Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Túl vagyok rajta Kép Most fájogat egy kicsit, megyek is lefekszem a Tv elé. 8 petécske lett ahogy megjósolta.Volt velem is a nő akinek 20 lett...öööööööööö szegény mindjárt kapott is 4 infuziót.
Mi is megnéztük a narniat tegnap..nekem nem jött be, Harry Potter sokkal jobb Kép
Tüssike neked hogy ment?

chesti
 
 


hurrá, gratula chesti, ügyes voltál

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Chesti
Holnap feltétlen gyere, hogy mi újság! Mikor kell telefonálnotok? Tök jó a 8 petesejt. Nekem anno 7 volt.

Kép
Kép
zuzmó
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm, hogy gondoltatok rám, meg is lett az eredménye. 3 fagyibabából mindegyik felébredt. Nagyon örültünk nekik!

Chesti!

Szerintem is tök jó a 8, nemcsak a mennyiség a minőség is fontos, és véleményem szerint ez a szám ideális.
Nem találkoztunk, fent voltam az emeleten.

Sajnos én csak holnapig tudok kapcsolatban lenni veletek, mert akciós internet hozzáférésünk van, ami holnap lejár. Így a táblázathoz nincs sok értelme adatokat küldenem, de jó ötlet, ha megvalósítjátok.
tüssike
 
 


Sziasztok!

Chesti!
Gratula a 8-hoz! Kép)) Most akkor mi lesz a köv. lépés? Gondolom a beültetés, nem? Az pár nap, nem? Írj mindenképp! Kép

Tüssike!
És mikor lesz újra neted? Mert ugye lesz?
És veled mi volt ma??

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Bocsi Tüssike, most látom, hogy már írtál a mai napodról. Ügyik a babák, hogy mind felébredtek!!!! KépKépKép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!
Köszi a válaszokat, sokat segített, mert mikor bent ülök a dokival és ő elhadarja, mit hogy, akkor valahogy nem jutnak eszembe a kérdések. Most még azt szeretném megkérdezni tőletek, hátha valaki már megkérdezte vagy utánaolvasott, hogy általában egyik hónapban az egyik petefészekben érik a petesejt, a következőben meg a másikban? Vagy összevissza? Vagy a legtöbb nőnél felváltva inkább? A másik kérdésem, hogy ha most úgy döntünk, hogy spontán próbálkozunk (vagy az orvos az inszemet ajánlotta) (nem tudom, melyiknek vajon mennyi a százalékos esélye), és nem jön össze a dolog így, akkor pl. 3 hónap múlva visszamehetünk-e mégis inszemet kérni? Nem szeretnénk 3 hónap múlva az újbóli vizsgálatokat (sperma, vér, hormonvizsgálat).Köszi, ha tudtok segíteni.
kalmanka
 
 


Helló lányok, megjöttetek?
Én idáig egy másik topikot olvasgattam az Anyaságon belül. Az a címe, hogy Anyaságról-humor, poénok. Órási.Csak szórakozásból megéri olvasgatni én az utóbbi másfél órában könnyesre röhögtem magam, csatolok is egy kicsit belőle, nem álltam meg, hogy ne mentsem el.
Tüssike
Jó lenne ha maradnál köztünk, akarjatok netet! Naaa! Léccci!Lécci!Lécci!
Kalmanka
Szerintem ha már elkezdtétek érdemes végigcsinálni, a természetes teherbeesésnek is csak 30% az esélye, és ha nálatok gond van a srácokkal akkor sokkal kevesebb. Az inszem általában 15-20%.A lombik a BMC-ben 30-33% ami az egyik legjobb az országban.De ha még próbálkoztok spontánnal, miért kezdtétek el?
A peteéréssel kapcsolatban, nem feltétlen váltják egymást a petefészkek, több petesejt indul érésnek, de csak eyg éri el az érett állapotot(kivéve 2petéjű ikrek esetén)Mivel a petefészek sokkal több petesejtet tartalmaz már születésünkkor, mint amit egész életünk során "elhasználunk", ha valakinek kiveszik az egyik petefészkét a másik átveszi annak a feladatát is gond nélkül.
Jó kacarászást mindenkinek<!--attachment: gyereksz_j-54293-347613.doc*mime_msword.gif*application/msword*30.7**gyereksz_j%2d54293%2edoc --><center><pre>
Kép
gyereksz_j-54293.doc (30.7 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
Kép
zuzmó
 
 


CsajokKép
Nagyon ügyik voltatok ma! Kívánom hozzon a mai nap nagyon nagy szerencsét mindenkinek!!!

ChestiKép
Lehet, hogy láttalak, amikor mentetek be a BMC-be, kint álltam a folyóson.
Remélem, mind a 8 petike megtermékenyül és szépen fejlődik majd!!! Drukkolok!!! Írd ám meg, ha van valami eredmény, vagyis ha telefonáltál?!

Rettenet, hogy milyen sokan voltak ma! Még ennyi embert nem is láttam! Fél 8-kor már ott voltam és már csak vasajtón kivül volt hely ácsorogni, kb.10 percet álltunk ott többen is, mire beengedték az elejét.
Megvolt az UH. Kaptam Puregont, napi 50 egységet kell adni, és jövő héten hétfőn megyek megint vissza újabb UH-ra és gondolom vérvétel is lesz.
A transzfer időpontját még Sz. ügynök nem tudta megmondani. Attól függ, hogy milyen lesz ez az egyszerű stimu. Azt mondta inszemeseknél csinálják ezt.
Persze, majd meglátjuk, én kb. két vagy két és fél hét múlvára saccolom.

TüssikeKép
Neked is gratulálok, bár a többes szám főleg neked és Chestinek szólt.
Küldöm a babatapikat +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ZuzmóKép
Mindjárt indulhatsz te is, csak egy kicsit légy türelemmel!Kép

Jóccakát mindenkinek! Hozzon ez az év mindnyájunknak boldog babás hónapokat!!!

manda
 
 


Jó reggelt Kép
Tüssike,szomorúan olvastam, hogy nem lesz neted...nagyon drukkolunk neked és rossz lesz ha ezentúl nem hallunk rólad Kép
Örülök, hogy mind felébredtek, csak igy tovább babatapi ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Minyuu! Köszi Kép

Zuzmó!
Majd 9-10 felé telcsizek, szegény Irénke mondta legyek türelemmel, csengessem sokszor mert egyedül lesz ma.

Zsókuci!
Ma mondja meg Irénke mennyi termékenyült meg, és mikor mehetek vissza értük Kép

Manda Mi 8 körül értünk oda, vasajtónál állt a sor.Lehet hogy láttál Kép "kopogós" csizmám van elég feltünő a hangja Kép
Puregonbol csak 50 Kép nekem 150 majd 175 volt.

Azt mondta Sz.ügynök sok kicsit is leszivott amik megindulgattak, és nem akarja hogy hiperstimum legyen, a kis drága Kép Ja és szerintem valaki szólt neki vagy nemtom de most már régóta nem "rángatja" a lábat Kép
Majd jelentkezem mit mondott Irénke Kép

chesti
 
 


Sziasztok!
Én ma csak este tudok jönni, mert megyek Csokival vidékre. Eger, Miskolc stb.
Chesti, nagyon szorítok meg neked is Tüssike.M-helyről sem tudsz majd netezni? ÚÚÚgy szeretném, ha maradnál.
Képzeljétek azt mondta a főnököm, hogy szerinte ne menjek vissza most dolgozni, inkább készüljek a következő akcióra és maradjak tp.-n. Nagyon rendes volt.
Na puszi, mennem kell.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Sziasztok!

8-ból 7 megtermékenyült Kép Csütörtökön kapom vissza őket Kép

chesti
 
 


Szívesen megcsinálom a táblázatot ha gondoljátok nyomjátok az adatokat Kép
Amire gondoltam hogy benne legyen:
Név
Életkor
Lakhely
Doki
Megjegyzés ( itt lenne hol tartanak épp, vizsgálatoknál, inszemnél lombiknál stb )

Mi legyen még benne?

Akár ide vagy az emilemre starkeszter@hotmail.com

chesti
 
 


SziasztokKép

Adataimat küldöm:
Név: Manda vagy a teljes név kell?
Életkor: 32 év
Lakhely: Székesfehérvár
Doki: dr. Szűcs Zoltán
Megjegyzés: 3. lombik ill. 2. fagyis transzfer februárban
Cél: első gyermek
ciklusnap: 5 cn.

Ha valami még kell, megírom!

ChestiKép
Nagyon szép a hét db, nekem is annyi volt. Mennyit kapsz vissza? Kettőt?
Pihizzél ám, remélem táppénzen vagy szabin vagy?!

manda
 
 


Sziasztok!
Szerintem elég a nick név Kép Hülye kérdés minek a cn?
Itt egy kezdetleg ha valakinek van ötlete formailag, vagy kiegészitő adatra szóljon. KépKép

chesti
 
 


ChestiKép
Nekem tetszik, amilyen lett! Ügyes vagy!

manda
 
 


Sziasztok! Szia Zuzmó
Köszi a választ. Spontán próbálkozások után mentünk el kivizsgálásra, és annyit találtak, hogy az egyik petevezeték el volt dugulva és sikerült kitisztitani. A páromnál minden rendben volt. Ezek után ajánlotta az inszemet az orvos, illetve miután rákérdeztem, azt mondta, persze lehet spontán is próbálkozni. Ezért gondoltuk ugy, hogy most spontán megint próbálkzunk, és utána kérjük az inszemet, de akkor már nem szeretnénk megint ilyen hosszú kivizsgálást, vérvételt, miegymást.
sziasztok
Kalmanka
kalmanka
 
 


Sziasztok!

Olyan aranyosak vagytok. Köszönöm a babatapikat.
Egyelőre nem lesz netünk, nekem itthon van a "munkahelyem", gyesen vagyok még a kisfiammal. Hiányozni fogtok, majd próbálom a férjemet puhítani, hátha mégis előfizetünk az internetre!

Chesti!

De jó, de jó! Így lesz még fagyasztásra is alkalmas embrió, amire ne legyen most szükséged, de szerintem megnyugtató érzés...
Lehet Sz.ügynök is olvas minket, ezért nem rángatja már a lábát.

Manda!

Biztosan várod már Te is a beültetést! Én azt hittem kevesebb ideig kell majd szuriznod.

Majd később benézek, most megyek pihizni!
tüssike
 
 


Tüssike!
Puhitsad Kép felrakhatlak a táblázatba? Ha igen add az adatokat Kép
Pihengess és sok sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép

chesti
 
 


Chesti!

Jól van adom az adatokat, hátha visszatérek még hozzátok:
Név: Tüssike
Cím: Mór
Életkor: 30
Doki: Dr. Wiegandt Péter
Megjegyzés: 1. sikeres lombik-2,5 éves kisfiú
2.3.4. lombik, 5. fagyibabás most!
tüssike
 
 


Kép

chesti
 
 


Kép

Jobb minőségben

chesti
 
 


Sziasztok megjöttem!
Tüssike
Felteszem a privimbe a telefonszámomat, ha nem is leszel velünk, legalább küldj 1 SándorMátyáS-t, hogy mi volt, gondolom 11 nap múlva vérvétel, kb. 10-én.

Én is elkezdtem 1 táblázatot csinálni a másik alapján, küldöm az adatokat.
Név: Zuzmó
Életkor:29
Lakhely: Budapest XI. ker.
2004. január óta próbálkozunk
Ciklusnap:1. cn.
Doki: Dr. Wiegandt Péter
Megjegyzés: 1 stimu, 3 beültetés, 2. stimu indul február 20-án, ugyanis ma megjött, csajokKépfetrengek a kíntól úgy fáj, de végre megjött és 20 nap múlva újra "lőhetem" magam, hurrá!!Kép
Feltegyem én is a táblámat?
Tényleg, akkor én most a második vagy a negyedik lombikot csinálom?Tud valaki válaszolni erre a hülye kérdésre? Ha maga a megtermékenyítés másodszorra fog történni, akkor ez a 2. lombikom, nem?

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Szia Lányok!

Ismeritek ezt az oldalt? Egy nagyon kedves hölgy küzd azzal, amivel Ti. Csak ő most kezdi.

http://www.kisbaba.freeblog.hu/

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


SziasztokKép
Zuzmó ez lesz a második, bár nem tudom, hogy az első fagyisodat lejelentették-e.
Úgyhogy vagy második vagy harmadik a lejelentettek közül, de kérdezd meg dokidat, ő biztos meg tudja mondani.
Hajrá, akkor már csak 20 nap és döföd magad!!!Kép

Nekünk meg volt tegnap az első szuri, kicsit cidriztem, újra meg kell szokjam a tűt!Kép
És képzeljétek csíp egy kicsit a Puregon, pedig korábban nem volt semmi gondom vele, talán a Decapeptyl előkészítette a terepet és azért? Nem tom! Na, mindegy! Nektek volt hasonló?

manda
 
 


Zuzmó!
Rakjad a tiédet is Kép Én a 11kerben nőttem fel, Hengermalom úton, imádtam Kép

Kép

chesti
 
 


ChestiKép
Nagyon jó a táblázat, látom még képeket is tettél! Tegnap véletlenül nem összefogatlan hajjal mentél be a Centrumba? És ez nem kb. 3/4 8 felé volt? Elég rosszul fogalmaztam, csak még mindig azon gondolkozom, hogy láttalak.

manda
 
 


Chesti
Az enyém még csak kezdeti státuszban van, nem ilyen jó mint a tied, úgyhogy maradjunk ennél a verziónál.
Mi kb. fél éve lakunk a 11.-ben, de már azelőtt is imádtam, mert amikor feljötten Bp.-re, szálegyedül, nagy tervekkel - ja, még nem is mondtam, hogy vidéki vagyok - 5 évvel ezelőtt, az akkori pasim is itt lakott és amikor lehetett inkább nála voltam mint az albimban és már akkor beleszerettem a környékbe. A sors iróniája, hogy 1 másik pasival jöttem ide vissza és kb. 5 villamosmegállóra lakunk az ex szüleitől.Bocs, hogy kicsit elkalandoztam,de mindig megmosolyogtat a saját viharos utóbbi 5 évem. Az biztos, hogy ha 3 évvel ezelőtt valaki ezt jósolja nekem - mármint a mostani életemet- kiröhögtem volna.
NA nem fárasztalak titeket a nosztalgiával. Az a lényeg, imádok itt lakni.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Ja, a Fehérvári úton lakunk, a végén Albertfalván, a Cérnázó után a Forgalmi utcánál. Régen addig járt a 41-es vili - ezt Csoki mondta, mert ő meg tősgyökeres budafoki. Én csak "bevándorló" vagyok.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Chesti:
Jó ez a tábla, leírom én is az adatokat.
Egyébként nekem nem tűnt fel, hogy Sz.Z. rángatja a lábát, nem lehet, hogy esetleg ő is olvassa ezt a fórumot és már ezért nem csinálja?
:-)
Szóval az adatok:
Esperanza
31 éves leszek tavasszal :-(
Dunaújváros
dr. Sz. Z.
2. inszem márciusban
esperanza
 
 


Chesti!
Küldtem egy emailt is neked a fotónkkal. :-)
esperanza
 
 


Sziasztok!

Chesti,
gratulálok a 6 sikeres megtermékenyítéshez! Kép
Akkor csütörtökön megint izgi nap lesz! Kép
Tényleg, ilyenkor mennyit ültetnek vissza? Hallottam már 2-3-4-ről is. Mitől függ?

Nagyon jó lett a táblázat! Ügyike vagy!
Küldöm hozzá az adataimat:
Név: Zsókuci
Életkor:28
Lakhely: Budapest XVIII.ker.
Doki: Dr. Wiegandt Péter
Megjegyzés: kivizsgálások alatt Kép
a képet pedig megtalálod a profilomban Kép

Tüssike,
mindenképpen várunk vissza! Remélem sikerül meggyőznöd a férjecskédet, hogy az internet nagyon fontos!! Kép

Manda,
nagyon sok sikert a stimuhoz, a szurikkal kapcsolatosan meg kitartás! Kép

Zuzmó,
szerintem is 2., bár nem tudom, honnan számítják az okosok Kép

Én jövő szerdán megyek majd BMC-be, akkor jön valaki előre láthatóan? Akkor megyek a 22.napi vérvételre, meg HSG-re, meg egyéb fincsi vizsgálatokra...

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Én 3,5 évig dolgoztam a XI. kerületben - úgyhogy én is nagyon szeretem Kép, először az Építész, majd a Hunyadi utcában.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Csajok, örülök, hogy tetszik a táblázat, pakolom is bele az infókat Kép

Manda!
De véletlenül kibontott hajjal mentem, vajszinű kabátban és fekete naciban, és olyan 8 körül Kép

Zuzmó!
20 évet éltem ott, szerintem nagyon jó kis kerület volt, olyan csendeske, zöld övezetes, de ahogy látom nem kerülte el a végzetét, és belvárosiasodik Kép

Kép

chesti
 
 


Köszi Chesti,
kircsi lett! Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Én nem tudom milyen volt régen, de most szeretem. Össze sem lehet hasonlítani pl. a 13.kerrel ahol dolgozom(tam). Azt a környéket utálom.Valahogy ott az emberek is mások, mint itt. Bár panelban lakunk, az erkélyünk és a hálószoba kellemes zöldövezetre néz, illetve a konyha- és kisszobaablak pedig Budafokra és innen a tizedikről este olyan szép a város.
Az is tök jó, hogy a ház előtt felszállok a 18-ra a BMC előtt meg leszállok.De hamarosan lesz jogsim remélhetőleg. Autóm már vanKép
Na de ez nem a 11. ker rovat.
A tábla tényleg tök jó, remélem hamarosan más infókkal is bővül. Mármint ki hányadik héten tart, és hány baba van a pocijában, stb.
Szegény Chesti, tisztában vagy vele, hogy innentől a te feladatod a tábla karbantartása?!Kép
Én majd küldök egy másik képet, ha sikerült emberszabású fejet varázsolnom magamnak (vagy magunknak, Csoki már úgy néz ki mint Rumcájsz, nagy a haja és szőrös), az mégsem járja, hogy menyasszonyos kép legyen ott. Nem is hasonlítok magamra, és különben is febr. 14-én leszünk másfél éves házasok.A vicc kedvéért keresni fogok még régebbi képet.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó!

Nagyon kedves vagy, felírtam a számokat, majd mindenképpen jelzek, február 10-én.

Tudomásom szerint a fagyibabás nem számít bele az 5. "ingyenes" lombikba. Ezért is jó, akinek sikerül fagyasztani embriókat, mert így több lehetősége van! Persze mindenki örülne, ha nem lenne szüksége több lehetőségre.

Szuper, hogy megjött, mármint abból a szempontból így tudod mikor indul a következő stimu. Hajrá!
tüssike
 
 


Lányok!

Búcsúzom Tőletek. Örülök, hogy "megismerhettelek" Benneteket. Köszönöm, a tanácsokat, véleményeket, babatapikat....

Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok!

A "viszontolvasás" reményében:
Puszi: Tüssike
tüssike
 
 


Zsókuci
Én lehet, hogy megyek szerdán, addigra Piri elköszön tőlem és a "seregszemle" eredménye is meglesz, amire pénteken megy a papamaci.De csak fél 1 körül tervezek menni, mert akkor már nincsenek sokan. Te vérvételre mész, ugye?Meg hsg-re. Még az is lehet, hogy összejön a tali. Egyeztessünk majd.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Itt egy jó régi kép rólam, 2,5 éve készült, mikor leendő férjem még a becserkészési időszakban tartott. Kb. 2 hete voltunk együtt.
Azóta jól meghízlalt.
Na jóccakát mindenkinek.
Holnap is megyünk országjáróba, megint csak este jövök.<!--attachment: csilla0307-348665.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*10.6**csilla0307%2ePSF --><center><pre>
Kép
csilla0307.PSF (10.6 k)</pre></center><!--/attachment-->Kép

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Bocsi csajok, valamit elb...sztam a képpel, men lehet megnyitni, nem jó a formátuma.Majd egyszer..

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Jó reggelt Kép

Zuzmó semmi gond, .unk kiterjesztéssel raktad fel, én letöltöttem átneveztem .jpg,re és megnyitottam, rövid szőke haj Kép

Tüssike Kép

Minyuu, Kalmanka titeket is szívesen felraknálak táblázatba, és minden új és régi tagot aki BMC-be jár Kép

Én is csak este jövök most megyek dolgozni, holnap nagy nap lesz , pocaklakók lesznek Kép

chesti
 
 


Hűű ma senki sem ír? Kép

Azt akartam kérdezni szerintetek adjak pénzt Sz.ügynöknek? vagy ez hogy szokás? nem akarok hülye helyzetbe kerülni, holnap beültetés aztán 2 hétig nem megyek. Ha adnék neki akkor holnap, de hogy és mennyit illik vagy most mi van ?Kép

Kérlek irjatok ti adtatok e és mennyit?

chesti
 
 


ChestiKép
Én még nem adtam neki, arra gondoltam, majd, ha sikerül, akkor adok neki, ha már biztos lesz a bébi. Azt gondolom, nem várja el, de ha kap, azt elfogadja.

manda
 
 


Sziasztok

Szia Tüssike remélem minden rendben lesz veled, és talán vissza tudsz jönni, a továbbiakhoz sok sikert.

Chesti:
Minyuu, 28 év, Győr, Dr Zeke JózsiKép, elvileg a 3. lombik lesz, de az egyik fagyi babás volt és azt hiszem az nem számít. Kép szal 2

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Minyuu!
Majd küldj képet is,persze nem kötelező de igy mégis csak családiasabb a dolog nem olyan személytelen Kép
Te adtál pénzt neki?

Kép

chesti
 
 


Sziasztok!
Na végre enyém a gép,életem szerelme dolgozik,mert én csak ilyenkor jutok ide.Néha közel harcot kell vívnom érte,sajna nekünk csak egy gépünk van,de azért olvasgattalak benneteket.
Tegnap voltam laborba,nagy rutint kellet csináltatnom a HSG miatt,a vérsüllyedésem picit magasabb a kelleténél,mert 20-nak kell lennie nekem meg 21-es.Szerintetek ettöl még meg csinálják a HSG-t?Probáltam hívni a BMC-t,hogy meg kérdezzem,de nem vették fel a telefont.Majd holnap még probálkozok.

Chesti
Gratula a táblázathoz,tök jó lett,ügyes vagy!Meg adjam én is az adataimat?Mondjuk én még csak vizsgálatokra járok.Vagy még ráérek?

Esperanza
Nézem a fényképeteket,mivel egy helyen lakunk,de nem ismerlek benneteket,mondjuk elég nagy ez a város.
ria75
 
 


Ria75!
Örülök, hogy tetszik a táblázat, bele is tellett vagy 10 percembe Kép
Zsókuci is csak vizsgálatokra jár ami látszik a táblázatban szóval nyugodtan nyomd az adatokat Kép

Csajok holnap beültetésre is éhgyomorra kell menni?

chesti
 
 


Szia Ria!
Furcsa, hogy nem ismersz, pedig nem olyan nagy ez a város, és ráadásul egyidősek lehetünk. Majd küldj te is adatokat+képeket a táblázathoz. De küldhetsz nekem is képet, aztán megnézlek, hogy ismerlek-e?! Látásból biztosan, mert elég jó az arcmemóriám. Meg hát sosem lehet tudni, hátha egyszer pont egynapon kell mennünk a BMC-be, mehetnénk együtt, hogy ne uncsizzak, tudod én sokszor megyek egyedül(vonattal)a férjem csak akkor jön ha muszáj.
Várom leveled! :-)
Üdv.:
Esperanza
esperanza
 
 


esperanza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: