Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szirom!

Méga végén kivárod Emma szülinapjátKép

M.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok Lanyok

Hat az egeszhez kommentalni nem tudok.

Krisz, sajnos bekeben ez mar nem fog rendezodni, minek utan ha vegigolvastad a levelet, van benne egy resz, amiben egyertelmuen kidobott. Azaz a rendelesrol nyilvan nem, mert nem lehet, de hat kenytelen voltam igy most a vegen masik orvost keresni, mert hat nem szulni akarok odaesni valahova akarhova. De hat ez van.

Szirom,
Szulesnel a hetek hogy vannak? A 40+0-n van elmeletileg a szules? Nagyon izgulokKép
Ha megirom az emailcimem, majd kuld nekem valaki emailt, hogy mi lett? Mert most a paromnak sem lesz harom hetig nete es ha minden igaz, jovo hettol, vagy mar e het csutortoktol vegre tappenzen leszekKép Mar azt sem tudom, hova tegyem magam egy ora utazas utan a buszon.

Lanyok, ha lesz mini, vagy akar nagy tali is, akkor szoljatok joo? Mar ha meg szoba alltok mar velemKép Hiszen mar nem is vagyok tulajdonkeppen ujpestis.

Legyetek jok
Mese
mese29@primposta.com
30+3
Mese
 


Sziasztok!

Mese!

persze hogy szóba állunkKép És a végén hol fogsz szülni? lehet magánban is, mert megértem ha most ide nem akarod beírni. vszilvia@tvnetwork.hu
Úgy sajnálom hogy így alakultKép nagy csalódás lehet ez nekedKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

 
 

Sziasztok!

Gondoltam belesek megnézni mi újság annak a kórháznak a háza táján ahol 15 hónapja szültem a fiamat: Látom megy az élet. Gondolok itt a doktor és betege nyílt pengeváltásaira. Amúgy én sem gondoltam még arra, hogy ezeket a leveleket más is olvashatja. Én is rendszeresen írok másik topicba a lányoknak, de azt gondoltam magunk közt vagyunk...Akkor azt hiszem én le sem írom miért, de ha lesz tesója Dani fiamnak akkor azt már másnál és ezért sajna máshol szülöm meg. A kórház teljesen oké. Jól éreztem magam, családias. Két hetet voltam bennt. Egyet szülés elött egyet utána. A dokimmal is oké volt mind a 9 hónap, még a szülés is, bár ott a szülésznő aludt egész éjjel...köszi. Na jó, annyit elárulok, hogy a gátsebemet műteni kellett a végén. Ezt már új doki csinálta...
Remélem elcsitulnak a viharok és Mese csodás szülésről fog beszámolni akárhol is lesz majd az.
Remélem nem baj, hogy beleírtam a topicotokba?
Sziasztok:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Még mindig semmiKép Voltunk ma újabb vizsgálaton, újabb kukucskán, doki bácsi szerint nem nagyon halad előre a méhszáj. De Vizipók jól van, és ez a lényeg. A héten várunk, ha addig nincs semmi, akkor be kell feküdnöm, és mesterséges haladást idézünk előKép Én remélem, hogy azért valami történik most már. A gyermekünknek úgy látom, már most vannak elképzelései az életről, és ezekből jottányit sem engedKép Makacs kölyökKép

Mese! Igen, a 4o hét stimmel, vasárnapra voltunk eredetileg kiirva. És most zaklatnak az ismerőseimKép Ők türelmetlenek, én úgy döntöttem, hogy nem lehetek az.

Kriszta! Annyira van nyitva a méhszáj, amennyire vasárnap doki bácsi azzal a kis műszerecskével kinyitotta. Ma is voltunk, és holnap délelőtt is megyünk a kórházba... Az álmokkal meg legyen igazad, egyáltalán nem bánnám márKép De nem úgy állnak a dolgok egyelőre...
Azt még nem tudom, mikor küldök sms-t, gondolom ez attól is függ, hogy milyen állapotban, helyzetben, hány órakor stb. zajlanak az eseményekKép

Manó! Egyáltalán nem zárom ki, hogy kivárjuk Emma szülinapjátKép

Bellana! Dehogy baj, gyere máskor is, ha van kedved!

Mindenkinek köszi a drukkokat, eltárolom őket!Kép

szirom
4o+2

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom, az a tágítás az az amnioszkópia? Mármint azon felül, hogy azt hiszem a magzatvizet nézik vele.Nekem is csinálták anno még a fődoki is...Akkoriban két naponta "bemutatásra" kerültem. Az eléggé fájt.
Nekem is inditották valami zselével. 8 órán belül lett meg Dani. Istenem milyen izgalmas volt! Persze szörnyen bevoltam ijedve... Neked hanyadik baba? Mi is tervezzük a tesót, de sajnos két hónapja elvetéltem...8 hetes volt. Nem tudni mitől. Most töltjük a 3 hónap várakozási időt. Aztán hajrá :-)Optimista vagyok. A kórházat bánom nagyon, mert jól éreztem magam és csak fél óra vonattal. Váci vagyok. Az állomástól 10 perc séta.
Igaz, itt is van kórház, de ijesztő dolgokat hallottam felőle, nem mertem kipróbálni.
Vigyázz magadra:
Bellana
bellana
 
 


Bellana!

Igen, a magzatvizet nézték, de ahhoz, hogy lássák, kell egy kicsi résecskeKép ha jól értettem. Fájt, fájt, de engem annyit ijesztgettek, hogy rosszabbra számitottam.
Első baba, úgyhogy ezért is nem tudja az ember, hogy milyenek lesznek a dolgok, bár azt mondják az okosok, hogy szülésből sincs két egyforma.

Sajnálom a második piciteket, de az nagyon klassz, hogy optimista vagy. HajráKép Különben nem laktok messze tőlünk, mi bent vagyunk a Szentendrei-szigeten. A váci kórházról valamelyik Kismamában irtak, de már nem emlékszem a részletekre.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

Te még mindig itt??? Szülőszobán kéne lenned Kép Reméljük, jön valami front a napokban, és akkor tuti kibújik Kép Azért ne várd be Hanzit Kép Amúgy, remélem, minden rendben van vele is, mert ma hivtam, de ki volt kapcsolva Kép

Viszont én meg kezdek megijedni, mert már 3 napja szinte non-stop kemény a pocim Kép

Hallottátok, hogy megszületett Schobi Norbiék bébije? Kép

Kriszta
kb 32...Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Szirom!

Hát ha már eddig kihúztad akkor hajrá péntekKép Jó kis nap azKép

Bellana!

Hát megesz a kíváncsiság hogy ki volt a dokid, nem mintah sokat ismernékKép, de megértem az előzmények után hogy nem írod be: Én is azon filóztam hogy itt név szerint emlegettünk szülésznőket is, nehoyg baj legyenKép

Kriszta!

Hallottam, már több topicban téma, hiába, népszerű pár.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Sikerült elérni Hanzikát, illetve ő hivott vissza, minden okés vele, csak sz.r a gépük Kép Ma megy első ctg-re, hétvégén egyszer több órán át erősen görcsölt, amiatt picit meg van ijedve, de amúgy jól van! Kép

Szirom,
Ja, és azt üzeni, hogy tegnap éjjel veled álmodott...ki nem találod, hogy mit Kép Kép

Manó,
Igen, nagyon népszerűek, főleg nálam Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


SziasztokKép

A netelvonas meg nincs, mert meg munkaelvonas sem. Megegyeztunk, hogy megyek hetfon es akkor ad papirtKép Addig meg a dokim is ki tudna irni, de most hirtelen olyan ijesztonek tunik az otthonlet, jo lesz meg ez a par nap levezetesnek. Jo lenne otthonra valami munka, most egeszen be vagyok szarvaKép Huhh...
Amugy uj doki rendes, de gazul megvisel most ez a valtas. A szulesig mar szinte alig talalkozok vele. Nagyon nem igy kepzeltem el az elso terhesseget. Es nagyon nem is szoktam osszeveszni senkivel.

Szirom,
Naagyon izgalmas.Kép Te vegul en nem tudom, hogy te hogy allsz ahhoz, hogy bemegyunk meglatogatni? Mond meg nyugodtan, ha nem. Bocs, azt hiszem, mar irtad, de elfelejtettemKép
Amugy koszonom szepen az emileket lanyok, jo, hogy nem lettem persona non grataKép

Jaj, most olyan paras idoszakomat elem. Eddig nagyon jol birtam mindig a valtozasokat, de most hirtelen olyan, mintha minden osszeomlanaKép Elkoltozunk, itthagyom a munkahelyem es meg dokicsere isKép Megsem vagyok olyan stramm, mint gondoltam.

Krisz,
Latom azert sikerult elbizonytalanitani:o

Sziasztok
Mese
Mese
 


Sziasztok!

Mese,
Igen, sikerült, vagyis nem is elbizonytalanitani, hanem már úgy vagyok vele, hogy egyszer csak úgyis itt lesz öcskös Kép Főleg, amilyen aktivan nekiestem a lakásnak, azon se csodálkoznék, ha jóval előbb Kép És ne mondjátok, hogy pihenjek, mert én ilyen izgága, "nem birok a fenekemen ülni két percig" tipus vagyok Kép

Az, hogy magad alá kakkantasz (már bocsi Kép) mostanság, az teljesen természetes, hiszen ennyi változást, amúgy is nehéz feldolgozni, pláne még terhesen! Amúgy tök nosztalgia, mert én is kb ennyi idős terhes voltam Regivel, mikor költöztünk Kép (hja, régi szép idők Kép) Úgyhogy egy percig se vádold magadat, hogy ilyen érzéseid vannak! Mindegyikünk fél most szerintem, csak mindenki mástól. Személy szerint én attól, hogy fogom két manóval birni, hogy fogom a kórházban töltött időt kibirni Regi nélkül, nem lesz-e neki "lelki" baja a tesótól, meg hogy nem vagyok otthon stb. stb. Na meg nem utolsó sorban attól, hogy ez a hátralévő idő már úgy el fog szaladni, hogy csak na, és már megint vége a pocakosságnak Kép Ki tudja, lehet, hogy többet nem is leszek Kép Úgyhogy mindenki "szenved" a saját lelki bajaitól, és hát nem könnyű, hogy amúgy is érzelmileg labilis helyzetben vagyunk Kép

Jaj, mielőtt elfelejtem! Mese, Hanzika kéri a telszámodat, szeretne veled dumálni, viszont most rossz a gépük. El tudnád küldeni mailben nekem? Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Hogy ti mennyit álmodtokKép Amúgy még mindig egyben, én már nem tudom, mi leszKép Ma is voltunk vizsgálaton, magzatviz szép tiszta, Magzatvizipók jól van, meg nekem sincs semmi bajom. Valami minimális haladást emlitett doki bácsi, de csak akkorát, ami szerinte nem is haladás. Mondtam neki, hogy azért a szándékot értékeljeKép Mindenesetre szombaton megyünk legközelebb, ha addig nincs semmi.
Szegény kölyök, még a végén kivárja a névnapját, ami vasárnap lesz, pedig azzal kiszúr magávalKép Van másik Miksa-nap is, de ez az egyetlen olyan, hogy önállóan, elso helyen szerepel a naptárban. Ezért választottuk ezt neki, de lehet, hogy utálni fog érte minketKép Vagy a jóisten se mossa le rólunk, hogy nem tudtuk elnevezni, ezért csak kinyitottuk a naptáratKép

Manó, én nem szeretném kivárni még a pénteket seKép Bár azért, hogy örülj, meggondolandóKép

Kriszta! Azt irtad, hogy neked a 3. kinzás után indult be a szülés. Az ma volt nekünkKép Ti is átléptétek a kiirást?

Hanzikát meg már én is hiányoltam, sok sikert a ctg-hez! Ot azért tutira nem várom beKép

Mese! Nem ijedek meg a látogatóktól szerintem, de most azért nehéz igy bármit is mondani, ki tudja, hogy milyen állapotban leszek. Elképzelésem sincsKép

Jók legyetek!

szirom
40+3

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom, Szentendre tényleg nincs messze. Miért az Újpestibe jársz? Nekem sokszor csinálták a kínzást tök eredménytelenül, én viszont eredményesen rúgtam oldalba a dokit az egyik ilyen során:-)A Kismamában szépeket írtak az itteni kórházról, lehet, hogy jó is, csak én vagyok válogatós.

Manó: a dokimmal tényleg nem volt gond én szülés után váltottam, ill. a 6 hetes kontroll után.
Nem volt semmi harag, én bírtam őt, olyan atyáskodó volt velem. P-vel kezdődik a neve. Kopaszodó, szemüveges. A sógornőm kettő lurkót szült nála, ő ajánlotta.

Mese: szörnyű lehet a végén dokit váltani, főleg első bébinél! Kitartást hozzá. Még jobb mintha félreértések özöne közepette kellene megszülnöd.

Remélem pár hónap múlva nekem is sikerül teherbeesni és úgy is maradni.
Krisztocs, én is megijedtem mit fog szólni a Dani ha lesz tesó, de a kezdeti féltékenykedések után biztos rendben lesz a dolog, gondolom. Én attól féltem én hogy fogok érezni az új baba iránt, tudom-e olyan nagyon szeretni mint az elsőt...csúnya gondolatok, belátom. de most, hogy így megviselt a vetélés, már azt hiszem hülyeség volt az egész.

Bellana
bellana
 
 


Kedves Dunakeszi, gödi, fóti és újpesti (és környékbeli) anyukák (és csemetéik)!

A felsorolt településeken folynak a művházakkal a tárgyalások, miszerint beindítanék hétköznap délelőtti időpontban (heti egy alkalommal) zenebölcsi jellegű foglalkozásokat. Ez is egy fóruma annak, hogy minél többen tudjanak róla.

Miről van szó? Óvodapedagógus vagyok, és az ének-zenei fejlesztés a szívem csücske. Mivel jelenleg nem kapok állást (ki vesz fel egy kétgyerekes anyukát...), ezzel szeretnék nagyobb volumenben foglalkozni. Már van a hátam mögött jó pár év ilyen jellegű tapasztalat, tehát nem kell attól tartani, hogy kísérleti jellegű dologról van szó.
Azokat a gyerekeket szeretném megcélozni, akik még nem járnak oviba, de már igényelnék az ilyen programokat. Énekelünk, játszunk (szigorúan anyucival együtt!), mesélünk, verselünk, zenét hallgatunk, és közben jól érezzük magunkat.

Ami biztos: GÖDÖN a Művházban péntekenként 10-fél 11 között van, ez most pénteken (okt. 3) kezdődik. Ide már azonnal lehet is jönni! (utána baba-mama klub van) Itt lesznek egész bébik is, másfél évestől bátran lehet jönni.

FÓTON szintén a Művházban okt. 15-től kezdődne, szerdánként 10 órától fél 11-ig. 10 embernek össze kell jönnie, hogy elkezdődhessen.

A dunakeszi és újpesti időpont még nem fix, ha tudom, leírom ide. Addig is ha valakinek kérdése van, tegye fel akár itt, akár emilben, akár telefonon: 20 398 1931

Ja! Dunakeszin és Újpesten vszleg óvodás csoportok is indulnak, de az délutáni időpontban lesz. Majd erről is később.

Cili
bigacsiga
 


Sziasztok!

Lehet, hogy még van akinek ez nem aktuális, de figyeljétek az alábbi topicot

"Zenebölcsi" avagy mesés-dalos játszó...
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/37989.html?1065602250

és csatlakozzunk minél többen Cili kezdeményezéséhez.

Én személy szerint nagyon örülök neki, mert igen kevés a lehetőség itt Újpesten ahova még közösségben nem járó gyerekkel el lehet menni.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szirom,

Igen, a harmadik után történt az, hogy reggel voltunk és délelőtt már mikor visszamentünk, a szülésznő mondta, hogy sejtette, ma még szülünk Kép Én meg mondtam, hogy szólhatott volna, akkor maradok Kép
De őszintén szólva már nem nagyon emlékszem, hogy akkor hogy álltunk méhszájilag, talán egy-másfél ujjnyi lehetett...

Bellana,
Ugyanilyen érzéseim voltak/vannak nekem is, de annyian nyugtatnak, hogy ez egy képtelen ideának tűnik, ahogy a karomban tartom a másodikat, hogy már szinte totál nyugodt vagyok Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


SziasztokKép

Na most csak gyorsan a telefonszamKép
30/428-0293
Csak mert persze megint dolgozom, meg elolvasgattam az uj korhazamrol.
Ha hivtok, a heten meg vissza is tudlak hivni bennetek aztan mar jovo heten tenyleg pihiKép
Es nagyon nagyon nagyon nagyon koszonok mindent nagyon sokat segitettetek. Olyan jo, hogy irtok, meghallgattokKép

Mese
Mese
 


Sziasztok!

Kriszta! Akkor én a harmadik után már nem megyek vissza, hacsak nem éjjel. Pont most néztük, majdnem telihold van. Állitólag az is számitKép

Bellana! Nem Szentendre, hanem a Szentendrei-sziget. Doki bácsi miatt járok Újpestre, mellesleg szerencsésen is jött ki, mert talán ez a kórház a legközelebbi.

bigacsiga! Köszi, figyelni fogok, de először ki kellene bújnia a csemeténekKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

10-e lesz ebbőlKép

Kriszta!

Akkor holnap megyünk!
manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Manó,
Okés, várunk titeket! Kép

Szirom,
Ma csak úgy jönnek-mennek a frontok majd (reggel hallottam a rádióban), úgyhogy készülj! Kép

Hanzi,
Ha megjavul gépecske, várjuk többek között az első ctg beszámolót Kép

Kriszta
32 körül Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


SziasztokKép

Jaj, kicsi Szirom,
Mar nagyon izgulok erted en is pont ezt hallgattam reggel, meg volt elotte Krisz 3. vizsgalatos tapasztalata isKép
Orankent jovok nezni, mi van Veled. Na meg persze a tobbiekkel is de azert most te vagy a sztarKép
Alig varjuk mar 10 perces konnyu es csodalatos szulesed tortenetetKép

Krisz, Mano!

Lesz ma valami minitali szeru? Hol mikor hanykor...???? Ha nagyon delutan akkor nem tudok menni, de egy oracskara minden tovabbi nelkul ki tudnek ugrani. Esetleg meg megszereznem a gyonyoru sarga egyuttest is KrisztolKép Bar nem hiszem, hogy az hirdetve nem ment volna el nagyon gyorsan.
Ha valami van, akkor csorgessetek maaan megKép aztan joool visszahivlak benneteket.

Hanzi,
varom a hivasodKép De barki maset isKép


Pusz:
Mese
30+6 ( huhh, azert mar igy harmincon tul eleg furi erzesKép)
Mese
 


Mese,

Ma jön hozzám Manó Emmával, fél ötre, ha tudsz jönni, szivesen látlak! Kép Ja, és képzeld, még megvan a sárga együttes Kép Csak a rózsaszin rugi nincsen...

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szia KriszKép

Egesz heten raertem volna este, ma is napkozbe,de este hetre szinhazba van jelenesunk, aminek persze nagyon orulok, de annak nem hogy nem jon ossze a mai tali emiatt.

Na most elmegyek banatomba vilaggaKép
Mese
Mese
 


Mese,
Kép Kép Kép

Legalább akkor mondd meg, hogy mit néztek meg! Kép De régen voltam szinházban...Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


MeseKép

Kriszta!

Mi azért megyünkKép Csak nem tudom pontosan mikor érünk oda, mert útzközben még begyűjtünk egy digi gépet meg kamerát is, a holnapi szülinapra a barátnőméktől kölcsön, meg lehet hogy 4 kor még beugrunk megnézni egy téli csízmát Emmának, aztán már megyünk isKép remélem a csaj nem lesz nagyon nyügi.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó,
Kocsival jöttök? Akkor talán nem lesz Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

nemKép Nem tudok vezetni, meg amúgy is a kocsia férjemnél van, ő meg 5-ig dolgozik. Délután meg olyna dugó vana városban hogy ha értünk jönne is később érnénk haza mint metróval. Most alszik a csaj, olyna 3 körül gondoltam hogy indulunk.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó,

Oks, de tudod, hogy csak fél ötre érünk haza az oviból!? Kép Csak azért, hogy nehogy várnotok kelljen ebben a redva időben Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

tudom, majd úgy csináljuk, hogycsak addigra érjünk oda!Még a szomszéd néni is megbízott egy könyv vásárálásval Emma szülinapjára, úgyhoyg inkábba ttól féelk hogy késő érünk oda. pedig 7-re haza kell érnünk, metrta kkor már fürdika csaj, tehár olyna 6-kor el kell jönnünk tőletek. Ha nem, akkor el fog aaludni a babkocsiban és akkor itt fog játszani este 11-ig a nyakunkonKépKépKép
Nézegettem a babszobán a képeket, több nanci meg pulóver is tezsik, remélem még megvannakKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Mano, KriszKép

A Sosem lehet tudnit nezzuk meg otthon, a Madach szinhaz vendegjateka. Hat nagyon jonak kell lennie, hogy benneteket potoljonKép
Krisz, a jovo heten en most mar egy eletem, egy halalom, elmegyek a sarga szerkoert. De igeretnek ne vedd, aruld nyugodtan, mert sosem lehet tudniKép
De nagyon fogok igyekezni. Bar meg arra is gondoltam, hogy szombat delelott itt leszunk a parommal, esetleg akkor beugorhatnank erte, ha nem zavarunk meg ilyenek.

Jo talit nektek es jo vasarlast.

Pusz
Mese+ Annacska ( aki ma a keretsztbe joool kinyujtozkodom magam anyabant gyakorolja. Haat eleg fajdalmas neha, probalom rola lebeszelni )
Mese
 


Manó,

Elég sok minden van, pedig mindig azt nézem, hogy már annyit eladtam, hogy Regi őszi ruháit simán megvettem abból a lóvéból Kép Nem tudom, miért nem fogy Kép
Ha meg tavaszra is akarsz, akkor tuti lesz méretetekben! Kép

Ja, és tényleg igyekezzetek, mert az nem sok idő, főleg ha később jöttök!!!! Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Mese,

Itt a számom: 06-20-432-72-25, ha jönnétek szombaton, bár nem igérek semmit, mert jövő héten elutazik 3 napra a párom, és most szerintem családi progi pótlás lesz előzetesben Kép A lényeg, hogy nem biztos, hogy itthon leszünk, de a jövő héten bármikor jöhetsz érte! Kép
Ja, és jó szórakozást! Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!
Biztos azért nem fogy mert Reginek írtó sok rucija volt kisebb méretbenKép
Emma még mindíg alszikKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Jaj, kepzeljetek, olyan jo volt, az elobb felhivott HanziKép Olyan nagyon jo lanyok, hogy vagytokKép Nem tudjatok elkepzelni, mennyit segitetekKép

Krisz,
En alig egy par ruhat lattam a netenKép Nem fog nagyon fazni osszel RegiKép

Olyan jo, lassan mindenkinek tudom a "rendes" nevet isKép Most eppen Szirome derult ki a telefonalas soranKép

Szirom, meg mindig meg a drukk ezerrel.Kép

Sziasztok
Mese
Mese
 


Mese,
közben eszembe jutott, hogy nyugodtan feljöhettél volna attól még ma, mert nem érsz rá fél öttől...igaz, hogy csak szerény személyem lett volna a társaság, de most már mindegy Kép Viszont, ha esetleg jövő héten jönnél, akkor megszervezhetnénk úgy, hogy Hanzi is itt lenne, mert kb öt percre lakik Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Még mindig vagyunkKép Igaz, tegnap este is görcsölt a pocim elég rendesen, meg most is érzek valamit, de nem lett belőlük semmi. Illetve, azt még nem tudhatom, hogy ma sem lesz, én most már nagyon-nagyon szeretném, ha szülnénk, és találkoznánk a mi VizipókunkkalKép Aranyosak vagytok, mindenkinek köszi a drukkokatKép

Manó! ha holnap nem lennénk - egészen véletlenülKép - akkor Emmának nagyon boldog szülinapot! És megnéztem a képeit, gyönyörű a kiscsajKép

szirom
40+4

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Végre netközelben - bevallom őszintén, hiányzott, miattatok Kép Páromat mindig kértem, hogy helyzetjelentsen - de beírni nem mert :D

Szirom,
Hát igen, veled álmodtam - hogy megszültél Kép Erre kiderült, hogy előtte való nap szült az egyik anyuka a házból :D

CTG-n minden rendben volt, dokibácsi szerint. Én néha megijedtem, mert lement a kijelző 0-ára, aztán meg fel 150-re, de szerintük rendben volt. Mindenesetre Mocorgónak nem tetszett, mert mindig a kütyüt rugdalta, ami a pocakomon volt :D Jövő hét szerdán megyünk megint...

Ma megint bevásárlás volt - elköltöttem a maradék Brendon utalványomat Kép Megvettem a fürdőkádba való szivacsot (most volt), meg egy terhesnadrágot, ami meleg és át lehet majd alakítani, meg egy terhesharisnyát (na az árilag rablás!), meg Mocorgónak vettünk anyuval egy sapkát Kép Nem bírta otthagyni :D Ja meg a Káprázat nevezetű ruhanagykerben (Forgách utcánál) egy tréningszerű alsót - nem igazán van már olyan nadrágom, ami itthonra jó, még a tréningek sem. Ez most kényelmes Kép

Nálunk is zajlik az élet. A 3 hónapja (!) intéződő vitrines szekrényünk tán holnapra meglesz (amit eltörtünk még júniusban tapétázáskor). A bababútort Kriszta apuja jövő hét csütörtökön hozza, meg a papírjaimat intézgetem - holnap jogsi, forgalmi, meg adókártya. Tényleg, Kriszta, hol kell a TB-kártyát intézni, mit is mondtál? És mikor van ügyfélfogadás, honnan tudtad meg?

(Megjegyzem, hogy a gép még mindig nem tökéletes, most a változatosság kedvéért a CD írót nem ismeri fel Kép).

Manó,
Boldog szülinapot Emmának!!!!

A Mese-Hami "afférhez" csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ez tényleg mindkét félen múlik. Mivel nem tudjuk, hogy igazán mi történt a vizsgálatok alkalmával konkrétan, megítélni sem tudjuk, csak véleményt mondani. Megértem mindkét felet - és szerintem helyes döntés volt, hogy Mese orvost váltott. Így senkinek sem okoz gondot a további terhesgondozás-szülés. Emlékszem, egyszer én is "kiborultam" a jelenlegi orvosom reakcióitól és mentem Hamihoz, akkor olyan volt, mint egy pszichológus és "helyrerakott", hogy sehol sem fenékig tejfel az élet Kép Így maradtam az akkori - és jelenlegi - dokimnál, kórháznál. Ezért hálás vagyok érte - viszont a tényleges "szakmájában" megítélni nem tudom, mivel nem kezelt. Az viszont igaz, hogy ha egy orvos sok beteget vállal, és nem tud nemet mondani - hiszen felesküdött, nem is igazán tehet -, akkor egy idő után őt is frusztrálja a sok beteg. De mit lehet ilyenkor csinálni? Ez nem olyan, mint egy önkormányzat, ahol fél órával a zárás előtt már elzavarnak.... Na, mindegy, nagyon remélem (és hiszem), Mese számára jó orvost választott Kép Kép Kép

Pusszancs
Hanzika
35+4 és
Mocorgó (aki most a jobb-oldalon-kijövést gyakorolja)

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Szirom,
Mondom, hogy a végén jót tesz az a front Kép

Hanzi,
Csak jövő héten viszi??? Majd jól fenékbe billentem Kép Szégyellje össze magát!
A tb kártyát az Árpád hidnál csináltattam meg, nem az OEP-ben, hanem, ha a Róbert K. felöl jössz, akkor a hid előtt jobbra van egy viszonylag új irodaépület, és annak az aljában. A pontos számot meg az ügyfélfogadást az OEP-től tudtam meg. (http://www.oep.hu)

Manó,
Sok boldogságot Emmának, bár én már egy-két puszi kiséretében felköszöntöttem Kép Remélem, épségben hazaértetek! Kép

Mese,
Milyen volt a szinház? Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Krisztocs,

Ne tedd, hisz mondta, hogy 90% kész, csak közbejött egy nagy munka! Semmi gond, mivel csütörtökön is jó lesz még Kép Sőt, ő egy szuper ember - kiindulva a másik bútorgyártónkból! Ne bántsd! Kép

Szóval akkor voltak Manóék Kép Mi jót csináltatok?

Hanzika

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Kriszta!

nagyon jó volt nálatok, ha Emmán múlt volna még Regizett volna egy jó darabig, remélem majd még találkozunk. Regi egy tündér, nagyon tetszik hogy milyen tökéletesen beszél már évesen.

hazaérés...hááát, nem fogod elhinni, de beragadtunk a metro alagutban, valami üzemzavar volt és megállta metró, a világítás is elment kb 10 percre, aztán világítás lett, d e akocsi nem indult, a végén vissazvittek minekt az előző megállóhoz, mert csak kőbánya felé nem indulta metró, a másik irányba igen, oda értünk jött a férjem, kb 8-kor értünk hzaKép És mikor a férjem indult értünk, ő meg a liftünkbe ragadt be, de kifeszítette az ajtót és valahoyg elindult a lift, hazafelé a tetőn át mentünkKép és nem viccelek, ez tök komolyan így volt tegnap esteKép

Szirom!

Én 8-ról 9. -ére kezdtem el görcsölgetni és 10-én délelőtt lett meg EmmaKép


manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Jo, hogy ujra vagy itt is HanziKép

Mano, Krisz,
Jobb lett volna, ha tegnap inkabb Veletek talizok. Nekem nem nagyon tetszett a szinhaz. A szereplok nagyon jol jatszottak, de a sztori nekem nem tetszett. Szerintem eleg lapos es kusza volt. Nem tudom, hogy ez a forgatokonyv hibaja-e vagy pedig a darabe. ( azt sem tudom, hogy konyv alapjan keszult, vagy direkt szinhazi darab. )
Ti mit csinaltatok?

Mano,
Hol lehet az Emmas kepeket latni? Most szetneztem es Krisz profiljaban megtalaltam regit ot ferjet. nagyon szep csalad vagytokKép Remelem, ugyanennyire boldogok isKép

Szirom,
Meg mindig drukk ezerrel. Huhh, jok az idegeid, en mar nagyon izgulnekKép Bar nem tudom, majd ha ott tartok, akkor lehet, hogy en sem.
Mar neha annyira varom Annacskat. Pontosabban, mindig varom, de neha nagyon turelmetlen vagyok.

Pusz nektek es jo het veget, ha addig mar nem jonnek
Mese
Mese
 


Sziasztok!

Hanzi,
Na jó, akkor nem esek neki Kép

Hát sok mindent sajna nem tudtunk csinálni, mert elég hamar menniük kellett, tulképp átnézte Manó a ruhákat, próbálgatott Emmára, közben meg Regi néha fojtogatta szegényt Kép Na jó, csak szeretetből, de elég erőszakos tud lenni Kép Meg tömte keksszel, szóval nagyon anyáskodott felette Kép
Ruházás után még kicsit dumáltunk, aztán már mentek is Kép Pedig addigra oldódott fel Emma is igazán, nagyon cuki kiscsaj Kép

Manó,
Ez a sztori olyan volt, mint egy filmben Kép Bocs, hogy röhögök, akkor biztos nem volt vicces, de hogy ennyi minden összejöjjön Kép Kép Még az "kellett" volna, hogy nálunk is beragadjatok a liftbe...bár a telódat majdnem sikerült itthagyni Kép
És hogy mennyire hülye vagyok! Képeket nem is csináltunk Kép

Mese,
Látod, mennyivel jobban jártál volna velünk Kép Melyik albumomat találtad meg, mert van vagy 4 Kép
Jut eszembe....a sárga együttes...tudod már, hogy jössze-e jövő héten? Mert pont ma kérné egy csaj, de addig nem akarom odaigérni neki, amig nem nyilatkozol, te vagy az első számú tulajdonos-jelölt Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Apropó....SZIROM, CSAK NEM????? Kép Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

Hát tul képp télnyleg vicces így utólag, mondjuk akkor sem ijedtem meg csak Emma már elég nyűgi volt, unta metrót, erre ott ragadunk. Bezzeg a kocsiban hazafelé már végig dumált és 10-kor sikerült csak lefektetnem, merta ddig tiszta zizi volt, nyüzsgött, futkosott.

mese!

A fotólabumban itt a babaneten vannak albumok Manó Emmája címen fut, összesen 3.

Szirom!

De igen!!!! RemélemKép Emma 10:40-kor születettKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Krisz, egeszen biztosan szeretnem es megyek is erte jovo heten. Hetfon ugyis jovok fel doki bacsihoz, radcsorgok es akkor el is vihetnem meg talizhatnank is.

Hanzi,
Neked jo lenne a hetfoKép

Bocs de most megint munka meg megyunk ebedelni.
( Annacska mar nagyon dorombol biztos ehes )
Mese
Mese
 


Ja, még azt nem írtam hogy Regi tényleg fojtogatKép, de Emma nem aza típus aki ettől sírva fakad, úgyhogy jól kijöttek.Kép a legédesebb az volt mikor Regi Emma fejére pakolta a kekszeketKép Szerintem jó nővérke lesz, sokat segít majd a kisöcsinélKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Hát nemKép Én már nem tudom mi lesz, de tényleg nem akarok türelmetlenkedni. Az senkinek sem jó valószinűleg...

Mese! Azt azért nem állitanám, hogy én nem izgulokKép De most már itt vagyunk a küszöbén, hajtani nem tudom az időt, úgyhogy várok, várok és igy továbbKép

Manó! Nemhogy megvártuk Emma szülinapját, hanem még le is késtükKép Ezt azért bevallom, hogy nem gondoltam volna. Valahogy amikor régebben eszeltem Vizipók szülinapján, mindig kiirás előtti dátumok ugrottak be. Mellesleg a metrós-liftes sztoriért nem irigyellek, annyira már az én idegeim sem jók...

Hanzika! Tök jó, hogy megint vagy! És kaptál szivacsot a fürdőkádbaKép A múltkor engem jól fölbiztattatok, nahát sehol sem volt éppen...

Kriszta! Nekünk nem elég a 3 kukucskaKép Végülis jó darabig arról volt szó, hogy Vizipók kisebb egy kicsit, úgyhogy talán később fogant ennyivel. A ciklusom is hosszabb egy picit az átlagnál. De holnap de. megyünk be újra, ha addig nincs semmi, akkor talán többet tudunk. Végülis görcsölgettem, csak az istennek se akart erősödni, aztán jól elmúlott...

szirom
40+5

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Manó,
Hát akkor most már végképp sok boldog első szülinapot Emmának! Kép Kép
Lehet, hogy már Szirom is babázik?? De akkor miért nem küld sms-t? Ha meg nem, akkor miért nem ir? Szirom, ne tedd ezt velünk! Kép

Mese,
Okés, akkor megmondom neki, hogy felejtse el Kép Elvileg a hétfő az jó nekem! Hanzi? Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szirom,

Jaj, ha tudnád mekkora kő esik le, mikor jelentkezel! Kép Na, persze akkor esne le a szikla, ha sms-t kapnék már! Kép
A holnapi vizsgálat után is irjál, ne hagyj minket kétségek között! Kép És, ha holnap se lesz semmi, akkor hétfőn be kell feküdnöd?

Kriszta
krisztocs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: