Új privát üzeneted érkezett!

Jajj de jóóóóóó!!!
Örülök, hogy otthon vagytok már. Van segítséged? Tejcsi? Alszik éjszaka? Hasfájás?
Nagyon rendes, és aggódó férjed van Neked is!!! Ha lesznek képek, akkor rakd fel őket! Levente 1-2 napja heverte ki azt a szemgyulladást, amivel hazahoztuk a khból.. Remélem Ti nem kaptátok el!
Magdi Néni Téged is a szárnyai alá vett szoptatásügyileg?
Pusza: Detti
Detti
 


Sziasztok!
A magánrendelő a Tátra utca 28-ban található. Tényleg hétfőn van 5-7-ig rendelés. Ha nem akarsz sokat várni, akkor vagy menjél oda 3/4 5-re vagy csak 7-re.
Én is örülnék, ha be lehetne jelentkezni időre és akkor soha nem kellene várni... Viszont, ezt leszámítva nekem nagyon bejött.
Cleo
Névtelen
 


Sziasztok!
Szült már valaki Balog Imre dokinál és mik voltak a tapasztalatai?
Előre is köszi
Névtelen
 

 
 

Sziasztok,
köszönöm az infokat.
A szemgyulladást szerencsére nem kaptuk el a kórházban, Magdi nénivel meg sajna én nem találkoztam, másik nővér segített, de ő is nagyon rendes volt. Utánatok két tapasztalt (második, ill. harmadik baba) anyukával voltam a szobában. A tejem talán most kezd beindulni, az utóbbi két napban már csak minimális pótlásra volt szükség. És meglepődtem, de az éjszaka is elég sokat aludt kismókusunk.
Szép napokat nektek!
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Én is Balog dr.-hoz járok, most vagyok a 20. hetemben. Eddigi tapasztalataim vele kapcsolatban teljesen pozítív. Barátságos és segítőkész. Igaz amikor a kórházban voltam nála vizsgálaton, akkor mindig nagyon sok volt a dolga. Magánrendelésén is nagy a "forgalom". Egy barátnőm szült nála tavaly és ő is csak a legjobbakat tudta elmondani róla.
Névtelen
 


Tud valaki valamit a Zeke József dr-ról ? Az egyik ismerősöm régebben szült nála és én is nála szeretnék.
Névtelen
 


A Zeke a meddőségi központban van, nem? Lehet nála szülni is? Nem is tudtam.
Névtelen
 


Igen, a Zeke dr.a meddőségiben van, de úgy tudtam, hogy egyébként lehet nála szülni. Légyszi valaki segítsen, mi az igazság !!!
Névtelen
 


Zeke doki valóban a meddőségiben van, de szülést is vállal.
Én csak a meddőségiben jártam hozzá és nagyon meg voltam elégedve vele.
Névtelen
 


Esetleg nála szültél ?? Ha igen, érdekelne pl. hol vizsgált, mennyit kellett várni, kért-e és mennyit, vagy ti mennyit adtatok. Nagyon köszönöm
Névtelen
 


Nem szültem nála. Felmerült bennem az is, hogy esetleg őt kérem fel, de az szólt ellene illetve attól féltem,hogy ha egész nap a meddőségiben van, akkor mennyi gyakorlata van a szülések levezetésében. De akik nála szültek állítólag meg voltak elégedve vele. Én a lombik babámat neki köszönhetem és emberileg is nagyon klassz! Ha visszalapozol az archívumba, valaki azt írta,hogy a szülésnél is profi volt és babája éltét neki köszönheti.
Névtelen
 


Sziasztok!
Zeke dr.-t én is a meddőségiből ismerem, egy szuper ember, és állítólag szakmailag is top! Lehet nála szülni is. (Bár nekem sem a meddőségiben, sem a szülészeten nem volt az orvosom.)
Kriszta és Névtelen!
Viszont Balog dr.-nál szültem. Nagyon rendes ember, korrekt, csak állandóan rohan...
milkabögre
 
 


Irjatok valamit, Kaszás Tiborról a János Kórházból. Köszi minden infóért.
M

mirci001
 
 


Kedves Myrtill!

Kb 10 éve járok hozzá, mint nőgyógyászhoz. Nagyon jó tapasztalataim vannak vele, minden problémámnál megnyugtatóan foglalkozott velem. Magánrendelésére járok, ahol egy problémával csak az első vizsgálatért kell fizetni és amíg azt meg nem oldotta nem kér újra pénzt. Saját ultrahangos készüléke van a rendelőjében. Egy barátnőm és az unokatestvérem 2-2 gyereket szültek nála, mindketten nagyon elégedettek voltak vele, és én is nála tervezem.
jutka26
 
 


Sziasztok!

Egy hónapja szültem Molnár dokinál, Héber Judit volt a szülésznő. Csak pozítivat tudok róluk mondani. Kedvesek, aranyosak és profik voltak.
Nagyon kellemes szülés volt!Kép)))
Bárkinek szivesen mesélek!
munger
 
 


G Krisztina!

Én szívesen venném azt a történetet! Én is hozzá járok! Mail címem a profilomban van! (katt oldalt a nevemre). Köszi:

Zsuzsa
zerko
 
 


Sziasztok!

Én is a Molnár dokinál szültem 3 hónapja Rékámat és 1,5éve Annámat. Nagyon meg voltam vele elégedve. Nem volt se túl sok se túl kevés.Amikor baj volt és be kellett feküdnöm bejött hozzám még hétvégén is.A szülésnél pedig akkor jött amikor szükségem volt rá.Mindenkinek merem ajánlani.
Zsuzsa: Zsófit nem nála szülted?

sziasztok
Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Sziasztok!

Kérlek irjaok Molnár Dr.-rol
Köszönöm:Zsuzsi
babika
 
 


norsi71: nem! Őt a Héder János doktornál, de ő tavaly ősszel elhunyt! Kép Én vele voltam így, mint te a Molnár dokival.
Nálam akkora baj nem volt, hogy kórházba kerültem volna, így lehet, hogy én most csak a szülésnél tesztelek Kép
Ha van időd, írjál róla mailt, szívesen elolvasnám.

K Miklósné: mire vagy kíváncsi? Mailt is írhatsz, és válaszolok. A címem: zzsuzsa@tvn.hu

Zsuzsa
zerko
 
 


Kovács Miklósné:
Kérdezz!

Szia
Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Sziasztok!
Érdekelne,hogy milyen szakmailag,bár még nincs okom panaszra!A 36.hét végét taposom,és már kicsit félek,hisz első baba.A másik,hogy tőletek kért e fix összeget,vagy őt ez nem érdekli.(én igy érzékeltem eddig)!
Köszönöm:Zsuzsi
babika
 
 


Sziasztok!Ma jöttem haza méhszájplasztikai műtétem volt Dr.PálmaiBálint volt az orvosom csak csupa csupa jót tudok róla mondani nagyon kedves és mindent elmagyaráz és válaszol a kérdésekre és naponta többször is bejön a szobába is és törődik a betegeivel ...én a Héder Dr-nál szültem de ő tavaly meghalt és kellett orvost keresnem mondhatom nem bántam meg hogy a Pálmai Dr.-t választottam akivel beszéltem a kórházban és betege volt mindenki nagyon elismerően nyilatkozott rólaKépKépKépüdv.vera
Kelemenné Vera
 


Vera: örülök, hogy jók a tapasztalataid, és a műtét is rendben ment.
Én őt nem ismerem, de a Héder doki hiányzik Kép

K. Miklósné: én még ott nem tartok, így nem tudok erre válaszolni Kép
De úgy tűnik, a doktorbácsink dolgozik elég sokat! Kép

Zsuzsa
zerko
 
 


Zsuzsa!Nekem is nagyon hiányzik,nála szült az Anyukám és 18.éves korom óta hozzá jártam ....most is mindig arra gondoltam hogy majd jön a folyosónKépKépKéppedig ott voltam a temetésén és mégis hihetetlen hogy már nincs üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Vera: én sem tudom elhinni! Már terhes voltam a mostani csemetémmel, és először hozzá mentem, és ő vizsgált meg. Így egy kicsit ebben a babában is volt része. Aztán pár hét, és meghalt... Kép
Nekem is majd minden nap eszembe jut, amikor ránézek a lánykámra. Nekem az öcsém született nála (1978), és a mi családunkban is "fontos ember" volt.
Kár érte...
Zsuzsa
zerko
 
 


Sziasztok!
4 hónapos vagyok, nekem is a Molnár a dokim.
Minden infot szívesen veszek
maggie
 
 


Sziasztok!

Most hogy így visszaolvastam jutott eszembe hogy a Jánosban már két Molnár doki van. Én a Molnár Lászlóról beszéltem. A másikat nem ismerem csak arra emlékszem hogy amikor eljött az idő és kérdezték hogy ki a dokim, a következő kérdés az volt hogy melyik?

Zsuzsa: remélem te is, és nem fölöslegesen írtam litániákat neked....

Sziasztok
Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Sziasztok! Kérlek, ha valaki a Lintner főorvoshoz jár, szült már nála,vagy hallott róla írjon nekem!
Köszi előre is!!
dtulcsi
 
 


Sziasztok a Jánosban szültem mindhárom gyermekem...a terhességeim alatt sajnos elég sokat feküdtem bennn a kórházban igy láttam egyet és mást A néhai Dr.Héder volt az orvosom Ő mindennap bejött hozzám nagyon rendes volt 15 évig jártam hozzá...Kép a Molnár dokiról annyit tudok mondani hogy egypárszor UH-ra kellett hozzá mennem az emeletre hogy eléggé felületes volt lehet hogy azért nem foglalkozott velem mert nem voltam a betege...nekem nem jött be és a barátnőmnek sem Ő Nála szült 2002 augusztusában és nem nagyon volt vele megelégedve..KépKépés mégvalami 2000.januárjában volt egy spontán vetélésem és az orvosom megnézetett vele ő volt az UH-ban...és elhalt bennnem a magzat 10 hetesKépés nem volt tulságosan részvéttel irányomban..A Lintner főorvossal kapcsoltban annyit hogy a harmadik szülésem előtt un. bemutatásra kellett hozzá mennem és eléggé durván vizsgált meg ...szobatársaktól egyéb helyről hallottam hogy az a gond vele hogy amig benn vagy a kórházban mindig átad valamelyik orvosnak és azok intézik a vizsgálatokat stb...nagyon elfoglalt és állandóan rohan Bocsi hogycsak negativ dolgokat irtam le de nekem ennyi idő után /6.éves az első gyerkőc/ ezek voltak a tapasztalataim...Most Dr.Pálmai Bálinthoz járok és nagyon megvagyok vele elégedveKép.)üdv.vera emilben is irok ha valaki kérdez
Kelemenné Vera
 


Bocsi, ismét én vagyok,fent elfelejtettem a mail címemet: d.tulipan@freemail.hu
dtulcsi
 
 


Vera, köszi az infot, arról esetleg nem tudsz, hogy szüléseket hogyan vezet le, és mennyire a természetes, beavatkozás mentes szülés híve? Üdv, Márti
Ui: Azért pozitívumként jegyzem meg vele kapcsolatban, hogy volt egy laparoscopos műtétem 1 éve, amit Ő végzett és nagyon profin csinálta, minden rendben volt, és most itt van a pockómban egy édes kis fiúcska. :-)))))
dtulcsi
 
 


Szia Márti!Erre sajna nem tudom a választ de majd megkérdezem a szülésznőmet akinél a gyermekeimet szültem mindenkinek tudom ajánlani Lacik Tündének hivják.KépKépKépŐ biztosan több tapasztalattal bir Kép üdv.vera
Kelemenné Vera
 


norsi: igen. A László! Kép De már tisztáztuk...

Vera: ez mind lehet! Én nem tartottam eddig felületesnek, sőt, nekem volt olyan tapasztalatom, amikor csak ő volt, aki komolyan vette a Lintner főorvos betegét. Mert arra a kismamára sem volt elég ideje Kép
Velem eddig korrekt volt, és remélem ez így is marad!
A Héder doki cuki volt, bár néha igen csak feledékeny Kép De jó keze volt Kép
Kérdeznék valamit! Ez az a Tünde, aki a VV3-ban szerepelt?
Én az Efinél szültem, vele is csak jó tapasztalataim voltak.

Márti: gondmentes terhességet neked!

Zsuzsa
zerko
 
 


Vera! Úgy örülök, hogy segítesz, a szülésznő biztosan többet tud a dokiról!Természetes szülést szeretnék amennyire lehet, ez nekem nagyon fontos! :-))))))))Köszi!!
Zsuzsa, köszi Neked is!
dtulcsi
 
 


Szia Zsuzsi! Ez a Tünde nem az a Tünde....akiről én beszélek az már nagyon régóta ott dolgozik a Jánosban Kép Márti!A szülésznő telefonszáma megvan ha gondolod elküldöm magánban,egyébként nagyon nagy tapasztalattal rendelkezik és persze türelemmelKép üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Szia Vera! Köszi, bár nem tudom, hogy így ismeretlenül nyújtana-e infot nekem. Te tartod még vele a kapcsolatot?
Gratulálok a fiaidhoz!Nálunk az egész családban csak lányok születnek mostanában, úgyhogy a mi kis fiúkánknak is nagyon fognak örülni! :-))))
dtulcsi
 
 


Szia Márti! Köszönöm a grarulációdat a fiuk valóban tüneményesek és "nagyon jó nekem hogy 4.férfi kényeztet"én is nagyon szerettem volna kislányt de ez van.Képmost csütörtökön megyek be a kórházba kontrollra és megpróbálok érdemi infót gyüjteni és irok üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Sziasztok! Én 2,5 hónapja szültem a Dr. Molnár Lászlónál. Annyira szép emlék maradt, hogy az összes többi kölkömet is nála szülöm meg. Kép Kép
Télleg úgy tűnik, hogy őt nemigen érdekli a lóvé. Kép
A szülésznő Mayer Annamari volt, ő is nagyon arany. Kép
Detti
 


Sziasztok!
Én is ugy vettem észre,hogy a Dr. Molnár Lászlót nem érdekli a pénz.Legalább is én igy látom.A keresztfiam is nála született.Már nagyon közel vagyok a nagy naphoz,és már nagyon félek,bár tudom,hogy apa is velem lesz.
Zsuzsi
babika
 
 


Szia Vera! Remélem a doki mindent rendben talált a kontroll vizsgálaton! Köszi, hogy próbálsz érdeklődni!
dtulcsi
 
 


Szia Márti!A vizsgálaton minden rendben volt ...varratszedés és egyéb finomságokKépKép akit kérdeztem a Főorvosról az azt mondta hogy a szülésnél igen alapos és körültekintő az alternativ és egyéb dolgok ugyis a szülésznőn mulnak...a szülésznők mindenben a segitségedre lesznekKépKépKép üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Szia Vera! Ez jó hír, köszönöm.Akkor mindenképp érdemes választott szülésznőnél szülni és ezeket a dolgokat előre megbeszélni. :-) Még amitől kicsit tartok, az a 3 ágyas szülőszoba...Lehet, hogy zavaró lenne ha hallanám még 2 másik kismama vajúdását. Te hogy voltál ezzel?
dtulcsi
 
 


Márti!
Bár Detti vagyok, és középen feküdtem, és front volt (teltház) egy cseppet sem zavartak a szomszédok.
Mikor mi már babáztunk, a jobbszélső akkor tolta ki a babóját, nagyon drukkoltam magamban.
Nekem pedig a balszélső gratulált másnap az újszülött osztályon, hogy Ő már készen volt, mikor én toltam Kép
Detti
 


Szia Márti!Az első szülésnél egyedül voltamKép...a másodiknál mire megszültem akkor kezdődött éjjel a " nagyüzem" de olyan különösebben nem volt ami zavarjon,Képa harmadik szülésnél pedig sajna ők is végighallgatták az én kb.15 perces "monológomat"Kép én is egy kicsit részese voltam az ő szülésüknek az egyik lány az én orvosom kismamája volt...de azt mondhatom hogy annyira mégsem zavart mert annyira "burokban voltam" a Férjem.a Tündi a szülésznő,az Orvosom...mind velem foglalkoztak és valahogy úgy sikerült hogy csak magamra és a kicsire tudtam figyelni Kép...voltak olyan hosszú percek amikre nem is tudok visszaemlékezni mert akkor csak testben voltam ott lélekben egész máshol...aztán meg másnap mindenki mindenkit ismert gratulációk már ott a szülőszobán és másnap is ...aztán a csecsemő oszt-on is ...üdv.veraKép
Kelemenné Vera
 


Sziasztok Lányok! Köszi a válaszokat! Remélem nem zavarlak Titeket az újabb kérdéseimmel...:-)))) Vajúdás közben Ti hol "ütöttétek el" az időt? :-)))))
Vannak külön vajúdó helyiségek, v. a szülőszobában kell lenni? A szívhangmérés folymatos, vagy van hordozható szívhangmérő?
dtulcsi
 
 


Márti:
Én reggelig a folyosón koslattam, néha bementem CTG-re. Amikor viszont kaptam az oxitocint, állandó fekvés, és fekvő CTG. Én nem láttam sétálósat. De ez már 3 éve volt!

És az előző témához: engem sem nagyon zavart a környezetem szülése, pedig nem sokkal utánam mellettem igen csak hangos volt egy lány! De ilyenkor az ember a saját világában él!

Zsuzsa
zerko
 
 


Márti!
Nekem csak a kitolásra kellett lefeküdnöm. A ctgnek hosszú a póráza. Én végig álltam, és sétáltam. Bár nekem ez az időszak nem volt sok a khban, otthon vajúdtam. Kép
Detti
 


Sziasztok! Én is inkább a járkálást, mozgást részesítem előnyben, bár még ez lesz az első szülésem, de szerintem ha fekve kellene vajúdni, az sokkal megterhelőbb lenne. Azért az oxitocyn-t jó lenne megúszni. Zsuzsa, Neked miért kellett, gyengék voltak a fájások? Detti, honnan tudtad, hogy mikor kell bemenni a kórházba? Azt mondják, hogy lehet gyors lefolyású is a szülés, még akkor is, ha az első szülésről van szó.
dtulcsi
 
 


Szia Márti! Azért az első szülésnél kár kapkodni a kórházba menetellel mert általában eltelik egy pár óra mire a babó megszületik...és jobb is ha mennél több időt otthon töltesz a tágulási szakban...jó ha kapcsolatban vagy a szülésznőddel telefonon és ő majd "irányit" téged hogy mit tegyél...sokat segit a gravitáció,ha sétász mozogsz de ugy tudom nem nagyon szokták akadályozni a kismamit hacsak nincs rá komoly indok hogy ne sétáljon...én is csak a tágulás végén feküdgettem és a kitolásnál bár inkább majnem ültem...egyébként az ember mindig elképzeli hogy milyen lesz a szülés /az első/és persze semmi nem úgy történik ahogy azt képzeltük...van már valaki a szülésznők közül akit választanál a szülésedhez? üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Hát Márti! Nekem még 1 hetem volt a kiírásig, és azt hittem, hogy jóslók.
Beültem a kádba, nem nagyon mértem az időt. Aztán rájöttem, hogy túl gyorsan jönnek, és sokáig tartanak.
Mivel nem folyt el a magzatvíz, nem gondoltam, hogy indulni kéne. Ez amúgy 3 óra alatt zajlott le otthon, első gyerekkel, és teljesen nyitva volt a "kapu" mire beértünk. Nem bánom amúgy, hogy így alakult. Sőt. Kép Kép
Detti
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: