Új privát üzeneted érkezett!

Boniko, köszike! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


mérletéma: ha terveztek még gyereket, akkor megéri venni.
Nekünk tefal van, ennel a tálját le lehet venni és 20 kgig rá tud állni a gyerek és megméri. Folyamatos használatban van 3.5 éve lassan.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Most írt Lafi smst:
Epekő vagy epehólyaggyulladás miatt behozott a mentő az Uzsokiba. Görcsölök nagyon. Holnap kiderül lesz e műtét.
Vendég
 

 
 

Lafi!
Összes drukkkom megy feléd!

Orsi!
Így már meggondolandó a mérleg vásárlás!

Nem alszom. Fújj! Keményedett a pocakom. Bevettem a MG és ittam egy kis töményt! Kép (doki engedélyével)
Asszem részeg vagyok. :lol: Lefekszem.

Csók!

25+5
Vendég
 


Halihó!

Lafi!!!!!!!!!!!!!!!!Kitartás!Remélem nem kell műtét.Nagyon szotítok neked!

Panda!add át Lafinak oké?
A videódhoz a képkeretet honnan vetted,mert nagyon régen mi is csináltunk,de nagyon tetszik a tiéd,és szeretnénk egy hasonlót,csak,a képkeretet nem tudom honnan kell letőlteni.

A te hasad már leszállt?Az enyém még nem,és Orsi semmi jelét nem adja hogy ki akarna jönni.

Kép
csiperke
 
 


Lafi:
Kiderült epekő. Még nincs gyulladás, de elkezdődött ezért hétfőn vagy kedden laparral fogják műteni. Annyi jó van az egészben, hogy most legalább egy szép kórházban van, és nagyon rendesek vele az orvosok, a Szabolcsos élmény után ez már pozitív. Azt is írta, hogy pont ezt a fájdalmat érezte akkor is, amikor terhesen éjszaka bement a szülőszobára(amikor ott voltam én is és talákoztunk) lehet, hogy már akkor ez volt a hibás, ezért görcsölt. Elvitte Hunor rugiját magával, látogatni nem vihetik az influenza miatt. Úgy számoltuk, ha hétfőn vagy kedden megműtik, talán már pénteken otthon lesz. Drukkoljunk neki, hogy ne találjanak nagyobb bajt és gyorsan otthon lehessen Hunorral. Most az apukája meg a nagyi lesz vele, szóval biztos jó dolga van így is, de azért anya mellett a legjobb.
Vendég
 


Lafi :P Pandus :P
Nem lesz baj. Laparral ez egy gyors rutinműtét. Akár epekő, akár az epehólyag gyulladt, kiveszik az epehólyagot is. (nincs rá szükség) 3. napon haza szokták engedni a beteget, ha nincs már panasz.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Magamról:
Nem vagyok mostanában túl szerencsés -leszámítva a piciket, persze-, tenap olyan gerincfájdalmam volt, hogy az ágyig is csak segítséggel jutottam el. S fekve is szörnyű fájdalmaim voltak, amíg csak nem hatott a fájdalmom csillapító. Nagyon remélem, hogy nem ártok vele a kicsiknek, de sajnos itt már nem volt kérdés az, hogy beveszek-e valamit, vagy sem :?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
te szegény!Nagyon sajnállak!Mi lesz így veled?Azt hittem,hogy fekve nem fáj!

Lafi, :oops: :oops: :oops:

Andi
Kép
aanda
 
 


Lafi, szegénykém! A legrosszabb szerintem, hogy 1 hétig nem látod akkor Hunort... :cry: Gyógyulj meg hamar!!!

Fanni! :cry: Írtam privit.

dkata
 
 


Fanni,
ha beszélsz Lafival, jobbulást kívánok neki én is

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Allegro
Pandus beszél vele, én csak azt tudom, hogy zajlik egy ilyen műtét :oops:

Andi
Nem tudom. Holnap hívjuk az ortopéd dokit, hogy találjon ki valamit :?

Kata
Válaszoltam!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lafi,
hát ez hihetetlen és tényleg, lehet hogy már múltkor is ez jelzett!!!
most legalább 'jól jön', hogy nem csak anyatejet kap Hunor.. :oops:

Fanni,
ez elég szörnyen hangzik!!! :oops:
1-1 fájdalomcsillapítóval nem hiszem, hogy ártasz, csak hát mikor fog ez már elmúlni??
doki mit mond??
náthád már rendben??

Kavicska,
a bor nálam is mindig segít, jól tetted hogy benyomtad!! :D
nekem is volt pár kellemetlen keményedős éjszakám, érdekes, hogy most mióta köhögök és szarul vagyok, sokkal jobb, aranyos a bébi, nagyon jól viselkedik
meg sztem a sok köhögés mozgatja a hasat és hamarabb visszaáll az összehúzódásból... :roll:

Kép
fendike
 
 


Lafi!
Jobbulást kívánok és remélem minél előbb otthon lehetsz Hunorral!! :wink:

Fanni!
A hátadra nem próbáltál akupunktúrát? Sok mindenkinek beválik!

Nekem a görcseim már jobbak (kopp-kopp), már "csak" estefelé szoktak erősebben előjönni, napközben már egész jó! :D Ennek pedig örülök! :D

Lányok!
Valaki le tudná nekem írni, hogy a terhességi hetek hányadik hónapnak számítanak?Mert én akárhogy számolom nem akar sehogyse kijönni, és ez bosszant! :oops:

Nektek ilyen idős terhesen volt már előtejetek? Nekem már kb.1 hete van. Nem sok, de van, főleg este. A biztonság kedvéért vettem melltartóbetétet, ha kellene!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka,
Könyv szerint
Első trimeszter:
1 hónap 0-4. hét
2. hónap 5-8. hét
3. hónap 9-13. hét

Második trimeszter:
4. hónap 14-17. hét
5. hónap 18-21. hét
6. hónap 22-26. hét

Harmadik trimeszter:
7. hónap 27-30. hét
8. hónap 31-35. hét
9. hónap 36-40. hét

Betöltött heteket kell nézni.

Előtej: Nekem a 4. hónapban jelentkezett, azóta több lett a mennyisége.
Vendég
 


Lafi,

Drukkolok, hogy minel elöbb hazakerülj a mütet utan a kis Hunorhoz es, hogy minden rendben alakuljon!

Fanni,

Nagyon sajnalom a gerinc problemakat, a szakember biztos tud majd segiteni!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fendike
Mikor is lenne ekkora bajom, ha nem hétvégén? Holnap hívjuk a dokit. Nátha még tart, de napról napra jobb. Abban az a nagyon jó, hogy elmúlik...

Kisfóka
Nekem anno meddőségre ajánlották az akupunktúrát, de ahol én voltam, ott inkább arról szólt, hogyan szponzorálhatom a drnő homeopátiás üzletét. Így csalódtam benne. Ettől lehet még hatásos, de majd holnap a doki megmondja, kihez és hová, milyen kezelésre menjek... Legalábbis nagyon bízom benne....

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus :D
Köszönöm szépen, hogy leírtad nekem, így már tisztában leszek a hónapokkal! Te jó ég, akkor én szerdán már megkezdem az 5. hónapot???? :lol: De furcsa, még csak most kezdtem a szurikat és már itt tartok!

Fanni :D
Értem, hogy csalódtál. Kevés a lelkiismeretes orvos vagy természetgyógyász, aki nem a pénz miatt csinálja! A nagybátyámnak van Pesten egy nagyon jó természetgyógyász - csontkovácsa, aki lelkiismeretes is. Ha nem tudtok kitalálni semmit vagy nem válik be, akkor ha gondolod elkérhetem a számát! Hátha...


Kisfóka

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok!

Donika:
Én imádom mikor mozog. Akkor 1 hét és 5 nap van köztünk.

Aranykavics:
Én is örülnék neki ha rójakoma már odébb álna. Mielőbbi javulást kívánunk neked!!!!

Hálózsákkkal kapcsolatban: Nekünk is van . Elől végig cipzáros és így könnyü lesz benne tisztába tenni.

Fendike:
Mielőbbi gyógyulást kívánunk neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lafi: Szorítok neked!!!!!

Fanni:
Nagyon rosz lehet hogy ilye gerincfájdalmad van és öszintén kívánom hogy ne kelljen ennyit szenvedned. A terhesség alatt lehet szedned valamit rendszeresen akár napi szinten amivel kordában lehetne tartani hogy ne fájjon ennyire?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


LAfi jobbulást és mielőbbi hazatérést kivánok!

FAnni jobbulást és gyors fájdalommúlást!
Vendég
 


Lafi!
Jaj, szegénykém :( , biztos elege van már a kórházból! Jobbulást kívánok én is!

Fanni!
Remélem holnap mond vmi okosat az ortopédus, szörnyű lehet ez a hátfájás! :? A férjemnek is már hetek óta fáj a háta, eddig a háziorvostól várt 'segítséget', de semmi nem használt, neki is szakorvoshoz kellene mennie!

Kavics!
Az alkohol nekem is bejött már többször, remélem ma jól fogsz aludni! :lol:

Nyuszi!
Én is szeretem, amikor mozog! :lol: Hálózsákot ma kaptunk, így az is kipipálva!

Kép

Kép
donika
 
 


Csúszás és balesetmentes szép napot!
Vendég
 


Jaj lanyok micsoda hirekre kell jonni :cry:

Lafi,

nagyon szoritok hogy minden rendben legyen es hamar ujra otthon lehess Hunorkaval..

Fanni,
neked is drukk hogy talaljanak valami megoldast a hatfajasra mert tenyleg elviselhetetlen tud lenni..En is hatfajos vagyok sajons kis gerinceferdulesem is van :( Egyebkent gratula a 12. hethez.Mikor mesz UH-ra?

Fendike,
jobbulast neked,remelem csillapodott a kohoges is...
Te voltal mar cukorvizsgalaton?Nekem a heten kellene mennem de mivel uj dokihoz jarok igy elhalasztottam a jovo hetre remelem ebbol nem lesz baj :oops: A babakocsit nem szereltetek ossze?

Pandacska,Csiperke,Jucmuc,
lanyok,most mar tenyleg nagyon izgi ki lesz a kovetkezo,mind a harmotoknak nagy drukk :lol: :lol:

Rolam:
Ujra munkaba alltam :cry: Kicsit nehezemre esett harom het szabi utan,de ma meg eleg laza nap van..Viszont egy hete mar nem megy az alvas..Ma is hajnalban aludtam el reggel meg csorgott a vekker..A picur ejszaka extra aktiv :lol: Lehet beszelek a fonokkel,hogy kicsit kesobb jonnek reggel.
Ma megyek az uj korhazba ultrahangra,remelem minden rendben lesz

Kép
petitpois
 
 


Lafi:
Nem műtik mégsem, mert nem akut. Kontroll uh egy hó múlva, műtét 6 hó múlva javasolt vagy új görcs esetén.

Voltam ma vérvételen. Vérvételes csaj kérdezte, hogy ikreket várok? Mondom nem. Szerinte akkora a hasam :D Kedden nem leszek csak szerda este, nyugi nem szülni megyek :D
Vendég
 


Lányok!!

Pár hete nagyon megváltozott az orrnyálkahártyám, ami gondolom normális. Most viszont ezzel a vírussal és orrspray használata miatt egyszerűen megszűnt létezni, totál kiszáradt az orrom és iszonyú kellemetlen, már hozzá sem tudok érni, sebes, ég, csíp... :(
Volt vkinek már hasonló?? Van vmi ötlet mit lehet ilyenkor csinálni??

Petitpois,
az alvást abszolút átérzem, én már rohadt ideges vagyok tőle, hogy most amikor beteg vagyok sem alszom rendesen, egyszerűen nem tudok elaludni és utána is állandóan felébredek
nem tudom mit tehetnénk!?!?!?!????? :oops:
babakocsit még nem szereltük össze, felesleges hogy ott porosodjon, meg hát a férjem nem az az aktív szerelős típus, már félek is előre mi lesz még itt mire berendezzük a szobát.. :shock:
én ma mentem volna újra 4D-re, de szarul voltam és minden tiszta jég, átraktuk holnapra, hátha..
bizti minden rendben lesz, majd írj hogy mekkora a bébi :?:
cukorvizsgálaton még az ünnepek előtt voltam, rendben volt, csak kiderült, hogy vashiányom van, vagyis valszeg az, mert igen szar volt a vérképem, még nem láttam, csütön megyek dokihoz.. :roll:

Kép
fendike
 
 


Fendike,
sajnos az orr-temaban nem tudok segiteni,esetelg mutasd meg dokinak ham ar az orr spary sem segit..
Igen az alvas mar engem is idegesit mert allandoan forgolodom amire ugye beindul a picike is,es nem talalom a megfelelo poziciot.
A hetvegen vettunk szoptatos parnat igy most azzal "alszom"-inkabb csak probalkozom aludni :? a labamnak nagyon jo es hatam sem faj igy annyira.Te probaltad mar ezt?
A vasam nekem is nagyon alacsony,a jovo heten megyek vervetelre kivancsi vagyok mit mondanak

Pandus,
hat igaz ami igaz tenlyeg jo nagy pocid van,a legutolso kep alapjan :lol: Gondolom azota meg csak nott :lol:

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!
Most csak önző módon magamról:
Tegnap délutántól végképp kipurcantam, nem tudtam járni. Aztán a pihenés meg a bogyók segítettek és reggelre valamivel jobb lett, így el tudtunk menni orvoshoz. A fájdalmas helyre beböktek egy nagy tűt és fizsót nyomtak bele. De különben úgy jártam, mint a fogorvosnál, az első szúrás után közöltem, hogy több helyen nem fáj :lol: Durva volt amúgy, de azért szúrt még1-et. Elvileg ez fellazította azt a nagyon kemény területet. Kaptam egy fűzőt is, ezt a nőgyógyászom ajánlotta és a férjem vett nekem biztos ami biztos alapon egy botot, így lelki közösséget vállalhatok dr. House-zal. Reggel óta járkálok és talpon vagyok, így bízom benne, hogy a nehezén túl vagyok. Holnap gyógytornára is megyek. S a nőgyógyász azt is mondta, hogy nyugodtan szedjek fájdalomcsillapítot, nem árt a babáknak, bár a krémek és tapaszok jobbak, de ha muszáj, szedjek bogyót. Így ma elég jó kedvem van, viszont most megyek és ledőlök, pihenek kicsit!

Genetikai UH-ra megyek 14-én!

Lafi :P
Örülök azért, hgoy nincs műtét. Írok majd privit, ha többet tudok ülni!

Szép napot mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, alias miss House! :lol:
Örülök, hogy jobban vagy! :P Mitől van ez a szörnyű hátfájás? Gratula a 12. héthez, picurkák jól vannak?

Fendike!
Van vmi olajos orrspray, ami direkt orron belüli sebekre való, nagyon hatékony, de a nevét sajna nem tudom, a gyógyszertárban biztos tudnak segíteni! :D
Az alvással kapcsolatban nem akarlak elkeseríteni, de később még rosszabb lesz. Én is nagyon rosszul alszom, forgolódok, egyik oldalon sem jó! Ja, és kezd fájni a hátam, nehéz a poci! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi, holnap mindenképp tervezek patikába menni és megkérdezem mert nagyon szenvedek.. :(
alvás, olyan elkeserítő, már nincs is kedvem este lefeküdni, azt hittem csak a legvégén lesz ezzel probléma.. :oops:
így már most totál hulla vagyok, nemhogy mire megérkezik a baba!
egyedül hajnalban ill. reggel tudok jót aludni és akkor a bébi sem olyan aktív hálisten :?

Fanni,
jobbulást!!
jól festhetsz bottal, fűzőben... :D
mostmár biztos jobb lesz, anyukámnak is volt fűzője, manapság is hordja, sűrűn fáj a dereka, főleg éjjel felveszi reggelre sokkal jobb... :roll:

Kép
fendike
 
 


Fanni gartulálok a 12.héthez!

LAfi remélem enm lkerülsz vissza kórházba!
Vendég
 


Donika
Össze vannak csúszva a csigolyáim egy helyen és nyomják az idegeket :?

Donika
Kipróbáltam a botot. Hasznos eszköz. A fűző is szuper. Én inkább nappal fogom használni, de persze ha kell, akkor éjjel is.

Lányok
Köszi a gratukat. Remélem, jól vannak a picúrok, de biztosat csak 14-én fogok tudni. Jó messze van, még 1 hét :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


lányok kicsit fáj a torkom. milyen gyógyszert lehet rá szedni. vagy ha esetleg belázasodok?
Vendég
 


Fendike!
Nem jól írtam! Orrcsepp, nem sray!

Fanni!
Ja értem, hát az tényleg nem jó! :?

Kép

Kép
donika
 
 


Bonikó!
Én torokfájásra a Meditosin cseppeket használtam, illetve az oscillococcinum, mindkettő homeopátiás készítmény, nekem nagyon jó volt! Lázcsillapítóként úgy tudom, hogy a rubophen mehet, sok mézes tea, gyümölcs, és pihi!

Kép

Kép
donika
 
 


Boniko,
Az Oscillococcinum tényleg jó, de van még a Homeogene 9 ez kifejezetten torokgyuszira van. Az Oscillo meg influenzára.
Vendég
 


boniko írta:lányok kicsit fáj a torkom. milyen gyógyszert lehet rá szedni. vagy ha esetleg belázasodok?

van két tábor :D
az egyik szerint az algopyrin mehet a másik szerint a paracetamol (panadol, rubophen). Kérdezd meg a dokid, ő mit javasol.
Minden ilyen esetben ki kell kérni az orvos tanácsát!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok!
Aki esetleg nem homeozik annak a tantum verdét tudom ajánlani!Szopogatos és toroköblögetös is van belöle!Nagyon jo!Én voltam lázas mert vénagyulladásom volt a 15-ik héten és rubophent kaptam!
Az elsö idökbe meg torok gyuszim volt akkor algopirint ás aspirint kellett felváltva és a tantum verdét sok-sok c vitamin és napi egy calcium sandoz!Rendbejöttem ezektöl!
Jobbulást a kisbetegeknek! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Köszönöm lányok a segítéget!
csütörtökön kaptam időpontot nődokimhoz, jelenleg nem fáj a torok, remélem elmúlik, de azért rákérdezek majd! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!
A genetikai UH-n kiderül a babák neme? :shock:

Boni :P
Én megfázásra csak C vitamint és Calciumot szedtem. Igaz, hogy még mindig tart kicsit, de ez szerintem inkább influenza volt :?
Remélem, neked tényleg nincs is semmi bajod :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni
Nálunk genetikai uh-nak a 18. hetit hívták, ott kiderül. De ha jól láttam te 13 hetesen mész, az még nagyon korai, hogy vmit lássanak. Zalán kukija 16. héten látszott először :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Köszi Emma :P, akkor még várok rá kicsit, hogy kiderüljön. De úúúúúgy szeretném tudni :shock:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jo reggelt,

Fanni,
nekem eloszor a 20.heti UH-n tudta biztosra mondani a doki hogy kislany,bar mar a 16.heten is ezt mondta de akkor meg nem biztosra :lol:
Orulok hogy mar jobb egy kicsit a hatad.

Tegnap voltam UH-n az uj korhazban,es minden rendben volt hala Istennek.Nagyon alaposan megvizsgaltak es a placentat pedig extra hosszu ideig nezegette a doki..Mar be is paraztam kicsit de kiderult az orvosom kerte a vizsgalatot mert anyukamnak ezzel minden terhessegenel problemaja volt...De ez is rendben volt viszont surubben fogjak ellenorizni.Erdekes, az elozo dokim csak legyintett erre mikor mondtam neki ezt a problemat :shock:
Ez is megyozott hogy jol dontottem mikor korhazat valtottam..
Laurat egyebkent 1200 grammra saccolta a doki,es korahoz kepest picit nagyobb,igy szerinte nem lesz kis baba..De gondolom ez annyit valtozhat meg....

Ma megyek a regi dokimhoz kicsit felek hogy ideadja e a regi leleteimet,es mit szol hogy masik kh-ba megyek :shock:

Kép
petitpois
 
 


Fanni,

örülök,hogy jobban vagy!
Elhiszem,hogy kíváncsi vagy már a nemükre.Nekem a 20.-ik héten mutatta magát a kislány,a fiúk a 26.-ik hétig titkolóztak.Nekünk a 4D-s uh-t sem ajánlották,mert annyi kéz és láb volt,hogy zéró esélyünk sem lett volna az arcukar látni.

Lafi,
de jó,hogy elmarad a műtét!Akkor haza is engednek?

Andi
Kép
aanda
 
 


Fanni!
Nekem a 14.ik héten mert korházba kerültem és 4d-vel nézték a placentát és már ott volt a fütyi!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Fanni

a 12. hétig teljesen egyformán néznek ki a kisfiúk és kislányok.
a 13. héten elég kicsi még az esély, hogy biztosra mondják a nemüket, de látom, Te megelőlegeztél magatoknak egy kisfiút és egy kislányt :D
nálunk amúgy még a 17. hetes UH-n se látta a doki a nemét

Kép
zsuzsi73
 
 


Fanni :D
a babák neme akkor derül ki, ha megmutatják 13-14. hét után akármikor, legkésőbb a szüléskor :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


nálunk Lilinél a 15. héten, fiúkkala 16on derült ki

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm, Lányok :P
Én azért szerintem bevállalok egy 17. hét körüli 4D-t. Ha nem látszik semmi, hát nem látszik, de mégis, hátha 8) Ráadásul meglenne Apának a (40.) szülinapi ajándék, bár valaki már írta, hogy sajna nem jött be ajándéknak, mert semmi sem látszott.

Zsuzsi :P
Igen, azért drukkolok, hogy egy fiú és egy lány legyen, de hetek óta 2 kislányt érzek... Egyébként meg mindegy ugyebár, csak legyenek egészségesek.

Petitpois :P
Te nem vagy benne a babavárós táblában. Miért? Mindenesetre szívesen betennélek, ha küldöd az adataidat! S ez Aranykavicsra :P is vonatkozik!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :P
Szerintem is a 17.hét körül már látni fogják, hátha összejön a meglepi!!!!

Petitpois!
Biztos jól döntöttél az orvos, és kh váltással, a régi dokid meg le van tojva, a leleteket köteles átadni! Szép a súlya is, sztem pont jó! :D

Lányok!
Málnalevél teát ivott, vagy iszik vki? Mikortól érdemes, meg egyáltalán van jelentősége?
Tegnap nagy nehezen levágtam a lábkörmöm, nem volt egyszerű, viszont a fazon szőrtelenítést már nem tudom megcsinálni, tükörben is alig látom a nagy hasamtól! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: