Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Manóci remélem meggondolja magát a babód, és megfordul. Az enyém szerintem már marad úgy ahogy, van, mert szokás szerint nincs túl nagy hasam, így el sem férne még egy fordulásra. Azt is éreztem amikor medence fekvésből lefordult, hát nem volt túl kellemes. és mivel eddig is pici hashoz nagy babát szültem, szerintem ez most sem lesz másként, bár ő végre lány!

remélem nem tréfál meg! :D

Pocakosok ki mikor és kinél szül? csakhogy tudjam kivel vagyok egy cipőben!

A képek pedig nagyon jók, tündér kölykök születtek a MÁVban! :D

Üdv:
Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok,egy másik topikból köszönök át,remélem nem gond!!!!

Én is a MÁV-ban fogok szülni,Dr.Kulcsár Ákos az orvosom,nem tudom,hogy van-e valakinek tapasztalata róla,én eddig nagyon elégedett vagyok vele,remélem a szülés is rendben lesz!!!!
Pont ma 2 hete,hogy egy enyhe(de számomra rémisztő)vérzéssel bekerültem a kórházba,ill.az ügyeletes doki mondta,hogy maradjak benn másnap reggelig,hogy a dokim is láthasson(pont Húsvét hétfő este volt)de végül csütörtökig benn fogtak kenetlevétel,teljes vérkép és egyebek miatt!Nem a nőgyógyászaton helyeztek el,hanem a szülészeten voltam egy szobában egy toxémia miatt benntartott lánnyal és egy túlhordásossal. Ha megengeditek és nem untatok senkit,leírom a tapasztalataimat....első babámat várom,sosem voltam még kórházban,nem volt semmilyen tapasztalatom,de a nővérektől az orvosokon át a csecsemősökig mindennel NAGYON meg voltam elégedve.....ÉN!!!!
A mellettem fekvő kiscsajnak nem volt sem fogadott orvosa,sem szülésznője...a 42.héten járt,szombaton került be(én hétfőn)és csak a kedd reggeli viziten vették észre,hogy nahát,ő még mindig ott van.....sem meg nem vizsgálták,sem nem mondott neki semmit...4 nap alatt....és naponta egyszer átsétált ugyan a szülészetre és ott az ő kérésére megcsinálták neki a ctg-t,de ennyi.....
De ő egy példa csak,hogy bizonyára ilyen is van....az én esetemben mindenki tényleg nagyon kedves és figyelmes volt,a zárójelentést már kiadták,de a nővérke még vaászott nekem egy doplert,mert aznap reggel még nem néztek szívhangot....egyszóval nagyon meg voltam elégedve....és a lényeg:a 3-as szobákba nem engednek be hozzátartozót,ezt szigorúan betartják.....én is féltem tőle,hogy majd a néhány órás babámra ráprüszköl a szomszédom 4 éves kisgyereke,vagy nem járkálhatok nyugodtan rövid hálóingben és nem szoptathatok,mert a kéjenc nagybácsi stíröl...de nem,szerncsére nem így van!!!!!

Ne haragudjatok,hogy ilyen sokat írtam és remélem a véleményemmel néhányan ki lettetek segítve!!!Én is várok még infókat....köszi
Mindenkinek boldog babavárást és gyereknevelést

Kép Kép
meli1118
 
 

 
 

Sziasztok,


Kriszti,nagyon jók a képek, milyen jól nézel ki :wink:
Hát ez a betegség sztori, elég durva!Furák az ilyen szülők, én is biztos kiakadnék! :? De reméljük nem kapjátok el!

Ildi,köszi a drukkot én is remélem még befordul majd!
Júni 23-ra vagyok kiírva, és Kelemennél szülök majd! :) Remélhetőleg!És te?
manóci
 
 


Sziasztok!

Ildi, gratula a lánykához! :) Drukkolok h úgy maradjon :D

Csilla, utólagosan boldog névnapot kívánok Neked! Hogy vagytok?

Kriszti! Tehát te vagy látható a képen :D Gondoltam, de mivel még nem láttalak nem voltam bent biztos! Azért te sem panaszkodhatsz, nagyon jól nézel ki! Nem is hiszem el, h plusszok vannak rajtad!! :shock:

Balázsom nagyon szenved a fogacskával :( De azért elég jól tűri, de mostanában vérezget, lehet h mostmár nem sok van hátra??? Még jó h rendesen eszik azért, ugyanis bnőm kisfia nem akar enni és fogy :(
Ja, és hétvégén négykézlábra nyomta magát és úgy hintázott! Zabálnivaló volt :lol:
Teszek is róla képet nektek!
Kép

Kép
borso18
 
 


Sziasztok!

Manóci, mi rátok húzunk 1 hónapot, júli 23, és Tidrenczel dokinál! Én is mondom, hogy remélhetőleg, mert nem a MÁV a körzeti kórház, de mindenképpen ide szeretnék jönni. Beutalóm lesz, eddig az az infóm a dokitól, hogy ez elég lesz, hogy ne kelljen fizetni...

Borso18 kell is a szurkolás, mert az első 2 fiamra végg azt mondták hogy lányok, bár másik dokim volt, és egyszer sem biztosra... Most elég biztosnak látszik, de még mindig nem merek rózsaszínű ruhácskákat venni! :D

Üdv:
Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy ide írok, de hátha tudtok valamit a MÁV kórházzal kapcsolatban. 2 babát szültem ott, 9 hetes a pocakomban a harmadik. Hallottatok esetleg arról valamit, hogy a MÁV kórház megmarad? Bezárják?
Köszi
Kata
kata55
 
 


sziasztok!

köszi Mano és Orsi a köszöntést!

Orsi!

nem is godnoltam h igy megnött már Balázsod..

Diko!

gond van..vártam a mailed..

Mano!

megy a drukk!

Kriszti!

nagyon helyesek vagytok a képeken..

Csajok vannak uj képeink fent iwiwen ha tudtok és van kedvetek kukkantsatok ránk..

puszi joéjt..és ha tudok irok bövebben is..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Ildi,

Tidrenczel nagyon jó doki, én nála szültem az elsőm :) :wink:
Akkor mi már babázunk, mire te szülsz, nem baj majd frissen be tududnk számolni egymásnak :wink:

Kata,gratula a 3.-ik babádhoz :) a kórház tuti megmarad, szó se volt róla, hogy bezárják, nyugi!És lehet,, hogy nem kell fizetni júli 1 után sem!Ez is jóhír :wink:
manóci
 
 


Sziasztok!

nem baj, majd frissen kikérdezlek a tapasztalatokról! :D lehet tudni most miért másnál szülsz?

Csilla!

pedig írtam, csodálkoztam is hogy nem jön válasz, írok majd újra! nincs gond!

Én is hallom a jó híreket, hogy nem kell majd fizetni, talán mégis csak jó lesz, hogy nő a miniszter...

Üdv:
Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Ildi, azért másnál szülök mert nekem eredetileg nem ő az orvosom, csak az enyém konferencián volt,amikor megindult a szülés és így hozzá irányított!De nagyon jó volt, nála szülni, érti a dolgát, jó doki :wink: Ha nem lenne orvosom hozzá mennék, tuti!Vagy Gulyáshoz, ő még nagyon szimpi!
manóci
 
 


sziasztok!

Ildi!

ok, akkor várni fogom..

a miniszterröl..hát nekem nem alegjobb véleményem van.. de majd meglátjuk mit "alkot".. engem is érdekle mert egyszer tudom még érintett leszek babásügyben..


Mano!

ez jo hir.én is szoktam figyelni a hireket, rögtön a pocakosok jutnak eszembe... hát nagyon szurkolok neked-nektek h ne is kelljen fizetni..(azon kivül...............)

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a homeos infot, én kérdeztem. Azt hiszem érdemes utánanézni és felkészülni a szülésig, ártani biztos nem fog, max segít.
Magamról röviden: 24+4 vagyok ma, ha minden jól megy augusztus 11-13 között jön a bébi, nekem ő lesz az első. Nem tudjuk a nemét, mert a párom meglepit szeretne. Én meg szolidarításból nem kérdeztem meg. Mióta babás vagyok, kb. az ötödik orvosomnál járok, remélem vele minden rendben, az egyik jó barátunk nagybátyja, Szentirmay Istvánnak hívják.

Linda

Kép
linda29
 
 


minenkinek kellemes hosszú -hétvégét kívánunk! menejtek a szabadba, király idő lesz! Puszi

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok Lányok!

Örömmel látom, hogy mindenki jól van és új pocakosok is vannak.( vagy már régiek, csak én járok ritkán erre :roll: )Üdv nekek itt.

Krisztikém!
Mostanában nagyon sokat gondolok rátok. Kinéztünk egy nagyobb lakást és hitelt meg szocpolt vennénk fel. Három milát bukunk ha nem kapjuk meg valamelyiket. Már most kiver a víz.Ha esetleg van pár ötleted, jótanácsod és megírnád pü.ben nagyon megköszönném.
Képek nagyon jók, de személyesen még jobb lenne :D :D Mi lett a skarlát dologból? Megúsztátok???

Linda!
Drukkolj, hogy lány legyen :) Nekem két augusztusi oroszlán fiam van. Hát nem egyszerű gyerekek. Igazi oroszlánok. Amit Ők akarnak annak úgy kell lenni, punk-tum!!Uralkodó egyéniségek. Ugyanakkor néha kibújik belőlük a kiscica (az oroszlán is macska, csak egy kicsit nagyobbacska) és lehengerelnek a hízelgésükkel. Nem lehet ellenállni , sőt haragudni sem rájuk.
Szentirmay nagyon tuti, bár én csak hallomásból tudom.Ha jól emlékszem ő a főfődoki ott.

Ildi, Kata!
Gratulálok neketek is a hármaskákhoz. Üdv a nagycsaládosok között.Érdemes regisztráltatni és belépni a NOEba, nagyon sok mindent szoktunk tőlük kapni.Nálunk rendszeresen vannak akciós vásárok is, pl 5,- /db a Danon joghurt. Nem írtam el, öt forint. Igaz hamar meg kell enni, mert elvileg 2-3 napon belül lejár, de ez nálunk nem szokott gondot okozni :lol:

Orsi!
Nagyon helyes Balázska!! És milyen nagy már. :shock: Nem szőrnyű, hogy így rohan az idő?? Andris is mindjárt 2 éves.Tök komoly pasi.Még szerencse, hogy a boltban mindig jönek új pocakosok és van utánpótlás. Tudok nyunyujgatni kicsiket. Bazsit is megnyöszködném :wink: Majdnem össze is jött.Bném megy az ezüstpartra és hívott minket is, de a költözés miatt idén elmarad a nyaralás.Meg jövőre, meg azután, és utánna.....

Meli!
Dehogy baj, ha sokat írsz!! Sőt gyere máskor is. Várjuk a kérdéseidei és a tapasztalataidat is. Ettől jó a topik.

Dóri!
Nálatok is nagyon édesek a gyerkők. Irígykedek Csillára, hogy Ő már személyesen is láthatta. Szóval kihagytatok minket egy buliból :(

Csilla!
G-portál????

:?: Tényleg csajok , mi lesz a májusi topik találkozóval????
Ötlet, hogy hol legyen és mikor???? Hajógyári sziget? Ott van nagy hely, pikniknek fű, nagy tesóknak játszótér,árnyat adó fák, stb és legyen pl. május 12 szombat.Vélemények???

Mennem kell, holnap dolgozom (remélem a konkurencia nem :wink: ) és már nagyon álmos vagyok.
További jó pihenést mindenkinek a köv. két napban. Tunyuljatok amíg lehet!!!! :lol:

Kép Kép Kép

Kép
flocika
 
 


.Sziasztok!
Flocika,mindenképp írok neked,hátha tudsz valamit elcsenni abból,amire mi sajna későn jöttünk rá:(Nekünk jó a május 12.,remélem nem jön addig semmi közbe.Most köhögök nagyon,sajnálom enni a propoliszt,olyan drága,hagyom a gyerekeknek,ilyenkor meg szenvedek,aludni sem tudok,fojtogat,görcsös köhögés,borzasztó :cry: Kint voltunk szombaton a hajógyárin szalonnát meg parázsban krumplit sütni :D Nyamnyam,Manó,ilyenkor de irigyellek a kert miatt :D ...A sziget másik végében voltunk,lent a parton teljesen,ment a gyerekpucérkodás rendesen,aztán este meg a kullancsnézegetés,de szerencsére nem volt semmi.Domi már teljesen be van oltva,Dorinának most jön az utolsó,nem semmi tortúra,3 oltásból áll,és tavaly kezdtük :shock: .Aztán előre mentünk a csúszdákhoz,még a papa is lecsúszott Dorinával :D :D Hatalmas volt a fű,elvesztek benne a gyerekek,rózsaszínben pompáztak a virágzó fák,minden tiszta zöldellő volt,ragyogott a nap,és azok a friss virágillatok....én szerelmes vagyok a májusba:itt a majális,gyerekkorunk nosztalgiája,aztán anyák napja,nekem anyukám születésnapja is májusra esik,és a párommal is ekkor találkoztunk,aztán a végén gyereknap....kell ennél szebb hónap kívül-belül????Imádom,a gyümölcseivel, a virágaival,ahogy minden zöldbe borul,nyílik a világ.Olyan volt a két gyerek ebben a tájban,mint a természetfilmeken,alig látszottak a pitypangos fűben.Na,aznap nem is kellett altatni őket!!!!Vasárnap itthon kuksoltunk,játszottunk,délután pedig elmentünk megnézni Óbudára az új nagy mekit.Mi ott laktunk,a régit is szerettük,de kíváncsi voltam milyen új játszója van.Az emeleten egy kis sportcentrumot csináltak a gyerekeknek.Nem dühöngő játszóház lett,hanem mini sportok vannak benne:bringáznak,mint egy szobabicajon,egymás mellett ketten,versenyezhetnek,előttük képernyő.Aztán tánclépéseket gyakorolhatnak egy szőnyegen képernyő előtt zenére,van nekünk is itthon ilyen xbox játék,imádnak ugrálni rajta.Van akadálypálya,meg kosárpálya is sok lasztival.Nagyon ötletes,és a gyerekek imádták,nem szokványos,az biztos!!!Tegnap meg kimentünk Szentendrére.Fagyiztunk,lángosoztunk,nem sokat csak kicsit,de olyan jó hangulata volt,sokan voltak nagyon.Dorina most érkezett el abba a korszakba,hogy fogja a kezem és sétálni tudunk,nem rohangászik el eszetlenül.Viszont a nyelvnyújtogatós korszaka is most jött el,meg a köpködős.....Pár hete csinálja,oviban is égett a pofám....Itthon ezt nem látja,Dominál is 3 évesen jött,de hogy honnan??????
Na megyek,írok priviben is neked Flocika!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kedves Édesanyák!

Én a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen tanulok, és ott egy szeminárium keretein belül kutatást végzünk. Figyelmünk középpontjában a várandósság áll.
Szeretném segítségüket kérni a témában, és megkérni, hogy ha van kedvük és idejük, töltsenek ki egy kérdőívet, melynek témája a várandósság alatti életmód.
Elsősorban olyan anyukák véleményére lennék kíváncsi, akiknek gyermeke még nem három éves, hanem annál fiatalabb.
Kérem, ha tudnának nekem segíteni, és nem vesz el sok időt egy kérdőív kitöltése, akkor jelezzék nekem, és e-mail címükre elküldeném a kérdőívet.
Előre is köszönöm a türelmet!
Szép napot kívánok, sok mosollyal természetesen:
Udvarnoky Zsófia
udvarnoky zsofia
 
 


Sziasztok,

Húha, milyen jó dús programok voltak itt?! :lol:
Hát nekünk is, de sajna munkával inkább!Ugyanis mi mostanra időzítettük a lakás festés első felét!Amikor építettük a házat 5 éve, akkor volt utoljára kifestve, így most főleg, hogy jön az új baba is,muszáj volt már!Szombat+vasárnap egész nap+még hétfő reggelre is maradt takarítás, pakolás!Azért jött unokahúgom segíteni, nem is tudom mihez kezdtem volna nélküle, de így is baromira elfáradtam, és azért fájdogált kicsit a hasam is :(
Aztán a nagyszoba+konyha megmaradt kb. 1 hnap múlvár, és újabb 4-5 évre elfelejhtjük a festést :twisted: :( Utána tök jó, hogy szép, meg más meg tiszta minden, de a munka vele..........költözés ,meg festés, fúúúúj na ez a két dolog borzalmas!
Ugyhogy Floci, amint olvasom ti is költözés ellőtt álltok, hát nem irigyellek!De utána mondjuk biztos tök jó lesz!
És lakás, vagy ház a terv?

Aztán egy kis pihi azért volt, hétfőn jöttek ki barátok főzni, sok gyerekkel, de jól éreztük magunkat, meg a gyerkőcök is jókat játszottak :)
Ma pedig kizárólag csak pihiiiiii, és döglés volt :lol: :lol: ebéd után még aludtunk is mindhárman!!!!! :lol:

Kriszti, de klassz lehetett nektek!Én imádom az ilyen családi programokat!Még mielőtt megszülök nekünk is tervbe van Esztivel egy kirándulás, meg egy állatkert!

Tali jó lenne, de nekem a május 12 pont nem jó, mert barátnőmékhez megyünk le,(ha minden igaz)Velencére hétvégizni!De ha mindenkinek jó, akkor miattam ne mondjátok le!
manóci
 
 


Sziasztok!
Sajna nem válaszoltatok nekem,senki sem szült közületek Kulcsár Dr.-nál???
Lenne néhány kérdésem róla,igaz maximálisan megbízható embernek és orvosnak tartom,de jó lenne hallani mások véleményét is!!!!
Szép napot!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli, bocsi, én nem is ismerem őt, azért! :) :( De most nem is emléxem, hogy szült-e nála valaki aki itt törzstag!Szerintem nem!
De talán olvasgatók közül ír majd neked róla aki ismeri! :wink:
manóci
 
 


Csajok!
:!: Nem jó nekünk a 12. Bocsi Tegyük át május 13. vasárnapra vagy a következő szombatra.

Kriszti!
Várom az ötleteket.

Kép
flocika
 
 


sziasztok!

nekem elvileg jo lett voln a 12-e de még függ pár dologtol..de ha most nem jönne össze mkinek akkor igyekszem én is mobillá válni a következö idöpontra..

Mano!

akkor holnap...

Kriszti!

nekem Gáborom most kezdte el, h nyujtogatj a nyelvét, meg köpköd..lehet h ö korábban érö tipus??????????????Szentendrén én is voltam mostanában többször, tényleg szép hely..
Propoliszt azért egyed, fontos lenne, és tényle segit! jobbulást neked+!

Floci!

nélküled ugyse lenne tali, és MAno nélkül se.. Nem irigyellek a költözés miatt..de sok sikert hozzá, remélem találtok egy szebbet, megfelelöbbet!

Ha nem jelentkeznék azért van mert állandoan szorakozik a gépem folyton lefagy..


most mennem kell..

puszika mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csak nem tali lesz? Engem ugye nem akartok kihagyni?

Nekem a 12-13-ig hétvége jó, utána tuti nem, meg a 26-a sem. Persze, ha engem is hívtok :D

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Kisfalvi doki volt épp az előbb a Csak csajokban :lol: Az epidurálról beszélt!

Flocika! Hát igen, tök furi, Balázs holnap már 7hónapos :o Olyan mintha csak most szültem volna!!

Csilla, megkérdezhetem miért kerestél B+os vért msnen? Sajna nálunk csak Balázska az, így nem tudtam segíteni! De érdekelne, remélem nem nektek kellett!!

MELI, Én sem ismerem a dokidat!

Hétvégénk jóóó sűrű volt, szombaton Pécsen voltunk esküvőn! Hát nem volt semmi! Ahányszor megszólalt az orgona BAlázzsal ki kellett menni mert azonnal elsírta magát! Érzékeny a lelkem :) Utána találkoztunk egy másik fórumos társsal és az ő kisfiával! :) Utána Kaposvárra mentünk! Másnap párom tesójáék jöttek, aztán az én egyik bnőm, majd pedig majálisoztunk! Dobok is képet róla :)

Hát sajna amíg nem fönt lakunk addig kiesünk a talikból, na de remélem ősszel is össze tudunk hozni valamit h megismerjelek titeket!!

Manó, nem irigyellek, mi is tavaly estünk át ezeken, és el se tudom képzelni mi lesz ha megint költözünk!!

Kép
borso18
 
 


Szal a képek: Kép Kép

Kép
borso18
 
 


Dóri!
Dehogy hagyunk ki!!! Törzstagot?? :D

:!: Akkor ha jó másoknak is legyen 13. vasárnap Hajógyári sziget.

Kép
flocika
 
 


Nekünk jó,csak gyógyuljunk meg addig!!!Torokgyuszink van,Dominak és nekem,ezerrel szedjük mától a propoliszt,mert egyre rosszabb...Csak nem vóóót itthon eddig,hogy szedjük,mert nem ócsó :( .De ígérjük,gyógyulunk,hangom alig van,az uram örül,hogy nem rikácsolok :D Domi ma nem ment suliba,de hétfőn már mehet.Dorina meg jött haza,és a babanyelvén kikotyogta,hogy ajándékot csinál nekem az "obiban",majd megzabáltam :D .A nagyinál aludt,és annnnnyira hiányzott....mert akciófilmeztünk hajnal háromig:aki becsapott most minket újfent hitelügyben,és nem annó,hanem most,újra,és ezt már tényleg nem hiszem el,csak most szerencsére nem millióink bánják,meg nem az otthonunk,ugyanis már egyik sincs :cry: .Kb.150 ezer Ft,de ez a sokadik 150 ezer,akik eddig becsaptak és nem adták vissza...Lányok,nem hiszitek el,de összefogtunk károsultak,és anyukák,nők,apukák rohantuk utána házak között hajnal háromkor,az a szemét meg fára mászott,kerítéseket ugrált,mint egy akciófilmben.Hogy lehetnek ekkora szemétládák??????Egy apuka teljesen kikészült állapotban volt ott,nincs 3 hónapos még a pici fiacskája,és napokon belül kilakoltatják őket,a másik 2 gyerekes anyának meg a 80 éves anyukáját,emiatt a csaló miatt.És ez már nem az,aki annó minket átvert,hanem egy újabb,akit lassan 2 hónapja ismerünk,és hittük,intézi a hitelünket.Beszarás,hogy ezek úgy élnek közöttünk,mint hal a vízben....Vigyázzon mindenki!!!!!Drága Flocikám,ezért írtam neked,amit írtam!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Ne kövezzetek meg érte, de én ezt nem igazán értem!
Több lakásvásárlás is történt nálunk az utóbbi években, egyik tavaly. Bementünk a bankba elintéztük az ezermillió mindig újabb és újabb papír írogatást és slussz. Aztán jött a hitel, vagy visszadobták vagy elfogadták! Én nem értem h hogyan lehet ezen pénzt bukni! Naív vagyok??

Kriszti jobbulást nektek!!

Kép
borso18
 
 


Borsó!

Nálunk is volt 2 olyan,ami sikerült,de azok tuti hitelek voltak.Köztisztviselői hitelek,amire a bank vevő nagyon,vagy mindenhol stimmelő hitelek.Legjobb esetben ha vissza is dobnak egy hitelt,akkor örül az ember,ha visszakapja a foglalóját amit letett,ha még nem költötte el az akinek átadta....Akkor ugyanis beperelhető,mert hiába tudja mindenki,hogy a pénz esetleg visszajár,ha már ő is továbblépett belőle,és össze kell szednie,évekig elhúzódhat...És abba,hogy ügyvédi letétben legyen a pénz,nagyon kevesen mennek bele sajnos.Persze új lakás vásárlásánál ilyen gond nem lehet.Max.,hogy nem épül fel :twisted: .Hugom 3 éve kezdett bele egy újépítésűbe,referenciákkal rendelkező cégnél,tavaly kellett volna beköltznie nyár elején.Most május van,és az újabb eltolt határidő ez év ősze,de ez megy másfél éve....Persze kötbért egy fillért nem kap,és ha eláll a szerződéstől akkor még ő bukja szegény a foglalót.Pedig volt ügyvédje....ismerős ügyvéd...azt hittük kiemelt figyelmet kapunk tőle épp ezért...Most gond van a szerződéssel,önerőből kellene fizetnie,követeli az ingatlanos,a bank pedig vár,pedig minden simán ment az elején,még a hitelbírálat is.Csak mondom 3 éve....Rengeteg új hitel van a piacon,most bedobták a 100%-os hitelt,jövedelmet nem v izsgálva.Annyira új,és nekünk ugye nincs más lehetőségünk,hogy próbálunk utána járni.De mivel egy cég intézi,megfelelő kapcsolatokkal,utcáról esélyed sincs...Nagyon kétélű sajnos,hogy sikerül-e egy hitel,és ha az embernek sok pénze van benne,akkor retteg...És undorító ami banki szinten zajlódik most,még csak nem is a közvetítők,ők egy mocskok(tisztelet a kivételnek,sok van).A banki öltönyös,kosztümösök között is leesne az állad kik vannak,én majd elájultam amit tett velünk egy bank hitelezési osztályvezetője.Belehazudott a szemembe,alig hittem el...Az emberek már szeretnek biztosra menni,mert egyszerűen senki nincs berendezkedve a milliós foglaló elbukására,és foglaló nélkül meg melyik eladó megy bele egy szerződésbe...nagyon ritka.

Voltam ma dokinál,vírusos torokgyulladásunk van Domival,nekem rámehet a tüdőmre,mert szétszakad.De most a röntgen még semmit nem mutatott szerencsére,gyógyszer meg nincs rá,jó mi??

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Mónikám,drága Mónikám..... :lol: Boldog névnapot kívánunk neked!!!!!!!!!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti,

Nagyon köszi édes vagy :)
És jobbulást nektek!
manóci
 
 


Krisztikém!
Gyógyuljatok!!! és vasárnap kibeszéljük ezeket a szemét hiteleseket. :wink:

Manóci!

Kép

Kép
flocika
 
 


Na,merre vagytok???????
Kúráljuk magunkat vasárnapra nagyon!! :( Tényleg,akkor vasárnap is jó??
Képzeljétek,Dorina ahogy ovis lett,máris meghatott,ma volt az oviban anyák napi ünnepély.Én olyan büszke voltam rá,ott állt legkisebbként a kis nyakkendős rucijában,majd rakok fel képet!!Hetek óta tanulták a többiek,ő épp csak bekapcsolódott ebbe nemrég,de olyan édesen mondogatta amit tudott :D Csak utánozta a többieket,hozta a virágot,mosolygott,puszikat küldözgetett.Egy kis cserepes virágot kaptam,benne egy szép kis sólisztgyurmás virággal,amit Dorina festett ki,és a közepére meg Dorina fotóját vágták bele,a szobánk dísze most :D Olyan nagylány,kicsit meg is könnyeztem közben.Domi pedig most volt a focicsapattal az első meccsén,diákolimpián,és hazahozott egy ezüstérmet :D Mikor mentünk érte a suliba,úgy jött felénk,épp edzésről,nyakában az éremmel,jaj nagyon büszke volt ő is és mi is!!!!

Dóri!Hogy van a kis szemetek???
Manó!Így már tudsz jönni vasárnap?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Íme, a képek!Domi akkora ezen az izzadt focis képen,mint egy tizenéves kis tini :D Dorina frufruját meg divatosra vágtam,ha már nekem nem áll jól,legalább neki legyen csini :D Anyukámat pedig anyák napja miatt teszem föl,mert úgy szeretem... Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Na,végre,hogy van babanet....
Vasárnap?Igaz,még köhögök,de addig gyógyulgatok. :)

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok,

Na végreee, már én is 3 napja nem tudok följönni :twisted:

Kriszti, anyukád tiszta te :)
Domi nagyon kis helyes srác/lesz :wink: /Esztit megvárhatja :lol: :lol: És valóban büszke is lehetsz rá, tök ügyes!Dóri :) édes, akkor ezek szerint tetszik neki az ovi, beilleszkedett jól?!
Kis csini baba abban a ruhában!

Tali, hát én mondtam, hogy nekem nem jó ez a hétvége, de ha mindenkinek jó miattam ne halasszátok el.Tudod megyünk a barátnőmékhez, kerifiamékkal Velencére.Már rég meg volt beszélve!
De ti érezzétek jól magatokat, és képeket várok ám :wink:

Floci, iwiw-en visszaírtam, megkaptad?
manóci
 
 


Hali!


Gyógyuljon meg mindenki!!!!

Írjétok meg légyszi, hogy pontosan mikor és hol talizunk (mehet priviben is), mert nemigen van időm mostanában idejönni. De a talira megyünk!!!

Szóljatok! Köszike! Írhattok sms-t is, mindegy.

Puszi, annyi minden van, majd mesélek nektek!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok! en is a MAVban szultem, ketszer Benedek 2004.02.16.an szuletett, Eszter 2006.07.26.an, mindketten Dr. Tidrenczelnel. Bar Benedek, majdnem Herczegh Szabolcsnal:-)
Nagyon jo volt ott szulni, tervezunk harmadikat, de nem korzeti korhaz, (amikor az elso szuletett Bajarol mentem oda, a masodiknal a X.kerbol, es most Edinburghban vagyunk:-)
tlatjatok mar ezt az uj rendszert, szeretnem, ha a harmadik baba ugyanott szeulethetne, megoldhato ez manapsag, hogyan, milyen feltetelekkel?
Persze a dokimat is megkerdezhetnem, csak hat egyelore elmeleti a dolog, hiszen csak tervezzuk, de jo lenne tudni.
Koszi, ha valaki leirja, aki atlatja.
Aki pedig ugyanakkor, vagy ugyanannal szult, kulon udvozlom.
bonca
 
 


Sziasztok!

Csilla! írtam mailt, de mindig visszajön... :?: :?: :?:

Bonca!
Én is Tindrenczel dokinál szülöm a harmadik babót, és nekem sem körzeti kórház a MÁV, de a legutolsó találkozáskopr azt mondta, hogy ha beutalót ad a házidoki, akkor fizetés nélkül is szülhetsz ott. Bár mintha most azt rebesgetnék, hogy a szülésnél nem kell fizetni sehol, ha választott dokid van, de egy beutaló bizti ami bizti nem árt!

Kriszti!
nagyon arik az anyáknapos képek!!!

Üdv:
Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Nini, :shock: van babanet!!!

Minden kedves mávos topikosnak!!!

:!: Tali : Május 13.án vasárnap, 10-11 között a hajógyári szigeten a csúzdáknál.
Hozzatok pokrocot leülni a fűbe, hamit és innivalót a családodnak. Ja, és nasit nekem :lol: :wink:

Ha vki nem ismeri a helyet szivesen randizhatun az Árpádhídnál. Igaz, Csilla?

Majd még találjuk ki miről ismerjük meg az új tpokosokat!!

Most rohanunk Ringatóra, remélem minnél többen ott leszünk.

Kép
flocika
 
 


csajok! egy kis segítség kellene: nem kaptatok valamikor a közelmúltban hanwha bankos szórólapot? hitelt ajánlanak, ingyen értékbecsléssel. Én már náluk vagyok, de módosítom a hitelt és újra kell becsültetni. Most kifizettem, de ha viszek egy szórólapot, akkor visszafizetik (31.200 ft). Nincs valakinek véltetlenül? Megköszönném...

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri!
Apu régi ismerőse annál a banknál dolgozik.Utánarohanok az iwiwen,és üzenek!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Na,csajok,mi megyünk!!
Flocika,Dóri,benneteket biztos megismerlek:),többiek meg a feltett fotók alapján próbálkozzanak:)Flocika,hozod a nagyobbik fiacskádat is?Dominak beígértem:)

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok csajszikák!!!Megyünk csúzdázni!!!! Annyi, hogy 10-re jönnek lakásnézőbe, ezért csak fél 11 körül tudok indulni. Apa teszvezetésre megy a Hungaroringre így én vezetek ki. Remélem nem tévedünk el. :D
Természetesen viszem minden gyerekem, sőt lehet hogy jön a 13 éves hugim is.
A holnapi viszontlátásra!! Jó éjt !

Kép
flocika
 
 


Sziasztok
Új vagyok és gondoltam csatlakoznék a csapathoz :)

egyenlőre orvosválasztás elött vagyok csak nem tudok dönteni.

Két orvos jelöltöm van Dr. Vermes Gábor vagy Dr. Tidrenczel Zsolt

tudnátok nekem seggiteni, hogy most egy magánrendelés meg szülés mennyibe kerül? ill hogy melyik jobb doki? :)

Ha itt nem akkor a cimem: zsufka@vipmail.hu

köszi zsufi
zsufka
 
 


Sziasztok csajszikák!

Voltunk a szigeten.A kis játszótérnél tanyáztunk egy padon. Alig találtam meg Dóriékat,pedig a telefonos segítséget is igénybe vettem. :lol: Jól kibabáztam magam Balázskával mire Krisztiék megérkeztek. Nagyon jól érezték magukat a gyerköcök. Ada csurom vizes és sáros lett egy pillanat alatt.A végén már mezitláb, csak egy pelusban és pólóban rohangált.Kedves édesanyja épp most nem vitt semmi váltóruhát. :oops: Aztán 4 körül már az is vizes lett jöttünk haza. Én már rég kidőltem, Ő még most is pörög, mint a mérgezett egér. Amint kijönnek a nagyok a kádból, dugom is befelé és valahogy lenyomom.
Képek készültek, Kriszti hozza. :D
Remélem legközelebb többen leszünk.
:!: Jön nemsokára a T-Com gyereksziget, sok programmal játékokkal. Vélemény:?:

Kép
flocika
 
 


sziasztok!

sajnálom h nem tudtam elmenni a talira de tegnap 420km vezettem és olyan voltam este mikor hazaértünk mint akit agyonvertek. :twisted: :? ma meg igyekeztem behozni a lemaradásomat, ugy szégyellem h megint le(ki)maradtam.. :cry: :oops:

örülök h jol éreztétek magatokat! :P

van ám johirem is: a fiam már kétszer wcbe kakilt olyan büszke voltam.. :oops: :lol: :D

Kriszti!

Domi igazi nagyfiu, gratula a jo eredményhez. :P Dori képzelem milyen édes lehetett és milyen csini,ö non rád hasonlit..nálunk is kedden volt anyáknapja én is meghatodtam. :) anyud is nagyon kedvesnek tünik..

Floci!
mégegyszer bocsi..remélem olvastál iwiwen?

Dori!

felhivhatlak vmikor?függöbe maradt vmi amit jo lenne megdumcsizni.

Mano!

milyen volt a hétvége?

Ildiko!

nem kapok maileket pedig van hely, hova küldöd ahova az elözöeket?

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Hali!

Jó volt a tali, noha én leányom kukaként ragaszkodott hozzám :( :) bezzeg, amikor hazaindultunk volna, érdekes módon rögtön Dorinával akart játszani. Na majd legközelebb. Én csak egy képet csináltam, Andrisról, aki megtalálta az egyelten pocsolyát a szigeten :)

Többiek, hiányoztatok, olyan kevesen voltunk...

Üdv Dóri

Kriszti! Megkérdezed a bankos papírt? Köszike Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Csemetéim: anya 5 hónapos szerelme, na meg a "rosszlány" Kép Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Jaj Dóri! :D
Nagyon jól sikerült ez a kép, kár hogy a sáros pólót addigra levettük róla. Úgy lett volna tuti :lol:

Csilla!
Csak a taliról volt üzi az iwiwn. Van valami más is? Wchez gratula!!!

Zsufi!
Csatlakozz nyugodtan, szeretettel fogadunk. Doki ügyben sajnos nem tudok segíteni, őket nem ismerem. Talán Dikó és Bonca. Ha van időd olvasgass vissza, de ha jól emlékszem van külön topik róluk.

Kép
flocika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: