Új privát üzeneted érkezett!

Hello csajszikKép

Tegnap nem voltam túl jól, be sem kapcsoltam a gépet... Néha rámjön a félsz, hogy mi van ha már nincsenek is bent, hisz én nem érzek semmit. Eddig azért néha fájdogáltak a p.fészkeim és azt jelnek tekintettem; este mikor hason aludtam rossz volt, most már az sincs, stb.
Ami picit nyugtat, az a tegnapi napom, amikor is olyannyira hulla voltam, hogy csak feküdni voltam képes. Állva el tudtam volna aludni, az óráimon majdnem meg is tettemKép Talán tényleg folynak bent az események és felesleges izgulnom. Ja és előjött a reggeli émelygés. Semmit nem kívánok, csak akkor tudok enni valamit ha már annyira éhes vagyok, hogy lefordulok a székről... Persze ma ezek teljesen elmúltak, úgyhogy megy a folyamatos kombinálás megint rendesen. Na, majd megtudjátok ti is!!KépKép

HajneszKép Megnéztem a képet! Én annyira érzem, hogy ez a te hónapodKép A cicim nekem sosem fájt, vagy feszült, most sem. Amit én éreztem az a görcsök (mint ha meg akarna jönni), meg a p.fészkem fájt. De a végén már az sem. Sőt, nekem is kijött 1-2 patti, még ki is kiabáltam a fürdőből az uramnak, hogy a francba (az is lehet, hogy csúnyább szót használtam?Kép) ez a menszi jele. Azóta ez sincs.
Majd mindjárt írok a tanf.-mal kapcsolatban privit, de nagyjából ugyanaz a véleményem a tyúkról mint nekedKép

LavyKép Neked mik a tüneteid? Nekem amit fent írtam. Te mit érzel? Hogy vagy? Te mennyi MagneB6-ot szedsz?? Mikor mész megint??

StellusKép Szuper híreid vannak!!!Kép Mindig elérzékenyülök, hogy hogy szurkolsz nekem, hogy hogy szurkolunk egymásnak így ismeretlenül isKép Köszönöm és ugyenezeket az érzéseket kívánom amik nekem vannakKép Addig is ágyazgass a bébiknekKép!

WishKép Ha a papírotokon rajta van, hogy inszemre alkalmas, Dévai nem csinál lombikot, amíg nincs meg a 6 inszem. Azt jól olvastam? Neked még nincs átjárhatóságid? Valszeg az lesz az első. Attól sokminden függ. Ha rendben vagy, indulnak a stimuk az inszemhez. Ne izgulj, nem fog felesleges vizsgálatokat csinálni és az időt húzni. Igaza van Png-nek, az inszem azért humánusabbKép Én sajna a 2. után totál nem láttam értelmét és asszem a doki sem, de nem tehetett mást. Ezért kértünk új andrológiai szakvéleményt. Egyelőre örülj, hogy így alakult, ez jó hír. Persze gondolom már tök türelmetlen vagy, kíváncsi vagyok miként vélekedsz DévényirőlKép. Mikor is mész? És hányra?

KavicskaKép Sajnálom, hogy ilyen durva PCO-d van, de ez most már sajna szinte népbetegség. A Dévai nekem is azt mondta, hogy az van, de nem olyan durva, és hála az égnek, nekem tüneteim sincsenek. De emiatt ne izgulj. Az tény, hogy ilyenkor a stimulálás nehezebb, mert félő a hiperstimu, vagy, hogy meg sem mozdulnak, de hidd el, látott ő már ennél cifrábbat isKép Mondd meg, hogy nem reagálsz a clostira és akkor mással próbálkozik majd. Én inszemkor pár szem clostira ugyanannyi tüszőt növesztettem, mint később a lombikkor brutál mennyiségű hormonokra. Kiszámíthatatlan. Te mikor mész hozzá?

KandiKép Nem semmi ami veled is történt..., de lényeg a lényegKép Most tervezitek a tesót? Csak az anyagiak miatt nem mész vissza hozzá?? Szerinted nem kevés nekem a napi 1 MagneB?

TimiKép Sajna ha indukció van, akkor kábé a 7. nap után tényleg szigorú UH van 2 naponta. Ez persze nagyon jó, mert odafigyel mindenkire, de nyílván Ceglédről (ha jól emlékszem?) ez valóban kevésbé kényelmes. (én szolnoki vagyokKép, mondjuk Pesten lakom). Ráadásul műtétek is vannak mindig, ezért várni kell. Annyit tudsz tenni, hogy nagyon hamar odaértek. Én a lombik stimunál már volt, hogy 7-re mentem (ugye SzanikaKép?) és így pikk-pakk lehet végezni. Mikor kezdtek?

Csajszik! Remélem nem kevertem össze senkit! Jó, hogy ennyien lettünkKép, persze tudjátok, hogy értem.
Megy a nagy drukk mindenkinek!!!

puszi
enigma
 
 


Enigma
Hát igen -nincs alkalmanként 100000.-...és hát,nem bizti,hogy ismét elsőre sikerülne.Ha kiszámolod 6-7 próbálkozás 6-700000.- +még becsúszó dolgok...+benzin a kocsiba stb.-inkább a már meglévő fiamra költöm.Akihez meg járok most(Tb-re)csak gyógyszert fizetem majd.Szeretnénk tesót,de rekeszsérvre most nagyon sok gyógyszert szedtem...és csúszunk.
MagneB6 vitamin 1db/nap szerintem kevés...2-3db szerintem ideális,ha nem görcsölgetsz,de nem vagyok orvos :-) !!!
pusza Kandi72

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Enigma! A fáradékonyság és az emélygés nagyon jól hangzik Kép Mi is erre várunk Kép
png
 
 

 
 

Enigma Kép
Örülök, hogy rosszul vagy Kép. Tudod, hogy értem Kép. Biztos ugrándoznak babók és az kavarja fel a gyomrodat Kép
Nem különös, hogy milyen fura dolgoknak tud örülni az ember néha?

HajneszKép
Te hogy vagy? Hullámvasutaztatod még a csemetéket? Beszéld meg velük, hogy ez egy olyan vidámpark, ahol nem kell kiszállni a menet végén, majd csak 9 hónap múlva, addig nyugodtan bulizzanak.

StellaKép
Mi újság az eszkimókkal? Mikor olvasztják ki őket?

Lavy Kép
Nálad minden ok? Semmi terhességi rosszullét? Annak is örülök ám, ha nincs Kép

Már túlléptem a "nem lesz lombik, de szomorú vagyok szindrómán" Kép. Most már tényleg örülök, hogy van esélyünk és nem kell rögtön a legdurvább beavatkozással indítani. Ha 6 inszem, akkor 6 inszem, bár nekünk jó lesz az is, ha egyből sikerül Kép. Mert csak vidámabb lettem, türelmesebb azért nem Kép. Babát akarok minél hamarabb.
A párommal azt a stratégiát beszéltük meg, hogy már ebben a hónapban sikerül spontán, úgyhogy bármit is beszélünk meg Dévaival azt már sajnos le kell majd mondani. Ha ez a taktika nem jön be, akkor az első inszemre hajtunk Kép

wish
 
 


Sziasztok!
Köszi a megnyugtató válaszokat,és hogy ilyen aranyosak vagytok!Nagyon jó látni ezt az összetartást,és már most sok erőt adtok nekem.
Ami azt illeti,nem tudom ,hogy szeretném-e ,hogy esetleg 6 inszemináción átessek,mert sajna nem vagyok anyagilag eleresztve,és azt látom,hogy a lombik sokkal sikeresebb.Na mindegy valahogy lesz,kezdjük azzal amivel muszály.Kép
Hajni!
Nagyon szorítok neked,hogy sikerrel járjatok!
És persze Enigma!és Lavy!
Nektek is nagy-nagy drukk!
Ma fele véremet lecsapolták,és 28-án megyünk a Mária utcába,hogy a páromat is lecsapolják,meg megint engem is.
Már alig várom,hogy március 8-a legyen.Ezzel fekszem,és ezzel kelekKépNagyon szeretnék már egy hónappal idősebb lenni.
Na most megyek,mert anyóslátogatóba megyünk Karcagra,ami 220 kmKép
Vigyázzatok magatokra ! Vasárnap jövök,és iszom a szavaitokat!Kép
Sziasztok!
kavicska
 
 


<!--attachment: 2-157276.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*14.9**2 --><center><pre>
Kép
2 (14.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Bocsika ezt nem tudjátok megnézni,de nagyon édes lenne....nök lapja képgalériában van egy pocis kép-amin kidudorodik egy talpacska...-ezt kívánom Nektek!
Kandi72

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Én meg tudtam nézniKép
sziszuka
 
 


Én is meg tudtam Kép Nagyon édi, de azért kicsit félelmetes is Kép
png
 
 


Sziasztok!

Nekem is sikerült megnyitnom a képet, de tényleg kicsit félelmetes. Köszi a kívánságot, Kandi72!!!

Mindjárt hívom Doktorunkat, meg tegnap reggel nagy dirrel-durral megjött a mensim (régen fájt ennyire a hasam), úgyhogy kezdődhet a "Dévai program".

Majd beszámolok.

Szép hetet minannyiótoknak!

LKTímea
lkt
 
 


EnigmaKép
Szerintem minden rendben lesz! Csak nyugi! Még mindig szurkolok neked és ez így is marad a szülésig Kép! Ezért ne is lepődj meg ha újra velem álmodsz Kép!
Ugyanis tőlem lefekvés előtt mennek az extradrukkok, napközben meg a normálisak Kép!

HajneszKép
Hogy vagy? Már csak két nap a tesztig!!! Én már úgy izgulok...
Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Most éppen az összeesés kerülget, annyira álmos és fáradt vagyok és fájdogál a fejem is, ugye nem leszek influenzás???
Tünetek a szokásosak: néha mozgásra kis görcsök jelentkeznek, aztán hamar el is múlnak. Most már félve járok wc-re és alig merek odanézni, nehogy barnát lássak. (na ez tök vicces lett, de tudod mire gondolok!Kép) Múltkor a 27. napon jött a barna...az holnap lesz. Nem akarooom!!!
Hajni
hajnesz
 
 


Hajni! Nem csak az influenza tünetei ezek, hanem a babáé is, nem? Szorítok neked ezerrel!
Enigma!
Veled álmodtam Kép Épp kórházban voltál, és szültél Kép Hajrá!
png
 
 


Köszi Png! De szép is lenne...Kép
Veletek mi van?
hajnesz
 
 


Hajnesz! Nekem is gyanús ez az influenza... Nálam nem fáradsággal szokott kezdődni...A babucinak annál inkább lehet a jele!!!! Tőlem is kapsz pozitív energiát! Szorítok érted vagy jobb úgy, hogy értetek!!!!!
Timi
lkt
 
 


HajniKépKép NyugiiiiKép csak ne idegeskedj, jók a jelek!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Lányok! Nem tudjátok véletlenül, hogy ha van egy régi fogtömésem, amit ki szeretnék cseréltetni, akkor műanyagot vagy kerámiát kérjek-e helyette? Végre rászántam magam, hogy elmegyek fogászatra... Kb. három hónapja győzködöm magamat...
png
 
 


HajneszKép
Bírod még tesz nélkül??? Most már tényleg nem kell sok és remélem végre hozzátok is beköszönt a csoda!!!
Holnap gyere gyorsan, mert nagyon fogok izgulni!!
A tünetek tényleg jók! Pihenj jó sokat, egyél c-vitamint és BÍZZÁL!!!

EnigmaKép
Remélem csak álomkóros vagy és azért nem jelentkezel!!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Hát pont ez a vicces, hogy nem is merek tesztelni! Képzeld...De mivel tuti nem lesz még eredmény holnap a vérvételből, hát lehet, hogy mégis fogok. Jaj, nagyon félek. Most fogom a déli utrot "belőni", de már reszketek a wc-re menéstől...Tegnap este rámjött az émelygés is. Hát ha mindez hiába történik, akkor nagyon mérges leszek, hogy ilyen csúnya kis vicceket űz velem a sors!
Szegény Enigmát annyira leterhelik a gyerkőcök, hogy még netezni sincs ereje, tegnap beszéltünk. Szegény Kép
Hajni
hajnesz
 
 


TimiKép AnnaKép
Köszi nektek is, hurcibálom is magammal mindenhova az energiákat és drukkokat, mert nagyon kellenek!!!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


HajneszKép
Tesztelj holnap reggel! Légysz-légyszi!!!
Ugyanígy voltam decemberben. Kedd este éreztem egy pici émelygést és szerdán havány zebrást pisiltem Kép!
Jó előérzetem van most veled kapcsolatban és remélem nem csalóka! Nagyon drukkolok!!!
De azért próbálj megnyugodni, mert a sok aggódás egyáltalán nem használ, hiszen tudod...
Kép
Stella

Kép
stella9
 
 


LányokKép StellaKépHajneszKépEnigmaKép MindenkiKép
Nagyon drukkolok NektekKép Sajna alig van időm olvasgatni az irományaitokat, de sokat gondolok RátokKép HajneszKépEnigmaKép Ne stresszeljetek már, az nem tesz jót a babáknakKép
EnigmaKép
Nem kéne már egy iciri-picirit pozitivabban gondolkodnod????????KépKépKépKépKép
StellaKép
Bocsi, de nem tudom biztosan hol tartotok most? A fagyibabuskákat várjátok és kapjátok vissza? Akkor az kissebb stimuval jár ugye?

Puszi és drukk MindenkinekKép

Doris
doris
 
 


Na jó, StellaKép, ha ilyen szépen kérsz, hát jó!Kép Most egy kicsit megnyugodtam, hogy nem láttam csúnya színt és elolvastam a visszazökkentő soraitokat DorissalKép.
Köszi Doris, mindig nagyon jól esik nekünk, ha a "nagyok" jönnek bíztatni!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


DorisKép
Hát ismét összefutunk, egy újabb topikbanKép!
Most egy kis méhnyálka-építés van nálunk (napi két pici tabletta), aztán valószínűleg hétfőn jönnek "haza a sakrvidéki expedíció tagjai", feltéve, ha szépen kiolvadnak!
Most csak egy hetet maradok otthon, aztán jövök dolgozni, de csak fél napokat (illetve, amennyit feltétlenül muszáj)!
És próbálok végig nyugodt maradni! Lehet, hogy múltkor a sok izgalom sem tett jót!
Nálatok mi újság? Hogy vannak az "inkubátorszökevényeid"? Bocsi,de egyszer így nevezetd őket és ez nagyon tetszett Kép!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Úgy nézem lassan csatlakozni fogok a társasághoz. Másfél év sikertelen próbálkozás után, több vizsgálattal a hátunk mögött az orvosom úgy néz ki nem fog tudni többet tenni. Kb. egy hét múlva kell majd egy vizsgálatra mennünk a Dévaiba, egyben az utolsóra, amiben azt fogják vizsgálni, hogy kiírtom-e a hadsereget. (nem tudom mi a hivatalos neve ennek)
Amúgy volt már nálam hormonális vizsgálat, kiderült hogy magas a prolaktinom, erre szedek Bromocriptink egy éve már. Nemrég túlestem a HSG-n ott mindent rendben találtak. A férjemnél is minden OK, 2x is volt már andrológusnál. Most jön még a toxo-chlamydia szűrés és ez az "összeférhetetlenségi". Utána szvsz inszemre fognak küldeni, akármi is legyen a vizsgálat eredménye.

A kérdésem az lenne, hogy mennyibe kerülnek a vizsgálatok a Dévaiban, szerintetek ha viszem az eddigi papírokat, akkor megismételnek valamit ? Már mindketten kivagyunk a vizsgálatoktól, jó lenne ha nem ismételnének meg mindent.
Biztosan beszéltetek már erről, de sajnos nagyon nehezen töltődnek le nekem a Babanet oldalai, így elég nehezen tudok visszakeresni.
Ja, és még egy: mennyit kell várakozni egy-egy alkalommal ?
zsizzsik
 
 


Újra nekifutok, bár már kétszer leirtam a levelem, csak sosem tudtam elküldeni...

HajneszKép
Nagyon helyes, hogy végre visszarázódsz a hétköznapokbaKép Drukkolok a holnapi tesztedhezKép
StellaKép
Jaj de nagy nap lesz akkor hétfőn!!! Költöztetitek a kis "fagyibabukat"Kép Nagyon drukkolok és remélem jól sikerül a felolvasztásuk isKép Az mikorra derül ki?
Köszi, az én inkubátorszökevényeim jól vannakKép Voltunk otthon 10 napot amikor is benyalták a fosós-hányós virust igy a gyógytornákat meg a Pethőt is csak részben tudtuk kivitelezni. Most már meggyógyultakKép Geri időközben megszokta a szemüveget, tényleg olyan rossz a szemecskéje mint amit itt megállapitottak, de lényeg, hogy itt is megbiztató kezekben vagyunkKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Szia!

Kezdem a végén Kép Hát, várakozni azt kell. Legalább két órát számolhatsz, kivéve, hogyha három körülre kérsz időpontot, olyankor még nagyjából időben hívják be az embert.
Ha elviszed az összes leletedet, akkor a Dévai megcsinálja a maradék kettőt. A chlamydiához a kenetet valszeg azonnal leveszi, összeférhetetlenségire vissza fognak hívni. Amúgy én is arra várok most, a többi nálunk is rendben volt. Dévai azt mondta, hogy ő nem nagyon hisz az összeférhetetlenségiben (PTE), mert az már egy elavult vizsgálat, de megcsinálja, ha ragaszkodik hozzá az ember. Amúgy ez érdekes, mert nekünk kb. hasonló "nem-bajaink" vannak, és én márciustól nem inszemet, csak irányítottat kezdek. A PTE teszt amúgy csak annyi, hogy akciózni kell előző este, mielőtt visszahív a doki, és kb. annyi beavatkozással jár, mint egy rákszűrés.
Árak: sima vizsgálat (kenet vagy UH) hétezer forint. Télleg, UH-t valszeg neked is csinál, amikor először mész.
png
 
 


HajneszKép
Ne csigázz már!!! Inkább zebrázz Kép

Kép
stella9
 
 


Png,

Köszi az infókat. Irányított alatt azt érted, hogy UH-n figyelik hogy mikor kell akciózni ? Vagy van "utánkövetés" is ?
Nálunk már volt olyan, hogy UH-n nézte a doki a peteérést, igaz ha hétvégére esett, akkor nem tudta tuti pontosra belőni.
A laboreredményekre mennyit kell várni? Hozzánk nagyon közel van a Dévai, de egy kicsit elriaszt a várakozási idő, mert egy munkahelyen dolgozunk a férjemmel, így egy kicsit nehezebben oldjuk meg a közös programokat.
Ti mióta próbálkoztok?
zsizzsik
 
 


Lányok,

van egy kérdésem mindenkihez: szerintetek mennyi a méhnyálkahártya optimális vastagsága a ciklus 21-23.napja körül ?
Nekem 4 mm szokott lenni, amire az UH-s orvos azt mondta, hogy kevés, viszont a nőgyógyászom nem mondott rá semmit.
zsizzsik
 
 


Sziasztok! Én is a Dévai Intézetbe járok, de Vass dr-hoz. És sajnos ma teszteltem negatívat. Az ET 7-én volt.
Zsizsik! Vass dr-nál (szinte) nem kell várni. És a férjnek nem kell mindig mennie, ha ez Nektek nem nagyon fontos. Csak a punkciónál létfontosságú! A pontos méhnyálkahártyaméretet nem tudom, de 10 mm körül van a ciklus közepén.

Kép
agi30
 
 


Hajnesz, ez a Te napod! Veled keltem.Sajnálom, hogy pont most van ez az üzemzavaros időszak, amikor várjuk felőled a híreket.

Png!Ha jól értem legutóbbi üzidből, egy cipőben járunk. Nekem holnap (ciklus 5.nap) kezdődik az ovi indukció Clistilbegyttel. Hétfőn kell újra mennem UH-ra. Kiváncsi vagyok, nálad hogy lesz.

Remélem most sikerrel járok, tegnap reggel óta ez a 4.üzim, amit szeretnék elküldeni.
lkt
 
 


ZsizzsikKép
A 4mm tényleg nagyon kevés Kép!
Ahhoz, hogy a baba be tudjon ágyazódni 10mm körüli vastagság szükséges.
Erre is megvannak a gyógyszerek, amivel vastagítható, de te is tehetsz érte. Sok ásványvíz, joghurt és fehérje (pipi husi)!

HajneszKép
nagyon várunk!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


LányokKép
Hát nem is tudom, abszolút tanácstalan vagyok, tegnap este teszteltem két negatívat. Szomorkodtam, tömtem az arcomba a bekészített vígasztalókat, elsőként jó sós hántolt szotyit, majd néhány perc letargia után kiszedtem a teszteket a szemetesből és mindkettőn volt egy halvány második csík...szotyi szemetesbe, csoki azért marad, ezután percenként néztem, hogy tényleg ott van-e a csík. Ott volt mindkettőn. Ma reggel viszont tényleg negatív lett. Most akkor mi van??? Vérvétel eredmény csak 4-kor lesz. Úgy szerettem volna egy kicsit örülni, meg nektek is "jó példát mutatni"...
Majd megírom, mi lett a végeredmény. Köszönöm mégegyszer mindenkinek a drukkot, nagyon sokat segít, hogy ne hagyjam el magam!!!
Hajni
hajnesz
 
 


HajneszKép
Akkor megy a drukk tovább! Ez hihetetlen, én sem értem!
Azért szerintem még mindig kétesélyes a dolog!
Mikor kaptad az utolsó Choragon-t? Bár szerintem az már nem játszhat bele!
Drukkolok tovább!
Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Megkérdeztem az asszisztensnőt vérvételkor, ő is azt mondta, hogy a Choragont már nem tudná kimutatni és amúgy sem megbízhatóak a tesztek, csak a pénz miatt csinálják őket Kép. Na mindegy, nem vitatkoztam vele. 13-án kaptam az utolsót.
Délután mész a dokihoz? Akkor csak holnap tudsz írni, mi volt? Drukk neked is!!!
Hajni
hajnesz
 
 


Hajnesz! Hátha az utolsó teszttel volt a gond! Szorítok neked továbbra is! Amúgy azt hittem, hogy csak én vagyok olyan "zizi", hogy még a szemetesben is megnézem, még egyszer Kép

Lkt! Mi még nem kezdtük el, majd március elején. Szóval én még nem igazán tudom, hogy ez hogy is zajlik...

Zsizzsik! Mi is közel lakunk, kb. negyed órára Kép Szerintem megéri a várakozást, mert télleg nagyon jó doki - legalábbis ezt mondják Kép Én még nem nagyon tudom alátámasztani, mert mi még csak elején vagyunk Kép Azért meg lehet oldalni, főleg, ha közel laksz. A lányok azt mesélik, hogy ha hétre odamész, akkor pl. tutira te vagy az első, meg mondom, a három körüli időpont is rendben van. A többi tényleg gáz. Mondjuk azon én is gondolkodtam már, hogy megkérem az egyik asszisztenst, hogy hívjon fel itthon fél órával azelőtt, hogy oda kéne érnem - de még nem próbáltam meg, hogy mit szólnak hozzá.
A laboreredményre a várakozási idő attól függ, hogy mit és hol csináltatsz Kép

Ági! Nekem is hetedikén volt HSG-m. Találkoztunk?
png
 
 


CsajokKép!
A következő körre kérem szépen a drukkokat. Nem ők voltak, akik kiszemeltek minket, de azért jó volt velük egy darabig...KépKép
Puszi nektek
Hajni
hajnesz
 
 


Png! Szerintem találkoztunk. Kicsit ki voltam borulva, mert csak egy babócát adtak vissza a hiperstimuláció miatt. És ha jól emlékszem mi már "beszélgettünk" más fórumon is. Neked végül mikor csinálták meg a HSG-t? Mert amikor eljöttem Te még csak vártál. Ugye?

Kép
agi30
 
 


Ági, igen, jól emlékszel Kép Mikor végeztek a HSG-vel, te már nem voltál ott Kép Mellékesen mindent renben találtak Kép Örülök, hogy ide találtál Kép
Sajnálom, hogy most nem sikerült, tudod, majd legközelebb Kép Ha jól emlékszem, ez volt az első lombikod, ugye? Mert az előző körben leállították túlstimu miatt. Most már biztosan jól be vannak lőve a gyógyszerek ahhoz, hogy legközelebb minden rendben legyen! És ne csak egy babócát kapj vissza, és azok meg is maradjanak! Most akkor három hónap pihi jön neked?

Hajni, sajnálom. Pedig reméltem, hogy folytatod az idei szépen megkezdett sort, és akkor esetleg én lehetnék a következő Kép
png
 
 


Png! Örülök, hogy minden rendben van nálatok. Igen jól emlékszel, első lombik volt. Hétfőn megyek a dokihoz, majd kiderül mit mond.

Kép
agi30
 
 


Hajnesz Kép
Kép milyen kár, olyan jó lett volna megint örülni. Akkor most három hónap pihi, töltődj fel jól, hogy a következő már tuti sekrüljön. De jó lenne, ha valaki megmondaná a biztos receptet...

Most értünk haza az intézetből. Salamoni döntést hozott a doki, mivel az egyik andrológiai lelet ICSI-t mondott, a másik meg inszemet, azt mondta, majd ők megnézik és eldöntik. Úgyhogy jövő héten a kedvesem megy mintát adni aztán meglátjuk. Ha jónak találják, akkor átjárhatósági és utánna inszem, ha nem akkor lombik. Szóval megint várunk. Már a hócipőm tele van vele.

Egyébként mi kettőre mentünk és fél ötkor kerültem sorra. Nem tudom mennyire jó háromkor menni, ma pl már fél háromkor is többen voltak, mint ahány szék van és nem lettek közben kevesebben. A legjobb, amit tehet az ember, hogy jó könyvet visz magával Kép

wish
 
 


Jippy! sikerül üzenetet felraknom. Már három napja nem tudtam Kép

Még annyi történt, hogy találkoztam egy gimis osztálytársammal az intézetben. Ő a Vass dokihoz jár, és most lesz majd a második lombikjuk.

wish
 
 


jéé. Én úgy tudtam, hogy kettőtől háromig nincs rendelés - ezt kb. már három alkalommal tapasztaltam Kép Azért írtam a hármat, mert ugye ott az elején szinte nincs is csúszás, mert akkor már nem jönnek be műtétesek.
png
 
 


Jól van, nem csak én bénázok az üzenet felrakással.

Hajnesz, tényleg olyan jó lenne valami nagyon tuti írni, de hát mindannyian ismerjük, hogy ilyenkor mennyire vigasztalhatatlanok vagyunk. A Sejtjeink egy mondata jut eszembe, amikor az anyuka épp megtudja, hogy nem sikerült a lombikja, a könnyeivel küszködve mondja, hogy tudja ő biztosra, hogy előbb-utóbb sikerül, a baj az, hogy most nem, és hogy nem lehet tudni a mikort.
A köv.beültetése sikerült! Legyen ez a példa.

A várakozásról és az időpontokról annyit, hogy hétfőn 7-re kellett mennem, 20 perces késéssel érkeztem (tudjátok Ceglédről), és ekkor még 7-en !!!!!!!!! vártak előttem.21.40-kor jutottam be az akkor már láthatóan és érthetően holt fáradt Dokinkhoz.

Hétfőn megyek újra UH-ra (Stella, Ági akár találkozhatunk is!)Terveim szerint megpróbálom a "hajnali" turnust, megyünk 7-re.Így talán csak kések a munkából, nem kell megint szabit kivenni.

Sziasztok, Timi
lkt
 
 


HajneszKép
Annyira sajnálom! Mi lesz most így a forgatókönyvünkkel Kép?
Mikor indul a következő stimu? Vagy erről még korai beszélni?
Őszintén megmondva én alig akarom elhinni, hogy nem sikerült Kép.

A dokinál minden rendben volt. Mikor ránézett az uh monitorjára kapásból azt mondta, hogy pénteken vissza kell tenni őket. De rájött, hogy még nem kezdtem el szedni az utrot, ezért maradt a hétfői transzfer.
A méhnyálka szép vastag, 14 mm. Mi lesz itt még hétfőig?!
Hétfőn reggel teló az embriológiára és ha minden oké, akkor teljes gázzal irány Tapolca! Remélem nem lesznek hóakadályok! Már csak az kéne!

TimiKép
Sajnos mi biztosan nem fogunk találkozni, mert én nem Dévais vagyok, csak megtűrt kívülállóként erősítem a topikot Kép!

WishKép
Szerintem ez jó! ez a kiskatonaminta lesz az utolós lépcső! Biztosan figyelembe fogják venni, hogy mennyire ingadozik a szám! Drukkolok neked! Ne keseredj el, hiszen már nagyon kjözel jársz!!

EnigmaKépKép
Remélem minden rendben veletek!! Hamarosan mentek a következő uh-ra, ugye?
Stella

Kép
stella9
 
 


Lkt! Mi hétfőn 13.30-ra megyünk, remélhetőleg addigra már végzel. Így a randi velem sem jön össze, majd legközelebb..,

Kép
agi30
 
 


Stella,
bocs, bele kell még jönnöm itt a viszonyokba. Azért nagyon ügyes legyél. 14 mm-s "paplanba" finom lehet belebújni, a baba/k sem fog(nak) tudni ellenállni, nyugi! Hova jársz különben, már biztsoan elhangzott, bocs, ha ismételtetlek.

Pgn!
Ja, értem, hogy Nálad majd márciusban kezdődik az ovi indukció, sőt tegnap januártól végigolvastam a leveliteket, úgyhogy az előzményeidet is kezdem átlátni. Mi is novemberben kezdtünk Dévainál, és nekem is volt olyan érzésem, hogy nem eléggé pörgősek az események, de nálam a novemberi prolaktin nagyon magas volt, ezért kellett ct-re és mr-re várnom.
Hogy meddig kell ezt az ov.indukciót folytatni, én ezt úgy értettem Dokinktól, hogy min. 3 max. 12 hó, a 3 után mi is mondhatjuk azt, hogy elég, lépjünk eggyel tovább.
Jó lenne nem eljutni idáig, igaz?!!!!!!!
Nekem pont ma reggel kellett elkezdenem a Clostilbegytet szedni.Hétfőn meglátjuk mit művel.


Enigma!

A Te történetedet is lekövettem tegnap, nagyon izgi volt. Számomra megerősítette azt, hogy ügyes Dévai dr-unk, hogy ilyen nehéz helyzetekből is babót produkál. Persze Te legalább annyira ügyes vagy, mert ügyesen vigyázol rájuk.

Hajni,

sokat jártál tegnap a fejemben, gondolom, hogy vagy, de azért nagyon jó lenne hallani felőled.
lkt
 
 


TimiKép
Mi pécsiek vagyunk. A dokim hetente egyszer jön le Pécsre, a műtéteket viszont Tapolcán végzi a Pannon Reprodukciós Intézetben.
Nagyon jó szakember hírében áll és gondolhatod milyen sorállások mennek nála szerdánként!
Csak úgy lesik a nők és követik rendelőtől, rendelőig Kép!

A topikba Enigma és Hajnesz miatt kezdem el irogatni, de most már a többiek miatt is nagyon izgulok és drukkolok!
Hát, ezek vagyunk mi!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella! Nektek sem egyszerű. És elég hetente egyszer menni, vagy Tapolcára is át kell járni?

Kép
agi30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: