Új privát üzeneted érkezett!

Lányok :P
El sem hiszitek mit összeizgultam az utóbbi hetekben 8)
De most már nagyon boldog vagyok :lol:
Köszönöm szépen a gratukat :D

Véda :P
2 fiú? Meglepne :D , de semmi sincs kizárva :wink:

Fendike :P
Nekem is hátrahajló a méhem. Van ennek jelentőssége?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Gratulálok!
Nagyon édesek a babák!!
Szép pocid van!!

Fendike,Petitpois!
Az a madzag azért van (én is csak utolag tudtam meg) szoval ezeket a babakocsikat a világsztároknak tevezték(ha megnézitek a bulvár lapokat mindenkinek ilyen babakocsija van Angelina Jolie meg az többiek... :roll: ) szoval tömegben a kezedre kell tenni hogy ne tudják a babakocsit kitépni töled!Tudom most fogok kapni hideget meleget sznobot meg megjátszost......de ez tényleg ezért van a babakocsin!
Gyönyörüséges ez a piros!!!
Nagyon nagyon szép!!!!
Fendike,a tied ugyan ilyen szinü?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


FAnni gratulálok, a képek szuperek a bébikről!!!!
Vendég
 

 
 

Fanni,

én még nem gratuláltam, most megteszem! :D Gratulálok, biztos nagyon boldog lehetsz! Végre megérkeztél a topikodba - végül is te nyitottad! :wink:

Nagyon állat ez a babakocsi, nekem is nagyon bejön! :D
20140901102739
 
 


Jó reggelt! :lol:
Vendég
 


Bonikó!
Nem tudom, mikor tetted fel ezt a mesét, de még csak most vettem észre. Nagyon tetszik!!! :P

Fanni! :P
Elhiszem, hogy sokat izgultál, de most már révbe értél, és minden rendben lesz!!!!!!
A hátrahajló méh Fendikénél sem okozott problémát, magától megoldódott, vkinek azt mondják, hogy aludjon hason, de Te tudom, h nem szeretsz! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni, gyönyörű babáid vannak! Szívből gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Donika tegnap :wink: nekem is tetezsik, úgy találtam, de imádom! :lol:
Vendég
 


Bonikó!
Akkor nem maradtam le semmiről! :lol:

Baba!
Az új avatarod szerencsét fog hozni, meglásd! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni
Ezek szerint szeretnéd, ha egyikük legalább kiscsaj lenne?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Jo reggelt :lol:

Fanni,
most mar megnyugodhatsz kicsit a babak jol vannak,es gyonyoruek..En egyebkent egy fiu egy lanyra tippelek ha mar itt tartunk :lol: :lol:

Donika,
remelem ma mar jobb es nem kemenyedsz++

Aniko :lol: ,
en errol a vilagsztaros dologrol meg nem hallottam,mi a konnyu sulya miatt valasztottuk.. :lol: :lol: Mar miert kapnal hideget ,meleget ezert? :shock: :lol: :lol: :lol:

Lanyok,
koszonom a mosasi tanacsokat,akkor beszerzek en is sensitive mososzert es a heten nekiesek a mosasnak.

Ma nagyon faradt vagyok,mint akit osszevertek,lehet korabban haza is megyek :?

Kép
petitpois
 
 


Fanni!

TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK!

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok!

Jo reggelt mindenkinek.

Fanni!a babák gyönyörűek,és nagyon fotogének.Apa büszke mi??????????????????????????????????

Panda anya merre van?

Lafi!Hogy vagy?Pici babád?Régen láttam.


Icsilya!egész éjjel alig aludtam,Orsi is fennt volt végig,reggel hányingerem volt,és fáj a derekam,de nem vészes.

Most alustam egy picit,és ahogy felkeltem jött belőlem ilyen barnás kocsonyás valami,nem sok.Ez még nyákdugó?
A hasam alja egyébként fáj,de nem görcsösen,hanem mintha meghuzódott volna.

Kép
csiperke
 
 


CSipi, lassan szülsz, ezek tipikus jelek! :wink: Jól vagyunk, köszönöm!!!!Most fent van, nincs kedve aludni, mint nappal sohasem!majd ma teszek fel képeket, de sajna állandóan szarxik a net, és így kevesebbet jövök...
Vendég
 


Sziasztok :P
Még ma is örömmámorban úszom :D Nagyon régen nem voltam ilyen boldog :oops:

Anikó :P , Lafi :P
Köszönöm!

Hajni :P
Köszönöm! Igen, meg is néztem, elég rég nyitottam a topikot. És hihetetlenül örülök, hogy végre beteljesült az álmom és ide írhatok!

Donika :P
Köszönöm. Sajna a hason alvás tényleg nem megy, de mostmár amúgy is akkora a pocim, hogy félteném. Tudom, hogy hülyeség... Elvileg már háton nem szabadna aludni, de vagy 1-2 órát úgy szoktam. Szerintem ez nem árt, kiokoskodtuk a férjemmel, hogy amúgy sem a piciknek rossz, hanem nekem. S max. ha zsibbadni kezd a lábam, akkor érdemes másképp feküdni.

Baba :P
Köszönöm. Remélem hamarosan a Tiédet is láthatjuk :wink:

Emma :P
igen

Petitpois :P
Igen, köszönöm. Ez a tipp tetszik a legjobban :wink:

Andi :P
Nagyon szépen köszönöm! És a sok segítséget is!

Csipi :P
Ebből 1-2 nap és baba lesz :wink:
Apa tegnap ügyelt, így akkor csak bescannelve látta a gyermekeit, de már hazajött és közölte, hogy csak ő nézegetheti az UH felvételeket :lol:
Bizti nagyon büszke, mert eddig senkinek sem merte mondani, s most újságolta, hogy elküldte a fotókat egy barátjának :D

Pandus :P
Te még egyben? Semmi jel?

Judittal :P mi van?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Őszintén, tiszta szívből gratulálok! Tudom, milyen a bizonytalanság, meg az, amikor tesszük előbbre a mércét, hogy még az UH legyen meg, még a 12. hetet töltsem be, még... De Te már igazi kismami vagy!!!
A picikék gyönyörűek, és nem is picikék! Ez kérem szépen, már egy szépséges méret!!! Édes lehet a kis 2 centis fejecskéjük. Az enyémnek most már 4 centis :lol: Kis pingponglabda :lol:
A képen nagyon csini vagy. Poci alakul!!!

Csipi :D
Bármelyik pillanatban elkaphat a gépszíj... Ezek már abszolút tipikus szülés megindulást jelző előjelek. Valószínüleg szépen puhul, rövidül a méhszáj. És ez jóóóóóóóóóóó :wink:

Pandus :D Jucmuc :D
Tessék szépen életjelet adni magatokról!

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Találkoztam ma a védőnénivel, aki egy tünemény így elsőre!CSütörtökön megyek vissza hozzá, akkor kapok kiskönyvet!



CSipi hajrá finish!

PAndus! :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni!
Gratulálok a két 2 cm fejü babucikhoz! Jogosan vagy boldog és legyél is!! :)
Olyan csodálatos időszak az ember életében. :D

Petitpois!
Nagyon dögös kiskocsit vetettek! :)

Boniko!
Csütörtökön hivatalosan, kiskönyves kismama leszel! :) Előre is gratula! :lol:

Csiperke!
Te leszel a következő? Nekem nagyon úgy tűnik! :lol: Drukk-drukk!! :D

Egy másik topikból tudom, hogy Pandus csak este lesz net közelben. :)

Én a melegfronttal küszködöm. Pocak nem szereti. De szerencsére a Mg fogja. :wink:

Cuppancs azoknak akikhez nem szóltam. :)

31 hét! Kép
Vendég
 


Halihó!

Még itt vagyok,köszönöm a sok segítséget.Drukkolok magamnak is,hogy induljunk el valamerre,hátha .....................

Egyébként most meg már nincsen semmi tünetem.De gondolom ez nem jelent semmit.

ha csütőrtökig semmi,akkor megyek a dokihoz,ha megvizsgál lehet beindítja a folyamatot.

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Itt vagyok, csak nagyon faradt vagyok ma, most voltam csak kepes ideülni... :oops:

Nem olvastam vissza alaposan, de lattam Fanni picijeinek a kepeit! Nagyon örülök Fanni!!! Gyönyörü fotok es emlekek ezek! :D

Jol vagyunk, a tegnapi uh szerint 20 dekat nött egy het alatt a dragasagom, most 2700 gramm. Megnyugtattak, hogy minden rendben vele, nem lesz nagy baba de aranyos es fejlödik ez a lenyeg.
A lepeny II. stadiumban van. Legközelebb penteken kell menni ctg-re. Tegnap is voltam, ott is minden rendben volt.
Azutan hetfön ujbol uh. akkor leszek 39+1.

Nagyon örülök, hogy Davide nödögel meg ha nem is akkora mint a amekkoranak lennie kellene. Tudom, hogy jol van, es ez a fontos. Rengeteget ficereg, ezt is figyelnem kell.

Most ejszaka vegre aludtam rendesen, elözö ejjel alig-alig annyira izgultam.

Puszi mindenkinek! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


aranyos=ara'nyos :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Véda,
Köszönöm! Ha itt megáll a gyarapodásom (könyvek szerint megszokott :roll: ) akkor 7 kilóval zárok. Majd meglátjuk... Én a Mávba szülök vagyis már ÁEK.

Petipois,
Jelét mutatja, csak én már nem hiszek neki, mert csibész :wink: Szép a babakocsitok!!

Fanni,
Nagyon örülök, hogy minden rendben volt az uh-on. Szép babák szép pociban :wink:

Rólunk
Két napja nem alszom, ég a gyomrom, legszívesebben bekuckóznék az ágy alá örökre.
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Pandus!
Én is elég rosszul alszom, biztos a front is, meg Te már nagyon közel vagy a célhoz! Azért továbbra is a jan.25-re szavazok, majd meglátjuk! :lol:
Biztos Dóra babának nagy haja lesz, azért is ég a gyomrod! :wink:

Petitpois!
Köszi, ma már jobban vagyok, a mg-t én is adagolom! :wink:

Jucmuc! :D
Örülök, hogy minden rendben, és szépen hízik Davide!

Csiperke!
Nagyon szorítok neked/nektek!!!

Én továbbra is félek a szüléstől, remélem, ahogy közelítek inkább várni fogom!

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi!
Nagyon édes Hunor baba! :P Végre ismét anya is otthon, már biztos nagyon várt!

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni,
elhiszem milyen boldog vagy, nálam is hullámokban jött és néha tényleg nem hittem el, sőt már féltem, hogy lehet minden ilyen tökéletes, nehogy vmi, akármi belerondítson... :D
Élvezzétek nagyon apával!!!!!

Anikó,
igen, én is pirosat vettem, teljesen ugyanígy néz ki, remélem tényleg beválik és szeretni fogjuk!!!! :D
madzag magyarázat vicces, bármire is jó, akkor nem vágom le.. :D

Donika,
köszi, jól vagyunk, mostanában (gyorsan lekipp-kopp) annyira nem keményedek és szeretném már nagyon a szobát rendezgetni, de persze késik a fránya bútor... :(
Te voltál már ctg-n??

Lafi,
Hunor tündéri!!!!!! :D

Pandus,
jó neked, nálam már most +10 a kiló... :(

Kép
fendike
 
 


PAndus azta 7 kg? és ezt hoyg csináltad? mesélj! :lol:

Hunor naggyon édes!
Vendég
 


Fendike!
Nem voltam még, az majd később a 36. hét körül van, nem?
Én eddig 6 kg-t híztam, óriás has, és pipaszár láb, ja és a mellem annyira eltörpül a hasamhoz képest, mintha nem is lenne, pedig van, és nőtt is! :lol: :lol:
A szoba még nálunk sincs kész, már egy kicsit zavar. Ma végzett a festő, a bútort nem tom mikor hozzák, szóval még van teendő, remélem még szülés előtt tudom élvezni egy kicsit a kész szobát! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika Áruljátok el a titkot! :lol:
Vendég
 


Boniko,
Milka csoki Kinder csokival keverve :wink:
Vendég
 


Donika,
hát elvileg én is úgy tudom 36.héttől van, de sokszor már korábban is csinálják.. :roll:
Te is nagyon keveset híztál, átlagon alul teljesítetek.. :D
nekem régen is nagy volt a cickóm, most óriási, szoptatós időkre nem is merek gondolni.. :oops:
szobát annyira jó lenne már csinálni, díszítgetni, állandóan ez jár a fejemben.. :D
én iszonyatosan rosszul alszom, 1-2 óránként ébredek és vagy 4-5ször kell átöltöznöm, olyan hőhullámaim vannak, iszonyú idegesítő és semmi kilátás, hogy ez megszűnne, azt sem tudom mitől van.. :(

Petitpois,
hú Te már mosol??? addig még végképp nem jutottam...
persze azért mert még nincs meg a bútor ill. szekrény, tehát nemtom hova tenném az illatozó kis rucikat.. :roll:

Kép
fendike
 
 


Pandus ne már :lol:

Én ne eszem sokmindent, mégois úgy érzem mennek rám a kilók :cry: :?
Vendég
 


Bonikó!
Nem tom! :lol: Pociképet mikor teszel fel?

Fendike!
Remélem kihúzom a 36.hétig a ctg-t! A hőhullámok biztos a hormonok miatt vannak, nincs ötletem, mit lehetne tenni! :shock:
Mikorra várható a bútor?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
dokinál mikor voltál utoljára??
méhszáj zárt teljesen, 3cm????
bútornál most telt le a 8hét, de anno mondták, hogy késni fog az ünnepek miatt... azért mondtam a nőnek, hogy a 2 hónap semmiképp sem 3hónap... :x
pocid már lejjebb van??

Kép
fendike
 
 


Jó reggellt!

Donika pociképet még nem érdemes, de majd a 12.hét után...

ma el kellene jutnom vérvételre, de mivel nem ehetek előtte, sajnos elég rosszul viselem. hiszen Én már ébredés után 10 perccel rágcsálni szoktam valamit, hoyg ne jöjjön Vuk...

a héten már próbálkoztam:oops:

ráadásul, hogy nehezebb legyen csak 8tól van véradás :twisted:
Vendég
 


Jó reggelt Lányok, CSIPI HIRADÓ
SMS 8.41-kor:
"Éjfél óta bent vagyunk, 5 perces fájásaim vannak. Délig várnak. Nagyon fáj. Puszi mindenkinek. Csipi"

Drukkoljunk :P
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csiperke!
Mennek a drukkok!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Fendike!
2 hete voltam dokinál, akkor méhszáj cx:3000, szóval teljesen zárt volt. A pocim nincs lentebb, de még van időm, legalábbis remélem! :wink: Február közepére, 20-a körülre ütemeztem a szülést! :lol:
Te mikor mész dokihoz?

Kép

Kép
donika
 
 


Csipikém, kitartás!Hajrá Orsi!
Vendég
 


JO reggelt!!

Csiperke,
nagyon szoritok biztos minden rendben lesz++Orsi baba ugyes lesz es te is :lol: +++++

Lafi,
Hunor meg mindig tunderi :lol: Hogy telnek az ejszakak?Azt olvastam hogy nappal nem sokat alszik de ejszaka akkor biztos belehuz nem?

Boniko,
sikerult eljutni a verveteltre?

Fendike,
ige nen mar a mosason gondolkodom mert annyi mindent sikerult osszevasarloni :lol: plusz a takarok agynemu stb..Es mire ezeket ki is vasalom :shock:
Butor remelem erkezik hamarosan

Donika :lol:
jot mosolyogtam a szulesed utemezesen :lol: :lol: Ugy legyen :lol:
Akkor Csiperke,Pandacska es Jucmuc utan te vagy a kovetkezo nem?Vagy Nyuszi?

Kilok:en eddig 7 kg nal tartok de most erzem hogy rohamosan szaporodnak :shock:
Holnap reggel a korhazban kezdek,megyek a dokimohoz,remelem megcsinaljak a cukorterhelest is,mert mar csusztam vele egy hetet a dokivaltas miatt,jo lenne tullenni rajta..

Kép
petitpois
 
 


Lafi :P
Nagyon cuki Hunor baba :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csiperke,
Drukkolok várjuk Orsi babát :D

Mi ma megyünk ctg-re, holnap uh-ra.
Vendég
 


Hú, begyorsulnak az események...!

Csipi,
nagy drukk, mostmár jön az a baba, de jó lesz.. :D

Pandus,
neked még mindig állandó fájásaid vannak és semmi???
kivi leszek a ctg-re.. :roll:

Petitpois,
nekem a múlt hónapban volt, hgy nagyon jöttek a kilók, most kicsit leáll sztem, és remélem is
15-nél többet nem szeretnék hízni, arra még azt mondják, hogy oké.. :?

Donika,
akkor minden rendben nálatok!!!
én majd csak kb. 10nap múlva megyek, akkor végre lesz UH is (32.hét), kiváncsi leszek mekkora a bébi
olyankor már ugye rá lehet térni a szülésznő témára, szoba nézés, érdeklődés.. :roll: :?:
én is nagyon tervezem a szülést, mert a dokim síelni fog (állandóan utazik :x ) és csak 15-e körül jön haza.. :oops:

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Az első ctgnél voltak fájásaim akkor egy hétig tényleg nagyon görcsöltem, keményedtem. Második ctg-n már nem mutatott ilyen méhtevékenységet. Most jön a harmadik kiváncsi vagyok mi lesz, bár semmit nem jelent a ctg... Arra jó, hogy megismerjem az összes szülőszobát és ha megyek szülni, már otthonosan fogok mozogni.
Vendég
 


Sziasztok Lanyok! :D

Petitpois!

Nagyon teteszik a babakocsi! :D En is szoktam vele rallyzni itthon! :lol: :lol:

Donika!

Köszönöm szepen! :D Hamarosan alig varod majd Te is! :lol: :wink: Persze nem vagyunk egyformak de en mar nagyon türelmetlen vagyok ... :lol: 8)

Fendike!

Bizony kemenyedek rendesen, tegnap egesz nap keny volt a pocim meg amikor feküdtem akkor is.. :shock:
Tenyleg bosszanto ez a butor dolog, remelem hamarosan szallitjak vegre! :D

Lafi!

Gyönyörüek a kepek, edes a kis Hunor baba! :D Te hogy erzed magad?

Csipi!

Huuha :D :D :D nagyon szoritok Nektek, talan mar meg is van a
baba..

Szep napot Lanyok! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziazstok

Túl a vérvételen... :lol:

Csipi Hajrá! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


FAnni

Kép
Vendég
 


Jucmuc!
A találkozást már én is várom a kicsikémmel, de addig még van néhány dolog! :D Én is azt szeretném, ha úgy mennék be a kh-ba, hogy itthon minden a helyén legyen! Apás szülésre készültök? Mik a tervek?

Petitpois!
Sztem jól teszed, h elkezded a mosást, nekem már csak 1 rácsvédő, és paplan van hátra, aztán kész. De mivel még nálunk se jött meg a bútor, így ideiglenes helyet kaptak! :wink:
Ma már jobban vagy, nem vagy annyira fáradt?
A szülési sorrend vhogy úgy, ahogy írtad, Nyuszival elég közel vagyunk! :lol:

Fendike!
A 32. héten már nyugodtan rátérhetsz a szülésznő témára. Remélem mire szülni fogsz már kisíeli magát a dokid! :D
Jövő héten én is megrohamozom a kérdéseimmel, már összeírtam, mert tuti nem fog ott eszembe jutni mind! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni!

Nagyon Sok Boldogsagot Kivanok Születesnapod Alkalmabol! :D

Ugye jol emlekszem? 8)

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni! :P

Kép

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni,
Kép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?