Új privát üzeneted érkezett!

Doniak :D
a streptococcus szűrést meg KELL csinálni. A szülés alatt összeszedett magzati st. fertőzésnek nagyon súlyos következményei lehetnek, akák halállal is tud végződni.
nem ijesztegetésnek írom, csak azért, hogy ez tényleg fontos.

Petitpois :D
gyerekfüggő, hogy elég-e a hálózsák. ha vastag, akkor simán elég lehet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Tényleg nem kell tisztába tenni éjjel és egyébként pedig nem körülményes kivenni a hálózsákból. Bálint hálózsákban alszik, mert a takaró alá becsúszott, meg kimászott alóla. No nem a 2 hetes babával van gond, hanem a picit nagyobbakkal. De szerintem jó a hálózsák, ha bírja a gyerek.
Lafi! Akkor Te be se takarod a gyereket, mert meleg van? :lol: Mert én a takaró helyett használom a zsákot. :lol:

Pandus, tudom én, hogy Te vagy a következő, aztán jön Jucmuc. :lol: :lol: :lol:

Jucmuc! Ritka szerencsés vagyok, de szerintem a 2 gyerek és a 2 ritka szép természetes szülés miatt. Nem is akartam soha máshogy. :lol: Neked is hasonló szép élményeket kívánok!

dkata
 
 


Pandácska!
Izgalmas a helyzet, nagyon szorítok Nektek! :D

Donika!
Innék én alkoholt, de 2szer 1 seduxent kell szednem, és hát arra ugye nem lehet!

Boniko!
Nagyon aranyos a kép a babáról!

A barnázásom elmúlt, viszont a hasam görcsöl még mindig! Délután már egész jó volt, de most megint fáj! Remélem nem lesz semmi gond, ilyenkor minden megfordul a fejemben! :( Tudom, hogy nem szabadna, de kicsit félek!...

Kép
Kép
kisfóka
 
 

 
 

Kisfóka :D
a seduxen nyugtató, nem izomlazító. Ha arra elmúlik a görcsölés, akkor pszichés, tehát gyaban kellene kicsit lenyugodni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya :D
Igen, tudom, hogy nyugtató. A görcsökre magne b6ot, és magne citrit kaptam. Az is igaz, hogy az évvégére elég sok minden összejött, ami valószínű most jött ki rajtam! Próbálok megnyugodni! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Pusszancs csajok!

BUÉK Mindenkinek!

Látom gyorsulnak az események! :)

Pandácska az a kisfilm csodaszép. Annyira tetszett! :D
Szóval Pandababa hamarosan érkezik! :) Nagyon várjuk. :wink:

Csiperke!
Nagyon drukkolok, hogy spontán szülhess és feledhetetlen csodálatos élmény legyen. :)

Orsi!
A kiscsajod gyönyörű. :) Kisédes gombóc feje van! Csillag szemekkel. :D Tündér.
A seduxennek van izomlazító hatása is! Ezért (is) adják! Meg szorongást old, altat, vénásan adva feledékenységet okoz és epilepsias rohamban nagyon jó.

Lafi!
A császárod történetét végig röhögtem. Pedig tudom, hogy nem röhelyes. :( De ahogy leírtad! :lol: Ne haragudj! :D

Kisfóka!
Lehet, hogy egy doki alapos, de azért nem kéne szadizni egy kismamát! :shock:
Minden jó, ha a vége jó! :)
Hát valóban. Vagy seduxen, vagy pia! :lol: :lol: A kettő nem megy együtt. :lol: :lol:

Fendike!
Elég izgalmas éjszakáid lehetnek! :shock: És mikor alszol? :shock:

Fanni!
Én is valami ronda vírussal küzködök. Takony és köhögés. Ez utóbbi nagyon rossz. :(
Gyógypuszi neked! :D

Boniko!
Nagyon drága! :D Kis picurka! :) De mekkora lesz! :D

Jucmuc!
Ne legyél betojva. Antibiotikum és védve vagytok. Főleg a baba! :)

Véda!
Gratula a babamozgáshoz! :)

Petitpois!
Akkor gyűjtögettek ti is rendesen! :lol: :lol: Gút gút! A leárazásért irigy vagyok. Én valahogy nem bírom kifogni. Lehet túl ritkán járok boltokba? :roll: :shock: :lol: :lol:

cuppancs!
Vendég
 


Donika! Én szóltam a dokimnak a 34 héten, hogy hahó, streptococcus szűrés mikor lesz?! És megcsinálta szépen. :lol: Azt hiszem a 36. héten. :lol:

Boni! Olyan bunkó vagyok... :oops: Nem is írtam, hogy gyönyörűséges bébi-babád van! Gratulálok!!! :wink:

dkata
 
 


jah, leárazás.
a westendben a nextben leárazás van, gyönyörű rucikkal.!

Aranykavics :D
ezt nem tudtam, én úgy tudtam, hogy elsősorban nyugtató, de akkor megjegyzem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kavicska, azért az a rész már röhejes is volt a végén, az előttte lévő 4 hét nem volt az!

Kata, dehogynem, vékony takaróval!
Vendég
 


Lányok!

Íme a pocakom.
Kép 29+2
Már rajtam van 6 kg. Mi lesz a végéig? :shock: Igaz másfél kiló a karácsonyi - szilveszteri 2 hét alatt jött fel. :oops: Annyi finomság volt, nem bírtam ellenállni. :oops: :lol:
Vendég
 


Pandacska!

5 perces fajasok... :shock: huha akkor Te mar nagyon közel vagy! :D

Donika!

Elvileg mindenkinek megcsinaljak a szürest. Itt legalabbis rutin vizsgalatnak szamit a 36-37. heten.
Nagyon fontos mert minden 5. nö erintett es ha a baba megkapja bizony rossz vege is lehet sajnos. Ezert is vagyok betojva egy kicsit. De mar csak ket nap, hivjuk a dokit aztan gyogyi.
Azt hiszem ilyenkor a vajudas alatt is nyomjak az antibiotikumot.

Kata!

Edes vagy, köszönöm! :D

Aranykavics!

Jaj, köszike! :D Igen, tudom am csak racuppantam a netre amiota megvan az eredmenyem ott pedig annyi mindent irnak amit nem kellene elolvasnom... 8)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


naggyon csini poci! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lafi! :lol: :lol: :lol: Én nyáron ezer fokban is betakarózom, legalább egy lepedővel, nem tudok anélkül aludni. Nekem vissza kell fogni magam, hogy Bálintot is ne takargassam agyon. :oops: Egy ideig a hálózsákban is betakartam, igaz, az vékonyabb volt. :oops: De amióta ebben a vastagban alszik, leszoktam a takarásról, szerencsére.

dkata
 
 


dkata írta: :lol: Én nyáron ezer fokban is betakarózom, legalább egy lepedővel, nem tudok anélkül aludni.


Húha!
Nekem nagyon megy a pucéron, kitakarózva alvás. 1000 fokban. :lol:
Télen viszont inkább két takaró, de akkor is pucéran. :lol: :lol:
Vendég
 


aranykavics írta:Húha!
Nekem nagyon megy a pucéron, kitakarózva alvás. 1000 fokban. :lol:
Télen viszont inkább két takaró, de akkor is pucéran. :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:

dkata
 
 


Kata, itt az a baj, hogy iszonyat nagy a meleg, panelban vagyunk a kilencediken és föntről, a tizedikről indul a fűtés. Ha nem lenne lezárva ott, ahol hárman alszunk jelenleg+egyik szobában lehúzott redőny mellett az ablak nyitva, akkor 30-31 fok lenne, így csak 25-27 fok van.
hidd el, marha meleg,pláne éjjel, alig lehet aludni,mellesleg ost nyomják angyon a fűtést és tegnapelőtt pl. semmit sem aludtunk, egyikünk sem, mert akkor még nem zártuk le a fűtést, de a gyerekről is ömlött a víz, meg rólunk is. A gyerek bömbölt egész éjjel így tegnap lakapcsoltuk és nem sírt hanem aludt.
Eddig két vékony takaró volt rajta, mondván, nehogy fázzon, amíg kb 1 hete rá nem jöttem, hogy széjjel izzadja magát. Azóta egy könnyű takaró védi. Nappal meg semmi, vagy néha egy kis takaró.

És ami bosszant, attól még a fűtésszámla ugyanannyi. Utálom a távfűtést és utálom a lakókat, hogy nem mennek bele az egyedi óramérésbe!!! :evil: Bocs az offért, de ez felidegesít mindig ha valahogy szóba kerül.

Tudom, nem ide tartozik, de itt jött fel kérdésnek.Nem lehet pelusozni éjjel. Oké. ezt tudom is. De mi van, ha nagyon bekakilt???Én akkor átpelusoztam. Vagy azt sem lehet?
Vendég
 


Kata,
Igazad legyen, szívesen leszek következő :lol:

Donika,
Szeretnék már szülni nagyon, persze azért a keddet megvárnám, akkor betöltjük a 37. hetet. Bár nem az a lényeg hogy én mit akarok :lol:

Mi vettünk hálózsákot és használni is fogjuk. Olyan cuki kukacok benne :lol: unokahúgaim szerették.

Aranykavics,
Nagyon szép a pocakod :wink:
Vendég
 


Kavicska :)
ez egy 30. hetes pocak??? (nekem a 15en volt ekkora...)
a 6 kg tök jó, azon 1 percet ne csüggedj!

Kata :D
nekem is muszáj a takaró, bár mintha egyszer beszéltünk volna már erről. nem tudok takaró nélkül aludni.

Lafi :D
ha nagyon bekakil, akkor egyértelmű, hogy csere. Bár itt is tapasztald ki, van gyerek, akit nem zavar és a bőre sem lesz piros, akkor maradhat.
Fiúkat pl. nem zavarta, Lili azonnal visít, ha kakis, cserélni kell 1 percen belül.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi, nyilván ha nagyon kakis, vagy kifolyt a pisi, nem hagyja úgy az ember, éjszaka ide vagy oda... De én nem nagyon nézegettem éjszaka, hogy kakilt-e, csak szopi és alvás tovább... Mondjuk nekem mindössze 4 hétig ébredt éjjel, és éjszaka nem kakil, hanem alszik. :lol: :lol: :lol: :lol:
Kavics, tényleg szép pocak!
És Véda, nagyon irigylem a mocorgást!!! :lol:

dkata
 
 


Lafi, annak idején én is nyitott ablaknál voltam kénytelen aludni Ádámmal (éljen a távfűtés :twisted: ), mindig rettegtem, mikor fázik meg, mikor van túl meleg... Miért nem lehet ezt állítani?! Egyedileg mérni? Hát ezek rejtélyek a mai Magyarországon. Van még egy pár ilyen. :cry:

dkata
 
 


Kata, ismerős probléma, sajnos. Én is rettegek. eddig azért mi van ha én felfázok és még jobban meddővé teszem magam, úgy bonusz az eddigiek mellé. Most meg már azon, hogy a gyerek ne fázzon. de muszáj, mert az sem jobb, hogy izzad és néha szenved szerencsétlen gyerek.
Utálom a távfűtést!!!
Vendég
 


Kavicska :P
Nekem -majdnem- 12 hetesen szerintem nagyobb a pocim, de azt hiszem, hétfőn kell egy fotó nekem, hogy reálisan lássam, ne csak a tükörben 8)
Különben szerintem nekem is vírusom van, hiszen már 7 napja tart, egy nátha ennyi idő alatt már lehúzódott volna. Én életemben még ennyit nem fújtam az orrom :shock: Ráadásul 2 percenként és a legnagyobb megdöbbenésemre mindig tele lesz egy zsepi. Mondjuk eddig legalább a köhögés elkerült... remélem, holnap teljesen gyógyultan ébredek :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi! :D
Akkor éjszaka meg se nézzem, hogy kaka, pisi mennyi volt? Fürdés után tisztába teszem majd, és legközelebb majd reggel?
Legközelebb a 35. héten kell mennem, akkor mindenképp szólni fogok a strepto szűrésről! Azt a magánrendelőben is el tudja végezni? Nem is értem, miért kell szólni, miért nem csinálja meg autómatikusan??

Kata! :D
Hát nem semmi mázlista vagy, a szülést illetőleg is, meg, hogy ilyen szépen végigalussza az éjszakát, ezt én is nagyon szeretném, mi a titka? :lol: Hálózsákot későbbi időszakra gondoltam, de majd meglátom. A takaróval én is így vagyok, nyáron a legnagyobb hőségben is kell rám nyári takaró, nélküle nem megy az alvás!

Kavics!
Szép a pocid! :wink:

Kisfóka!
Nem tudtam, hogy a seduxent rendszeresen kell szedned, akkor tényleg nem mehet az alkohol!

Fanni! :D
Remélem ma már jobban vagy! Mindjárt betöltöd a 12. hetet! Egyik pesti brnőm pont annyi idős kismama, mint Te! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta:Orsi! :D
Akkor éjszaka meg se nézzem, hogy kaka, pisi mennyi volt? Fürdés után tisztába teszem majd, és legközelebb majd reggel?
Legközelebb a 35. héten kell mennem, akkor mindenképp szólni fogok a strepto szűrésről! Azt a magánrendelőben is el tudja végezni? Nem is értem, miért kell szólni, miért nem csinálja meg autómatikusan??

nem kell semmit csinálni. Ha kakis úgyis érzed az orroddal rajta :wink:
ha pisis az meg maradhat úgy.
és ahogy írod, fürdés után pelus és legközelebb majd reggel v. hajnalban.
a streptohoz kenetet kell venni, azt magánban is le tudja és utána letenyészteti.
nem tudom, miért nem csinálja automatice, de tényleg fontos.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, és éjjel mérni sem kell mérni - ha egyáltalán mérni akar az aki csak szoptat -

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
Magánba is leveszi nekem is ott vette le a dokim, és a 32. héten szólt hogy lesz ez.

Orsi,
A baba szívhangja ilyenkor ugye 120 és 140 között normális? Az baj ha sokszor felmegy mondjuk 170-re?
Vendég
 


Orsi!
köszi :D , na igen a mérleg, azt a védőnő adja, vagy magamnak kell beszerezni?
De akkor elég, ha legközelebb a 35.héten veszi le a kenetet, vagy menjek el korábban?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Nekem a 36. héten vette le a doki szóval elég. Nálunk nem adnak mérleget, szerintem máshol sem vagy veszel vagy bérelsz.
Vendég
 


Pandácska!
nővérem a védőnőtől kapott, és amikor nem használta, vissza kellett adni, csak ezért kérdeztem. :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Akkor nővéred nagyon szerencsés itt csak bérelni lehet a védőnőtől :wink:
Vendég
 


Hali lanyok,

koszi a tanacsokat a halozsakkal kapcsolatban :lol: Nekem egy ismi ajanlotta ezert mertem megvenni es azt mondta hogy extra konnyu benne pelenkazni is mert alul cipzaros igy nem kell a gyerekrol levenni...Hat majd meglatjuk gondolom ez is egyeni kinek mi jon be..
Lafi,
ez a tavfutes nagyon durva,en csak 18 fokban tudok aludni,ha ennekl melegebb van mar izzadok...A 10.en lakok nem haborognak? :shock: :shock:

Kavics,
szep poci,kis formas :lol:
Donika,
merlegen en is gondolkozom,mert eleg draga es itt meg berelni sem lehet. Kocsitokrol mi hir?


Most keszulunk megint vasarloni meg a maradekot a picinek,mert a multkor megtelt a kocsi es nem mindent tudtunk elhozni :lol:
Mar teljesen be vagyok sozva :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


pandácska* írta:Orsi,
A baba szívhangja ilyenkor ugye 120 és 140 között normális? Az baj ha sokszor felmegy mondjuk 170-re?

120-160 inkább. Ha mozgással meg 170-180ra, az teljesen normális, ha nyugalmi állapotban annyi, akkor az utalhat ellátási problémára - oxigénhiányra -, ilyenkor egy flowmetria nem árt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


donika írta:Orsi!
köszi :D , na igen a mérleg, azt a védőnő adja, vagy magamnak kell beszerezni?
De akkor elég, ha legközelebb a 35.héten veszi le a kenetet, vagy menjek el korábban?

nálunk védőnő nem adta, mi vettük, bérelni több helyen is lehet.
hívd fel, kérdezt meg, mikor akarja levenni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Ha fájásnál megy fel ennyire, gondolom akkor az is normális ugye?
Vendég
 


Pandus,
5 perces fájásokkal még1 hétig??? háááááát.. :D
tök jó, hogy mostmár minden rendben, bármikor jöhet Dórika

Donika,
szűrés mindig van, sztem a Te dokid is előjön majd vele és ha van baci - ami elég gyakori így a végén - antibiotikum és no problem
mérleget nem is gondoltam, hogy adna a védőnő, én kapok barátnőtől hálisten

Orsi,
múltkor lemaradt, hogy Lili milyen aranyos, szeme sem áll jól, lesznek vele még 'gondok'.. :lol:

Petitpois,
látom nálatok is szépen gyarapodnak akkor a cuccok, én úgy szeretnék már mindent a helyén tudni!!!
karira csomó mindent kaptunk, megrendeltem a tapétát és hozzá passzoló függönyt is (baby expressz), már csak a matrac kell és a rácsvédő párna maradt, bútor 1-2 hét és megérkezik
gyerek szoba most egy raktár, óriási dobozban benne a babakocsi, légzésfigyelő, stb... :D
de az apróságok még hátravannak!

Kata,
köszi a leírást, én mondom mindig a dokimnak, hogy elég sokat keményedek de nem igazán foglalkozik vele, merthogy az természetes ha nagyon mozog a bébi.. :roll:
anyukám is kb. így szült mint Te, kiváncsi leszek, hogy nálam hogy alakul, szívesen 'örökölném' tőle.. :D

Kavicska,
édi a hasad, nekem kb. 3szor ekkora és már 8-9 kg-nál tartok.. :oops:
én is szarul vagyok, iszonyat ez a köhögés, orrfújás, féltem a bébit is, remélem nagyon nem viseli meg.. :?
állandóan a hasamat erőltetem, rohadt idegesítő
próbálom visszatartani a köhögést, de nem megy és rohamokban jön rám, szörnyű.. :(

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Hát majdnem 5 percenként mutatott a gép 80-as fájásokat(az gondolom közepesnek számít) de szerintem így is lehet hetekig egyben maradni. Mivel Dorka amúgy is szereti borzolni az idegegeimet, soha nem lehet tudni hogy mi lesz :D
Vendég
 


Hát nem tudom milyennek számít, fájásokban még nem vagyok otthon, de az biztos, hogy Dorka mindig tartogat majd meglepetéseket... :D
Lényeg, hogy minden rendben és jöhet bármikor!!!
Melyik kórházban is szülsz???

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Máv kórház de ÁEK lett a neve. Te hol fogsz?
Vendég
 


Sziasztok!

Baba: :cry: :cry: Nagyon sajnálom :( :(

Pandus:
Nagyon király ez a kisfilm!!! Ügyes vagy!! Gratula a Dórika súlyához. Most már a kritikus időn tul vagytok és minden rendben. Ez nagyon szupi.

Donika:
Köszike. Rokakoma szinte minden másnap nálam tanyázik ujbol. Időnként keményedik a hasam ha fekszek akkor kevesebbet. Krisztián még mindig nagyon aktív , szinte egész nap folyamatosan diszkózik a hasamban. Reggel együtt ébredünk este ugy kell megbeszélni vele hogy most már csucsuka de éjszaka pihizik. Gratula Zsombika sülyához. Ő sem lesz kicsi baba. Remélem már jobban vagy és megnyugodhatsz? Most hány hetes vagy pontosan mert a vonalzód alapján nekem nem egyértelmü.
Én 3x2 Magnéziumot szedek az 500mg-osbol.

Orsi: LiliBaba Nagyon édi a fotókon!!!

Kisfóka:
Sajnálom hogy így megijisztettek de szuper hogy minden rendben van. Vigyázz nagyon magatokra!!!! Gratul

Fanni: Köszi a táblát és javulást kívánok nektek!!!

boniko: Nagyon szépen látszik az UH-s képen a kis picur!!!

Fendike:
Akkor most te is kurálhatod magad. Javulást kívánunk nektek!

Véda: Gratula a babamozgáshoz!!

Kavics: Aranyos pocid van!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi!
Nálunk is hasonló a helyzet, ami a mozgást illeti, főleg este! :lol: Ma 33+1 vagyok!

Petitpois!
A babakocsiról majd január közepén kell érdeklődni, ha megjön teszek fel képet, oksi? Nektek már megérkezett? Picit el vagyunk csúszva, a festő majd jövő hét után fog jönni. Nekünk is kell még néhány apróság, majd vmikor megvesszük!

Pandus!
Majd rákérdezek a mérlegre, venni nem akarok, de azért jó volna! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika! Lehet ám, hogy megéri mérleget venni!!! Nálunk a havi bérleti díj 2000 Ft. A digitális mérlegünk meg 9900 volt, 5 havi bérlet. Ha béreltem volna, 3 hónapra tuti, de inkább 6 hóra gondoltam. Azaz jobban megérte megvenni, mert így most azért akár mikor rá tudom tenni és megmérni, hízott-e. (Ezt én úgy mondom, hogy nagyon rövid ideig mértem a szopikat, mert idegesített, ha keveset evett - de a heti (most már havi 1) mérést mindig meg tudod csinálni, mennyit gyarapodott a gyerek, nem csak addig, amíg nálad van a bérelt.)

dkata
 
 


Kata!
Hol vettél mérleget? Még csak a Brendon honlapján néztem, ott 15900-nál kezdődik, gondolom nem ott érdemes venni?! :shock:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Lányok nagyon köszönöm a pocakdícséreteket. De szerintem élőben nagyobb, mint a fotón. :lol: És amikor a gyerek minden végtagjával tágítja, akkor már nem is kerek, hanem egyenesen amorf! :lol: :lol:

Fanni, Orsi!
Ikres pocakosokkal nem mérem össze a pocakom! :lol: :lol: Sem második terhesekkel. :lol: :lol:

Kata, Donika!
Valahogy nekem sem akaródzik mérleget venni. Azon gondolkodom, hogy kölcsön fogok kérni egyet valakitől (csak még nem tudom kitől). De venni nem akarok. :?
Bár a védőnőm és a gyerekorvos véleménye, hogy érdemes beszerezni egyet, mert megnyugtatom magam, hogy evett vagy sem. És mennyit. :roll:

Nyuszika!
Rókakoma elmehetne a sunyiba. Így is diétáznod kell, nem lehet valami felséges így minden együtt. :(
De örülök, hogy a kisfiad ennek ellenére jól érzi magát! :D

Fendike!
Én is a babát féltem. Főleg a köhögéseket utálom. Ahogy szakad fel a sok trutymó érzem, hogy megfulladok. De én most gyógyszerelem magam. Muszáj minél hamarabb túllenni rajta.

Petitpois!
Mi is vásárlási lázban égünk. Elkezdtünk vásárolgatni, gyűjtögetni.
De tegnap elővettem egy listát és a sok "apróság" éppen elég sok! Úgy szeretném, ha a 34-ik hétre minden, de minden meglenne. Csak ülnék a babaszobába és nézelődnék. :lol: ezt várom. De addig még van... :?
Vendég
 


Donika! Én tavaly karácsony előtt a Corában vetettem magamnak a tesómmal. Mint ahogy a botmixert is kinéztem magamnak és "megrendeltem". :lol: :lol: :lol: Én nagyon praktikusan meg tudom ajándékoztatni magam! :lol: (Nem kell mindent a Brendonban venni, csak azt, ami kizárólag ott kapható. Pl. a Brendon forgalmazta fajátékok a készítőtől is megrendelhetők - jóval olcsóbban!)

dkata
 
 


Lányok köszönöm a dicsérteteket!

NAgyon drukkolok már PAndus, Jucmuc...

Kisfóka megértem, hogy aggódsz, de nem lesz semmi baj!

Véda :lol:

egyéb témákhoz nagyon enm tudok hozzászólni még :oops:

FAnni jobbulást drága

Én arra emlékszem, hogy keresztfiam is imádta a hálózsákot :lol:
Vendég
 


Kata!
Egyetértek, hogy a Brendon iszonyat drága, mi szinte mindent a Kenguru Kidben vettünk, de lesz amit máshol nem tudok csak a Brendonban, pl. bébi lámpa! A mérleget meg fogom majd nézni. :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Megjottunk a vasarlasbol,teljesen kipurcantam..De szinte minden megvan igy most mar csak a szereles jon de az ferfi munka :lol:
Donika,
nekunk is januar kozepet mondtak gondolom meg a karacsony miatt egy kis csuszast is bele kell kalkulalni....

A merlegen en is gondolkozom,valoszinu vennem kell mert en itt nem tudok senkitol kerni :?

Kép
petitpois
 
 


Petitpois,
de jó, minden megvan????
én most megyek majd védőnőhöz és utána tervezem beszerezni az apróságokat...

Alvózsákot vett karira a férjem egy gyönyörűt, van akinek beválik, van akinek nem, én meg fogom próbálni.
Van egy szintén cuki kis pokrócom, max. azzal takarom majd még be.

Kavics,
Te mit szedsz???
Én mintha egyre szarabbul lennék, iszonyat nátha és köhögés.
Homeopátiás cuccokat nyomok, háááát nem sokat használnak, a fejem meg leszakad.
Has méret tényleg annyira különböző, sok babás van körülöttem, néha picinek néha nagyon nagynak érzem a saját hasam.
Valszeg úgy jó, ahogy van.. :D

Nyuszi,
köszi, most iszonyat szarul vagyok, abban reménykedek, hogy már csak javulhat és a sok köhögés nem bántja a méhem.. :roll:
Hihetetlen, hogy rókakoma megint látogat.. :shock:

Kép
fendike
 
 


Petitpois!
Gratulálok a beszerzési akció sikeréhez! :lol: Ügyesek vagytok! :)
Hagyd férjed urad szerelni, te csak dirigálj! :lol: Azt a pasik mindig nagyon imádják! :lol: :lol: :lol:

Fendike!
Én nem hiszek a homeos cuccokban! :?
Citromos Coldrexet iszom (paracetamol terhességben mehet). Napi kétszer.
ACC napi kétszer. Vízben oldva. Muszáj, mert tele van a légútam letapadt váladékkal.

Forró citromos mézes tea! :D Ez a része a legjobb! :lol:

A köhögésem jelentősen javult. Orrom folyik. Csak este dugítom ki, mert vízszintesben azonnal bedugul.

Nem vagyok híve a terhesség alatti gyógyszereknek, de úgy gondolom többet ártok, ha szenvedek, mintha három napig gyógyszerelném magam.

Jobbulást Neked! :)

Ha száraz a köhögésed, akkor szárazköhögésre vegyél Robitussint.

Cuppancs.
Vendég
 


Fendi Aranykavics jobbulást !
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: