Új privát üzeneted érkezett!

Anhel! Kitartás! Bennünket az ilyenek elkerülnek, úgyhogy nem tudok okos lenni. De az tuti nagyon frusztráló lehet (ebbe most belegondoltam), hogy nem tudja elmondani, mi a baja... :roll: És ilyenek járhatnak a kis okos buksi fejében: itt van ez az Anya, aki nagyon szeret engem, meg én is őt, mégsem érti, mi a bajom. Akkor jobban kiabálok, hátha talán nem hallotta eddig.
Jó, tudom, nem pont így van, de vmi hasonló akár lehetne is.

Na, szaladok, Morca, jobbulást Ákosnak, Matyi meg ne legyen beteg!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kép

api szórakozott!!!:))))

Kép

Barnika:)))))))))

Kép

Máténál a nagy rend!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: milyen helyes kis krapek Máté.. :D Barnika meg milyen óriási már, és persze ő is jó kis pasi.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

a legközelebbi talinál megpróbálom Mátét is vinni!
köszönjük a dicséretet!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


"gyere kicsi Jackson" hát ezen is megrogytam! :D Elképesztő szövege van, és még milyen lesz :?: ennek a Matyifiúnak...:)

Ildi, szívemből szóltál...ideges és feszült leszek, sőt, megkockáztatom, még hisztisebb mint a gyerekem, amikor hisztizik látszólag minden ok nélkül, úgyhogy én is a "gyerünk valahova valamit csinálni" módszert alkalmaztam a napokban. Délutánra már általában konszolidálódik is a helyzet, séta, játék vagy csak egy sima bevásárlás, de történt valami és akkor van élménye, nem engem nyúz...:)

Dóri, nem butaság ám, amit írsz a gyerek szemszögéből, mégha nem is tudjuk meg pontosan, hogy ilyenkor tényleg ez történik-e. De valami ilyesmire tippelek én is. Nincs igazán más magyarázat az ok nélküli hisztire, szerintem unatkozik, élményekre vágyik és így szól nekem..

Kép
anhel
 
 


Anhel: van még a tarsolyban szöveg.. :wink: valamelyik nap mondtam az apjának, hogy "papírhuszár", mert valamit szájhősködött, erre tegnap mikor este lefekvés előtt mondtam Matyinak, hogy menjen ki az apjával pisilni, hevesen tiltakozott, így az apja végig morogta az oda vezető utat... egyszer csak hallom, ahogy Matyi dorgálóan mondja az apjának, hogy "huszárpapír vagy".. :D :D

ma pedig mikor megint öltözködésre került a sor délután, helyette mereven elkezdte bámulni Matyi a tv-t.. mondtam neki, hogy kikapcsolom amíg öltözik, hogy ne vonja el a figyelmét, erre, hogy mentse a helyzetet, közölte velem az éppen kezdődő mesével kapcsolatban, hogy "ez nagyon szép mese anya, ebből bírunk tanulni".. :D még sosem láttuk azt a mesét.. 8) :D

ja, és ma délután kitalálta, hogy játsszuk azt, hogy iskolába megy..:lol: fel is vette az iskolatáskáját, belerakta az Atlaszát (most ez a kedvenc olvasmánya :P ) és hátra mentünk az iskolába..(a hálószobánkba) el is kezdtünk "tanulni" az atlaszból, miközben folyamatosan óvónéninek szólított... :D :D :D még egy kicsit keverjük a szezont a fazonnal.. :D :D

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


ilyen hisztik nálunk is vannak csak a Máténál..... :twisted:
Barni még nem csinálja...remélem nem is fogja... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azért Barni még kicsi az iilyen hisztikhez! :lol: :lol: :lol: rEMÉLEM ÉN IS, HOGY NEM LESZ NÁLA ILYEN KÉSŐBB SEM!
Hülyecapslock!off
Nagyon jók a képek! :)

Matyi-szövegek... :lol: :lol: :lol: :lol: Azért várom már, hogy énSamum is mondjon ilyen vicceseket! :) Azért már nevettünk dolgokon, pl mostanában mindenkinél, ha WC-re megy, tudósít. Pl.: Deeedi, kagííííí! :lol:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri: nemsokára Samu is lyukat fog beszélni a hasadba.. :D :D nagyon jópofa dolgokat tudnak összehozni.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Ákosom éjszaka is lázas volt.. :cry: :cry: pedig tegnap már olyan jól érezte magát.. :roll: ráadásul reggel óta nagyon nyűgös, már hülyére aggódtam magam, mert ő egyáltalán nem szokott ilyen sírós lenni.. :( 10-re viszem a dokinénihez.. :roll:

majd jövök később..

Kép

Kép
morca
 
 


Morca! Ákosnak jobbulást! Dokinéni biztos megokoskodja, hogy mi a baj! :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Csajok!!!

S.O.S kellene nekem egy gyerek fül-orr gégész.. :!: :!: :!: Ákosnak csúnyán be van durranva a jobb füle, ahova vinnem kellene, a tapasztalataim alapján tuti egyből felszúrnák, én meg azt nagyon nem szeretném.. :cry: :cry: segítsetek.. :cry: :cry:

puszi

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Morca infra lámpázd....Máténak nemrég volt savas középfül gyulladása..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Beagle: nagyon-nagyon köszönöm.. 8)

végül elvittem Ákost az itteni fülészhez (kellemesen csalódtam, most nagyon normálisak voltak), mert nem akartam ezzel a dologgal várni, mert komoly fájdalmai voltak.. :roll: végül fel kellett szúrni a fülét, de nem volt gáz, mert érzéstelenítették neki (mondjuk másképp nem is engedtem volna, de nagyon durva, mert mondta a doktornő, hogy nem mindenhol szoktak érzéstelenítőt használni..).. :roll: kíváncsi lennék, hogy azok akik nem használják, bevállalnák-e anélkül, ha róluk lenne szó.. :roll: )) na, a lényeg, hogy minden oké volt, és Ákos már kezd jobban lenni.. 8) bár még lázas, legalább már nincs az az őrült fájdalom.. :roll:

na, megyek ápolom a kis hősömet, majd este még benézek.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


adj nagy cuppanós puszit a nagy hősnek!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: átadom.. :wink: :D

Kép

Kép
morca
 
 


Jaj, Morca, csak most olvasom! Szegénykém! Mitől lett neki? Nem tudni? Ez a sok fülbetegség errefelé... :roll: Még mindig járagatnom kell(ene) a kezelésekre... Azért jó, hogy kellemesen csalódhattál, és hidd el, bár nem kellemes, de sokszor a felszúrás a sokkal jobb megoldás, mert magától is kifakadna, csak sokkal jobban fájna, nehezebben gyógyulna, és még várni is kellene, hogy megtörténjen. Van mindenben tapasztalatom... :roll: De azt hiszem, nekem még nem volt érzéstelenítés, pedig gyerekkoromban rengetegszer szúrták fel a fülem. No, gyors gyógyulást!!! Puszi nektek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok!

csak kutyafuttában jövök, mert még bent vagyok, otthon meg nincs épp net...

Morca, sajnálom szegénykét, cuppanóst neki, és jobbulást... és jó, hogy érzéstelenítették a fülét, nekem anno úgy szúrták fel 14-szer a két fülemet, hogy nem érzéstelenítették.... és mindig jött utána a villanypárnán fekvés, lámpázás, meleg só.... utáltam... de más megoldás nem volt... (még jó, hogy nem süketültem meg..... :) )

A többieknek is pusszantás, és vigyázzatok magatokra!!!!
Jó hétvégét!

Kép
Kép
etelka
 
 


Helló, Etelka! Jó, hogy te is itt! Most nemsokára már te is otthon leszel nyugiban, ugye??? :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hú Etelka mindjárt 33.hetes leszel.....úgy izgulok érted!!!!
Morca hogy van a nagy hős? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Morca!

Most láttam csak!
remélem, már nincs szükségetek rá.
Én mindig a XVIII.ker.-i SZTK-ba viszem a Thököly útra, ha gond van. Ott a Dr. Nemes Ágnes dr.nő nagyon aranyos, és egyáltalán nem felszúrogatós! Magándokit nem tudok. nem tudom, hogy vannak most a körzetek és mennyire van megkötve az ember keze, hova vigye a gyereket.
Vigyázzatok magatokra és mihamarabbi jobbulást nektek!

Mindenkinek puszi!!!
Olvasgatlak titeket 1-2 naponta, csak nem jutok el az írásig.

Puszi nektek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Ugye jobban van már Ákos?? Úgy drukkolok, hogy hamar meggyógyuljon... :roll:

Hahó, többiek! Jól vagytok?

Jó éjszakát mindenkinek, azt hiszem, kivételesen nem jövök olyankor éjjel, amikor szoktam. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Eszty: nagyon szépen köszönöm, szerintem mindenképpen hasznát fogom venni az infónak, meg tudakolom, hogy a fiúkat vihetem-e oda probléma esetén.. :lol: remélem, hogy nem lesz rá szükség, de ha kell, akkor jó, ha olyan helyre viszem, ahol jó kezekben vannak.. 8)

Dóri: Ákos már egészen jól van, egy igazi kis hős.. :D valószínűleg a taknyosság miatt húzódott rá a fülére a gyulladás.. :? pedig szívtam a nóziját becsülettel, de így utólag furcsa volt, hogy azon az oldalon, ahol a füle fájt, nem igazán jött neki kifelé a trutyi.. :? a dokinő átmosta a nóziját is és rengeteg trutyit szívott ki belőle, én nem is tudom, hol fért el abban a kis pofiban olyan sok.. :shock: :shock: meg is jegyezte némi szemrehányással a hangjában a doki, hogy "anyuka, rengeteg váladék van benne".. :? pedig én tényleg szívtam neki, 20 perceket, mert kb annyi idő telt el, mire elindult valami kifelé.. :? most mégis lelkiismeret furdalásom van, hogy esetleg én okoztam a bajt.. :cry: :cry: tegnap már úgy ébredt reggel, hogy őrjöngött, sikított a fájdalomtól.. :shock: :cry: tisztára stresszben voltam, mert nem tudtam, hogy mi baja van, csak azt láttam, hogy borzalmasan szenved, de semmi nem utalt arra, hogy a füle fáj.. :cry: :cry: (vagyis hát utólag már igen) mikor a gyerekorvos belenézett a fülébe, egyből elküldött a fülészetre.. :? de Ákos egy hős volt, bár a tegnap délutánunk/esténk elég kemény volt, mert csak 10 perceket tudott aludni, de így is megpróbált pl az ágyon ugrálni Matyival.. :lol: tényleg nagyon kemény kis pasi.. :lol: :lol: azt hittem, hogy az éjszakánk is durva lesz, de este kilenctől reggel hatig meg sem mozdult, úgy aludt.. :lol: :lol: ja, és ebből kifolyólag 8 :!: :!: órát aludtam egyben.. :!: :!: :D hihetetlen élmény volt.. :D :D ma már vigyorogva, jókedvűen ébredt, bár még nem enged el magától egy lépésnyire sem, már klasszisokkal jobban van és már láza sincs.. :D :D

ja, és nagyon komolyan elkezdett beszélni tanulni.. :lol: ma pl ezeket tanulta meg és azóta is bőszen gyakorolja:

"hátra", "golyó", "kocka", de már konkrétan mondja a babákra, hogy "baba" és a csajokra, hogy "néni", a Niki kutyus pedig "Nini".. :lol: :lol:

Matyi meg ma is olyan aranyosakat szövegelt.. :D :D

mondom neki délelőtt, miközben öltöztünk, hogy mondjon velem verset.. 8) erre mondja nekem, hogy "azt akkor szoktunk, mikor olvasunk", mondom neki, hogy de én tudom kívülről, erre ő, "de én nem bírom kívülről".. :D :D (ja, könyvből tudja :D :D )

egyik este, meg valamit ügyködtek az apjával, és megkérdezte tőle az apja, hogy "kemény vagy mi??" erre Matyi: kemény vagyok mint a "jolling stones"..:D :D

most este, meg szétszórta a legót és megkértem, hogy szedje össze.. nem igazán volt hozzá kedve, de (nagyon) nagy nehezen elkezdte elpakolni.. 8) egyszer csak szól, hogy "anya, nem bírom győzni" :D :D hát én megzabálom.. :D :D amúgy szegény egy hős, mert Ákos annyira igénybe vesz, hogy rá sokkal kevesebb figyelem jut részemről, (pedig nagyon igyekszem) és bár látom az elvonási tüneteket rajta, tényleg le a kalappal, annyira ügyesen alkalmazkodik.. :lol:

Etelka: 14x :?: :?: :shock: :shock: szerintem érzéstelenítés nélkül ilyesmit csinálni barbárság, főleg egy gyereknek.. :(
a puszit köszönjük, átadtam.. :wink:

mindenkinek további szép hétvégét.. :wink:

puszi

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Elég rég nem voltam erre, most igyekszem visszaolvasni.

Anhel: Látom Dórid hisztis időszakban van. Én Dórimnak is vannak elég furcsa napjai, amikor nagyon nyűgös, és nem tudom egyszerűen kitalálni, hogy mi a baja. Volt olyan is hogy 2 órát aludt du-án, ami nálunk nagy szó. Örültem is hogy milyen jó esténk lesz, erre mikor felébredt elkezdett sírni és egész este sírt meg nyüszizett, mintha a 2 óra se lett volna elég, de aludni tovább persze nem akart. A másik, hogy én is észrevettem hogy elindult az akaratosság nála. Kinéz magának valamit, és kéri (midnent mutat a kis ujjával), mondom neki hogy nem. Erre olyan ordítás lesz hogy az egész ház hallja. Ilyenkor nem veszem fel, nem adom neki oda amit szeret, hanem látványosan elkezdek valami játékával játszani de úgy hogy ő nem lássa, és a lelkem olyan kíváncsi, hogy hüppögve ugyne de odajön megnézi mit csinálok, és hipp hopp elfelejti hogy sírt. Persz ez is csak ideig óráig működik, aztán van hogy anya is kiakad...
Remélem már jobb napjaitok vannak.

Morca: Sajnálom nagyon az Ákos fülecskéjét, írtam bővebben neked.

Nitácska: édesek a fiúk. Én Mátét még nem is láttam, helyes kisfiú nagyon.

Etelka: Milyen az új házban lakni? Megszoktátok már? Hu már nagyon közeledik a nagy nap, nagyon izgi :D
Vendég
 


Sziasztok!!!!
Beagle köszi a dicséreteket!!!!

nálam újra beköszöntött piri...okt.29-én......brrr....olyan jó volt míg nem volt:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="nitacska007"]S írta:nitacska007ziasztok!!!!
Beagle köszi a dicséreteket!!!!

nálam újra beköszöntött piri...okt.29-én......brrr....olyan jó volt míg nem volt:))


Na én meg túl vagyok az első pirin....brrrrrrrrr....a 7 hétből így 6-ot véreztem..... :x

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Morca, remélem Ákos már meg is gyógyult...vagyis már sokkal de sokkal jobban van....és láz sincs....

Dóri, olyan jó volt, hogy voltatok nálunk, a gyerekek nagyon-nagyon szépek és aranyosak....kicsit hosszabb időre is összefuthatnánk.... :oops:

Kellemes hetet kívánok Mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla, azért nem kellett volna megváltoztatni a vonalzódat!!! Én csak vigyorogtam rajta, hogy akkor majd jól azt fogom hinni, hogy írtam vmit, amit pedig nem is!!! :)
Nekünk is jó volt, mindent nagyon köszönünk, és igen, igyekszünk majd vmikor hosszabban is menni, de ez a múltkori villámlátogatáshoz képest már vmi volt, nem??? :)
Te tudod, mikor van baba-mama? Ezen a héten?

Én kíváncsi vagyok a folytatásra, nekem, mióta elmúlt a gyermekágyi cucc, azóta nincs semmi... :roll: :lol:

Jaj, Morca, nagyon viccesek a fiúk!!! Ákos meg nagyon stramm legény! :)

Na, megyek, mert ezer a dolog, mint mindig... :)

Beagle, jó hogy itt, mesélj! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


[quote="zdori"]C írta:zdorisilla, azért nem kellett volna megváltoztatni a vonalzódat!!! Én csak vigyorogtam rajta, hogy akkor majd jól azt fogom hinni, hogy írtam vmit, amit pedig nem is!!! :)
Nekünk is jó volt, mindent nagyon köszönünk, és igen, igyekszünk majd vmikor hosszabban is menni, de ez a múltkori villámlátogatáshoz képest már vmi volt, nem??? :)
Te tudod, mikor van baba-mama? Ezen a héten?

Én kíváncsi vagyok a folytatásra, nekem, mióta elmúlt a gyermekágyi cucc, azóta nincs semmi... :roll: :lol:

Jaj, Morca, nagyon viccesek a fiúk!!! Ákos meg nagyon stramm legény! :)

Na, megyek, mert ezer a dolog, mint mindig... :)

Beagle, jó hogy itt, mesélj! :)


Igen, hosszabb volt....de lehetne hosszabb is....tudom, ne legyek telhetetlen!!! :oops: :roll:
Nem azért változtattam meg, csak megtetszett ez is... :D

Ezt a gyermekágyi dolgot nem értem.... :oops:

Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla mit nem értesz rajta? :roll: :) :) :) :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="nitacska007"]C írta:nitacska007silla mit nem értesz rajta? :roll: :) :) :) :oops:


Ez azt jelenti hogy még nincs mensi?? :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Igeeeeen! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De én nem szeretem ezt a szót. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri válaszolt is:)

jaj lányok olyan hideg vaaaaaaan!!!!! :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki jól van!
Morca: meggyógyultatok? Olyan nagy kópék ezek a fiúk!! Ne legyenek betegek, inkább csibészkedjenek!!!! :-)

Mi megvagyunk. Sajnos most kicsit kezd érződni, hogy hiányzom azért Orsinak. Kezdett agresszív lenni, és belemenekült játékokba szinte fanatikusan. Most próbálok jobban odafigyelni rá, több időt tölteni csak vele, vagyis inkább többször keveset. Remélem, rendben lesz minden. Érzékeny a helyzet, de majd megoldom.

Danci nagyon nagy már, egyre többet gagyog, és fel akar ülni. Állandóan húzza fel magát hasizomból! Nagyon kemény!!! És persze vigyorog, mint a tejbetök!

Mindekinek kitartást és minden jót!!!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszti nem semmi hogy már fel akar ülni.... :shock: :)
Orsi ügyes és megértő!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Látom mindenki jól van, a betegek gyógyulnak, az aprónépek nőnek, a mi Barnabásunk is pörög-forog már, mint a ringlespil, Eszterunoka éli az óvodások érdekes-változatos életét, a szülők dolgoznak, a nagymama viszont a hétvégét Egerszalókon tölti bába-wellnes hétvégén :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


jó wellnes hétvégét!!!
érezd jól magad!!!!
ha tudsz hozz képeket az unokákról!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bábaildi: írtam neked privit.. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Bábaildi: köszönöm.. Kép

Eszty: jelentem Ákos újra a régi.. :wink: nehéz lehet most neked, és persze Orsinak a legnehezebb, de okos kis csajszi, akinek szuper anyucija van, úgyhogy túl lesztek hamar ezen a perióduson.. :wink: Matyi is hajlamos bevadulni, ha úgy érzi háttérbe szorul, de ő nem agresszív, hanem túlpörgött, szinte kezelhetetlen lesz.. :roll: (pedig vele nagyon könnyű szót érteni alapjáraton) szerencsére az ilyen eset ritka, és ha "megjelenek a színen", azonnal helyre billen a kis lelke.. 8) :lol: hát igyekszem is mindig ott lenni.. :wink: :lol:
most, hogy Ákos is felgyorsulva éli mindennapjait, és rengeteg melója van, azért keményebb dió összehangolni a kis csapatot.. 8) ebből időnként adódik némi nézeteltérés, de semmi komoly, ha nagyon nem tudunk "megegyezni", na akkor jön a kergetőzés, meg a bújócskázás egy alapos csiklandozással összekötve.. :lol: :lol:
neked azért nehezebb dolgod lesz (gondolom) ezen a téren, mert neked egy lányod, meg egy fiad van, nekem meg két fiam.. 8) gondolom két fiú érdeklődése jobban összehangolható.. :roll: na, erről majd mesélj.. :wink: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Eszty, tuti minden rendben lesz, mert Orsid is nagyon szereti azt a kis törpét, akit a mamája is! Szóval elsimulnak a gondok. Jó, ha tudsz vele többet foglalkozni. :) :wink:

Ildi, jó wellnessezést!

Morca, de jó, hogy meggyógyult Ákos! Akkor jönnek ismét a mókás mindennapok! :)

Nitácska, nálatok hogy alakul a testvár-ügy?

Etelka???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!

Nagyon köszönöm a bátorítást!!! Igyekszem.

Bábaildi: az nagyon szupi!!! Mesélj majd, milyen lett az új wellness centrum. A hotel rész még talán azóta sincs kész, de a wellness igen. Szupi hely!!! Nagyon jó kikapcsolódást!!! Húúú, de irigyellek most!! :lol: :wink:

Puszi mindenkinek!!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Szép napot! Bár most nem tűnik úgy, mintha lenne ebből szép is valaha... :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri köszi megvagyunk!!!
Barni egyre ügyesebb..este 10-kor van az utsó kaja s utána 4-5 között kel fel enni:))))))
Máté továbbra is imádja..puszilgatja!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor hagy pihenni benneteket! Nagyon rendes kisfickó!!!

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!

ezt licitáltam Barninak!!!!!!!!!..vasárnap hozzák:)))))))))))))))))))

Kép

nekünk hiper szuper jó éjszakánk volt!!!!!!!!!!!
10-kor kajcsi majd hajnal fél 4-kor nyekergett Barni..apja cumit adott a szájába és reggel 7-ig aludt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem is meséltem a reggelünket......
szóval reggel evett BArni majd hallom hogy a pelusba csinál egy jó nagy adag csomagot......popsitörlővel törlöm a popóját és ekkor......eg olyan adagott fosott hogy nem csak én de a fal is jó nagy adagba olyan lett:))))))))))))még jó hogy sárga fos volt.le tudtam mosni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Én március végére vagyok kiírva és fogalmam sincs kinél, hol szüljek.
A nőgyógyászom tegnap mondta meg a tarifáját és attól kicsit padlót fogtam.
Akinek van tapasztalata vagy tud jó dokit,légyszíves írjatok.
böbus82
 
 


Szia Böbus!
Akkor jó kórházat találtál mert itt a szülésznők is vezethetnek le szülést és korántsem olyan magasak a tarifáik mint a dokiknak, viszont iszonyat okosak és nem nagyon tudsz mellé fogni egyikkel sem. Aki az én szülésemnél volt a szülésznő is nagyon aranyos, kedves. De szerintem ezt mindenki elmondhatja. Helyedben felhívnám a kórházat és megkérdezném a szülészetet, hogy mikor mehetnél be megismerkedni egy pár szülésznővel és ha bementél akkor személyes tapasztalat alapján válaszd ki a legszimpibbet.

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Böbus: üdv közöttünk.. van nekünk itt a topikban egy nagyon kedves szülésznőnk, Bábaildi.. :D szerintem ő mindenben segíteni fog neked (is) és minden kérdésedre is választ kapsz.. :D :D
tudod már ki lakik a pocidban?? első baba?? mesélj..:wink: :lol:

Nitacska: nagyon szuper a babkocsi.. 8) Barnus jól céloz.. :wink: :lol: :lol:

többiek??

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Morca túl jól....de legalább kapott egy kis meleg a hideg kezem... :shock: :) :) :) no meg a szép fal is:)
Böbus Bábaildit nyugodt szívvel ajánlom:))
én iszonyat féltem a szüléstől így 2-szor is.....de ő nyugtatott s álom szülésem volt:))))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?