Új privát üzeneted érkezett!

:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tubikriszta 2008.09.16 09:27-kor.
tubikriszta
 
 


Na még egyszer, ezer bocs, de nem elég a színt javítani! még korán van nekem ma :)

Kép
tubikriszta
 
 


Nemone,Maggie,Masut,
Veletek mizu? jól vagytok? Néha írjatok!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 

 
 

Vuki!

Ha nem kényelmesek a nadrágjaid szerintem nyugodtan vehetsz kismama nacit.
Én már a 12. héttől abban járok....
Nagyon hamar elkezdett nőni a hasam, nem fértem bele a régi nacikba. :)

Egyébként pont ma voltam a C&A-ban és 2500 ft-ba kerül a bandázs amit a Kriszta írt. Helyes kis talpacskák vannak rajta:)

Kép
nika28
 
 


Kriszta, Nika!
Köszi a nacis-bandázsos tippeket, aranyosak vagytok! Egy kicsit még kabalából is félek ilyen cuccokat beszerezni (ez még csak a 7. hét), de ma úgyis járok a C&A környékén...

Vucuska!
Nekem a múltkor még nem volt szívhang, de azt ígérték, legközelebb már lesz. Azaz szept. 22-én, akkor kb. 7,5 hetes leszek.
Bromo: még egy hétig felet, aztán egy hétig negyedet kell szednem.
És letolt a dokinő, hogy miért vártam 2 órát, ha szólok, hogy babát várok, soron kívül behív. Hát, nem tudom: volt, aki már 3-4 órája várt a sorára, szerintem meglincseltek volna...
vuki124
 
 


Sziasztok!

Vucuska
Gratulálok a 2 babához!!! :D :D

Nika
Nagyon aranyos a babód a képeken. Nem semmi, hogy hogyan összehajtogatják magukat :lol: :lol: Látom, dűlőre jutottatok név ügyileg nagyon szép neve lesz a pici fiúnak :wink: :D

Mi a 4D Genesisbe fogunk menni Uh-ra. 2x 20perc UH (2D, 4D), szakvélemény, színes kép, DVD-t nem kell vinni 10.500 forintért.

A cukrom pont a határértéken állt meg, ezért sajnos 180 grammos szénhidrát diétát kell tartanom :?
bessy76
 
 


Bessy,
Mindent bele, tényleg tartsd be a diétát, mert akkor nem lesz semmi baj...figyelj oda, hogy miben mennyi szénhidrát van. Amúgy ha érdekel, majd írok jó tippeket. Nekem 150 g-os szénhidrátdiétát kell tartanom az inzulin mellett, ami csakúgyan nem egyszerű...amúgy az ebédet a legnezebb kiszámolni...
Kitartás!

Nika,
Igen én is láttam múltkor a C&A-ban azt a bandázst, de van sima fekete is...

puszi
KRiszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok
Ide is beköszönök. Nem kevés várakozás és sikertelenség után sikerült a július végén a beültetésem. Idáig nem mertem írni, mert nem volt egyszerű ez a pár hét. De most már a 8. héten járok és bizakodok. Remélem már nem lesz semmi gond.
Ja és két bébim van.
Néha lehet kérdeznék pár dolgot, mert én még nagyon kezdő vagyok mindenben.
Külön köszönöm azoknak akik priviben sokat segítettek.
juzsika
 
 


Juzsika!!!!
Nagyon-nagy gratula Neked!!!!!!!! És kettő is egyszerre??!! :D Csak pozitívan hozzáállni!!!! Nem kell mindenen aggódni! Hidd el nem segít!!!! Bármi történik, az akkor is megtörténik, ha idegeskedsz! De a nyugalom tuti 100%, hogy segít!!!
Kriszta!
Én vettem bandázst a hétvégén! Feketét. Tényleg jó! és télen még melegít is! :)
Már Nikával kitárgyaltuk, de felháborító, hogy mennyire horror drágán adnak minden kismama cuccot. És egyszerűen rá vagyunk kényszerülve. Nagyon irigylem azokat a lányokat, akik tudnak otthon varrni. Most megvettem egy kismama tréningnacit, de jó lesz ez szabásmintának is! Fogok varratni, mert ez nem normális, hogy 7000-8000 ft-nál olcsobban nem kapok tréninget. A farmerről vagy valami normi gatyáról már ne is beszéljünk... :evil:

Kép
kira76
 
 


Juzsika,
Nagyon nagy gratula Neked és a párodnak! :D

Kira,
én még nem vettem bandázst, de gondolkodtam rajta, mert tényleg jó nagyon télre, csak lehet, hogy az én méretemben nem kapok :) mondjuk azért lenne jó, mert az összes nadrágom jó lenne rám, csak nem tudom begombolni, így ezeket így megoldani megtudnám ezzel a bandázzsal, mert úgysem látszik pulóver alatt..

és teljesen igazatok van, mert írtó drágák a ruhák és még nem is olyan nagy a választék. Szerintem is nonszensz, hogy egy nadrág 10eft-ba kerül csak azért, mert hozzáírják, hogy "kismama" és van benne egy gumi....
esküszöm ha varrónő lennék biztos, hogy varrnék nektek, de én varrni nem tudok :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta
A tippeket elfogadom, köszi! :wink:

Juzsika
Gratulálok a babákhoz!
bessy76
 
 


Juzsika!

Gratulálok a babákhoz! :) :)


Kriszta, Kira!

Mikor haza felé jöttem a C&A-ból, épp azon gondolkoztam, hogy vehettem volna én is bandázst, mert iszonyúan fázik mindig a derekam.
Szinte érzem, hogy szívja a hideg.

Kép
nika28
 
 


Juzsika!
Itt is örülök ennek a nagyszerű hírnek! :D :D :D
Azért ha gondolod pár részletet megoszthatnál velünk. :wink:

Lányok!
Az ugye normális hogy néha-néha belegörcsöl a hasamba? Hol a méhemnél hogy a petevezetékek irányába. nem fájdalmas, csak érzem.

Kép
vucuska
 
 


Juzsika!

Gratulálok :) Szívből :)

Vucuska!

Nekem még néha mindig görcsölget...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Vucuska,
Mit látok? Két pocilakó? Gratula! :lol: Örülök nektek nagyon!
A 7. héten már nálam voltak szívhangok. Teljesen normális, hogy néha görcsöl.

Juzsika,
Természetesen neked is gratulálok! :wink:

Ha bármi kérdésetek van az ikrességet illetően majd később, nyugodtan írjatok! :D

Nika,
Gratula a kisfiatokhoz, nagyon jók a képek! Rég beszéltünk már, holnap megpróbálok bejelentkezni! :wink:

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Jó reggelt!!!
Kriszta!
Én a Brendonba vettem a bandázst és ott is 2400 ft körül volt. Én azt hiszem, hogy ez egy méretbe van. De nyúlik nagyon, úgyhogy tuti biztos, hogy jó lesz rád is. Ez mindenkire jó! És tényleg vegyetek, mert nemcsak a derekatokat védi, de a feneketeket is és szerintem ez is nagyon fontos most. Pont olyan mint egy miniszoknya! :) A Brendonba sok színbe lehet kapni+ még mintásat is. Jól néznek ki szerintem!!
Vucuska!
Nekem is görcsölt a hasam az elején! Mindenkinek csinál ilyeneket!! :)

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Ismét jó hidegre ébredtünk!

Rebe!

Köszi!
Valóban régen beszélgettünk! Jó lenne egyet dumcsizni. :)

Kép
nika28
 
 


Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat. Rámfér.

vucuska
a problémám röviden: beülti után mentem HCG-re, minden rendben. De hogy ne bízzam el magam még megvártam az első uh eredményét. Mentem két hét múlva uh-ra. Minden rendben. Ahogy hazaértem iszonyat rosszullét kapott el. Hasfájás, görcsök. Pihentem, feküdtem szinte napokat. Két nap múlva elkeztem vérezni iszonyatosan, de csak érdekes volt hogy fél napig tartott. Vissza rohantam Pestre, kiderült hogy a méhemben vérömleny van. És most abban reménykedem hogy fel fog szívódni.
De ezzel senki nem akarok elijeszteni. Elvileg nem sűrűn fordul elő.
juzsika
 
 


Juzsika!

a 11. héten jártam így, nekem is hematómám volt, én is véreztem rendesen, 1 óra alatt tele lett egy betét, de felszívódott :) Szedjél 3x1 Rutascorbint. Az jó rá :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Vucuska, Juzsika gratulálok a babákhoz!!! :)

Nika,

Nagyon cuki a kisfiad :)

Nálam minden rendben van, a védőnő azt mondta múlt héten, hogy lassan érezni fogom a baba mozgását. Szerintem még egy kicsit korai lenne, de már nagyon várom!

Tegnap megjött a kombinált tesztem eredménye, negatív lett szerencsére, down kór előfordulására 1 : 20 000 a kockázat, Edwards-kórra pedig 1 : 43 000. Ennek nagyon örülök, nem tudjátok, ezt a vizsgálatot később is meg kell ismételni, vagy esetleg az AFP-n ezt is nézik?

10-én jön a védőnő vércukrot mérni, először reggel, éhgyomorra, majd egy zsömlét kell ennem 2 deci tejjel, és másfél óra múlva újra megméri.

Kriszta,

Mikor mész legközelebb ultrahangra?

Igyekszem gyakrabban jönni, csak egy kis gond volt a netünkkel, ezért tűntem el :oops:

Puszi Mindenkinek

Maggie
maggie75
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is csak sajna nincs sok időm, még van mit elintéznem , a fiamnak holnap még szülinapi zsúrt is csinálok, szóval mindig van valami...de gondolok Rátok!
Most már tuti a 22.-e, valószínűleg spinális érzéstelenítéses császár lesz, remélem nem fogom megbánni....

Tubikriszta!

Olvasom hogy jól VAgytok, hála az égnek!!!!Rendben lesz minden én tudom!!
Tegnap én is nagyon megijedtem, Képzeld, mentem szívhangra de nem volt jó pedig én annyira bbiztos voltam benne hogy minden rendben, sokat mozgott is, úgyhogy amikor közölték velem hogy nem jó a szívhangja és menjek át a kórházba uh-ra , hát majdnem elájultam.
Aztán a kórházban már mindent rendben találtak de akkor is kisírtam a két szememet....aztán este találkoztam az anesztes doki bácsival aki hétfőn beérzéstelenít és kicsit jobban vagyok, talán nem lesz gond.
Vigyázz nagyon MAgatokra , ha addig nem is jövök de ha hazaértem mindenképpen jelentkezek.

Vucuska!

NAgyon nagy gratula a Babákhoz!!!

Witch!

Rád is gondolok ám!! :P

Juzsika!

Neked is gratulálok!
Vigyázz Magatokra!

Nika!

Nagyon jók a képek, nagyon szép kisfiú!!

Rebe!

Hú, már 3 hónaposak a lányok, de gyorsan megy az idő!!!
Anno olvastam a szüléstörténetedet, de ha erre jársz, írnál nekem róla?Úgy emlékszem Te is császárral szültél és nem altatásban. Előre is köszi!!!

MIndenkinek nagyon szép napot!!!

Kép
krisztamili77
 
 


Krisztamilli!

Gondolok rád, szorítok :) Minden rendben lesz :) Puszi

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Krisztamili!

Én is gondolok Rád hétfőn, és nagyon szorítok! :)

Puszi
maggie75
 
 


Köszönök mindenkinek mindent!
Witch
már egy doboz ruutascorbint beszedtem, nem gond ha folyamatosan szedem? Már most van a harmadik hete hogy meg van a hematómám. Mikor fog elmúlni?
juzsika
 
 


Krisztamili,
Örülök, hogy jelentkeztél. Nagyon szorítok Neked hétfőre. Erős vagy és bízz magadban. Hétfőn már a kezedben foghatod a babód, de jó lesz :) Kitartás addig is! Amint tudsz jelentkezz! és képet is kérünk majd :) és ha majd a babók mellett lesz időd akkor beszámolót is a szülésről :)

Maggie,
Jövő héten megyek ultrahangra még be kell jelentkeznem a klinikákra a beutalóm már megvan.
Örülök, hogy veletek is minden rendben van.

Juzsika,
Neked is szorítunk, anno Witchnek is nagyon sokat szorítottunk. Ne aggódj nem lesz semmi baj, csak pihenj sokat!

Lányok,
Holnap megyek a tesom esküvőjére, és hát a diétát tartanom kell, pedig annyi minden fincsi dolog lesz :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Juzsika!

Én 2 dobozzal szedtem be, és talán a harmadikba is bele kezdtem... a 11. héten volt a vérzés, és a 16. héten hagytam abba fokozatosan... addíg amíg azt nem mondta a doki, hogy már nem látja...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Krisztamili!

Gondolok Rád hétfőn! :)
Erős leszel és bátor.:)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Witch, Kira!
Köszi a választ a görcsös kérdésre.

Rebe!
Neked is köszi a választ és biztos lesznek kérdéseink a jövőben.

Juzsika!
Húúúúúúúúú.....gondolom megállt benned az ütő, amikor elkezdtél vérezni. De örülök hogy azért jól sült el és nincs semmi komoly probléma és ott vannak a picurkáid.
Én is parázok egy kicsit hogy nehogy vérezzek, de az elkövetkezendő időben mindig lesz valami miatt izgulni. Most például nekem azért hogy a következő uh-n minden rendben találjon a doki. :roll:

Maggie4
Ari vagy.
gratulálok a szép eredményekhez, gondolom mindenki erre vágyik.

Krisztamilli4
Drukkolok hétfőre.
Hú ez nagoyn izgi!!!!

Tubikriszta!
Neklem azt mondta a diabetológus hogyha valamikor több szénhidrátot eszek a kelletténél, tehát nem tartom be a diétát, nbe legyen lelkiismeretfurdalásom, mivel vannak esküvők, bálok, stb. de utána mindenképpen folytassam a diétát. Persze hogyha neked szigorú diéta van az más. Mindenestre az vígasztaljon hogy annyi húst ehetsz amennyit akarsz. :D
Jó bulizást!

Kép
vucuska
 
 


Krisztamili,
Igen, iszonyat gyorsan telik az idő. :D Jól emlékszel, császár volt nekem is, spinális érzéstelenítéssel. Akkor egy kis beszámoló:

A szülésznő előkészített egy szobában a műtéthez, borotvált, meg bekötötte az infúziót. A műtőben fel kellett ülnöm az asztalra, előrehajolni amennyire tudtam, a hátat kidomborítani, kezeket lazán előreengedni. Az anesztes tapogatta gerincemet, majd lefertőtlenítették a területet 3-szor. Egy vékony tű segítségével egy dózisban beszúrták a gyógyszert. Nagyon féltem tőle én is, de szinte semmit nem éreztem. Egy szuri a popsiban jobban fáj! :wink: Enyhe lökés érzése a bal lábamban, majd elkezdett zsibbadni. Közben le kellett feküdni, és előkészítettek a műtétre. Még vártak egy picit, utána az anesztes ellenőrizte az oldalamon, hogy megfelelően elzsibbadt-e. Majd elkezdték, de nem mondták, hogy na most. :oops: Közben beszélgettek velem. Folyamatosan mérték a vérnyomást. Fájdalmat abszolút nem lehetett érezni. Rángatást azt éreztem. Közben a kezemet fogó asszisztens „tudósította” az eseményeket, és mondta, hogy az első baba mindjárt kint van. (Ő Zsanna :D ) A szülésznő elvitte a műtő melletti kis helységbe orvosi ellenőrzésre, majd mikor kiemelték Blankát :D , őt is elvitték. Pár perc múlva visszahozták a picurokat, megsimogathattam, megpuszilhattam őket. Nem csomagolták ki egyiket sem, mert nagyon hideg volt. Majd elvitték őket az apukájukhoz, közben engem összevarrtak. Ez a része tartott tovább.
A műtét bő 1 órás volt. Ami nekem kellemetlen volt, hogy nagyon hideg volt a műtőben, és borzasztóan fáztam. Az érzéstelenítő kb. 3 órát hatott. A hidegrázás is egy pár óra múlva múlt el. (Van akinek ez abszolút nincsen.) Mellékhatásként fejfájás volt, de nem aznap, hanem a harmadik naptól, kb 2-3 napot. Nekem nem volt annyira vészes, időszakokra előjött, aztán elmúlt. Volt aki eléggé szenvedett tőle. Nekem a dokim azt mondta, hogy ne nagyon legyen a fejem alatt párna, max. egy kispárna, mert az a lényeg, hogy a nyakad vízszintben legyen. Nekem ennek ellenére jelentkezett a fejfájás.
Ha van még kérdésed, nyugodtan írj. :wink:
Nagyon szorítok, nem lesz semmi baj. Nekem a császár utáni fájdalom, a felkelés volt az egészben a rossz.
Puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rebe 2008.09.18 22:10-kor.

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Krisztamilli!
Nagyon szorítok Nektek hétfőre!!!

Juzsika!
Vigyázz Magtokra, biztos minden rendben lesz!

Tubikriszta!
Jó bulizást! Sajnálom, hogy vissza kell fognod Magad tortaevésben, de remélem, azért tudod majd élvezni a lagzit!
vuki124
 
 


Witch!

Köszi a szorítást előre is!!!

MAggie!

Köszönöm szépen Neked is!!!

Tubikriszta!

Köszönöm szépen a bátorító szavakat, jól estek nagyon. Hát persze hogy rakok fel képet, már alig várom hogy rakhassak! :P Persze le is írom hogy milyen volt, mert nekem is nagyon sokat segített Rebe részletes beszámolója...az ember lánya legalább tudja mire számíthat....
Jó bulizást kívánok a holnapi esküvőre, érdekes az én tesómnak is akkor volt az esküvője amikor kb. annyi hetes voltam mint most Te.
Puszillak.

Nika!

Remélem is....mármint hogy erős leszek és bátor!! :wink:
Köszönöm szépen Neked!!!!
Puszi Nektek!! :P

Vucuska!

Igen, elég izgi a szitu, majd megtapasztalod Te is, bár biztosan más lehet várni hogy mikor indul el a Babó magától....de nekem ez jutott, de lényeg az egészséges gyermek a végén.
Köszi a drukkot, puszillak!!!

Rebe!

Nagyon szépen köszönöm hogy írtál és hogy ilyen gyorsan....irtó jó olvasni, szerintem még párszor tutira elolvasom. :P Mégis tudni hogy mire számíthatok...ahogy leírtad nem számítok már mindenféle rosszra, így sokkal könnyedebben fogom fel és nem azzal foglalkozom majd hogy félek hanem teljesen tudok a fiókámra koncentrálni. Azt mondta tegnap az altatós hogyha összevarrtak akkor megkapom pár percre a Babát, hát ez éltet, nagyon várom már!!!!
Nagyon szépen köszönöm mégegyszer, ha eszembe jut még valami akkor lehet hogy még jelentkezek ha nem akkor csak ha hazaértünk.
Sok puszi Nektek, a két gyönyörűséges Lánykának is!!!

Vuki!

Köszönöm szépen!!! :P

Kép
krisztamili77
 
 


Sziasztok!

Krisztamili
Gondolok rád hétfőn és nagyon szorítok :wink: de jó neked, már a kezedben tarthatod a picibabád :wink: :)

Maggie
Gratulálok a szép eredményekhez! :D Ezeket már nem fogják megismételni az AFP-vel.
bessy76
 
 


Bessy, köszi! :D
maggie75
 
 


Sziasztok!

Nemone!
Hol vagy? Mi újság van veled?

Vuki!
Hogy vagy? Tünetek?
De jó neked hogy már hétfőn mész uh-ra, nekem még kell várni 1 hetet.
Neked egyébként ki a dokid?

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy eltűntem egy kicsit! :oops:
A héten megint elutaztunk, most éppen Krakkóban jártunk. Nagyon szép volt, csak sajnos rossz volt az idő, szinte végig esett az eső, és 10 fok alatt volt, de én még harisnyát is vittem magammal így nem fáztam.
Múlt héten meg sajnos nem túl jó híreket kaptam... Meg kell csinálni az amniocentézist, mert a kombinált teszten a Down-szindróma 1:170, és az itt már pozitív (bár, ha a Géndiagnosztikában csinálták volna, akkor még negatív lett volna). Az orvosom azt mondta, hogy ez még nem jelent semmit, ne ijedjek meg, de azért csináljuk meg az amniot. Valószínűleg okt.1-én meg is csinálják, csak az a szörnyű, hogy utána 3 hetet kell még várni az eredményre. Hosszú lesz az a 3 hét, bár biztos vagyok benne, hogy nincs semmi baja a bébinek! Akkor sokkal jobban megijedtem, és magam alatt voltam amikor a Zeke mondta, hogy a 32,6 HCG-m alacsony, és meglátjuk, hogy mire lesz elég. Most teljesen nyugodt vagyok! Ja, voltam AFP-n is, annak az eredménye elileg kész van már, de mivel nem voltam itthon, ezért majd hétfőn megyek érte.

Vucuska,
Gratulálok a két picurkádhoz! :D

Juzsika,
Neked is nagyon gratulálok a két picurhoz! :D

Az előző oldalon láttam, hogy raktatok fel 4D-s képeket, nagyon szépek a babák!

Ja, és múlt héten voltam az ingyenes 3-4D UH-on! Dvd-t ugyan nem kaptam, de kaptam pár képet. Sajnos nem mondták a telefonba, hogy csak 20. hetet betöltött kismamik menjenek, de azért én ennek a pár képnek is nagyon örülök.
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


nemone!

Nyugi, nem lesz gond, sokszor van ez így, hogy az eredmény rossz, és kiderül hogy a manónak semmi baja...
Gondolok rád és szorítok :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Nemone!

Ne izgulj!
Én tudom, hogy nem lesz gond! :)

Kép
nika28
 
 


Majdnem elfelejtettem írni!
Nagyon édes a Kicsikéd! :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Nemone,
Sajnálom, hogy Téged is ijesztgetnek. Nagyon szorítok Neked, az amniot-hoz egy kalappal! Ne aggódj semmi baj nem lesz a babóval...
mennyi lett az afp-d?
a babáról a kép nagyon jó, én kicsit később értesültem erről az "akcióról", ahol Te is voltál...de nagyon aranyos a babó!:)

Krisztamili,
Gondolok Rád, és irigykedek, hogy holnap ilyenkor már a babódat foghatod a kezedben! Sok sikert! várunk majd vissza! puszi

Lányok,
Testvérem esküvője nagyon jó volt :) igaz hamarabb eljöttünk fél kettő körül, mert én már nem bírtam annyira mint régen. A diétát tartottam és nem bűnőztem, amúgy tök jól ki lehet bírni, ha ráveszi magát az ember....még az sem zavart, amikor anyukám kb egymás után ötször mondta el, hogy mennyire finomak a torták.....de ha hatodjára elmondja biztos, hogy reagáltam volna már rá valamit

:twisted: :twisted:

Én sikeresen megfáztam pénteken, éjszaka már alig aludtam, így a szombati esküvőben talán csak ez volt a baj, hogy beteg voltam. Több teát ittam a vacsora után, mert az legalább meleg volt meg citromos...mára már egy kicsit jobban vagyok, de holnap megyek a körzeti orvoshoz és pihenek egy kicsit itthon. A babó ennek köszönhetően minimálisan mozgolódik már péntek óta. Igaz ma amikor apukája hazajött elkezdett mocorogni a hangjára :) olyan furi volt :)


Valaki tud amúgy megfázásra valami olyan szert, amit ilyen esetben be tudok szedni, mert a gyógyszertáros sem tudott semmit ajánlani, pedig ilyen homoepátiás bogyót is kértem.... :roll: :roll:

mindenkinek puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Sajna ilyenkor csak mézes tea, pihi a takaró alatt, és sok-sok husi leves...
Jobbulást!

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Kriszta!

Örülök, hogy jó volt az esküvő! :)
Az viszont nem jó, hogy megfáztál.....én is rettegek ettől....!
Jobbulást kívánok! Pihizz sokat! :)



Ma én is elfáradtam, egy "kicsit".
A férjem szülinapja volt csütörtökön, és ma tartottuk....már fél 7-kor fenn voltam főzni.
De megérte, mert nagyon jó volt a hangulat.:)

A fiamnak 2 napja az a szórakozása, hogy kitolja valamilyen testrészét. Csak azt veszem észre, hogy feszül nagyon a hasam, és egy helyen bekeményedik, aztán amikor odanyúlok akkor eltűnik. :)
Nagyon huncut a szentem....:)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Valaki írta hogy drágák a kismama melegítők, talán te Kira
most jövök a decathlon-ból, ott vettem gatyit, 2990, és a terhesség végéig jó :)! Eléggé feljön, jól nyúlik, és olyan kismami fazonos :)
Hatalmas méretekben is van, az én fenékméretemre is volt

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Witch!
Igen, én írtam! De azóta talátam egy szuper üzletet. Olcsó is és nagyon jó nacik vannak. :)
Voltam ma a cukorterhelésen... holnap lesz eredmény. És megnézték a méhszájat, hogy mizujs a placentával. Szépen arrébb kúszott. Már nincs rajta, csak nagyon közel. De ez a gyerek fordítva van bennem. :D A drága... De remélem megfordul. Még van rá ideje! Na röviden ennyit rólam. Hulla fáradt vagyok. Volt ám ma rohanás... Hétvégén meg szétverték a lakást, kéményt építettek, úgyhogy akkora kosz volt, van...
Mindenkinek puszi! :)

Kép
kira76
 
 


Jó reggelt!

Nemone,
szorítok Nektek a vizsgálatokhoz, minden rendben lesz!!!

Tubikriszta,
Vigyázz Magatokra, pihenj sokat!!

Kira,
De jó, hogy odébbment a placenta! Biztos befordul majd a babó is szépen! Férjem kollégájáéknál az utolsó héten fordult meg.
Nem semmi lehet ez a kéményépítés! Mi még csak most kezdtünk nézelődni, jó volna egy házikót venni, mert a kétszobás lakást hamar kinőjük.

Tegnap voltam UH-n, minden rendben. 1,3 cm az "ülőmagasság". Én továbbra is csak elmosódott foltokat látok, de azt mondta a doki, hogy nézzem, ott pulzál a szívecskéje. Hát, ha nagyon akartam, tényleg láttam valamit...
Megnyugtatott, hogy az állandó fejfájás, émelygés, és újabban hőemelkedés teljesen jó tünetek. :? Pedig már kezdtem attól félni, hogy engem is utolért valami vírus, olyan nyomi vagyok napok óta.
2 hét múlva újra UH, de előtte már vérvételre is kell mennem. Az Utrot csökkenthettem 3*2-re, és 2 hét múlva a Progiszurit is napi 1-re csökkentjük.
vuki124
 
 


Kira

Örülök, hogy elmozdult a placenta, ez jó hír, de azért óvatosan :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Vuki!
Nagyon örülök ennek a hírnek. Akkor minden oké. A lényeg hogy a doki látta hogy pulzál a kicsi szive.
Én is tartok a vírusoktól mert én ráadásul mindennap megyek a körzetihez hogy beadja a progiszurit. Mondjuk ha sokan vannak nem ücsörgök ott.

Kira!
Örülök hogy jó helyre került a placenta. :)

Nemone!
Amiről írtál az a magzatvízvétel?

Tubikriszta!
Ügyes vagy hogy tudod tartani a diétát, a csábító kaják ellenére is.
jobbulást neked!

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok!
Vuki!
Örülök, hogy minden rendben nálatok! Növöget a csöppség... :) Észre sem veszed és már 30 cm! :lol: Repül az idő!!!!
A placenta miatt, persze még óvatos duhaj leszek!! :) Meglett ma a vér, vizelet, cukorterhelésem eredménye. Vizelet negatív, vér jó, csak ici-pici vashiány, de viszont a cukker határeset. Éhgyomira 3,8 volt és zsömi tej után meg 6,9. Éppen határeset. Úgyhogy kis diéta és kimászok az édességpolcokról... :lol: Remélem nem lesz gond!
Vucuska!
Hogy vagy???? Nem is mesélsz magadról?? Álmosság? Rosszullét?? Elkerül? :)
Kriszta!
Hogy vagy? Dátha... :) Javulgat?? De nem lettél ugye lázas? Sajnos most ez a buzi influenza járvány is kezd terjengeni. Remélem azt azért megusszuk...

Kép
kira76
 
 


Kira!
Köszi jól vagyok. Itthon vagyok táppénzen. Tüneteim nem nagyon vannak. Ilyenek fordulnak elő: éjszaka kb 2* ki kell mennem pipilni, 2-3 óránként ennem kell, mert ha nem akkor idegbeteg leszek és éhenhalok, néha émelygek, szerintem magasabb a hőmérsékletem az átlagnál mert tegnap a férjem félmeztelenül volt és egy térdgatyában én meg hosszú melegítőgatya, zokni, trikó, hosszúujjú póló, melegítőfelső és még úgy is fáztam. Néha van még egy kis hányingerem is, de még nem hánytam. Sokat pihenek, szóval fáradékonynak se nevezném magam. Ennyi.
Várom a jövőheti uh-t, nagyon, hogy lássam dobogni a gyerkőcök szívecskéjét.
Ma megyek vacsizni a munkatársaimmal és előtte bemegyek a BMC-be, ma ott adatom be a szurit. Lassan készülődök is. Még benézek a Mammutba is.
Fú, így visszaolvasba nagyon izgi dolgokat írtam........ :D
Puszi

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok, lányok!
Jól eltűntem, de csak azért, mert "nyaralni" voltunk, előtte meg jó sok munkám volt (tudjátok, ilyenkor van az, hogy amit lehet, az ember igyekszik befejezni, hogy ne a más nyakába szakadjon, aminek nem muszáj...). A nyaralás első napján, azaz odaérkezéskor még kb. 25 fok volt, másnaptól 10-11, szinte végig borús és esős volt az idő, így a tengeri fürdőzésből annyi lett, hogy egyszer (!) sikerült bemenni a vízbe, akkor sem úszni, hanem a hullámokkal játszani, ugrálni, ami amúgy szuper volt, csak hát kevés. így többnyire sétálgattunk, autóztunk, sétálgattunk.
Örülök az "új" babáknak, gratulálok hozzájuk! :)

Masut
masut
 
 


Sziasztok!

Vucuska,
Igen, ez a magzatvízvétel lesz majd. Drukk a jövő heti UH-hoz! Majd rakj fel képet!

Vuki,
Örülök, hogy minden rendben van!

Kira,
Ez jó hír, hogy arrébb ment a placenta, de azért tényleg inkább pihizzél!

Kriszta,
Jobbulást a megfázásodból! Nagyon hősiesen bírtad magadat tartani az esküvőn, hogy még sütit se ettél! Néha sem lehet bűnözni? Vagy nem is kívánod?

Lányok, nekem ma szörnyen fáj a derekam! Sehogy sem jó ülni, mindjárt haza is megyek és lefekszem, az általában segíteni szokott.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: