Új privát üzeneted érkezett!

Ildus, megkésve bár, de annál boldogabb névnapot így utólag! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
kata_77
 
 


Ildus,
ne haragudj, hogy ebben a puskaporos hangulatban megfeledkeztünk Rólad: boldog névnapot Kép

ui: egy haszna volt az egész sztorinak: felpörgött a topik Kép És megígérem, hogy nem idegeskedem, ne aggódjatok Kép
jamina
 
 


<font face="Comic Sans MS">Kinga,
köszönöm, jól vagyok, nagyjából túl a kezdeti hányingeres korszakon Kép

Remélem, következő Máltais csoportba minél többen eljöttök, akik még sosem voltak, azok is</font> Kép
jamina
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi,csak most értem a géphez.

Ildikónak Boldog névnapot!

Kicsikémmel az történt,hogy ovariális lágyéksérvet diagnosztizáltak nála.
Ez azt jelenti,hogy a sérvkapun nem a belek hanem a petefészek bukik előre.
Én szerettem volna itt Egomban megcsináltatni,
de még nagyon kicsi,ezért nem vállalta el a sebész.
Nagyobbik lányomat is meg kellett annó műteni,igaz neki a másik fajta sérve volt és már elmúlt 3 éves.
Így itt műtötte meg a Hercegh doktor.
Liliánát is hozzá vittem és Õ irányított minket a Heim Pál-ba.
Aztán elvittük,megvizsgálták és kérdezték,hogy miért nem hoztam előbb,mert ezeket a sérveket újjszülött korban kell műteni.
Átestünk a vizsgálatokon és múlt héten kiderült,hogy nem csak a bal oldalon hanem a jobb oldalon is talált a doki sérvet.Kép
Gondolom nem kell mondanom,hogy mit éreztem.Kép
Csütörtökön volt a műtét, jó hosszúra sikeredett,1óra 20 perc.Mindkét oldalon vágták kicsi törpém pociját.Kép
De végül minden rendben volt,igaz azt mondta a doki,hogy a bal oldalon már összenövés volt,de még éppen időben elkaptuk.
Nem sérültek sem a petefészkek sem a petevezetékek.
Most lábadozik a kis hősöm,nagyon jól viselte.
Holnap megyük kontrollra,akkor leszedik a kötést.
A varratok felszívódnak így legalább azzal nem kell kínozni.
Hát röviden ennyi,lányok nem kivánom senkinek azt amit átéltem az elmúlt hetekben.
De az a fő,hogy jól van és túl vagyunk rajta.

Kinga!

Ti miért jártok a Heim Pál-ba?
Mi a véleményed a kórházról?

Jamina!

Én nem vagyok sértődős,nem veszem okoskodásnak a kérdést.Kép
Már írtam feljebb,hogy még nagyon kicsi ezért nem vállalták el itt Egomban.
Szerettem volna ha itt csinálják,mert Bogikánál sem volt semmi gond.
Mindenki nagyon kedves volt,és mindennel meg voltam elégedve.
Igaz a Hercegh doktor egy nagyon kedves ismerősöm,így nem kellet idegen kézbe adnom a gyerekemet.
De végül ebben a korházban sem volt semmi gond a dokival,nagyon kedves volt végig.

Most megyek mert ébredezik a család.
Mindenkinek szép napot.
Üdv,Saxi
saxi
 
 


Sziasztok!
Saxi
nagyon sajnálom a pici lánykádat,reméljük hamar meggyogyul,és el is felejti ezt a fránya sérvet.Szerencse a szerencsétlenségben,hogy idejében rendezve lett,és minden ok.Mihamarabbi gyogyulást kivánok a pici hösnek!!!Kép


Bazsinak a szivén van egy nagyon apro shunt(lyuk),ami miatt kontrollra kell járni néha,de azt mondták,hogy 99%,hogy nem kell mütéti beavatkozás,mert ugy néz ki,hogy magátol rendbe jön,azaz benö.Viszont,ha 3-4 éves korára sem nö be,akkor katéteres mütéti beavatkozással "befoltozzák".1-2 napig kell csak bent feküdni...de akkor is,én nagyon remélem,hogy nem kerül rá sor.Az ember nem szivesen fekteti mütöasztalra a picinyét,csak ha nagyon muszáj...Kép
De ha muszáj,akkor nincs mese.
A Heim Pál korházrol igy nem sok tapasztalatom van,mert csak uh-ra járunk a Bazsival,a doki nagyon kedves.A körülnényeken igy elsöre azért lenne mit javitani.Pedig döbbenten tapasztalom minden alkalommal,hogy mennyi pici baboval járnak odaKép.
Saxi Te mit tudsz mondani rola?
Kép

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Saxi, nagyon sajnálom én is, ami kislányoddal történt. Bent feküdhettél vele?
Mi is járunk a Heimbe. A lányommal a bőre miatt, a bőrgyógyászatra, a kisfiammal hasonló okokból mint a Kingáék.
A bőrgyógyászatra nem szerettem járni, mert mindig rengetegen voltan, így most már ide járunk a városba.
Kinga, Ti melyik dokihoz jártok? Mi Kiss Andráshoz és nekem nagyon szimpi volt. Milyen gyakran kell mennetek? Nekünk most már csak évente kétszer kell menni. Nekünk azt mondta a doki, hogy ha a lyuk nem lesz kisebb a gyógyszeres kezeléssel vagy műtéttel orvosolható.

Amúgy nekem különösebb bajom nincs a kórházzal, csak hát a körülmények.

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Köszönöm szépen a köszöntést! Kép

Régen nem írtam már, csak döbbenten figyelem én is, hogy mi történik itt. Az a helyzet, hogy úgy érzem, hogy ezen az oldalon szokás egymás torkának ugrani és ezt nagyon sajnálom. Sajna nekem is volt már részem benne, amikor számszerűsítésre került, hogy ki hányan van - hattyú-témában. No tolerancia és egymás mondandójának elfogadása. Kép Szerintem Kriszti arra vágyott, hogy megértsék, ha esetleg máshol ezt nem kapja meg és végül a támadás és a (lézető v. nem létező) férjjel való "fenyegetőzés" annak a következménye, hogy jól megsértődött, h. itt sem kap támogatást. Félre ne értsen senki én nem akarom őt megvédeni, hisz nem is ismerem, ráadásul én is azt gondolom, hogy nincs rendben minden nála!! és a helyesírásával is nagy gondok vannak.... valamint: Én is az Iványinál születtem és a lánya barátnőm, így lenne miért megvédenem őt, de ezt már mások megtették. Kép
Mikor ide kezdtem irogatni, nagyon lelkes voltam, a első talira Katával ketten sierült eljutnunk aztán a 2 hós fiammal mentem a szopis csoportba... aztán valami megváltozott, mi nem vagyunk 1 csapat, unfortunately! Támadjadok csajok!!! Kép Kép Szerintem gond, hogy nem ismerjük egymást személyesen, itt pedig nincsen hangsúly és mimika, és egymás személyiségére sem támaszkodhatunk... aztán telnek el úgy hetek, hogy a kutya sem ír... persze nem azt akarom elvárni, hogy egy anya itt töltse nappalát és éjjelét, de ha mi jobban összetartanánk legalább napi-2-3napi rendszerességel életben tartanánk a topicot és ezzel az egymás iránti érdeklődést!

Pl. meg szerettem volna osztani tegnap veletek, hogy a fiam mászik!!! Kép de nem éreztem azt, hogy ez titeket érdekel... im so sorry, ha tévedek.

Engem viszont érdekel minden, ami veletek törénik, így:

Jamina,
nagy-nagy gratula a babához! és irigy-irigy vok. Kép Kép

Kata,
sajna nem kell a lánynak az üveg. Kép Hogy vagytok?

Gabi,
Pusszantalak! Kép

Kinga,
Biztosan minden rendben lesz! Ezek a kicsi babók nagyon ügyesek és gyógyulnak ezerrel! (Katának is szól Kép )

Ecsv,
Sajnálom, ami veletek történt és szorítok, hogy legyen tesó!

Saxi,
Örülök, hogy a műtét remekül sikerült. Mi köldöksérv műtéten vagyunk túl, szintén a Heim Pálban. Nagyon jó tapasztalataim vannak! és a körülményekkel sem volt gondom, nem minden a legújabb design, de pl. tetszett, hogy minden wc-ben van papír, tiszta és van szappan és törlőkendő is. Jó, az egyik nővér kicsit hárpia volt. Kép de a bohócdoktorok ezt is feledtették.

Rahel, Réka is régen írt!

Bocsi, ha kihagytam valakit, de rohanok az ebédhez! de írtam Kép Kép

Pussssz:
I.
ilduska
 
 


<font face="Comic Sans MS">Ildus,
én teljesen másképp látom, és ez most nem támadás, csak vélemény Kép

Már a hattyús dolognál sem éreztem ilyesmit, mint amit Te most írsz, az is csak az volt, ki mit gondol, nem pedig az, hogy a másik hogy gondolhat ekkora hülyeséget, télleg. Szóval nem kell magadra venned Kép

Ez a Kriszta-ügy: ez sem arról szól, hogy ő Iványit nem tartja jó orvosnak, én meg aszondom, hogy de, jó orvos, te meg hülye vagy.
A csj össze-vissza hazudik, ez világos. Most volt terhes, nem volt terhes? Egyszer azt írja, csupa negatív lett minden teszte, aztán a másik topikban meg úgy írja le, hogy Egomban megállapították a terhességet, csak Dorogon nem vették komolyan. Aztán az sem világos, hogy akarta-e, vagy becsúszott... meg számtalan idegesítő momentum van a történetében, ami miatt nem lehet őt komolyan venni.

Nem hiszem, hogy itt olyan buta nők lennének, akik csak azért megharagudnának egymásra, mert a másiknak nem szimpatikus az ő dokijuk. Én pl. nem kedvelem Orgoványit, és ezt tudja Ecsv, aki nála szült, és mégsem hülyézzük le egymást Kép

Az tök jó, hogy a fiad már ilyen ügyes! Jössz áprilisi Máltaira?

Heim Pálban szerencsére mi még sosem jártunk. Nálunk, ha nagy gebasz van /lenne/, a Tűzoltó u.-ba mennénk, ott van ,,múltunk".</font>
jamina
 
 


Sziasztok!

Kinga!

Remélem tényleg rendeződik magától a problémátok.
De ha mégis műteni kell,szerintem nem kell aggódnod,mert jó kezekbe adod.
Persze így utólag már könnyebben ki tudom jelenteni,de akkor mikor ott álltam a műtő előtt,azt hittem megőrülök,úgy féltettem.
A körülmények,tényleg nagyon gázosak,de maga az osztály nem olyan rossz.
A járóbeteg rendelés az egy borzalom,tömeg,bűz,kosz...stb.
A műtétet megelőző héten elég elkeserítő híreket hallottam a kórházról.
Még azt is fontolgattam,hogy nem viszem oda,de aztán úgy döntöttünk a párommal,hogy ha már itt kezdtük el akkor megpróbáljuk végigcsinálni.
De nem bántam meg,nagyon kedvesek voltak.
És az osztály annak ellenére,hogy nem modern,tiszta és rendes volt.
Csináltunk képeket majd felteszem.

Kata!

Nektek is kivánom,hogy műtét nélkül gyógyuljatok meg minél hamarabb.


KépA sebészeti osztály.

KépKözvetlen műtét után.

KépÉn kicsi hősöm.

Most mennem kell.
Mindenkinek üdv,Saxi
saxi
 
 


jamina
 
 


Saxi komolyan mondom egy kis tündér a kislányotok,nagyon vigyázzatok rá!!!!Megkönnyeztem a képeket,arany szivem.....Kép
Gyogyuljatok hamar!!

KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok Csajok!

Ildus, tényleg nagyon ügyi a kisfiad! Kép Kijön a jó idő, homokozhatnak együtt a Máltain!
Rendben, akkor lehet beviszem az oviba az üvegeket, hátha kell nekik.

Saxi, jobbulást a kislányodnak!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


sziasztok

csak még annyit a terhességi teszthez, h anno két hetente kellett orvohoz járnom kivizsgálásra, mert menszesz problémáim voltak, uh, vizsgálatok is voltak, mindegyik negativ lett. nem tudom hányszor voltam ugyanannál a dokinál, mig ugy döntöttem h dokit váltok, aki akkor megállapitotta hüvelyi vizsgálattal először h kb. 7-8 hetes terhes vagyok, majd a z uh pontositott!!! 9.hétben voltam..ennyit arrol h az a doki sem vette észre h terhes vagyok pedig nem volt kezdő , és egyetlen teszt sem mutatta ki h terhes vagyok!!! pedig nem egyet és nem egyfélét vettem.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Jamina,

Kép Kép Kép Kép Kép Érted: Kép Kép
Menjek? Kép Csak, ha a csíkosban jössz! Kép Be bírod még gombolni?

Kata,
Oké. Kép

Saxi,
Ki volt az orvosotak, ha nem titok?

Rakok neked vigasz-képet, a mi köldökünkről. Te kislányod is hős! Kép
Kép

Azóta már ilyenünk is volt:
Kép
ilduska
 
 


Ildus, kizárt dolog Kép terhesgatyában megyek, más már nem jó rám.
jamina
 
 


Sziasztok!

Saxi:
jaj milyen kicsi és kiszolgáltatott...
Én is szinte megkönnyeztem,de a fő,hogy jól viselte és jól van!!!

Ildus:
először is gratulálok a kicsi Doninak,nagyon ügyes!KépDorkám 8-9 hónapos volt,amikor elkezdett mászni.
Szerintem se vedd magadra az ellen véleményeket!
Pont az a jó egy fórumban,hogy meg lehet vitatni dolgokat.Na persze ha van hozzá partner.
Kriszti esetében meg annyira kusza volt minden?!De szerintem nem érdemes tovább taglalni Õt.
Dorkádnak,hogy derült ki,hogy köldöksérve van?Nálunk is lehet valamiKép

Kinga:
Dorkámnak is van egy mm-es lyuk a szívén,egy éves koráig jártunk kontrollra.Most már nem kell mennünk többet,mert szerencsére nincs változás.Neki soha nem fog elmúlni,viszont egyre kissebb lesz,mert nem nő együtt a gyerekkel.Azt mondta az orvosunk,hogy az emberek zöménél van ilyen,de mivel soha sem vizsgálták,mert nem volt indok,nem is tudnak róla.Ezzel akár élsportoló is lehetne Dorkám.
Már kezdek megnyugodni...Kép

petergabi
 
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2006. május 5. Margitsziget

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató&#8230; sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.
nováky_rita
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a jókívánságokat,aranyosak vagytok.

Ildikó!

Szegény kis babus,látom nektek is kijutott a "jóból".
Gipszünk még eddig nem volt,remélem nem is lesz.
Az orvosunk Garai Gábor,nagyon fiatal,de ügyes.
Először a Prof. Tasnádi foglalkozott velünk,aztán mikor kiderült,hogy ovariális a sérv,átirányított a Garai doktorhoz,mert állítólag Õ nagyon érti ezeknek a sérveknek a kezelését.
Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve.

Most mennem kell mert fürcsi idő van.
Mindenkinek szép estét.
Üdv,Saxi
saxi
 
 


Jó estét!

Ildus, mi történt Dorka kezével?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Kata
mi is Kiss Andráshoz járunk,szerintem is tök rendes,és szimpi.A bizalomgerjesztö dokik közé sorolnám...Kép

Gabi
Ha nem haragszol,megkérdezhetem,hogy kihez jártok
Dorkával?Olyan jo ilyen + dolgokat hallani,mert én eddig csak negativ(mütét)dolgot hallottam.Az egyik doki azt mondja,hogy kell,a másik azt,hogy nem kell müteni?Bazsi shuntje olyan pici,hogy az EKG ki sem mutatja,csak az ultrahangon látszik immel-ámmal a "rossz"áramlás.

Ildus
A Te kislányod is 1 kis hős!!!!KépKép
A gipsz okára én is kiváncsi lennék,ha lehet.

Üdv.:Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Kinga:
mi a Madarászban voltunk 3-szor Dr.Nemes János kardiológusnál.Igen jóhírű szakember,a háziorvosunk küldött hozzá.Nem tudom,esetleg lehetne kérni tőle is egy kivizsgálást.Végül is több szem többet lát alapon?Igaz elég mufurc a doki,de nagyon alapos és profi.Mindig volt uh és ekg,amit nem kapkodott el!Ha gondolod megadom a tel.számot,mivel be kell jelentkezni hozzá,de legalább időre megy az ember és nem kell várakozni.
Amúgy a Madarász is tipikus gyerek kórház,nem a legszebb..stb.Mi a Bethesdára esküszünk.Ég és föld a kettő,sajnos Orsival jó pár osztályukat ismerjük,de egészen elképesztő az ottani orvosok/nővérek hozzáállása a gyerekekhez.Ha lehet ilyet mondani egy gyerek kórházra:csúcsszuper!!!Kép

petergabi
 
 


Sziasztok,

Gabi,
Örülök, h. megbeszéltük a dolgokat! Kép

Saxi,
Szuper dokit kaptatok! Kép
Mi volt ma a kórházban?

Kata, Kinga
Leesett a radiátorról. No comment. Kép Hídnak szokta használni egy szekrény és az ágy között, már gyakorlata volt benne, de aztán elmélázta és bumm. Szerencsére nem törött el, de a könyöke annyira bedagadt, hogy a doki jobbnak látta, ha rögzíti. Most már újra vagánykodik, de a radiátort kerüli. Kép

Teszek mászós képet:
Kép
ilduska
 
 


Helloka!

Gabi
megköszönném a telefonszámot,ha megadnád,mert pont arrol bezsélgettünk a párommal,hogy mással is meg kéne nézetni a Bazsit.Az nem nagyon zavar egyenlöre,hogy mufurc a doki,inkább a szakvéleménye érdekelne,és ha tényleg olyan szupi,ahogy irod,akkor egy kis mufurcság megengedhetö.Kép
Lényeg a szakértelem....Kép

Elöre is köszi,és az eddigieket is köszi:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Kinga:
pontosan,ha mufurc,hát mufurcKép
Madarász u-i kardiológiai szakrendelés:06-1-450-3737 Dr.Nemes János
Drukkolok,hogy sikerüljön bejutnotok hozzá!Na és persze,hogy minden rendben legyen!!!
Szerintem is jó több szakvéleményt meghallgatni.

Ildus:
hát én is örülökKépKépKép
Édes a csöpp DoniKép

petergabi
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a kórházból.
Hát csak ámulok és bámulok,hogy a lánykám mennyire imádja ezt a dokit.Kép
Csak vigyorgott és csimpaszkodott rá,annyira édes volt.
Minden rendben volt,nagyon szépek a sebek.
Most átkötötte neki de pénteken le kell vennem és akkor már tusizhatunk.
Jövő hétfőn megyünk még egy utolsó ellenőrzésre,aztán remélem jó messzire elkerüljük a kórházakat.
És még egy meglepő dolog,a doki egy fillért sem fogadott el.
Szóval nagyon rendes és alapos,én csak jót tudok róla mondani.

Gabi!

Én is hallottam a Bethesda kórházról,és kívülről láttam is.
Már külsőleg is megnyerő,és csak jókat hallok róla.
Tényleg nem számít ha egy kicsit mufurc,az orvos,ha jó szakember.
Nem sokra megyünk vele ha kedvesen mosolyog de nem érti a dolgát.

Ildus!

Nem semmi ez a radiátoros sztori,hogy miket ki nem találnak ezek a gyerkőcök.
Én is be vagyok tojva,mert a lányoknak emeletes ágyuk van és Liliána felfedezte,hogy létra is van az oldalán.
Persze szorgalmasan próbálgatja,úgyhogy állandó rohanásba vagyok,ha bemegy a hálóba.
Nagyon cuki a mászós kép,már csak egy kefét kell a pocakjára csatolni,és máris megoldva a padlóápolás.KépKép

Most megyek mert ezer dolgom van.
Szép napot mindenkinek,Saxi
saxi
 
 


Köszönöm szépen Gabi az infot,mindenképpen megprobálunk bejutni,majd megirom a fejleményeket.
Saxi tök jo,hogy a kislányodnál minden OK,na és a doki elött pedig le a kalappal,ritka az ilyen mostanában,mint a fehér hollo,sajnos....
Alacsony orvosi fizuk,stb.....Embere válogtaja ezt is.
Ildus,én is folyamatosan félek ilyesmi balesetektöl,mert Bazsit is minden érdekli,ami rossz.....Nagyon ráérez,hogy mit nem kéne,és érthetetlen modonKépazt akarja csinálni.

Jo ejt,szép álmokat,a kis betegeknek gyogyulást,üdv.:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Kép Kép Kép Ma kötötték be a netet hozzánk az új helyen... egész jó hely, már mind a négyen kezdjük megszokni. De Jó is a kétgenerációs család!!! Hát ideértem végre! SZIASZTOK!!!!

Jól meglepődtem, hogy mi minden tud történni a mi kis lassú folyású egomi topicunkon egy szűk hónap alatt :/ (nem tudom, sírjak-e vagy nevessek)

Először is köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntőt így jó utólag és

Ilduskának

is minden jót kívánnék ha még szabad! Kórházmentes időszakot, jó hosszút... és egyébként egyetértek Veled abban, amit a krisztakorszak végén írtál.

Most csak ennyi, mert elég sok idő volt a lemaradásomat visszaolvasni. Majd legközelebb még írok.

Egy máltaipótló-ismerkedő tali nálam a jövő héten? Egom, Sztgyörgymező.


Mindenkinek jó éjt, szép hetet!

Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Zsuzsi, de jó Rólad hallani Kép
jamina
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy megint eltűntem, csak történesek vannak az életünkben. egyik nap megpróbálok jönni és olvasni és írni :D

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Ecsv,
jó vagy rossz történések?
jamina
 
 


Sziasztok!

Látom itt sincs valami őrült forgalom.Kép


Lilikével minden renben,már nem kap fájdalomcsillapítót sem és nagyon jól aludt egész éjjel.

Most egy pár napig nem jövök,mert apukámnak szervezünk egy meglepetés bulit,és rengeteg dolgom van.

Vigyázzatok magatokra és a babákra.
Mindenkinek,üdv,Saxi
saxi
 
 


Lányok, nem ártana összeírni, sacc/kb ki mit tudna hozni Máltaira. Nehogy aztán meglepetések legyenek Kép Ilyenekre gondolok, hogy én pl. leginkább 3-4 éves leányra való topokat, szoknyákat, rövidujjúkat vinnék, a többi cucc most értelemszerűen öröklődik Hármaskának.
Viszont ha vkinek lenne felesleges szoptatós párnája, azt szívesen megtekinteném közelebbről is Kép
jamina
 
 


Sziasztok!

Jamina!

Mi ez a Máltai dolog amiről beszéltek?
Persz csak ha nem titok.
Nem akarok tolakodó lenni,de ha lehet leírnád egy pár szóval,hogy miről van szó.
Ha nem publikus,akkor sem fogok megsértődni!KépKép

Üdv,Saxi
saxi
 
 


Saxi,
nem titok Kép Minden hónap 2. szerdáján van a Máltai játszótéren baba-mama klub. Ott több-kevesebb rendszerességgel össze szoktunk futni. És most megbeszéltük, hogy az áprilisi klubba elhozzuk a feleslegessé vált baba-, gyerekcuccokat, és eladjuk, elcseréljük egymás közt.
jamina
 
 


Jamina, se nem rossz, se nem jó, csak beindult a munkakeresésii gépezet nálam, mert a kicsi (nem is kicsi már Kép) fiam ma 3 éves, kistesó meg nincs a láthartáron. A hétvégén még biztos nem tudok visszaolvasni és hosszabbat írni, mert családi összejövetel lesz a szülinapos miatt, kedden pedig állásinterjúra megyek, de a jövő héten jövök!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Jamina!

Köszönöm,így már értem,nagyon jó ötlet.
Érezzétek jól magatokat.

Saxi
saxi
 
 


Ecsv, drukkolok Kép Kornélnak meg boldog szülinapot!
jamina
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, én szívesen mennék ilyen ismerkedős talira. Kép

Ecsv, egy kalappal, és sok boldogságot a Kicsinek! Kép Kép Kép Kép Kép

A Többiek megint merre járnak?

Mit szóltok, hogy vasárnap már 10 fok lesz?

Lehet, hogy jövő héten már járhatunk a játszira?

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata, röhej, hogy 10 foknak ennyire örülni kell, ilyenkor az átlagos hőmérsékletnek 10-11 °C körül kéne lennie minden nap! Annyira elegem van már nekem is ebből az elhúzódó télből, ráadásul nálunk még jócskán van hó is Kép
jamina
 
 


Sziasztok lányok!

Saxi,
Örülök, hogy a lánykád jól van. Gondolom már úgy szalad , mint a műtét előtt. A Gáborról én is csak jót tudok mondani! Kép

Zsu,
Csaknem meghívást kapott az egész bagázs hozzátok!? Én benne vagyok! Kép

Ecsv,
Kornélnak boldogságos szülinapot kívánok!
Neked pedig sok sikert az interjún! Miért nem mész vissza a korábbi munkahelyedre?

Kata,
Én nem 10 fokra vágyom, ( bár az is jobb, mint a mostani), hanem 30-ra! Nagyok az igényeim? Kép A játszi már nagyon jól jönne: Tegnap voltunk moziban, megnéztük a Nanny McPhee-t, nagyon szerette volna megnézni D. és tetszett is neki. Mikor kijöttünk már ült is volna be egy másik filmre. Hát ilyet!

Jamina,
Nekem sajna nincsen szoptatós párnám, de van más. Ha eljutok, megpróbálok összeszedni néhány dolgot.
ilduska
 
 


Lányok, lányok...ki a kicsit nem becsüli..tudjátok? Amúgy meg sok kicsi sokra megy, szóval kitartás! Kép
Jami, szopis párnám sajna nekem sincs, viszont a Petőfi utcai biziben meg lehet érdeklődni, szerintem. Vagy a www.tesz-vesz.hu-n esetleg a www.vatera.hu-n próbáld meg!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata, mindenképpen személyesen szeretném először áttapogatni, ezért vatera és teszvesz kilőve. A bababizományiban még nem láttam, de majd szólok a tulajnak, tegye félre nekem, ha hoznának Kép
jamina
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a köszöntéseket a naffiú nevében is Kép
Ildus, azért nem megyek vissza, mert nem vesznek vissza, ráadásul Pestre költöztek, ráadásul jó messzire, így napi 5 óra utazás lenne a 8 órás munka mellett, én meg ezt nem vállalnám be, már a gyerek az első.

Holnap állítólag jön a tavasz Kép Na meg holnap lesz a családi buli Kornél tiszteletére Kép

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Ok. lányok!

Gyűlik a létszám a topic-klubba:
Kata_77 (remélem nem 77-en vagy, mert akkor máris betelt a létszám Kép
Ilduska

Ildus márc.12-i hsz.át olvasva gondoltam, hogy igaza van, milyen társaság az, ahol még az arcokat sem látjuk. Itt az orvosság...

"gyertek lányok ligetre"

időpontot majd együtt kitaláljuk.

ECSV!

gondolom nem hőszigetelő vagy bádogos vagy, mert ha mégis, akkor tudok állást a számodra Kép
egyébként ha megírod, hogy milyen szakmában utazol, ki tudja, lehet hogy közülünk tud vki segíteni.

Híreim:

Zsuzska (2) leforrázta magát Öcsike (4-5 hó) frissen forrósított anyatejével, de szerencsére az ijedelem nagyobb volt, mint a baj. szegény csak úgy pattogott a forró tejen, mint a nikkelbolha, én meg nem tudtam, hogy a szilánkokon ugrál, vagy min...Kép
Anyatej ügy:

képzeljétek, összefutottam Szilvivel (Zsófi anyukája a Máltairól). A szomszédunkba jöttek a párja szüleihez. És nagyon rendes volt, mert mikor emlitettem, hogy alig van már tej a fagyasztóban, akkor rögtön felajánlotta, hogy amint tud, ad tejet (neki bőven volt anno) Jó is lenne, minden csepp tejnek örülök!

Védőnő szerint itt a szomszéd utcában is van egy kismama, vele még nem találkoztam. Jó lenne, ha már végre a sok ígéretből tényleg tejecske is lenne már !!!

én újra könyvelek, most lettem kész pár dologgal...

Zsuzska felsírt, tiszta forró a homloka... Kép
megint vmi virus...

Na, jó éjt mindnekinek, szép álmokat!!!

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sajnos Öcsike is elkapta, viszont van jó hírem (főleg nekem az)
ZSUZSÓ HIRTELEN BILIREJÁRÓ LETT!!!!

Szilvinek kérdezem, hogy dr. Karcsú-ról tudnátok-e mondani tapasztalatokat! Előre is köszönöm!

Üdv mindenkinek!

Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok!

Zsu, jobbulást Nektek és gratula a bilizéshez. Kép
Én könyvelő lennék, most perpill tárgyalásban vagyok, a héten kiderül, hogy sikerül-e. Ha igen, akkor ebben nagy szerencsém lesz, mert 1 hete kezdtem munkát keresni.
Karcsúról nekem nincs tapasztalatom.

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Hahó!

Nem jár erre senki?

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Én járok, de csak egy pillanatra, mert nekem feküdnöm kéne

Ne felejtsétek átállítani holnap reggelre az órákat!
jamina
 
 


Ugye minde rendben Veled és a Picúrral? Ne iesztgess, hékás ;)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Minden rendben Kép Csak megijesztett minket egy kicsit a Poronty Kép Részletek tudod, hol...
jamina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: