Új privát üzeneted érkezett!

Képzeld,volt akinek az asztalánál úgy ültem ott,hogy beesett kisírt szemekkel,két gyerekkel az ölemben,hogy nagyon szépen kérem legyen már őszinte,és ha nem megy mondja meg időben,nem baj,csak legyen időm akkor még továbblépni a határidő lejárta előtt.De nem,mosolyogva nyugtatott,hogy ne aggódjak,ők mindent elintéztek,sínen van az ügyünk,ennyi csalódás uán már nem kell mitől félnem,blabla,aztán miután eltűnt vagy 2 hétre,kiderült,10 millióval kevesebbet ad a bank,mint amit ígértek,és annyira nem méltatott,hogy ezt személyesen elmondja,úgy kellett utánanyomozni a banknál,miért tűntek el....A másik,egy nagymamakorú moden üzletasszony,saját cégének igazgatójaként szintén megnyugtaott több hét huzavona és fölösleges pénzköltés után,hogy nyugi,a bank elbírált,rendben vagyunk,reggel jön át a fax a szerződéssel.Majd a mi pénzünkből kiment hétvégére Londonba a pasijához,addig a lányára bízva az ügyünket.Másnap reggel természetesen semmilyen fax nem érkezett,semmiféle banki elbírálás nem volt,élből esélyünk sem volt annál a banknál,csak mivel kellett neki a pénzünk a hétvégi hacacáréhoz,így ezzel húzta az időt.És még a lánya olyan undorító stílusban méltatta a felháborodásunkat,hogy az nem igaz.Ez volt kb. 1 héttel a határidő előtt....Akkor mihez kezd már az ember???És mikor felháborodva hívogattuk,hogy a pénzünket adja vissza(mert kölcsön kérte ám,nem előlegnek,hanem mint magánember,kölcsön,mert ugye milyen jól dolgozik),akkor jött a duma,hogy azt ő nem köteles visszaadni,és mennyire elrontottuk az ő pihenését hétvégén.A mi pénzünkből....Na, a férjem nem szívbajos,szinte ráborította az irodát,érdekes,rögtön tudta,hogy a kölcsönt illik visszaadni.És ez nő,akinek lánya,sőt unokája van,az én lányomnak meg ott bájmosolygott.....Az az igazság,hogy mivel nekünk annó a házban kereskedelmi egység is lett volna,eleve kevés bank finanszírozta meg így kombináltan,tehát szűkült a kör.Megint kevés bank volt,aki passzív bárosokat foglalkoztat,így ez a kör is leszűkült.Ebből a maradékból kellett gazdálkodni,és persze próbáltuk azt az utat,hogy találjunk valamilyen kapcsolatot,akkor is,ha ez többe kerül...Ha nem lett volna ez a kettő,akkor bementünk volna magunk egy bankba.Bár abban is csalódtam duplán,nem kellett ahhoz ügyintéző hitelirodában,elég volt egy jónevű bank lakossági hitelosztályának igazgatója(személyesen beszéltem vele!!!!!!!!!a banki irodájában),vagy egy refinanszírozó bank egyik öltönyös hejde urasága,szintén banki tárgyalóban a Rózsadombon-szóval ilyen szinten is megy a pofádba hazudás,meghazudtolás,ígérgetés,pénzelszedés,sorolhatnám,aztán meg mintha senki sem ismert volna téged soha.Miután borult a banknál a bili és rájöttük,hogy bepaliztak minket,a kedves igazgató úr nem volt hajlandó fogadni a telefonjainkat hirtelen.Bemenni csak úgy hozzá nem lehet,ellenőrző kapukon kell átengedjenek,megfelelő indokkal,és le kell jöjjön értem,hogy felkísérjen,másképp nem jutsz be.Más nevet mondtam,kiöltöztem mint egy cafka,ondoltam csak nem mernek nagyon pampogni a recepciósok,ha nem akarnak botrányt.Magánügyben kerestem természetesen,tuti azt hitték a szeretője vagyok,láttátok volna a tekinteteket,belülről majd szétvetett egyszerre a düh,meg a megvetés,másokon mosolygás.Mit kell ahhoz tennem és elviselnem,hogy szóba álljanak velem,és ne lapozzanak túl azon,ahogy elbántak velünk.Igazgató úr pedig a fess ruhájában olyan pókerarccal jött elém,egy szót nem hozzáfűzve,csak gyorsan jussunk be az irodájába,el a tekintetek elől,lerítt róla,na ez tetszett nagyon nekem:) :twisted: :lol: Persze a kis szemét velem egyidős lehetett,csak hát hatalommal a kezében :evil: .Tényleg hihetetlen,amit tesznek,szemrebbenés nélkül.Látta mind,hogy nem egyszerű nekünk ez a hitel a ház miatt,de egyetlen egy volt,aki megmondta kerekperec a sokból,hogy ezt nem kezdi el,mert nincs rá garanciája,hiába minden kapcsolata.Persze akkor Pisti elég paprikás kedvében volt,és a maffiakocsinkban őt elnézve kissé megijedt a hitelközvetítő,meg is mondta őszintén :D .De legalább őszinte volt,nem akart becsapni az esetleges sikeres hitel miatti jutaléka miatt,ahogy a többi.Húúúúúúúúúú,de kijött ez most belőlem :twisted: .Ja,és amilyen hirdetéseket most felhívunk újépítésűek miatt,a sok szemét hiéna ingatlanos mind leráz,mikor közlöm,nekem kulcsrakész ház kell,és a foglalót majd én egyeztetem az építtetővel,neki ahhoz semmi köze.Na,olyan hangnemre váltanak,ki sem jönnek a címre,látják,nem tuti a jutalékuk.Hihetetlen-De Krisztikét sem ejtették a fejére,kép alapján a falu legeldugottabb pontján is megtalálom a hirdetésben szereplő házat,rajta persze a hirdető telefonszámával,ami 99%-ban mindig a tulaj vagy az építtető.És de érdekes,mert egy kivételével eddig mind a 4 hajlott arra,hogy foglaló nélkül,szerződéssel indíthatunk.De érdekes...... :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti, nem akarom megvárni a 2.-át! :twisted: :twisted: Ilyet ne is ajánlj fel nekem :P
Durva amit írtál, hogy ilyen emberek szabadon mászkálnak!Az én férjem szerintem már elintézte, vagy elintéztette volna a maga módján, az tuti!Kicsit hirtelenebb vérmérsékletű, mint Pistid!

Panka, így emléxem rád, jó rég voltál tényleg!
De most nem értem a vonalzóid, miért van 2? 2 különböző időponttal?Ha én nem értem csak akkor bocsi :oops:
manóci
 
 


Háááát,Manóóóó,az az igazság,hogy baromi nehéz visszafogni nekem is Pistit.Az a baj,hogy ha dühös-a harag nem jó tanácsadó-,akkor meggondolatlan.És félek,nehogy olyat tegyen,amit megbán később.Mindig a két lurkóra gondolok.Persze így is van sokszor,hogy nem vagyok mellette,és csak otthon görcsölök,mikor megy utánuk.A "barátaink"-tól meg szintén félek.Húúú,ez nagyon alvilági duma volt,mi? :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 

 
 

sziasztok!


Kriszti!

már ismertem a sztoritok de nnyire részletesen nem.. Ijesztö..de nagoyn kiváncsi vagyok valmaire, irok neked privit nem soká..hátha tudnék segiteni nektek! Gratula bizihez! NÁlunk is volt biziosztás..hát én is pityeregtem kishiján mikor a tanárnéni mondta h milyen ügyes és kiválo eredménnyel végezte a 2. osztályt!

Floci !

nektek is gratula, én is félek elöre Gáborkám nekem se lesz az a nyugis tipus,! Nálunk tengap volt biziosztás, Bonimég könyvjutalmat is kapott!!! büszke voltam ám nagyon!!!!

Nadimo!

irok neked privit kviáncsi vagyok valamire..

Mandala!

még mindig vároma prividet, remélem nem velem van bajod!

MAno!

hát vannak praktikák amivel elöbb is jöhet a bébi.. :oops:

szoritunk neked nagyon!!
Igen megkaptam a katalogust, köszi!

AMugy egyetértek én is veled, meg Mandalával elküldeném én is azt a nöcit melegebb éghajlatra!!

REttegek én is már most, mi lesz igy az egészségüggyel késöbb is..Imádkozhatunk azon h egészségesek legyünk és a gyerekeink is, (vagy legalábbis tegyünk érte).

puszika mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla,várom a privit!!!Boninak pedig nagy gratula,nálunk is nagyon megtapsolták a könyvjutalmas lurkókat,olyan büszkén mentek ki átvenni :) .
Egészségügy,jellemzően gusztustalan sztori:
Pisti rendszeres véradó.Soha nincs semmi baja,mindig hívják,mindig megy,magától is,kicsattan az egészségtől,tökéletes a vére,imádják.Mindig olyan kedvesek.....Nem úgy,mint most,mikor vele lett volna baj.Jött egy levél a véradó központból,hogy eltérés volt az utóbbi véradáskor a vérében,ezért most nem tudták fölhasználni,majd félév múlva megismétlik,addig is ha van kérdése,akkor keresse meg őket.Ennyi.De azt,hogy Te hülye,mi van a véreddel,az már nuku.Na,betelefonáltunk rögtön aggódva,hisz nem tudunk betegségről nála,amiért a vére ne lett volna jó,hisz eddig gond sosem volt.A nő közölte,telefonban nem mondhatja,menjen be ha akar.De ezt gondolhatjátok milyen stílusban,pedig fődokinéni volt.Pisti rohant be mint az őrült,mi az amit telefonban nem akarnak neki mondani.Én itthon para ezerrel.Bement,szakszavakat vágtak hozzá,elényomtak egy papírt,hogy megkapta a felvilágosítást,félév múlva ellenőrzés.Pisti annyit hallott meg az egészből képzeljétek,hogy HIV.....Összeomlott,nem értette,magyarázatot várt,segítséget,hogy most mi vaaaaaan???????A nő lealázóan kérdezte,hogy nem volt érthető?Ezen mit nem ért,és magyarázza el talán mégegyszer?De ne aggódjon,jöjjön vissza félév múlva kontrollra.Na,én úgy kiosztottam ezt a picsát,hogy a lába nem érte a talajt.Alapítványuknál tettünk,panaszt,mindenki ki volt akadva,egy ilyen szinten lévő orvos hogy bánhat így egy olyan emberrel,aki a saját vérével,önzetlenül akar segíteni másokon,menti meg beteg emberek életét,és mindezt tényleg önzetlenül,cserébe semmit nem várva.Kiosztottam,hogy bezzeg mikor hívják,akkor bezzeg leültetik,kínálgatják mindennel,meg utána is mit kér,meg vigyen a gyerekeknek is,stb.Most meg közli,hogy a szűrésen a pozitív sávban volt a HIV szűrő,de az lehet mástól is,utána a kontroll negatív lett,úgyhogy majd újabbra jöjjön félév múlva.Mi otthon összeroskadtunk,annyi telefont,amit mi az elmúlt napokban csináltunk,még az atyaúristentől is próbáltunk információt szerezni,hogy most akkor mi van,és mi ez,valaki emberségesen elmondaná nekünk?Találtunk egy olyan alapítványt,aki nagyon kedves volt,ott továbbítottak minket a központi laborukba,ahol nem győzött az ottani fődokinéni elnézést kérni a bunkó fődokinéni nevében is.Ott levette Pisti vérét soron kívül,rendelési időn kívül,ingyen,és nem ám 7 napos határidővel,hanem rögtön 10 perc után be is hívta,és megmutatta neki az egész folyamatot.A vérét betették a legérzékenyebb tesztbe ami csak létezik,és mondta,mit kellene látni,ha fertőzése lenne.Persze nem látta,és mondta a dokinéni,hogy ugyanolyan gyönyörű egészséges a vére,mint volt,akkor áprilisban csupán egy víruson ment keresztül,mikor fájt az egész ország torkaaz övé is.És a buta,olcsó tesztek,amikkel sok véradó helyen szűrnek,mert olcsó és egyszerű,nem olyan kifinomultak,és bármilyen kicsi vírust is kimutatnak,mert termeli rá az immunrendszer az ellenanyagot.És mivel a HIV-nél is ellenagyagot termelünk rögtön,az a szar teszet csak ennyit érzékel,a tuskó doktornő meg ahelyett,hogy ezt elmondta volna,egyből dobálózott a szavakkal,és még neki állt feljebb.Mikor közöltem vele,hogy panaszt teszünk ellene,de segítőkészebb lett hirtelen a szemétje.....Szóval a laborban elmondták,rengeteg ilyen rossz teszt van forgalomban,ahelyett,hogy ez egészségügy lecserélné kicsit drágábbra,de akkor nem lennének ilyen borzalmas ijedelmek,azok a napok,én azt hittem belehalok a kétségekbe,míg el nem jutottunk a laborba.És azokat a szar,olcsó teszteken imutatott eredményeket inkább utána felülvizsgálatra továbbküldik,persze akkor már dupla annyiba kerül,hogy kontroll alatt vizsgálják.Ennyit az egészségügyről,hogyan viselkednek velünk,mikor mi szorulnánk segítségre,és milyen meggondolatlanul beszélnek,ahelyett,hogy érthetően,magyarul megnyugtatnának,hogy te hülye,nincs semmi baj,gyere,megmutatjuk a szemed láttára.Mert ezt megtehette volna az a kedves doktornő is ott helyben rögtön,nem is értették a laborban,miért engedte el Pistit olyan lelkiállapotban,és ezt miért élvezte,miért hangoztatta felsőbbrendű mivoltát,hogy ez miért jó...mert hatalmat érez a kezében,mikor dolgozik.Ezek az emberek sajnos otthon borzasztóan önbizalmatlan,és kishitű,elnyomott emberek,elfojtva mindent magukban,aztán majd a munkahelyen odateszik magukat,mikor hangoztathatják,mutathatják a hatalmukat.Esküszöm,azon voltam,a Fókuszba betelefonálok,hogyan engedhetik ezt meg maguknak.Szóval,aki véradó,és kap egy ilyen levelet,ne aggódjon,szarok az olcsó tesztek,inkább megfizetik utána a kontrollt.......A mi pénzünkön....

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


kriszti, azért ez még durvább így részletezve... :evil: :evil:

manó: azért kettő, mert az egyik a normális, a másik a prog.császár időpontjához van igazítva... :lol: :lol:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Szia Panka, én is emlékszem ám!!

Kriszti nem semmi h mik történnek veletek!! :shock:

Gratulálok minden mamának és gyerkőcnek a szép bizonyítványokhoz!!

Ma beleolvastam a Nőklapjás MÁVosba, állítólag a T.ZS, a VERMES és a Szabó GYuri marad!

Na mennem is kell, fergeteges éjszaka volt, alig aludtunk valamit, nem tudom mi lehet a kisBalázsommal!! :(

Puszi

Kép
borso18
 
 


Orsi,biztos ettől a melegtől,Dorina is olyan nehezen alszik,én sem aludtam egész éjjel....

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Gulyás Dr.ról tud valaki valamit? Úgy értem, vele mi lesz? Nekem ő az orvosom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nadimo,
Azok a dokik akiket elküdnek szerződésben maradnak a Mávval hog vihetik oda szülni a kismamáikat? Erre lesz lehetőség nem tudod? Vagy szó van erről?
Vendég
 


Sziasztok!

Pandácska: erre én is gondoltam, hogy esetleg azoknak a szüléseiket még levezethetik, akiket elvállaltak. Én augusztus elején, legkésőbb 11-e körül szülök. Már nem érdemes más orvost keresnem, de a dokimat szinte tuti, hogy kirúgják.

Linda

Kép
linda29
 
 


Pandus! Erről beszéltem én, hogy lehet, h. szerződnek a kórházzal és magánrendelésből+szüléssel próbálják fenntartani magukat, ha másképp nem megy.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pandus! Erről beszéltem én, hogy lehet, h. szerződnek a kórházzal és magánrendelésből+szüléssel próbálják fenntartani magukat, ha másképp nem megy.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


pont a Szabóról olvastam ezt... , úgyis megyek hozzá a jöv.héten, remélem tud vmi bíztatót mondani... :roll: :roll:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Sziasztok,
a Mávos fórumon Sz.G-t és nem Gy-t írták...
topszlix
 
 


igen.... de ő ki???? :shock: :shock:

KépKépKép
mütyürke
 
 


A Vermes nem a vezető főorvos volt, akinek a helyére jön a Szabolcs utcais? Vagy valamit félreértettem. :?

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


jaa... már tudom. megnéztem a mávszülészeti oldalt....

neeee már... :cry: :cry:
hol fogok szülni?? tzs-nél tutti nem akarok, mert az első császárom ő csinálta, pontosabban ő asszisztált, majd rá bízták a varrást... (baromi ronda lett a varrat, állítom, hogy a hétvégi töltött csirkém összehúzását szebben csinálom én, mint ő a hasam.. :evil: ) és a másodiknál tele voltam összenövésekkel, ami persze nem az ő hibája, de lehet, hogy a varrás előtti rendezgetésekkel azért lehet segíteni ezen... (na azt már SzGy csinálta) helyre hozta az előzőt is... gyönyörű lett! :lol:

KépKépKép
mütyürke
 
 


dorka, de ő volt(vagy még az?) az oszt.vez. .....hát most ebben a felállásban nem tudom milyen pozicíóban lesz, ha marad... :roll: :roll:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Lányok!
Egyre nagyobb a káosz! Hétfőn megyek a Vermeshez magánrendelésre... kifaggatom.... :)
Lehet, hogy búcsúzom... ? :roll:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok, na megjöttem!Ééééés SEMMI!
Még mindíg nyitva a külső mszáj, meg nagyon erős és sok jóslóm van, ami ugye jó, de egyébként semmi! :(Szombatra vagyok kiírva, mennem is kell egy CTG mindenképp lesz, aztán nemtom.
Viszont a melegtől már megdöglöm!De jön áll. a vihar!Már Sopront el is hagyta :wink:

Én is úgy tájékozódtam frisssen :wink: hogy 10 szülésznő marad, és A T. ZS.+ a Sz. G. dokik!Naggyon durva, hogy össz-vissz 2 doki!De úgy tudom, hogy vállalkozóként hozhatnak ide kismamikat szülni!
A másik meg, hogy még van egy ún. sétáló idő ami azt jelenti, hogy hivatalosan júli 1-től van ez érvényben, de amíg valójában megtörténnek a változások az 2-3 hónap is lehet!Júliusra már tuti, hogy magvan a beosztásuk a dokiknak, szóval még van egy kis időnk! :wink:
Vermesről nem tudok, annyit igen, hogy vezető nem lesz, mert Szabolcsos vezetés lesz :twisted: :x

Csilla, praktikák nálunkl nem váltak be Esztinél sem :oops: :P

Kriszti, ez nem semmi sztori.azért érik még az embert meglepetések! :roll:

Panka, így ok. értem a 2 vonalzót :wink:
manóci
 
 


Húúú,Manó,de jó,hogy időben hazaértél,itt akkora égszakadás van,Dorina csimpaszkodik belém mint egy kismajom,úgy fél,hiába nyugtatom,nem mer a szobájában sem maradni.Mondta,kimegy megölelni a fákat,úgy sajnálja őket,ahogy fúj a szél :D .Domi meg mamánál,ilyenkor úgy nem szeretem,hogy nincs itthon.Első helyen elindítottuk a kocsihitelünket,drukk,holnapra tudjuk a választ.
Manó,veled vagyuuuuuunk,hú,de beleélem magam a helyzetedbe,ilyen melegben készültem én is,mindig hazaküldtek Domival :D .Dorinával meg még két hétig mentem naponta,annyira jól érezte magát bent a kis ribi :D .Te,lehet,hogy ez a nagy front megindítja majd??? :shock:

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Manó :) Ahogy olvaslak, a saját második szülésem jut eszembe :) Ugyanez volt a helyzet, egy ujjnyi méhszáj, egy csomó jósló, nem is gyengék, de változás nem volt egyik hétről a másikra. Viszont a második vizsgálat után, amikor ugyanezt írtam le, amit ma Te is, éjfélkor beindult a dolog, és 3 óra múlva meg is volt Gergő :D Bármi lehet! Sokat gondolok Rád!

Itt is jókora vihar volt, azt hittem, sosem lesz vége!

Kriszti :) Nagyon durva, amiket írsz! Drukkolok, hogy innentől csak jó történjen Veletek!

Mi kedden aláírtuk az adás-vételit, a napokban meglesz a hitelkérelem is, nagyon bízom benne, hogy hamar meglesz, és meg is kapjuk...
Augusztusban lehet költözni, ha minden jól megy!
Ha tudtok jól dolgozó festőt, kőművest, vizest, illetve fűtésszerelőt, aki Érden is melózna, ne tartsátok Magatokban! :)

Mi most két hétre elutazunk anyukámhoz,. ott talán jobban bírjuk a meleget. Mindenki vigyázzon magára, akinek kell, mennek a drukkok :D

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Húúú,de jó,mindenki költözik :D .Érd felé is nézelődtünk,nekem az a környék olyan vidám hangulatú(én nagyon vizuális vagyok),talán amiért mindig megyünk az autópályán Balcsira,vagy mentünk vidékre Dunaújvárosba,Pécsre,és örültünk,még gyerekként,tiniként,ez az érzés pedig annyira bennemarad az emberben.Néztünk már Szigetszentmiklóson is,nekem az a hely is tetszett nagyon,nyaralóövezet hangulata van.Csepelt nem különösebben szeretem,de itt még ettől is eltekintettem volna.Csak a ház,amit néztünk,egy sorházban volt,volt három hálója,és egy nappalija.Kettőben a gyerekek,egyben Anyu(mert valószínű Ő is jönne velünk),mi pedig a nappaliban.Ez a kompromisszum nekünk belefér,most sincs hálónk,eddig is inkább gardróbszobát csináltunk a plusz szobából,és aludtunk a nappaliban.Úgyis ott szeretünk enni,tévézni,egyből aludni.Csak olyan fullasztóan szűkek voltak a terek,kétszintes volt,de talán épp ezért volt annyira kicsi és szűk minden,és nekem a halálom a franciaerkély,utálom,akkor inkább ne is legyen,erre mindkét gyerekszobában az volt.......A mi lakásunk a panelban 74 nm volt,azt imádtuk.Ez 20 nm-el nagyobb volt,tehát elvileg tágasabb kellett volna legyen,de sokkal szűkebbnek tűnt,feldarabolt kis sarkokkal,kicsi ajtókkal,és akonyhás nappaliban nem tudtunk volna elszapárni helyet úgy,hogy mégsem egy légtérben aludjunk már esetleg a tűzhellyel :D .Nem akarnám leválasztani teljesen,jó a nagy nappali,de egyik sarokban lehessen a konyha az asztallal,másik helyen a kanapé tv-vel.Csak itt minden falon vagy ajtó vagy ablak vagy lépcső volt.Szekrényeknek sem volt hely,szerintem nem volt az 95 nm.........Persze Dunakeszin már 10millióval lett volna drágább ugyanez :shock: :twisted: .Pedig nekünk olyan jó lett volna közel ovihoz,sulihoz,nem szeretnék váltani,ha nem fontos....Bár Domi sulijáról hallottunk egy kósza pletykát,ami persze csak egyetlen emberkétől jött,hogy bezárják jövőre,szétosztják,de erről mindenki hallgat,cáfol.Ott a sok kis barátja,sajnálnám nagyon,bár a suli lazasága meglátszik Domi stílusán is,valami hihetetlenül szemtelenné vált.Jó,ez korfüggő is,de akkor is csak kerekedik a szemem....

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti, Judit,

Édesek vagytok, hogy így együttéreztek velem! :)

Judit, akkor közel lesztek hozzánk, :wink:Gratula a hitelhez, meg a gyors építkezéshez. Aki nekünk csinálta a fűtést+vizet az egy érdi srác, vállalkozó, de nagyon jól dolgozik, és nem drága!Legalábbis a piachoz képest nem. Jóban is maradtunk vele, ugyhogy a kapcsolat megvan! :wink:
Ha gondolod és kell a száma, szólj.


Kriszti,hát ahogy leírod azt a pecót elhiszem, hogy így nem kellett.Francia erkély nekem sem tetszik.Semmi értelme :lol:
Azért csak nézelődjetek minél többet, nehogy beleugorjatok valamibe ami nem jó.Inkább később találjjatok rá a tutira :wink:
Szegény Dorcsi.Eszti is elsírta magát mikor elment az áram, kint meg tombolt a szél!Meg hirtelen olyan sötét lett!Ott ülltünk 3-an a kanapén gyertyafényben, és simogatnunk kellett, hogy ne féljen. :) Annyira cuki volt.
manóci
 
 


Manó,jaj szegény Eszti,úgy tudnak bújni :( ha félnek.Most nekünk is meg kellett nézni a fákat az ablakból,hogy vannak :D .Igen,nagyon hirtelen jött az a nagy sötétség.A házunk fölött úgy hömpölygött egy nagy vízszintes felhő,a fekete égen szürke fodros volt a felhő,és csak csavarodott,mintha meg akarna nyílni az ég,még én is féltem(félek én mindentől :D ).Most neked is kétnaponta kell menned?Én így húztam még utána,majd már naponta,egész két hetet a kiírt időpont után.Aztán megbeszéltük azt a végső napot a 2.hét végén,mikor már meg kell indítsa.Előtte való nap megvizsgált,kicsit rásegített,hogy a természet is indítson kicsit rajtam.Na,az nem volt épp kellemes,de segített,mert utána délutántól rendszeres fájások jöttek,egész éjjel,majd reggel bevánszorogtunk,és megindította.Akkor magzatvizem már semmi nem volt,burokrepesztésnél csodálkoztunk is,hova tűnt :shock: .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Manóci: várom ám a híreket! Sztem a hétfői mínusz 15 fokot (már a mostanihoz képest mínusz...) tehát a lehűlést nem fogod bírni... szépen elindul az a kisaba a szép új világ felé.... :) Hacsak nem még most a hétvégén... :)

Kicsit megnyugtató amit mondtál... hogy júliusra még megvan a beosztásuk a dokiknak.. talán még aug. első hetéig belehúznak... csak kérdés, hogy a leváltások mennyire lesznek ütemesek... na, hétfőn jövök és beszámolok a fejleményekről... konzultálok a nagy fehér főnökkel... a Vermes dokival.... :)

Csillu: nem veled van baj, hanem én vagyok egy utolsó lusta dög! De télleg írok... bocsi a késésért!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Manó :) Naná, hogy kell a száma, ide jöhet: jkoltai@externet.hu
Nem építkeztünk, hanem vettünk, és felújítunk, és a hitel sincs még meg... Ti hol laktok?

Továbbra is drukkolok :wink:

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


mandala, nagyon várjuk a hétfői híreket! Kép

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Judit, priviben küldöm a számát, ha megjön a férjem mert nála van! :)
Mi Biatorbágyon lakunk!Nekünk is véletlen tetszett meg a hely.Eleinte Bp.-en akartunk maradni, csak ahol jó lett volna lakni az megfizethetetlen lett volna a számunkra, családi házban nézve :( (pl. XIV.-ik ker, XII.-ik ker, XI.-ik ker!)Gondoltuk körbenézünk akkor ott ahol megfizethető, és ez a XVII.-ik ker volt.Voltak jó házak, de annyira egyik sem tetszett.Építkezni meg akkor még nem gondoltuk, hogy akarunk!Aztán itt építkeztek az egyik barátaink, és kihoztak, hogy nézzük meg mint referenciát.mert persze nekünk az építőiparban sem volt senki ismerős!Nagyon megtetszett, a munka is, a környék is szóval mérlegeltünk, hogy ha építkezünk olcsóbban jövünk ki mintha veszünk egy régit, és azt kellene tökre átalakítani.Ez meg mégis új lenne, olyan amilyet akarunk!
És úgy döntöttünk belevágunk.Hitel stb. de szerencse sikerült, és mondhatom minden tök jól ment az építkezés alatt is.Nem vert át senki, utána jártunk sok helyen soxor építőanyagoknak, hogy olcsóbban tudjuk megvenni.A kőműves is rendi volt velünk is, akit ajánlottak a barátok, betartotta a határidőt, nem ivott stb.stb.Szóval most itt éledgélünk, és annyira örülök, hogy nem mentünk a XVII.-ik ker. -be.Jártunk már arra azóta is, és ehhez képest......nekünk ég és föld.Messze is van a várostól legalább annyira mint most így, talán még messzebb is, de ez a környék 100x jobban bejön.Meg lehet azért is mert buda, nekünk ide húz a szívünk, én itt nőttem fel, szóval most így tök jó! :wink:

Kicsit hosszú lett, bocs :oops:

Mandala, remélem tudsz még Vermes dokival szülni :wink: Hétfői híreket én is várom! :)
manóci
 
 


Szia nadimo. Remélem emlékszel rám. Remélem maradsz a mávba .
Ousza.
mayus
 
 


hát én is várom nagyon a hétfőt... de ha minden igaz és manó szerint húzódik a dolog és van júliusi beosztásuk, akkor van esélyünk... :wink:

manó: te hogy birod?? én már annyira hulla vagyok... + a meleg.. :evil:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Sziasztok!
Olyan régen nem írtam már...csak gyorsban tudtam átfutni az eseményeket!

Manó, örülök, hogy még egyben, kitartás a melegben! Remélem, hogy tudsz a mávban szülni még!

Kriszti! Ti nem vagytok egyszerűek :) )mint mindig)

Szomorúan olvasgattam a mávos híreket. El vagyok keseredve. Tényleg. Nagyon. Elég felháborító ez az egész eü-reform.
Írok majd hosszabban, de Balázs 3 napja beteg, tegnap meg esüvőre kellett mennünk, most elég hulla vagyok.
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


CSAJOK!!

Szombat este 22.09-kor 2800gr-al és 50 centivel megérkezett Hanna baba.

Manóci és babája jól vannak! Gratulálunk nekik!
!!!
Kép

Kép
flocika
 
 


Manókám,nagyon-nagyon gartulálunk nektek,mindenféle jót kívánunk,egészséget és boldogságot legelőször is,és nagyon szeretűűűűűűűűűűűnk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Manó

Gratulálok én is, nagyon-nagyon jó egészséget kívánok Nektek!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mano!
GRATULÁLOK! :P SOK BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET, NO MEG TEJCSIT NEKTEK! PUSZI

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Manóci :) Nagyon sok szeretettel gratulálok, és a legjobbakat kívánom az egész családnak!
Nagyon kíváncsi vagyok, milyen volt a szülés, és milyen Hanna baba :) Remélem, tudsz hamar jelentkezni!

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Manó !

Sok boldogságot és jó egészséget kivánok én is.
Megleslek benneteket ha bent járok.
Puszi : nadimo
nadimo
 
 


Manóci!

Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánuk mindkettőtöknek!!!
GRATULA!

Várjuk a fotókat!
Puszi

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


manóci: na jókkor kérdezem én is hogy, hogy bírod.. :lol: :lol:

isten hozta hanna babát!! jó egészséget kívánok mind2-töknek!!

KépKépKép
mütyürke
 
 


Sziasztok!

Szeretnék tőletek segítséget kérni nőgyógyásszal kapcsolatban. Sajnos a kórház ahova eddig jártam megszűnik, a dokim pedig nem tudja hova kerül. Magánpraxisa nincs... :(

Így kénytelen vagyok új kórház és orvos után nézni. Tudnátok segíteni abban, hogy a MÁV kórház tényleg annyira bababarát mint mondják? Melyik orvosról van jó véleményetek? Kihez menjek?

Bár hallom itt is komoly átszervezések vannak... :(

Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat előre is. :wink:

Móni
almmo
 
 


Szia Móni!
Sajnos ez az egyik olyan kórház a sok közül,ahol fogalmunk sincs,hogy kik maradnak....Nagyon sok jó orvos volt itt is,és tényleg olyan bababarát volt,ahogy hallottad,de ez mára csak emlék,ugyanis az átszervezések miatt szinte minden orvos elmegy,alig maradnak.És kik maradnak?Nem tudni,csak kósza pletykák....Manóci drágánk most van épp bent,megszületett a 2.kisbabócája,ha hazajön,biztos többet fog tudni,onnan elsőkézből,mert megígérte,kifaggat mindenkit :D .Igaz,Manó?? :lol:

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia!
A MÁV azért volt elsőre szimpi, mert a honlapján írták, hogy lehet alternatív szülést választani pl. csendes szülés, félhomály, nem vágják el azonnal a köldökzsinórt, stb. Hallottam erről a "gyengéd születésről", ill. olvastam róla és ezért keresek ilyen kórházat. De mostmár teljesen tanácstalan vagyok. :cry:
Ráadásul sürgősen kéne orvost találnom, mert lehet hogy baba van a dologban. :D Azt lehet tudni, hogy aki jó orvos volt és elmegy hova kerül? Egyáltalán ki az aki nagyon jó doki (volt) a MÁV-ban? :?::?::?::?::?::?::?::?::?:
almmo
 
 


Hát azt csak az orvos tudja megmondani,hogyha már tudja,hogy elmegy,hogy hova megy-de a lányok mondják(ők okosabbak ebben :D ),hogy lehet,hogy szerződéssel vezethenek le szülést továbbra is a MÁV-ban.Azt meg,hogy ki a jó doki,szerintem mindenki a sajátját szereti és dicséri,vagy épp csalódott benne.Egy biztos,ha ide máshonnan jönnek orvosok,márpedig így lesz,ahol nem bababarát hozzáállás volt,akkor megette a fene... :( .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


MANÓ!!!! Sok szeretettel gratulálunk! Jó egészséget és sok sok boldogságot nektek!!!
:)

Kép
borso18
 
 


Lányok !

Ma meglátogattam Manóciékat. Jól vannak mindketten.
Mindenkit puszil és köszöni a jókivánságokat.
Üdv: nadimo :lol: :lol: :lol:
nadimo
 
 


nadimo: köszönet a híreket Manóciékról!

Na, lányok, voltam ma dokimnál... nem lettem okosabb... de az a gond, hogy sztem ő sem igazán tud semmit! Az már biztos, hogy a leváltás megtörtént, 1-től már nem ő a főorvos.... de arra sem válaszolt, hogy meddig van a beosztása, csak azt mondta, hogy 1-jétől megszűnik a státusza. Amúy 2 hét múlva rendelt nekem egy UH-ot és azt mondta kérjek időpontot a mávban és ha kész az uh, szólnak neki a lányok és lekocog hozzám megnézni... meg azt is mondta, hogy ha szülünk (mert még faros a lánykám.... és azt akarja, hogy simán szüljek akkor is ha így marad....) megbeszéli a vezetősséggel, hogy nem kell minden faros babát császározni..... Na, a lényeg, hogy én ebből arra következtetek, hogy ő marad.... Rákérdeztem, hogy ezek szerint nem megy el? Mert azt gondoltam máshol keres helyet.... erre azt mondta, hogy nem biztos...
No meg ha az aug. közepei szülésemet már így kommentálja, sztem marad... szóval Vermes dr. nagy valszínűséggel marad a mávban.... akit érint... de biztosat nem tudni. Hú, ez elég kaotikus... de tényleg nem lehet másként... mert ez az egész átszervezés az..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon elkeseredtem mikor olvastalak titeket hogy mi is zajlik a Máv-ban :cry:

Ha valakit érint: Szabó György a magánrendelését viszi tovább, gyorsan felhívtam az asszisztensét és megkérdeztem, de a többiről infót nem tudtam meg (marad e szülést vezetni a máv-ban...) Ha valaki tud róla egyebet lécci írja meg!!!! Még idén év végén szeretnénk egy kistesót összehozni és nem szeretnék orvost váltani ha nem muszály. Én csak szeptemberben megyek hozzá a magánrendelésre és csak akkor tudnák személyesen beszélni vele a fejleményekről de az még nagyon messze van.

Szóval ha valaki rendelkezik infóval róla annak megköszönném a tájékoztatását!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csajok!

Hétfőn meglátogattam én is Manócit és Hanna babát. Nagyon édes, fekete hajzuhatagos pirinyó kiscsajszi. :P Sajnos képet nem tudtam csinálni mert a gépünk szervízben, de türelem Manó amint kijön ráugrik a netre. :D
Bent tényleg káosz van a felújítás miatt is. A privi szoba és még két másik csontra kipakolva, fúrnak faragnak, festenek. Szegény anyukáknak nem csak az ételhordó kocsi zajával kell megküzdeni..
A folyósón a telefon nem működik, minden nyitott ajtón beszóltam,hogy "Manóci" :D De aztán meglett, nem menekült :lol: :lol:
Viszont nagyon szép új függönyök vannak fent, még véletlenűl sem látni át!Már nem is emlékszem ki izgult emiatt.
Amit két éve, Andris születésekor csináltak ülőkéket, már most elég ramaty állapotban vannak. Nem volt szerencsés választás ez a fehér szín. De nem is tudom miért meozom itt a berendezést. :roll:
A hangulat a régi, szuszogó kismanók, pihengető anyukák. De azért olyan jó volt már az üveg másik oldalán lenni. :wink:

Kép
flocika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: