami, Dalma, Nutella, Hexina, Adra és a többiek, akit esetleg véletlenül kihagytam, mizu veletek?

Na most megyek hajat mosni, végre már alszik a kis Csutka.

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


bocsi, már írni sem tudok, nem "csúfolva" hanem "zsúfolva", sorry :oops: :oops: 8) :roll: :wink:

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok!

Jelentem a barátnőm kisfiát megműtötték. Egy pár napig altatták mert erősítették a tüdejét, meg tesztelték, hogy hogy bírja az altatást. Aztán felébresztették lassan levették a lélegeztetőről, és nagyon szépen lélegzett egyedül is. Ekkor már vihetett be a barátnőm a kicsinek lefejt tejet amit odaadhatott neki. Első nap 10 ml-t evett másnap 30-at aztán következő nap meg már 50-et. Úgyhogy úgy dönöttek a dokik hogy szerdán megműtik. 8-14-ig műtötték, rendben ment minden. Előző nap még azt mondták, hogy nyitva tartják a szívet, mert a műtéttől megnagyobbodhat a szíve és nem jó ha összenyomják a csontok. De a műtét utnán bezárták mégis mert annyira jól sikrült minden hogy semmilyen komplikációval nem számoltak. Nagyon kevés gyógyszerrel sikerült újraindítani a vérkeringést, ezt azért volt jó mert a kritikus időben 6 óra múlva amikor összeesik egy kicsit a keringés a gyógyszer növelésével állítják vissza a rendet. Neki a vérnyomása esett össze de nem adtak több gyógyszert mert magától is rendezte a szervezet. Műtét után azt mondták, hogy két napig nem láthatják majd a babát, erre másnap már telefonáltak, hogy bemehetnek és vihetik az anyatejet mert jól van a baba.
Szóval eddig minden szuperül alakult. Nagyon stram legénykével gyarapodott az emberiség :)

Mi is betegek vagyunk egy kicsit, mindenkinek folyik az orra, én nem tudom ennek már soha nem lesz vége!!!!!
Most hogy enyhül néha az idő sokkal jobban szaporodnak a bacik, úgyhogy gondolom talán nyárra jól leszünk. :evil:

Holnap megyünk haza dombóvárról, kicsit unokáztak a nagyszülők. Kozmetikushoz azért nem jutottam el :( Majd talán a következő évezredbe.
Adélkám egyszerűen sehova sem enged el. Múlt hét szerdán elakartam menni jógázni, életembe először. Egész nap semmi baja nem volt, idnulás előtt öt perccel úgy rázendített, hogy nem mertem elmenni.
Teganp meg elmentünk a fiammal állatokat nézni. Van itt egy barátnőm akinek az anyukája egy sertéstelepnek a vezetője, úgyhogy ő be tud vinni mindenféle gazdaságba minket. Már voltunk egy párszor. A bocitelepen van egy nagy bika, akit samunak hívnak. Nagyon nagy állat, még az én szememmel nézve is. A fiam mikor elősször látt teljesen elvolt tőle ragadtatva. Azóta is azt mondja mindenkinek, de vadidegeneknek is, hogy a samu az egy hatalmas nagy állat :D És most eladják a samut. Úgyhogy szólt a barátnőm, ha meg akarjuk nézni még a samut akkor most menjük el mert ez az utolsó lehetőség. Szóval megnéztük a kismalacokat, akik nemrég születtek, aztán átmentünk a bocitelepre ahol megnéztük a kisbocikat, meg hogy hogy fejik a nagyokat. Ittunk bocitejet is :)
Aztán láttun otthon tartott nyulakat, pacit, tengerimalacokat, bárányt meg szelíd galambokat.
Na szóval Adélt meg pont elaludt otthon, gondoltam akkor nem viszem, mert várhatóan 1,5 órát tuti fog aludni, az alatt meg megjárjuk, de ha nem akkor is hagytam neki kaját, hogy etessék meg. Hát miután elmentük kb 5 perc múlva fenn volt egy ideig szórakoztatták aztán keserves sírásba kezdett, mi meg rohantunk haza, miután betettem a lábam és felvettem már semmi baja nem volt. Vigyorgott ezerrel. :)

Na most mennem kell, mert az após öléből kiabál engem nézve, hogy már megint nem vele foglakozom, ezt meg hogy képzelelm :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


Finike: mit mondtak a bokádra? Hú azért nagyon nem írigyellek két gyerekkel egy tetőteres lakással és egy kificamodott bokával :(
Hú most elképzeletem magam a te helyzetedbe, háááát.....
Látom ahogy a fiam rángat, anya gyere már, én meg botorkálok utána.

Fricky: tudom, hogy én nem rég csatlakoztam hozzátok, de ha lenne tali esetleg mi is szívesen elmennénk. Én vinném a fiamat is mert még nem ovis, a dédire meg nem szívesen hagyom otthon. Viszont a nagyobb fiúkért rajong. Az egyik barátnőm kisfia 5 éves, hát ő az "atyaúristen", a pupák az nagyon nagy fiú, a pupák az hatalmasat tud rúgni stb :) Úgyhogy ha esetleg összejönne a tali, akkor mindenképp hozd te is a fiadat, legalább tudnak együtt játszani.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Sziasztok!

Bucsek,
Olyan izgatottan olvastam, hogy mi lesz a történet vége, de hál'isten eddig úgy tűnik, hogy jól alakul minden, de nem akarom elkiabálni!Kop-kop-kop. Még mindig szorítunk nekik++++++, mert igazán soha sem lehet megnyugodni, amíg kórházban van a baba!

Amúgy nekem még egyenlőre csak egy kislánykám van a másik vonalzóm a házassági évfordulónkat mutatja. Bár remélem hamarosan fel tudok rakni egy várandós vonalzót is. :oops: :roll: :wink: Eddig még mindig semmi. Jövőhéten adok le megint vizeletet és akkor abból kiderül, hogy rendbejöttem-e.

Örülnénk ha Ti is jönnétek a talira, ami remélhetőleg nemsokára összejön. :wink:

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Csajok!

ezt muszáj megosztanom Veletek :) Lara elindult!!! végre :lol: :lol:

szép estét!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi!

Hurrá!!! Láttad, hogy miért várt eddig????? Nézz a vonalzóra: ma 1 éves 1 hónapos 1 hetes 1 napos. Erre életed végéig emlékezni fogsz, ezt a sort nem lehet elfelejteni!!!

Petra baba kedvenc szórakozása péntek óta az, hogy a szoba közepén kapaszkodó nélkül feláll pár pillanatig, de van, hogy 10 másodpercig is, vadul vigyorog, óvatosan lehuppan, szétnéz, begyűjti az elismerő pillantásokat és megtapsolja magát. Nagyon édes. Kíváncsi vagyok, mikor indul el. Andris akkor tanult meg kapaszkodás nélkül felállni, amikor már tudott menni. Petra egy újabb módját mutatja majd meg nekünk, hogyan lehet megtanulni járni. Mondjuk abból a szempontból nem bánom, hogy még nem jár, mert olyan pici az egész lány, így a lába is, hogy alig fogunk cipőt kapni rá. Emlékszem, anno Judit is ilyen gondban volt Szonja lábát illetően. Amúgy meg már nagyon várom, hogy elinduljon, mert anno Andris 1 évesen már ment, Petra nem fog. Ma reggel viszont kétszer is azt mondta, hogy ANYA!!!! És rám nézett! Biztos, hogy azt akarta mondani.

A férjem ma ment először dolgozni. Visszatértünk a régi kerékvágásba.

Jó éjt mindenkinek!

Eszter

Kép

Kép
nutella
 
 


Nutella!

Tényleg :D nem is figyeltem a vonalzót :lol:

Ezek szerint már jól van a férjed :D

Nagyon ügyes Petra-baba :wink: Lara beszélni se nagyon hajlandó...mondja egyfolytában,de csak babanyelven. Amikor mondunk egy szót,látszik,hogy szeretné formázni,de még nem megy és gyorsan elkezdni mutogatni,amit tud - terel :lol:

Szép napot Mindenkinek

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Mesi!
Hatalmas gratula Larának! Milyen kis ügyike!

Bucsek!
Hála Istennek, hogy jobban van a pindurka. Mikor mehetnek haza? Orvosok mindent rendben találtak?

Finike!
Mi volt a vér-vizelet eredménye?

Nutella!
Végre te is jelentkeztél! Ugye milyen édesek, ahogyan tudják mondani - anya? Majd mikor mondja, hogy anya szeretlek.... Olyankor szoktam elgondolkodni, hogy kell ennél több???

Már alig várom, hogy végleg kitavaszodjon!
Nem bírom már ezt a t@kony időt.

Nálunk minden OK. Gyerekek felépültek, meg mi is 8) Bencéék elkezdték a korit az erzsébeti jégcsarnokba járnak.
Réka annyit dumál, hogy az hihetetlen. Babanyelven be sem áll a szája, és közbe-közbe van jópár már értelmes szó is. Egyébként iszonyatosan konkrétan megérteti magát.
Elért minket a tavaszi növekedési hullám is...
Minden cipő kicsi, ruhák kinőve. Szinte egyik napról a másikra. Az elmúlt 3 hónap alatt mindkét gyerekem nőtt vagy 4 cm-t :shock:

Dóri!
Légyszi küld már át a számod priviben, köszi. (Meló-ügy :wink: )

Na, most megyek fürdetéshez, de azért a helyzetjelentés megvolt! Többiek! Most ti jöttök.

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Eszti,
A vérvétellel minden rendben volt, a vizeletemben volt rengeteg baktérium és hatalmas volt a fehérvérsejtem, tehát gyulladás van a szervezetemben. Erre kaptam gyógyszert, amit már beszedtem, de most megjött így nem tudok vizeletet leadni, de jövőhéten leadom és meglátjuk, hogy rendbejöttem- e.

Mesi,
Gratulálunk az első lépésekhez Larának, csak így tovább!!!! :lol:

Velünk minden oké. A bokám úgy ahogy rendbe jött, már nem fásnizom, de egy rossz lépésnél azért fáj még. A duzzanat lement róla.
Vikikém is kinőtt minden ruháját. Body, nadrág cipő, kabát. Szóval nekem is teljes ruhatárat kell vennem neki. Nadrágot nem volt könnyű találnom neki, de ma végre sikerült hármat is vennem. Nem is értem, hogy miért csinálnak olyan nadrágot, aminek a derekában nincs gumis rész, hanem olyan merev nem enged semmit. Vikinek olyan pocakja van, hogy egy nacit sem tudok ráhúzni. Most végre a C&A-ban találtam olyat amiben van gumi és állítható is (bár Vikinek a maximumon a jó). A kiscsaj kész a tavaszra. :lol:
Ma is otthagytam a játszóházban és nagyon élvezte, már szinte arra sem ért rá, hogy elköszönjön tőlem, már ment is az ovónővel. Úgy örülök ennek.
Holnap után repülök Angliába a gyerekkori barátnőmhöz, aki ott él, és dolgozik már négy hónapja. Már nagyon várom, még soha sem repültem, nagyon izgulok. Vasárnap reggel jövök haza.

Csajok,
Nem tudtok itt a XVIII.-ban vagy annak közelében egy jó kis turit?

Na ennyit rólunk. Többiek?

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Finike: Bocsi :oops: tényleg, így most már hogy írtad leesett, hogy tényleg, kérdezték is a csajok, hogy mi a helyzet, hogy halad a babaprojekt :oops: :oops:
Legközelebb jobban figyelek :oops:
Örülök, hogy a vérvétellel minden rendben volt. A bacikat meg egykettőre kikezelik :wink:
Egyébként tényleg igazad van, sosem nyugodhat meg az ember. Ők is azt hitték, hogy már sínen vannak, de most elkezdett vizesedni a kisfiú, hétfőn lecsapolták, de ha nem csökken a szíve körüli vízmennyiség akkor fel kell nyitni ismét és leszívni onnan is.
De ma délután már azt mondták a dokik, hogy mintha csökkent volna egy kicsit. Most visszafogták az tejciadagját is, pedig már 50 ml evett, most meg 25 ml-t kap csak, meg vízhajtókat.
Állítólag valami gyulladásra vagy fertőzére gyanakodnak. Az egyik kardiológus ismerősünk azt mondta, hogy ez a műtét velejárója és nagy izgalomra azért egyenlőre nincs ok. Hát reméljük így is lesz.
Ez a nadrágvásárlás tényleg nem egyszerű dolog. A fiam hosszú vékony róla minden nadrág leesik, még a gumisak is. Viszont aránylag jól tudtam előre is vásárolni neki ha úgy adódott. Tudni lehetett hogy biztos belefér :)
Adélkám már más eset, ő kis golyó, dundi lábakkal, aranyos pocival. Neki nem merek előre semmit venni, mert egyáltalán nem biztos hogy belefér majd. Volt most nálunk baba börze, ahol olyan szép nyári nagdárgokat láttam, de egyszerűen nem mertem megvenni őket.
Jó utat neked holnapra. De jó neked. Irigy irigy :) :)

Mesi, Nutella: gratula a lányoknak !!! Nagyon ügyik, nagyon nagy örömök ezek :)

Fricky: ne is mond a növekedést. A fiam még csak júliusba lesz három éves és már most 101 cm. Már kb fél éve 3-4 évesnek nézik.
Mindig reménykedem, hogy megáll egy méretnél viszonylag hosszabb ideig, de hát eddig nem igazán sikerült. Nem tudom mekkora lesz ha felnő, de remélem nem lesz nagyon nagy langaléta, mert nem szeretném, hogy nagyon kilógjon a csoporttársai körzül majd az iskolába, és cikizzék majd esetleg miatta :( Bár a fiúknál talán még elviselhettőbb ha valaki magas.

Már mi is meggyógyultunk. Úgyhogy ma el is mentünk babamasszázsra. Nagyon jól bírtuk, jött a fiam is ő a cicáját maszírozta :) Annyira aranyos volt :) A nőci aki tartottam meg egyfolytába dícsérgette, hogy milyen ügyes, és bíztatta, hogy egy-két óra után már ő is maszírozza majd a testvérét. Remélem partner lesz majd, állítólag nagyon jó testvérkapcsolat építő :) Eddig úgy tűnik lelkes.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi van, talán front de Nándi tiszta hiszti-nyügi. Még mindig nem alszik pedig lassan éjjfél, már a cumija is elrepült valahová mert eldobta, hallottam az előbb. Lehet, hogy nem is adom vissza neki, aludjon el cumi nélkül. :) Előbb-utóbb ugyis le kell szokni... Ja, persze a délutáni alvásnál is megvolt ugyanez a műsor pedig reggel korán kelt és tiszta fáradt volt ebédre mégsem akart délután szunyálni.

Nutella! Örülök hogy végre visszaállt minden a régi kerékvágásba nálatok!

Bucsek! Szorítok a kisbabának! Remélem minden rendben fog menni ezek után is! Nem olyan régen belegondoltam - talán más eset kapcsán -, hogy milyen nagy szerencse (?) vagy gondviselés, hogy az embernek egészséges kisbabája születik. Pedig mennyi minden történhetne a 9 (10?) hónap alatt....Jobb ha bele sem gondol a leendő anyuka mikor még ott van a pocijában a baba....

Nadrágokról: Én eddig mindig tudtam jó nacit venni Nándinak igaz talán most a tavaszi ruhatáránál - nálunk is teljes tavaszi ruhatár vásárlás történt mint Finikénél Vicusnak - volt egy-két naci ahol már a leendő méretnél nagyobbat kellett venni a derékrész miatt mert csak így jó a derékrész (104-es méret) és persze így hosszú neki a nadrág szára de azt fel lehet varrni. Persze nem én vagyok ilyen ügyes, hanem anyukám aki hobbi szinten varr...

Mesi! Gratulálunk Larának az első lépésekhez!

Finike! Jó időtöltést Angliában, majd kérünk utibeszámolót! Anglia melyik részére/városába utazol?

Na, csend lett! És mindez cumi nélkül! Még ilyet!

Jó éjt!


mazsuzs

[/b]

Kép
mazsuzs
 
 


Köszi Csajok!

Képzeljétek! Tegnap kimondta,hogy BABA :D azóta mindenre az a válasz :lol:
Olyan kis cuki :D

Finike!

Kellemes kikapcsolódást :D

Eszti,Bucsek!
Örülök,hogy meggyógyult mindenki :D

Mazsuzs!

remélem,ma már jobb Nándi hangulata...bár az időjárás nem az igazi :cry:

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Mesi!
Gratula Larának a menéshez, innentől kezdve már nincs megállás az tuti.

Eszti!
Örülök, hogy jobban vagytok itt a tavasz és láss csodát tényleg mindenki egy kicsit összeszedte magát, hosszúra sikerült ez a tél ezzel a febr végi havazással.

Finike!
Nagyon jó utazást kívánok, tuti szuper lesz. Akkor ma már mész os, vagy már ott is vagy. Tök jó lehet repülni, egyszer remélem én is ki tudom majd próbálni. Viki addig a nagyszülőknél lesz vagy apázik? Különben ezzel én is mindig gondba vagyok, hogy nem nagyon kapok olyan nadrágot ami derékban ész hosszban is jó :roll: , miért csak kákabélü gyerekekre csinálnak cuccokat?

Mazsuzs!
Csodálkozol ha nyűgi Nándi? Indulj csak ki magunkból, már nekünk is sok volt ez a ronda szél- süt a nap-szakad a hó (mindez 1 óra leforgása alatt) egy pici szervezetét meg aztán még jobban meg tudja viselni. DE ITT A TAVAAAAAAAAAAAAASZ!!!

Nutella!
Akkor már nektek sem sok hiányzik, hogy ketten két felé szaladjanak :wink: :) . Vagy már az is lehet???? Petra nagyon édes lehet.

Velünk minden oké, egész telet kibírtuk betegeskedés nélkül (ez nagy szám) csak most volt mind a kettőjüknél egy 1 napos láz, de semmi egyéb tünete nem volt. Azon is túl vagyunk. A Hátam nagyon szép, nem fog egyáltalán nyoma maradni, már most is csak amiatt látszik még hogy az új bőrnek másabb még a színe de jövőre (idén nem napoztathatom) már az is rendben lesz. Csajok nagyon édesen szeretik egymást (néha nem), Edó mindent magyaráz tök érthetően, Taminak szuperül megy az úszás, ő olyan igazi csajszi.

Teszek fel képet:

Kép
Edina

Kép
Tami

Kép
Mind ketten

Majd írogatok, kicsit el vagyok úszva a gondolataimmal így a ház eladás miatt de összekapom magam.

szandrakiss
 
 


Sziasztok Csajok!
Most csak gyorsan, ígértem képeket már vagy fél éve :oops: 8) , de most hoztam!!!!
Ez egészen friss, ekkora nagy cupákok már!
Pápá: Eszti Kép
Ne hari, hogy csak ez az egy, de legalább már egyet kaptatok :lol:

Kép Kép
fricky
 
 



Sziasztok Csajok!
Na, itt vagyok kicsit!
Szóval szerencsére nálunk minden OK, bár ez a rühes takonykór alig akar távozni. Néha már azt hiszem, hogy minden rendben, máskor meg úgy kel fel mindkét gyerek reggel, hogy alig kapnak levegőt. Remélem mostmár tényleg itt a tavasz és vele együtt a jó idő.

Szandra!
Hát te sem panaszkodhatsz a gyermekeidre! Gyönyörűek!
Mi van a házzal???? Eladjátok, költöztök?

Mazsuzs!
Csak csatlakozni tudok Szandrához. NE csodálkozz Nándin, jönnek mennek a frontok, Bence is frontérzékeny. Talán kinövik...

Na, túl nagy a csend, majd később még megpróbálok jönni, de addig írjatok!!!

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani nödokit a pesterzsébeti sztk-bol? Elöre is köszönöm!
vadmacsika
 
 


Vadmacsika!

Írtam privit :)

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Látom nem nagy a forgalom...

Finike! Nincs uti beszámoló?

Szandra! A lányaid tényleg nagyon szépek! Szóval eladjátok a házat....(?)

Eszti! Hogy Réka mekkora már! Azt hiszem nagyon régen raktál képet róluk fel mert most nagyon meglepődtem hogy milyen nagy a kiscsaj!

Lányok, köszi a vigasztalást (vagy biztatást...) Nándival kapcsolatban, ha csak a nyügösség lenne azóta de szinte pont egy hete Nándi nem akar aludni. Sem a délutáni szunyát sem az estit nem szeretné az álmok világában tölteni. Az ótaátállítás utáni napon vagyis vasárnap éjjel hétfőre virradóra képzeljétek el, hogy 1/4 kettőig fent volt. Több mint három órán át vagy sírt vagy dünnyögött vagy csöndbe volt az ágyba. Mi hol kivettük, hol visszatettük nem tudtuk már mit csináljunk.. Tegnap például nem is aludt napközben pedig örülnék ha még szunnyantana délután egy keveset míg összedobom a kaját...mosogatni már ugysincs soha időm mert nem aludt régen sem olyan sokat.... :) Szóval már egy hete megy ez az tiltakozás az alvás ellen, az esti alvásnál általában két óra amit fent van míg elalszik (mi este 9 körül szoktuk letenni) amit írtam fent, hogy hajnalban aludt el az volt a rekord.
A délutáni alvásnál pedig kb. 1 óra amit tiltakozással tölt aztán vagy megunja és elalszik vagy én unom meg és kiveszem az ágyból....
Valakinek volt ilyen esete?

Szerencsére itt a jó idő és remélem ha sokat leszünk a levegőn akkor lefárad hiszen azért kint dupla annyit lehet szaladgálni mint a lakásban....

Mindenkinek további jó napot!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Persze a helyesírás .....

ótaátállítás = óraátállítás
Másnál is megérezte a gyerkőc ezt az óraállítást vagy csak mi vagyunk ilyen
"érzékenyek" Nándival?

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Mazsuzs!

vasárnap éjjel Lara 0.40-ig szórakoztaott minket,pedig 20.30-kor aludni szokott... tényleg nehezebb mostanában délben elaltatni,de általában sikerül...ma volt vele nagyobb gond,mert egész nap fútrak a házban és nem tudott aludni,így elmentünk sétálni,és ott aludt el,de ott is nehezen és csak fél órát :?
Ezeket leszámítva egész jó alvókája van...remélem,hogy nem csak volt!!

küldök sok álompuszit Nándinak :lol:

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mazsuzs!

vasárnap éjjel Lara 0.40-ig szórakoztaott minket,pedig 20.30-kor aludni szokott... tényleg nehezebb mostanában délben elaltatni,de általában sikerül...ma volt vele nagyobb gond,mert egész nap fútrak a házban és nem tudott aludni,így elmentünk sétálni,és ott aludt el,de ott is nehezen és csak fél órát :?
Ezeket leszámítva egész jó alvókája van...remélem,hogy nem csak volt!!

küldök sok álompuszit Nándinak :lol:

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


huhh kissé összekavarodtak a betűk :D

látszik,hogy fáradt vagyok :D:D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

A jó időben már senki sem ül a gép elé??

Mesi! Köszi a hozzászólást az óraátállítás témához. Azóta már változott a helyzet mert Nándi a múlt hét csütörtök óta beteg és azóta elég hamar elnyomja az álom.
Tüszős mandulagyulladása van, de hogy hol szedtük össze azt nem tudom mert sehol nem voltunk még bevásárolni sem vele. Mindig itthon maradt a papával ha esetleg elmentem mert nem volt kedve jönni velem.
Szóval mióta beteg már nincs cirkusz az alvás előtt és a cumi sem kell. Ilyen egyszerűen leszokott róla. Még én is meglepődtem, hogy milyen egyszerű volt és nem kellett bevetni az "elvitte a cica" vagy hasonló szöveget. :wink:

Finike! Nem írtál még uti beszámolót pedig én kiváncsi vagyok hogy mit sikerült megnézned angolhonban.

Többiek?


mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok anyukák!
Ugye nagyon eltüntem a fórum színe elől? Szánom-bánom bűnömet, hanyag voltam, hogy ide nem írtam nektek. Remélem azért visszafogadtok még.
Mazsuzs! Remélem Nándi hamar meggyógyul.

Itt leborulok mindenki lába előtt és bocsánatot kérek, de elfelejtettem itt megköszönteni a születésnaposokat, pedig tavaly nagyon izgultunk egymásért.

Rólunk tömören: mászunk ezerrel, megállni egyedül kapaszkodás nélkül egyszer sikerült csak, de megilyedt a helyzettől. És egy igazi kis cserfes lányunk van, aki sokat beszélget a rádióval is. Vannak saját szavaink is: baba, amma-mamma, anana(anya), egy, ott, gyegye(gyere), de (ezt akkor mondja inkább mikor rászólok, hogy nem szabad).

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!

Köszi Zsuzsi a köszöntést, mi magunkra vettük :oops: ...

Petra krupp(ocská)val köszöntötte az első szülinapját. Eléggé megijedtünk, de kórházba nem kellett vinni. 4 napig lázas volt, majd hurutus lett és bedugult az orra (ez volt a legártalmatlanabb, ámde legfélelmetesebb része a 4 napnak). A tortát megkapta, de az ajándékátadásba már belealudt...

Nem túl nagy baba, 69 centi és 7340 gramm. Ha fogjuk a kezét sétál, kapaszkodó nélkül feláll és úgy marad, de nem lép belőle még. Nagyon kommunikatív, ami nem azt jelenti, hogy sok szót mond, hanem hogy igen széles skálán mozog a kifejezőkészsége. Az evésével igen sokat küzdök, bár mostanában mintha jobb lenne kopp-kopp-kopp.

Az alvás is sokat javult, legnagyobb örömömre.

Andrist nem sikerült év közben beíratnunk az óvodába, így vele itthon küzdünk (vastagon dackorszak, jelszavaink valának: NEM). Az Annapetiésgergő meséket kívülről fújja, velünk együtt örül a tavasznak (lehet homokozni), és újra gyurma korszakunkat éljük.

Képet nem tudtam kicsinyítani :(

Többiek? (Fricky felmentést kap, ő írt nemrég).

Sziasztok: Eszter

Kép

Kép
nutella
 
 


Nutella!
Bius is manöken alkat, 7100g és hetvenegynéhány centi.
Sajnálom a kruppot nagyon.

Lilláról és Yuszról nem tud senki semmit? Már nagyon régen nem adtak életjelt magukról. Judit Georginája is a héten volt 1 éves.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsuzsi!

Ha jól emlékszem, ők a másik a topicba írtak.

Nutella

Kép

Kép
nutella
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi,hogy így eltüntem, de sokáig nem volt netünk, meg el is utaztunk. Egyszer már írtam nektek beszámolót, de elszállt amikor elküldtem.

Szóval Londonban...
A repülés jó volt, de odafele nagyon izgultam és ideges is voltam. A felszállás olyan volt mint a hullámvasút, legszívesebben síkítottam volna. A leszállásnál szédültem és hányingerem volt.
London nagyon zsúfolt, pörgős város. Próbáltam megnézni mindent, de ez a két nap nem volt elég, így csak néhány dolgot tudtam megnézni. Az is baj volt, hogy a barátnőmnek szombaton dolgoznia kellett délelőtt háromig, így aznap csak shoppingoltunk.
Az időjárás nem kedvezett túlságosan, első nap fújt a szél és nagyon be volt borúlva, másnap pedig egyik percben sütött a nap a másik percben pedig jégeső esett. Láttam 7 mókust is a St. James Parkban. Olyan barátságosak voltak, hogy kézből lehetett etetni őket. Hihetetlen volt. Rengeteget gyalogoltam, izomlázam is volt. Szóval jól éreztem magam.
Néhány kép:
Kép Kép Kép Kép Kép Az igazi angol taxi.. Kép Felhők felett... Gyönyörű :lol:

Bocsi, hogy ilyen sok lett, de nem tudtam választani közülük.
Most egyenlőre ennyi, aztán este ha lesz még időm írok!
TALI????

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Ma, 2009.04.16-án 17.00-kor betöltöttem az 1. életévemet. A babakorszaknak búcsút intek, s innentől kezdve élem a huncut kisgyermekkort. Ezen egy év alatt 7130g-ra híztam és 73 cm-re nőttem meg. A fogaim száma 6-ra gyarapodott. Születésemkori hajtincsem, mely már akkor is a tarkómig ért most 17cm hosszú (ezt anya nem engedte levágni).
Születésem évfordulóján "elfújtam" (inkább ppprrrr) a kistortámon a gyertyát, majd rögvest meg is kóstoltam. Két kézzel habzsoltam a habot róla. Most még lehet, jövőre már jónevelt kislány módjára szabad csak. Majd az ajándékok egy részének felavatása után kidőltem aludni. Hiába még elfáradok, szükségem van a pihenésre.
Az igazi nagy napot vasárnap tartjuk majd meg a nem éppen szűk család körében.

Kerekes Bianka

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok Csajok!
CSak nagyon gyorsan, mert ma engedtek haza minket a kórházból - már szinte kezdem megszokni, ha jön az ünnep, akkor mi megyünk a kh-ba....

Finike!
Szupi lehetett, bár az időre tényleg mindig mondják, hogy Angliában elég gáz.

Zsuzsa!
Boldog szülinapot Biusnak!

Rólunk még röviden: Bencémet május 14-n műtik - orrmandula, majd június 8án megint műtik - visszanőtt a cisztája (sikerült beleesnie a 10%ba).

Most megyek, igyekszem majd kicsit hosszabban.

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok Csajok!
CSak nagyon gyorsan, mert ma engedtek haza minket a kórházból - már szinte kezdem megszokni, ha jön az ünnep, akkor mi megyünk a kh-ba....

Finike!
Szupi lehetett, bár az időre tényleg mindig mondják, hogy Angliában elég gáz.

Zsuzsa!
Boldog szülinapot Biusnak!

Rólunk még röviden: Bencémet május 14-n műtik - orrmandula, majd június 8án megint műtik - visszanőtt a cisztája (sikerült beleesnie a 10%ba).

Most megyek, igyekszem majd kicsit hosszabban.

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Eszti!
Rátok jár a rúd rendesen :( Kitartás és jobbulást nektek!

Zsuzsi!
Biusnak Happy Birthday :lol:

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


jaa....
Finike!
Nagyon jók a képek :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Bianka!

Sok boldog szülinapot! A hajadért irígyellek, nekem konkrétan nincs. Foggal viszont jól állok, nekem már 10 van...

Petra

Eszti!

Kitartást! És pont májusban.... (anyukám is könyvelő).

Eszter

Kép

Kép
nutella
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Remélem nem "hal ki" a topik. Megértem, hogy mindenkit vonz a jó idő, ugyanis jómagam is kb. 5 napja nem jártam bekapcsolt számítógép közelében, de azért remélem előbb-utóbb jelentkezik mindenki!

Finike! Jók az Anglia képek. Mi újság a második vonalzó ügyben? :) :oops: Én holnap megyek vissza az endokrinológushoz.

Eszti! Remélem veletek is minden rendben és ezt az ünnep miatti hosszú hétvégét nem a kórházban töltöttétek!

Nutella! Remélem a kicsi Rékával is minden rendben és a kruppot lassan elfelejthetitek...


Mesi! Remélem Lara baba alvókája ismét jó, és véget ért a házban zajló fúrás-faragás.

Többiek?????????

Mi is megvagyunk. Sajnos Nándi hiába szedett majd három hétig antibiotikumot (kétfajtát is) nem múlt el a köhögése és az orrát is szívni kell még néha-néha. Pedig csináltak orrváladék tenyésztést és kitenyésztették a baktériumot. A múlt heti ellenőrzésnél újra piros volt a torka is. Hát már elegem van a sok gyógyszerből így inkább kicsivel több gyümit adok és hátha feltőltődnek vitaminraktárak és erősődik a szervezet. Nemsokára itt lesz a sok finom napérlelte gyümi...
Viselkedési formában pedig bejött az "erős hiszti", vagyis a földre ledobom magam, vagy térdre esek ha nem az van amit én szeretnék" típusú.

Irjatok!!!!!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok!

Remélem nem "hal ki" a topik. Megértem, hogy mindenkit vonz a jó idő, ugyanis jómagam is kb. 5 napja nem jártam bekapcsolt számítógép közelében, de azért remélem előbb-utóbb jelentkezik mindenki!

Finike! Jók az Anglia képek. Mi újság a második vonalzó ügyben? :) :oops: Én holnap megyek vissza az endokrinológushoz.

Eszti! Remélem veletek is minden rendben és ezt az ünnep miatti hosszú hétvégét nem a kórházban töltöttétek!

Nutella! Remélem a kicsi Rékával is minden rendben és a kruppot lassan elfelejthetitek...


Mesi! Remélem Lara baba alvókája ismét jó, és véget ért a házban zajló fúrás-faragás.

Többiek?????????

Mi is megvagyunk. Sajnos Nándi hiába szedett majd három hétig antibiotikumot (kétfajtát is) nem múlt el a köhögése és az orrát is szívni kell még néha-néha. Pedig csináltak orrváladék tenyésztést és kitenyésztették a baktériumot. A múlt heti ellenőrzésnél újra piros volt a torka is. Hát már elegem van a sok gyógyszerből így inkább kicsivel több gyümit adok és hátha feltőltődnek vitaminraktárak és erősődik a szervezet. Nemsokára itt lesz a sok finom napérlelte gyümi...
Viselkedési formában pedig bejött az "erős hiszti", vagyis a földre ledobom magam, vagy térdre esek ha nem az van amit én szeretnék" típusú.

Irjatok!!!!!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok Lányok - ha még olvassátok ezt a topicot-!!!!

Ma voltunk óvodai beiratkozáson. Hát az óvodavezető nem kecsegtetett sok jóval, de mondjuk erre számítottam is, mivel nem a körzetisbe szeretném járatni, és októberben lesz három éves, szóval nem fogják felvenni. Én kikötöttem, hogy csak is abba az oviba szeretném járatni a gyereket, és ha biztosra mondja, hogy jövőre felveszik, akkor inkább várunk egy évet. Na ezzel már egyetértett velem a vezetőnő. A körzetis óvodába is megkérdezték, hogyha felvennék oda, akkor járatnám-e oda a gyereket és én kerek -perec megmondtam, hogy nem, mert én a másik oviba szeretném. Ő ajánlotta, hogy még próbálkozzak november környékén, hátha januártól járhatna. Szóval most egy év pihi, sajna. Akkora különbségek vannak az óvodák között. Az óvónők odavoltak Vikiért, hogy már mekkora, és milyen kis értelmes. Majdnem akkora, mint azok a gyerekek akik iskolába mennek. 99 cm és 17kg. Hihetetlen. Az ovónők szerint is érett már az óvodára, de én most mit tehetek arról, hogy októberben született. Hát ez van velünk.
Ja, még annyi, hogy Vikinek futó ("uszoda") szemölcse van, amit nagyon nehéz eltüntetni. Valamelyik fürdőhelyen szedhette össze. Most homeós bogyókat szed, meg ecseteljük neki. Fagyasztják általában, de én nem szerettem volna, így most bogyózunk.

És hát van egy nagyon jó hírem is :lol: :lol: :lol: remélem erre mindenki reagálni fog, és fellendül a topic!!!!!
Az előző mensimnél bevettem a nőgyogyim által adott gyogyikat és most lett két pozítiv tesztem!!!.
Először megjött, de egy nap után abbamaradt, aztán vártam négy napot csak nem jött meg, így vettem egy tesztet. Először egy csík volt. Megint elkeseredés... aztán öt perc múlva már a másikon is megjelent egy halvány csík, így kettő csík lett. Másnap vettem még egy tesztet, és az már határozottabban volt pozítiv. Tudom korai elmondani, de megígértem nektek, hogyha történik valami elmondom. Most már csak azon izgulok, hogy minden rendben legyen legalább az első 12 hétben. Próbálom Vikit is kevesebbet emelgetni, de nem könnyű dolog. Dokihoz még egyenlőre nem megyek, mert még úgysem látszik. De nagyon örülünk, és izgatottak is vagyunk. Remélem minden rendben lesz!

Szóval ennyi!
Remélem fel tudom ezzel kelteni az írási érdeklődést. :lol:
Vonalzót még nem tudok feltenni, mert nem tudom mikorra jön a babánk, kb. február eleje, január vége, de kb. 1 hetes :D
Mindenkinek szép napot!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Finike!

Pszt, pszt :D :D :D ... de végig legyen minden rendben, ne csak legalább a 12. hétig!!!!

Az ovival kapcsolatban csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani veled: az én gyerekeim között 25 hónap van, Andris február végétől mehetett volna oviba, de nem volt hely. Olyan szinten óvodaérett már, hogy lassan számolom a napokat. Hiába hordom két foglalkozásra is, sokat vagyunk homokozni vagy elmegyünk valahová, nem elég neki. Állandóan nyávog (már ugrok erre a hangszínre), mindenre nem a válasz, hisztihegyek...nem sorolom. És persze utánfutónak itt van Petra (szegény, nagy a lelkiismeretfurdalásom vele szemben). Ezzel csak arra akarok rávilágítani, hogy ha a választott oviba nem veszik fel, a körzetisbe pedig nem akarod adni, akkor nézzetek neki valami magándolgot, ahol legalább délelőtt ott lehet, mert meg fogsz bolondulni. Ahogy írod, nagyon szereti a gyerekeket, tetszik neki a játszóház is, okos, ügyes.... és akármit is csinálsz, egy idő után már nem leszel elég neki. Nem fogsz tudni neki egész nap olvasni és gyurmázni sem biztos, hogy mindig lesz időd. Szóval jól gondold át, saját tapasztalatom, én már várom az ovit, mint a Messiást. Amúgy Andris is szeret ott lenni. Mi is ma voltunk beíratkozni. 2 és fél órát vártunk, mert mindenkivel elbeszélgettek. Andris addig játszott. Már voltunk nyílt napon is, tetszett neki. Petra babát is beíratttam bölcsibe jövő szeptembertől :cry: ...olyan hihetetlen, most született.

Mazsuzs!

Sajnálom Nádi elhúzódó betegségét. A friss gyümölcsök szerintem is jót tesznek majd neki, meg a friss levegő. Homobogyókkal próbálkoztál már? Immunerősítés? Várjuk ám Tőled is a jó hírt :wink: !

A gyerekeim amúgy jól vannak: okosak, szépek, hangosak. Petra még nem indult el, már nagyon várom. Imád viszont homokozni és "Annapetiésgergőt" nézegetni. Most is olyan jól eljátszik a kockákkal. Szerencsére az evőkéje is megjavult (kopp-kopp-kopp), nekem legalábbis sokat eszik és gyakorlatilag bármit. Andriska még mindig egy istenség neki, nagyon jókat elnevetgélnek, huncutkodnak. Tündériek ilyenkor. Férjem is jól van, dolgozik.

Kép
Szülinaposok

Üdv mindenkinek: Nutella

Kép

Kép
nutella
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: