Új privát üzeneted érkezett!

Halihó! :)

Nocsak!... :lol: Hogy vagytok? :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jaj, és még nem is láttam nyitott szemmel a kisfiatok! :) Nagyon széééép! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szia Csilla! Benjámint és Téged is szeretettel üdvözlünk! :lol: :lol:
bábaildi
 
 

 
 

[quote="zdori"]H írta:zdorialihó! :)

Nocsak!... :lol: Hogy vagytok? :lol:


Köszönjük, jól...még szuttyog egy kicsit a drága...de jobban...Ti hogy vagytok?Jövöhéten várunk ám titeket valamelyik nap! Egy másik fórumon nekem is ugyanez a tickerem mint neked Dóri, és ide is ezt tettem... :D

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


[quote="bábaildi"]S írta:bábaildizia Csilla! Benjámint és Téged is szeretettel üdvözlünk! :lol: :lol:


Köszönjük a köszöntést, próbálok itt is olvasgatni! :)

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

bocsi, hogy így eltűntem megint, de legtöbbször egyszerűen nincs este már erőm írni, csak olvasni.. :oops: 8)

Nitacska: Barni tüneményes baba, nagyon jók a képek, többször is rakhatnál fel.. :wink: :lol: remélem hamar elmúlnak azok a csúnya kiütések, kíváncsi vagyok, mit mond a doki hétfőn.. :roll: jó lenne megint talizni, majd összehozunk valamit.. :wink:

Etelka: pihizz sokat, amíg csak teheted..:wink: :P :P nagyon tündériek a ruhák, és nemsokára "tele lesznek" Boti manóval.. :wink: :lol: :lol: ja, és hát gyönyörű kis pocilakód van, nagyon jó a 4d-s kép.. :lol:
ami a fürdetőt illeti, mi is a gyógyszertárit használtuk sokáig, és azzal is kentem őket fürdés után.. 8) most a cremor-t használjuk mi is testápolónak, az tényleg nagyon jó.. 8) a köldökcsonk miatt ne aggódj, nem olyan vészes, mint amilyennek látszik.. :wink: :lol:

Bábaildi: nagyon várom már a szülőszobai képeket.. :wink: :lol:

Eszty: megkaptam a képeket.. :P egyszerűen fantasztikus gyerekeid vannak.. :P :P csodaszépek, ügyesek és látszik, hogy milyen kis okosak, csibészek.. :wink: :lol: Danó milyen nagy már, komoly férfivá cseperedett.. :P

Dóri: Samunak boldog 2. szülinapot kívánok.. :lol: :lol: nagy fiú már ő is.. :P :P Dancid, meg már fél éves.. :shock: :shock: :lol: nem semmi.. :lol:

Csilla: üdv közöttünk.. :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


még egy picit rólunk.. 8)

Ákost változatlanul kínozzák a fogacskák, és ez általában keményen be is zavar az éjszakáinkba.. :? gyakorlatilag óránként ébred és jól összeveszik velem, (mert cicizésbe nem megyek bele), majd megdobál a cumijával, (ha nem vagyok elég gyors, akkor egy két fülest is könnyen begyűjthetek tőle) majd látványosan elkezd kínlódni, forgolódik, kalimpál a lábával, esetleg ordít egy sort, (pedig mindig igyekszem segíteni) aztán egy idő múlva elalszik.. :roll: kb egy óra múlva, meg kezdjük elölről.. :roll: legújabb szórakozása, hogy mindenhova felmászik, feláll és leugrik.. :shock: :lol: vajon kitől leste el.. :wink: :lol:
Matyi meg már nagyon komoly nagy fiú.. :P nagyon jókat lehet vele beszélgetni, olyan okos kis krapek.. :D sokat kéri, hogy meséljek neki más országokban élő emberekről, ismeretterjesztő filmeket, természet filmeket néz (persze szigorúan két Jackson klipp között :P ), és mindent meg is jegyez amit lát.. :P :P és lyukat dumál a hasamba.. :D :D a közértben már szinte ő vásárol mindent és természetesen mindig ő fizet, a vásárláshoz pedig bevásárló listát is "ír".. :P :P
változatlanul imádják egymást Ákossal, és egyre többet játszanak együtt.. :D valamelyik nap is, miközben mosogattak, hátra mentek a hálószobánkba focizni.. :lol: a legújabb közös játékuk pedig, hogy fogócskáznak.. :D persze azért van civakodás is, de ennyi szerintem kell is.. 8) :lol:

hoztam pár képet és videót is.. 8)

Ákos akcióban.. :P

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=58251


Matyi a lovasakrobata, de a szövege sem semmi..:P

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=58195


egy kis esti test edzés..:P

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=58194


Matyi a vagány..:P
Kép

:P :P
Kép

nagyon szeretem a papámat.. :P :P
Kép

pussz

Móni :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


Morca! Köszi! Igen-igen, én két manóm már nagyon nagy lett! :) Jó, hogy jöttél! Nem haragzsukn, ha ritkábban, csak gyere időnként, olyan jó olvasgatni a fiúkról! :)

Csilla, köszi, mi is jól, csak hulla fáradtan. Nem a gyerekek miatt, hanem tőlük függetlenül... :) Túl sok dolgot vállalunk... De nem tudunk nemet mondani... :roll: Na, akkor nem fogom tudni, hogy hogyhogy itt írtam vmit, amit nem is én írtam... :lol: Már jártam így másik topikban, ahol volt olyan ticker mint az enyém. :)

Eszty, Dani nagyon szép. :) Orsi? Hogy viseli a tesósságot? :)

Ildi, várjuk tényleg a fotókat! Juj, ez a kíváncsi társaság!!! :) :wink:

Jó éjt, puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Csilla: még akartam írni az előbb, hogy Benjámin, nagyon tündéri babóca.. :D

Anhel: jelentkezz.. :!: :!: :wink:

Beagle: puszi.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!!!

OHHH, ezek a fórum-manók nagyon édik!!!

Morca: kitartás a fogakkal! Nem lehet semmi, micsoda megpróbáltatásokon mész keresztül! :wink:
Matyi igazi férfi már!!! Hihetetlen! Köszi a szépeket rólunk! :D

Üdv az újaknak! :D

Oh, Orsi imádja Dancit! Eddig még egyetlen egy féltékeny megmozdulása sem volt! Olyan édesek együtt!!! Valahogy egyáltalán nem gázol Danci az ő köreibe, élettereibe, nem vesz el előle törődést. Nagyon jól jöttek ki a dolgok! Reméljük, marad is így!

Képzeljétek, tegnap Danci elkezdte nézegetni a kezeit! Olyan édes! Fedezi fel a testét! Viszont forgolódni még nem nagyon kezdett el. Az oldaláról tud hasra és hátra is fordulni, de se hátról, se hasról nem próbálkozik forogni. Csak elkezdi majd lassan! :-)
Orsi 3 hónaposan már simán megfordult hasról hátra. Persze nincs két egyforma gyerek. Kivárom!
Viszont rengeteget van a pihenőszékben ébren, és társalog! Hihetetlen mennyit gagyog és mosolyog, kacag! Nagyon cuki!!!

Puszi mindenkinek!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


sziasztok!

Morca, nagyon szép kis családod van....köszönöm Beni nevében is a dícséreteket.:D

Dóri, hiányoltalak vasárnap reggel...kerestelek...vittem neked egy pakkot, de így haza is hoztuk... :( Remélem azért a sok dolog között tudsz most majd pihizni, hogy itt az őszi szünet és talán férjed is otthon lesz veletek...Füled?? Még meddig kell járni dokihoz? Akkor már nem is merem írni hogy jövöhéten gyertek el hozzánk...:roll:

Eszty, köszönjük a köszöntést, szépek a gyermekeid nagyon... :)

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla üdv köztünk!!!!!!!!!
gyönyörű a kisfiad!!!!!!!!!!!:))))))
Moca hála égnek már elmulóba vannak a kiütések.neogranormonnal kenem neki.....
viszont van pelenka kiütésünk....azt bepantennel kenem......

és Barni már 2-3 napja csak 1x kel éjjel!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

este 10-kor eszik utoljára és utána általába 3 és 4 óra között kel--ezután már reggel!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Észrevettétek, hogy Barni és Beni között 6 nap van? :lol: Nagyon szépen alszik akkor Barni. :)

Eszty, akkor ez nagyon jó! Tök jó, ha jó tesók! :)

Csilla, írtam privit. Sztem talán el tudunk menni. Próbáltatok telefonálni? Mert akkor mondtam volna, hogy hagyjátok a hivatalban, mert mentünk ma még be... :)

Morca! Szeretünk olvasni a fiaidról. Mesélsz még? :lol: Nagyon jó képek, videók! :)

Na, megyek, mert még jajdesokminden van!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, nem ..nem hívtunk...mivel meg voltam győződve hogy jöttök...de ha meg el tudtok jönni, akkor odaadom... :D

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Dóri milyen megfigyeléseid vannak!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk ám, csak hétvégén vidéken voltunk.

Csilla, üdv :) :) :) és gratulálunk Benjáminhoz, jó egészséget Nektek!!

Eszty, már milyen nagy fiú lett Danó!! :) :) hamarosan szaladgálhattok utána :lol: :lol:

Nitácska, jó, hogy már múlnak a kiütések!! :)

Morca, még mindig annyira jó pasi a két fiad, hogy hihetetlen!!!! :D imádom olvasni, hogy miket csinálnak!!!!! :) :) :)

Nálunk minden oké, megvettük a bébijárgányt :lol: :lol: akciósan, utsó db-ként az országban, egy brendonban :) de tényleg jó árban, és egy kézzel lehet összezárni, kinyitni, imádom :D és befér a csomagtartóba :)
Ímhol, ő az :
Kép :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka! Ügyik vagytok! :) Szép a járgány! Titok az ára?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Zdori, köszi :) nem, nem titok végülis :) 22 volt :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka szuper járgánya lesz a fiatal úrnak!!!!!!a színe is nagyin tetszik!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon szép babkocsit vettetek...szép a színe is...:lol:

Ildi: Kérdésem lenne feléd, mint szülésznőhöz...5 hétig véreztem, majd 1 hét szünet után most szombattól megint, de mára már brutálisan sok a mennyisége, és hát igen nagy darabokkal kísérve...ilyen Tena betét kb. 2 órát bír ki....és szószerint a bokámon is vér folyik.:shock: Normális ez? Nekem egyetlen szülésemnél sem volt ilyen mennyiségű, még utána sem...azt hiszem ez már túltesz a menstruáció fogalmán is...csütörtökre be vagyok jelentkezve a 6 hetes kontrollra, de hát így meg sem lehet vizsgálni....

Dóri: Vártam hogy hívsz, de holnap akkor én fölhívlak Téged!:D

Nitácska: Te még vérzel? :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla! AZért ez sztem nem teljesen ok! Nem akarsz telefonálni dr-nak? Ne haragudj, hogy nem hívtalak, de kóruspróbát kellett tartani, amikor hívni akartalak. Azt hittem, mi itthon maradunk majd a gyerekekkel, de nem. Szóval bocsánat, de nem úgy jött össze, ahogy akartam, na meg nem mentem fülészhez sem... :lol: Azért sztem megpróbálnálak mégis én hívni, mert kicsit zaklatottan leszek holnap elérhető, egész napos pörgés lesz, azért is szerettem volna ma telefonálni... :roll:

Etelka! Hát, akkor az ára sem volt túl magas! Dejó!!!

No, jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


[quote="zdori"]C írta:zdorisilla! AZért ez sztem nem teljesen ok! Nem akarsz telefonálni dr-nak? Ne haragudj, hogy nem hívtalak, de kóruspróbát kellett tartani, amikor hívni akartalak. Azt hittem, mi itthon maradunk majd a gyerekekkel, de nem. Szóval bocsánat, de nem úgy jött össze, ahogy akartam, na meg nem mentem fülészhez sem... :lol: Azért sztem megpróbálnálak mégis én hívni, mert kicsit zaklatottan leszek holnap elérhető, egész napos pörgés lesz, azért is szerettem volna ma telefonálni... :roll:

Etelka! Hát, akkor az ára sem volt túl magas! Dejó!!!

No, jó éjszakát mindenkinek!


Dóra, ha nem csillapodik mindenképp felhívom...no meg a kontroll miatt is....hogy mi légyen....

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla én már a 3.hét óta nem vérzek egyáltalán.....de előtte is alig volt valami......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Bocs az eltűnésért, de családi dolgaim miatt 2 napig nem voltam netközelben. Csilla: menj orvoshoz, minékl előbb, ilyen vérzés akkor van, ha bent marad valami (lepény, burok, stb) amíg ki nem szedik, vérezni fogsz. UH kell előtte, ezért praktikus a kórházba menni. (hívj holnap, ha tudok segíteni valamiben: 06 70 450 7649)
A szülőszobai képeket megcsináltam, :lol: de egyenként tudom csak átméretezni, ez borzasztó macerás. :( :( Azért már van egy pár darab, de vért izzadok velük. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Tényleg, nem tudja vki, hogyan lehet több képet átméretezni?????
bábaildi
 
 


Akik már jártak nálunk biztosan felismernek egy-két részletet. Például a "KIKA" szülőszoba fűrdőkádját. A terakotta padlólapos részek az újak, talán érzékelhető, hogy üvegtéglás fallal vannak leválasztva a szülőszobák, van tér, közlekedési lehetőség, és nem zavarjuk egymást. A zöld falicsempés részek még a régiek, de a bútor már itt is új, csak a burkolatcserére nincs már pénz. Jövőre reméljük az is meglesz. Mindenesetre a nkétharmad már elkészült. A komfortfokozat már sokkal jobb. Az utolsó kép a babafogadó....a kihúzható fiók melegentartó funkciós, ott vannak a babaváró lepedőcskék...Ide teszek Nektek két régi képet, ez volt az eredeti 1980-s állapot, egy nagy közös vajúdó, és egy nagy közös szülőszoba. Akkor ez volt közép-európa legmodernebb kórháza. Kép Kép
Igy múlik el a világ dicsősége :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


sziasztok, mára már csillapodott a vérzés, de még mindig sok...de erre már mondanám hogy mensi...holnap beszélek az orvosommal hogy menjek e a kontrollra...Ildi köszönöm hogy segíteni próbálsz, aranyos vagy. Én is valami ilyesmire gondoltam, de fájdalmam nincsen...lehet nem is kéne hogy legyen? Az első két kép amit föltettél, na ott szültem én.... :D Lehet te is ott voltál mert a szülőszobán voltak egy páran aznap éjjel nálam bennt, én voltam az utolsó szülő nő akkor. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

Bábaildi: húúú, de szuper lett az egész.. :D és olyan jóóóóóó látni a helyet, ahol születtek a manóim.. :D ahogy néztem a képeket, előtörtek belőlem az ott átélt érzések.. 8) teljesen meghatódtam.. 8) :lol: de csúcs szuper lett az biztos, és remélem lesz még lehetőségem élőben is látni.. :wink: :D én a kika szobában szültem Ákost, Matyit pedig az akkor még lefüggönyözött részben (a másodikban).. 8)
hihetetlen, mennyit változott a 80-as évek óta a szülőszoba.. 8) :D

Etelka: nagyon jó a babakocsitok és tényleg nagyon jó áron vettétek.. :wink:

Csilla: lehet, hogy tényleg el kellene menned dokihoz, biztos ami biztos alapon.. 8)

Dóri: akkor még mesélek a kedvedért.. :wink: átjött ma a barátnőm, a lányával és a fiával játszani.. hamar kitalálták a törpök, hogy a nagy ágyon fognak ugrálni, ami ellen természetesen Ákos sem tiltakozott.. :lol: rövid időn belül rájött, hogy ha az ágy egyik végéből elszalad a másik végéig, akkor az anyja égnek álló hajjal rohangál utána.. 8) ez jó mókának bizonyult, mert rettentő jól szórakozott a kommandósokat megszégyenítő ugrásaimon.. :D mikor már jól kirohangálta magát, és úgy látszott, hogy be fejezte a hajmeresztő mutatványait, egyszer csak gondolt egyet és leugrott az ágyról :shock: :shock: , pedig ketten álltunk mellette, pont azért, hogy megakadályozzuk az erre irányuló terveit.. :roll: :lol: de annyira gyors volt, hogy bár elértem, megtartani már nem tudtam.. :roll: :? persze engem az infarktus kerülgetett, ő meg nevetve felállt és mászott vissza az ágyra.. :shock: :shock: :D asszem veszek neki egy ejtőernyőt.. :roll: 8) aztán még egyszer megtréfált a fiatalúr.. :roll: Matyi kitalálta, hogy biciklizni szeretne, és ilyenkor húzza maga után a szülinapjára kapott kamionját.. 8) egy ismerősünk házáig jutottunk csak el, mert megálltunk játszani.. 8) Matyi leparkolta a bicajt, meg a kamiont tőlem kb öt méterre és már ugrott is be az árokba.. :lol: Ákos meg eközben ott lófrált körülöttem.. 8) kb 3 másodpercre levettem a szemem Ákosról, mert valamit mondtam anyukámnak, és mikor visszanéztem Ákos felé mit látok :?: :?: :!: fent állt a kamion platóján:shock: :shock: :shock: , (mint egy gördeszkán) a lehető legönelégültebb vigyorral az arcán, és ráadásul még jobbra-balra mozgatta is azt a kis lábaival.. :shock: :shock: :shock: segítséééég... :lol: :lol:

Matyi meg már nagyon ügyesen el tudja mondani, hogy hol lakik.. :lol: mikor erről faggatom, mindig megkérdezem azt is tőle, hogy őt hogy hívják, erre nagy szerényen csak azt válaszolja, hogy "Mátyás Király".. :lol: :lol: nem tudom meggyőzni, hogy van még egy másik vezeték neve is.. :D :D legjobb esetben is csak a M. Jackson név jöhet számításba nála.. :lol: :lol:
rendszeresen elsétáltunk az iskola mellett, ahol mindig megállunk egy kicsit "hallgatózni" és arról beszélgetünk, hogy mit csinálnak ott a gyerekek.. 8) legutóbb mikor arra jártunk, mondom Matyinak, hogy majd ő is fog iskolába járni okosodni.. 8) erre azt mondja nekem, hogy "Matyi nem megy iskolába tanulni, mert már okos".. :D :D

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!! :)

jaj olyan megható látni a képeket!!!
A kikás szobától felállt a szőr a hátamon :D:D:D:D és eszembe jutott szeptember 25.-e éjjel és 26.-a hajnal!!! :):)
Olyan jóóóóóó!

Köszönjük Ildi!!! :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers

pancsika20
 
 
 


Egy hónapos nagylányom,minden időmet lefoglalja,de olvasgatlak titeket,és gyönyörködöm a babóitokban!
Puszika mindenkinek!

Kép
Kép
Kép

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers

pancsika20
 
 
 


Pancsika: jajj, de édes ez a pici lányka.. :D :D és már ő is milyen nagy.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Nagyon aranyos kicsi lány! És ismét: hogy megy az idő!!! :shock:

Ildi, SZUPIk a képek!!! :)

Morca, fiúk csúcsok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Jaj, nagyon meredek dolgokak művelnek nálunk is... :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, beszéltem dr-al és belefér, azt mondta...jövöhéten megyek hozzá, ha elmúlik addigra... :D

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Morca,zdori köszönöm a kisasszony nevében! :)
Hogy vagytok? :?:

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers

pancsika20
 
 
 


Sziasztok!

Bábaildi: Nagyon jók a képek a szülőszobákról. Én a lila szobában szültem, arról is volt kép? Ott milyen változások történtek?

Pancsi: Nagyon szép a kislányod, és milyen nagyot nőtt.

Morca: olyan jók ezek a történetek a fiúkról.
Vendég
 


Sziasztok!!

Beagle: írtam privit, megkaptad?? :roll: :wink:

Pancsika: köszi jól vagyunk.. 8) és nálatok mi újság?? milyen a kis csajod.. :?: tejcsi van elég.. :?: :?:

Dóri: a fiúk már csak ilyenek.. :wink: :lol: :lol: de inkább ilyenek legyenek, mert ha csibészkednek, akkor tudom, hogy minden oké.. :lol: :lol:

Ákosom ma nagyon nyűgös, még a játék se nagyon ment igazán.. :( remélem nem lappang benne valami csúnyaság, bár elég taknyos.. :? :(

később még benézek..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Ildi köszönjük a képeket!!!!!!
jó kicsit nosztalgiázni a kika szobáról!!!!!!!!! :) :) :) :)


Én Mátét a lila szobába szültem:))))
Barnit meg a KIKÁBA! :) :) :) :)

Morca ne semmi miket művelnek a fiuk!!!!!!!!!!! :shock: :shock:
kivi lesze az enyémek is csinálnak e ajd ilyeneket.... :?: :roll:

Pancsika Laura egyre szebb kis csaj!!!!! mint az anyukája!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ákosom lázas.. :cry: :cry:

Kép

Kép
morca
 
 


adjál sok gyógy puszit a nevemben a kis betegnek!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jobbulást Ákosnak!!! Minél hamarabb!!!

Többieknek sok pusi!
Most rohanok, de olvasgatok ám!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Jaj Morca, most olvasom Ákost. szegényke.
puszi neki.
Vendég
 


A "lila" szülőszobáról is csináltam képeket, de azt még nem tettem fel, egyébként ott még nem változott semmi sem. Ott is lesz új bútor, meg valszeg sarokkád, csak most muszáj egy kicsit pihenni. Fizikailag minket is nagyon igénybe vett a felújítás, és a buksza is üres. :roll: :roll: :roll: :roll:
bábaildi
 
 


Most már azért a nehezén túl vagytok nem?! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jobbulást a kis betegnek!!!

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Ákos remélem, hogy már jobban! Gyógyulj meg, kiskrapek!

Ildi, elhiszem, hogy fárasztó volt nektek is a felújítás! De most élvezzétek a jól végzett munka áldott gyümölcsét! :lol: :lol: :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok! Visszaolvasok majd, de most egy elkeseredett segítségetkérő anya kérdése:

1 éves korban van hiszti? Az én gyerekem 3-4 napja nonstop üvölt. Figyelem, bármiért, ami nem nem úgy történik, ahogyan ő akarja (értsd: nem adom oda a távirányítót, mobiltelefont, felmosofát, stb.) Hisztizik ha leülök a számítógép elé, fejhangon, de amolyan igazi 16 herzes fejhangon üvölt. Gondoltam, fáj valamije, éhes, kakis, stb., de mindettől függetlenül üvölt. Ha karbaveszem, akkor esetleg elhallgat.
Iszonyat. Nem bírom már. Evés közben is ez megy. Mivel nincs rokon, ismerős, aki tudna nekem a mindennapokban segíteni, este 6-7ig, amíg haza nem ér a férjem, egyedül vagyok vele és ezt nehezen viselem egyre cafatosabb idegekkel. Nagyon vissza kell fogjam magam, hogy ne legyintsem meg... :oops:
Mit cisnáljak vele???????? :(
Most is üvölt a járókában, ahova tényleg csak nagyon ritkán teszem, rendszerint szabadon lehet, hagyom mászkálni, bármivel játszhat, de már nagyon unom, hogy csrébe így üvölt.

Kép
anhel
 
 


Anhel: valami biztos zavarja Dórit.. :roll: Ákos is nagyon "hisztis" volt a napokban, az éjszakáink is elég rosszak voltak emiatt.. :roll: lehet, hogy a fogacsái zavarják, vagy valami csúnyaság lappang benne (remélem, hogy nem) és attól ilyen rossz a közérzete.. :roll: :( tudom, hogy nagyon nehéz, egész nap egyedül mindent megoldani, meg a gyerkőcöt is nevelgetni, de neked kell nyugodtnak maradnod, mert Dórinak sokkal nehezebb, ő el sem tudja mondani mi a baja és még nagyobb szüksége van az anyukájára a nehezebb napokon.. 8) :wink: ilyenkor ami nálunk beválik, hogy még többet figyelek rájuk, hagyok minden mást a csudába és csak velük foglalkozom.. :wink: :lol: pár nap és elmúlik, ne aggódj, addig pedig tarts ki.. :wink: :lol:

ha, már égnek áll a hajad, gyere és felvidítunk.. :wink: :wink: :lol:

Dórinak külön hatalmas puszi.. :D

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Morca, köszönöm a bíztatást!

Most legalább alszik a drágám, egy kicsit tudok szusszanni.

Ildi, baromi jól néz ki a felújított szülőszobás rész! Amikor megláttam a képeket és még nem olvastam a szöveget hozzá, néztem egy nagyot az utolsó két képen (mondom, mifene, hogy nyíltak ezek a helyiségek egybe? :shock: :o :D ), de rájöttem, hogy az a múlt, sőt, a múlt előtti múlt. :) :)
Milyen klassz a textilmelegítő fiók!
A KIKA szoba persze egyébként is full-extrás volt, és ahogyan másoknak is, nekem is összeszorult a szívem, mikor most viszontláttam. Majd' egy napig ennek a szobának a vendégszeretetét élvezhettük. :)

Morca, jobbulást a kisbetegnek! Jobban van már? És Mátyás Michael Jackson Király Tarzan? ;) (mindig jót röhögök a Matyi-találmányokon)

Kép
anhel
 
 


Anhel: háát, változó Ákos hangulata.. :roll: ha jobban van játszik (majdnem) ahogy szokott, a következő pillanatban, pedig sírdogál, és jön cicizni.. :roll: aztán megint gondol egyet és megy játszani.. :roll: reggel megint volt láza, majd meglátom mit mond a dokinénik, ha kell, délután elviszem hozzá, de csak ha muszáj, mert nem szeretném, ha még valamit összeszedne.. :roll: elég felemás napunk van.. :roll: ráadásul Matyi is elég nyűgös, (remélem ő nem robban le) reggel kerek egy órás produkcióval szórakoztatott, mert megkértem, hogy öltözzön fel és ebből botrány lett a részéről.. :? de aztán összeszedte magát, és tök ügyesen felöltözött, de az az egy óra nagyon kemény volt.. :? :lol:

Mátyás Michael Jackson Király Tarzan.. :D :D :D ez nagyon jóóóóóóó... :D :D

az se semmi, mikor Matyi hívja Ákost játszani, hogy "gyere kicsi Jackson"..:P :P

puszi

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Ildi:Én például alkalmatlan voltam a Morca féle mégjobbanodafigyelekrád módszerre. Ideges és feszült lettem amikor a gyerekeim "hisztiztek", és nem tudtam kitalálni mi bajuk lehet. Természetesen nekem is volt saját módszerem: ha úgy láttam, nincs oka a nyavajgásnak (persze lehet, hogy csak nem jöttem rá), a szabadtéri program mindig bejött. Játszótér, piac (a halnézés volt mindig beigérve), kisállatkereskedés (madarak, egerek), vagy rajzolás a betonra (mindig vittem a játszóra színes táblakrétát), vagy egy egyszerű fogócska....vmi mindig bejött. Néha csak elvittem buszozni.....Ne félj elmúlik ez a nehéz időszak is, :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Bábaildi:na azért van olyan, hogy én is "pánikszerűen" elrohanok velük otthonról, mindegy, hogy hova csak el.. :wink: :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?