Új privát üzeneted érkezett!

Wepe
Semmi gond de tényleg.
Remélem az energiám tényleg jól jön majd, hiszen három kis lurkót kaptam vissza.

De belevetettem magam a munkába úgyhogy csak eltelik az idő :? :? :?
Vendég
 


Zsuzska!

Én is nagyon sajnálom, hogy nem jött össze :cry: :cry: :cry:

Kriszta!
Biztos írtad, de most annyira pörög ez a topic, hogy nem mindig tudok sokat visszaolvasni, Nektek az első lombik is a Forgácsban volt?

Wepe!
Köszi kérdésed, szépen növöget Kirus, csak sajnos teljesen átállt az éjszakai evésre. Éjfél és reggel 6 körülig óránként eszik félálomban. Nappal meg egyáltalán nem alszik, úgyhogy lesz mit kialudjak, ha visszatér a rendes evészethez. De egyébként semmi gond vele, imádjuk.

Rakok is fel róla egy tegnapi képet.

Sziasztok
Lilla

Kép Kalappróba
Vendég
 


Szia Lilla
Igen mi csak ott voltunk a Forgácsban, máshol nem, de akkor nagyon rosszul voltam végig. Te biztosan tudod, ha nem érzek különösebben semmit az gondot jelenthet?
Az első csemetémnél nem volt semmi bajom de az spontán baba.
Gyönyörű a kislányod, de tényleg :) :)
Vendég
 

 
 

Lilla,
Kira baba egyszerűen gyönyörű:-) Annyira aranyos ebben a kis kalapban is :lol:

Kriszta,
izgulsz már? Ki fogod bírni hétfőig a tesztelést?

i.kata
 
 


Szia Kata
Muszáj lesz mert a párom szigorú e tekinteben.
Már sajnos nagyon sok negatív tesztet láttunk :( :(
Vendég
 


Kriszta,
nektek hogy termékenyítették meg? Nekünk az egyik ICSI-s, a másik "hagyományos".

i.kata
 
 


Szia Kriszta!

Én sem éreztem semmit, olyannyira nem, hogy a tesztet egy nappal később is csináltam meg, mint kellett volna, mert azt hittem, hogy nem jött össze. Aztán az első 3 hónapban volt néha olyan "megjön" érzésem, de semmi különös.

A teszt tekintetében én egyetértek a pároddal. Mi se csináltunk egyszer se (6 inszem, 2 lombik) előbb tesztet, mert az csak csalódást okozhat, ha előbb kimutatt, aztán 2 hét múlva már nem. Nem véletlen mondják, hogy akkor kell nézni.

Úgyhogy várjuk hétfőn a pozitív tesztet. :lol: :P :lol:

Szia
Lilla
Vendég
 


Nekünk is ICSI volt. 3 naposan 7-8 sejtes :D
Vendég
 


sziasztok!

Lilla!
Micsoda csini ez a lány :!: :D Nagyon szép a kislányod :!: :!: :!:

Kriszta!
drukkok hétfőre!

Kata!
Drukkok Neked is!
én meg 6.ra voltam kiirva, mert császáros voltam, de nem volt akkor orvos és várni kellett egy napot :roll: Hát néha ezen is múlik... :lol:
dezsina
 
 


Sziasztok,

múlthéten volt a hírekben, hogy 4-es ikrek születtek lombik segítségévle ?

Lilla, gyönyörű a babucid :D :D :D
Zsuzska, hogy vagy :?:
Kata, Kriszta mennek a mai drukkadagok :D :D :D
wepe
 
 


Az első mondatom kijelentő akart lenni :roll:
Hallottatok róla ?
wepe
 
 


Sziasztok!!!

Kata, Kriszta!
Drukkhegyek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Lilla!
Tündéri Kira bébi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wepe!
Köszike, mára sokkal jobban vagyok. És mivel már vérezgetek, meg fog jönni. Tehát új hónap, új próbálkozás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És karácsonyi kismami leszek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dec. 8. konzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: + uhu is :!: :!: :!: :!: :!: :!: Pont pé-kor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy már utána :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Wepe!
Én nem hallottam róla :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
akkor csalt a teszt :? Nem baj, hajrá karácsonyi baba! :lol:

Kriszta,
nekünk az egyik ICSI-s, a másik "hagyományos" bébike. :lol: Kipróbáljuk mindkettőt :lol:

Dezsina,
ez jó, hogy nem volt orvos :lol: Lassan megint ez lesz, hogy nem lesz elég doki :lol:

Wepe,
én láttam a Fókuszban az ikreket :lol: Olyan édesek voltak! Nem is voltak annyira vészesek, ahhoz képest, hogy jóval előbb jöttek. Talán 32 hetesen?
Tavaly is születtek 4-es ikrek, de szerintem ők természetesen fogantak, nem?

i.kata
 
 


Igen, én is 32 hétesekre emlékszem, és nem annyira hasonlítottak egymásra.
Ja, és két fiúk volt, és szerettek volna egy kislányt is, és a 4-ből sikerült 1 lány, és olyan kis aranyos volt :D
wepe
 
 


Sziasztok!

Szerintem Ők természetesen fogantak. Valahol nyilatkozták, hogy a két fiúk mellé szerettek volna egy kislányt. Hát most kaptak még 3 kisfiút és egy kislányt.

Tavaly mikor mi voltunk, akkor az egyik lánynak a háromból mind a három megmaradt először. Szegény majdnem sírt, hogy nekik ez nagy megterhelés anyagilag (lakásilag) meg mindenhogy. Az 5. heti UH-n már csak ketten voltak, egy elhalt. Nagyon boldog volt, és én meg is értem, három kisbaba egyszerre, az azért tényleg sok mindenhogy. Egyébként ezért ültetnek be általában csak hármat. Nálunk az első UH-on úgy mondta a tanár úr, hogy másfél, mert szerinte nem fog fejlődni az egyik, és igaza lett. Azt azért sajnálom, ikreknek örültem volna, mert mi már lombikra biztos nem megyünk, én félek azért, hogy mind megmaradna, egyet beültetni meg nincs értelme.

Egyébként mi szerencsés napon voltunk, hatunkból négyönknek sikerült!!!

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Lilla,
és nektek ICSI volt?

Nekem azt mondták, hogy még a burkokat is megnyitották, hogy könnyebb legyen a beágyazódás. Meg állítólag nekünk a "normnál módon" megtermékenyített embriónak mértani pontossággal egyformák a sejtjei, ami állítólag nagyon bíztató.
Komolyan mondom, jobban várom a tesztelést, mint az első inszem után :lol:

i.kata
 
 


Igen, nekünk ICSI volt. Egyébként én is így voltam, a lombiknál én is vártam nagyon a tesztelést. A 3. sikertelen inszem. után abban már nemigen hittünk, csak gyorsan végigcsináltuk, hogy mehessünk végre lombikra.

Nekem a 2. beültinél mondták, hogy nagyon biztatóak az embriók, úgyhogy az már jót jelent, ha ilyet mond a tanár úr.

És neked egyébként van nőgyógyászod, akihez visszemenjél? Én nagyon sajnáltam, hogy Ők nem vezetik végig a terhesgondozást, dehát tényleg nem fér bele nekik ez is.

Lilla
Vendég
 


Lilla,
jajj, hogy ezt írtad, most egyre jobban izgulok :lol: Ahogy feküdtem a műtőben és elkezdték mondani mindannyian, hogy gyönyörűek, nagyon bíztatóak, úgy elkezdtek potyogni a könnyeim :oops: Amikor S.doki a zárójelentést odaadta, akkor azt mondta, hogy legalább egy babát várnak :lol:
Nincs dokim. Akihez elkezdtem járni 2 éve, abban csalódtam, ő küldött át a S.doki magánrendelésére. De ha ő nem vállal, akkor keresnem kell valakit.

Amúgy hogy működik onnantól, hogy pozitívat tesztel valaki? Ők azért megcsinálják az első uh-ot?

i.kata
 
 


Igen, ők visszahívnak a 3. héten (teszt után egy héttel) UH-ra és ha jól emlékszem még az 5. heti UH-ra. Aztán kell keresni orvost. És mikor már megszületik a baba, be kell vinni a kórházi zárójelentést. Mi is voltunk, mikor Kirus 2 hónapos volt, bevittük bemutatni és a zárót. Lassan bemegyünk még majd egy fényképpel is.

Én itt a babaneten kerestem orvost, mivel tudtam, hogy a délpestiben akarok szülni (erzsébeten lakunk) az ottani topikban. És nem bántam meg, mert nagyon rendes orvost sikerült kifognom.
Vendég
 


Szeretnék már én is ott tartani, hogy orvost keresek :(
dezsina
 
 


Lilla, Dezsina,
már én szeretnék orvost keresni :lol: Én szerintem olyat keresek majd, aki a Szent Imrében van, mert az nagyon közel van és jókat hallottam róla.

i.kata
 
 


Kata, én is a kórházat választottam először, mert ez itt van tőlünk 5 percre és úgy orvost. Akármi lehet, és nem mindegy, hogy mennyit kell utazni a kórházig, nembeszélve, hogy a terhesség utolsó hónapjában hetente kell menni vizsgálatra.
Vendég
 


Dezsina, Ti mikor mentek a következőre. Biztos írtad, de olyan gyorsan pörög most a topik, hogy nem találom.

Lilla
Vendég
 


Lilla!
Januárban kezdek. Lassan be kell jelentkeznem konzira decemberbe. Aztán meglátjuk.
most annyira nem vagyok magamnál, hogy a sorszámom is elfelejtettem :shock:
dezsina
 
 


Lányok azt hiszen nincsenek jó híreim :( :( :(
Ma elmentem vérvételre mert a pajzsmirigy hormont meg kellett néni és a doki persze egyből nézett HCG hormont is ami sajna 0 volt :cry: :cry: :cry:
Ma a 10. napon vagyok és azért már kéne valami értéknek lennie nem?
Vendég
 


Kriszta, nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:
Egyből megnézték :?:
wepe
 
 


Dezsina, szerintem minnél hamarabb kérjél időpontot, mert én 2 hete kértem és nov. 24-re kaptam, szóval szerintem már dec. eléjére osztogatják az időőpontokat :)
wepe
 
 


Kriszta!
Az orvos mit mond, már semmi esély?

Dezsina!
Szerintem is kérjél minél előbb időpontot, mert mintha decemberben már nem lennének a két ünnep között, és így nagyon összejön akik mennének.

Lilla
Vendég
 


Kriszta,
pont tegnap néztem, hogy a beágyazódás a leszívástól száímtott 7-12. napon van. Lehet hogy csak most van a beágyazódás, azért 0, nem?

i.kata
 
 


Kriszta!
még drukkolok! Hátha :?

Lilla!, Wepe!
akkor kérek mielőbb időpontot...
szerintetek, csak hétfőn lehet időpontot kérni? vagy van rendelés csütörtökön is? Vagy akármikor lehet?
dezsina
 
 


Dezsina, minden délelőtt lehet időpontot kérni, csak ne nagyon korán, inkább 9 után, amikorra már lemegy a vérvétel.
Vendég
 


Persze én még reménykedem.

A pajzsmirigy doki nem mondott semmit. Csak azért nézette meg ha már ott vagyok biztosan szeretném tudni hogy állnak a dolgok.Még csak tegnap éreztem picike szurkálást a hasamban, olyan tompa enyhe "mint ha meg jönne" érzés.

De az is lehet hogy ez pszichés.
Azért nem keseredtünk el, próbálkozunk majd spontán.
Picike esély talán még lehet.
Vendég
 


Sziasztok,

Dezsina, szerintem is akármelyik nap lehet időpontot kérni, én általában 10 körül szoktam.
Kriszta, hétfőn azért tesztelsz egyet ?
wepe
 
 


sziasztok!

Kriszta!
a drukkok mennek továbbra is!!! :!:

Kata!
++++++++++++++++++++++++ :!:


Lilla, Wepe!
akkor kb. 10 körül telefonálok...

Zsuzska!
akkor hajrá karácsonyra! igyekszem én is kismami lenni :)

Ladiva!
hogy vagy?
dezsina
 
 


Dezsina,
remélem minél előbb kaptok időpontot. :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok!

De szuperul felpörgött ez a topik! Nálam kicsit mozgalmas lett az élet, hol az egyik barátnőm van itt, hol a másik. A héten a férjem nem volt itthon, úgyhogy kihasználtuk az időt egy kis pletykapartira.

Lilla! Irigykedek, de nagyon! Gyönyörű kiscsajod van!

Kriszta! Még várj pár napot mindenképpen és akkor tesztelj újra! Drukkolok!

Dezsina! Majd írd meg, hogy mikorra kaptál időpontot. Remélem, hogy a januárodat semmi sem fenyegeti.

Zsuzsa! Ne csüggedj, karácsonyra ajándékba kapjuk majd a babákat! Én ezt kértem a Jézuskától.

Kata! Vigyázz az ikrekre! Aztán egy jó nagy pozitív teszttel gyere ám!
Vendég
 


Betelefonáltam! :D
Ibolya elhajtott, hogy ne jöjjek már ilyen sűrűn... :D szépen mondta, ha van sorszámom és a január meg van beszélve, akkor januárban akar látni a harmadik napon és csináljunk már babát :lol:
megúsztam egy kis pénzt :P örülök.
és ami a legklasszabb, hogy a ciklusom halál pontos ezért 2009. jan. 15.én fogok menni 3. napi vv-re (vagy 16) :D :D :D ha kiütődik a szülinapom, csinálok másik vonalzót... :P :P :P
jaj, de örülök :D :D :D :D :D :D :D
dezsina
 
 


Dezsina, örülök Veled :D
wepe
 
 


Dezsina,
Szuper! Akkor februárban lesz a lombik, ugye?

Ladiva,
jól teszed, hogy kikapcsolódsz, biztos rádfér.

i.kata
 
 


Kata!
igen :D igy saccolom :D és ez nagyon jó nekem :P
januárban szurkálok, februárban ketten vagy hárman leszek :P
máris elkezdem tuningolni a szervezetem vitaminokkal :!:
ez a lombikom most annyiban lesz más, hogy eleve blasztókat fogok visszakapni... Eddig mindig 8 sejtesek voltak a babáim, de most szupik lesznek! ennek most muszáj bejönnie :!: :)
dezsina
 
 


Dezsina,
ez már biztos sikerülni fog! :wink: Már most nagyon izgulok értetek :lol:

i.kata
 
 


Dezsina! Biztosan sikerülni fog jövő évben! Az intézet dolgozói és ti is kipihentek lesztek az ünnepek után. 2009 a mi évünk lesz!

Kata, a kikapcsolódás rám fért. Már tudok nagyokat nevetni dolgokon. Rengetek pozitívum és optimizmus szorult belém, ez nagyon sokat segít, bár persze tudok aggódni is, de most előre nézek, és tudom, hogy 2009-ben anyuka leszek! Mint mindannyian! Nem is lehet másként!
Vendég
 


Ladiva,
az biztos, hogy sokat segít az optimizmus, csak sajnos nehéz mindig megtartani ezt a jó tulajdonságunkat. De neked szerencsére sikerült :lol:

i.kata
 
 


Ladiva, Kata!
köszönöm :D
Remélem, ez már tényleg mindannyiunk éve lesz :!: :D
dezsina
 
 


Úgy döntöttünk hogy nem tesztelünk, mert ha másfél naponta duplázódik is a hcg akkor sem érné el a 30-40 et amit a teszt kimutat. Azt beszéltük meg a nőgyógyásszal hogy kedden megyek vérvételre és az már egyértelmű lesz.

De az esélyeink nem túl jók. Minél később tapad meg a baba annál veszélyesebb.
De én is úgy érzem biztosan sikerül majd jövőre.
Szerencsére nekem van már egy rosszcsontom aki éppen elég fejfájást okoz mostanában.
:roll: :roll:
És most úgy döntöttem főzök vmi finomat, az mindig kikapcsol.

Kata
Hogy érzed magad? Nagyon szurkolok neked. :) :)

Jó kis mozgalmas új évünk lesz remélem.
Vendég
 


Kriszta csatlakozom Hozzád :lol: : Jó kis mozgalmas új évünk lesz remélem. ÉN IIIIIIIIIIIS, ÉN IIIIIIIIIIIIIS :lol:
wepe
 
 


Kriszta,
köszi, ma már szinte teljesen jól érzem magam.
Kezek félni megint, hogy csalódnom kell. :oops:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kata!
micsoda :?: :!: Dehogy kell csalódnod! azonnal tessék pozitivre változtatni a gondolataida! mennek a drukkok!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kriszta!
remélem, Nálad meg már megtörtént a beágyazódás és kimutatható a HCG!!! :wink: Szorítok!!!

Wepe!
rászolgáltunk mindannyian, hogy babánk legyen :wink:
dezsina
 
 


Dezsina,
hidd el, nagyon igyekszem, de néha megbillenek.

Tegnap óta állandóan rámjön a csuklás, de mindig csak egyet cuklom. :roll:

i.kata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: