Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!


Juhujjj Ada milyen sáros lett :shock: :shock: :lol: :lol: Ilyenekre készüljek fiú csemetémmel??

Dobjatok még képet, olyan kíváncsi vagyok rátok!!! Remélem ősszel mikor már fent lakom, akkor is össze tudunk hozni valamit, nagyon látnálak már titeket!!

Én is teszek fel párat Balázsról, és első nyári szereléséről :)


Kép Kép

Kép
borso18
 
 


Sziasztok csajok!!!


Nagyon jó volt a talitok, ahogy így elnézem :) Andris szépen nézett ki :P de az a lényeg, hogy jólérezték magukat a gyerkőcök!

Csilla, köszi, jó volt nekünk is a hétvége!Gyerekek tök jól eljátszottak, olyan furi, hogy már ilyen nagyok.Alíg kellett rájuk szólni,, tök jól elvoltak tényleg :) Majd rakok egy-két képet én is!
Szép volt az idő is, kajáltunk a tó parton, mintha nyaralnánk :wink:

Kriszti, képeket rakd fel, már nézném :) :)

Dóri, nagyon szépek a gyerekek :)

Orsi, szintén szép balázskád :) Mikor is jöttök föl?

Floci, T-com gyereknap mikor lesz?
Én is úúúgy találkoznék veletek, hátha az még összejönne!

Zsufi, szia üdv :) Mindkét dokinak van saját topikja, ott tudsz nézelődni!Vermest én nem ismerem, Tidrenczelnél szültem, és őt ajánlom, jó doki!
Tarifáit nem tudom, mert én nála csak szültem, így a magánrendi árairól foggalmam sincs.Szülésnél meg nekem előre nem mondott semmit, én atam amennyit gondoltam :wink:
manóci
 
 


Sziasztok lányok!
Jaj,én olyan jól éreztem magam a szigeten veletek.....Olyan lazák vagytok,olyan rugalmasak,és a gyerekek is olyan édesek mind egytől egyig!!!!Mikor először találkoztunk,és most másodszor is,nekem olyan érzés,mintha régebbről,sűrűbben ismernénk egymást.Mondtam is Pistinek a nap végére,hogy olyan jól éreztem magam ott kint,rég éreztem magam ilyen jól,tényleg,olyan nyugis volt minden.Domi és Tomi milyen jól kijöttek!!!!!Hát Flocikám,Brigi meg úgy ült ott melletted,beszélgetett,mintha nem is a lányod,hanem egy kis barátnőd lenne!!!Dorinát én is efelé terelem :D Andristól kész voltam,csajok,olyan önálló és pasis,hogy az hihetetlen.....Annyira nem érdekelte,hogy hol az anyuja,annyira önállóan ment és visszajött,hogy csak lestem....Simán elfoglalta magát,tett-vett.....nézett a farmerjából mint egy felnőtt pasi a csajokra.És mikor fotóztam,jött oda,hogy megnézze milyenek a képek,csak lestem :lol: Balázs meg kész,eldőlt,szunyált,ha meg ébren volt,akkor meg a hangját nem lehetett hallani,csak nézett,meg mosolygott :) Blanka meg olyan gyönyörű kislány,hogy az nem igaz.....Olyan kis természetes szépség, a nagy kék szemekkel,és olyan szép kis selymi haja van,alig várom,hogy Dorinának is ekkora legyen már... :shock: .Úgy sajnáltam,mikor mentetek,pont akkorra szabadult föl,lehetett látni rajta.Dorina hogy emlegette,mikor hazajöttünk!!!!Meg tegnap föltettem a fotókat a gépre,és mondta,mutatta,simogatta,majd megzabáltam!! :D Hogy fogta a kezem,mikor mentünk föl a csúszdán,mi?Szerintem föl se fogta,hogy elloptam:) :D Dorina púpja rendben :) Majd teszek föl képeket,de amiket elküldtemazokból nyugodtan tegyetek föl,nem tudom mikor lesz időm :( .Pusssszzzzz!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 

 
 

Kép
Már (még) tiszta pólóban
Kép
Blanka a mama szoknyájánál :D
Kép
Jó volt a hangulat, én :)

Kép
flocika
 
 


Kép
Ada a nővérével, jobb hogy ezt én nem is láttam :P
Kép
Tomi Dorinát hintáztatja, jobb lesz figyelni rájuk :wink:
Kép
Pasik a földön, Domi és Tomi

Kép
flocika
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép Kép Kép Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

zsufi! Én Tidrenczel dokihoz járok terhesgondozásra, róla tudok írni, bár még szülni nem szültem vele, de csupa jót hallottam! Kérdezz és írok!

Csajok, nagyon jók a képek, a MÁV-ban csupa ilyen szép gyerekek születnek??? :D :D :D

Csilla! Ugyanarra a címre írtam... :?:

Tök jó az idő, tiszta nyár van!!! Mindenkinek jó pihit!

Üdv:
Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Zsebibaba??

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hali!

Kriszti, tök jók a képek, megrettentem, amikor 85 db-ot átküldtél :shock: :D noha megtiltottam, hogy engem is fotózz!!!na azért megbocsájtok :D
szerintm is jól sikerült, csak kár, hogy kevesen voltunk. Találkozzunk gyakraba, és az én leányzóm is felodódik hamarabb már! Nincs bankos papírod?Tök jó lenne...Blanka is emlegette Dironát hazafele. Mondtam neki, hogy legközelebb ne viselkedjen kukaként.
Megyek, mert ébrednek.
Pusz

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Csajok, ezek a képek :) :) :) szuperek!Tényleg nagyon szép minden gyerek, és természetesen az anyukák is bombázóóóók!Más nem is volt, csak ti 3-an?! :roll: A következőre mindenképp próbálok elmenni :wink:

Te Kriszti, ki az a bombázó az utolsó előtti képen???? :roll: :P
manóci
 
 


Aóóóóó Manóóóó,csak nem ééééén????? :lol: :lol: :lol: Lassan még visszajön az önbizalmam :D Kűűűűűgyéééé máááá pocakos képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dóri,ez még csak a fele sem volt,mert 170 képet csináltam,csak a kezem belefáradt,mert dupláztam Flocikának is :D Majd pótolom és küldöm a többit!!!!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Dórikám,megkérdeztem,és panaszkodott a csaj is,hogy alig kaptak szórólapot,azokat rögtön ki is adták külsősöknek szétosztásra,és ő is egy darabot sem látott:(

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Én is a MÁV-ban szültem, és a segítségeteket szeretném kérni.

Van egy nagyon jó barátnőnk, aki 32. hétben van és a doki TERBUTALIN al retard tablettát ajánlott neki, hogy ne nyíljon tovább a méhszáj és megússzák a koraszülést.

Ez a gyógyszer csak Németországból hozatható be. max 10-14 napot kellene áthidalni, mert addigra biztos beérkezik.

Kérdésem: SOS meg tudjátok kérdezni a környezetetekben, hogy nincs-e valakinek elfekvőben, vagy megelőlegezésre min. 1 levélnyi (napi 2 db-ot kell belőle szednie!).

Ha tudtok segíteni, kérlek szóljatok.

Köszi:

Lilla

Kép
ren_25_nĂĄdaskay lilla
 
 


Sziasztok!!!

Jujj annyira jóók a képek!! És mind milyen fiatalok vagytok ahhoz képest h már 2-3gyermeketek van!!!!! Nagyon nagyon jól néztek ki mindannyian!!! Nincs több kép?? Úgy nézegetnélek még titeket!!

Manó, ősztől fogunk fent lakni! De addig is gyakran megyek, pl most hétvégén is megyek fel pénteken és maradunk szombatig, mert megyünk ki a Margit szigetre a Nők Lapja rendezvényre.

Lilla, én is nyíltam az 5ik hónaptól, de nem szedettek velem semmit, így sajna nem tudok segíteni :( Remélem megoldódik a dolog!! Drukkolok a barátnődnek!

Puszi mindenkinek Orsi

Kép
borso18
 
 


sziasztok!

Orsi, pénteken egész nap pesten leszünk nincs kedved talizni?

lányok nagyon klasszak a képek, csinik vtok. gyerköcök is édesek, remálem legközelebb én is el tudok menni a talira..

Mano, beszéljünk msn este jo?

Ildi, irtam megkaptad?

most robogok vár a fodrászom.........

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


[b]Orsi![/b]
Margit sziget!!! Én is!! Én is!! Küldj priviben egy mobilt és ha mi is kint leszünk kereslek
.

Kép
flocika
 
 


Mikor mentek a szigetre?Dominak délig focikupája lesz a Váci úti Tesconál,utána itthon ebéd,és usgyi,megyünk utánatok!Flocika,számodat tudom,csörrrrrrrrrgök!!!!!!!!De csak akkor,ha már úton vagyunk,mert tudod milyen hanyag vagyok az érkezéssel :lol:

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Jányok,volt kint valaki a szigeten?Nekünk már nem volt erőnk a focikupa után....Megjártuk Vácot is,hugimék betonoznak,Domiék meg fociztak délután 4-ig.Olyan szép kis színe lett :) .Harmadikok lettek,most lett egy kis bronzérme is,gyűlik,gyűlik.. :D Ő volt a legkisebb a csapatban,olyan szépen cselezett,csak mivel kicsi,pár hónapja focizik,még nem annyira bátor mint a nagyok,de majd jövőre már nem Ő lesz a legkisebb,akkor már a szája is nagyobb lesz :D :D Holnap lehet,hogy kimegyünk a Városlogetbe,mert Honvédelmi nap lesz!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hú,de eltűnt mindenki,én meg itt ellevelezgetek magammal :lol: :lol: .Na,nem voltunk a Városligetben sem ma,pihiztünk egyet.Dorina akkorát aludt délután itthon(ki kell emeljem,mert ez nálunk ritkaság...),szakadt róla a víz,úgy leizzadt,hajlamos erre sajna.Megpróbáltuk kiváltani szerdára az utolsó kullancs oltását,de nem volt,remélem nem lesz hiánycikk...Csütörtökön mennek az ovival Visegrádra Mogyoróhegyre.Na,hiába az ovis póló,én frászt kapok,épphogy ovis,máris kirándul,szülő nem mehet :shock: ,remélem nem csatangol el,mert nagyon szabad a csaj,menne a vakvilágba.Dominak meg vettünk cipőt meg szandit,36-os a lába,mint egy hajó,akkora.Hihetetlen,ha nálunk alszik a nagyobbik hugom,mindig Domitól kér kölcsön cipőt,ruhát,mert egy a méretük,holott a hugi 30 éves :lol: :lol: .Na,ki mit csinált a hétvégén?Dóri,Blankába nem bújt a vírus,amitől féltél?Bár úgyis írtad volna biztos.Csilla,tudtatok följönni pénteken?Manó,pocaklakó?Te?Esztikém?Flocika,tőled mit kérdezzek? :D Imádlak :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Kriszti,

Csak hogy ne magadba levelezz :lol: :lol:
Köszi jól vagyunk, pocilakó sokat mocorog és ez nekem megnyugtató!
pénteken voltam dokinál minden ok. Növöget, hízott, de azért még maradjon a végéig mert elég picike a drágám. Most 1620g volt!De szerencse doki szerint minden ok vele amúgy!Vizsgálatom is volt, meg kenetvétel, mminden ok.A vérnyomásom magas volt, ugyhogy itthon kell méregetnem, és ha nagyon felszökne, hívnom kell!De eddig szerncse tök jó!
Eszti is jól van, imádom, alíg várja atesót!Már nap mint nap mondogatja :wink:
Nálunk tegnap voltak barátaink+gyerekeik husit sütöttünk, gyerkőcök meg jót játszottak!Ma meg pihizgettünk, ebbe a fülledt hülye időben!

Ovis kirándulás, megértelek, mert Eszti is ilyen kis félelelmérzet nélküli bóklászós!Én is daráznék.szerintem szólj az óvónőnek, hogy az ő kezét fogja inkább :!:
Kullancs oltás, hogyhogy nincs?Bár kétféle van, lehet csak az egyik nincs?Mert mi is a héten adattuk be, de nekem volt itt a gyógyszertárban!Édes kis hős vol.Kicsit sírt, de addigra amire már kész is voltunk.Kapott kekszet, erre rögtön, meg matricát is kérek!!!!Dokinő mondta de édes, kis élelemes, ugyhogy azt is kapott :wink: Még hátra van az ismétlő, meg a 3 éves.De azt egyszerre fogja kapni, így talán jobb lesz!Már meg is katuk az időpontot, de lehet át kell tetetni.azt majd már Hanna baba intézi :lol: :wink:

Na, mentem aludni, holnap is bekukk, jó éjt mindenkinek!
manóci
 
 


Szia Manó!
Köszi az infót,ha máshol nincs,akkor hozzátok beugrom oltásért :) .Majd írok még,csak most sietünk oviba,suliba,Dominak úszás reggel.Puszi!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!
Nem vesztem el, olvaslak titetek, ha Andris alszik du jövök írni is :)

Kép
flocika
 
 


Dori!


itt is utolag boldog szülinapot Blankának!

Kriszti!

igen voltam fent, de gész nap a tesommal voltam..a boldogságtol nagyon nem is láttam, kicsit bután fogalmaztam de igy van...29év utána lett tesom, és most ennek nagyon örülök. Már tudom milyen érzsé mikor van valakinek tesoja..nekem enniyt kellett rá várnom. Azota is naponta talizunk..

Mano!

nem is szoltál h dokinál vagy, szerettem volna veled is talizni, hiszen arrol is volt szo..elfelejtetted? örülök h jol vagytok, ne aggodj nem lesz semmi gond a babával, a sulyával sem! Kullancs ellen szuri énis most fogm beadatni nekik. Már elöre aggodom, egyszerre a kettönek..brrrrrrrrr

most mennem kell, puszika mkinek..

és pár kép h emlékezzetek rám mig nem jövök ujra..(vicc volt)
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép (ezt már lehet h láttátok)

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla,

Köszi :) remélem én is, hogy nem lesz semmi gond!
Tök jók a képek, és a hajad.....az most nagyon jó! :wink: Látszik a fodrász műve! :lol:

Viszont, ha megbeszéltük volna, hogy talizunk akkor bocsi :oops: én úgy emléxem abban maradtunk, ha találok mellém valakit akivel esetleg tudok együtt rendelni szólok, és majd akkor!Amúgy meg beszéltem a hölggyel,(nemtom hogy hívják)aki neked valami menedzser féléd, te biztos tudod ki ő :P hívott.Mondtam neki is, hogy mi a helyzet a dologgal és meg is értette, abban maradtam vele is, ha aktuális, úgy is neked szólok!
De az újságodat szívesen visszapostázom, ha esetleg kellene neked!Szólj nyugodtan, vagy írdd meg priviben a címed :wink:
manóci
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem megint, mindig van valami.

Nagyon jók a képek, édesek a srácok :) , szépek az anyukák :wink:
Kár, hogy lemaradtunk a taliról, de a hétvégék amúgy sem jók nekünk, mostanában strandolás a program, meg háznézegetés.
Nagyon benne vagyunk a házkeresésben, 27 darabot láttunk eddig, talán lassan sikerül döntenünk, és akkor indulhat a buli! Úgy néz ki, nem kezdünk hitelbe, talán jobb lesz a lízing, mindenesetre szimpibb.

Manó :) Örülök, hogy minden rendben, hogy szalad az idő! Bár gondolom, Neked már lassú :) Főleg ebben a melegben!

Mindenki vigyázzon magára!

Pár képet teszek fel én is:
Kép
Kép
Kép
Kép

Judit+Gergő+Balázs

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Judit,hol szoktatok pancsizni?Mennénk mi is a gyerkőcökkel,de a strand olyan drága.Te,én nagyon félek a lízingtől...mindenki úgy riogat tőle,még a szakmabeliek is.Nektek miért tetszik jobban?Hátha hallok újat,és megszeretem :D .Én attól félek,hogy nem az én tulajdonomban lenne a ház.Mi is azt nézegetünk,azért írok házat :) .Mert ha az enyém,és a banknak "csak" opciós vételi joga van,akkor még mindig eladhatom,és kifizethetem(persze ha sikerül).De ha lízing,akkor a bank a tulaj,és ha az utolsó előtti évben nem tudom már fizetni,úszott az addigi is meg a ház is...Igaz,nekünk szinte az egész hitelre menne,így a törlesztő is magas lenne,azt pedig lízingnél nem merjük bevállalni.Hallottátok egyébként mi a legújabb?Használtra szocpolt csakis meglévő 3. gyermek után adnak,aláírni nem lehet egy 3. babóra,és már kettőre sem adnak,mint eddig.Ez gusztustalan,és ráadásul nekünk az önerőnk egy része is ez lett volna :cry: .Most vagy sokkal kisebbet és rosszabb állapotút vehetünk így,de az meg nem éri meg,vagy újépítésű.Azok meg jó drágák... :cry: .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti :) Délegyházára járunk bányatóhoz.
A lízing azért tetszik, mert nem kell az összes pénzünket beletenni, marad felújításra, vagy aranytartaléknak is. És ha közben pénz áll a házhoz, akkor lehet előtörleszteni, és hitelre "szelidíteni" a dolgot. A neten sokminden van fent a lízingről, én is csak ott okosodom :) És elvileg sokkal gyorsabb is a dolog. Akinek nincs, vagy kevés önereje van, annak ideális lehet, csak mérlegelni kell, hogy menni fog-e a lízingdíj. Mi is agyaltunk rajta, hogy használt, vagy új, de az újtól idegenkedünk, mert most is újépítésű társasházban lakunk, és az első év azzal ment el, hogy jöttek elő a hibák. És mivel az építési vállakozó elszelelt, a garanciát el lehet felejteni. Szigetelés, csatornahibák, fűtéshibák, ezer gond volt, saját költségen. Osztottunk-szoroztunk, és szocpol ide vagy oda, sokkal jobban jövünk ki használttal.
Sajna a szocpol nekünk is ugrik így. Legyenek boldogok vele :(

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jaj,ez borzasztó,hugi is újépítésűt vett,és 3 éve épül neki,most is tolják a határidőt....Könyörögtem neki,hogy ne írja alá,mert ha már most ennyi a gond,az épülés és átadás körül,mi lesz később....De hajthatatlan volt,és aláírta :( .Mi is egy olyan házat néztünk ki,ami 10-15 millióval kevesebb,mert városhatáron van,és mert 90%-os a készültsége.Évek óta megépítették,tehát már nem mozog,hatalmas,több mint 200nm,gyönyörű,hegyek,tavak között,de buszmegálló 200 méterre.Nagy kert,stb.,Csak azért 20millió az irányára,nem pedig 40 legalább,mert a burkolatok hiányoznak.Meghalt a fiuk,akinek építették szegények,és nem költöztek be már :cry: .Mi választunk ki így mindent.Olyan,mintha egy mostani újépítésűbe mennék be,csak ott áll jópár éve üresen,kimozogta magát a ház is,a belső kialakítás meg rajtunk áll így,de a burkolatokon kívül a fűtés is.Viszont még így is sokkal-sokkal olcsóbban jövünk ki,mintha készen vennénk.Nagyon beleszerettünk,talán már túl csöndes is,viszont a célnak megfelelő.A másik oldala viszont főút mellett van,így azért a nyüzsi megmarad,csakhát városhatár:(Ja,és Vác,ezt elfelejtettem.Az erkélyről még a pilisi hegyeket is látni :) .Igazad van abban,hogy a lízinggel elkezdi az ember,és majd később átváltja.Át lehet tuti??

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Manó,a héten egy kávé???Dorinával nem merek menni,mert tudod,skarlát van az oviban,bár kutyabaja :) ,remélem így is marad!!Esztire olyan kíváncsi vagyok már!!!!!!!!!!!!Küldjél már nekem képet!!kriszti@velvet.hu Vagy majd megleplek Pistivel,ha otthon vagy 8) .Olyan szép házakat,lakásokat láttam a neten ott felétek,csak csorgattam a nyálamat....
Csilla!Ez a haj.....nagyon szép!!!!!!!Gábor..te,úgy nő mint a gomba,esküszöm!!!!!!Emlékszel,kérdeztél az autóról,mondtam,amíg bírjuk,megtartjuk,mert sok pénz van benne,és nagyot buknánk.Na,hát most jött el az a pillanat,mikor ha nem adjuk el,akkor mégnagyobbat bukunk,és akkor egy fillért sem látunk belőle....Sírtam,nagyon sirattam,nagy erőt adott,meg hogy benne a maradék pénzünk,de hiába,nem tudjuk fizetni,és amíg lehet,ki kell venni a pénzt belőle,még ha a kétharmadát is,mert a többit elbukjuk.Legalább visszaadjuk belőle amit kell,és könnyebb lesz havonta,csak megint elveszítünk belőle pénzt,és ez annyira igazságtalan :cry: .Esküszöm,nem sajnáltam így a régi autónkat,ami pedig hozzánk volt nőve teljesen.Majd küldök róla képet.Asszem holnap visszük vissza :cry: :cry: :cry: .
Ma volt az oviban a 3 napos gyermeknap első napja.Nagy volt a buli,ugrálóvár(bár rettegek tőle,minden fához ki volt ezerrel kötözve),bohóc,egész napos udvari játékok,arcfestés. :)

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti, ez tök jó 5let!Gyertek nyugodtan, csak írd meg mikor, mert ez a hét kicsit zsufi.Csütörtök tuti nem jó akkor megyek dokihoz.Bár attól függ mikor jönnétek.Melyik napszakban :wink:
Ez durva amit írtok, hogy használtra nincs már szocpol??? :shock: Én úgy tudom van, csak nem annyi mint újra!
Sajna az újépítésű társasakról én is tudnék regélni, mert a sógoromék is olyanban laknak Dunakeszin, vállalkozó már sehol, és most lakásonként kelll összeadni egy csomó lóvét, szinte havonta, hogy befjezzenek mindent amit a vállalkozó nem tett!

Felénk igen vannak itt is szép házak.De ez azéért jócskán más környék mint amerre ti nézelődtök.Bár, ha tetszene nektek erre, ingatlanost ismerek, és egy barátnőmék februárba költöztek ide ki.Használt vagyis régebbi házat vettek, és most nyáron újítják föl majd.De nagyon klasszat még így is jól néz ki, és tök nagy./17milláért/ami szerintem abszolút nem volt sok!
Abból kiindulva, hogy itt mellettünk az új parcellás részen csak egy üres telek 25 milla :shock:
Szóval mostmáár inkább megééri tényleg régebbit venni.Mi még 5 éve éppen időben vettük+építkeztünk!Szerintem ma már nem tudnánk, az tuti!
manóci
 
 


Kriszti!

köszi! de ne ijesztgess..komolyan nem vehetö igénybe már aszocpol?nekem ezt pár honapja rebesgették de nem akartam elhinni, ezek szeirnt igaz volt..pedig most akartam utána járni, mert neekm is jol jönne egy kis pénz ne maradjon már ott államéknál.. Honnan tudtad meg? bocsi hamár irtad..fáradok..sajnálom a kocsitokat..én még huzom de lehet h nekem is vissza kell adnom végleg..pedig nekem munkaeszköz..de majd kiderül..és igy marad a tömegközlekedés? vagy késöbb vesztek?

Mano!

maradjon még nálad, de beszéljünk privben vagy msnen jo?

Juc!

édesek a fiaid..de vigyázz a pucér képekkel tudod..egyszer már volt itt téma..

puszi megyek aludni holnap irok még...joéjt

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla :) Köszi, hogy figyelmeztetsz, elfelejtettem, pedig az én ismerősöm kislányának meztelen képeit nézegették a neten iszonyat sokan :(
Sajnos nem kamu, félszocpol csak 3 gyerektől jár használt ingatlan vásárlására. Két gyerektől tetőtérbeépítésre lehet igényelni.
www.magyarorszag.hu itt meg tudjátok nézni, kinek mi jár.

Manó :) merre laktok, ahol ilyen jó árak vannak?

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


sziasztok!
Jucc!

engem az érdekelne de utána nézek (köszi a weblapcimet), h családi ház bövitése esetén ha nem lett kész arra felvehetö e a szocpol. Mert a tetötér részét nem tudtuk befejezni de ez nem tetötérbeépitésnek minösü l nálunk..

Azért szoltam a képek miatt..sajnos vannak ilyen perverz állatok.. :twisted:

pusz

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok Lányok!

Rég jártam erre, de most van egy pici időm írni. Emlékeztetőül: augusztusban fogok szülni a Mávban és úgy tünik kisfiam lesz.
A Mávos szülésznőkkel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Kit tudnátok ajánlani, aki a lehetőségekhez képest alternatív? Gondolok itt pl. gátvédelemre. Előre is köszönöm a segítségeteket.

Linda

Kép
linda29
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést, majd teszek fel képeket is. A szülinap jól sikerült, csomó aji, Blanka be sem tudott telni velük. Én meg loholtam egész nap.

Talizhatunk majd valamikor megint, de elég zűrösek a napjaim, intézem ezt a hülye hitelt. Jó lenne már túl lenni rajta.
Majd írok + képeket is teszek fel.
Puszi

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri!
Én teljesen elfelejtettem :oops: Blankának nagyon boldog szülinapot kívánunk így utólag is!!!!!! :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Mano!

Esztinek BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNUNK!!!!!!!!!!

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Te,Manó,mit össze gondoltkodtam ma reggel,hogy tudom,van Eszti ismerősöm,de mit össze agyaltam....Háááát boldog névnapot kívánunk neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Köszi csajok, aranyosak vagytok, Eszti nevében is! :wink:

Holnap rakok képet, ma csináltattam apával egyet, kettőt :)

Dokinál is voltam ma, és minden tök jó, szépen fejlődik kis manóm!Szombaton már első ctg!

Na, holnap töltöm föl a képet, puszi
manóci
 
 


Jucc,nem tudom olvasod-e még,mennénk hétvégén pancsolni valahová,ahol mint a tengerpartokon,lassan mélyül a víz a gyerekeknek.Amit mondtál Délegyházánál az olyan?Mert hiába mennénk a Velencei tóhoz,ott lépcsőn kell lesétálni a combig érő vízbe,Dorinának meg az nem buli.Siófokon tudom volt tavaly,meg Balatonszemesen is,És Agárdon is,csak az fizetős,és baromi drága lenne....Olyan jól elpancsoltak tavaly előtt a saras-homokos-vizes parton,kicsit kijött rájuk a víz,olyan ötletesen megcsinálták.De úgy kicsit hosszú lenne,hogy most Balatonszemesre leautózunk,este meg haza....Az szabadstrand,wc sehol....Lányok,tud valaki ilyen partú tavacskát????

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Esztinek utólag is boldog névanpot kívánunk!!!

Manó :) Örülök, hogy minden rendben :D

Kriszti :) Ahol mi voltunk, szintén fizetős, de tudtommal van Délegyházán egy csomó tó, csomó stranddal, nem tudom, mennyire fizetősek, vagy sem. De a bányatavak tipikusan hirtelen mélyülő tavak, és kavicsosak :(

Jó hétvégét mindenkinek!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Lányok,tegnap este döntöttük el végre,Római standra megyünk,aki esetleg tud,jöjjön ki pancsilni,ha még nincs program!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti, de jóóó nektek :wink: Én most nem annyira mehetek strandos vízbe, még Eszti mellett sem ülök be, pedig sóvárgok, mert megsülök már :?

Nemsoká megyünk ctg-re akórházba, ma meg holnap itthon leszünk barátokkal+gyerekekkel, mert mindenféle gyereknapi program lesz

Ja, és az ígért kép a nagy hasamról, meg Esztiről, mivel rég láttad :wink:
Ez tegnapi pancsizás

Kép

Kép

Jó strandolást, éés hosszú hétvégét mindenkinek Kép
manóci
 
 


Sziasztok! Egy gyors kérdés:
Mennyibe kerül most egy éjszakára a mávban a különszoba, ahol apuka is bent aludhat?
Köszi előre is!

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Babdorka, én úgy tudom 8000, de kedden találkozom a szülésznőmmel, és megkérdezem!
manóci
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna
johanna1975
 
 


Sziasztok!

Manó! Eszti milyen helyes nagylány lett :D na és a te pocakod sem semmi ám :D hogy bírod ezt a marha meleget???

Strand, amíg le nem fogyok, nem megyek sehová! Borzalmasan nézek ki. Tegnap esküvőn voltunk, vettem egy ruhát, hát borzalom. De Blanka tündéri koszorúslány volt. Teszek képet.
jó pihit mindenkinek!

Kép Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Jaj,lányok,nagyon meleg van.....A gyerekeknek kipróbáltuk azt az új krémet,Carrotten,állítólag Görögország első krémje,csak tudnak ott valamit délen....Használt is,mert baromi jó színük lett,viszont nem égett meg egyik sem.Akkorákat csúszdáztak,pancsoltak,nagyon jó volt a víz,vittünk magunkkal sok kaját(mint Flocika a szigeten) :D .Kint volt a hugom meg a szüleim is,jó nagyot pancsiztunk.De visszanézve a képeket,jobb lett volna,ha maradok a víz alatt....Ruhákat még csak-csak lehet előnyösöket összeszedegetni,na de fürdőruhában ott a csupasz valóság :cry: .Nem baj,legalább pancsoltam én is.Most meg szinte besülünk a lakásba... :(
Dóri,Blanka olyan gyönyörű ebben a ruhában....Bár Dorina is lehetett volna nagyobb,én is adtam volna rá ilyen rucit az esküvőnkön!
Manó,ez aztán a pocak!!!!!!!!Igaza van Dórinak,hogy bírod ezt a meleget????????Én Domit július elején szültem,de akkora volt a meleg,hogy már júni végén elfolyt a magzatvizem.Nagyon sokan mentek szülni akkor,mert olyan nagy melegfront volt.Nem lehet könnyű ekkora pocival,minden elsimerésem,én már a hájam alatt is megpukkadok...Eszti hétről hétre nagylányosodik,nem?Már nem babás formájuk van,hanem nagycsajos :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: