Új privát üzeneted érkezett!

VAN MÁR FELIRATOM NEKEM IS!!!!!!!! :D :D :D :D

Szilbee!
Dobnék de apa minden hétfőn elcseni a fényképezőt mert most mániákusan fotóz és videóz vele,így nekem nem marad semmi!
Multkor is itthon felejtette és így gyorsan fölraktam a képeket róla erre közölte hogy ne csináljam mert voltak rajta videók is és azok így letörlőttek azóta nem kaptam a kezembe a gépet :D
És már tudom a karácsonyi ajándékát is ami egy normális videókamera lesz,és akkor enyém a fényképező :D :D :D :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Szilbee! A vonalzód alapján kb. az én kicsi fiam 1 éves születésnapja körül fogsz szülni! :D

Csajok! Köszönjük a dícsérő szavakat, higyjétek el, tiszta szerelmes vagyok a fiamba! Sokszor úgy is szólítom, hogy szerelmem! Hál'Isten Balázs jól türi a puszikat, amit az oldalára, nyakára, hátára adok, azokért egy nagy nevetés a jutalmam. :lol:

Hát, mi szeressssük a meleget... Szerintetek hülye ötlet egy féléves gyerekkel 3-4 napos nyaralásra menni? Csak szervezés kérdése, nem? Meg úgyis az első után fogjuk tudni, hogy mit és hogyan kellett volna. De akik már voltak így, egy-két jótanácsot szívesen fogadnék!

Katlina! Remélem, hogy szerdán nagyon jó híreket kapsz Balogh dokiéktól. A 3D- s ultrahangon sem derült ki a baba neme?
Szerintem a babakocsiról már csak használat közben derül ki, hogy jól döntöttetek-e. Mi megvettük a PegPeregot 74 ezerért, de elég nyiklik-nyaklik, meg sajna hiába városi kocsi, akkor sem ezekre a járdaaszfaltokra tervezték a kis kerkeivel. Érdekes, mióta a babakocsit tolom, azóta vettem észre milyen síralmas állapotban vannak a járdák.

Ildi! Régebben már írtam, hogy amikor elkezdtél ebbe a fórumba is írni, és párom meglátta a vonalzóidat rosszul lett! :shock: Halkan megjegyezném, hogy még Balázs születése előtt ő is három babucit szeretett volna. Most úgy tünik egy bőven elég. :wink: Bár a múltkori három vonalzóm elég félreérthető...

Na jó éjszakát mindenkinek!

Egy-két friss "húsi" feltünhetne már itt a fórumban, lassan kifogyunk a kismamákból. :cry:

Üdv!

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Én vagyok itt egyemlőre friss kismami. Be kell érnetek velem. :wink: :) Ismerel még egy-két szolnoki kismamit, de majd szerintem akkor írnak ide, mikor már túllesznek a kritikus 12. heten.
2007. nov. 18-19-re vagyok kiírva. Mivel császáros leszek, így bizti hamarabb születik. Legalább nem egyszerre lesz a szülinapunk (nekem nov. 19-én van)... és ha nagy mákom van akkor nem is nov. 13-án a névnapomon... :lol:
szilbee
 
 

 
 

de a neme megvan Robikánk lesz!!!!!
Hát a baba járgánynak jó nagy kerekei vannak mert itt nálunk sem rózsásak az utak és járdák!így tudatosan nagykerekű kocsit vettünk,de a többi úgy is haszálatban derül majd ki

Kép

Kép
katlina
 
 


Olga!
Már akartam kérdezni, hogy nehéz egy skorpió bébivel vagy ez nem jellemző??

Katlina!
Márkára milyet vettél? Így rá tudok keresni a neten, hogy milyen is!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee! Bocsi-bocsi, te tényleg itt vagy nekünk, mint friss kismama... :oops:
Hát akkor novemberben lesz mit ünnepelni! :lol:
Az én nagy fiam nov.16-án született. És hát nem tudom minek köszönhető, de nagy vonalakban: borzasztó társas lény. Nem elég, hogy egésznap az ölemben van (szó szerint), de mellette mindíg ki kell találni valamit, állandóan udvarolni kell neki. Mostanában az éjszakák elég jól alakulnak.

Katlina! Neked is bocsi, ha már írtad, de az agyam olyan mint a szívacs... amit ép kifacsartak...

Na befejezem ,mert ordít a gyermekem az ölemben...

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Én is ilyen voltam bébinek! :? Csak én még aludni se aludtam éjjel. Szép kilátások... :lol:
Megadnád, hogy hány órakor született? Megnézném az aszvendensét is!
szilbee
 
 


Baby Top slaro!
Olga Semmi baj én is ilyen vagyok,megkérdezek valamit és párhét után úgy kérdezem meg megint mintha nem is tudtam volna róla,apa ezen már csak rötyög :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Kép






szilbee!
Ugyan ez csak nem ez a szine

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Szilbee!
Habár engem nem kérdeztél, én is körbe vagyok véve skorpiókkal. Gréti is az, és a férjem is az.
Az igazi nő horoszkópja az skorpió. Ez ránk abszolút igaz is. Imád öltözni, tükör előtt billegni, táncolni, magát kencézni, magassarkúba topogni, szóval mindent, amit egy IGAZI NŐ. Bébinek olyan volt mint a kis Balázs, éjszaka fent volt 15-20 szor, ezt mindig szopival oldottuk meg. Napközben sem aludt sokat, nagyon szerette, szereti a meséket, dalokat, szinte egész nap vele foglalkoztam. Akkor semmi gondja nem volt, egyébként nem sokat sírt, inkább a homlokát ráncolta, ha valami gondja volt. A mai napig is szokták produkáltatni, hogy nézzen csúnyán, mert haláli!
Most már nagyon anyáskodó, rászól a többi gyerekre, nem kell félteni, ha a sajátjáról van szó... Nem kell vele szégyenkezni, tisztelettudó és állandóan csacsog, az agya mint a szivacs, habár inkább neki van igaza. Mi sok mindent ráhagyunk, gondolok itt arra, ha kell neki valami inkább odaadom, de addig sem visít. Nem hisztis, bár sztem ez nevelés kérdése. Többnyire. Érzékeny gyerek.
A skorpiókkal nem érdemes vitatkozni, mert nekik van igazuk, sajnos... Nem, mert állítják, de az esetek 99%-ban úgy is van. Nagyon racionálisak, mindent mindig megjegyeznek, ezért nem érdemes valamit felhánytorgatni, mert úgyis tud trónfolni olyannal amit te már réges régen elfelejtettél!
Szóval dióhéjban ennyi, aztán majd kiderül. Ja, Gréti aszcendense bak.

Ildi!
Még egyben?
Hogy bírod ezt a pokol meleget?

Katlina!
Jónak tűnik a babakocsitok. Nálunk is szörnyűek a járdák, és tényleg nekem is csak akkor tűnt fel, mikor autóról babakocsira váltottam.

Na sziasztok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
Mintha a saját jellemzésemet olvastam volna. :D Ezt a vitázós dolgot a páromnak is el kéne mondani, ha elfogadná, hogy nekem van többször igazam, lehet kevesebb gondunk lenne. :wink: :lol: :lol: Nehéz eset egy kos meg egy skorpió egy csárdában! :shock: :oops:

Katlina!
Nagyon jónak tűnik! Majd kipróbálod, aztán 3 hónap múlva megkérdezem, hogy mennyire jött be nektek. Te leszel a tesztalanyom! ;)
szilbee
 
 


Ok,szilbee válalom :D :D a tesztelést :D

Az egyik rokonunknak is skorpió babája van és teljesen ráillik a kép amit olvastam :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!

Nagyon kafa a járgány! Jó strapabírónak látszik!

Judit!
Jól bírom a meleget, mert a házban elviselhető az idő. Reggel, vagyis délelőtt kinnt voltunk Imikével homokozni, de aztán bejöttünk.
Ez a meleg nagyon kutya, mert megzavarja az embereket!

Balwin!

Te hogy bírod az időjárást?

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


szisztok!!

Azért ne feledkezzetek meg mi is vérbeli skorpiók vagyunk!!!!!

Pontosabban a kislányom meg a párom :?

Hát elég nehéz természetű mind a kettő

Ildikó holnap küldesz egy sms-t ha jösz NST-re

Katlina ha akarsz talizni akkor neked is elküldöm pirivibe a számom?! OKÉ? de azért írj!!

Ildi pont hétfőn voltam Katival együtt kitárgyaltuk hogy az ő fia egyel alattam járt a suliban mert egy suliba jártunk:-D Meg mondta hogy már nagyon izgul hogy mikor fogsz végre szülni:-D

Nah de várom az sms-t
puszika mindnkinek

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

A skorpó jellemzés sterintem is találó, bár még van amit az én fiam még nem produkál. Viszont iszonyat akaratos... És a homlokráncolás is játszik nála! :) Szerencse az éjszakai alvás kezd beállni, 3 hete áttetük a saját szobájába, tegnap éjszaka például már csak 2x kelt fel. Kisebb korában képes volt ő is 20x felkelni. (Na jó talán 10x). Balázs is szereti ha énekelek neki (vagy csak az ijjedtségtől hallgat el :)), most az "Egy boszorka van..." a kedvence.

Katlina! Jól néz ki a kocsi! Nekem a színe is nagyon tetszik, tudom a tiétek nem ilyen. Adódik a kérdés: akkor milyen színű?

Szilbee! Szóval Balázs 2006. nov. 16-án reggel 8.55-kor jött a világra. Párkapcsolatról csak annyit, hogy az uram is és én is kosok vagyunk! :lol:

Na üdv!

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kép Apa megetette babucit :)

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Akkor nyilas az aszcendense. :)
Hogy lehet egy babának ekkora hatalmas fekete szeme. :shock: :lol: Fantasztikus!
szilbee
 
 


Hát gyönyörű ez a gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Csupaszem :D :D

Bernadett küldöm a számom,délre megyünk,após visz,küld el te is és akkor ha végeztünk megcsörgetlek


megérkezett a vihar,lehet hogy Ildi már nem is megy holnap nst-re :?: :!: :D
A párocskám mondta hogy Dunaújvárosban az építkezésen akkora vihar volt hogy a nagy elemeket felkapta a szél és attól féltek hogy nehogy a kocsira essen,tiszta horror

Kép

Kép
katlina
 
 


Ja a kocsi szineEgyrésze tiszta kék,amúgy meg vjszín és a kockák keretei kékek(hát ezt most jól megaszontam :oops: :lol: )

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok :)

Én is bízom a Bergon babakocsiban, remélem bírja majd a strapát. Igaz, hogy a 36m2-ünkbe kissé nagyocska :lol: , node sebaj. Ellesz a gangon :mrgreen:

Ildi, úgy tűnik berendeztük a babaszobát végre :D Ma hozták a még hiányzó bútorokat, holnap meg nekiállunk édesanyámmal a babaholmik kimosásának. Lerángattam ide szegénykémet :) Mellesleg már össze is zörrentünk, mert nehezen viselem, ha nálam akar takarítani :D Tök másképp csináljuk.
Nyilván fiatalabbnak néztek a kórházban :) 3 darab gyerkőc nem riasztó, inkább azon döbbenhetett meg, hogy 30 éves korodig “produkáltad” Őket :wink: :lol: Ritka dolog ez már manapság asszem... (közben gördítettem tovább, és látom, hogy Szilbee is ezt írta :oops: Nah, azé már nem törlöm ki :) Mármint a szövegemet :) )

Judit, megnéztem volna Gréti Cora-s jelenetét, édes lehetett :D
Én is kb. 25 fokig vagyok hitelesítve, nehezen tűröm a meleget. 35 fokban már nem tudok hova levetkőzni :)

Szilbee, szerintem a Hanna nagyon szép név! Egyéb ötlettel nem tudnék szolgálni, én mindig is Luca-mániás voltam :oops: :lol:

Katlina, jó masszívnak tűnik a kocsitok, és – nem mellesleg – jól is néz ki :)

Ildi, naon szarul tűröm a meleget, főleg, hogy fel akartam venni valamelyik tavalyi nyári ruhámat, és egy sem (!) jó rám! Még azok se, amik jó bővek voltak :( Szóval farmerben kissé befülledtem :?

Olga, akartam már írni, csak még nem tettem :lol: Balázs baba szerintem abszolút rád hasonlít, nem? Már csak azokból a képekből kiindulva, amin te is feltűnsz nagyobb darabokban :D Egyébként irigylem a sörényedet :wink:

Voltam ma dokimnál, utoljára, már csak a kórházban lesz jelenésem ezentúl. KisLuca szépen növekszik, és MEGFORDULT :D
Ildi, hétfőn – ha még egyben lesztek... - nem mész NST-re? Mert én igen :)

Én is feliratozódtam végre :D

Szép estét mindenkinek
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Katlina! Balwin!

Üdv a nagypocakú klubban!

Remélem hátfőn már nem kell mennem nst-re, mert addigra már szeretnék megszülni!

Olga!
Csupa szem ez a gyerek!Gondolom apa nem sokszor szokta etetni, vagy éppen gyakorló üzemmódban van?

Betti! 7-re megyek nst-re, ha addig ........már tudod.
Ugye milyen klassz csaj Kati? Én nagyon bírom!

Holnap, ha még tudok, írok!
Csá mindenkinek!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Harangózónéról tud valaki valamit mondani a hetényiben szülésznő :?:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Még hogy a gyerköc rám hasonlít! :lol: Ha épp nem lesz az ölemben töltök fel képet az apjáról és a bébiről ... Ikrek!
Igen, az apa első etetése volt. Tegnap bébi megkóstólta a sütőtök-almát és nagyon eszi! Úgy örülök neki!

Judit! Gratula, hogy ügyes kislányod megfordult! Csak mostmár ne tegye...

Katlina! Feltétlen írd meg, hogy mi volt ultrahangon! Nagyon remélem, hogy 3D-n félremértek benneteket.

Na ennyit bírt a bébi. Úgy tünik szép meleg napunk lesz ma is.

Üdv!

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ildi!! Írjál, mi van veled!!

Katlina! Te is számoljál be az UH-ról!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


délre megyek,kb.3-ra érek haza utána úgy is írok,de már most tűkön ülök

Kép

Kép
katlina
 
 


A képek összehasonlításképp. Szerintem tiszta apja a gyerkőc.

Kép Már tudunk gitározni Kép Apa és bébi Kép Nem valami fényes...

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga! Szerintem meg nem :lol: !

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Lehet, hogy nagyon hasonlít rá, de a szeme méretét és a szemöldökét tőled örökölte, a színét meg az apjától. Szerintem a legjobb dolgokat örökölte tőletek, azért ilyen szép!
szilbee
 
 


Még mindig semmi!

Visszatapsoltak a jövő hétre!
Balwin, te hétfőn mész ugye?

Katlina izgulok értetek!

Betti, olyan jó volt találkozni veled. Szemtelenül fiatal vagy! :wink: :P

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Olga!

Lehet azért nem látjuk annyira a hasonlóságot apa és fia között, mert a pici még nem borotválkozik!? :wink: :lol:

Merrefelé latok,ha jól látom ti is kertesben laktok.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


ILDI!!! :lol: :lol: :lol:
Említettem már, hogy jót nevetnék, ha kihúznád a 40 hétig?? UH-ra mikor kell menned? Zobokiról mi hír van?

Lányok!! Valakinek megvan mp3-ban a Fürke róka lábak?? Ha igen, küldje már el nekem!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri!

Zoboki él és virul, most találkoztam vele, ügyeletes volt. Én is jót nevetnék negatívba, ha kihúznám 40 hétig. :lol:
Asszem kazin megvana Vukk!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Nos minden rendben van!!
És abszolut nem adnak az orvosok a 4d-és ultrahang adataira,mert nézte a papírt és nem értette mért ilyesztettek meg :!: ,mert hogy a fej és törzs adatok jók addig nincs gond,nem lesz hosszú babánk így jellemezte

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Ezek igazán jó hírek! És tényleg fene a szájukat, hogy ijjesztgetnek!

Hát igen a mi Bettynk rendkívül fiatalka. Én is meglepődtem anno.

Ildi! Sajna nem kertesben lakunk, hanem az állomásnál 4 emeletesben. A kép anyósomnál készült Szandán.

Szilbee! Köszke, soraidtól hízott a májam... :lol: Igazából rosszul esik, mikor azt mondják tiszta apja, de szerintem is őrá hasonlít. Na, de mindegy, a lényeg, hogy a miénk! :D

Üdv!

:cry: Senki sem vette észre, hogy ma vagyunk félévesek. :cry:

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Én is meglepőttem Betti azt hittem idősebb vagy,most akkor tényleg hány éves vagy?! :D (mondjuk én beszélek a 23évemmel :D )

Kép

Kép
katlina
 
 


sziasztok

hát én is örültem hogy ilyen nyugis nap volt s tudtam veletek találkozni:-)

az igazat bevalva 19 éves lesz most júni 4.-én :D szóval a korom nekem is meg van csak nem látszok ennyinek:-)


Olga!!!

nagyon boldog félévet kívánok nektek. Jól meg nőttetek már most volt szinte hogy szültél:-)


Bettike ma extra nyügis nem tudom mi van vele :cry:

Ildi szerintem amugy szombaton fogsz szülni
Tudod miért? Azért hogy pont ne tudjalak meglátogatni. TÉnyleg amugy beengednél hogy nézhessem ahogy születik a babóca?

sok puszi mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Olga!
Mentségemre én még ma csak most jutottam el a gép elé......

SOK BOLDOG FÉLÉVES ÉVFORDULÓT!!! :D


Tényleg rosszul esik az ember-lányának ha azt mondják a babára hg tiszta apja.....ez nálunk is így van.... :cry: bár én látom hg néha úgy fintorog mint én,meg NÉHA a szeme is olyan......de hát aki ritkán látja nyilván jobban ítéli meg :? :oops: :oops: mi....
Ez új kép rólad? a másikon van szőke a hajadban?...

Van valakinek női gyermekorvosa? Vagy úgy általában kire esküdnek a városban??? Szeretnék másikat!!! :x

fanna3
 
 


Olga, mi is Szandán lakunk.

Katlina, Betti még nálad is szemtelenebbül fiatal.

Betti, ha benn leszel, nézheted ahogy szenvedek, bár a férjem azt mondta, már annyi ismerősöm van a szülőszobán, hogy ő már oda sem fog férni.

Fanna, miért pont női gyerekorvost keresel? Nekünk az van, én meg vagyok elégedve vele, de Zsíros Éva a szecskán rendel.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Balázs nagyon sok boldog féléves szülinapot kívánok!

Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Fanna!
Mi épp most váltottunk gyerekorvost Leventének. (Orosz Ágnes a Mórán rendel) Én még nem láttam, de párom meg van vele elégedve. A homeopátiában is jártas és állítólag csak akkor ír fel antibigyót, ha arra tényleg szükség van.
szilbee
 
 


Oké! Köszi Nektek!

Szilbee!
2 napja a neveteken gondolkozok....este jutott jó az eszembe de nem írtam fel:( és így képes voltam elfelejteni....de még gondolkozok!

Szilvási Lea, Flóra,Dalma, Magda, Blanka

Szerintem a Hanna sem lesz komolytalan ha felnő és nektek bejön!

A fiúkat kicsit később........:)

fanna3
 
 


Én még a Johannával cstlakoznék,és akkor lehet Hannának becézni de amúgy a Johannát egy komoly névnek tartom!

Kép

Kép
katlina
 
 


Fanna! Katlina!
Köszike hogy így agyaltakok rajta. :D A Blanka a párom egyik nagy kedvence... el is felejtettem már. :oops: Majd felvetem neki, hogy tetszik e még.
Azt mondja, hogy most azt érzi lányunk lesz. Leventénél bejött a megérzése, így rábízom magam... Nekem gőzöm sincs. :shock: :roll: :oops:
Felvetem neki a Johannát is, de szerintem ő bizti ragazkodni fog a Hannához.
Ő alapvetően azokat a neveket szereti, amiket a suliban nem lehet kifiguráni... bár szerintem ilyen név nem létezik... :roll
: :lol:
szilbee
 
 


Ildi ma még nem jelentkezett!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Én is pont ezen agyaltam!! :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!
Egyben vagyunk!Még!
Egész éjszaka azon izgultam, hogy ne reggelre szüljek, mert Kati és Zoboki egy tervezett császárt vezetett le, így egyikőjük sem tudott volna ott lenni nálam.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
Szerintem ilyen esetben a programozott császár szokott csúszni és első a normál szülő. Legalábbis mikor engem császároztak, akkor Mosonyi doki 3-4 órát késett egy normál szülés miatt. Baromi unalmas volt ott várni rá (szappanoperákat adtak a TV-ben :twisted: ), de tudtam, hogy valakinek nagyobb szükség van rá.
szilbee
 
 


Szilbee!
Én erre nem is gondoltam, de már mindegy is, mert Katinak már csak én vagyok kismamija, kai még nem szült meg ebben a hónapban.

Nagyon mozog már a babucid?
Majd én is gondolkodom a néven :roll: .

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


sziasztok!!!

Szilbe-nek igaza van, a programozott szokott csúszni. Volt valamelyik nap egy anyuka akinek tervezett volt a császár és vagy két anyuka be került elé a műtőbe:-S szegényt mi is sajnáltuk.

Képzeljétek, ma elvágtam az első köldökzsinórt és be álltam lepényi szakba!!!! TUdom ez nem nagy szó de én úgy féltem, meg annyira izgultam hogy nagyon, remegett mindenem!!!
De nagyon tetszett:-D

Mondom én hogy szombaton fogsz szülni, Ildikó, csak azért is hogy ne tudjalak meglátogatni:-D

puszika mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Betti én már nem is tudom, hogy reménykedjek-e abban, hogy előbb szülök.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: