Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsuzska!

Hát nálunk nem volt egyszerű menet Mátéval az alvás. Ő is vándorolással kezdett. Aztán azt csináltuk, hogy valamelyikünk mindig mellé feküdt addig, míg el nem aludt. Gondolhatod mi lett a vége.... Vagy én, vagy az apja aludt mellette éjszaka. Mert természetesen mi előbb elaludtunk mint ő... Aztán úgy gondoltuk, jobb az mindenkinek, ha eleve mellénk tesszük. Na, itt lett vége az életünknek. Igazából akkor tudtam "kiirtani" az ágyunkból, amikor kiderült, hogy Eszter a pocakomban van. Akkor megbeszéltük vele, hogy anya hasa egyre nagyobb lesz, és nem fogunk elférni, meg véletlenül ha megrúgja, akkor baja lehet a babának. Ebbe belenyugodott. Azóta csak ketten uraljuk a franciaágyunkat :D :D :D :D
Ezért is vagyok Eszterrel szigorú, még véletlenül sem teszem mellénk az ágyba, nehogy még egyszer ezt végig kelljen csinálnom.
Érdekes módon semmi gondunk nincs az ő alvásával. Leteszem, alszik. Néha panaszkodik 1-2 percig, de ennyi.

Gratulálok az ovihoz!!! Hidd el, nagyon jót fog tenni neki! Én anno Mátét 2 évesen beírattam bölcsibe fél napra, pedig itthon voltam, mert éreztem rajta, hogy kevés vagyok neki. Imádta a gyerekeket, velem viszont unatkozott. Annyi volt a beszoktatás, hogy elvittem, majd fél óra múlva szólt a gondozó nő, hogy nyugodtan elmehetek, mert a gyereknek eszébe sem jut, hogy hol az anya... :)
Esztert már beírattam a bölcsibe 2012 szept.-től.....

A taliról meg beszélhetünk, akár Te is eljöhetsz felénk! Nálunk nagyon tuti játszótér van!!!! Dobok fel pár képet, /mondjuk inkább a gyerekek lettek fotózva.. :P/,esetleg akinek megtetszik jöhetne "bandázni" :D :D :D :D

Üdv mindenkinek
E+E

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok csajok!
Eszterrel együtt köszönjük a kedves szavakat és a jókívánságokat!Sajna nem lettünk Gidais kisbabák,de nagy szerencsénkre Galamb dokival születtünk. :wink:
Pénteken befektettem magam(doki bácsink nem volt :cry: :cry: :cry: )a patológiára,aztán végigbőgtem a délutánt(Beuséhoz hasonló dezsavű érzésem volt :cry: )Még aznap éjjel 4 óra felé el is folyt a magzatvizem és mentünk is a vajúdóba CTG-re.Mivel volt üres szülőszoba,nemsokára ott találtam magam :roll: A vajúdás kb.6 óráig tartott és állítólag nagyon ügyesen csináltam.A kitolás kb.3 óráig...állítólag.. :roll: mert én nem igazán emlékszem pontosan...Ám fájásgyengeség miatt (és mert már túl régen folyt el a magzatvíz )már Galamb doki császározni akart.Negyed órán múlt a dolog.Közben az ügyeletes főorvos,Patay be-bejött és azzal a ...stílusával kiabált,hogy ennek a babának nemsokára,császár nélkül meg kell születnie!!!!!!!!!!! :x :x :x Én pedig rettegtem,hogy mi lesz velem...
Aztán valahogy kint volt,mert annyira rámugrott Patay(előtte talán Galamb doki is).Mivel nagyon megsérült a hüvely fala,2 órán keresztül varrtak,így végül este fél 7 körül toltak fel a gyerekágyra.
Eszterke belekaksizott a magzatvízbe és hát bele is kóstolt :wink:
Kedden indultunk volna haza,de délelőtt szóltak,hogy "besárgult és szolizik".Egész nap ott volt és végülis szerdán jöhettünk haza.Tejci csak aznap durrant be és lassan,de beindult.A hercegnőnk is szépen tanulgatja a szopizást.. még vannak zökkenők(a szopik gyakoriságával,a tejmennyiség mérésével,stb)de remélem jobbak leszünk.Eszterkénk viszonylag jól tűri az anyját :wink: Összességében szerintem jó baba...
Majd jelentkezünk még,olvasgatunk benneteket!!!!!!!!!!!!!
Pusszantunk mindenkit:Perla+Eszter

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok csajok!
Eszterrel együtt köszönjük a kedves szavakat és a jókívánságokat!Sajna nem lettünk Gidais kisbabák,de nagy szerencsénkre Galamb dokival születtünk. :wink:
Pénteken befektettem magam(doki bácsink nem volt :cry: :cry: :cry: )a patológiára,aztán végigbőgtem a délutánt(Beuséhoz hasonló dezsavű érzésem volt :cry: )Még aznap éjjel 4 óra felé el is folyt a magzatvizem és mentünk is a vajúdóba CTG-re.Mivel volt üres szülőszoba,nemsokára ott találtam magam :roll: A vajúdás kb.6 óráig tartott és állítólag nagyon ügyesen csináltam.A kitolás kb.3 óráig...állítólag.. :roll: mert én nem igazán emlékszem pontosan...Ám fájásgyengeség miatt (és mert már túl régen folyt el a magzatvíz )már Galamb doki császározni akart.Negyed órán múlt a dolog.Közben az ügyeletes főorvos,Patay be-bejött és azzal a ...stílusával kiabált,hogy ennek a babának nemsokára,császár nélkül meg kell születnie!!!!!!!!!!! :x :x :x Én pedig rettegtem,hogy mi lesz velem...
Aztán valahogy kint volt,mert annyira rámugrott Patay(előtte talán Galamb doki is).Mivel nagyon megsérült a hüvely fala,2 órán keresztül varrtak,így végül este fél 7 körül toltak fel a gyerekágyra.
Eszterke belekaksizott a magzatvízbe és hát bele is kóstolt :wink:
Kedden indultunk volna haza,de délelőtt szóltak,hogy "besárgult és szolizik".Egész nap ott volt és végülis szerdán jöhettünk haza.Tejci csak aznap durrant be és lassan,de beindult.A hercegnőnk is szépen tanulgatja a szopizást.. még vannak zökkenők(a szopik gyakoriságával,a tejmennyiség mérésével,stb)de remélem jobbak leszünk.Eszterkénk viszonylag jól tűri az anyját :wink: Összességében szerintem jó baba...
Majd jelentkezünk még,olvasgatunk benneteket!!!!!!!!!!!!!
Pusszantunk mindenkit:Perla+Eszter

Kép
perla1979
 
 

 
 

Szia perla!

Sajnáljuk h nem sikerült a dokinkkal szülnöd, tényleg azt nem is említetted, h miért nem!? Szabin volt, vagy mi történt? De azért remélem Galamb doki aranyos volt, ezt a Patay-t meg még csak hírből sem ismerem, de a leírtak alapján nem egy kedves ember...
De már legalább túl vagy rajta, és úgy is csak a szépre fogsz emlékezni! Még 1x nagy gratula, és hívj, ha vmi kérdésed lenne!
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Perla!

Ne aggódj a szoptatás miatt! Tudom, hogy könnyű 2. gyerek után ezt mondani, de hagyd a mérleget!!!! Egyen annyit Eszter amennyit akar, és akkor egyen legközelebb, amikor felébred. Nagyjából ennyi. :D Nálam is eltelt 2-3 hét mondjuk, mire rájöttem, hogy miért is aggódok??? A gyerek nem sír, alszik, akkor pedig minden ok. Úgyis be fog állni, hogy kb 3 óránként eszik. El is tettem a mérleget. Hetente egyszer mértem le, hogy mennyit hízott.
Többiek??? Ti hogy voltatok ezzel???

Üdv mindenekinek

E+E

Ja, és Perla, meddig titkolod Esztert?? :P :P Már nagyon kíváncsiak vagyunk rá!!! :D :D Puszi

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok!

Perla! Miért nem volt ott Gidai? Ez engem is érdekelne... Szoptatás kapcsán annyi, hogy ha nagyon nem boldogulsz (mint pl. én az elején :)), akkor nyugodtan hívj fel egy szoptatási tanácsadót. A La Leche Liga honlapján megtalálod a telefonszámokat (www.lll.hu). Nekem a budai csoport vezetője rengeteget segített. Elmentünk hozzá egy alkalommal és megtanított, hogyan kell szoptatni, elmagyarázott mindent és ráadásul teljesen ingyenes... De ha szerencséd van, akkor a védőnőd is tud segíteni. A mérleg kérdését illetően, szerintem mindenkinek más válik be. Én is próbáltam elcsomagolni, de rettentő ideges voltam attól, hogy nem tudtam, mennyit evett Dávid, így én inkább előszedtem és méregettem :) Engem megnyugtatott. Egyébként azt mondják, hogy nem szabad állandóan méregetni... nekem megnyugvás volt :)

A képet nagyon várjuk ám!!!

Puszi:
Nikicske

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Na nálunk a védőnőkre nem nagyon sőt egyáltalán nem lehet számítani szoptatás terén,meg egyáltalán semmilyen téren. Ha nincs tejed, v vmi akkor rögtön írják a tápszert. Szóval róluk ennyit. Nekem hála Istennek nem volt gond a szopizással, én is mértem, hogy mennyit evett, csak h kb tudjam ha esetleg megkérdezik, de nem mindig mértem, csak ha eszembe jutott. Azért jó ha tudod, de az sem minden...Van h többet van h kevesebbet eszik. Ha látod, h szopizik már egy ideje, és eltelik tőle, nem sír utána, (kivéve ha fáj a pocija, erre meg nagyon jó az Infacol) akkor biztos eleget evett. Gergővel nekem volt olyan, h 1x szopott 360g-ot !!! utána meg csak 90-et, de ez érthető. Főleg akkor evett többet, ha előtte sokat aludt, v levegőzött. De majd kitapasztalod! :-)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!
Mint szintén Gidai-s kismama, lenne hozzátok néhány kérdésem. Jövő héten lesz aktuális a cukorterheléses laborom, ami miatt a klinika laborjába kell mennem. Viszont még nem voltam ott, a honlapjukon meg nem találok igazán elérhetőségeket. Meg persze sosem a rendelőben jutnak eszembe ezek a kérdések... Talán tudtok segíteni.
Kérdésem, hogy bármelyik napon lehet-e menni (esetleg van-e olyan nap, hogy kevesebben vannak), kell-e vinni szőlőcukrot, vagy ott adnak, mikorra van kb. eredmény?
Előre is köszönöm a választ.
luca78
Budapest
 
 


Szia Luca!

A cukorterhelést azt én pont nem a klinikán csináltattam, úgyhogy nem tudom megmondani, hogy ott adnak-e szőlőcukrot, de szerintem nem... A klinika elérhetősége: 1/459-1500 Ott kapcsoltass a laborba és mindent el tudnak mondani. Menni egyébként bármelyik nap lehet. Nem szoktak sokan lenni, ettől nem kell félned és az eredmény is 1-2 napon belül megvan. A cukrot egyébként érdemes előző este vízben feloldani, citromot facsarni bele és hűtőbe tenni... sokkal kevésbé viseli meg így az embert :)

Üdv:
Nikicske

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


A II. sz szülészeti és nőgyógyászati klinika melléke a 3212

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Szia Luca!
Először is üdv itt a "klubban"!

Aztán a cukorterhelésről... A legfontosabb, h legyen beutalód (nekem mindig elfelejtett adni, v legalábbis párszor.) Aztán reggel 8-ra kell menni a laborba először vesznek vért, aztán meg kell inni a cukros lötyit, amit ott adnak! Amit vihetsz esetleg az citromlé v sima citrom, abból raknak neked bele így olyan mint a limonádé. Aztán 2 óra elteltével megint vesznek vért. Azért lényeg, h korán menj, mert labor csak 10-ig van. Asszem 7-től. TEhát már 8 előtt is mehetsz. És nyugodtan kopogj be, mert a terhelésre soron kívül lehet menni!

Szép napot !
Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Luca!

Üdv itt! :-) Ha esetleg mégse jutnál citromhoz, akkor se aggódj; pillanatra sem finom a lütyi, de nem rosszabb, mint egy ötödrangú cukrászdai sütemény, és néhány korttyal lehúzható :-)
Az a trükkje, hogy ne kóstolgasd, csak döntsd le.

Ha esetleg máshol meg tudod csináltatni, esetleg érdemes. Az idősebb, vöröshajú nővérrel sose volt szerencsém, legalábbis többször pórul jártam nála. Többször is sikerült átszúrnia a vénámat, aztán "meggyanúsított", hogy biztos véralvadás-problémám van, pedig ő volt a béna (dumált, nem figyelt és túlnyomta...)

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a kimerítő választ. Most már csak az eredménynek kell jónak lennie...:-)
luca78
Budapest
 
 


Sziasztok csajok!

Itt vagyok,ragyogok!(Bár kicsit fáradtan)Jól vagyunk,bár kissé hosszúra nyúlik a szopi utáni elalvás és túl vagyunk az első hasfájásos éjszakán :cry: :cry: :cry:
Még mindig sokat gondolok a szülésre...sajna nem igazán jó emlékképeim vannak.Már az megadta az alaphangulatomat,amikor a pénteki CTG után hiába csörgettem a dokinkat.Mire kiderült,hogy állítólag egy csomó doki konferenciára utazott,addigra már az ambulancia is bezárt.Ezután már csak a szülőszobán,az ügyeletes orvosnak tudtam megmutatni a CTG-met,és elmesélni miért is akarok befeküdni,stb... :oops: Fel is vetettem magam a patológiára.Ott volt már ügyeletben Galamb doki.Egy aranyos dokinő megvizsgált,de úgy,hogy azt hittem,ez már a szülés :roll: borzalmasan fájt és nem tudtam visszatartani a könnyeimet...no onnan pedig szinte egész estig zokogtam,amíg be nem kerültem az osztályra.a szobatársakkal való barátkozás,beszélgetős stílusom mentett meg a teljes összeroppanástól... :cry: Gondolhatjátok milyen érzés:dokink nélkül,elhagyatottan,bénán,fájdalmak közepette,honvággyal küzködve,hirtelen a klinikai szobádba csöppenve ráeszmélni,hogy hogy hamarosan itt a szülés,amitől annyira rettegtem.Utólag bevallom nöiesen,hogy ez a félelem annyira felerősödött bennem,hogy már azt is elképzeltem,hogy a szülőágyon maradok...még a férjemmel is beszélgettem erről az eshetőségről... :evil:
Szóval nagyon magam alatt voltam...jó alaphangulatom lett.De a szobatársakkal már kicsit jobban éreztem magam.
Mikor éjszaka 4.15 felé elfolyt a magzatvizem,onnan már felgyorsultak az események.Egyből mentünk a szülészetre Galamb dokihoz,a vajúdóba.Feltettek CTG-re és már kb.10 perces,gyenge fájásaim voltak.Aztán nemsokára beköltözhettem a való világba,szülőszobába.Onnantól már meséltem.A legrosszabb lelki élményem ez az arrogáns stílusú Patay doki,testileg pedig a kitolás és a varrás,és szerintem a gátmetszés....de állítólag azt nem is éreztem...pedig egy nagy vágást éreztem...nagyon fájt.A legjobb lelkileg Galamb doki jelenléte volt és az,hogy megdicsértek milyen ügyes vagyok.Eszter pedig annyira jól bírta,hogy a fájásgyengeség okozta megpróbáltatást,hogy az ő szívósságának is köszönhető,hogy mégsem mentünk a műtőbe... :shock:
Mivel kb.2 óráig varrtak(+ 2 óra megfigyelés),összesen 4 órán át voltam még a szülőszobán.Közben a szülésznő,valamilyen Zsuzsa(nem emlékszem pontosan a nevére,pedig hányszor volt az orrom előtt a névtáblája)lelopta még nekünk Esztert egy fél órára. A végén tesztelte,hogy fel bírok-e állni,de sajna annyira szédültem,hogy végül feltoltak a gyerekágyra..
Hétfőn reggel meglátogatott Gidai doki.Azt mondta,hogy a hétvégét sajnos beteg,várandós felesége mellett töltötte.No comment.Nem emlékszem,hogy említette volna a konferenciát.De az én agyam azóta sem állt helyre.. :oops: :lol:
S.O.S!!!!!!!!!!!!!Mi van,ha két szopi közt egyáltalán,vagy csak szakaszosan alszik Eszterem???????????????????????????????? :evil: :evil: :evil: :evil:
A képeket nem engedi feltenni,hiába méreteztem át!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((((((((((((((
Nagy-nagy pusszantás mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok Csajok!!!
Perla, nagyon gratula Eszterhez. Hidd el ő mindent feledtetni fog veled :-).

Csajok a segítségeteket kérném. Tegnap voltam dokinknál, és megadta Gönczi Kata számát. MA beszéltem vele, de már nem tud vállalni májusra. Lalinecz Melindát ajánlotta, de szinte semmit nem találtam róla a neten. VAlaki szült vele? Hallottatok már róla valamit???
Kérlek Benneteket, ha van infótok írjátok meg, mert most már sürgős lenne a szülésznő választás, vagy nem választás eldöntése.

Köszi,
üdv
Mahotka
mahotka1
 
 


szia mahotka!
Hát én erről a szülésznőről még nem hallottam semmit, viszont én úgy gondolom, h ha bemegy veled valaki ( párod, anyukád, barátnőd), tehát nem leszel egyedül, akkor bőven elég az ügyeletes szülésznő. És én még nem hallottam rosszat 1ről sem, nagyon jó az összes! Én amúgy most Zsoldosné Etelkával szültem, ő egy idősebb hölgy, de tünemény volt!Ha gondolod őt is megkeresheted, v Mészáros Juditot ő is nagyon klassz volt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Csajok!
Segítsetek!!!!!!!!!!!!!
Eszter ma egész délután le sem hunyta a szemét,estére pedig már ismét bedurrant a hasa,Espumisant adtam neki.A védőnőmre nem igazán számíthatok :cry: Nem korai még két hetesen az ilyen komoly hasfájás?????????????????????????Ti hogy voltatok vele?Ti milyen gyakran szoptattatok?Tartottátok a 3-4 órát?Mi nagyon össze-vissza szopizunk! :cry: Mire megbüfiztetném és elaltatnám,újra megéhezik és kezdődik minden előlről!Apropó,büfiztetés!Tényleg elég,ha csak 1-2-t büfizik?
Köszi a segítséget!
Pusszant mindenkit:Perla

Kép
perla1979
 
 


Szia Perla!

Sajnos a hasfájáshoz én nem tudok hozzászólni, mert szerencsére Dávid nem volt az. A szoptatásnál az elején mi sem tartottuk a 3-4 órát, de általában a 2-t mindig kivártam... Mostanra ez teljesen beállt.. Ténylegesen 3-3,5 óránként eszik. Büfizni egyébként ő sem szokott többet, max 1-2 büfi, a többi levegőt meg kipukizza, vagy kitüsszögi...

Hát én ennyit tudok hozzátenni a témához!

Pusszantás:
Nikicske

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Nikicske!
Köszi az infót!Lassan,de biztosan alakulunk.Kezdünk beállni a 3-4 órákra!Ha nem fáj a pocakja,elég hamar bealszik.
Pusszant mindenkit:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, szintén Gidais kismama. A segítségeteket szeretném kérni: méhszáj vizsgálatot még nem csinált nekem a doki, pedig már félidős vagyok. Nálatok is így volt? Csak túlaggódom vagy havonta azért néznie kéne?
Köszi a választ előre is!
blanka80
Budapest IX. kerület
 
 


csajok!!!!!!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem tudja valaki,miért nem tölti fel a képeket???????????? :twisted: :twisted: :twisted: Pedig már átméreteztem!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: Pusszantás
Perla[/img]

Kép
perla1979
 
 


Nikicske!
Írtam privit!Ha lesz időd,írj!Várom!Pusszantás:Perla

Kép
perla1979
 
 


Blanka80!
Üdv a csapatban!
Nekem csak az utolsó hetekben végzett méhszájvizsgálatot.Nem a sok vizsgálatról híres!
Pusszantás:Perla

Kép
perla1979
 
 


Nikicske!
Köszi az infót!Lassan,de biztosan alakulunk.Kezdünk beállni a 3-4 órákra!Ha nem fáj a pocakja,elég hamar bealszik.
Pusszant mindenkit:Perla

Kép
perla1979
 
 


Szia Blanka!

Hát nem igazán vizsgálgat, ha jól emlékszem nekem is csak 2x nézte. Először a a 36. héten utána meg a 39-en, mikor szülni mentem:)
Ja és mesélj magadról egy kicsit!

Perla megy a privi!
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Kedves Perla és Zsuzska!

Köszönöm a választ! Megnyugodtam :)
ígérem mesélek magamról, most rohanok!

köszi!
blanka80
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Blanka!
Üüüüüüdv itt! :-)

Még annyit, hogy ha aggaszt a vizsgálat hiánya, nyugodtan kérdezz rá, ha legközelebb mész hozzá. Nem fog megsértődni rajta. Azért nem vizsgálja kockásra az embert, mert nem akarja nyúzni feleslegesen, ha egyébként minden rendben van. Viszont ha bármi tüneted van (még ha kicsiségnek is gondolod), nyugodtan említsd meg.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok.

Perla vártam az üzidet....
Gratulálok a babocához! Nekem hasfájásra az INFACOL jött be, mert az görcsoldó is. Finom édes az íze megnyugtassa a babákat. Az enyémek se aludtak, majd beáll nekik az alvás.

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


perla,

először is, nem,nem korai, nálunk is volt ilyen Rózával, ő nagyon hasfájós volt. Én is igyekeztem legalább két órát tartani a két étkezés elkezdése között. Eltérő vélemények vannak, hogy az igény szerinti szoptatás erősíti-e a hasfájósságot, mindenesetre nálunk Róza rendszertelenül evett és hasfájós volt, Júlia viszonylag rendszeresen, és a klasszikus hasfájás nála csak egyszer-egyszer jelentkezett.
Ha fáj a hasa, tornáztasd: lábacskáit nyomd fel a hasához, ellentétes oldalon is (jobb térd bal mellkashoz). Símogasd a pocakját az óramutató járásával megegyező irányban, keress babamasszázs oldalt akár itt a neten, sok mozdulatsor van a hasfájás enyhítésére. Gyógyszerek közül Espumisan, Infacol, Grippe water, meg még vmi de elfelejtettem a nevét. Tartsátok az alkarotokon ("puma tartás", ez picit nyomja a hasiját és jó neki). Beszélgess hozzá, szórakoztasd, kapcsolj be forgó-zenélőt, ez kisebb hasfájásnál eltereli a figyelmét. Bocs hogy csak címszavakban írok, de mindkét gyerek beteg, csak felszaladtam szétnézni :)
Az meg, hogy csak szakaszosan vagy keveset alszik, önmagában nem baj. Ha fáj a pocija, nyilván nem tud aludni, amúgy meg hogy hogyan alszanak, az szerintem babafüggő.
Hajrá! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


PErla sajnálom hogy végül beigazolódott mindaz, amitől féltél :( remeélm Esztered hamar feledteti veled.

Sajnálom,hogy a dr úr nem volt jelen, én is kikészültem volna:(

amit írtál hogy a dr. úr a várandós felesége mellett töltötte a hétvégét annak viszont tiszta szívből örülök.Ennél jobb hírt nem is olvashattam volna :) Remélem már jól van és élvezi a kismamaságot:) Innen is kívánok jó egészséget nekik :)

Blanca nyugodtan kérdezd meg a dr. urat. Nekem elmondta,hogy ő nem szerei bolygatni a dolgokat, de valahol ezt már elírtam. én most már biztos mindig nyíltan feltenném neki a kérdéseimet.

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Kép

Kép
perla1979
 
 


Kép Kép

Kép
perla1979
 
 


Perla!
Nagyon szép kicsi Eszter! És mekkora haja van! Remélem már múlik a hasfájás, és minden ok!
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Zsuzska!
Nem,sajna nem nagyon múlik az a fránya hasfájás! :evil: :evil: :evil: viszont már többet eszik...most nyomott be 120 g tejcsit :lol: azelőtt pedig 110-et!!!!!!!!!Pezsgőt bontunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó,pezsgő helyett beérem egy Görög joghurttal is(egyfolytában azt falok :oops: )
Pusszant mindenkit szeretettel:Perla

Kép
perla1979
 
 


Perla lehet attól fáj a pocakja Esztinek! a tejtermékekkel módjával .Gyönyörűséges!

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Sziasztok!

Perla, nagyon nagy gratula mégegyszer a gyönyörű Eszterhez! Tündéri szép baba!!!!! A hasfájáshoz kitartást...

Kép
manguszta
 
 


Csajok!
Tényleg csínyján kell bánnom a Görög joghurttal? :evil: :evil: :evil: Mit tudtok róla?Nappal nem igazán alszunk,de legalább éjszaka alszik...és persze ébreszt,ha megéhezett(ami kb.3-4 óránként be is következik)
Köszönjük a gratulációkat!
Szuper a csapatunk!
Pusszantás és minden jót mindenkinek:Perla

Kép
perla1979
 
 


perla, most láttam a képeket, hát tényleg gyönyörű babácska Eszter! gratulálok én is mégegyszer, és tegyél képet bármikor :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Perla! Tüneményes Eszter!!! Nagyon bájos kis csajszi :))) A tejtermékekkel valóban nagyon vigyázz!!! Ha túl sokat eszel, az árthat a babócának...:( Nálunk pici kiütések lettek Dávid buksiján, amikor én túlzásba vittem a müzlizést... :S Aztán ahogy leálltam, el is múlt.

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Manguszta! Te nyertél a kommenteléssel?? :) Ha igen, akkor gratula!!! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Feltöltök két képet Dávidról... :D Voltunk fotósnál és annyira elfáradt, hogy fényképezés közben elaludt... haláli volt.

Kép

Kép

Annyira hihetetlen, hogy már ilyen nagy! Jövőhét végén már 4 hónapos!!!

Szép, napsütéses hétfőt mindenkinek! :)

Puszi:
Nikicske&Dávid :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Perla én anno ezt kaptam.

én magamon megfigyeltem, hogy ha sok tejet ittam, vagy tejterméket, akkor utána volt pocifájósabb Zsiga

de az is lehet mohón eszik Eszti és sok levegőt nyel nem?

Mit ajánlott és mit nem ajánlott enni szoptatás alatt

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 601.35.doc

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Csajjjok!
Köszönöm a tippeket,tanácsokat.Mindent megteszek és kipróbálok,ugyanis Eszter még most sem nyerte vissza születési súlyát,tápszert viszont még nem szeretnék adni...és eléggé el vagyok kenődve,hogy még a tejem is elapadt :cry: :cry: :cry:
Niki!Igen,a folyadékkal én is hadilábon állok...nagyon sok az a 3-4 l,de próbálok figyelni rá..
Minden jót kíván:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Sajnos 1 hete nincs internetünk, ezért maradtam el egy kicsit... :(

Perla!!!!

Gyönyörű ez a leány!! Látod, az Eszterek már csak ilyenek :D
Hogy ismertél fel a kórház folyosón a múltkor? Annyira meglepődtem, amikor a férjed rákérdezett, hogy Eszter is Gidais baba???? :D :D :D :D /azt hittem, valami különös ismertetőjel.. :P/

Még egyszer gratulálok, sok boldogságot nektek!!
E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Niki!
Nagyon tündéri ám a Dávid herceged!!!!!!!!!!!!!!!!!!És csodásak a képek!
Enimenikő!
Azon az ominózus délutánon(pénteken,amikor befektettem magam a patológiára)vártam a férjem a csomagokkal,fel-alá járkáltam a szülőszoba folyosón és környékén...és ahogy sétálgattam,felismertem Esztert a képek alapján :wink: hisz olyan cuki tündér,hogy megmaradt a fejemben a pofija...meg akartalak valahogy szólítani,de a szülésznővel(??????) dumcsiztál és nem akartam belebunkóskodni a dologba...gondoltam majd később...várva a megfelelő pillanatra :roll: de aztán betoppant a férjem és már mennünk kellett...én persze egyből elújságoltam neki kiket láttam :lol:
Szóval így történt...én meg tökre megörültem,hogy a férjem kommunikált veled és végül is helyettem "ismerkedett" :lol:
Mégegyszer köszi a jókívánságokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pusszantás mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Perla

Kép
perla1979
 
 


Perla próbáltad az URtica urens 5ch vagy a Ricinus 5ch
vagy a More Milk ez drágább, de hatásos állítólag.

ebbe olvass bele:)

http://mateszulok.freeblog.hu/files/szo ... opatia.pdf

http://netbio.hu/spd/NetBio_595784/Moth ... la_tejserk

nekem is megcsappant a tejcsim, az elején, és végül 11 hónapig szoptattam ZSigit! drukkolok!

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Csajok,köszi a tippeket!A homeobogyó úgy néz ki,beválik!Még nem akarom elkiabálni :roll:
Már csak a hasfájással küszködünk...minden kajcsi után kisebb-nagyobb hasfájásaink vannak :evil: :evil: :evil: Most is nagy csoda,hogy elaludt! :roll:
Pusszantás mindenkinek!Perla

Kép
perla1979
 
 


Kép Kép

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Bocs, egy kicsit "elkóboroltam"
Nikicske, köszi!!! :D

Dávid annyira szép gyerek! A fotók is remekül sikerültek! Ebben a farmer szerkóban igazi szívecsketipró :-)

Lányok, hát igazán magasra tettétek a mércét... asszem nagyon bele kell húznunk :)

Puszi és kellemes Húsvétolást mindannyiotoknak!

Kép
manguszta
 
 


Csajok!
Mindenkinek nagyon szép ünnepet kívánunk!
Jön valaki mostanában doktor bácsinkhoz??????
Pusszant mindenkit:Perla+Eszter

Kép
perla1979
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: