Új privát üzeneted érkezett!

KrisztaKép én meg már azt hittem, hogy megint elutaztatok...Kép csak viccelek
Azért gondolom, hogy tudni fogom előre a műtétet, mert a lepénytől függ, hogy meddig működik jól. Aztán persze még bármi lehet, néha eszembe jut, hogy mi van ha itthon hirtelen rámtör a szülhetnék... Kerekedne a szemem az tuti, de ha ezt oszatná rám a sors, elfogadnám. Nem jártam semmilyen előkészítőre, de öreganyáink se hiszem, hogy sűrűn megfordultak ilyen helyeken...Kép

Inkább most azon agyalok, hogy ki merjek-e menni 1 hét múlva Ausztriába a párommal a bútorokért, mert még venni kellene egy 's mást. Szerintem, ha ugyanilyen jól leszek, kimegyek.

Norka, arra figyelj, hogy kis távokat sétálj egyszerre, neked is 3X2 Magnézium citriicit kell szedned? Amióta szedem, teljesen elmúltak a keményedéseim. Csinálj te is pocakfotót, mekkora vagy most? Nálunk is játszik a papa a lányával, csiklandozza a talpát és ez tetszik Hannának.

Timi, itt a mai 34. hetes pocim:
Kép

puszi
reno
34+0
renoka
 
 


Reno Kép
Nem mondom, szép pocid van! De egyébként tényleg. Helyesen gömbölyű.

Norka Kép
Aranyos ez a delfines történet. Úgy látszik, Bogi már a kezdetektől apás Kép

Kriszta Kép
Te nem szoktál "csak úgy" eltűnni, így már kezdtem azt hinni, Máté kikívánkozott. Ez a zsibbadás elég fura, de már nincs sok hátra, remélem ennél nagyobb bajod nem is lesz! Persze az a rossz, hogy amikor kijön Máté, akkor meg azért nem fogsz aludni... jó lett volna rápihenni... de az öröm majd mindent feledtet, meglásd.
Köszönöm a drukkot, a gólyát nagyon várom!
Addig is figyelem az előttem járókat, tanulok tőletek Kép
Puszi

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Halihó!

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat.

Reno!
Tényleg nagyon csini a pocakod.
Az unicum eddig nagyon jót tett. Még a végén rászokom.

Kriszta!
Hamarosan vége a megpróbáltatásoknak, megérkezik a várva-várt kisherceg.

Norka!
Még a végén sportoló lesz Bogiból. Mikre nem használja azt a zsinórt? Nem semmi kis csaj.

Timi
latimi
 
 

 
 

Sziasztok,

De jó újra ilyen sokat olvasni itt! Kép

RenokaKép
Nagyon szép a pocid! És szép a mérete is! Kép Ne izgulj, minden rendben lesz. Még 2-3 hét és megnyugodhastz igazán. Kép (Mondom én 38 hetesen itt rágom az ujjam... Kép)
Én sem jártam előkészítőre, csak egy légzésfigyelő 1,5 órás tanfolyamra mentem el a férjemmel, hogy ha már megvettük a gépet, tudjuk, mire való Kép
Előkészítő nélkül is tudom, hogy majd nyomni kell és a szülésznőm úgyis elmondja, mikor Kép

NorkaKép
De jó, hogy minden rendben! Kicsit aggódtam, bevallom.... Rég nem írtál. De most mindent bepótoltál! Kép
A köldökzsinórral vigyázni kell ám nagyon! (csak halkan mondom...)

KrisztaKép
Köszi a H&M infót. Kép Hát, igen... Úristen, 38. hét... Férjem ma reggel arra ébredt (ő egyébként sosem álmodik), hogy azt álmodta, hogy szültünk Kép Már ő is nagyon várhatja... Kép

Lányok,
Tegnap elmentünk anyuval a Camponában levő C&A-be, most nyílt. Hát, mit mondjak, egyáltalán nem vagyok tőle elájulva. Sőt... Amit vettünk: 3db body volt egy áráért (jó minőség, rövid ujjas) 1.500-ért. Mást nem találtam, ami minőségben is jó lett volna. No comment.
H&M-be nem tudom mikor jutok el, messze ven Kép Pedig nagyon vonz Kép

Az meg, hogy hamarosan babázok, kicsit futurisztikus most nekem. Még három hét túlhordással együtt. És nem sok jelét adja Laura, hogy szeretne kibújni. Sőt. Sokat mozgolódik... És ez egyáltalán nem annak a jele, hogy szeretne előjönni. Kép
Persze bármikor attól még meggondolhatja magát. Én 20-át beszéltem meg vele, az apának is OK. De nem rajtunk múlik Kép

Vigyázzatok magatokra!

Puszi

Unique
38+1

KépKép
unique
 
 


Szasztok,

Unique,
Milyen 20-át, április ?? vagy most 3 nap múlva ? Az április túl messze lenne, nem ? NEkem a C&A bejön, a Westendben és a Váci utcában jártam, a Camponában nem, nekem 2 olyan body set-em is van, nagyon édes kiskabátot is vettem, meg nemrég két nyári/őszi hosszúujjú pólót. Nem hiszem hogy a H &M-nél rosszabb minőségű. Babaruhánál nem kell hogy nagyon tartós legyen, úgyis kinövi hamar, én csak az összetételt figyelem (ne legyen műszálas)és szerintem teljesen rendben vannak. Az angol boltok közül például a Next a kedvencem, ami nemrég nyilt is a Westendben, de gyerekruháért, bármilyen minőség, nem fogok 10 ezret kiadni egy 68-as kiskabátért, még ha rettentő jól néz is ki...

Norka,
Jó vásárlást nektek a hétvégére, remélem bírni fogod Kép Bogi kötéltáncos lesz, nem ? Néha én is éreztem ilyen rángatózást a köldökzsinórral, de nem fájt, csak furcsa volt. Ma nekem is nagyon aktív Máté, de Zoli nem bírja fél óráig figyelni, és mikor szólok hogy most nézze meg mit produkál, azonnal abbahgyja. Úgyhogy leginkább én játszom vele a tedd a tenyerembe a sarkad című játékot KépKép

Reno,
Nagyon csini a pocakod KépKépKép Ha jól érzed magad, nyugodtan menj ki Bécsbe, bár azért 3 órát ülni a kocsiban nem biztos hogy kényelmes leszKép Nekem valahogy már nem kívánkozik utazni KépKépKép
A végén még lehet hogy te fogod legtovább bírni egybenKépKépKép

Kriszta
35+6

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


KrisztaKép
Nekem a C&A a Camponában több okból sem jött be:
1. minőség - itt arra gondolok, hogy nehéz volt olyan kis ruhát találni, ami 100% pamut lett volna Kép Ez nekem alapelv.
2. választék - rugiból kb. 3 féle volt, kisszoknya + bugyi összeállításból kb. 2 ami némileg hasonlított a pamutra. Kép Nem részletezem, nekem a kinti C&A sokkal jobban bejött. Kép nem gond, mert a határ után rögtön (nam Parndorf!) van egy C&A, közel, kb. 1,5 óra utazásra. Max. majd oda még elnézünk ha megszületik Laura - nyári és tavaszi cuccokért. Kép
Árak: kapaszkodj meg, de a Camponában van egy másik bababolt, ott vettünk Laurának egy nyári kisruhát (alul kisgalléros body hozzá) és egy hozzávaló kissapka (kalap) összesen 8.000-ért. De megszólal, olyan gyönyörű. Inkább nem lesz neki nagyon sok, de amit ráadok, az legyen olyan. Kép
Ja, 20-a március. Április 6-án már 1 héttel túlhordom őfelségét, akkor már könyörögni fogok, hogy szedjék ki belőlem Kép

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Sziasztok ,Melinda vagyok.
Van egy lombikbabám, négy hónapos kislány ,Emese, és kb. juniusi beültetésre készülünk Krizsa dokival. Remélem befogadtok, ugyan a Bébitől nem tudom mennyi időm lesz mert irok a 36 feletti topicba is.
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Üdv Melinda!

Meséld el a történetedet, hányadik beültetésre sikerült Emese és miért kell lombikoznotok? Persze, csak ha van kedved. Jól látom, te sem akrasz "éveket" kihagyni a testvérek közöttKép

KrisztaKép én is gondoltam már rá, hogy mi lesz ha kihúzom április végéig. Nem tudom, hogy akarom-e, inkább csak a közepéig, jó? Bepróbálkozom az ausztriai úttal, legfeljebb osztrák kórházban szülökKép remélem csak viccelek.

UniqueKép a Pólus C&A-ban lehet találni jó pamut bébiholmikat, persze a H&M-ben szebbek vannak, de azért én levadásztam néhány dögös csajszis ruhát. Abban igazad van, hogy legyen minőségi, de az is igaz, hogy az elején 2 hét alatt kinövik, jó ha 2X rá tudod adni uazt, legalábbis én így vagyok, mert kaptam két szatyor bébiruhát ikerlányokról, akik most 4 hónaposak. Meg azért mi is vásároltunk újakat, szóval ma neki állok rendszerezni méret szerint, bár sajnos szekrény még nincs.
Jövő héten szülni akarsz? Kíváncsi vagyok, hogy Halak lesz vagy Kos?

reno
34+1
renoka
 
 


Reno!
Köszönöm az orvosról az infokat. Kép

Örülök,hogy minden kismami jól van tessék kitartani már nem sok van a babák megérkezéséig.
Aztán húzzunk bele lányok mert nem lesz már senki pocakos köztünk ha így fogjtatjuk. Fanni rajtad a topik szeme.Kép

Szép hétvégét mindenkinek.Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebikém
Van már valami híred? Mikor indulsz?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kedves Lányok!
Köszi a kedves fogadtatást.
Az én történetem példa arra,hogy a kitartás és a pozitiv gondolatok eredményt hoznak.
Van 1 nagy gyerekünk is, 17 éves, Máté.Az apuka azonos mindkét gyereknél, ezt le kell szögeznem, mert mikor meglett Bébi, mindenki azt gondolta, hogy ez a 2. házasságom.
A fiacskám szülését követően bennem hagytak 1 piciny lepénykét, mely miatt majdnem elvéreztem 10 nap mulva. 2 beavatkozást is kellett csinálni. 3 év mulva ugy éreztük,jöhet a kistesó, de nem jött. a dokim (aki elkövette a hibát, de maradtam nála, mert nem mondta hogy az volt) esküdözött, hogy a történteknek semmi köze a sikertelensghez, és kórházba utalt fogyókurára, mert gyerekkoromtól nagyon tulsulyos vagyok. Le is fogytam, eredmény semmi, a súly vissza,sőt több, és ez ment évekig. Baba nélkül. Aztán elmentünk a BMC-be, ahol huzták az időt, végeztek pár vizsgálatot, mondták, hogy petevezeték elzáródás, valószinü az előzmények miatt. De le kell fogyni. Kórház, fogyás-hizás, semmi.
Aztán egy ismerősömnek összejött a Krizsánál a 4., és ez erőt adott és elmentünk.
Mondtam Neki, hogy nem fogok többet fogyókurázni, mert csak kövérebb leszek, mondja meg hogy vállalja-e igy is. Elmondta a várható problémákat, de azt is, hogy kivitelezhető, ha rá hallgatok ezentúl, és én igy tettem.
2003.okt.3-án beültetett 1 db. jól megtermékenyült és osztódó petesejtet, feküdtem 2 hétig mint a kisangyal, és megmaradt bennem. Boldogok voltunk nagyon, minden szépen alakult, a baba növekedett, de a 22. héten mnden előzmény nélkül elkezdtem görcsölni, és 2 nap infuziós kezelés után elment a babánk. A csalódás rettenetes volt, ugy éreztem nem tudok tovább élni, alkalmatlan vagyok minden női szerepre. A férjem verte belém a lelket, és biztatott, beszélt a Krizsával, mikor lehet ujból, én meg csak sirtam itthon, hetekig ki se mentem az utcára,nem is tudom hogy birtak elviselni.
Fél év mulva ujabb beültetés következett, ezuttal 2 petécske sikerült, de nem maradt egy sem bennem. Megint a csalódás és sirás.Közben kiderült hogy van egy miómám, Krizsa doki azt mondta, próbáljuk meg kivetetni. Egy nagyon főokos el is vállalta a mütétet, felvágott, és visszavarrt. Azt mondta, nem tudta kivenni. De azért a pénzt eltette, amire külön felhivta a figyelmünket, hogy mennyi nála a szokásos tarifa, még a mütét előtt.
A seb nagyon nehezen gyógyult, sokáig folydogált, fájdalmas volt, alig birtam menni kb.4 hétig, de azért meggyógyult, de vele együtt a lelkem is. Krizsa azt mondta, ha ott van, akkor azzal együtt csinálunk gyereket, és igy is menni fog. És már én is elhittem hogy megy, és ment is. A 3.beültetésből már 3 petét rakott vissza, és lett 3 tartalék is. És ebből lett Emese, problémamentes terhesség volt, persze félelmekkel teli, de az uram mindig biztatott, mindenhova velem jött, és együtt örültünk a jó hireknek.
Aztán 2005.nov.17-én, császárral lett meg Bébi, amitől ugy féltem, de a mostani orvosom (hála Neki) nagyon vigyázott rám, az előzményekretekintettel becsövezett, 4 napig bent is hagyta, igy minden trutyi kiürült.
A sebgyógyulás nagyon könnyen ment, semmi fájdalom szinte, a gátmetszés annak idején jobban fájt.
Hát ez történt velünk.
Most majd felhivom már lassan az emberemet, hogyha juniusra beültetné, akkor mikor menjünk először. Bár nagyjából én is tudom, dehát Õ az orvos, majd megmondja.
Emese hosszú injekciózással lett, de megérte az összes fájdalom, és most is azzal a módszerrel csináljuk remélem, ha már egyszer bevált.
Majd ha időm engedi, visszaolvasgatok, hogy nagyjából képben legyek, ki mit csinál errefelé.
Ugy látom lesznek babák, drukkolok mindenkinek, sok sikert lányok, mindjárt babázás lesz!
Lányok, akik még előtte álltok, kinél hol tart a program, hányadik ültetés, milyen módszer?
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


RenokaKép
Tök jó ez a fantomkép!!! Nagyon formás pocit takar!

UniqueKép
Szóval izgulsz? Rágot az ujjad?
Olyan kiváncsi vagyok Laura meddig marad még odabent!

Nálunk is nagy a csönd. Sőt a napsütés örömére a fiúk atmozgató edzést tartottak.
Mi is sétáltunk egy picit apával - felderítettük a környék játszótereit Kép.
Most már remélem nem indulnak el szerdáig, amikor talizunk a doki bácsival. Aztán szerintem 100%, hogy befekszek, csak azt nem tudom, hogy még aznap, vagy csak másnap kell majd visszamennünk, de végül is ez részletkérdés.
Apa majd éertesít Titeket mindenről.
Aztán remélem nem kell hetekig kórházban feküdnöm, hanem a lurkók meggondolják magukat és eldördül végre a startpisztoly!

MelindaKép
Minden tiszteletem a tiéd a kitartásodért és az erődért, ami ahhoz kellett, hogy mindezt végigcsináljátok!
Remélem a 3. gyerkőc minden nehézség és megpróbáltatás nélkül érkezik majd hozzátok!
Köszi, hogy megosztottad velünk a történetedet! Tényleg nagyon tanulságos és példamutató!

Stella KépKép
36+2

Kép
stella9
 
 


Kedves Stella!
A kitartás a férjemben volt, aki belémerőszakolta a pozitiv gondolatokat. Nélküle csak 1 gyerekünk lenne még mindig. Áldom a sorsomat, hogy adta nekem ezt az embert, hogy nem tudok szülni, ráadásul még szép se vagyok, más már otthagyott volna.
Látom, ikreket vártok, hol szülsz, és hányadikra sikerült?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


StellaKép nagyon drukkolok nektek, és várjuk az Apukát a jó hírekkel! Pocakom is köszöni...Kép

MelindaKép beugrottam és látom érdemes volt, tényleg nagyon tiszteletreméltó, hogy ezek után még harmadjára is nekivágtok. Tegyél fel képet légyszi Emeséről, ja és ő hányadik héten született? A férjedről pedig csak annyit, hogy "jól csak a szívével lát az ember..."

reno
renoka
 
 


Kagyló!
Köszi kérdésed, még nincs hírem, nem tudom mikor indulunk. Most már elmondhatom, hogy visszatért teljesen az életkedvem úgy érzem már nem átmeneti teljesn helyre jöttem. De mostanában nagyon jól érzem magam egyenlőre még élvezem azt hogy megint olyan vagyok mint régen naposan látom az életet. Kép
Meg itt még nektek nem újságoltam, de tanulok vezetni és hát ez engem tökre feldob, mondtam is a páromnak hogy én ettől miért féltem ennyire ha ezt előre tudomhogy így élvezem akkor már előbb elmegyek. Már csak a forgalom vizsga van hátra, félek tőle, de ugyankkor már nagyon várom. Kép

Egyszóval élem megint boldogan az életem. Kép

Melinda!
Hát nem semmi a ti történetetek sem, de erőt ad, hgoy igen is van értelme csinálni és kívánom, hogy a kistesó mielőbb beköltözzön. Kép


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi, Nóri!
Segítségeteket szeretném ismét kérni. A kérdésem az lenne,hogy a Kaáliban szerintetek csinálnak Antagonista protokollt? Nekem volt már shor, long, de ilyen még nem szerintetek lehet "kérni" vagy egyáltalán érdemes felvetni hátha ez jön be nekem. Azt olvastam ez a terheli legkevésbbé a szervezetet.
Írjátok meg légyszives a véleményeteket még akkor is ha negatív. Köszi!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
ha tudnám, miről beszélsz.... én nem tudom, ez milyen.
sajnos, nem tudok segíteni.

de tudod, mi az elvem Kép
KÉRDEZNI Kép Kép Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Bemásolom a lombikbaba.comon amit olvastam innen az ötlet, hgoy nekem ilyen protkollom még nem volt, de nem is hallottam hgoy a Kaáliban csinánák. A Dévai csinálja ezt mindenkinek. A lényeg, hgoy csak abban a ciklusban kap az ember lánya gyogyit amikor a transzer és a punckió is lesz. Kép

"Antagonista
Menses 2-3 napján kezdõdik a stimuláció 200 NE Puregon / nap

A Puregon adás 5-6 napján UH, E2, LH kontroll.

Ha a legnagyobb tüszõ elérte a 14 mm-t vagy az LH a kezdeti érték 2x-re emelkedett, akkor kezdik adni az Orgalutrant (0,25 mg/nap sc.) addig amíg a legnagyobb tüszõ eléri a 17-20 mm-t. Természetesen a Puregont folytatni kell.

2-3 naponta UH, E2, LH kontroll

Ha a legnagyobb tüszõ elérte a kívánt méretet à hCG tüszõrepesztõ


Elõnye: rövidebb – kevesebb gyógyszer à olcsóbb, kisebb az OHSS rizikója, nincs ösztrogén hiányos tünet"

Bocsi a hibákért a másolás miatt van.

Itt nem tudom mit írnak a táblára, de a kép tetszik, így imátkozok, hogy mindenkinek siekrüljön. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
Tennék tennék képet, csak hogy kell? Nekünk még nincs digit.fényképezőnk, a telcsimen van ugyan rengeteg kép, de nincs wap-om. Hogy kéne felrakni?
Nov.11-re voltam kiirva, elszámolva ugye nem lehetett a lombik miatt, de nem jött, igy 17-én megcsinálták a mütétet. Akkor már látszott vmi kijövő hajlandóság Nála, de én nem éreztem belőle semmit, csak a dokim mondta, hogy kezd felpuhulni a méhszáj.
Azt hiszem tényleg kell bátorság ehhez, mert bizony ott a dög mióma, de nem nőtt szerencsére semmit több mint 1 éve, és most a császárná
l személyesen látta is a dokim, azt mondta, jó helyen van az ott, lehet még gyerekünk.
És fiatal se vagyok már nagyon, de remélem 100 évig élek majd, és akkor nem maradnak nagyon árvák. Mivel az időm azért fogy, muszáj ezt a dolgot felgyorsitani. 16-18 hónapot javasolt a dokim a két szülés között, azt várjuk ki és nem többet.
Az első 2 beültetésem rövid volt, a menses 2.napján kezdtük, Menogont kaptam kétnaponta ugy emlékszem, aztán mindennap, és folyton UH meg vérvizsg.volt. De Krizsa utoljára azt mondta, hogy a hosszú eredményesebb. Szerintem meg kell kérdezni, legalábbis Krizsa mindig megkérdezte tőlünk, hogy nekünk jó-e amit gondol, vagy mást mondjon.
Kihez jársz Zsebi, és hányadikra készültök?
Ez a kép tényleg aranyos, csatlakozom hozzájuk, hajrá lányok!
Irjatok Lányok, mert 11-kor megyek Bébit etetni, addig van időm.
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Zsebi Kép
te figyu Kép ez akkor egy fogigátló nélküli sima short????
mert olyat Krizsa is csinál, azt tudom, mert 2 ismerősöm is van, aki csak gyógyszert kapott és fogigátlót nem.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!
Tennék tennék képet, csak hogy kell? Nekünk még nincs digit.fényképezőnk, a telcsimen van ugyan rengeteg kép, de nincs wap-om. Hogy kéne felrakni?
Nov.11-re voltam kiirva, elszámolva ugye nem lehetett a lombik miatt, de nem jött, igy 17-én megcsinálták a mütétet. Akkor már látszott vmi kijövő hajlandóság Nála, de én nem éreztem belőle semmit, csak a dokim mondta, hogy kezd felpuhulni a méhszáj.
Azt hiszem tényleg kell bátorság ehhez, mert bizony ott a dög mióma, de nem nőtt szerencsére semmit több mint 1 éve, és most a császárná
l személyesen látta is a dokim, azt mondta, jó helyen van az ott, lehet még gyerekünk.
És fiatal se vagyok már nagyon, de remélem 100 évig élek majd, és akkor nem maradnak nagyon árvák. Mivel az időm azért fogy, muszáj ezt a dolgot felgyorsitani. 16-18 hónapot javasolt a dokim a két szülés között, azt várjuk ki és nem többet.
Az első 2 beültetésem rövid volt, a menses 2.napján kezdtük, Menogont kaptam kétnaponta ugy emlékszem, aztán mindennap, és folyton UH meg vérvizsg.volt. De Krizsa utoljára azt mondta, hogy a hosszú eredményesebb. Szerintem meg kell kérdezni, legalábbis Krizsa mindig megkérdezte tőlünk, hogy nekünk jó-e amit gondol, vagy mást mondjon.
Kihez jársz Zsebi, és hányadikra készültök?
Ez a kép tényleg aranyos, csatlakozom hozzájuk, hajrá lányok!
Irjatok Lányok, mert 11-kor megyek Bébit etetni, addig van időm.
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 



"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Orsi!
Igen ez olyan hogy megjön kapsz némi szurit és még abban a hónapban jön a pungi és a transzfer, szóval ez ilyen teljesen rövid program. Na majd rákérdezem. Kép Kép

Melcsi!
Én Krizsház járok, eddig ez a nagyon rövid prtokoll még nem vetődött fel, de majd most megyek nemsokára konzultációra csak még várok egy két leletet amit kért aztán megdumcsizzuk ki mire gondolt. Nekem sajnos ez már a negyedik lombikom lesz. Kép
Nekem is azt monda Krizsa dokim hogy elsőre azért csinája a hosszút, mert az jobban be szokott jönni aztán másodikra is az ment harmadkiknál meg a fogigigátlós rövidre váltottunk, de az első kettőnél lényetgesen több tüsző volt, de nem tudom minőségileg milyenek lettek. Szóval lehet most kipróbáljuk ezt, de én az ő véleményére fogok hallgatni megbízom benne.

Timi!
Kép

Szép vasárnapot mindenkinek. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kagyló!
Köszönöm szépen, megnéztem. Ezek szerint a mi régi andrológusunk (és egyetlen) nem is olyan elveszett gyerek, ha egy ilyen kongresszuson szerepel. Kép

Zsebi na mostmár tényleg megyek főzni. Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

Melcsi,
Nagyon megható történet, mindenkinek erőt adhat aki olvassa. Nagyon drukkolok hogy a kistesó is hamarosan ellátogasson hozzátok !
Nekem szerencsére az első lombik sikerült(na persze 6 sikertelen inszem és több mint 2 év próbálkozás után),Kováts drnő és Kovács doktor segítségével, a terhesség is problámamentesen zajlik, Máté nevű kisfiunkat várjuk hamarosan. Én is nagyon szeretnék még kistesót, bár fagyibabáink nincsenek, valahogy most még a spontánban reménykedem, de mi sem vagyunk túl fiatalok, tehát max 1 évet adok a spontánnak, aztán visszamegyünk az intézetbe ha kell.

Renoka,
Szerintem se várd meg az április végétKépKép Bárcsak rajtunk múlnának ezek a dátumokKép

Stella,
Hú, tehát akkor szerdától befektetnek ? Igaz az már neked a 37. hét, ugye ? Tudod hogy mekkorák most a babók, vagy szerdán fogod megtudni ? Van esélyetek a spontán szülésre vagy tuti hogy császár lesz ? Az első hetektől eltekintve nagyon problémamentes volt a terhesség nálad, mindig minden rendben volt a fiúkkal is, nem ? Naggggon izgulunk értetek és várjuk a híreket Stellapapától KépKépKépKép

Tegnap megvolt nálunk a nagy családi ebéd (Zoli előrehozott szülinapja)apósék, sógornőm,anyukám, remélem ez a következő 3-4 hónapra az utolsó nagy vendéglátás volt, nem vagyok én akkora háziasszony.....

Ebben a szép időben inkább sétálni kellene menni, de Zoli ma dolgozik, egyedül meg nincs kedvem....majd holnapKép
Mindenkinek szép vasárnapot,

Kriszta
36+1

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Zsebi,

Nem tudom milyen ez a nagyon short protokoll, de ha neked is jobbak voltak az eredményeid a long-tól, akkor nem biztos hogy ez segítene...Persze tudom hogy mindent ki kell próbálni, nem lehet tudni melyik változtatás hozza meg a sikert. Krizsánál kérdezz rá, aztán ő úgyis elmondja hogy mit gondol róla. Örülök hogy lelkileg visszataláltál magadra, csak élvezd a tavaszt és óvatosan azzal a vezetésselKépKépKép Nekem sajnos már 15 éve van jogsim de sosem állt igazán közel hozzám a téma... csak akkor vezetek ha Zoli iszik KépKép Persze a bébivel azért majd jó lenne egy autó, ha hordozni kell ide-oda...de ez még odébb van...

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kedves Zsebi!
Majd most sikerülni fog!
Nekem a hosszúból sokkal több és minőségileg is jobb peték lettek.
Pont forditva csinálta, először röviddel és utána hosszúval.
Krizsában én is ezer %-ban megbizom. Az embersége meg osztályon felüli. Jó kezekben vagyunk.
Lányok van valaki köztetel akinek van már lombikkal babája és ujat akar?
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi!
Szerintem ezt az egész lombikos mizériát nem is lehet másképp csinálni, csak ha maximálisan megbízunk a dokiban. Én így hogy még nem sikerült is sokat köszönhetek neki és remélem hamarosan mi is boldog család leszünk. Kép

Kriszta!
Persze ő fogja eldönteni, de megkérdezem most már egy csomó kérdés összejött a fejemben hát majd meglátjuk mit mond. Kép
A vezetéssel eddig én is így voltam hogy félek tőle, aztán most jött év elején az agyamba hamar megvan és leköt hát lássuk. És ngyon nagyon élvezem. Szuper az oktatóm is, de már alig várom hogy magam ura legyek és arra menjek amerre csak én szeretnék. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


MelcsiKép
Köszi a drukkot!
Hogy hányadikra sikerültek a fiúk? Volt egy stimulált ciklusom, aztán két fagyis transzferem és után ismét egy stimus. Ez utóbbi volt a befutó Kép!

KrisztaKép
Csak szerdán tudjuk meg a fiúk méreteit és azt is, hogy mikor kell befeküdnöm.

A spontán szülésre csak akkor van esély, ha mind a két lurkó befordul. Az aktuális fekvésük is csak szerdán derül ki, de ez náluk úgyis csak pillanatnyi állapot lesz!
Szóval szerintem egyre biztosabb a császár, de a remény hal meg utoljára!

Stella
36+3

Kép
stella9
 
 


Zsebike!

Köszi a képet, nagyon drága vagy. Május 27-én megyünk horgászversenyre, a horgászegyesületünk rendezi. Meghívtak egy női horgászversenyre is. Annak az időpontját még nem tudom. Ezeken a versenyeken feltöltődöm. Már nagyon várom, hogy megint dec. legyen, mert akkor letelik 1 év a várakozási időből.

Jó volt olvasni a soraidat. Örülök, hogy jól vagy. A vizsgához meg sok sikert.
A mostani lombik tuti befutó lesz.

Timi
latimi
 
 


Timi Kép
egyeztetnék horgászverseny ügyben? nem találom az e-mailcímed, írnál Nekem?

üdv. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Timi!
Remélem sikeresek lesztek a horgászversenyen. Nem semmi nem is gondoltam volna, hogy ilyen komoly náltaok ez a dolgog. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike
Szívesen!Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok Lányok!
Reggel felhivtam a jó Krizsa doktoromat, hogy érdeklődjek a lehetőségeim felől. Olyan drága volt, azt mondta, nekem bármikor ráér. Husvét vasárnapra meg is beszéltünk egy randit, Bébit is bemutatjuk Neki,másolási céllal. Juliusban megy szabira, igy a juniusi beültetés bele is fér, ha jók a hormonok és minden ok.
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok!

Látom, még mindenki "egyben".
Már izgatottan várom, ki lesz az első? Kép
Jó sokat írtatok!

Melcsi Kép
Üdv. a topikon!
Biztosan sikerülni fog a 2. (lombik)baba is. Nagyon megható a történeted.

Nekem szépen nőnek a tüszőim, már 10-13 mm közöttiek, így a hétvégére várható a punkció Kép

Szép napot mindenkinek, Kismamik Kép, tessék sétálni, olyan gyönyörű az idő!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi!
email: latimi@invitel.hu
Ti is horgásztok?

Zsebi!
Nálunk ez nagyon komoly dolog. Amikor az Imi a honvédszakszervezettel megy ülésezni Kenesére 2 napra, akkor én is megyek, és horgászgatok. Sajnos nem túl adakozó a Balcsi, mert néhány disznó lehalássza a pontyokat.
Szerencsére marad benne egy kevés hal. (dévér, kárász, harcsa, csuka, amur).Az ősszel fogtam méretes dévéreket (pontyméretűek voltak).
Oda szokott jönni hozzám néhány pasi azzal a szöveggel: Ma biztosan nem lehet halat fogni, ma front van, mi mindennap kijövünk-és nincs hal. stb blabla szöveggel. Amikor felmutatom a szákomat, akkor csak kamilláznak. Én meg jót röhögök rajtuk.

Fanni!
Csak így tovább. Nagyon szurkolok.

Timi
latimi
 
 


TimiKép, ha netalán kifognád az Aranyhalat, remélem tudod mit kell tennedKép

Melcsi, június is itt van hamar, szuper lenne, ha azonnal sikerülne!

FanniKép, ez tök izgi, nagggggyon drukkolok!

Kíváncsi vagyok Unique éppen mit csinálKép

Kriszta, én nagyon kiegyeznék április első hetével, legkésőbb a másodikkalKép Húsvétra jó lenne itthon lenni a kisnyuszivalKép

Én jól vagyok, úgy érzem a babám is, szerdán megyek CTG+ áramlásvizsgálatra, azért addig mindig izgulok kicsikét, de ez már a 35. hét!!! Hihetetlen. Ma olyan jó az idő, bárcsak ilyen maradna!

reno
34+3
renoka
 
 


Renoka!

Ha kifogom az aranyhalat: 1. kívánság babaeső, 2. babaeső 3. egészség + lóvé mindenkinek, hogy bírja a sok gyereket.

Egyébként is mindenkinek nagyon szurkolok, hogy jöjjön a baba. Állandóan figyelem a gólyákat. Ha látom, mindig mondom, hova szálljon. Szerintem az utcán hülyének néznek, hogy magamban beszélek. De ők nem tudják, hogy annak a gólyának milyen fontos küldetése van.

Timi
latimi
 
 


Timi Kép
Kép
Édes vagy Kép Éljenek a gólyák (és a halak amíg odatalálnak a horgodra)

wish
 
 


Sziasztok,

Nem kell félni, Laura nagyon betartja az időt Kép Még mindig semmi Kép

RenokaKép
Unique épp napfürdőt vett a kertben, amikor hiányoltad Kép Aranyos vagy! Kép Szorítok Neked, hogy minden rendben legyen a szerdai CTG-n!
Én holnap megyek reggel, aztán irány a doki a lelettel és megnéz minket UH-n is. Nagyon kíváncsi vagyok, mji a helyzet odabenn. Kép Én csak azt érzem, hogy a méhem készül a szülésre, a babám meg szeretne még benn maradni Kép
Szeretnék a héten szülni (az időjárás is pont alkalmas lenne ráKép), de ezt sajna nem én döntöm el Kép
Ja, amúgy a ruhákkal meg úgy vagyok, hogy most jó sok van, épp elég lesz a kicsire tavasszal, de még keresztanyám is hoz majd neki kora nyárra rucikat, mert jön látogatóba Dél-Afrikából áprilisban. Úgyhogy nem panaszkodom. És ha naponta 3x átöltöztetem, akkor is szeretném szépben látni Õfelségét Kép

StellaKép
Hú, nagyon izgi! Akkor lehet, hogy most már benn maradsz a kórházban! A dokid mit mondott, megindítja a szülést hamarabb, ha nem indul be? Vagy kivárja az időt?
Én már rágom az ujjaimkat, jól írtad. Türelmetlen vagyok, talán ez a legjobb szó. Úgy érzem magam, mint amikor vártam a menzit minden hónapban, és figyeltem a testem jeleit, hogy terhes lettem-e vagy nem. na most pont ez van. Tegnap jót bőgtem (máson, de tudom, hogy ez a fő ok)... Csak úgy... Figyelem, mikor jönnek a fájások, vagy nem lett-e véres a bugyi... Ez egy kicsit ijesztő Kép
Laura is nagyon élvezi a tavaszi időt - odabenn. Esze ágában sincs előjönni Kép

TimiKép
Tényleg nagyon aranyos volt, amit a gólyákról írtál! Kép

FanniKép
Te kérdezted, hogy ki fog tudósítani rólunk? Orsinak írtam meg a mobil számomat, meg ő az övét nekem. Köszönöm az ajánlkozást! Kép

Puszi

Unique
38+4

KépKép
unique
 
 


Sziasztok,

Reggel voltunk CTG-n, Máté majdnem lerúgta rólam az érzékelőtKép Meg kenetet is vett a doki, és képzeljétek, azt mondta hogy 1 ujjnyi a méhszájam !!! Ettől azért kicsit megrémültem. Eddig úgy látszik nagyon szófogadó kisfiam van, de akkor most új 'programozás' indul, az hogy még 2 hétig bírja ki odabennKép Ez az idő még kell nekem !!!

Unique,
Megértem hogy türelmetlen vagy, tényleg jó lenne ha a héten előbújna Laura KépPersze azért még a jövő hét is jó lesz Kép Te hogy érzed hogy készül a méhed ? Nekem semmi fájásom nincsen-szerencsére...
Nagyon drukkolok hogy ti legyetek az elsők !!

Stella,
Akkor szerdára nektek is hatalmas drukk! Gondoltam hogy a császár a valószínűbb, de hátha mégis sikerül a spontán...ha szeretnéd...bár lehet hogy azért ikreknél az nagyon húzós lenne...

Renoka,
Csak szépen pihizz te is és élvezd a napsütést, legyen a húsvét a célKépKép

Fanni,
Tüszőnövesztő sugik mennek ezerrel++++++++++++++++++++++++++++++. Hétvégén nagyon fogok koncentrálni rád !Kép

Timi,
Köszönjük a gólyák terelgetését KépKép Reméljük a saját házatok felé is terelhetsz hamarosan 1-2-tKép

Wish,
Te csendben olvasó üzemmódban vagy ?Kép

Hát most még nekifutok egy utolsó tornaórának (illetve remélem még nem az utolsó lesz)

Kriszta
36+2

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


KrisztaKép
Mit mondott a doki, hogy ha 1 ujjnyi a méhszáj, azzal meddig lehet max. kibírni? Vagy ez lutri és lehet órák, napok, hetek kérdése is?
Nem semmi, hogy még mindig tornázol! Nekem is kellene, de nem megy... Nagyon hamar kifulladok, bármit is teszek-veszek. Kép
Nekem vannak már egy ideje jósló fájásaim, ebből érzem, hogy készülődik a méhem a nagy napra. Ez olyan menzeses görcsölgetés, közben jó kis derékfájással... És van, hogy fájogat is a pocim. Úgy belenyilall, majd abbahagyja. Most is épp görcsölgetek. És a csontjaim is totál átrendeződnek, ezt nagyon erősen érzem. Pl. éjszaka nem győzök forogni, hogy az épp fájó fenékcsontomat lecseréljem a másikra, ami csak kb. 15 perc múlva kezd el újra fájni... na erre mondom, hogy már türelmetlen vagyok Kép

Örülök azért, hogy minden OK Veletek, már hiányoztál!

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Timi Kép
Ez a gólyás sztori óriási! Én meg azt hittem, csak én beszélek magamban "hülyeségeket" Kép

Timi Kép Reno Kép Kriszta Kép
Köszönöm szépen!

Unique Kép, Stella Kép, Reno Kép, Kriszta Kép
(A sorrend "hetek szerinti")
Mindanyian először fogtok szülni, egészen beleborzongtam, ahogy jobban belegondoltam.
De ne aggódjatok, helyettetek is én izgulok, jó? Ti "csak" szépen tegyétek, amit a természet diktál Kép
Aztán tessék hírt adni, amint van valami!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziaztok lányok!

Remélem én vagyok az utánpótlás!KépKépKép
Néhányan a Kaális topicon olvashatták az előéletemet, és nagyon köszönöm mindazoknak akik izgultak értem.
Ma voltam UH-n, és hát teljesen elvagyok olvadva! Én nem gondoltam hogy ez ilyen szuper!!!! A két kis bogyóka, úszott, pörgött, ficánkolt. Csúcsfejek voltak. KépKépKépÉs ami mégjobb hír hogy a vérömlenyem felszívódóban van. Már csak fele akkora mint volt. Már nem kell feküdnöm seeeeee!Kép+ a jó időőőő! Ez szupi!!! már 38mmesekKép

Najó!BefejeztemKép!
Ahogy én látom tényleg elkél egy kis utánpótlás itt. Mert itt nem sokáig maradtok egybenKép. Izgulok mindenkiért! És a Kaálisból pedig tessék átjönni minél hamarabbKép.

Remélem befogadtokKépMég annak ellenére is hogy most főleg csak magamról írtamKép. BocsikKép!

Zsu 10+3

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok topikos várandós barátosnéim!

Zsuzska, neked külön is szervusz, már vártam, mikor veszed a bátorságot, hogy ideírj! Kép

No, azért én még itt vagyok a "középmezőnyben" a 27-28 hetemmel... Kép Még nem szülök Kép Egyedül is érzem magam... Kép
Aztán itt van még Almodo is, ő bizony már belépett a 2.trimeszterbe, de Zsuzska, hamarosan te is teljesen fellégezhetsz. De ez utánpótlásnak még mindig nem elég, Fanni, gyerünk, húzz bele, s ugyanez a többieknek is szól!

Unique, megy széjjel a csípőd, illeszkedik be a baba feje, azért ez a sok nyűg. Tudjátok az egyik legjobb barátnőm a nagy nemzeti ünnepen (márc.15) megszülte a kis Botiját, és pont ugyanezekről a fájdalmakról számolt be az utóbbi 1-2 hétben. Azaz, bizony már nincs sok hátra! Viszont Kriszta, te lehet hogy beelőzöd őt??? Az 1 ujjnyira kinyílt méhszáj (belső is?), pláne, ha tornázgatsz és apát sem tiltod el a szeretgetéstől, hamarosan beindíthatja a dolgokat... viszont talán nem is lenne baj, hiszen a kisfiad elég nagy babucinak ígérkezik, nem? Kép

Renóka, csodálatos a pocid, látod, a végére teljesen kikerekedtél. Kép

Egyébként nekem is elég sokat nőtt, 96 cm-nél járok. Most húztak bele a cicijeim is. A súlyt hagyjuk, szerencsére még 1 számjegyű a pluszok száma. Kép

Hát szóval a helyzetjelentés annyi, hogy megjártuk Bécset, mindent megvettünk és ma szóltak, hogy a bútorok is megjöttek a Tótumfaktumtól. A Lutz-os bölcső már itt van összeszerelve a nappaliban, a macska sűrűn szemezik vele, de eleddig még lebeszéltem őt a kipróbálásáról. Kép Úgyhogy hétvégén a szobácskát is elkezdjük csinálgatni.
Úgy igazán semmi újról nem tudok beszámolni, kint a C&A babaruha kínálata jóval szélesebb és minőségibb cucc is van, mint itthon, a H&M most annyira nem jött be, csak kismama ruhailag. Megvettünk minden kelléket is, kád, sterilizáló, mellszívó, stb. csupa ilyesmit. A vége, le sem tagadom, az 1000 eurót kóstálta... Kép Pedig azért megnéztük, mire mit adunk ki. Ja, az Esprit bölcső + matrac szuper áron volt, 140 euróba sem került...

Viszont sajna annak ellenére, hogy nagyon figyeltem, és vigyáztam, sűrűn leültünk stb., pénteken kb. 3 órát, szombaton hosszas pihentető éjszakázás után 4 órát vásárolgattunk, hazafelé úton megint sikerült egy csöppet begörcsölni... Kép Pedig óvatosságól aznap már megint egész szem Terbutalint vettem be, de hiába, ennyit bírok összvissz. 3 óra alatt volt 14 db frankó keményedésem, a párom aszonta, ne is jöjjünk haza, hanem menjünk be megint egy szurira, de szerencsére leállt hazaérkezés után nem sokkal. Még azért jó, hogy túlvagyok ezeken a dolgokon, a szobát a párom nagyjából megcsinálja majd. Hát ennyi. Kép

pusz mindenkinek Norka (27+3)
s_norka
 
 


ZsuKép
Akár hiszed, akár nem, pont tegnap gondoltam rád, hogy vajon mi lehet veled.
Kicsit lemaradtam a Kaális oldal történésiről és az volt az utolsó infom rólad, hogy vérzel!

Annyira örülök, hogy ilyen remek hírekkel jöttél!!!!
Gratulálok a két kis manóhoz!!!

NorkaKép
Vigyázz nagyon magadra és most már próbálj meg a fenekeden maradni és nem erőltetni, amit nem megy!
Tudom nem könnyü, mert az ember menne és tenné a dolgát, de jobb az óvatosság!

UniqueKép
Azt hiszem fej -fej mellett haladunk - legalábbis lelkileg!
Tegnap este nálam is megvolt a pityergés. Azon akadtam ki, hogy egyre nehezebben mozgok, egyre kényelmezlenebb a fekvés és a fiúk nem hagynak egyfolytában kalimpálnak.
Ne értsetek félre, imádom érezni őket, csak az volt a gáz, hogy egész nap alig volt pihi odabennt és akkor még ájjel is nyomták a show-t.
Szóval ha a jobb oldalamra feküdtam, akkor az nem teszett az Olivérnek, ha pedig a bálra, akkor Botond reklamált.

Ja, tükör előtt nagy nehezen megmértem a pocakom: 120 cm. Ezt azért nem gondoltam volna.

Nem tudom, hogy mi lesz szerdán és azt sem, hogy megindítják a szülést, vagy várnak-e arra, hogy elinduljon magától.
Ez még tisztázásra vár!

Vigyázzatok magatokra!
Tényleg nagyon jó ez a kis tavasz!
Stella
36+4

Kép
stella9
 
 


Timi!
Akkor én bízom benne, hogy sikerül a veresenyen kifognotok az aranyhalat. Kép

Õrülten várom már én is hogy melyik kismami lesz a befutó. Kép

Fanni!
Drukk hegyek mennek neked továbbra is. Kép

Melcsi!
Akkor júniusban muszáj összehozni a tesót. Kép

Zsu!
Nagyon boldog vagyok hogy sínen vagy és olyan szép az a szám a neved mellett. Igyekszünk mi át ide, csak nehéz bekerülni, de tudod te hogy milyen sokat kell küzeni.

Nóri!
Vigyázz magadra!
Várom majd a képeket!!!!

Ja és szinte még minden kismami adós a babaszoba képpel.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
Olyan jó olvasni Titeket, akik nem sokkal a nagy nap előtt vagytok! Ujraélem szép emlékeimet Pöri várásáról.
Valóban nagyon kellemetlenek a vége felé az éjszakák, és akkor még a zsibbadás mellett ott a pisilés is!
Pedig nem ártana rápihenni kicsit, szülés után sokáig nincs nyugalom éjszaka!
Azt tudom tanácsolni, szülés után 1-2 éjszakára adjátok be a babuskát a csecsemősökhöz, bármennyire huzzák a szájukat, tej ugysincs még tulzottan, a baba is aluszékony, a pihenés meg nagyon kell a továbbiak miatt!
Én ezt nem akartam megtenni, orvosi utasitás volt, de nem bánom igy utólag!

Timi!
Jót nevettem a gólyákon!
Mi is járunk pecázni, de én himezek az uram fogja a botot(néha halat is).

Kedves Fanni!
Drukkolok nagyon Neked! Nagy nyugalom és laza élet addig is, hadd nőjenek szép nagyra! Hányadik beültetés lesz, és ki a doktorod?

Kedves Kriszta!
Ha még nem akarsz szülni, vigyázz, ne tornázz és semmi emelés, mert az 1 ujjnyiból lesz a 2 és utána jön a szülés!!! Ha viszont betartod, még hetekig is szépen együtt maradtok. Én a 32.héten nyiltam ki, és a kiirt időt 1 héttel haladtuk tul,de igaz, nagyon pihentem, nehogy baj legyen.
A babuska ugy van kitalálva, hogy 40 hétig nőjön odabent. Azalatt a mama is pont felkészül mindenre szerintem. Kell is az az idő.

Kedves Norka!
Az utolsó 3 sor Rád is vonatkozik!
Vigyázz nagyon, az a baba még nagyon picike odabent!Inkább ne nagyon mászkálj ha ilyen bajok vannak!

Kedves Zsuska!
Érdekelne az előéleted, mikori oldalon vagy?
Ikreket vársz, ugy látom! Gratula, nagyon vigyázz Magatokra!

És mindenki aki babát vár és még nincs itt az idő,megfontoltan ugráljon, és pihenjen sokat! Ne felejsétek el, milyen nehézségek árán jutottatok áldott állapotba!

Szülni készülő lányok, sok sikert, kevés fájdalmat és nagy boldogságot kivánok!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok,

Csak hogy mindenki megnyugodjon, túléltem a tornát, vettem szoptatós melltartót meg kicsit még mászkáltam de egész este itthon pihiztemKépKép

Zsuzska,
Nagyon örülünk neked itt !!!! Örülök hogy a dolgok rendeződnek odabenn, csodás lehet a két kis manócska, remélem minden kínlódásért, fájdalomért és aggódásért kárpótolnak majd KépKép Élvezd a kismamiságot, még akkor is ha mindig lesz valami aggódni valóKép És gyűjts ide még néhány társat, hogy ne legyél egyedül! Tudom Norka még itt van, meg Almodo is, bár ő ritkán néz be, Fanni,Zsebi és a többiek, hajrá, hajrá !

Norka,
Szuper hogy mindent megvettetek, mostmár aztán tényleg lábakat fel, csak a könyveket bújhatod a vizsáig. Mikor is lesz ?

Unique,
Nem akart találgatásokba bocsátkozni. Ahogy most Melcsi is írta, sokáig lehet még ezzel húzni, de ő határozottan jó jelnek vette és nem aggódott, pedig aggódós fajta....úgyhogy egyelőre én sem aggódomKép Szerencsére már nincs semmi komolyabb elmenős programom, tényleg csak a varrás, vasalás, úgyhogy azért majd sokat pihizek. De tornázni még akarok a héten, ha nem esik jól úgyis abbahagyom. Viszont a csoki-és egyéb torták eltüntetése ellen muszáj valami mozgásKép Hát igen, az alvásról ne is beszéljünkKép De én már beletörődtem, és napközben is tudok 1-1 órácskát szundizni...igy legalább gyakorlunk a hamarosan bekövetkező összevissza nem-alvásra...

Melcsi,
Köszi az intelmeket....ahogy te is írtad, ezzel a méhszájjal még sokat ki lehet húzni, de én őszintén nem szeretném megvárni a 40. hetet.. Máté kezdettől fogva mindig nagyobb volt mint a kora, szerintem a 38. héttől már teljesen jók leszünk. Azért persze pihenek és vigyázok, na meg szorgalmasan beszélgetünkKép
A Jánosban is azt tanácsolták hogy az első 1-2 éjszakán, amíg még nincs tejünk, adjuk le a bébit. Ebben még benne vagyok, de utána szeretnék együtt lenni vele, remélem a tejcsi is megjön majd időben. Nehogy már cukros vízen kelljen élnie...

Na lassan elteszem magam holnapra...

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok Kép
Örömmel látom, hogy sokan írtatok tegnap óta!

Nóri Kép, Kriszta Kép, Zsebike Kép, Melcsi Kép
Köszönöm a bíztatást! Holnap UH és eldől, mikor lesz a leszívás. Nyugis vagyok, mert minden lépést ismerek, nincs mitől féljek (egyelőre...).

Zsebi Kép
Remélem nemsokára mindketten "jogos" tagjai leszünk ennek a topiknak is Kép

Melcsi Kép
2. beültetés és Kovács doktor.
Az 1. is sikerült (?)... de sajnos a 8. heti UH-n nem volt szívhang... így meg kellett váljak a kis embriótól Kép

Én ma is egészségügyi sétát javasolnék a kismamiknak, olyan szépen süt a nap Kép
Aztán csak óvatosan!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: