Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Árnika, Timé gyógyulgassatok! Árnika, a hormonok miatt mész majd egy 3. napos vérvételre? Egyébként megcsináltam a tesztet, nem valószínű..

Kajaja! Tudom, hogy nehéz, és hogy mit érzel... De most koncentrálj az eredményre! Még az elején vagytok, majd tapasztalni fogod, sajnos sokat kell várni, sőt mindig várni kell valamire. És ez lelkileg eléggé megviseli az embert. Na meg az állandó bizonytalanság és tehetetlenség is. Dehát egy depis időszak után újra előre nézünk, és tovább próbálkozunk, hisz mit is tehetnénk... A cél lebeg a szemünk előtt!!!
Amúgy én sem tudtam, hogy Szűcs a Kenézyben főorvos. Ott műtötte a párod? És a Klinikán is dolgozik? A genetika és a hormoneredmények mikorra lesznek meg? Nyugi, neked nem kell genetika, és egyelőre más vizsgálat sem. A többit majd a Kaáliban mondják meg, részben a párod eredményei tükrében.

Jók legyetek!
mazsi02
 
 


kobak: Látom te is a miskolci kaáliba jársz? Nálatok mi volt a probléma?
Nálunk a férjemmel van gáz. Most pénteken megy spermiogramra és majd meglátjuk az eredményt.
szmet
 
 


Sziasztok :)
Szmet: igen Miskolcra járunk, ha nem kell feltétlenül D.-be mennünk.Nálunk is a sereggel van a gond, aktívak ugyan de kevesen vannak.Ha jól emlékszem a párom első vizsgálata /nem a kaáliban történt/ siralmas értékelhetetlen eredményt mutatott.Ismerősök tanácsolták, hogy menjünk a kaáliba ott komolyabban szemügyre veszik a "kisfickókat".Előre ne parázz, sőt később se!Mindig van hová tovább lépni! :)

A betegeskedőknek gyógyulást kívánok!Jó kis mézes tea?
Tényleg Ti mit tudtok a méhpempőröl, mire jó ?
Sziasztok :)

Kép
kobak
 
 

 
 

Mazsi!

igen Szűcs a kenézyben csinálta a biopsziát a páromnak! nem tom, hogy dolgozik e még a klinikán!
a biopszia eredménye pont mikulásnapkor lesz kész, a genetikai vizsgálat meg dec. 17.-e környékén! a hormoneredmények már megvannak, de ezt majd Szűcs mondja el amikor megyünk hozzá!

várom már a 4.-ét!!!!

üdv mindenkinek!
kjaja
 
 


Sziasztok

Úgy néz ki, lassan de helyrejövök. Timi az éteren keresztül megfertözött. :lol: Jó lenne már vki pocakosodással fertőzne meg. :lol:

Nem voltam a dokinőnél, mert szabadságon van, úgyhogy még jó hogy időpontot akartam kérni, és így kiderült.

Mazsi nem tudom, hogy megyek-e 3.napos hormonra, majd a doki mondja.

Kjaja drukk!

Timi meggyógyultál már, a hasad megy még a gyógyitól??
Jól látom hogy sok mindenkinek megy tőle?

Kincs UH??

Ani, Kabóca?? Nem válaszoltatok a kérdésemre.

Ebba írtam! :roll:

Kobak én még csak itt halottam a méhpempőről, még nem próbáltam, de lehet ki fogom. Azt hiszem Ebba szedi.

Többiek??

Mindenkinek szép napot

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szia Árnika!
Akartam válaszolni,csak gondoltam várok egy kicsit,mert olvasgattalak benneteket,és úgy gondoltam nem lett volna aktuális ilyen dolgokról beszéljek.
Igen,érzem mikor melyik mozog.Az egyik koponyafekvéses,neki fent van a lába a gyomromnál.Erőteljesebben is érzem amikor rákezdi,de ő ritkábban.A másik lent van,ő elevenebb.Bukfencelni is szokott szerintem,és nagyon jár a lába.
Remélem jobban vagy!

Kjaja!Jövőre már te is beállsz a sorba,figyeld meg!Meg mindenki!Jön majd nemsokára egy siker-hullám!Augusztus -szeptember volt a topicon sikerhónap.Akkor egymás után mindenkinek sikerült,nektek is fog! :wink:

Kincs???Kabóca???Szmet???

Kép
ani0227
 
 


szia ani!
Én is csak olvasgatok mostanában, mert még igazából semmi sincs.
De már csak 2 nap és kiderül. Emiatt elég ideges vagyok.
szmet
 
 


Ani!

Köszi a bizalmat! :D

hát igyekezni fogok! :)
kjaja
 
 


Helló csajok!
Árnika! olvastam :) Ja? és igen, kevés a második fele a ciklusnak

Kobak! Méhpempő állítólg a tüszőket növesztegeti. Mindenesetre nem árt, általános javító htású, az aloenek szedem ezét, és majd elválik. Áll. 3hónapig azért kell szedni, hogy legyen vmi eredmény.

Ani!
DEDEDE írjál, te tartod bennünk a reményt! én is ikreket szertnék:))) Bár már egy is elég lenne, csak lenne már Ugye csajok? :lol:

Szmet, kobak! Nem bvítik a miskolci kaálit, vagy hgyják leépülni? Nem tudtok vmit?
ebba
 
 


Viki
Sok szeretettel gratulálok!
Nagyon szép a kislányotok!
Vendég
 


ebba: Én nem tudok semmi a miskolci kaáliról. Bár amikor októberben először voltunk akkor azt hallottam épp hogy a másik doki Pestre megy és csak Molnár doki marad. És persze rögtön azzal kezdte hogy rajta vannak azon is hogy itt is lehessen lombik, de nehéz ezt elérni. Azóta nem hallottam semmit.
Igaz ez be is jött hogy le vannak épűlve, mert amikor csinálták nekem a petevezető vizsgálatot elájultam és nem volt infúziós álvány, hanem a szőke csaj tartotta a kezében fél óráig.
szmet
 
 


Jó reggelt!
Tegnap megint hánytam! :( Remélem nem tér vissza.Úgy látszik nem azok közé tartozom,akiknek elmúlik az első megmozdulás után.Na mindegy!Azért is elmegyek csavarogni egyet!

Gigi!Hogy vagytok???Olyan ritkán írsz magatokról!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Ani ok értettem! de én úgy szeretem :lol: olvasni az ilyet, és nagyon tudok örülni neki. Nekem ez erőt ad.
Majd mi is írunk ilyeneket :wink: :lol:
Szólunk Kincsnek és ketten kiabálunk rókáéknak, hogy eltünjenek.

Ebba ezt a rövid ciklust említsd meg a dokidnak sztem.

Timi látom gyógyulgatsz. Visszaigazoltam a jelölést az iwiwen.

Szmet no hallod infúziós állvány, szőke csaj- kicsit durva.
(még ha egy jó pasi tartotta volna) :wink: :lol:

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos nem tudtam felétek látogatni, mert a gyerkőc beteg lett, és sajnos engem is lefertőzött. :?

Másik rossz hír, lefújtuk a decemberi kaális programot (meg Tándor doki sem ér rá) családi problémák miatt.
Hirtelenjében 2 gyerekünk lett és most nem tudunk még egyet (vagy kettőt) bevállalni. Magunkhoz kellett venni a bátyám 10 éves kisfiát, mert anyuka kőkemény alkoholista és elvették tőle a srácot, tesóm meg nem tudja vállalni. :(

Így várunk.....
Majd talán jövőre, vagy ha meg lesz a diplomám belevágunk. Remélem még akkor sem futunk ki az időből.

Bocsi, hogy hosszúra sikeredtem.
Üdv: Marcsi
m.marcsi
 
 


Marcsi!

hogyhogy lefújtátok a kaális programot! mi december 4.-én vagyunk bejelentkezve Tándor dokihoz! most akkor mi lesz? nem szóltak a kaáliból, hogy a doki nem ér rá!!!

várom válaszod!

üdv.!

ja, és meddig nem ér rá a doki?
kjaja
 
 


Sziasztok!

Köszönöm hogy hiányoltatok de csak beköszönni jöttem.
Eddig a gépünk volt rossz holnaptól netünk nem lesz, még nem tudom meddig. (szolgáltatót váltunk)
Meglepően jól viseltem a nethiányt :lol: a férjem azt mondta lehet nem is kötteti be...
olyan hamar teltek a napok,főzés takarítás, vasalás, varrás a lakás mindíg rendben..nagyon tetszett neki :lol:

Vikimi sok boldogságot és hosszú életet Mirának!!!!!
GRATULÁLOK!

Szóval kis időre elköszönök, legyetek jók!!
Nagy cupp!!!

UI.: Mi jól vagyunk, az uh-n nagyon aranyosan ficánkolt és már egy hete érzem is.
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos ma kiderült, hogy csak lombik jöhet szóba. Így írjatok nekem hogy mik az első lépések.Melyik dokit javasoljátok?
szmet
 
 


Sziasztok!

Már rég jártam erre, de rengeteg dolgom volt. Ez nem is baj, mert legalább leköti a figyelmemet. Itt az év vége, zárni kell a vállalkozás pénzügyeit és ez mindig lemerít a végére egy kicsit.

Kobak! Láttam ki akarod próbélni a méhpempőt . De ha jól értelmeztem nálatok nem is veled van a probléma. Persze azért ártani biztos nem árt. Amúgy hogy vagy? Jössz januárban? :?:

Marcsi! Sok erőt neked. Nem lehet könnyű egy 10 éves kisfiút hirtelen beintegrálni a családodba, ráadásul ilyen családi háttérből. Azért ne hagyd, hogy a saját álmaid elvesszenek eközben. :wink:

Szmet! Nálam is elég hamar kiderült, hogy csak a lombik jöhet szóba. TElefonon jelentkeztem be a Kaáliba, és nagyon aranyosak voltak már elsőre is a nővérek. Nálam részben az idő döntött, hogy melyik dokit válasszam, mert Bodnár dr-hoz 4 hónap volt a várakozási idő, Tándor dr-hoz pedig csak 2. Nem akartam, hogy a 4 hónap alatt esetleg újra meggondoljam magam és visszakozzak.
Egyébként a bejelentkezéskor mindent elmondanak, hogy mire van szükség az első konzultációhoz. Csak bátran! :P :P

Mindenkinek puszi

Kac
kac11
 
 


Sziasztok

Kincs gyere hamar, mert hiányzol.
Ki fog nekem így tanácsot adni :(

Marcsi üdv kitartás. Mostanában egyre többet hallani , hogy anyáktól elveszik gyermeküket mert nem foglalkoznak vele. Inkább nem írom le a véleményem. :twisted:
Viszont ilyenkor nem értem a sorsot.

Szmet! Miért csaki a lombik jöhet szóba?? Mit szeretnél tudni róla?
Orvos? kinek melyik jön be. De mindkettő lelkiismeretes.

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


A párom eredménye: 7% os alig mozog valamelyik meg nagyon kevés van.
Most van éppen a párom az urológusnál javaslatért.
Lehet akkor én is Tándor dokit választom, mert sokan írtátok.
Mostmár attól félek, hogy nehogy az ötödik se sikerűjön és akkor mi lesz?
De állítólag 100%hogy teherbe esek, de ki tudja.
Szóval tanácstalan vagyok
Csajok öntsétek a lelket belém mert rámfér.
szmet
 
 


Szmet sajnálom a katonákat, de fel a fejjel sok olyan van itt akinek így is összejön.
Viszont nem értem , bocsi lehet kicsit zazu vagyok mi az hogy ÖTÖDIk??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Bocsi én fogalmaztam rosszul Arra értettem, hogy mi lesz akkor ha az ötödik lombik se sikerül majd?
De még az messze van.
Remélem januárban már fogunk időpontot kapni. 26 éves vagyok és már 30 ig nem sok az idő.
szmet
 
 


még csak az első lombik lesz, de arra gondoltam hogy mi lesz akkor ha az ötödik sem sikerül.
szmet
 
 


Szmet!

üdv.

nálunk a párom azoospermiás, ami azt jelenti,hogy nincs spermája! de nálatok csak a kiskatonákkal van baj? nálad semmi probléma nincs? mert mi dec. 4.-én megyünk a kaáliba, és még nem tom, hogy lombik vagy inszem lesz! azért kérdezem ezt tőled! :)
mikor voltatok a kaáliban?

várom válaszod!
kjaja
 
 


kjaja: Igen nekem nincs semmi bajom a tűszőm 1-2 mmrel kisebb a 14. napon de ez gyógyszeresen kezelhető. Mi még csak a miskolci kaáliba voltunk. Épp most vissza a férjem vissza a javaslatot a lombikra és majd meglátjuk Molnár doki mikor intézkedik. Remélem februárig csak kijutunk Debrecenbe.


Csajok szerintetek mennyi az esélyem hogy teherbe esek így hogy semmi bajom elvileg a vérképem igaz még nem elemezték ki de vannak benne minuszok de kicsi az elétérés. 26 éves vagyok.
szmet
 
 


Szmet ne parázz!!!! No és ilyet hogy már most azon gondolkozol, hogy mi lesz ha az ötödik sem sikerül :twisted:

Pozitívan kell hozzáállni!!! Nálad, nálunk rosszabb helyzetben levőknek is sikerül.
Kérj mielöbb időpontot, Kac írta hogy sok a várakozási idő.

Egyébként én 10 évvel vok idősebb tőled, és már volt 5 lombikom, igaz ebből 4-nél volt visszaülti is, és volt egy fagyibabás is. :(
De én TUDOM hogy egyszer sikerülni fog.
Esélyeket latolgatni nehéz. Mindegy ezeket, nem elrettentésnek írtam, csak azért hogy lásd én még így is bizom.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Vendég
 


Szmet
1.lombik... megszületett a kisfiam :lol: :lol: :lol: :lol:

2. lombik... itt dorbézol bennem Tónika

T-vel megegyeztünk, hogy 2 év múlva találkozunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Köszi csajok a bíztatást.
Hát most ahogy elnézem a párom leleletét
5% élénk
5% lassú
90% mozdulatlan
szmet
 
 


Ki olyan közületek akinál a párjánál van a probléma?
szmet
 
 


Ez érdekes kérdés!
Akkor én most a párom vagyok?
remegõs
 
 


Sziasztok



Remegős ez jó Kép

Gigi megnéztem nagyon tetszett :lol: :lol: :lol:

Timi meggyógyultál??

Ebba voltál dokinál??

Kjaja drukkolok nektek, majd gyere.

Ani elzavarom tőled rókáékat Kép

puszi mindenkinek

Jó hétvégét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

igen árnika meggyógyultam! :lol: köszi az érdeklődést!
remélem te is jól vagy!?majd írok az email címedre!figyelgesd!kicsit később!mert most még sütit kell süssek! :lol:

Gigi!végre jelentkeztél!!!hurrá!!!!örülök,hogy jól vagytok!én is megnéztem és annnyira édi!gyönyörű!!!vigyázz magatokra4és jelentkezz többször! :D

remegős!ez valóban jó kérdés!!!nevettem is egy nagyot!jó,hogy köztünk vagy! :wink: gyere többször!

szmet!nagyon sajnálom a helyzeteteket,de ne add fel!hidd el akkora amikorra kell apa kifacsarja magából a lehető legtöbbet és sikeres lesz a lombikotok!nekünk amikor mentünk konzultációra B.B azt mondta elég ha egy katona van!de szerencsére a páromnak jó eredménye van.ő 80%-os és nincs olyan ami nem mozog.de sajna pont elég az én bajom.ez a fránya pco.megkeseríti az életemet! :evil: és sajnos rajtam kívül még sok nőét. :cry: :cry: :cry: :cry:

ebba????mi újság veled?írj! :shock:

ani!én is kiabálok innen az erdőszéléről,hogy segítsek elzavarni rókáékat!hidd el sikerül már nagyon kiabálok! :wink:

írjatok!pusz! :P
timé&tati
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kiáltásokat,használt!Ismét rendben vagyok! :wink:

Holnap 4 D!!!!Már alig várom!

Gigaboszi!Nagyon édi a picur!Nem úgy volt,hogy ikreid lesznek? :roll:

Kép
ani0227
 
 


Helló csajok! Meg Pasi!:)
Remegős!
Tényleg jó volt a beszólásod :lol: Tényleg írj gyakrbban!

Nem voltam dokinál, mert péntekre nem múlt el a mensim. Majd hétfő reggel telcsizek neki, mikor menjek. De nem kaáliba, mert egyszerű UH, és azt bárhol megcsinálják.
Hogy lehet gyógyszerrel kitokni a ciklus hosszát? Volt vkinek ilyen?
Mit hallottatok a talpmasszásról? Van értelme?
pussz
ebba
 
 


www.gynevac.hu
mit gondoltok? Aki előbb megy a kaáliba, kérdezze már meg légyszi :roll:
ebba
 
 


Sziasztok :)
KAC: igen nálam eddig még nem derült ki semmi probléma, de úgy gondoltam ártani nem ártok ha találok valamit ami a petesejteket erősíti.Januárban megyünk vissza, de lehet csak egy beszélgetésre /jó lenne TZ-vel beszélni, esetleg mit lehet másként stb/ nálam kicsit extra időszak ez a jan. febr. márc. a bálok farasangok miatt.Nem tudom ezt még át kell gondolnunk, az órám nagyon ketyeg, az első pár napot mindenképp szeretném megint végig pihenni és ha beleesik egy ilyen rendezvény akkor nem tudom mit találjak ki miért nem dolgozom :oops: :roll: .Mindenkinek nem akarom elmondani, hogy mi a helyzet.Köszönöm jól vagyok, sok a munka, látom neked is :) .Persze reménykedem a spontán sikerben is /nekünk tavasszal bejött, csak elvetéltem :cry: /.Szóval nem sikerül kikapcsolnom rendesen :oops: , pedig azt kellene :oops: :( .
Tervezzük a nagy karácsonyi vendégvárást, jövést- menést.Jobban szeretnék csak itthon lustizni, de ez nem fog összejönni, úgy nézki.Megy a filózás kinek mit ajándékozzunk.Természetesen bekalkulálva a következő lombik költségeit. :oops: Röviden ennyi :)
Örülök, hogy januárban újra nekikezdtek :) igyekszem kiokoskodni valamit, hogy mi is tovább léphessünk.

Kép
kobak
 
 


Szmet :)
Ne aggódj előre.Jó kezekbe kerülsz, csak nyugi!!!!Mi nagyon jól éreztük magunkat már az első db.-i látogatáskor is.Rendesen azt éreztem, hogy nyugi, jó helyre , biztos kezekbe kerültem :D .Olyan megnyugtató érzés volt, tudom, hogy sikerülni fog.Neked is ezt kívánom.Nekem is nagyon bejön TZ :D , BB-t nem ismerem csak láttam, nálam nem olyan szimpi, de attól még lehet SŐT biztosan egy jó doki.Bízz bennük!!!
Tényleg úgy érzem, hogy mindenki azért van ott mert segíteni akar, s teszi ezt szívvel-lélekkel :)

Remegős:hogy haladtok a fogyókúrával? :)

Sziasztok, kellemes karácsonyi készülődést kívánok Mindenkinek!

Kép
kobak
 
 


kobak: Köszi a bíztatást.
Igazából még még ott tartunk, hogy időpontunk sincs az első konzira, mert azt mondták Miskolcon, hogy majd ők intézik. Na hát azóta nem hívtak és ha nem fognak ma délután telcsizek is oda, hogy mi van már. Bár csak már ott tartanék, hogy arra kellene gondolni hogy megfogantam-e.
Csajok tényleg 5 liter folyadékot kell inni, meg fehérjedúson táplálkozni ti mit tudtok?
szmet
 
 


Szmet!

Szerintem bejelentkezhetnél te is,mert így csak telik az idő,és legalább az időpontod is meglenne.Ha meg esetleg bejelentenek ők is,akkor visszalehet mondani bármelyiket.
5 l folyadék egy kicsit túlzás,szerintem elég a 3 is!Fehérjét minden mennyiségben,amikor indultok a lombiknak!Én főleg tejtermékeket ettem,és magvakat.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Ki tudja közületek, hogy a miskolci Kaáli Intézetbe hogy van a rendelési idő nagyon fontos lenne.
szmet
 
 


És ki tudja hogy mit jelent az hogy rövid vagy hosszú program.
Sajna még mindig nem tudok időpontot, mert el kell még menni persze pénzért hogy elmondják hogy mi a bajunk amit persze már tudunk.
szmet
 
 


Sziasztok

Szmet A rövid program amikor a ciklus első napjától stimulálnak, a hosszú pedig amikor a 22-24.-ik naptól kapod a gyógyikat, injekciókat. 5 liter folyadék?? az nagyon sok, elég 2-3 liter bőven.

Ani olyan sikeresen elkergettem tőled vukkot, hogy idejött. :twisted: elkaptam vmi virusos nyavaját, de már jobban vok. Most tudsz majd fekrakni képet róluk?? Akkor mostmár azt is tudni fogod hogy kukisok vagy nunisok vagy esetleg fele-fele a nemek aránya??? :lol: :lol:

Ebba?? talpmasszázsban pesten igazán jók sztem, kérdezd meg a másik topicot. Gynevac az jó, próbáljátok ki. NEm drága, és azt hiszem nőgyogyi iy kiírhatja, csak az a lényeg hogy azonos időontban kapjátok az 5 adagot minden héten.
Majd írok privit.

Én ma voltam a dokinéninél, diagnosztizáltan pcos vagyok. Kaptam rá metet. Remélem jó lesz, és akár spontán is.. :lol: :lol:

Ja és hallottam a tv-ben vmi jót hasonló emberkéknek szól, nekem nagyon tetszett: Nem gyereket csinálni kell, hanem szeretkezni!!!! ( és akkor sikerül-mondják)
No én azt hittem eddig hogy az utobbit szoktuk apával :wink: :lol:
Persze azért megfontolandó.

Többiek??

jók legyetek, puszi

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


december 21-én megyünk a miskolci Kaáliba és ott lezárják az iratainkat és csak akkor küldenek minket tovább. Így gondolom csak tavasszal fogunk Debrecenbe eljutni sajnos.
szmet
 
 


Kobak!
Gyenge kezdés után erős visszaesés!
Az ünnepektől már előre félek, muszály lesz egy kis testgyakorlat. :wink:
remegõs
 
 


úgy látom itt főleg Miskolciak vagyunk?Súlyt minket valami nem?
szmet
 
 


Egy fiú,egy lány!!!!!!! :D :D :D :D :D :D Egészségesek!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép
ani0227
 
 


ani: Gratula! Én is pont így szeretném.
Már neked a legjobb, és persze az a lényeg hogy egészségesek.
szmet
 
 


Ani!
Gratula!!!!!!!! Ez szuper!!!!!! Továbbra is vigyázz magatokra!!!!
mazsi02
 
 


Kjaja?????
Ma mentek? Jelentkezz! Szűcsöt hívtad? Tudtok már valamit? Szorítok!!!
mazsi02
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: