Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Noémi!
A fűszerekkel az a gáz, hogy nélküle nem eszi meg. Nyilván pici mennység jár neki, de muszáj, hogy egyen.Nem egy nagy evő, ha nem ízlik neki, megelégszik az ivással is. Én is úgy szoktam, hogy ki veszem az ő adagját, aztán kezdem nekünk tovább fűszerezni.

Ivás!
Én is forralt vízzel kezdtem, 5-6 hetes korától, mert a tápszer melett szomjas volt. Csak jött a nyár, és nem volt hajlandó vizet inni, muszáj voltam teáztatni, mert azt szivesen megissza. Attól féltem, hogy a 40 fokos melegben kiszárad, annyira ellenkezett a víz miatt. Így mi azóta teázunk, Milupát iszunk. A fogai miatt én is aggódtam, de a védőnő azt mondta, hogy szedjünk Zymafluort, és akkor nem bántja a fogait a lötyi. Remélem tényleg így lesz, mert nem szeretném, ha feketék lennének.
Ja!És mi 7 hónapos korunk óta Danoninozunk, az a kedvence, majd el repül boldogságában, ha meglátja. Tízórai szokott ez lenni, de van, hogy a gyümi után is kap.Valamelyik nap kipróbáltam a krémtúrót, de az nem jött be neki, nekem kellett megennem. :D
Na most ennyi, még jövök.

Szebb napot mindenkinek, mint amilyennek most kinéz!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Ahogy kivettem a leírásaitokból, végülis mindent lehet adni a babának, csak módjával, először próbálkozni, aztán lehet többet, persze figyelni kell hogy nincs-e baj (allergia stb.) de ha nincs, akkor bátran mehet a többi is.
Nekem az az érzésem, hogy Gesztivel nem lesz gond, mert tegnap kapott először gyümölcspürét (őszibabarck-banán) és az égvilágon semmi baja nem lett tőle hálistennek, ennyi idő alatt már kijött volna gondolom. Délelőtt és délután is kapott pár kanállal. Este szopi előtt 2-3 kanálnyi sinlacot is kapott, utána jót cicizett, direkt nem adtam neki sokat hogy rendesen cicizzen. Be is aludt, fél 10-től reggel 8-ig. Ma is kapott egy pici pürét, holnap kipróbáljuk a sütőtökpürét, kétfélét vettem almásat és burgonyásat, meg finomfőzelék, sárarépapüré is van, de természetesen fokozatosan fogom adni neki, 1 hetes kihagyásokkal. Úgy látom hogy bejön neki a kanállal való evés, persze kicsit fanyalog hogy mi ez? de eszi tovább, és nyeli rendesen. Nem úgy fanyalog, hogy nem kell neki. Folyadékot én még nem adtam, azaz próbáltam korábban teáztatni (babatea) de nem nagyon fogadta el, igaz ez már legalább 2 hónapja volt, amikor még pocifájása volt. De majd ha már rendszeresen eszik tejen kívül mást is, akkor kap majd gyümilevet, meg babavizet. Legalábbis így tervezem.

Zsutita!
A fűszereken én is elcsodálkoztam, főleg a borson... :roll: ilyen pici létére szereti a borsot? Csak tényleg ne legyen belőle később gondja.

Noémi!
Én úgy tudom, hogy mézet nem szabad adni a piciknek 1 éves korig... vagy rosszul tudom?... (meglehet). Anno még a terhességem alatt olvastam valahol, hogy terhesség és szoptatás alatt az anyának sem ajánlott túl sok mézet fogyasztani. De vajon miért?

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Mamy!

nem részleteztem külön a fűszereket, de most már inkább megteszem. A borsozás kb egy hete van, mert a gyerek most már nem eszi meg a lightos babakajákat. Végül is már 9 hónapja többnyire ízetlen dolgokat kap, és elege lett. Egyébként a védőnőt kérdeztem meg, hogy mit csináljak, és ő azt mondta, hogy nyugodtan adjam neki azt, amit mi eszünk. Persze nem csípősre csinálom, csak épp egy leheletnyit.Aztán amikor az övét kivettem, nekünk külön szinte újra fűszerezem a cuccokat. Szerintem ezzel semmi gond nincs, nem is érződik rajta.
Abba pedig egyikőtök se gondolt bele, hogy 6-7 hónapos gyereknek azt mondják, hogy egyen húslevest.Hát abba talán nincsen bors? Na mindegy. Egyébként Balázs kedvence a gulyásleves(benne főtt csirkemell, sárgarépa, fehérrépa, krumpli+lé), és az is borsos.Na meg köményes. Mindegy, én így szoktam.

Ja a mézről én is azt hallottam hogy nem szabad babának adni, a barátnőm kislányának az apja méhész, ő se meri neki adni, mert van benne valami baci, amit a gyerek nem tud feldogozni.Ő azt mondta, 2 éves korig nem ajánlott.

sziasztok!

Kép
zsutita
 
 

 
 

Sziasztok!
Én úgy tudom,hogy egy éves korban már minden lehet adni a gyereknek amit a felnöttek esznek,nem kell külön főzni,legalábbis egy kicsit régebben igy volt,nem tudom mostanság mi a szitu..
Balázs,és Málnácska ugye meg már egy évesek!!

Próbáltam ma is képeket csatolni de nem engedi,ti is próbáljatok meg légyszike,nektek engedi
Thank you
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
és annak idején nem mondták hogy a kicsi lányod miért nem tud folyadékot nyelni?

Ivás: az én drágám eleinte csak a cukrozott teát itta meg, de mostmár simám issza ízesítés nélkül

Méz: én úgy tudom, hogy valami baktérium van benne ami halált is okozhat a kisbabáknál és ezért nem lehet nekik adni 1 éves kor alatt.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Zsutita!

Félreértettél, én nem akartalak számon kérni, vagy ilyesmi, a bors miatt. Csak csodálkoztam mert még nem hallottam ilyesmit. De abban teljesen igazad van, hogy a húslevesben is van bors.
És Balázs hogyan eszi a gulyáslevest? Összepépesíted a cuccokat, vagy úgy darabosan?

Méz: jaj ez szörnyű, Erika, amit írtál, ezt nem tudtam. Csak annyit, hogy nem szabad a kisbabáknak adni. Hát én ezek után tuti, hogy legalább másfél éves koráig, vagy még későbbig nem adok neki...

Teszek fel én is két képet, tegnap csináltam, Geszti legújabb tornamutatványairól. Az elsőn a pihenőszékében van, épp hogy beletettem és már lefetrengte magát az aljára, már abban sem lehet felügyelet nélkül hagyni...
A másodikon meg simán lemászik a játszószőnyegéről, szintén háton fekve, rúgja előre magát.
Hát most már tényleg nem tudom, mi lesz ha egyedül leszek vele itthon, hogyan megyek akár a mosdóba?... :shock:

Jó éjt mindenkinek!
Kép Kép

Kép
mamy
 
 


Ja, Zsutita, a talit tényleg össze kéne most már hozni, de asszem csak jövő héten mondjuk hétfőn?

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

A gulyáslecest meg mindent turmixolok neki, mert bár van 3 teljesen kinőtt foga, meg van két fél, meg kibújt már a hatodik, egyszerűen visszaöklendezi a darabosat. Nem értem miért, mert ha a kezébe adok egy kekszet vagy valamit, azt elrágcsálja minden gond nélkül, de ha a pépbe valami kis darab van, visszaküldi. A védőnőm azt mondta, hogy nem szabad erőltetni, majd ha zárt fogsora lesz, akkor meg tudja enni. Csak éppen belegondoltam, hogy ha 18-20 fogat kell kivárni, akkor még az egyharmadánál tartunk, és az q soká lesz. Ami a napokban bújt ki, 2 hónapja szerencsétlenkedik, hol kilyukasztja az ínyét, hol meg visszanő rá.

Mamay!
A tornamutatványok marha jók. Ne félj tőle, csak az a lényeg, hogy a földön tartsd, mert onnan nem esik, még ha nem is vagy ott vele minden percben.Meg legyen körülötte párna, vagy ilyesmi, bár azt fogja leghamarabb megtanulni, hogy hogy mássza át. Akkor meg már felesleges a barrikád. A hordozóba pedig mindig kötsd be, mert még ha mellette vagy, akkor is kikúszik pillanatok alatt.
Egyébént Geszti tök ügyi, az enyém 6 hónapos elmúlt egy nappal, mikor először megfordult, bár azóta le sem lehet állítani.
a hétfő úgy néz ki eddig, hogy jó, még fixáljuk a héten.

Mindenkinek jó éjszakát, és puszi a gyerkőcöknek!

Kép

Kép
zsutita
 
 


Na látom a mézet jól kiveséztétek.
Mamy azt akartam mondani ha valami kaja nem megy, akkor 2órán belül kell keresni az elváltozást, de ha reggel evett valamit és este lesz baj akkor az valszeg nem attól van.

Képek????? Vao, de ügyes pici csajszink van. :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok
Nagyom jók a képek imádom a képeket,csak én nem tudok feltenni egy ideje!

Lányom:mondták,hogy miért nem tudott folyadékot nyelni,mert volt egy nagyon rossz nyelési technikája,és nyeletéses röntgenen látszott,hogy egypici korty italhoz 3szor annyi levegő megy le és ez feszitette fájt neki ezért nem ivott.
Majd még jövök csak megyünk az oviba
Vendég
 


De már minden rendben Szindivel ugye? Tehát ezt kinőtte?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Szindi kb 1 éves korában nötte ki ezt a levegős nyelést ,úgy 10évvel ezelött,úgyhogy szinte már nem is emlékszem...
Viszont az étvágya a mai napig kritikán aluli,soha egy percre sem lett jó étvágyú gyerek,szerintem a sok eröltetés rontotta el egy életre ilyen téren!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, ma nem pezsgett a topik. Gondolom ezt a szép időt mindenki kihasználta. Mi is lezizzentünk délután egy kicsit sétálni, pedig nem is terveztem (általában délelőtt szoktunk), Geszti jót aludt, aztán hazafelé jót nézelődött.
Teszek is fel képet róla.
Kép Kép

Jó éjt!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
Csodálom,hogy Nszoke nem volt tegnap!Ő mindig itt van!!!
Gesztike édes,És szép!!!
Mi is ovi után még csanvaogtunk mert tényleg gyönyörű tavasz volt!Szerintetek meg lesz a böjtje ennek a januári melegnek???
Majd ma még jövök
Vendég
 


Szia Bárány!

Januári meleg böjtje: szerintem tuti lesz, és igen csak nagyon rossz lesz, mert a rügyek amik most a jó időben kipantannak, azok lefagynak, és a termésnek annyi, vagyis a kajcsinak való igen csak drága lesz - szerintem!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Bárány szegény Szindike, és még válogatós is legalább. Amúgy tudom hülyeség de nézzétek az előnyét, csinos vékony csajszi, nem egy dagika. :wink:

Geszit baba durmolás :D Csudaszép.

Na Erika meg is válaszolta a kérdést. Ugyanazt gondolom mint ő de nagyon remélem hogy így marad, nem hiányozna a hideg, szépen lassan hozzászoknánk hogy nincs tél, csak ez nem kedvezvne a természetnek és az a gáz hogy sajna csak az időjárás és az évszakok tolódtak el. és ez így nagyon nem jó. Olyan drágaság lesz.... :shock:

Tegnap benéztem, olvasgattam, de írni nem volt kedvem, csak a schöpf-méreis topicba, mert bezárják a kórházat és ki vagyunk akadva, de nem találunk ötletet... :cry:

Egész délután csavarogtunk, voltunk a heim pálba meg burgrbe.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Nszoke?

Mit csináltatok a Heim Pálba? Ha szabad kérdezni?

EÜ miniszter és az egész környezete egy nagy r..........s...............r!!!!
Szerintem nem érik fel épp ésszel hogy mit is cselekednek a nép érdekében. Mert ez nem a nép (szegények - középosztály érdeke), ez annak az érdeke hogy mire mi nyugdíjasok leszünk úgysem lesz miből kifizetni, de így legalább nem is lesz kinek, mert nem fogjuk megérni azt a kort. (ha nem mehetünk oda ahoz az orvoshoz akiben megbízunk akkor egyáltalán nem fogunk orvoshoz menni, így hamarabb meghalunk és no nyugdíj)!!!!!!!!!!!!!!!
bocsi ha valakit ezzel megsértettem, de én ezt gondolom

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika teljesen igazad van. Én egyetértek veled. Szemétség működik ebbe az állítólagos demokráciában.

A heim pálba járunk kezelésre, már írtam van egy hemangiómája a jobb combján belül. Igyekszünk neki eltűntetni, csak elég lassan megy. Nem szeretném ha később gondja lenne ebből.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Nszoke!

Mi az a hemangioma?

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia!
Én sem tudom miaz a hemangioma!Szerintem nekünk még nem is mondtad,hogy van nektek olyan!
Hogy kezelik?
Vendég
 


Mamy, miért adsz már Gesztinek gyümölcsöt és főzeléket? úgy érzed, hogy nem elég a tejed? tudod, 6 hónapos korig az anyatejes babáknak nem kell más, még víz sem.
én tegnap vettem Elcsónak k. drága Hipp babateát. köszöni szépen, nem kéri. akkor pedig marad a víz. én arra szeretném rászoktatni, nem a cukros ivólevekre (bár a teában is van, de ezt csak itthon vettem észre... :x )
igen, Nszoke, mi az? :roll:

K.
Kép
klauszka
 
 


Tűzfolt, nem tudom máshogy elmondani.

Olyan mint egy szemölcs de jóval nagyobb, duzzadtabb és vérrel teli, de már egyre kevesebb a vér benne. Fagyasztják a Heim Pálba, mert nem akarják lézerrel leszedni mivel elvileg eltűnik magától, ha meg mégsem akkor jöhet valami kisebb beavatkozás.

Bárány ti mindig kijöttök anyuddal? Mármint az együttlakás nem gáz?
Mi ugy összevesztünk a kisebb szúrkálódások miatt, hogy költözünk de hogy hova és miből még nem tudom, de nagyon gyorsan...az biztos.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Tűzfolt: a páromék családjában csak 1 nagy piros folt van sokaknak, a páromnak pl. a tarkóján, a keresztlányunknak az arcán volt olyan fura, de neki már olyan barnás lett és fakul.

Nszoke
a párod mikor jön haza, csak azért kérdem, hogy a költözéssel megvárod v. már olyan mérges a helyzet hogy megoldod valahogy egyedül is. Vagy esetleg anyukáddal nem lehet leülni beszélgetni?

tea: én az utóbbi időben natur adom neki a filteres baba teát, néha rakok bele neki sio gyümi levet,

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szio!

Ez egy kicsit másabb tűzfolt, mert ami a párodéknak van az olyan barátibb. :)

Anyu: persze le lehet ülni beszélni, de közös lónak örökké túrós marad a háta. Összeférhetetlenek az elképzeléseink, a napi rutinunk és ez így már nem megy, mindenki csak morog az orra alatt.
Szeretem, imádom, de nem egyezünk gyerekneveléskérdésében sem...stb. ugyhogy változtatnunk kell. Megvárom hétvégén jön haza.Elmegyünk hozzájuk utána pedig lehet mégis megyünk spanyolba...? de innen el. Rövid időn belül.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Kicsit le vagyok maradva, dupla babázom két napja, most is csak beköszönök, majd valamikor jövök.

Puszi és jó éjt mindenkinek!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!
Nszoke,mi sem eggyezünk,meg!Nem,hogy mindenben,hanem szinte semmiben!
Én már öregebb vagyok nálad és megtanultam kussolni(nem mindig)!Nekem ebben a házban szavam nincs ,csak drága az albérlet...
Vendég
 


Jó reggelt!

Bárány én alapjáraton vagyok olyan hogy egyszerűen nem tudok kussolni, soha. Olyan szókimondó vagyok, hogy csak na.
Keresünk megoldást az urammal, egy ideig nem lesz könnyű, de ha jobb lesz anyagilag, akkor majd simán megy minden.
Remélem, mert én így nem tudok élni. Sajnos.

Na most megyek a Móriczra majd jövök. Cupp.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Klauszka!

Igen, azért adok neki kiegészítést már most, mert sajnos úgy veszem észre, hogy nem elég neki a tejem. Nagyon aggódom hogy szépen fejlődjön, mert az átlagnál kisebbnek is született, (2750 gr, 52 cm) igaz ezt már bőven behozta (6200 gr, 64 cm) de az utóbbi 2-3 hétben alig gyarapodott, össz kábé 150 gr-t. Esténként mindig kevesebb a tejem mint amennyit igényel, ezért ilyenkor kap sinlacot. Napközben pedig üveges kaját (egyelőre), többnyire gyümipüréket. Tegnap nagyon ízlett neki az alma-őszibarack teljes kiőrlésű rizzsel, majdnem a fél üveggel megette. Ma kapja a másik felét. Egyelőre ilyen ízpróbán vagyunk, hogy mi jön be neki és mi nem. Aztán természetesen én is csinálok neki majd püréket, először sütőtököt, aztán ha eszi akkor teszek bele pici krumplit, almát. És tejcivel higítom, remélem lesz annyi...

Bárány, Noémi!
Sajnálom, hogy ilyen rossz viszonyban vagytok anyukátokkal, mármint ami az együtt lakást illeti. Én viszont teljesen egyedül vagyok, Anyukám 12 éve meghalt. Csak a Páromra számíthatok, és az ő szüleire, akik tündérek, nagyon szeretem őket, és ők is engem, kezdetektől fogva. Olyan igazi jó szülők, és a Párom valószínűleg ezért olyan kiegyensúlyozott és normális (!!!) pasi. De hát a nagyszülőket sem lehet folyton rángatni, elég messze is laknak. Anyósom ráadásul még dolgozik.
Szóval nekem sem könnyű. Csak azt tudom mondani, örüljetek, hogy még él Anyukátok...

Kép
mamy
 
 


Bárány!
A betegségek, gondok topikon van egy lány aki a kislányáról tett fel 3 videót, segítséget kérve.
Nem akarom őt már ezzel "macerálni" de képzeld, én még mindig nem tudom megnyitni a videókat!
Neked hogyan sikerült?... Én ha beírom a címsorba, akkor üres fehér lap jön elő, nem történik semmi, még a videa.hu sem indul el. Még hibaüzenetet se kapok.
Érdekelne a dolog, lévén hogy nekem is lányom van.
Köszi!

Kép
mamy
 
 


Szia
Mamy
Elmentettem,és VLC Media Player-el lejátszottam
Vendég
 


Mamy Bárány!

Kíváncsivá tettetek azzal a másik topicos kislánnyal, elmentem elolvastam mindent de a fránya videot én sem tudom megnézni. :evil:

Media Playerrel??????? HOgy?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Avval nem megy!!!!!
Hanem VLC media player!!
Vendég
 


Sziasztok

Mamy
a babód nem is volt olyan kicsi, az én kis Ákoskám igaz hogy nem sokkal, de egy picivel kisebb volt ő 2670g-al és 49cm-el született.

Képzeljétek
27-én kezdődik a tesóprojekt, ekkor kezdem szúrni magam - és szigorú diétára fogtak a cukrom miatt, a dokibácsinak nem tetszettek az értékek.

Na majd még jövök, mert most már illatfelhők vannak mellettem (a gatyóban) úgyhogy sietnem kell.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Bárány!
Hát lehet, hogy most nagyfokú számítástechnikai analfabétizmusomról teszek tanúbizonyságot (na ezt jól megfogalmaztam...) de halvány fogalmam sincs, mi az a VLC media player, és továbbra sem sikerül megnyitnom a linkeket, sőt még elmenteni sem, mert magát az oldalt menti le (ahol a címek vannak, azaz a babanetes oldalt).
Na mindegy, feladom.

Kép
mamy
 
 


Erika szurkolok neked vagyis nektek,remélem minden simán és gyorsan megy majd.
Nem szeretném ha le kéne mondani a tesóról.


csajok ma nincs akkora forgalom itt.

Mivel Zsebi 2szer 10percet aludt most össze is esett és alszik mint a bunda. A férjem hazajön a jövőhéten és megyünk albérletbe valamerre, vagy megyünk vissza spanyolba. Nem tudjuk a pénztől is függ.

Pusszancs.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Erika, drukkolunk!!!
Nszoke, biztosan az albérlet a megoldás?

K.
Kép
klauszka
 
 


Klauszka szia!

Te tudnál jobbat? Mert maradni igencsak nehéz.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Erika!!!

Most olvasgatom ezt az oldalt...hát nem semmi, ennek a szegény asszonynak meg főleg-és mostmár értelek téged is hogy mi mnenyibe kerül, meg milyen bonyolult.

Én azt hittem eddig bemész elmondod miért jöttél és boldogan jössz ki, de hogy ez ekkora tortura....

SokosoksoksoksoskoksokssSOK!!!!SIKERT nektek!!!!

http://www.lombikbaba.hu/index.php?opti ... &Itemid=42

nem tudom beadja e így az oldalt -remélem.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


És be. Szóval számomra ez borzasztó történet... meg a többi is...van happy and is, na de ez a sok szomorúság...

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Én is elolvastam ezt az oldalt, amit Noémi tett fel.
Valahol ismerős annyiban, hogy mi is így kezdtük, bár nekem nem volt hormonkezelésem olyan fiatalon, (ez nem derült ki, miért volt ennek a lánynak), és tartós párkapcsolatom is viszonylag későn lett, amiben már vállaltam volna gyereket is. De a sikertelen próbálkozások, kezelések, ismerősek.
Hálát adok a sorsnak, hogy nekem viszonylag könnyen sikerült, az első inszemináció eredményes volt, mert végülis velünk teljesen rendben volt minden. Egyedül az én bal petevezetékem nem jó (elzáródott) de hát a történetből is látszik, hogy egy vizsgálat nem vizsgálat, lehet ha most megcsinálnák az átjárhatóságit, akkor egész más eredményt hozna. Most már mindegy, a lényeg hogy itt van a gyönyörű kislányunk, és ismeretlenül is, azt kívánom ennek a lánynak, hogy neki is adja meg a sors ezt a csodát.
EGyébként mikor megláttam a címet, elcsodálkoztam, ("Gesztenye története") először azt hittem, happy end lesz a vége, és a kislányát is Gesztenyének hívják... Már meg is fordult a fejemben hogy írok neki....
Szomorú lettem. :cry:

Kép
mamy
 
 


Jaj de szétszórt vagyok, természetesen Erikának is nagyon sok sikert kívánok az induló "babaprojekt"-hez!!! :wink:

Kép
mamy
 
 


Mamy amúgy azért kerültem az oldalra, mert egy ismerősnek ott van a története: Bernie és a hármasikrek címmel, de tegnap beleolvasgattam, s a Gesztenyéset én is miattad néztem meg.
Azt hittem van még egy édes kis Gesztenye, de sajnos neki nem sikerült...egyenlőre.
Viszont én szeretek ilyesmit (inkább sikertörténeteket)olvasni, ezért nézelődtem.

Na ma már rendberaktam a fiókokat, most meg gondolkozom hogy menni kéne valahova (amíg ilyen jó az idő) de egyedül nincs kedvem...

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Noémi!
Hát igen, a sikertörténeteket én is jobban szeretem...
Remélem, hogy azért előbb-utóbb összejön a lánynak.
Voltatok sétálni? Elhiszem hogy egyedül nincs kedved. De gondolom Málnának volt kedve menni.
Tényleg, ilyenkor Málna mit csinál, amikor te a házimunkát végzed? Elfoglalja magát? Miket játszik? És úgy összességében hogy néz ki egy napja? Érdekelne már ez a kor is amiben ő van, az 1 éves kor körüli.
Geszti már nagyon gyúr hasra :lol: mindenki azt mondja hogy 1-2 hét és felül. :shock: Jövő héten veszünk neki járókát, olyan hálósat amiben kapaszkodó is van. Ma voltak itt a barátaink és nekik már nagy gyerekeik vannak, ők mondták hogy az milyen jó mert ösztönzi a felállásra, a próbálkozásra. Persze a felállás még odébb van, de felülni is jobban tud ha kapaszkodik.

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Most mentek el anyósék előszülinapoltunk, mert nem érnek majd rá akkor, de nem is ezért írok most.

Hanem mert nagyon izgulok, tegnap Balázs belázasodott, 38,5 volt, kúppal lement, aztán pár óra múlva megint vissza. Ma elértük a 39,3-at, beszéltem a védőnővel, azt mondta, vigyük a Heim Pálba. Félek, hogy i van, mert egyébként más tünete nincsen.Most alszik, amint kel, indulunk. Szorítsatok.

Kép
zsutita
 
 


Félsz hogy mi van? Mert ott csak egy i betűt látok.

Minden rendben lesz ne pánikolj, sejted ez mi lehet?
Nekük már elősfordult kétszer, hogy csak láza volt semmi más 2-3napig aztán semmi, de nekem erre azt mondta az orvos valami baci és a szervezet védekezője azonnal be is indult. Szerintem ne aggódj, mert azt Bazsika érzi, és az nem jó neki.

De drukkolok és küldjük a gyógypuszi hegyeket.

Viszont igyon!!!! IGYON IGYON, SOKAT! Azt figyeld!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Zsutita már el is indultatok?

Mamy neked este válaszolok.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Meg kell hogy mondjam kicsikét elveszitettem a fonalat...
Magyarul nem tudom,hogy miről beszélgettek!
De azért itt vagyok,most jöttünk meg a sétából,még mindíg nagyon szép idő van!
Minden irományomat vissza kell olvasnom,és utólag veszem észre,hogy rengeteg betűt kihagyok.
Tanárnéninket kérdem,lehet hogy én vagyok a diszlexiás?

Milyen történetet olvasgattok?és hol? Nszöke írta?
Engem sem haggyatok ki semmiből!!!
Vendég
 


A VLC media player ingyen letölthető!Ha beütöd a startlapon a google keresőbe,letölthatő ingyen
Vendég
 


A schöpf-méreis archívumba találtam egy anyukát, aki koraszült hármas ikreket, s írtam neki privit, mire ő megadta a helyet ahol a történetét részletesen olvashatom, erről beszélgetünk.

Azt a linket feltettem. S olvasgatunk egy csomó mindent, s mivel találtunk egy Gesztenyés történetet azt hittük happy and lesz, de nem csak az volt "fontos" belőle hogy Gesztenye.

Amúgy akivel beszéltem övé a Berni és a hármasikrek című történet, naygon szép és szomorú is.

Nagy a dilemma csajok, ezzel a költözéssel, a kényelmen kívűl semmi nem tart vissza, na meg a pénz. Nem tudtok valami olcsó albérletet? vagy valami szociális megoldást? mint az anyaotthon (igazából azt sem tudom mi az, de hallottam már róla) valamit, ami nem nagy, együtt lehetünk és olcsó, na meg nem egy patkányzug.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


bárány ilyen későn :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ez nem jellemző rád :)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: