Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Kata,
A férjem vette a patikában a fertőtlenítős kézmosót, egy asszem 1,5 literes flakonnal. Jó sokat használtunk belőle, már mind elfogyott, így a nevét sem tudom megnézni :( De a patikában tudni fogják, jobban megéri ezt a nagy kiszerelést venni.

Moncsika,
Húú, ez ijesztő lehetett :( Nekem is voltak pár hete rendszeresen keményedéseim, de nekem mindig éjjel, arra ébredtem hogy nagyon kemény a hasam. Esténként ezért 2 magneb6-ot szoktam bevenni.

Kislibus,
Szerintem ne félj az utro leállástól, én úgy álltam le, ahogy annak idején Vass doki mondta, és nem volt semmi baj. A 8 hét után már kezd kialakulni a méhlepény, tehát kezdi átvenni az utro szerepét- az igaz, hogy ez csak a 12. hét végére történik meg teljesen. De Dévisz nyilván nem véletlenül mondja, hogy abbahagyhatod, ha ennyire veszélyes lenne, biztos nem mondaná...

Köszi a gratulációkat a kiscsajhoz, de azért én még megvárom ezzel a genetikai UH-t, még nem vagyok benne biztos, hogy nincs fütyije :)

Ma voltam a szülésfelkészítő 2. előadásán, amin a szülésről volt szó. Jó volt, de enyhe sokkot kaptam,amikor lejátszották a videót, amin 2 szülést láthattunk premier plánban... Tudom, hülyeség, de nekem egy kicsit ez olyan hiretelen jött, elég durva látvány volt, még emésztenem kell...
vjulcsi
 
 


na látom ma is jó sokan vagytok :lol:

julcsi
húú, én nem birok ilyeneket nézni :roll: , a kismama könyvekben/újságokban is van mindig csomó kép , info a szülésről, még ahová azt irják, hogy a "csodálatos pillanatok, meg a nyugodt pihenés 2 tolófájás között "-még az is szörnyű látvány számomra, nemhogy amikor azt mutatják, hogy félig kinnt van a feje a babának. Én abszolút nem birom ezeket, nem is szoktam megnézni.
Szerintem feleslegesen stresszeli magát a kismama ezzel, amikor oda jutsz úgyis fogod tudni, hogy mit kell csinálni, ott lesznek az orvosok, a szülésznő, stb, majd ők segitenek, addig meg felesleges ezekkel a képekkel, élményekkel bombázni a tudatot.
Persze ez csak az én véleményem, én császárral fogok szülni, de attól is be vagyok tojva kicsit, pedig már 2x is voltam bennt szülésnél ami császár volt és nem olyan vészes(kisvéve a sok vér). Na jó inkább hagyjuk is a témát, de ne hagyd , hoyg megijesszenek a látottak, mert akkor csak félni fogsz tölük.
chilike1
 
 


Sziasztok!

Moncsiga! Remélem, hog nem ismétlődik többet ez a keményedés, biztos nagyon ijesztő lehetett! A magne B6 segített? De az jó, hogy a baba ficánkol, az megnyugtató nem???

Chilike! Ma reggel úgy ébredtem (na jó nem reggel, hanem úgy 12-kor) hogy azonnal rizskókot kell ennem! Úgy döntöttem én sem tartom ezt az eszeveszett húsmizériát, lehet, hogy ez vágta tönkre a bálrendszeremet. Én is néha úgy megkívánom a Mc. Döncis hamburgert, meg azt-azt :oops: Szóval most csinálom a rizskókot :wink:

Julcsi! Nem félnék én, ha nem lett volna már egy elhalt terhességem... De majd kiderül, holnap még 3x2-t szedek, utána lecsökkentem. Remélem nem lesz baj...

Két napja az az érzésem van, hogy nem is vagyok terhes... Úgy lelapult a hasam emiatt a hasmenés miatt, nincs egy kanyi tünetem sem, és a hőgörbém sem tetszik..... Mondjátok, hogy csak a félelmeim erősödtek fel ennyire és nincs is semmi baj!!! :? Olyan messze van még az az uh, mér nem tudott erre a hétre visszahivni apánk... :x

Kép
kislibus
 
 

 
 

Sziasztok!

Elromlott a fűtésünk, az egész lakásban 18 fok van :( Találtunk a garázsban egy hősugárzót, az van most bent a hálóban, én meg csak wc-re és enni megyek ki :)

Chilike,

én nem tartom feleslegesnek az ilyen videókat, képeket, leírásokat. Általában szeretem tudni, hogy mi fog velem történni.... mert persze az ember úgy nagy vonalakban tudja, de ezt elképzelni nem lehet szerintem. Tegnap kicsit sokkolt, de mára már jól vagyok, és minden ok, egyáltalán nem bánom, hogy elmentem :)
Neked az ikrek miatt totál biztos a császár??

Kislibus,
tényleg elfelejtettem, igazad van, egy vetélés után nyilván jobban fél az ember. Ezt külön megemlítetted újra Apánknak???
Egyébként meg ne aggódj, én még néha most is alig hiszem el, hogy baba van a pocakomban, pedig már rendesen kidudorodik....az első időkben még simán lehet szép lapos a has, pláne hasmenés után, és nem kell, hogy legyen bármilyen tüneted! (lásd Chili és Moncsi). örülj neki, ha jól vagy!
(Amúgy a hasmenés önmagában lehet tünet, szóval azért nem mondaném, hogy tünetmentes vagy:))
vjulcsi
 
 


Sziasztok,

én is itt vagyok, csak egyre nehezebbek az éjszakák....kemény a hasam és sokat görcsöl és nyilal, ráadásul Domi fent van és bulizik éjjfélig aztán 3-4 körül kezdi újból....Nagyon fura napközben alig van fent, de éjjel alig hagy aludni.

Julcsikám,

nagyon vigyázz magadra! meg ne fázz....

Kislibuskám,

nekem is volt hasmenésem, ez is terhestünet!!! :D :D

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!

Úgy szeretek ide jönni! Itt mindig visszakapom a hitemet, hogy nincs semmi gond! :D Köszönöm!

Julcsi! Nem itigyellek, mi tavaj voltunk igy, hogy még nem volt bekötve a fűtés, nálunk 13 fok volt a lakásban. Tudod akkor jöttek már szeptemberben a 10 fokok.... Jó meleg dunyha és meleg tea seít!!! Anyuméknál sincsen fűtés most, én meg holnap oda mennék. Asszem azért is gondolok ilyen rosszakat, mert egyedül vagyok egész nap, amihez nem szoktam hozzá, igy van időm mindenfélén agyalni....

Rencsi! Reméljük Domi eme északa bulizós szokását leteszi a szülésig! Különben átmentek denevér családba. :D :D
Sajnálom, hogy görcsöl a hasad, te szedsz Mg. B6-ot?

Kép
kislibus
 
 


julcsika
Na jóóól van, ha te ilyen bátor kiscsaj vagy, az más.... :lol:
Én nem szeretek ilyesmiket nézni, de mondom én a Harry Potteren is megijedtem a moziba :lol: :lol:
Amiket moncsika néz a Fűrészt meg ezeket nálam teljesen kizárva :lol:
Húú szegénykém, nem lehet túl jó fütés nélkül, öltözz vastagon :wink:

rencsike
Húú, már elmúltál 30 hetes, dejóóóóóóó! :lol:
Gondolom nem lehet túl jó az éjszakázás, biztos már most szoktat a későbbi időkhöz :wink:
Nekem szerencsém van, mert többnyire nappal vannak fennt a picikéim, éjjel fél1 körül szoktam elaludni, de ma is felkeltem 6-fél7kor, aztán általában vissza alszom 9-ig. De ez még viszonylag elfogadható, egyenlőre nem vagyok még kifáradva.
Figyusz rencsike, neked apánk mikor irta ki a szülés időpontját? Pont most gondolkoztam azon, hogy milyen fura, hogy még egy szóval sem emlitette, hogy mikor szülök, de sztem moncsikának se mondta még. Persze én már tudom, kiszámoltam :lol: , elméletileg márc 09 a hivatalos időpont, de voltam asztrólógusnál és ő mondta, hogy február 19 vagy 20 a tuti. Erre ma megnéztem a naptárba, és pont akkor leszek 37 hetes, úgy olvastam, hogy az iker babák egyébként is 37 hétre szoktak jönni. :wink: Ja és azt asztológusnak nem mondtam akkor még az ikreket, szóval ebből ő nem tudott következtetni :wink:

Az alvással kapcsolatban én is kicsit határozatlan vagyok, mert ugye azt szokták mondani, hogy nem jó se háton se hason feküdni, csak oldalt. Viszont nekem az egyik baba jobb oldalon van, akkor arra az oldalra ne is forduljak?De amikor meg már nagyobbacska egy baba a pocakba akkor is akárhogy fekszik az ember kicsit már nyomja, nem?


kislibus
Nem szabad, hogy múltbéli emlékek megzavarjanak, ez egy teljesen más terhesség, nem is szabad összehasonlitani az előzővel.
Biztos az is sokat számit, hogy egyedül vagy, nekem is mindig akkor jutottak a hülyeségek az eszembe.Az tényleg úgy van, hogy az ember szinte nem is érzi, hogy terhes én is azóta vagyok nyugodt amióta érzem a piciket mozogni minden nap.
De hamarosan neked is eljön ez a nap és akkor már te is megnyugszol, hidd el :wink:
Én is jövő héten megyek uh-ra és már nagyon várom, kiváncsi vagyok mekkoák a bébikéim.
chilike1
 
 


Helló Csajszikák!

Úgy látszik, Rencsivel együtt "divatolunk". Elég hülyén érzem magam. Fájok, keményedek, feszülök, egész nap nyilall odalenn... nagyon várom a holnapot, hogy Apánk végre megnézze a méhszájamat. Ma nem is mocorog annyit a babácska, amennyi számomra megnyugtató volna. Tiszta hülye vagyok, de úgy félek!

Julcsika,én tisztára azt hittem, hogy ma mentek genetikai uh-ra. :shock: Most gyorsan visszaolvasok...

Kislibus, Chilikével mi is mindig azon görcsöltünk, hogy nem is érezzük magunkat terhesnek...most meg máson...

Nekem is szerdán lett volna a 2.felkészítő foglalkozás (torna-téma), de én nem mentem mert féltem, hogy a hideg tornateremben majd fölfázom, meg most a keményedések miatt is próbálok minél többet feküdni, pihenni.

Chilike! Még mindig a lakás-ügy a stressz forrása, ami sajnos nem nagyon akar megoldódni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára moncsiga 2009.10.15 21:11-kor.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Ja, Julcsikám, látom hétfő lesz a nagy nap!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Chilikém,
most a 30 héten, amikor voltam, akkor mondta először. De én nem úgy számolom ahogy ő, mert Apánk a mensitől számolja én meg mivel tudom mikor volt a fogantatás attól. Amikor mondtam neki hogy pontosan tudjuk mikor történt a dolog nem célszerűbb attól számolni, akkor lehurrogott, hogy miattam nem változtatja meg a már bevett számolási módot.... amikor voltunk a 4d-n akkor ott december elejét mondtak a méretei alapján, de persze ez nem jelent semmit.
Háton nem jó aludni, azt olvastam, hogy kifejezetten nem tanácsos. Bal oldalt mondják de ez nem olyan egyszerű ám, Dominak semmi sem jó. Mindig amelyik oldalra fekszem oda kapok egy nagy rugást.... így oldalt és háton fekvés között félúton próbálom megtalálni a jó poziciót, ami persze minden csak nem kényelmes...

Kislibuska,
szedek persze, most a múlt héten amikor voltam Apánknál akkor felemelte az adagot 4x2re.... már annyi bogyót szedek mintha 90 éves lennék....

Kép
rencsi79
 
 


Szia Rencsike! Nálad mikor kezdődött ez a keményedős téma?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok kismamák!

Moncsika,
Gratulálok a pontos félidőhöz! :)
olyan fura, hogy pár hete még milyen messzinek tűnt, nem? hogy mi is leszünk félidősek... na persze nekem még tényleg van 2 hetem :)
Sajnálom ezeket a keményedéseket, én azt gondolom,hogy talán ez normális lehet, talán éppen most nő egy szép nagyon a méhed (sokszor, ahogy néztem barátnők pocifotóját, egyik hétről a másikra óriásit tud nőni!). Azért persze jól teszed, hogy elmész Déviszhez, nézzen csak meg.

Rencsikém,
Vigyázok magamra, ez a hősugárzó nagyon jó! Egész nap az ágyban fetrengtem, azt hittem unatkozni fogok, de már megint olyan gyorsan elment a nap...
Sajnálom hogy nem tudsz aludni :( Cserébe nappal mennyire megy az alvás?

Chilike,
Szerintem Apánk a szülésről még jóóó sokára fog beszélni... Melcsinek, ha jól emékszem, még később beszélt róla, mint Rencsinek :( Talán veled az ikrek miatt kivételt tesz.
Arra nem válaszoltál, hogy az ikrek miatt 100% a császár?
vjulcsi
 
 


Julcsika, én is abban bízom, hogy semmi baj, csak a Kisfickó feszegeti a határait.
Apánkhoz az aktuális, soron következő vizsgálat miatt megyek. (illetve a múlt péntek lett volna az időszerű, csak akkor voltam a genetikán, ezért toltuk egy héttel) Az csak tiszta véletlen, hogy pont most nyűglődök.

Fetrengj csak, én is mindig azt gondolom, mikor kicsit túl alszom magam (ma is fél11-kor keltem) :oops: , hogy addig aludjak,amíg lehet!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsika,
Nem tudtam, hogy amúgy is mentél volna- akkor ez külön mázli, hogy nem kell soron kívül menned.

Lányok, tudom hülye kérdés, de nem tudja valamelyikőtök, hogy mikor lesz újra Született feleségek a tv2-n? Péntekenként szokott lenni, de se most, sem a jövő héten nem lesz :(
vjulcsi
 
 


julcsika
Jaa bocsi, tudod kismami vagyok, sokmindent elfelejtek... :lol:
Igen, 100% a császár, több okból is. Ha akarod részletezem... na jó tudom, hogy akarod :wink: , szóval egyrészről, ha még az egyik baba jól fekszik a szüléshez és esetleg megpróbálnám simán(mondjuk én akkor is kérnék epidurálist), lehet a másik baba már nem tudna simán megszületni akkor meg mindenképpen császároznak, felesleges 2 helyen is vágni.(Ha meg gátvédelemmel szülnék akkor is utánna a császár miatt vágnának, szóval akkor minek kockáztatni). Én úgy gondolom, hogy a császár amúgy is kisebb stressz a babának és a mamának is, viszont azt meg olvastam, hogy a babának szüksége van arra a "masszázsra" amit szülés közben kap amig kijön. Egyébként apánk is azt mondta, hogyha már összehoztuk a babákat ne kockáztassunk a hüvelyi szüléssel, felléphetnek komplikációk, stb szóval sokkal tutibb a császár. Még a programozott császárról is emlitett alamit, de azt nem nagyon értem hogy van? Gondolom amikor már idő van, de még nem indul meg magától a szülés akkor ő beinditja, ugye?

moncsikám, ne idegeskedj ezen a lakás témán, tudod ez mindig úgy szokott lenni, hogy amikor pont nem számitassz rá akkor fog sikerülni... Figyelj szivem, kicsit nem tudjátok hanyagolni most a témát, úgyis jönnek az ünnepek, stb lehet jövő év elején kicsit kedvezőbb lesz a gazdasági helyzet és könnyebben lesz eladható, nem? Vagy nagyon sürgető az eladás?
Nekem semmi ilyen keményedésem nincs, de lehet, hogy a front is közrejátszik. Mindenesetre tuti minden oké, holnap majd meglátod, addig meg ne idegeskedj ezen.

kislibus
A rizskók ötlet a páromnak is tetszett, gondolom hétvégén biztos csinálnom kell :lol: , még sose csináltam.

rencsike
Én is pont azon röhögtem,hogy már reggel kirakom az egész napi vitamin adagomat, mert mindig elfelejtem, hogy mit vettem be és mit nem(tudod külön kell a vasat a tovitától, stb), szóval ja, tényleg olyan, mint az öregeknél... :lol:
Egyik nap is nem emlékeztem, hogy bevettem-e a vasat vagy nem, aztán bevettem, utánna meg egész este azon járt az eszem, hogy mi lehet a mellékhatása a túladagolásnak?! :lol: :lol:
Hogy számolod a fogantatástól?És honnan tudod a fogantatás pontos időpontját? Ja vagy az az amikor összejöttek a csészében, ugye? nem amikor megtapadt?
Én még csak úgy számoltam ki, hogy az utolsó menszesztől számitottam 40 hetet. (Mondjuk nekem pont amikor kezdtük a programot késett a mensim 9 napot, nem is értettem, hogy mi van)
Szóval csak tippelni tudok a február vége március elejére. :wink:
chilike1
 
 


Chilke,
Akkor te már beszéltél a szülésről Apánkkal ezek szerint?

Mi az hogy nem lehet vasat és tovitát együtt bevenni????? Nekem ezt senki nem mondta... :(
vjulcsi
 
 


Julcsika! Figyi! :D
"Múlt szombaton csapott össze először és utoljára a Tv2 celebes vetélkedője és az RTL Klub tehetségkutató műsora, és az AGB Nielsen nézettségi adatai szerint utóbbi lényegesen jobban teljesített.

Az újabb kudarc elkerülése végett gyorsan lépett a Tv2, áttette a Sztárral szemben-t péntekre, így már holnap este 21.20-kor Majka és Ganxsta Zolee lesz a képernyőn, azaz a Született feleségek (a képen) és a Szellemekkel suttogó kimarad. Szombaton a csatorna a Múmia című filmet vetíti a Csillag születik sávjában.

A Született feleségek átköltözik szerdára, Doktor House után jönnek a Lila Akác köz lakói (House erős katonája a csatornának, ilyen felhozó műsornak mindenki örülne, így a feleségek is jó közönségarányt hozhatnak).

További változások, hogy a Harper-sziget a szerdai Médium helyére kerül, a halottlátó asszony, Patricia Arquette pedig kedden jelentkezik eztán, a BL-meccsek vagy a filmek után. :lol: "


Én is Szülifeli rajongó vagyok! ...meg House rajongó is! :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára moncsiga 2009.10.15 21:11-kor.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Chilike szívem, nem nagyon lehet halogatni a témát. Mivel nem lakunk ott, komoly pénzeket dobunk ki havonta a törlesztőrészletek, közös költség, kábelTV és most már a fűtésszámla fizetésére.

Julcsika, te tényleg nagyon kismama vagy! A múltkor tárgyaltuk ki, hogy a vas gátolja a magnézium és a kalcium felszívódását. Nem emlékszel? :lol: Vagy átugrottad...vagy átaludtad? Ne aggódj, a múlt hétig én is együtt szedtem őket.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


julcsika
Na moncsika már megirta, tényleg külön kell szedni.Nekem ez elég nehéz mivel sok tejterméket eszem, iszom(tej, kefir, tejföl, sajt, stb) szóval mindig ügyelnem kell, hogy legalább elötte-utánna is el teljen 1 óra.
Nem nem most beszéltük ezt a szülés dolgot, hanem még régebben és még csak "elméletben", szóval semmi konkrétat nem tudok én sem.

moncsika
Ja azt nem tudtam, hogy fenn is kell tartani a lakást, azért úgy már tényleg húzos. Kiadni nem lehetne addig is?

Na lépek, mert nézem ezt a hülye filmet a 40 éves szűzet, bolond ez a pasi :lol:
jó éjt
chilike1
 
 


Sziasztok,
vendégségben voltunk egy volt tanítványomnál. Nagyon jó fej csajszika és van egy 1,5 5éves édi kisfia, bár a nagyon messze laknak tőlünk és már hónapok óta húztam a látogatást. Szívem szerint ma sem mentem volna, mert annyira kemény a pocak, hogy már fáj, de már nem volt képem megint lemodani.

chilikém,
a nagykönyvben úgy van kiszámolva, hogy az utolsó mensi első napjától kell számolni, mert eszerint 14 napon van a peteérés illetve a nagy randi, tehát akkor történik a fogantatás. A terhesség 38 hét, de ki tudja miért hozzá adják még a 2 hetet és így lesz 40hét amit tudnak számolni a mesi kezdetétől. De nekem gyorsabban értek a tüszők és már a 11. napon meg volt a punkció. igazából csak a karácsony miatt izgat a dolog, mert én már addigra túl szeretnék lenni a dolgon de azt mondta Apánk max 28-án indítja be ha addig nem szülök meg.... :cry: :cry:

Moncsikám,
a keményedés pár napja van folyamatosan előtte is volt pl amikor Apánknál voltunk akkor is kőkemény volt, de most észrevettem hogy kb a magneb6 1 órát hat utána megint bekeményül. Nekem a 20 hét körül nyilalás meg késelés volt, de az nagyon tudott fájni és szörnyű félelmetes volt...

Chili és Moncsi: GRATULA A FÉLIDŐHÖZ!!!!!!!

Julcsikám,
én is nem rég tudtam meg, hogy külön kellene szedni őket, de nem megy nekem. annyira sok bogyót szedek már hogy nem tudom követni:
Reggel:
3 db korpa tabletta
2 db magneb6
1 db c vitamin (ez a vas miatt kell)
1 db Maltofer
1 db Tovita


11 óra
2 db magneb6

ebéd:
3 db korpa tabletta
1 db c vitamin (ez a vas miatt kell)
1 db Maltofer
1 db Tovita

15 óra
2 db magneb6

vacsora
3 db korpa tabletta
2 db magneb6
1 db c vitamin (ez a van miatt kell)
1 db Maltofer
1 db Tovita

Na és még arra is figyeljek, hogy a magnéziumot a kálciumtól meg a vastól külön szedjem, sajnos kizárt, így is komoly koncentrációt igényel hogy ne rontsam el.....


hát délelőtt szoktam durmolni, amikor domcsi végre elfárad :D

Kép
rencsi79
 
 


húú rencsike, ez tényleg nem kevés :roll: akkor én meg se szólalok a napi 6 vitaminomal+ 4naponta 1 Elevittel...
Car lehet ez a keményedés, apánk mit mondott róla? Gondolom azért ez természetes folyamat, nem?
Szerintem biztos megoldja apánk úgy, hogy kari ajándéknak jöjjön Domika, nem hiszem, hogy ő is a két ünnep között akarja levezetni a szülést, az a 4-5 nap meg csak nem számit,nem?
Próbáld meg megbeszélni Domival, hogy bújjon ki karácsony előtt :wink:
Én úgy tudtam, hogy a 40 hetet azért számolják, mert pont a mensi első napjától nézik és tulajdonképpen csak 2 hét múlva történik a fogantatás, igy jön ki a 38 hét, szóval tényleg kicsit értelmetlen. Na most jól belezavartam magamat is :lol:

Ma csak este jövök újra, addig mindenki irja meg kivel mi történt ma :wink:

Melánia nagyon el van tűnve, nem tud róla valaki valamit?
chilike1
 
 


sziasztok,
beszéltem a védőnővel, azt mondta hívjam a dokit, mert ha folyamatosan fekszem szedem a Magneb6-t és így is ennyit keményedik az nem jó....hát most rám hozta a frászt....
Nem bírom ezt hogy mindig igulni kell valmiért.....
Majd még jövök!
psuzika

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!

Rencsi!
Hívd Apánkat! Kíváncsi vagyok mit fog mondani! Nagyon-nagyon szorítok Neked! :) +++++++++++++++++++++
Ja! És a gyógyszer adagod tényleg nem kevés! :)

Kislibus!
Ne aggódj! Én már a 8. hetet töltöttem be, de én sem érzem azt, hogy terhes lennék! Semmi tünetem nincs, azon kívül, hogy iszonyatosan fáradékony vagyok, és a melleim fájnak! Azt hiszem Mi mondhatjuk magunkat a szerencséseknek! Ha jól emlékszem Te szerdán mész Apánkhoz ugye? Nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! :)

Lányok!
Én már hétfőtől betegállományban vagyok! Apánknak szólni kell, hogy adjon nekem egy papírt amit a háziorvosnak oda kell adni? Meg Moncsiga írta még régebben, hogy kell vércsoport+ellenanyag Apánknak, de én azt már a program elején megcsináltattam! Akkor is kell? És azok az eredmények februáriak. Nem értem! :oops:

Melcsivel beszéltem nemrég! Üzeni, hogy jól vannak, és még EGYBEN! :)

Melániának írtam egy SMS-t de még nem válaszolt! :(

Szép Napot Mindenkinek!

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Beszéltem Apánkkal, azt mondta, hogy amíg nem vérzek vagy nem folyik a magzatvíz, addig nincs gáz :D pont bent volt Moncsikám nála és mind a kettőnket kötelezett a piálásra. :wink: mondtam neki, hogy én antialkoholista vagyok (még szilveszterkor sem iszom) erre hogy ő sem ihat a műtétek miatt, jó kedve volt..... :D
Katám,
a betegszabis dolgot nem tudom sajnos, mert én még mindig állományban vagyok a saját vállalkozásomban, de a csajszik biztos tudni fogják.
nekem is a program elején volt a vércsoport vizsgálat, és azóta nem kellett majd a szülés előtt fogják megnézni úgy tudom. Milyen a vércsoportod?
Ha Melike válaszol ,akkor írd majd meg lszi!
puszi

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!
Olvaslak ám titeket,de nálunk az egész kiscsalád "dögrováson",Peti már jobban,így ma elvittem anyuhoz megőrésre,h apával együtt kúráljuk magunkat.Már rég voltunk ilyen betegek..Ráadásul mindeketten egyszerre..tök jó.
Julcsi,gratula a 90%-hoz!Reméljük j.héten már megtudjuk a nevét is!Vigyázz meg ne fázz!
Lányok,a keményedés lehet ettől a hülye időtől(is),tényleg a Magne B6 meg a pihi a megoldás!
Hihetetlen,h már Rencsi is a 30.hétnél,Chili meg félidőnél tart.
Melcsi,meg mindjárt szül.Kívánom,h Marci úgy jöjjön,ahogy szeretnétek,és Apánk is ottlegyen.
Kati,nem negatív a vércsoportod?Mert akkor többször nézik a csopi+ellenanyagot,nehogy gond legyen.És ha a baba születés után pozítiv vércsopi lesz,kapni kell egy Andi-D nevű szurit.(én ezt megúsztam mert Peti az én vércsopimat örökölte.Bár nem hiszem,h az az 1 szuri akkor számított volna.. :lol: )
Kislibus,te is pihizz,ne aggódj az utro miatt,majd erről egyszer mesélek vmit neked.szedd a normaflore-t,és azért eszegessél!
Bocs,de most nem tudok többre reagálni,megyek vissza addig is az ágyikóba.
Puszi nektek.
Melániának is jobbulást,ha jelentkezik!

Kép
cs.andi
 
 


Sziasztok Drága Kismamik! :D


Rencsikém, írod, hogy állományban vagy, mert vállalkozásod van,nekem is vállalkozásom van, de akkor is kell az APEHOT fizetni, vagy van valamilyen más lehetőség? Bocs, de ezen agyalok, hogy fogom megoldani. Üzletem van, az már biztos, ha várandós leszek fel kell számolnom, de a céget magát nem szeretném, viszont akkor fizethetem az Apehot. Na, ez legyen a legnagyobb gondom! :lol: De ha tudsz valamilyen kiskaput írd meg légyszi!

Nem is tudtam, hogy ilyen sok vitamint kell szednetek! Nem csodálom, hogy belezavarodtok! :wink:

Ha már ezen a topikon vagyok itt írom, hogy reggel voltam vérvételen aztán hívtam Apánkat este megyek hozzá! Istenem! Ha minden jól megy hétfőtől indul a futam! Izgulok, de olyan jól esően!

Puszillak Benneteket! Nagyon jó Titeket olvasni! Szép napot!
Majd a másikon meg írom, hogy mi a helyzet!
Annyira reménykedek! :D
emerenc
 
 


Sziasztok,

Katám a papír attól függ, hogy kéri-e a háziorvos, de igen Apánk ír ilyen papírt. Mindig szólj neki előre. Nekem mondjuk nem adott egy jó darabig, azt mondta dolgozzak, mert nincs miért otthon lennem.
És nekem mindig kérte a háziorvos Apánk papírját.

Rencsikém, én is így keményedtem egy pár hétig és a MagneB6 sem segített. Aztán elmúlt és csak normális mértékben keményedett. Pihenj és ne erőltesd meg magad.

Moncsikám nekem is 20. hét körül kezdett keményedni a hasam, hol jobban, hol kevésbé. Engem is nagypn idegesített.

Írok még nemsoká, csak most van egy kis dolgom.

Puszi

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!

Ercsikati! Én kértem apánktól egy javaslatot a táppénzhez, azt azonnal mondani kellett, amint betetem a lábam a rendelőbe! Neked is drukk keddre!

Rencsi! Én is csatlakozom a 90 évesek klubbjához! 3x2 Utrogestan, 3x2 Magne B6, 1x1 folsav, 1x1 Elevit, 2x1 C vit. és 3x1 ampulla Normaflore a hasmenés miatt.
Jaj de jó, hogy nincsen baj, de azért pihengessél inkább! Dominak ti már beszereztétek a szükséges dolgokat?

Chilike! Ha gondolod megirom a rizskók receptet, mamimtól van, nagyon finom és könnyű!

Julcsi! Mikorra lesz fűtésetek?? Én Haus rajongó vagyok. :wink:

Moncsiga! Ird meg mi volt apánknál!

Nekem kedd óta tart elég hullámzóan ez a hasmenés. (Este konkrétan viz jött...) Azt mondta a háziorvos, hogy diéta, diéta, diéta. -node igy nem tudok húst enni, ami meg kellene a picurik fejlődéséhez, most emiatt aggódok,hogy igy megkapják-e a szügséges fehérje adagjukat! Nagyon remélem, hogy elveszik tőlem ami kell nekik!

:(

Kép
kislibus
 
 


Andikám,
jobbulást kívánok nektek!!! Vigyázz magatokra!!

Kislibuskám,
akkor üdv a klubban! :D én hónapokon keresztül hánytam és rengetgszer volt hasmenésem, Domi meg úgy nőtt mint a gomba! :D ezek a kis "vakarcsok" elvesznek mindent tőled ne izguljm én folyamatosan fogytam, de Domika nőtt, igaz vérszegény lettem 6 fogam kilyukadt a kálcium hiány miatt, de ez kit érdekel!!! :wink: én szedtem be szenet is, hogy legalább valami maradjon bennem...
Hát már elkezdtük a vásárlást, de még sehol sem tartunk.....

Emerenc,
sajnos nincs trükköm, pedig jónéhány könyvelővel beszéltem. Ha fizeted magad után a adót és járulékokat, akkor lesz tgyás gyed gyes, ha nem akkor nem..... :cry: kiszámolta a könyvelő, hogy bár baromi sokat kell most befizetni, kb havi 100e, de összeségében többet kapok vissza. Bár rám még a 3 év vonatkozik.

Nagyon drukkolok, hogy jövő héten beinduljon a gépezet! :wink: :D :D

Melcsikém,
nem raksz fel a egy pocakképet? olyan kíváncsi vagyok, hogy mekkorára nőtt a pocak, (hogy mire is számítsak :wink: ) ha el bírok menni akkor holnap megyünk a Elefániba melltartóért!

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk. Minden rendben, méhnyak elegendő hosszúságú, nincs kinyílva. Csak annyi UH volt, míg megmérte a méhszájamat, a babucit csak meglestük, hogy dobizik-e szépen a szívecskéje és mozgolódik-e. De nekem ennyi épp elég is volt!Kaptam egy új magnéziubombát ( Magnosolv), ezt csak vészhelyzet esetén kell bevenni. A Martini-kúrát -természetesen csak alkalomszerűen- nekem is javasolta, bár azt is hozzátette, hogy természetesen nem tőle hallottam ezt megoldásként!!! Nagyon cukifejű volt, jó kis vicces kedvében találtuk. Igen, épp bent voltam, mikor Rencsike telefonált, én meg fölismertem a hangját. Kérdeztem is Apánkat, hogy nem Ő volt-e esetleg, mert ismerősnek tűnt a kiszűrődő hangszín. Mondta nagy mosollyal, hogy de!
Megdicsért, úgy általában: Azt mondta: "csak így tovább!" Ez tőle már felér egy kitüntetéssel! Mondjuk meg is érdemeltem, mert az elmúlt hónapban 1kg-ot híztam csak!(persze konkrétan ezt az eredményt szóra sem méltatta)
Szóvaltehátkülönbenmeg így egy hétig talán újra nyugodt vagyok.

Húúú, Melcsi neked már milyen jó! Minden nap gondolok Rátok!

Hajrá Emerenc! Drukk indul!

Andikám! Gyógyuljatok meg gyorsan! Gyógypusszok!

Kata! Apánk ad a házidokinak igazolást, csak szólni kell neki amint belépsz, mert a kiskönyvet úgy kell megírnia, hogy fedje a két sztori egymást. Vércsopi meg a kiskönyvbe kell. A védőnö vagy a házidoki kiírja, semmi vész. Nekem Apánk azt mondta, hogy akármit is akarnak kiírni ne mondjam, hogy már a program előtt csináltattam, mindent vetessek le újra.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Rencsikém,
Holnap csinálok képet és rakok fel. Én is minden vitamint egyszerre szedek az elejétől kezdve. Nekem nem is mondta Apánk, meg nem is volt hangulatom állandóan ezt figyelni. Egybe beszórom az arcomba. Remélem elmúlik ez a durva keményedés, tudom, hogy rossz.
Meglátod tetszeni fog a melltartó. :wink:

Moncsikám, köszönöm, hogy gondolsz rám. Gondolj is sokat és a többiek is. Drukkoljatok, mert már kicsit be vagyok tojva. :oops:
Nagyon örülök, hogy rendben van a méhszáj és Peti is jól van. Hidd el az egész terhesség problémamentes lesz.

Emerenc, nagyon drukkolok, hogy tudjatok kezdeni.++++

Andikám, gyógyuljatok meg és pihizzetek kicsit apával.
Köszi a jó kívánságokat, nagyon aranyos vagy. Puszi Petibabának.

Kép
gmelcsi1
 
 


Na sziasztok csajszikák

Moncsika
Apánk is megerősitette, hogy kisfiatok lesz?
Mikor mész legközelebb?

ercsikata
Ikreknél nem kell igazolás a házidokinak, mert az már önmagában is "veszélyeztett" terhességnek számit, az iker terhesség ténye meg benne van a kismama könyvben. De , ha neked kér a házidokd akkor is biztos megirja apánk a jvaslatot, csak szólj neki.

melcsike
jaj már úgy izgulok én is értetek, nem csoda , ha te is be vagy tojva.
De tök jó lesz minden majd meglátod. :wink:

rencsike
Sajnálom ezt a keményedés dolgot, sajna én ehez nem nagyon tudok hozzászólni, mert nem is tudom mitől van(leirhatnád nekem), csak azt tudom, hogy tényleg magnézium kell rá meg a pihenés jót tesz.Úgyhogy ne ficánkolj hétvégén , hanem pihenj minnél többet :wink:

kislibus
Te voltál ma apánknál? Akkor én lemaradtam valamiről nem is tudtam hogy ma mész... (ha nem voltál nála akkor "kitől van a sok vitamin javaslat"?)
A rizskók recptetet átküldheted. :wink:
Remélem elmúllik az a fránya hasmenésed. :roll:

emerenc
Miért nem veszel fel valakit az üzletbe amig te babázni fogsz? Még ha jutalékot is fizetsz neki, akkor is legalább megy a bolt addig is, nem?
Drukk a kezdéshez , ez már jó jel, hogy ide jössz hozzánk, ez már félsiker. :wink:
chilike1
 
 


Chilike: Sajnos a bolt haldoklik, éppen, hogy kitudom fizetni a kiadásokat, nem merem bezárni, mert most nem tudnék új lehetőség után nézni, stresszelni sem szeretném magam, ha elveszítem a céget, ugrik a gyedem.
Azt híszem ez a 22es csapdája. Nincs más mint teherbe esni. :D
Érdekes ez az agy, úgy érzem magam mintha kismama lennék még hányingerem is volt reggel.....álterhesség. :shock: Kezdek bekattani. :lol: :lol:
emerenc
 
 


Chilike, köszi a drukkokat. :D
Remélem, hogy nem is fogsz keményedni, elég majd a vége felé.
Egyébként a méhed olyan kemény lesz, mint a beton és feszül az egész. Napi párszor ki lehet bírni, de mikor egész nap ez van, mint Rencsinek, akkor az nagyon rossz.

Emerenc, remélem rendeződik az üzlet és minél előbb terhes leszel, és akkor nem kell ezzel foglalkozni. :wink:

Többiek pihennek?

Kép
gmelcsi1
 
 


melcsike
De az baj is, ha keményedik a méh? vagy csak kellemetlen tűnet? Egyáltalán miért keményedik?
Éjszaka éreztem én is 1x, 2x, hogy keményebb a hasam, de nem vészes.
Figyú csajszik, nincs képetek a babáitokról , hogy mekkor igy 21 hetesen? Olyan kiváncsi vagyok :lol:
Moncsika te nem kaptál képet,? dobd már fel légyszike, köcci :wink:
Képzeljétek annyit aggonizálok ezen az alváson, hogy csak na...
Ma is sokszor arra keltem, hogy a hátamon fekszem, derekam kicsit kiforditva... amikor nem szabad a háton feküdni. :roll:
De hát mit csináljak, ha álmomban forgolódok össze-vissza... :roll:
Múltkor apánk azt mondta az alvásra, hogy régen fogalmuk sem volt az asszonyoknak, hogy aludjanak, senki nem világositotta fel őket, szóval ennek nincs jelentősége. Közben meg mindenhol azt olvasom, hogy se háton, se hason!! sőt én még a jobb oldalon se tudok, mert ott az egyik pici.
Jaj nem is meséltem : ezek mennyit mennek erre arra, már most akkor csavargok, mint mi vagyunk :lol:
Tegnap plédául mindkettő lent volt a köldökömnél, de van amikor az egyik szinte a cicimet csikizi a jobb oldalon oldalt amásik meg teljesen lennt van bal oldalon a köldökömnél... :lol: tök vicces.
Nem is tudom hogy férnek el? A méhem nem lehet ekkora :roll: , de hát akkor hogy tudnak csavarogni? nem értem :roll: :lol:

emerenc
Olyan szépeket irtam a másikra erre elszállt az egész... :roll:
most nem irom meg újra, de nemsoká majd ...oké :lol:
Nem baj az, programozd csak az agyad a kismamaságra :wink:
chilike1
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem voltam, mert jó sűrű napom volt, voltam fodrásznál, meg megint vásárolgatni, nagyon jó volt! A hajamat jól levágattam, 2 hét múlva melíroztatok is :)
Voltam a brendonban Zsófinak és Lizának ajándékot venni. És képzeljétek, azért persze körülnéztem, nézegettem a szép fejvédőket és ágyneműket, és elsírtam magam... Olyan hihetetlen volt, hogy azokat 'jogosan' nézem, mert hamarosan én is anyuka leszek :oops:

Chilke,
Szerintem sem kell ebből az alvásból ekkora dolgot csinálni... én legalábbis úgy fekszem, hogy éppen kényelmes, ha háton, akkor úgy. Szerintem ha valamit nagyon nyomna, akkor azt úgyis érzi az ember, és ösztönösen pozíciót vált.

Melcsi,
Jaj, nagyon drukkolok Nektek! Olyan hihetetlen, hogy most már tutira nagyon hamar kint lesz Marci, és annak a szép szobának lakója is lesz :)

Rencsike,
milyen volt az éjszakád? Jobban vagy egy picit?

Andi,
Gyógyulgassatok, ki se menjetek ebben a csúnya időben!

Nálam is megjelent a gyomorégés :( De úgy látom, nagyjából mindegy, hogy mit eszem :(
Ma viszont esküvőre megyünk, már nagyon várom, ott is alszunk, úgyhogy majd csak holnap este jövök.
Szép hétvégét nektek!

Emerenc,
És biztos hogy nincs senki a pociban???
vjulcsi
 
 


Chilke,
ezen az oldalon tudsz nézni 4D-s felvételeket, minden hétről, és azt is leírják, hogy mikor mije fejlődik éppen:

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38
vjulcsi
 
 


Chilike, én is megkérdeztem Apánkat az alvásról és kiröhögött. Azt mondta, úgy aludjak, ahogy kényelmes. A babák úgyis elkezdenek rugdosni, ha valami nem kényelmes nekik. Marci addig rugdos egy oldalt, amíg meg nem fordulok, majd egyből befejezi. :D Már most ő az úr a háznál. :D
Persze, hogy elférnek a méhedben, most még bőven van helyük ide-oda mászkálni, aztán később már nem lesznek ilyen virgoncok. :wink:

Julcsikám, én is mindig meghatódtam egy bababoltban, hogy végre mi is itt vagyunk. De jó nektek, hogy mentek esküvőre, én is akarok. :D Jó mulatást.
Sajnálom a gyomorsavat, Renit dobj be rá.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a felvilágosítást! Aranyosak vagytok! Remélem Apánk már mondja kedden, hogy irányítsam magam a védőnőhöz, és már kiskönyvem is lesz! Szólok neki mindenképpen, hogy a háziorvosnak kell egy javaslat, mi szerint ő indokoltnak tartja a betegállományomat! Egyébként gyógyszerekből én is 3x2 Utro, 3x1 MagneB6, este 1 Folsav. Remélem nem lesz több! Vagy igen? :roll:

Chilike!
Egyébként én is így gondoltam, hogy mivel iker terhesség, nem kell semmi papír, hiszen elég az, hogy nem egy baba, hanem kettő! De hát ragaszkodott hozzá! Igaz nem mondta, hogy anélkül nem vesz fel, de mondta, ha megyünk legközelebb, akkor kérjek tőled és vigyem be neki! Hát megkapja! :D Tényleg! A vásárlásról jutott eszembe! Ti gondolkodtatok azon, hogy milyen babakocsit vesztek majd a gyerkőcöknek? Meg milyen ágyat, meg ilyenek? Mert én nézegettem már a net-en őket, de nem tudom hogy melyik a praktikus, és melyik nem! Neked vannak már elképzeléseid ezen a téren?

Moncsiga!
Örülök, hogy minden rendben van! Ugye mondtam én?! De amúgy én is úgy vagyok mit Te! Én is megyek kedden Apánkhoz, kb. 1 hétig megnyugszom, aztán elkezdek újra azon agyalni, hogy vajon minden rendben van-e ott bent? Vajon mindenki jól érzi-e magát, meg ilyenek! Az egyik éjszaka azt álmodtam, hogy elkezdett belőlem folyni ez a vérömleny, aztán hívtam ErcsiAput, aki persze nem vette fel, én meg teljesen bepánikoltam! Mondanom sem kell, hogy milyen állapotban ébredtem fel! Egyből WC aztán rájöttem, hogy csak álom volt! :) És remélem az is marad! :)

Andi!
A vércsoportom ARH Pozitív. Ha nem muszáj azért nem szeretnék újra levetetni több kémcsőnyi vért! :oops: Mondjuk, ha már ott vagyok, akkor teljesen mindegy, hogy 1, vagy 5 kémcső, csak én eleve fekve bírom a vérvételt! :roll: Hát ez van! :)

Melcsi!
Tényleg szeretnénk látni pocakos képet! Kíváncsi vagyok mekkora már a pocak! :)

Rencsi!
Természetesen megírom, hogy ha ír Melánia, hogy mi a helyzet vele, de eddig nem volt túl kommunikatív, magyarul: Még NEM írt vissza! :( Nem tudom miért! Remélem nincs túl nagy baj! Sajnálom a pocakkeményedést, de reméljük, hogy a MagneB6 segít ebben! Ja és a sok-sok pihenés! :)

Julcsi!
Úgy irigyellek, hogy esküvőre mentek! Érezzétek jól magatokat! :) A vásárlásról meg annyi, hogy én még amióta kiderült, hogy kismama vagyok egy bababoltba sem mertem bemenni. Egyenlőre nem fogtam még fel a tényt, hogy én is eljutottam idáig! De szerintem kedden tudatosítja bennem Apánk! :) És már én is alig várom, hogy a gyerkőcöknek válogassuk majd a cuccokat!

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Sziasztok kismamik!

Chilike nagyon kiváncsivá tettél! :wink:

migréntől volt hányingerem... :roll: kicsit azért hülye vagyok! :lol:
puszi Nektek! Ez a vásárlás dolog, tényleg, nagyon érdekes. Én már legalább fél éve nem vettem semmilyen ruhát magamnak, mert kismama leszek és akkor nem lesznek jók, kismama felsőim már vannak. :oops:

Szép hétvégét!

Julcsinak jó bulizást!
emerenc
 
 


Sziasztok!

Gondoltam jövök és begyűjtöm a szerencsehozó laptetőmet jövő hétre! :D

Ercsikati! Téged biztos átirányit a védőnőhöz már!

Chilike! Nem voltam, a háziorvosnál voltam, a 3x2 MgB6-ot ö javasolta, apánk javaslatára csak 3x1-et szednék! Receptet leirom priviben!

Emerenc! A trhesség előtt én is sokat voltam ilyen "álterhesen" rosszul. :wink:

Rencsi! Mk vannak már meg?? Nekünk ,mire annyi idősek leszünk mint ti, már puccba kell lenni....

Kép
kislibus
 
 


No ennyit a szerencsehozó laptetőről... :(

Kép
kislibus
 
 


Julcsi! Én még nem mertem bababoltba menni. Asszem majd csak a 12. hét után leszek elég bátor! Emlékszem a mi esküvőnkőn az egyik baráti házaspár pont akkor jelentete be, hogy babát várnak! Olyan boldogok voltunk, ott ugráltunk örömünkben!!! :D

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok Kismamik!

Remélem jól telik mindenkinek a hétvége. Én persze dolgozom :(
Nem is írnék senkinek sem egyenként , mert a vendégek a rossz időben engem zaklatnak folyton csak azt írjátok meg légyszi :

MI EZ A MARTINI-kúra ? Mert jól hangzik!

Vigyázzatok magatokra.......

Melcsi,
nagyon várom már Marcit, az első fórumos baba, akit " ismerek"az első pillanattól.
miciona
 
 


Miciona!
Sajnálom, hogy ma is dolgozol! :( De kárpótoljon az, hogy az idő nem túl jó, és nem nagyon lehet mit csinálni!
Olvastam a másik topikon a műtétet! Sajnálom, de hidd el, ennek valamiért így kell lennie! Lehet ez hozza majd meg neked a SZERENCSÉT!!!!! Ha indultok, akkor én is küldök Neked valamit, ami majd remélhetőleg szerencsét is hoz majd! :) Addigra kitalálom! Bár nincs sok időm! :P :P

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Na még egy mondat,
Kata, ikres ismerősöm esküdött az egymás mögé csatolt kocsikhoz az egymás mellett lévőkkel ellentétben. Szerinte kényelmesebb, praktikusabb. Gondoltam ez is egy vélemény, hát leírtam. Puszi
miciona
 
 


Miciona!
Azzal a kocsival, csak az a problémám, hogy az a baba aki hátul ül, nem ugyanazt látja, mint az a baba aki elől ül! Biztos, hogy praktikusabb, meg kényelmesebb és biztos mindegyiknek van pro és kontra, ezért vagyok "bajban"!
Vigyázz magadra! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


miciona
Hát ez a meló, az egy szükséges rossz, de ha már ott vagy legalább tartalmasan töltöd az idődet-szóval jó hogy velünk vagy :lol: -

ercsikati
Neem , én még semmi ilyen gyerek cuccot nem néztem, sokan felajánlották a családból, hogy adnak ezt meg azt, csak hozzuk el, mert nálunk nagyobb a hely a tárolásra addig amig megérkeznek a babák, de én nem fogadtam el semmit.
Én kb. 2 hete voltam előszőr venni magamnak cuccokat kismama boltba, azelőtt az Arénába vettem pár felsőt magamnak-igaz akkor még jó idő volt-ahogy jött a rossz idő, akkor elmentem venni farmert meg felsőket stb a Kenguru Goldba. Véletlenül tévedtünk be, nagyon jól felszerelt üzlet, de készülj fel, hogy piszok drágák a kismama cuccok. Én például farmert 18ezerért tudtam venni(21-ről volt leárazva!!!), felsők átlagba 9ezer körül, szóval nagyon húzós.
Tegnap voltam a Zara-ba , még ott jártam a legjobban, vettem egy tök jó fekete ruhát, vastag, garbós és csak 4990-volt. Egyébként is úgy látom, hogy nekem a legjobb viselet a vastag harisnya+ ruha lesz. Igaz egy farmer jól jött, mert amiket eddig hordtam (főleg pepe jeans gatyáim vannak 29, 30-as méret, na az már a combomig se jön fel :lol: ) szóval múszály volt vennem kismami gatyót, de szerintem ezzel ki is húzóm majdnem végig. :lol:
Babakocsi: Még annyira nem gondolkoztunk rajta, de tuti olyat veszünk amit külön is lehet használni, hogy akár egyesével is lehessen tolni a babákat, nekem az egymás melletti jobban tetszik, mint az egymás mögötti-az olyan, mint egy kisvasút :lol: -de az még odébb van, úgyhogy lesz időnk még kigondolni. :wink:

moncsika
merre vagy?

julcsika
Húú de jó neked, küldesz egy kis házi sütit?
:lol: Jó szórakozást!

kislibus
Jaa, na azért, mondom ennyire feledékeny nem lehetek :lol: (hogy nem tudom mikor mész apánkhoz)...
Hogy vagy egyébként? Már jobban?
Táppénzen vagy?


emerenc
Na velem aztán jól jársz, mondanom se kell már rég elfelejtettem amit reggel irtam, bocsi :lol: :lol:
Mindegy a lényeg úgyis az, hogy jó, hogy itt vagy, az a hülye ciszta úgyis elhúz a búsba, te meg nemsoká már nem illegálisan leszel közöttünk :lol: :lol:
Addig meg kitartás :wink:
ja igen, arról is irtam reggel(már nem tudom pontosan , mit), de hogy ez olyan furcsa , hogy az ember miért kapja ezt, hogy ennyit kell küzdeni a babáinkért. Persze igy útólag, hogy már benne vannak a pocakomban a babák, igy az embert már nem érdeklik annyira a miértek, végülis az lényeg, hogy az ember elérje a célját, stb, csak valahogy én úgy gondolom, hogy semmit nem kapunk véletlenül az életben, én nagyon sokat gondolkoztam ezen, hogy miért ezt kaptam, de nem tudok rájönni...
Mindenesetre az tuti, hogy senki nem gondolta volna még pár évvel ezelőtt, hogy ezeken a dolgokon kell keresztül mennie, ahhoz, hogy babája legyen. És tényleg igy van, hogy a lelki része a dolgoknak sokkal nehezebb... :roll: De végülis, tudod mi NŐK vagyunk az erősebbek, úgyhogy hajrá :wink:
chilike1
 
 


Sziasztok!

Miciona! Remélem már vége a munkaidőnek!

Ercsikati! Mi is gondolkodtunk ezen a babakocsi dolgon, nekünk is olyan kellene, amit külön-külön is lehet használni. A párom már ialálta, hogy összerögzit két babakocsit. :lol:

Chilike! Én a legeslegeslegeleje óta itthon vagyok, gyakorlatilag a pozitiv teszt óta. Nek jobb volt igy. Jobban vagyok, le is kopogom! Remélem ez igy is marad. Lecsökkentettem az utrot, most azon parázok, hogy igy mi lesz, remélem semmi. És már csak 4 nap az uhuig!

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok,

Izgulok Melike miatt.... :cry: :cry: :cry: csak nincs valami baj......

Csajok teljesen kész vagyok, egész nap vásároltunk baba és kismami cuccokat, de főleg a babakelengyét tökéletesítettük és meghalok olyan fáradt vagyok, mert egész nap beton volt a pocak. Úgy voltam vele hogy már nem érdekel, eddig alig másodperceket tudtam élvezni a kismamiságból, az 5-6 hónapos hányás aztán a vérnyomi és ájulások stb miatt, most jött a keményedés és hiába fekszem nem jobb...nagyon tud fájni, de em akartam a férjemre hagyni a cuccok begyűjtését.

Babakocsi:
kb egy éve a Mammutban vásároltam maikor jött egy ikres kismami olyan kocsival ahol egymás mellett voltak a babák. Megkért, egy idegen nőt, egy másodperce látta először, hogy vigyázzon a babákra, amíg beszalad kenyérért.....Én pont hallottam a beszélgetést, azt hittem ismerik egymást, de kiderült, hogy nem....teljesen kész voltam, hogy rábízza egy idegenre.....Pár perc múlva visszajött a nő én még ott gyönyörködtem a babákban amikor odaért. Biztos látta a megdöbbenést az arcomon, hogy milyen anya az ilyen, aki csak úgy otthagyja a gyerekeit. Erre magától el kezdett magyarázkodni....megvették ez a sz...r kocsit és egy csomó ajtón nem fér be, nem tud lemenni a mozgólépcsőn beszállni a liftbe stb, már teljesn kész van, de nincs pénze másikra....
nekem meggyőző volt....

Chilikém,
Domcsika 19 hetes adatait meg tudom írni, de akkor te is írd meg, hogy nálatok ez hogy alakult a 21 héten.
BDP: 52,6
HC:182,3
AC:151,7
FL:32,7
TAD:45,5
súly:350g

Julcsikám,
aludni???? max 3-4 órát hagyott Domika, zombi üzemmód....
Ti már nagyban buliztok, De jó nektek!!!!

Micikém,
nagyon drukkolok a műtét miatt!

Melcsi drága,
képezld elvállalt a másik doki, tudod a Varga dr, így nekem ő lesz a beugróm, de remélem egyikőnknek sem kell póthoz folyamodnia! Annyit gondolok rád, te voltál mindig előttem és te már mindjárt a kezedben tarthatod a gyönyörűséged!!!! :D aztán én jövök.... :o :o

puszika

puszika

puszika

Kép
rencsi79
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: