Új privát üzeneted érkezett!

Kellemes húsvétot mindenkinek!

Amina Csini ruhákat meg orvosi felszerelést hozott a nyuszi :lol: :lol:
Azóta Ő a "nénnííí" és mindenkit megvizsgál :lol: :lol:
Pozitív gondolkodás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha lélekben feladod akkor biztos le lesz állítva kedden a stimu.
Én nagyon-nagyon drukkolok neked++++++++++++++++++++++++++++

Zálika nyugi :D
Holnap reggel írd meg feltétlen az eredményt (ami persze pozitív :wink: )
Ragacsok mennek+++++++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!
Na és persze KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!

zálika:
Úgy izgulok értetek!Ne keseredj el,hogy nincs semmilyen tüneted,nekem sem volt SEMMI!!!!!!!Még a legutolsó gondolatomban sem fordult meg,hogy talán babás lennék!És már javában az voltam!Úgyhogy ne pánikolj!Hidd el ott vannak! :D :D :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

amina:
Ne adjátok fel,én is azt mondom amit l.móni,ha lélekben feladod,akkor az lesz amit nem szeretnél!
Csak pozitívan!
IGEN,KEDDEN HA MENTEK, NEM LESZ LEÁLLÍTVA A STIMU ÉS VÉGIG FOGJÁTOK CSINÁLNI ÉS MINDEN JÓ LESZ!!!!!!+++++++++++++++++
Amina,kérlek így állj hozzá!Bár tudom,hogy nagyon nehéz!!!!!!!!!
Itt mindenki nagyon drukkol Nektek is!
Puszi :wink: [/b]
baba22
 
 


hát lányok eddig 2 tesztem is negativ de a vérzésem még nem jött meg csak nagyon pici barnás de csak pici
azt mondta a doktornő hogy egyem a gyogyikat és várjak még egy két napot

Köszönöm a drukkokat majd jelentkezem

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Amina gyere a hirekkel ++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 

 
 

Zálika és nem mondta a doktornő, hogy menj be vérvételre?
Esetleg a te nőgyógyászod nem küldene laborba?
Ha megtapadtak a babucik akkor a vérből biztos kimutatható.
Holnap megint tesztelsz?
Azért nehogy feladd még.
Egy barátnőmnek már nagy pocakkal is negatív lett a tesztje :wink:

Amina mi volt az uh-on?
Biztos sok szép nagy tüszőt látott a doki és pénteken punkció :wink: :lol: :lol:
Gyere és mesélj.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Zalika: igen, egy vervetelbol minden kiderulne! milyen tesztet hasznalsz - 10-es erzekenysegut? Holnap is irj, hogy mi lett az eredmeny!!!Es amig nincs verzes, ne hagyd abba az utrot-ez aranyszabaly ;)

l.móni: sajnos nem szolgalhatok ilyen jo hirekkel... LH szintem alacsony, most valami uj injekciot irt fel a doki :roll: :shock: . De van 7 tuszike, igaz kicsik meg, lustacskak... Punkcio legjobb esetben is hetvegen lesz :(. Nem ertem, az elso lombik annyira siman ment, minimalis adag gyogyszer, most meg a ketszereset kapom, es olyan nehezen akar beinulni.
De csak a vegeredmeny szamit :)
puszi Greta babanak! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


SZiasztok!

Baba,

gratulálok a 11,2 mm-es picurkátokhoz! Hát igen, az anyaságot is felkell dolgozni lelkileg.
Nálam ez kb mostanra sikerült. Most jött el, hogy végre tudom mikor mit szeretne Danika, nem stresszelek annyit már a dolgokon. MOst érzem igazán boldognak magam. :lol:

Zálika,

remélem, hogy 2 nap múlva + lesz a teszt! (a Horvátha dokid? Azt nem is írtam, hogy végül nála szültem mert az én dokim épp a szülés napján utazott külföldre, maximálisan elégedett voltam a munkájával)

Móni,

nagyon aranyos lehet a kis doktornéni! :lol:

AMina,

nagyon drukkolok, hogy rendeződjenek a hormonok és meglegyen a punkció!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Amina azok még megnőhetnek :wink:
egy spontán ciklusnál sem mindig a félidőben van peteérés.
Mennek továbbra is a tüszőnövelők+++++++++++++++++
puszit átadtam Cicusomnak :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


GABRIEL TESZTET KAPTAM A YOGYSZERTÁRBAN ÉS EZT HASZNÁLTAM
MA NEM IS TESZTELTEM MERT NEM VOLT REGGELRE ITTHON TESZT


MONI : GONDOLKOZTAM RAJTA HOGY BEMEGYEK A HORVÁTHOZ AZT KÉREK TÖLE EGY VÉRVÉTELT ,DEE NEM AKAROM HOGY MOST VIZSGÁLGASSON BÁRKI IS. MEG NEKEM NEM VOLT TUL BARÁTSÁGOS DOKI CSAK ELMEGY .
SZEGEDRE MEG NEM MEHETEK LE VÉRVÉTELRE HA NEM MONJÁK HOGY MENJEK

DE MIDEGGY IS MERT SZERINTEM MEG FOG JÖNNI UGY NÉZ KI HOGY KÉSZÜLŐDIK . CSAK AKKOR JÖTT VOLNA MEG MULT HÉT PÉNTEKEN VAGY SZOMBATON MÁR AKKOR IS KÉTETT VOLNA DE LEGALÁBB NEM RINGATTAM VOLNA MAGAM ÁBRÁNDOKBA ...................... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :!:

BABA GRATULÁLOK

AMINA FEL A FEJJEL

I MONI KÖSZI A BIZTATÁST


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 


Zálika nem vizsgálgatna, csak kitöltene egy laborpapírt.
Ábrándok pedig kellenek, ha ez most nem fog sikerülni akkor az álom segít továbblépni és küzdeni. De ne add fel, még nem biztos, hogy nem sikerült.

Monic elhiszem, hogy boldog vagy.
Anyának lenni csodálatos dolog és remélem hamarosan mindannyian megtapasztalják majd a topikból.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Móni,

csodálatos és ijesztő is egyszerre. Szívrohamot tudok kapni ha pl Danika félrenyeli a tejet és köhög tőle.
Nem tudom hogy fogom lelkileg bírni ha meg lesz fázva vagy himlős lesz vagy valami gyerekbetegséget elkap...
Ma kaptuk a 2 hós védőoltást, 2 hét múlva is kapunk, aztán 4 hét múlva is :? Danika egész jól tűrte, remélem nem lázasodik be éjszaka...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


SZIASZTOK A TESZTEM ISMÉT NEGATIV DE MÁR FÉLIG MEG IS JÖTT
BESZÉLTEM A DOKTORNŐVEL ABBA KELLETT HAGYJAK MINDEN GYOGYIT ÉS A KÖV MENSIKOR KELL KÉRNEM KÖZÉPIDŐS VIZSGÁLATRA IDŐPONTOT ÉS KZDJÜK ELŐRŐL
UJJULT ERŐVEL ÉS TAPASZTALATOKKAL A HÁTUNK MÖGÖTT

:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

A KÖVETKEZŐ SIKERÜLNI FOG

MIDENKINEK KÖSZÖNÖM A BIZTATÓ SZAVAKAT

AMINA MI UJSÁG TE VAGY MOST A REMÉNYÜNK........

zálika78
 
 


Zalika: kitartast es erot kivanok az elkovetkezo napokhoz! Tenyleg gondolj arra, hogy nemsokara kezdhettek ujbol :). Es a kovetkezo tutira sikerul :) ahogy mondod!

Monic: tudom, hogy mar irtam, de Danika zabalnivalo kispasi :)! Es milyen hosiesen viselte az oltast-Anyukajara utott ;) !

l.móni: koszonom a drukkokat, hat ramfernek.
A helyzet: mindenfele meretuek a tuszoim :(. Doki nem is tudta melyik nap legyen a punkciom, mert a nagy mar nagyon nagy, a kicsik meg erhetnenek. De vegul is vasarnap mellett dontott, miutan a biologusokkal konzultalt. Annyira furcsa, az elso lombiknal 8 db egyforma erettsegu gyonyoru petem volt, most meg...
Normalis ciklusban minden annyira szabalyos nalam,28 napos ciklus, 14-ik napon peteérés stb... Megdorgaltam a 7 kis "gonosz" tusziket hogy novogessenek! :) :) :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Zálika,

nagyon sajnálom, hogy nem sikerült :cry:
A következő biztos fog!

Amina,

üzenem a tüszúcskéknek, hogy mostmár beszéljenek össze és ne össze-vissza növögessenek :!: :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Amina olyan nagyon rendhagyó ez a stimud, hogy ez hoz nektek kispicurt :wink:
Mennek a ++++++++++++++++++++++ a tüszőidnek.

Zálika sajnálom, hogy nem sikerült.
De örülök, hogy maradt optimizmusod. Csak így tovább, babás leszel te is nemsokára.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


OK OK KÖSZI A BIZTATÁSOKAT

DANIKA KIS TÜNDÉR ÉS MILYEN HÖSIESEN BIRJA A SZURIKAT
+++++++++++++++++++++++++++++++++

GRÉTABABA IS EGY KIS TÜNEMÉNY
++++++++++++++++++++++++++++++

AMINA IRJ MAJD (HA TUDSZ) HOGY MI UJSÁG
SZURKOLUNK NAGYON ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++


ÉS BABA PICURKÁDRA VIGYÁZZ TE IS NAGYON NE HAJTSD MAGAD TUL
++++++++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 


Hali!

gyos helyzetjelentes: 9 petesejtem lett, jol vagyok, de mindjart elalszom :).

puszka mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


ÜGYI VAGY PIHIZZ IS SOKAT
MEG IGYÁL
JA ÉS SOK BOLDOG NÉVNAPOT
++++++++++++++++++++++++++

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

zálika78
 
 


Sziasztok csajok! :lol:

zálika:NAGYON SAJNÁLOM HOGY NEM SIKERÜLT :cry: .

amina:azt hiszem te hiányoltál.?
Mindegy a 9 szép szám! Mindent bele! Látod a hit segít!

I.móni:miújság,hogy vagytok?

Mónic:hidd el belerázódsz az anyaságba.Mondom én aki már teljesen reményvesztett.
Én megvagyok.Mensikor kezdünk Pesten.

Kép
Kép
melánia
 
 


Azért vagyok reményvesztett mert nincs már meg bennem a lelkesedés és az a boldogság amikor kezdtem a lombikot.Egyszerűen nyoma sincs.Van helyette elkenődés hogy már megint kezdhetem el az egész tortúrát.És hogy a kudarc után hogy fogok megint "felállni".Félek nagyon csajok.Hiába ez már bizony a 7. lesz.Amúgy a 3. ha azt nézzük hogy 2-szer volt beültim.

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Amina :lol: :lol: 9 :lol: :lol:
folyadék, fehérje, pihi :lol:

Melánia ha negatívan indulsz neki akkor a saját esélyeidet rontod.
Itt mindenki átment azon amin te most átmész.
Mindnyájan küzdöttünk és még sokan küzdenek a babáért. Sajnos nagyon nehéz az út a célig de mindig van remény.
Nektek most új az orvos. Ebből próbálj meg meríteni.
Bízni kell, bízni, bízni és bízni. Leszel anyuka!!!!!
Ezt el kell, hogy hidd mert másképp nem sikerülhet.
A lelkednek és testednek egyaránt kész kell lenni az anyaságra.
Kérj orvosi segítséget. nem szégyen az sem.
Engem is értek kudarcok cicus beköltözése előtt. 5 évet szenvedtem végig.
Voltam mélyponton, volt, hogy meg akartam halni. De felálltam és hittem vagyis inkább tudtam. Anyuka leszek és lettem.
Te is leszel. Biztos. De hinned kell benne!!!!!!!!!!!!!!!!
Én most inkább várnék a helyedben. Rendbe tenném a lelkem és csak utána indulnék a következő (sikeres) lombiknak.
De ez az én véleményem és remélem nem bántottalak meg vele.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Melania: Igen, en is hinyoltalak. Csak teged tudlak idezni " a hit segit". Lehet, hogy pont ez a valtozas fogja meghozni a varva vart babat. Tudom milyen nehez, de nekunk muszaj folytatni!
Ha valakitol akkor L.Mónitol fogadd el, mert o aztan sok sok nehezsegen ment at, (sokkal tobben mint pl en). Es rola lehet peldat venni a pozitivizmusbol!
Devaiba mentetek? Milyen ott? Miben kulonbozik a kaalitol?

Zalika: koszonom! pihizek sokat, na joooo probalok pihizni, de mindig akad valami dolog, ami "nem tur halasztast"-pl papirrendezgetes, portorles :) :) :)

l.Móni: igenis! jelentem mind teljesítve: szetpukkadok a viztol, husi es tarsai mar a konyokomon jonnek ki, es kipihent vagyok, mintha most jottem volna Maldiv szigetekrol :)

Rolam: 8 embrionk van :) vegre valami jo hir is!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


:D :D :D :D :D
AMINA : Tök jó
Nagyon szupi drukk nekik a szép fejlődéshez
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:D :D :D :D :D :D


Melánia : én is a mondó vagyok hogy ne légy ilyen negativ mert igy Ő is érezni fogja és nem fog jönni . Jó én még csak az első lombikon vagyok tul ( sikertelen) de pozitivan megyek neki a következőnek.
Mi is már 6-7 éve várunk a babára de ezt csak pozitivan lehet végigcsinálni vannak hullámvölgyek mindenkinél de szerintem is csak akkor indulj most neki ha tényleg úgy érzed hogy MOST SIKERÜLNI FOG ...
Bocs hogyha sok voltam

zálika78
 
 


Kisbuta : te is most jol el vagy tünve
ovatossan dolgozgassál meg pihizz sokat...
vigyázz a csöpségre lehet már tudni hogy kisfiu avagy kislány :?:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

zálika78
 
 


Sziasztok.

Nem bántott meg senki.Meg nem is sikerült jól elmesélnem amit érzek.Éppen az van,hogy most jól vagyok lelkileg csak félelmeim vannak hogy megint mélypontra zuhanok vissza.Nem tudom elmondani pontosan.Na mindegy.

amina:igen a Dévaiba mentünk át.Egyszerűen azért mert a végére úgy éreztem hogy nem vagyunk jó kezekben.A hozzáállás stb.Sorolhatnám holnapig.Dévai alapos nagyon.

Kép
Kép
melánia
 
 


ok melánia értelek
Sok sikert
bizzunk hogy a váltás EREDMÉNYES LESSZ :)
Mikor is kezdtek? bocs de nem tudom a vonalzodrol leolvasni

kérdezném hogy a Dévai fizetőssebb mint a Kaáli?


Amina +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 


Sziasztok!

Melánia félelmek, hesssss
Csak pozitív gondolatok :lol:
9 hónap múlva anyuka leszel :lol: :lol:

Amina nagyon drukkolok csajszi :lol:
Maldív szigetekről küldhettél volna képeslapot :wink: :lol:
+++++++++++++++++++++++ mennek. Pénteken hányra mentek?
Kettőt ültetnek vissza és a többi fagyó, hogy majd legyenek pár év múlva tesóbabák?

:arrow: cica menni akar az udvarra
puszi

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


L.Móni: jovanna, elfelejtettem kepeslapot kuldeni Maldivrol ;) majd legkozelebb! :) Pentekre meg nincs idopontunk, azt holnap mondjak meg. ES igen, beletrafaltal, 2-t szeretnek visszakapni, es nagyon nagyon remenykedem, hogy lesznek sielo babaink is.

Melania:
megertelek, amugy is ez az egesz helyzet, legalabbis szamomra, olyan mint egy hullamvolgy, neha jobb ,neha rosszabb. Nagyon fontos hogy az ember megbizzon az orvosaba, szerintem jol tettek hogy valtottak! ez fogja meghozni a sikert!

Kisbuta: tenyleg nagyon el tuntel!

Zalika: koszike a drukkokat! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina,

gondolok rád, remélem szépen fejlődnek a kis embriók! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Melánia,

megértelek, én nem hiszem, hogy ép ésszel végig tudtam volna csinálni mindazt amin te már keresztülmentél.
Én az első lombikkor is az mondtam a férjemnek, hogy ha így sem lesz baba akkor nem lesz több lombik mert lelkileg nagyon megviselt. És hatalmas szerencsénkre már az első beültiből lett Danika.
Örülök, hogy jó kezekben vagy a Dévaiban, remélem mihamarabb pocakodban lesz a babád :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Amina :lol: :lol: szia kismami :lol: :lol:
vigyázz nagyon magatokra. Gondolom tegnap pihentél és azért nem jelentkeztél.
Mennek a ++++++++++++++++++++++++. Tapadjatok babók :lol: :lol: :lol: :lol:

Melánia mikor kezdtek?

:arrow: úszásra

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Haliho!

L.Móni: tegnap az uram eltiltott a nettol, 2 percet kaptam csak :). Most mar "nagymamalatogatason" van, en meg itthon vegre azt csinalhatok amit akarok :twisted: :D , es kedvemre netezgethetek. Persze, azert pihizek is sokat.
Tegnap visszakaptunk 2 blasztobabat. Minden OK volt. 12 nap mulva eredmenyhirdetes :)
Jo uszast Neked es Greta cicanak! Hogy van mostansag a pici angyalkad?

Szep hetveget mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


AMINA
Mennek a babaragacsok ++++++++++++++++++++++++++++++
vigyázz magatokra és pihizz sokat..........................
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 


Amina+++++++++++++++++++++
Nagyon drukkolok de felesleges mert sikerül és kész :lol: :lol: :lol:
Cicaharamia köszöni jól van. Most épp a képeslapjaimat nézegeti és néha megszólal, hogy szep, szep :lol:
Ma reggel Ő választotta ki, hogy mit szeretne felvenni. Csak a nénnis poló volt a megfelelő :lol: ahoz kellett ruhát találni meg harisnyát :lol:

Zálika te hogy vagy?
Látom bő 1 hónap múlva mész újra a Kaáliba.

Monic rég tettél képet Danikáról

Bonyati is lassan indultok a következővel ha jól emlékszem.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


igen igen Móni már csak 1 hónap de gyorsan tellik most az idő nem tudom 2 hét mulva is ilyen gyors lessz e majd....vagy akkor már belassul :D :D :D :D :D :D :D
kicsit fájdogál a hasim nem tudom ez normális e de ha nem mulik fel fogom hivni a doktornőt ......

Amina Babaragik mennek ezerrel ++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

zálika78
 
 


Zálika nyugi, normális :)
peteérésedet érzed :wink: :)
adjatok esélyt a spontán babónak apával :D :D

Amina mai adag ragasztó+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok.

De arik vagytok hogy hiányoltok! :lol: :lol: :lol:
Pénteken megjött a mensim.Mentünk is Pestre.Megvolt a méhszonda amitől nagyon féltem.Túléltem.Csak rémísztő volt amit elötte alá kellett írni.Hogy ha megmozdulok közben akkor kilukadhat a méhem és azonnal műtét.Áh,azért nem volt ilyen vészes.Na jó,fájt de arra koncentráltam hogy nehogy megmozduljak reflexből.Reszkető lábbal tápázkodtam fel a székből de sikerült,meg van a legideálisabb hely a méhembe a babónknak. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melánia 2009.04.27 10:25-kor.

Kép
Kép
melánia
 
 


Szóval megvannak a szurik meg minden.Elég ismeretlenek a szurik.Többségüket még nem használtuk.Mindenben segítettek és elmagyaráztak mindent.Nagyon segítőkészek voltak.Le a kalappal elöttük.

Amina:akkor küldöm a ragasztóanyagot!!! Mondtad a dokidnak hogy kenje be őket egy kis ragasztóval? :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

I.móni:jártok úszásra??? De jó,biztos jól kikapcsol? Apa is szokott menni?

Mónic.80:hogy vagytok??? Éjszakázás hogy megy??? Milyen az anyaság???

Zálika:bocsi de neked is lombikod volt v. inszem?? Nehari de nem tudom már. :oops: Világosíts fel.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia : igen lombikom volt
már kézülök a másodikra ezerrel

AMINA : ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 


MÓNI

KÖSZI A TANÁCSOT DOLGOZUNK RAJTA " ELÉG SOKAT"
MOST UGYE SZABAD MULT HONAPBAN NEM SZABADOT
:D :D :D :D :D :D :D :D :evil: :evil: :evil: :evil: :oops:

zálika78
 
 


Sziasztok,

Melánia,

remélem a sok újdonság megteszi hatását. Ilyen méh vizsgálatról még nem is hallottam :oops: Nagyon alaposak a Dévaiban. :wink:

Anyaság: folyamatosan tanulom a dolgot, szerintem sosem lesz ebben szakértő az ember lánya... Danika nagyon aranyos, egy héten 5 nap átalussza az éjszakát, 2 nap azért felkel 3-kor, de egy félórá szopi után el is alszik. Viszont el lett kényeztetve, napközben csak kézben érzi jól magát :oops:
Az esti sírások még megvannak, de mostmár nem a hasfájástól, hanem mert nyűgös. Nemsokára megyünk mi is babaúszásra, beíratás után elmondják, hogy mikre kell itthon megtanítani előtte.
Képek folyamatosan készülnek de még nem töltöttem fel őket a gépre, de ígérem nemsokára pótolom. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: biztos vagyok benne, hogy szuper anyuka vagy! Es egy kicsit sem csodalkoztom, ha egy ici-picit "elkenyeztettetek" Danikat, jol teszitek :). Sok sok puszi nektek!

Melani: engem nagyon erdekelne, hogy a Devaiban pl hogy nez ki egy lombik :). Meg ez a mehszonda miacsuda??? Mire jo? :oops: . Nagyon drukkolok. Amugy Devai mellett meg hany orvos van ott?
Nem mondtam a ragasztot a dokinak, a nagy izgalomban elfejeljtettem :) - de remelem szepen beragadtak a picurkak :).

l.Móni: kesz holgy a kis Greta cicad! Nona, hogy maga valasztja a ruhait :) :) :)

Koszonom a drukkokat! Ramfernek :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok.

amina:méhszonda:mensikor egy szondát felvezetnek a méhedbe és megnézik hogy hol a legjobb a helye a babának.Megtapadás szempontjából értsd és oda teszik vissza a babókat.Fájdalmas volt de túléltem.
Azt hiszem még egy doki van Dévai mellett ha minden igaz.
Mire vagy még kiváncsI??

Kép
Kép
melánia
 
 


monic80:én is biztos vagyok benne hogy jó anyuka vagy! És persze ki nem kényeztetné el a babáját ennyi "szenvedés" után. :lol:

Zálika:akkor tényleg kekszeljetek apával most nagyon! Spontánkodjatok!! :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Amina:
Pihenj sokat-sokat!!!Húúúú de szupiiii,ne félj küdjük a ragacsokat ezerrel és kismami leszel te is!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

l.móni:

Gréta manó igazi kis nőci,de nem baj,ha vissza emlékszem nekem sem volt mindegy mit adott rám anyukám :lol: :lol: :lol: .........
Ez mostmár csak így lesz!!!! :lol:

Monic:
Én mindig is úgy gondoltam nem fogom a gyerekemet elrontani azzal,hogy mindig kézben lesz,de biztos vagyok benne hogy ha már tényleg lesz,akkor minden más elméletben mint gyakorlatban.....Szerintem ez normális,hogy babusgatod a babódat és hát ugye ő sem buta,kézben sokkal jobb mint a kiságyban!!!!! :D :D

Na és rólunk pár szót!
7-én megyek vissza az orvosomhoz és nagyon izgulok...Ez lesz a bűvös 12-ik hetem!!!!Remélem minden rendben lesz,olyan kíváncsi vagyok már rá hogy mekkora,de legfőképpen arra hogy minden rendben legyen vele!!!!Az émelygéseim kezdenek elmúlni,de a savam az fent van ugyanúgy,de elviselhető!Egy pár kilót már felszedtem,de hála istennek nincs itthon mérlegünk és nem is akarom,hogy legyen....Csak azon bosszankodom,oké hogy hízok,de akkor legalább a cicim is nőhetne,de az persze nem akar!!!Csak oda mennek a kilók,ahová aztán egyáltalán nem kéne már... :lol: :lol: :lol: Na mindegy,ez már csak mellékes nem igaz???
NA röviden ennyi,majd még jövök!!!

Puszi mindenkinek!!!
baba22
 
 


Most nézem nem tudom mit csináltam,de hol vastagítottam a betűket hol nem...

l.móni:
Ez nem volt direkt,hogy téged kihagytalak!!!!!Bocsika,nem tudom hogy csináltam!!! :lol:
baba22
 
 


Egy kérdésem lenne....most bogarászom a netet és azt olvastam,hogy a 12-ik hétig ki kell kérni a terhes kiskönyvet,különben nem leszek jogosult szülési támogatásra vagy valami hasonlóra!!

Ez most hogy van???Egyébként direkt nem mentem védőnőhöz,mert akkor aztán mindenki tudná és mi nem akartuk hangoztatni,amíg be nem töltöm a 12. hetet.Most szerintetek mit csináljak?A héten már biztosan nem tudok védőnőhöz menni,de jövő héten már 12 hetes leszek.....basszus.........
baba22
 
 


Baba de jó, hogy jelentkeztél :lol:
12 hétnél vagy már, hogy telik az idő :roll:
védőnő miatt ne aggódj. Hívd fel az irodát, jelentkezz be jövőhétre. Ne azt mond, hogy 12+x napos vagy hanem, hogy 12 hetes. Ennyi csak az egész.
Azt komolyabban veszik, hogy legalább 5 alkalommal megjelenj terhesgondozáson. Kéri az igazolást majd róla a TB.

Amina mai napi ragacsok mennek++++++++++++++++++++++++++
na meg a hétvégére is mert nem tudom, hogy leszek netközelben++++++++++++++++++++++

Melánia elképesztő mennyire másképp csinálják Ők.
De nektek ez lesz a sikeres :lol: :lol:
Hogy álltok? UH-ra mikor mész?
Mennek neked is a drukkok+++++++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok.

I.móni:holnap megyünk az első uh-ra.Korán kell kelnünk.Már be is állítottam a telcsit 3:30-ra. :?
Autópályán megyünk de akkor is majdnem 3 óra oda az út.Nekünk meg 7-re oda kell érnünk.
Hát kiváncsi vagyok már nagyon én is.A hasam már kék a sok szuritól.Régebben ez nem volt.Nektek is bekékül?????
Mindent a szabályoknak megfelelően csinálunk pedig.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: mi volt a tegnapi uhun? A szurik helye nekem is bekekult, de csak a masodik lombiknal.
Ez a mehszondas dolog, biztos nagyon hasznos lehet-bar tenyleg horror igy elolvasva. Milyen protokolod van, long? Es hany szurit kapsz naponta? Az erdekes, hogy valasztas ele allitjak az embert, hogy a dragabb v olcsobb szurit akarja-e. Van meg valami, amit a kaaliban nem csinalnak? (pl ez a mehszondazas, vagy gyogyszer stb...)

Baba: minden rendben lesz, ahogy eddig is ! tokjo, mar 12 hetes kismami leszel nemsokara! A vedonohoz nem ertek, l.Móni viszont annal inkabbb :) !
khm... aranyos a kilos mondatod ;) majd a cicik is noni fognak. drukk drukk +++++++

Monic: hogy vagytok? Danika novoget? Majd raksz rola kepeket!!! lecci lecci lecci :)

Kisbuta: de orulnenk egy icipici hozzaszolasnak, hogy megnyugodjunk, hogy jol vagy! :) no meg pocifotot kereeeeeeeeek!

L.Móni: remelem jol telik a hetvegetek! kivancsi vagyok Greta baba merre kirandult :) Puszi Nektek!

Zalika: hogy repul az ido, mar majus van, es juniusban mar Kaali!! :) hogy erzed magad?

Köszönöm mindenkinek a babaragikat es a drukkokat!
Es keeeeeeeeeeerek meg meg meg! :) hogy tuti siker legyen :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina MENNEK A BABARAGIK
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Velem minden ok jol vagyok
bocsi majd holnap jövök álmi vok :roll: :roll:

zálika78
 
 


Amina+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
anyuméknál voltunk :) Volt amikor 7 gyerek ült körülöttem :)
Majd teszek a blogba képeket ma vagy holnap :D

Melánia mi volt az UH-on?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: