Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!

Igen, ha hétvégén sincs semmi, akkor hét elején be kell mennünk. Úgy tűnik nekem, hogy akkor kipróbálhatom, milyen, ha meginditjákKép Mondjuk még azt sem tudom, milyen ha magától indul, de azt mondják, hogy az utóbbi azért szerencsésebb. De azért most elég sokat görcsöltem, remélem, annak volt hatása... Volt egy kis váladék is, meg melegfrontot is igértek mára, hát én reménykedemKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

Akkor szurkolunk tovább! Kép Jaj, nem tudom, hogy birod -tudom, muszáj-, de én csak két nappal tovább húztam, és már azt hittem, megöl a tétlenség Kép Aztán, amikor jött az elkerülhetetlen, nem akartam szülni menni Kép Mindig az kéne, ami nincs Kép
De azért gondolj bele, milyen rossz lehet doki bácsinak is, itt a hétvége, és egy "konkrét" progit se szervezhet soha szinte, mert bármelyik pillanatban rohanhat...Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

Igen, mondta huncutul, hogy már nagyon izgul ő is, neki is össze van készitve a holmija az ágya mellett, hátha szaladnia kell éjszakaKép Szeretné, ha már produkálnánk valamitKép Hát még mi hogy szeretnénk...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Leginkább babát produkáljatok Kép Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Jaj, Krisz, ez nagyon edes baba.

Lanyok, ne hagyjatok egesz het vegere ketsegek kozott, ha van valami Szirommal, akkor dobjatok egy sms-t jooo? Lecci-lecccci-lecciKép

Pusz meg egyszer es Szirom Neked mar babas het veget kivanok:
Mese
Mese
 


Sziasztok!

Szirom,
Hajrá, hajrá Kép Az azért nem lenne szép Vizipóktól, ha pont a névnapján bújna ki :D Vagy direkt csinálja? :D

Mese,
Ha bármit tudok, akkor írok egy sms-t, ígérem Kép Ha persze nem felejtem el, mint tegnap kozmetikushoz menni - este fél 9-re. Persze éjjel 11-kor jutott eszembe - mikor máskor? :D Ma meg el voltam havazva, délelőtt próbáltam hívni, de 3-ra jött be, akkor meg már zajlottak az események. Ma vittük cicát délelőtt dokicsekkre, meg ismétlő kombinált oltásra. Autóval, ez volt a szerencse, mert szegénykém nagyon félt és bágyadt is lett, mint dokibácsik felkészítettek. Aztán még a jogsimat, meg a forgalmit akartam elintézni, hát azzal is pórul jártam. Komolyan mondom, hogy rabló banda ez a BM. Nem elég, hogy a jogosítványért névátírás miatt a normál díjat kell fizetni (4e Ft), de ugyanez van a forgalmira és a törzskönyvre is! Tehát csak az, hogy a kocsi és vezetés rendben legyen, 12e píz!!! Ja és el sem tudtam intézni, mert jogsira már nem tudott a rendszer sorszámot adni, a forgalmi meg most derült ki, mivel eredetileg azt mondták ott az információn (!), hogy 1588 Ft csak. Hát nem Kép

Aztán ebédfőzés (gyorstalpalós), és mentünk káposztát venni a Cora-ba. Most olcsó, szüleim meg minden évben tesznek el savanyítani. Aztán megint haza rohanás, kipakolni a volt vitrines szekrényt, mert végre meghozták az újat (több mint 3 hónap és kb 5e Ft-os telefonálgatás után). És még, hogy mennyibe kerül, most fog kiderülni, mivel a bácsi megnézi, hogy mennyire sérült az, amit visszavittünk és az alapján szabja majd meg az árat, amit postán kell majd elküldeni neki. Hát én sem fogok vele sietni, asszem... De most gyönyörködöm benne Kép

Így este még azt tettem rendbe, az üvegárut majd holnap visszapakolom, most csak nagyjából letöröltük, meg feltettük a fogantyúkat stb. Ja, és tejbegrízt főztem a páromnak Kép

Mocorgó jól van, mocorog ezerrel, főleg most, vacsi után :D

Mese, Kriszta,
Nekem elviekben jó a hétfő, bár attól függ, hogy a drága gázművesek mikor érnek el hozzám szerződést írni. Mivel ki van írva 13-a egész nap - délelőtt és után. Ti mikorra tervezitek a találkát?

Manó,
Olyan ari a kislányod!!! Megnéztem az összes képet, amit feltettél.

Jó hétvégét,de akkor is jövök - holnap még megyünk cicakiállításra is Kép

Pusszancs
Hanzika
35+5

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben, de én már semmin sem csodálkozom.Kép Hétfőn szépen befekszünk a kórházba, és kivárjuk a végét. Viszont legalább a nyákdugótól megszabadultam, illetve doki bácsi összetalálkozott vele vizsgálat közben, és kipenderitetteKép Amúgy semmi különös, kissé görcsölgetek, de a mértéke sosem lépi át egy gyengébb mensis görcsét. Amúgy Vizipók 3,5 kilócska, minden tökéletesen rendben, magzatviz, ctg, méhlepény sem öreg, úgyhogy a türelem a jelszóm.

Hanzika! Asszem én ha férjhez is megyek, megtartom a nevemKép Nem egyszerűbb?

A drukkokat köszi mindenkinekKép

szirom
40+6

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
Te direkt csinálod! Kép Na, de félre a tréfa-répával, a méhszájad is zárt még? Sebaj, legalább "lecsekkolod" nekem a terhes szobát Kép Mert nekem meg egy héttel a kiirás előtt be kell majd feküdnöm Kép

Hanzi,
Nem tudom, Mesének mikor jó, nekem tulképp egész nap, bár had ne mondjam, hogy Regi megint taknyos Kép Úgyhogy ha nem megy oviba, végképp ráérek egész nap, amúgy meg, ha rá is kivik vagytok, akkor kb fél öt a jó időpont Kép

Manó,
Merre vagy? Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

vagyok, csak ma ünnepeltük Emma szülinapját. holnap teszek be képeket az albumba.

Szirom!

Már csaka névnapjára tudok tippelni, de lehet hogy akkor indított leszKép

Kriszta!

1 héttel előbb befeküdni???? Miért??? Én 1 nappal előbb voltam bent de sírtam egész odaúton, hogy minek nekem befeküdni.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok lányok!

Csak beqkkantok, mert a párom telepíti az Internet Security programot! Minden rendben felétek? Kép Kép

Szirom,
most aztán már tényleg mindent bele, a kutyafáját anak a lusta vízipóknak! :-)

Kép
hanzika
 
 


Feltettema képeket a fotóalbumbaKép

M

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Olyan aranyosan kiváncsiskodtokKép

Manó, Kriszta! Nem lesz inditás egyelőre, mert doki bácsi szerint nem alkalmas a méhszáj erre, és valószinűleg akkor császár lenne a vége. Egy ujjnyicska van, de nem puhul rendesen, szóval várni kell. De amig Vizipók jól érzi magát, addig azt mondja, hogy nem kell aggódni, márpedig ő jól van. Nagyon is, akkorákat szökdécsel, hogy csak naKép

Ezzel rögtön cáfoltam is Hanzikát, aki lustának nevezte a mi sajtkukac kisfiunkatKép Nem lusta, csak kényelmesKép Én meg mentegetemKép

Különben is éjszakás a párom, úgyhogy ha már eddig kibirta, akkor ne ma éjjel akarjon kibújniKép Bár akkor szépen kipróbálhatnánk a kidolgozott forgatókönyvet: páromat ébreszteni, kompos ügyeletest ébreszteni, szomszédot ébreszteniKép Szomszéd fuvaroz a kikötőbe, párom addig átér a dunakeszi oldalra a cégtől, és úgy zúgunk be a kórházbaKép Remélem, működneKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
Látod, hogy megnőtt a forgalom miattad? Kép Amúgy a kompossal is meg van beszélve, hogy ha szülsz, akkor megy a "hajó"? Kép Ez naggggyon jó Kép

Manó,
Mindjárt rohanok képeket nézni Kép
Azért kell előbb befeküdnöm, ha addig nem indul be, mert ugye az első csaszi volt, és hogy tudjanak rám figyelni. Mármint, hogy ha "ne adj isten", egész véletlenül olyan gyorsan zajlanának az események -ahogyan nem fognak-, akkor időben figyeljenek Kép Most már nem vajúdgathattok kedvemre otthon, mint Regivel Kép (bár akkor is meleg szitu volt, a zöld magzatviz miatt...)

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Manó!

Megnéztem, hát egy tünemény a csaj Kép Annyira zabiznivaló Kép Mikor itt voltatok, akkor is úgy neki tudtam volna esni Kép De bazira nem hagyta volna Kép
Az a babás-autós "megoldás" mit tud? Kép

Jaaa....szegény kutyi Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

A kompossal meg van beszélve, természetesenKép Mindig van egy éjszakai ügyeletes, aki azért alszik a kikötőben a komposbódéban, hogy ha szül valaki átvigye, ha hirtelen kellene mentő, azt is átvigye, illetve ha akkorát változna a vizmagasság, akkor korrigálja a hajót helyét, mert reggelre megfeneklik és nem tudnak elindulni. Ja, és télen a jég miatt, nehogy befagyjon a hajó reggelreKép Miután napi kapcsolatban vagyunk, tudják, hogy most várható, hogy engem át kell vinniKép

Manó! Tünemény a lányod, de nem egy olyan "tedd ki hadd hűljön" tipus, ugye?Kép Én birom az eleven csemetéket! Vajon egy év múlva mit fogok mondani?Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kriszta!

ja, így már értem,d e akkor is rossz 1 egész hét a kórházban! No, hátha csak pár nap lesz.

Ha nekiesel Emmának akkor valószínűleg heves ordítás és csapkodás lett volnaKép A felnőttekkel kell neki kis idő amíg megszokja őket és engedi magát pl ölbe venni. Bezzeg a gyerekekkel rögtön barátkozik! De amúgy mi szoktuk gyömöszölni, de csak akkor szereti ha vicces, tehát ha fujjuk a hasát pl vagy ilyesmiKép

Szirom!

Ennyire lejön a képekből? Hát nem olyna típus az biztos. Amíg nem volt addig én is bírtam az eleven gyerekekekt, de most már kezdem értékelnia nyugodt típusúakat is, akikinek megalszik a tej a szájábanKép

A kutyámmal egyébként nagyon jól kijönnek, csak egy a baj, hogy Bori nagy alvó, amikor sötétedik akkor megy aludni, vagyis menne, de nem a helyére hanem az ágy alá meg mögé, hanyatt vágja magát, az Emma meg most felfedezte és kihúzza onnaKép Bori napközben is sokat tud aludni, úgyhogy ezért nem is gond ha pl egyedül marad itthon, végig aludja, bár mostanában iylen ritkán van. Ha itthon vagyunk akkor általában nappal is akkor alszik mikor Emma, mert azért az eseményekből nem akar kimaradniKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Mi még mindig egyben, holnap reggel megyünk kórházba! Jó bazi nagy cuccot pakoltam össze, mert az eddigi táskámat kiegészitettemKép Mondjuk a felét elfoglalja ennek is a fürdőköpim, de hát az fontos. Most viszont tettem be könyveket is, meg hasonlók.

Hanzika! Most kaptam tőled sms-t itt válaszolokKép Ha történne valami, küldök nektek sms-t, és megkérem a páromat, hogy nézzen be ide is. Jó igy? Akkor legyetek jók, viselkedniKép

szirom
41+0

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

drukkolok és várom a híreket!

Én is vittem anno cd-t, újságot, aztán nem volt rá szükségem mert jött EmmaKép Szülés után viszont jól jötta sok újság, lehet hogy csak én voltam így, de én amikor nem volt kint a baba nagyon unatkoztam, aludni viszont nem bírtam.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szirom,

Vigyázz nagyon magatokra, és drukkolunk, sokat gondulunk rád!!!!! Én is várom nagyon az sms-t, és ha lesz időd még ma este, válaszolj lécccccci az emilemre Kép Persze, azt is megértem, ha nincs időd Kép
Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

Irom a választ!Kép

Köszi a drukkokat lányok mindannyiótoknak, kedvesek vagytok!Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kriszta!

Mail ment, bocsi, hogy nem vettem észre előbb!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

Elolvastam, köszi Kép Valamivel okosabb lettem Kép Választ már nem irok, menjél szülni Kép Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon régóta nem írtam ide, de most olvasva Mese történetét, csak néhány szó.
Szirom és Krisztocs még biztosan emlékeztek rám.

Kedves Mese!
Én is a Medicoverbe jártam a cégem révén, és gyakran éreztem hasonlókat, mint Te tapasztaltál. Én végül a 24. héten váltottam, mégpedig egy elhanyagolt (időben elkésve kiértékelt) AFP eredmény miatt. Akkor nagyon kiakadtam, nagyon megrendült a bizalmam a Doktor Úrban.
Én váltottam, és nagyon jól tettem. A hüvelyi vizsgálat elmaradása miatt (illetve nem megfelelő gyakorisága) csak az új dokimnál derült ki, hogy a méhszájam nyitva van, a méhnyak lerövidült. A méhszájam egyébként a terhességem során egyre gyengébb lett (szerencsére az új dokim MINDEN vizsgálatnál ellenőrizte már...) aztán végül 3 héttel korábban szültem, pont emiatt.

Mindenesetre a kisfiammal minden rendben van, egészséges, és remek kis fickó.

Még annyit tennék hozzá a saját sztorimhoz, hogy az AFP eredmény, ami miatt a Doktor Úr a genetikára küldött (ugyan elkésve, a 22. héten) a másik kórház szerint nem adott okot az aggodalomra. Viszont a terhességem hátralévő részét parában töltöttem, és EZT NEM felejtem el a Doktor Úrnak.

Hát csak ennyi. Mese, válts ha így jobbnak érzed, nem lesz semmi gond.

Sziromnak ezúton is küldök egy nagy-nagy drukkot!!!

Kriszta, remélem Veled is minden redben, Regi képeit figyelgetem az albumban (amúgy nekünk is van, Ollár Ricsi néven)

Üdv Mindannyiótoknak,

Kati
Kati
 


Sziasztok!

Hajrá Szirom! Bár ezt már csak az "ember" fogja olvasni, ahogy te hívod Kép Kép Kép Az a lényeg, hogy minden rendben legyen!

Kriszta,
Úgy néz ki, hogy a mai találkát is le kell mondanom az én részemről Kép Köszönhetően a múlt hét keddi körzetis vizitnek, vasárnap reggelre úgy fájt (és most is fáj) a torkom, hogy csak na, meg folyik az orrom, fáj a fejem Kép Kép Kép Egy rakás ember volt ott köhögve-prüszkölve Kép Ez az én formám! Úgyhoy most készülök az SZTK-ba az OFG-re, inkább oda, mint a körzetihez, mivel a te dokid helyettesít, az enyém betegácsiban van. Úgy jártam, mint nászút előtt!

Pénteken viszont végre meglett a vitrines szekrényünk, azóta gyönyörködöm benne Kép Olyan más ennyi idő után egyben látni újból :D

Szombaton meg láttunk szép cicókat, meg kutyokat, mert voltunk a cica-, majd a kutyakiállításon (versenyen). Rájöttünk, hogy tán a mi cicánk mégsem burma, mint az a törzskönyvben szerepel. Ez dillema volt az elején is és most is felmerült. Bár tök mindegy, ha burma, ha tonkinéz (inkább, az burma-sziámi keverék), megtartjuk Kép

Most készülök is dokihoz.

Pusszancs
Hanzika
36+1 (ajaj Kép )

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Kati, örülök, hogy jól vagytok! Kép Mi is vagyogatunk, bár az ovi miatt általában betegen Kép Láttam a képeket, tiszta apuci Ricsi Kép

Hanzi,
Egyébként jobb is, hogy ha elmarad a tali, mert ugye Reginél ugyanez a szindróma van, és a torkom nekem is eléggé fáj Kép
Remélem, Mese is olvassa! Amúgy meg, mondtam én neked, hogy ne menj be a rendelőbe! Kép Szégyelld össze magad! Kép Nekem már kb két hete kellett volna menni a papirért, de én se merek bemenni, lehet, hogy majd Robit küldöm Kép

Reggel gondoltam Sziromra, reméljük, jó helye van, és nemsokára babázhat Kép

Kriszta
33 körül Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok

Na en is kisse ideges.Kép Babacskanak negy hettel nagyobb lett a feje, mint a koraKép Pedig eddig tok OK volt.
Amugy en is ugy jartam mint Kati. Huvelyi vizsgalat csak egy, most meg kiderul, hogy kicsit nyitva a mehszaj, rovidul a mehnyak. Mintha a Medicoveresek egy kisse el lennenek hanyagolvaKép
De az uj doki kedves jo fej. Sajnos a magzatviz is egy kicsit kevesebb, ugyhogy most egy pottyet aggodom. De vegre papirom is van, mehetek jovo hettol betegacsibanKép A hetet meg lehuzom, banja-kanya.

Krisz, Hanzi,
Nekem sem lett volna jo a mai nap, meg a holnap sem. De aztan ugy nez ki barmi, penteken kivulKép Azaz marad kettoKép

Hanzi,
El kell menjek hozzatok cica es vitrin nezni. En is burmant vagy tonkinezt szeretnek, ha lesz vegul macskamKép

Mano,
En nagyon bena Mesefelhasznalo nem talalom a kepeketKép Pedig mar nagyon kivancsi.

Szirom+ "Ember"
Nagyon szoritunk NektekKép

Pusz
Mese
Mese
 


Sziasztok!

Most még sajna nem tudok érdemben nyilatkozni se a szerdáról, se a csütiről, mivel nem tudom, hogy alakul Regi betegsége Kép
De remélem, holnapra okosabbak leszünk Kép Meg egészségesebbek is Kép

Mese,
Én már tényleg nem akarom ezt a témát tovább feszegetni, de én úgy tudom (védőnőtől), hogy a terhesség alatt -ha nem indokolt több-, akkor két méhszájvizsgálat van. (plusz, amikor megállapitják a terhességet az elején) Gondolom, azért is, mert csak többet árt, mint használ. És nekem ugyanúgy most lesz csak a második, mint ahogy gondolom, lett volna neked is.
De tényleg hagyjuk a témát Kép

Szirom,
Tudom, hogy nem olvasol, de olyan jó lenne valami info rólad! Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

A nátha mondjon le!!!! Voltam OFG-n, azt mondta dokibácsi, hogy szedjek Aszpirint vagy Paracetamolt (most már lehet), meg gargalizáljak, meg C-vitamin és pihi. Ja, és jól beecsetelt Glycosept-tel, tiszta sárgán jöttem haza az SZTK-ból. Holnap is kéne tán menni du. Meg is látszik, hogy mosott szar vagyok, mivel a takarítás most a két szobára kb. 2-3 órámba tellett, a szokásos 1 órás teljes tatarozás helyett. A mellékhelységeket majd holnap csinálom tán...

Mese,
Részemről rendben, ha el szeretnél jönni, majd megbeszéljük telcsin Kép Csütörtök nekem azért nem jó, mert akkor jön Kriszta apukája a bababútorokkal Kép Úgyhogy részemről csak a szerda lenne jó, ha addig jobban leszek, vagy inkább jövő hét tán.

Orvososdi: szerintem a méhszájvizsgálatot orvosa válogatja. Nekem minden terhesgondozási vizsgálatkor volt és van méhszájvizsgálat. Nem is szeressem igazán, de szerintem ártani sem árthat. Nem hinném, hogy nálam több lenne az igényelt, hacsaknem az annó történt hasműtétem miatt (bár nem hiszem).

Kriszta,
Tudom, mondtad, de az én fránya orvosom nem olyan, mint a tiéd. Ráadásul betegácsiban van ugyebár és a nővérkéhez kellett menni. Így jártam, de remélem, hogy ahogy jött, úgy megy is. Mindenesetre kúrálom magam (már most teaundorom van Kép). És te hogy vagy? Torkod? És Regi?

Hanzika

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Hanzi,
Ja, tényleg, apu mondta tegnap, hogy csütin megy hozzátok, és lehet, hogy jönne szerdán hozzám, felmérni Reginek bútort Kép Úgyhogy, ha jön, akkor meg nekem nem jó a szerda....hú, de bonyi az élet Kép
Én napközben jól vagyok (leszámitva, hogy az őrületbe kerget a kölköm), inkább este, éjjel meg reggel szenvedek a torkomtól Kép Találtam egy nagyon fincsó teát, eper joghurtos, isteni! Úgyhogy abból jöhet sok is Kép
Regi kb ugyanúgy van, úgyhogy holnap még mindig itthon boldogit Kép

A méhszájvizsgálatról tényleg nem tudok többet -max, ha ledoktorálok Kép- de ezt komcsin a védőnő mondta egyszer, még csak nem is a doki bácsi.

Képzeljétek, bejelentkeztem két hét múlva péntekre 4D-re ismét Kép Reméljük, kapunk egy kukis képet Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Ja, Mese:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1015

itt van Manó Emmája Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Kriszta!

Köszi hogy felteted Emma albumának elérhetőségét, én ehhez béna vagyokKép

Méhszáj: "mindenki másképp csinálja"Kép Az én dokim minden 2. alkalommal viszgált méhszájat, tehát kb 2 havonta, az utolsó hónapban meg sűrűbben. nekem végig zárt volt ennek ellenére, túlságosan isKép De annyi ilyen dolog van amiben nem egységes a gyakorlat.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó!

Nincs mit, amúgy csak annyi, hogy amikor feljön az oldal (ebben az esetben az album), akkor kijelölöd ctrl c-vel a http-s cimet, és idemásolod ctrl v-vel Kép

Az nincs kizárva, hogy a végén már többször nézik, arra már nem is emlékszem....

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Mese üzeni, hogy a héten nem igazán fog Nethez férni, de telefonon el lehet érni. Azaz lehetne, de ma otthon felejtette. Kép
Sziromról semmi hír? (ez is Mese kérdés)
Legyetek jók!

a Postás szerepében: Mese férj
Mese
 


Mese férj!

Köszia hírtKép Sziromról semmi hírKép Krisz, nálad sem jelentkezett? pedig írhatna hogy mi történi vele.

Emma megint beteg, torokgyulladás, 39,2-volt este a lázaKép És tök jó kedvű meg eszik is. ki érti ezeket a babákat, honna van ennyi energiájuk?



manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Hát nincs túl nagy forgalom Kép

Mese férj Kép,
De azért táppénz előtt még jön Mese, ugye? Vagy otthon is lesz net? Bocsi, ha erről már volt szó, csak nem emlékszem Kép
Sziromról semmi hir, legalábbis, én nem kaptam tőle sms-t, de lehet, hogy ma már felhivom! Kép
Ha tudod, kérdezd meg Mesétől, hogy a sárga rucit postázzam inkább? Mert szegény nem tudom, mikor jut el hozzánk Kép

Kriszta

Ui: Hova tűnt mindenki??? Kép Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Manó,

Kép Végre előkerült valaki Kép Emmának jobbulást, szerintem most ősszel elég nehézkes kimászni egy-egy "takonykórból" Kép Regi sincs még 100%-ban rendben, de holnap már viszem oviba, viszont nekem iszonyatosan fáj a torkom Kép

Hivtam Szirmot, de nem vette fel Kép Próbálkozom Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Sikerült beszélnem Szirommal, pont előtte volt nála doki bácsi, és tesznek fel neki mindjárt zselét, ami 50%, hogy beinditja. (vagy nem Kép) Millió egy vizsgálaton volt, persze a baba érdekében, és szerencsére minden okés, nagyon jól érzi magát még odabent Kép Persze, Szirom már tűkön ül Kép Szóval, most megy le a szülőszobára, mert a zselével 6-7 órát feküdnie kell mindenképp, már a beöntés és társai megvoltak. Amúgy meg nagyon sokan szülnek, tele van a kórház, az ő szobájukban még babával is vannak Kép
A lényeg, hogy jól érzi magát, és egyből küldi az üzit, ha megérkezett Miksa Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szép Napot!

Köszi a híreket mindenkinek. Mesét akár hívni is lehet mert a telefon végül előkerült. Kép
De azért én is válaszolok amire tudok. (Ki tudja? Lehet, hogy még a végén lelkes babanetes forumozó leszek?! Bár egyelőre a rózsaszín háttér és a rengeteg smiley azért visszatart. Kép )
(Bár az utóbbiba nem is vagyok biztos. És lehet, hogy már a rózsaszín sem zavarja annyira a szemem Kép )

De komolyra fordítva a szót, végigolvastam az archívum egy részét és most már én is nagyon drukkolok Mindenkinek, de most legfőképp Sziroméknak. Ez a zselés módszer a mikrochipek korában kissé idejétmúltnak tűnik, de bízzunk benne, hogy a kislegény végül lépre megy.

Krisztocs
Mese fog Nethez férni a jövőben is, ebben biztos vagyok, de a héten szerintem már nem.
A sárga "rucit" pedig biztosan megfogja nézni, legkésőbb a jövő hét elején. (ezt nem egyeztettem vele, de azt hiszem ismerem ennyire)

Legyetek jók! (a babákhoz legfőképp, de a férjekről sem megfeledkezni!)

Mese férj
Mese
 


Sziasztok!

Nálunk minden rendben, ma voltam megint CTG-n, meg vizsgálaton. 2 órát vártam a vizsgálatra, rengetegen voltak, mindezt félig állva-fűtőtesten ülve. Klinika átka... A vérnyomásom határeset, de elmegy, a többi rendben. Jövő hét szerda utolsó UH Kép

Bent is voltam cégnél, meg átírattam a folyószámlán nevem, meg persze a cégnél. Nem tudok elszakadni, jól el is fáradtam.

Aztán meg jött a villanyszerelő ismerősünk, legalább most már biztosíték, kapcsolók és kisszobában a lámpa is rendben Kép Viszont piszokul elfáradtam.

Torkom még mindig fáj, meg folyik az orrom. Tuti, hogy kint van a levegőben...

Sziromról várom én is a híreket Kép

Pusszancs
Hanzika
36+3

Kép
hanzika
 
 


Sziromról semmi hír? pedig azt hittem már leszKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó,

Semmi Kép Azért mindennap nem akarom hivogatni se, nehogy zaklatásnak vegye Kép Meg a zselé után, lehet, hogy már szegény vajúdgat egy ideje...De azt mondta, ha a zselé se segit, még várnak pár napot, mert Miksa jól érzi magát Kép

Hanzi,
Továbbra is jobbulást, bár már nem tudom mikor lesz vége, mert a torkommal én is kb két hete küzdök Kép Éjjel annyira fájt, hogy kb egy órát fent voltam egy pisilés után Kép Mit is irtál, mit lehet rá szedni? Mert már nekem is a fülemen a sok tea Kép
A vérnyomásod magas v. alacsony?

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


SziasztokKép

Ez mar en vagyok, nem a ferj. Visszakaptuk a hozzaferesunketKép Most legalabb "lattatok" eletem parjabol is reszleteket. Egeszen olyan, mint a hozzaszolasai.Kép

Krisz,
Mi lenne, ha sarga cuccert elugranek holnapKép Fozok Neked egy kis teatKép
Remelem, gyorsan meggyogyulsz, de mar az is jo, hogy Regi jobban van.
Koszi az albumot, tunder vagyKép

Mano,
Emma imadnivalo. Egesz mas, mint Regi. Regi egeszen kis kezelhetonek es nagyon kis nonek tunik a kepeken, mig valo igaz, Emma nem eppen sulthalnak tunikKép Na kivi vagyok, Annacska milyen lesz.

Belegondoltam, majd tok jo lesz talizni babakkal is, mert mindenkinek szinte egyidos koru lesz a babaja, csak par hetKép Jol ellesznek.
Bar en azert kevesebbet leszek Dunaujbol, de azert az sincs a vilag vegen, biztos jovunk. Meg jol is erzem nagyon magam koztetek, hasonlo dolgok foglalkoztatnak. A legtobb baratnomnek nincsen meg babaja es ezert egesz mas az elete es talan nehez lesz egyeztetni de ez majd kiderul.

Kepzeljetek, koltozunk a jovo heten vegre.Kép Sajnos tegnap koltesgvetettunk es nem tudunk mindent megcsinalni, amit szeretnek, de azert egesz szep lesz remelemKép Neha a kiegeszitok ( pl. fuggony ) dragabb, mint a nagy dolgok.

Hanzi,
koszonom az infot a babaagyrol, lehet hogy meg is vesszuk a het vegen. Nagyon jonak tunik.

Szirom,
nagyon nagyon izgulunk remelem minden OK es mar nagyon varjuk a kis jovevenyt.

Szep napot
Mese
Mese
 


Sziasztok!

Előszöris üdvözlet mindenkinek és elnézést amiért hanyagoltalak Titeket!

Amint olvasom a hozzászólásaitokat Ti sem vagytok fényesebben mint én. Két hétig küzdöttem én is ágyhoz láncolva egy "kis" megfázással. Végül az antibiotikum segített, terhesség ide vagy oda, muszáj volt. A tea nem volt elég erős ahhoz, hogy citrom támogatással elbírjon a gonosz baktériumokkal és vírusokkal.
Már jól vagyok és dolgozni is visszamentem, bár a köhögést még nem bírtam elhagyni. Ettől félek a legjobban, mert tavaly közel hasonló időszakban kezdődött egy megfázásnak tűnő dolog és három hónapig köhögtem mindenféle fájdalmak kíséretében, ami most nagyon nem esne jól.

A betegség miatt elhalasztódott a szülésfelkészítő tanfolyam, amire most pénteken kell mennünk.

Voltunk 4D-s ultrahangon, de pocaklakó olymértékben szégyenlős, hogy félórányi próbálkozás után is csak egy képet sikerült a pofijáról készíteni, de jól van és ez a lényeg. Már 1521 g!

Sziromért én is drukkolok.

Mindenkinek jobbulást!

Marycus
marycus
 
 


Sziasztok!

Már csak egy nap és meglesz a bababútor is Kép Holnap hozza Kriszti apukája, ha a kocsit sikerült megjavítani Kép Kép Kép Most tök heppi vagyok Kép Ja, és ma megyünk a Cora-ba is, monitort venni. Még áprilisban meghalt az enyém, azóta a barátnőm monitorját használjuk, éppen ideje, hogy visszaadjuk nekik.

Mocorgóval minden rendben, csak az én torkom vacakol folyamatosan.

Kriszta,
Öblögetők, mint Phlogosol meg Glycosept, illetve annó esküvőkor kaptam egy gyógynövényes lötyit, amit szintén lehet. A neve Sinupret cseppek. Jelenleg találtam ősrégi Wick Vaporub-ot és Vaposyrup-ot, azt használom, meg eszegetem Kép Még használ, úgy érzem :D Ja, és Strepstyls-t is szopogatok, de azt fenntartással és mértékkel. Bár doki azt mondta, hogy már lehet paracetamolt, meg Aszpirint, de hát én ilyen fenntartós típus vagyok. Lázam nincs szerencsére... Vérnyomásom meg alapból alacsony (90/... már szuper), most viszont ez az érték 144 volt.. még csodálkoztam is.

Marycus,
Úgy látszik, egy hajóban evezünk. Én júniusban esküvő után szenvedtem ilyentől - persze a nászút alatt - és a köhögés még több hétig-hónapig jelentkezett.

Mese,
Örülök, hogy újra netközelben, de azért a férjuradnak sem kell eltűnnie Kép

Pusszancs
Hanzika
36+4

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Alig találtam mega topicotKép

Eza Szirom nem akar jelentkezni? Méga végén skorpió baba lesz MiksaKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, este majd bővebben, szóval hivtam Szirmot, nem tudott éppen beszélni (ahogy hallottam, nála volt a doki bácsi), azt kérte, hogy hivjam este. De a lényeg, hogy Miksa még mindig pociban van...Kép Majd a látogatási idő után megint rácsörizek, remélem, nem megyek az agyára...Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szegény Szirom, ez azért márva durva, ha jól emlékszem 5-re volt kiírva. Én ettől rettegtem hogy túlhordom annak idején.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Időközben visszahivott Szirom, éppen a szülőszobán volt ismét, mert valamilyen pálcikákat helyzetek most fel a méhszájához, azzal két órát kellett feküdnie. De azt mondta ma már a doki bácsi, hogy ha holnapig semmi, akkor reggel inditják! Tehát, holnap már tutira babázik! Természetesen a lelkére kötöttem, hogy azonnal várjuk a hirt! Kép

Hanzi,
Végül apum eljutott hozzátok? Kép Hogy vagy?

Mese,
Most olvastam vissza még csak vissza, látom, ma jöttél volna Kép Nyugtass meg, hogy mégse lett volna jó a mai nap Kép Legközelebbi időpont? Kép

Amúgy tényleg durva, hogy már a 43. héten tart Szirom, épp mondta, hogy lassan már Hanzi is megszül Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Lazításképpen itt Kép Kirszta, apukád nemrég ment el, nagyon pepec lett a bútor, nagyon tetszik Kép Kép Kép Már a pelenkázómatracot be is tettem a helyére :D

Sziromnak egy drukk, ez már tényleg érdekes, hogy ilyen sokáig akar Vizipók bent maradni. Bár - belegondolva - tán neki van igaza :D Én is visszabújnék néha Kép Ha holnap megszületik, akkor még mérleg marad a szentem Kép

Nálunk is csinál Mocorgó érdekes dolgokat - elvégre már nincs sok hátra, de azért maradjon még bent egy kicsit. Jobb neki is, meg anyájának is Kép

Tegnap vettünk egy számunkra szupi monitort Kép Végre itt volt az ideje ugyebár Kép Úgyhogy most már csak egy vízszerelő hiányzik, hogy lakásilag minden rendben legyen. Ja és egy bérvasaló, mert nem vesz rá az istenke, hogy azt a sok babaruhát (meg mást is) kivasaljam Kép

Hanzika

Kép
hanzika
 
 


Hanzi,

Engem mostanában semmire nem lehet rávenni Kép Pedig én nem vagyok ilyen, de valahogy mostanában egyszerűen ahhoz is erőt kell gyűjtenem, hogy virágot locsoljak Kép Nem tudom, hogy lesz igy kész minden...Kép

Örülök, hogy tetszik a bútor, azért egy képet küldhetnél róla Kép Tényleg, amúgy mi most a mailcimed? Mert mindig a cégesre irtam...

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: