Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
remélem, ez már a JEL :!: :D :wink:
(tudom mit érzel 8) )
drukkhegyek :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Dezsina,
jelnek még kicsit korai lenne, nem?

i.kata
 
 


igen tudom, de fel akarlak dobni :lol: :lol: :lol:
dezsina
 
 

 
 

Dezsina,
köszi :lol: :lol:
Amúgy van egy ismerősöm, aki a terhessége első 3-4 hónapjában így csuklott, de nálam akkor is korai lenne még sajnos.

i.kata
 
 


Kata
Hát én most pontosan tudom mit érzel.
Nem könnyű :? :?
De valamiért én úgy érzem hogy nektek most sikerül. Nem vagyok boszorkány, csak szoktak megérzéseim lenni.
A baj csak az hogy leginkább másokkal kapcsolatban.
Furcsa pedig nem is ismerjük egymást.

De kitartás.Biztosan jelentkezik egy kis lurkó aki épp azt szeretné hogy te legyél az anyukája. :D :D

És a kis esélyeink ellenére én még mindig tudok hinni benne.
Vendég
 


Sziasztok,

Kata, nagyon szorítok Neked :!: :!: :!: :D :D :D
wepe
 
 


Kriszta,
ez a megérzés nagyon érdekes dolog.A 3. inszemnél egy mésik topicban többen mondták, hogy érzik, hogy nekem az sikerül. Akkor egyszer volt egy pozitív tesztem.
Remélem bejön a megérzésed! Nekem sajnos ilyen téren nincsenek megérzéseim senkivel kapcsolatban.
Nagyon drukkolok neked a keddi vv-hez.

Wepe,
olyan sokára lesz még dec.1, amikor tesztelhetek :roll:

i.kata
 
 


Kata, az tényleg messze van :o , még így is, hogy nem személy szerint érint, csak mint drukker :D
De tartsál ki :!: , szeritem jobb ki várni :D
wepe
 
 


Kriszta,
mindjárt itt a kedd. Nagyon izgulok, mit mutat majd a vv. Nagyon szorítok.

i.kata
 
 


Köszi a drukkokat. Elég nehéz most.
Kedden reggel megyek és talán délutánra átküldik az eredményt.
Hogy áll a táblázat amit vezettek?
Vendég
 


Kriszta,
a tábla íg áll:

Kép

i.kata
 
 


Ismeritek a Jónás módszert. Én most olvastam róla először. Nagyon érdekes.
Kata
Köszi a táblázatot. Az utosó szám a ciklus melyik napján vagyunk azt mutatja?
Vendég
 


Kriszta,
én nem ismerem a Jónás módszert. Az nem az, amikor tutira lehet menni a baba nemét illetően?
Az utolsó szám az a ciklusnapunk :lol:
Abból a kék, ösztrogénes bogyóból 3 vagy 4 dobozzal kellett kiváltani? mert gyanús, hogy kidobtam egy teli dobozzal véletlenül...

i.kata
 
 


szisztok!

Kata, Kriszta!
drukkolok Neketek! :wink:

Kata!
klassz a táblázat :D köszönjük!!!
nekem 3 dobozzal kelett kiváltani....

velem semmi extra....
dezsina
 
 


Sziasztok!

Csak életjel.... vagyok, rengeteg melóm és tanulnivalóm van. Nem nagyon leszek. Baba volt, de most már piri van.
Vigyázzatok magatokra!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kriszta, neked holnap reggelre drukk :!: :D
Kata, Neked kitartást :!: :D :D :D
Zsuzska, jó tanulást :!: :D

Ma este megyünk a Tanárúrhoz :D
Nem vagyok feldobva, és még ideges sem vagyok..... :?

Mindenkinek további szép hóeséses HÉTFŐT :o
wepe
 
 


Zsuzska :cry: Akkor nálatok hasonló lehett, mint nálunk áprilisban.

Wepe,
majd gyere a hírekkel!

i.kata
 
 


Kata
De igen az az, próbáld meg a következő linket. Nelem jól kiszámolta :D
Köszi a táblázatot nagyon klassz!!!

www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1152522358.61.ppt

Nekem 5 dobozzal kellett kiváltani :shock: :shock:

Igen mi is drukkolunk magunknak,és köszi nektek is, de sajna az utóbbi időben még pihenni sem volt időm. De cserébe nagyon jól vagyok leszámítva az esti erős émelygést ami 2 napja van. Talán jó jel? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti, nagyon biztatóan hangzik az esti émelygés! Gyere a pozitív teszttel! Amúgy nekem is három dobozzal kellett kiváltani.

Kata, te hogy vagy? Érzel valamit? Drukkolok ám neked is!

Wepe, a Tanár úr biztosan fel fog dobni titeket, majd írd meg, hogy mi volt.

Zsuzsa, ha még olvasod, ne keseredj el, minden rendben lesz. Jó munkát és jó tanulást is kívánok.
Vendég
 


Kriszta,
émelyegjél csak :wink:

Nálam annyi van, hogy tegnap fájdogált kicsit mensisen a hasam, ma, avgyis most este eléggé belenyilalt, és szúrt egészen lent. Meg van egy furcsa csuklásom mostmár talán 4 napja.

i.kata
 
 


A Tanárúr egy nagyszerű ember, mindent elmagyaráz, meg érdekes dolgokat mesél a témával kapcsolatban, hogy eszembe nem jutna :shock:
Felkerültünk a várólistára :D május - június, pont, amikorra nekünk is király :lol:
És az egészben a legjobb, hogy van esélyünk saját babára :!:
Ladiva, igazad volt, olyan jó kedvvel jöttünk el :wink:
Nektek van most újabb időpontotok :?: És fagyibabátok :?:
Kriszta, holnap reggel már nincs messze :D drukkolok ezerrel :D :D
Mindenkinek jó éjszakát, és szép álmokat :!: :wink:
wepe
 
 


sziasztok!

Wepe!
:D igen :!: Fantasztikus hír!!! nagyon örülök, hogy lesz saját babátok!!! :wink: Mert lesz ám :!: :!: :!: :D

Ladiva!
úgy látom, Neked is elég eseménytelenül telnek a napjaid....

Kata!
nagyon drukkolok! ez csak jó lehet :!: :!: :D

Kriszta!
megagigadrukkok!!! :wink:

Zsuzska!
sajnálom... :( De már csak 11 nap és lehet újra próbálkozni! Drukkolok :wink: :!:
dezsina
 
 


Sziasztok,

köszi Dezsina :wink:
Kriszta, gyere, hogy mi volt :!: :!: :!: Druuuukkkkkk :lol: :lol: :lol:
wepe
 
 


Igen, most olyan eseménytelenszerű. Illetve munkával eseménydús. Most már újra dolgozom, eddig otthon voltam, élveztem a semmittevést, a barátnőzést, az olvasást, egyebeket.

Jó olvasni, hogy kinek milyen tünetei vannak, irigykedem, de nagyon örülnék, ha sikerülne nektek. Mi meg majd követünk titeket mindenképpen.
Vendég
 


Sziasztok
Voltam reggel vérvételen, most várom hogy délután vagy este elküldjék az eredményt.
Ha megvan írom.
Wepe
Jó hírek és már most drukkolok nektek :D :D

Kata ezek jó jelek :lol: :lol: :lol:
Nemsokára teszt nap :!: :!: :!:
+++++++++++++++++++++
Vendég
 


Wepe,
remek híreket hoztál, nagyon örülök:-)

Kriszta,
nagyon várom az eredményedet!

i.kata
 
 


Sajnos nem sikerült :?
A hcg szint 1 volt ami valószínű hogy a gyógyszerektől volt. Az émelygéssel együtt.

Most azt hiszem bekerülhetek a spontán csoportba.
Egyenlőre nem megyünk az intézetbe. A múltkori túlstimulálás egy kicsit rossz emlék.
De nem adjuk fel :!:

Kata
Rajtad a világ szeme. Babáknak kell leniük. :lol: :lol:

Mindenkinek nagyon sok drukk. Ja és igérem maradok veletek.
Vendég
 


Kriszta,
nagyon-nagyon sajnálom! :cry:
Így elég nehezen tudok bízni, hogy Neked és Ladivának sem sikerült...

i.kata
 
 


Kriszta,
és amúgy mit mondtak a dokik a beültetésnél? Mennyire bíztattak és persze mennyire voltak bizakodóak?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Wepe!
Nagyon örülök, hogy ilyen jókat mondott Nektek a Tanár úr! Ő tényleg egy nagyszerű és egy nagyon nagy tudású ember!!!

Kriszta!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, és hogy rossz tapasztalatod volt az Intézettel.

A spontánkodással kapcsolatban mondta a múltkor Czeizer doktor, hogy mivel csak azokat nézik, akiknek nem jön össze a baba, nem tudhatjuk, hogy akiknek összejön, ott a férfinek mennyi katonái vannak. Úgyhogy ez alapján, akinek bármennyi is van, ott bármikor összejöhet. :P :P :P

Kata!
Te csak a doktor úr szobájában és a fenti szobában kitett babák képeire gondolj!!! És várjuk a pozitív tesztet. :lol: :lol: :lol:

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Kriszti! Kimondhatatlanul sajnálom, hogy nem sikerült! Bennem is élénken él még a sikertelenség, csak két hete, hogy megtudtam, hogy nem sikerült, így tudom, hogy mit érezhetsz. Viszont nem szabad elkeseredni, menni kell előre, íratsd fel magad újra a várólistára és várd a következő alkalmat. Muszáj, hogy legyen időpontod, sorszámod, hogy minél közelebb legyen az újabb lehetőség. Időt semmiképpen se veszíts el, és nem szabad elkeseredni is! Most ugyan nem sikerült, de sikerülni fog a következő alkalommal! Ez biztos! A túlstimulálásra és annak hatásaira pedig ne gondolj!

Czeizelnek igaza van. Ki tudja, hogy kinek mennyi katonája van. A párok többsége több év után megy meddőségi központba. Lehet, hogy azon férfiak között is, akiknek amúgy spontán összejött a gyerek, többnek van problémája a katonáival, csak éppen nem tud róla és volt egy pár darab, amelyik eljutott a megfelelő helyre. Szóval valóban elég egy darab jól mozgó közlegény is a sikerhez, így joggal bízok és bízzatok ti is a spontánban. Hátha...

Kata, te pedig most kapcsold ki a gondolkodást, hogy kinek nem sikerült, magadra figyelj és magadra koncentrálj. Várunk a pozitív teszttel, úgyhogy hajrá!!!
Vendég
 


Ladiva
Lehet hogy megfogadom a tanácsod és feliratkozom. Biztos vagyok benne hogy kell még nekünk babakocsi. :)

De azért próbálkozunk is. :) :)

Kata a számok törvénye alapján neked sikerülnie kell :lol: :lol:
Komolyan csak pozitívan :!: :!:
Hidd el ott vannak a porontyok.
És tényleg írd meg mi újság veled.
Egyébként engem nagyon bíztattak mert nagyon szép babáink voltak, nekem nincsen semmi bajom, minden eredményem jó, még soha nem volt nőgyógyászati gondom. A hormonok is mindig jók voltak és nagyon szépen nőtt a méhnyálkahártya is. Sajnos már azért nem vagyok 20 de 30 sem. :(

Lilla
Az intézettel nem volt semmi gondom, csak szerintem nekem sok volt az adag, de akkor is volt valami (16 hcg).
Biztos nem szeretnék máshova menni. Bízom a tanárúrban.
Vendég
 


Sziasztok !

Krszita, Ladivát csak erősíteni tudom, hogy íratkozzál fel, mert tényleg sokat kell várni, és az idő pereg - sajnos.
Nem tudom, hogy írtam-e, de a hétfői konzultáción májusi, de inkább júniusi időpontot adnak már.
A korroddal kapcsolatos aggodalmaidat, megértem, én most voltam 31, ha sikerül is, már majdnem 33 leszek, de sajnos ezen nem tudunk változtatni, de ezért nem szabad feladni, ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy idősebb szülök sokkal jobban nevelik a gyermekeiket - valahol olvastam, a lényeg, hogy fiatalosnak kell maradni :D :D :D
Én elég későn ismertem meg a páromat, dehát ezt dobta a gép :lol:
Lilla, köszi :) Kira baba hogy van ? Átállt már a nappali hamizásra ?
Van újabb képed ?
Ladiva, neked küldök "fel a fejjel" pozitív energiát :!: :D :D :D
Kata, ezerrel szorítok egy II csíkhoz :!: ++++++++++++
Zsuzska megy a tanulás ?
Dezsina, eltűntél, sok a meló ?
wepe
 
 


Kriszti, necsak "lehet", hanem biztosan gondold meg magad. Legyen egy sorszám a tarsolyodban, és még mindig tudod onnan tologatni, illetve az is lehet, hogy le kell majd magad vetetni a várólistáról, mert sikerülni fog spontán a baba. Ki tudja? Nekünk sincs éppen sok esélyünk a spontánra, de mindig csak arra gondolok, hogy ha csak 1 katona van, amelyik előre tud menetelni a célig, az nekem már nagyon jó. Azzal meg, hogy hány évesek vagytok, ne foglalkozzatok. Szulák Andi is 40 körül volt, amikor sikerült neki. Mostanában olvasom, hogy a Jakupcsek Gabi 45 évesen nemsokára szül. Én is túl vagyok már a harmincon, fiatalabbak nem leszünk, ez az utolsó, amin aggódni kell. Rengetegen vannak, akiknek nem éppen 30 alatt sikerült a baba. Persze, jobb lenne, de ha nem, akkor úgy is jó, ha később jön. Csak jöjjön. Ez a lényeg.

Bocsánat, nem akartam kioktatós lenni, de úgy érzem, hogy egyikünkre-másikunkra ráfér egy kis "fejmosás". Remélem, hogy nem haragudtatok meg. De remélem, hogy tényleg nem.

Wepe, köszi az energiát. Bármennyire is pozitív vagyok, mindig elkél a plusz energia.
Vendég
 


sziasztok!

csatlakozok az elöttem szólókhoz :D
Kriszta!
először is rettentően sajnálom, hogy nem sikerült! :( De a következőnek sikerülnie kell! ezt kivánom! :wink:

meglátásom szerint egy sorszámmal a zsebedben igazán megnyugodnék. Végülis el lehet tolni a kapott sorszámot is... Ez egy biztonság!!!
Anyukám 35 éves volt amikor születtem! Mennyei gyerekkorom volt! soha nem éreztem, hogy idősek lennének a szüleim! a kor nem akadály! aki rosszul neveli a gyerekét, az rosszul neveli fiatalon és idősebben is, illetve aki nem tud nyugodt biztos és kiegyensúlyozott környezetet biztosítani, az fiatalon és idősebben sem tud. emberfüggő :!: :!: :!:
Biztos vagyok benne, hogy aki lombikozik, az mindt kitűnő anyuka lesz! Hisz tudja, mi a küzdés és mennyire értékelni kell a jutalmat :!: A kor nem számít :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Wepe!
sok a melóóóóó :D

Ladiva!
Ez az! csak pozitiven!!! :!: Lelkiekben is fel kell készülni a kövire! és még annyi minden történhet addig :) :!:

Lilla!
:)

Kata!
megagigadrukkok! :!: :!: :!:

Zsuzska!
hajrá spontán! :)
dezsina
 
 


Kriszta,
megpróbálok optimista lenni, persze sokszor nem sikerül sajnos. A sorszámot tényleg kérjétek, veszíteni valótok biztos nincs.
Tünetekről nem merek nyilatkozni, mert szerintem már minden a gyógyszerektől lehet. Az tuti, hogy tegnap óta olyan vagyok, mint a mosott...., alig tudok bármire is koncentrálni.

i.kata
 
 


Kata!
nagyon nagyon nagyon drukkolok :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
az a jó, ha mosott vagy :D
dezsina
 
 


Sziasztok
Szóval nem is kellett sorszámot kérnem mert amikor a tanárurat felhívtam egyből azt mondta hogy ő majd beír és kapok sorszámot nekem is május júniust mondott. Nem is volt kétséges számára hogy mit kell tennem. Szóval minden megy ahogy kell. Én nem ellenkeztem.
De azért minden hónap egy jó kis várakozás. :roll: :roll:

Kata
Ilyenkor tudom már nagyon nehéz. De már csak pár nap. Kitartás és maxidrukkok :D :D :D

A korommal kapcsolatban meg senki nem hiszi el hogy hány éves vagyok. 10 évvel fiatalabbnak hisz mindenki. Úgyhogy emiatt nincs gondom csak a biológiai órám is tudja-e hogy kell ketyegnie.
Vendég
 


Én a korom miatt nem félek, inkább az lehet nálam probléma, hogy jókora túlsulyom van. Mindig volt rajtam plusz, de mióta kapom ezeket a gyógyszereket, na ez nagyon keresztbe tett. :evil:

i.kata
 
 


Én 38. évesen estem teherbe és most már 39. vagyok. Ma már ez egyre jobban kitolódik. Kinézetre én is letagathatnék, mindig kevesebbnek hisznek, még a Forgácsban is mondta a tanár úr, hogy jó, hogy fialatok vagyunk. Mikor mondtam, hogy doktor úr, én ennyi vagyok, akkor azt mondta, hogy pedig mindenféle képpen fialabbnak hitt.

Kata!
A túlsúllyal kapcsolatban: Mikor mi voltunk, akkor volt egy nagyon kövér lány is. Hatunk közül Ő volt, akinek ez volt az első lombikkísérlete. A tanár úr meg is mondta neki, hogy neki van a legkevesebb esélye a súlya miatt. És mi lett? Neki sikerült elsőre!!! Úgyhogy tényleg ne foglalkozz most semmivel, pihizz, olvass, néz tv-t, kapcsolódj ki. És várjuk a pozitív tesztett, de tényleg :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Teljesen más. Hallottátok, hogy meghalt Flipper Öcsi? Mivel itt többen vagyunk 35 fölött, mi még hallgattuk a zenéjét. Én a barátnőmmel ki is jártam Step koncertekre. Hogy tudja valaki ennyire tönkretenni magát a piával?
Vendég
 


Lilla,
hát most nem nyugtattál meg :roll: Nekem soha nem szóltak a súlyom miatt, pedig oda járok lassan egy éve és azóta csak egyre több vagyok.

i.kata
 
 


Én is ismertem a Flipper Öcsi zenéjét. Kb velünk egy idős volt. És Dunaújvárosban született, ahol én is. Nemrég láttam róla egy képet, hát ramaty volt.
Vendég
 


sziasztok!

Kata!
igenis tessék megnyugodni! megagigadrukkhegyek!!!!
ilyen szép embrikének meg kell tapadnia! :D :!:

Lilla!
simán elitta magát.
dezsina
 
 


Sziasztok!

Kata!
Sajnálom, hogy félreértetted amit leírtam, és hogy a rosszat olvasod ki belőle és nem a jót!

Lilla
Vendég
 


Lilla,
de értem mit akartál, csak ha a doki is azt mondja, hogy a túlsúlyosnak a legkisebb az esélye, akkor gondolom nagy átlagban tényleg így lehet.
Az utóbbi pár napban elég sokszor fáj mensisen a hasam. :roll:

Flipper öcsiről azt mondták tegnap, hogy 46 éves volt.

i.kata
 
 


Lehet hogy idősebb volt de nekem úgy rémlett hogy nem ilyen idős.
Kata
Ne aggódj a hasfájás kimondottan jó jel. Kell hogy legyen, nekem nem volt most hasfájásom.
Már csak 4 kell aludnod.
:D :D
Vendég
 


Kriszta,
szerintem hétvégn tesztelek. A hétfői napom elég húzós lesz és ha pozitív akkor azért, ha negatív, akkor azért nem fogok tudni figyelni. 2 zh-t írok egymás után, leadásaim vannak...

i.kata
 
 


Kata!
kitartás hétfőig :!: :!: :) :!:
dezsina
 
 


Kata
Ha hétvégén tesztelsz megnyugszol :?: :?:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: