Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Voltam UH-on, a 24.héten kell mennem terheléses cukorra, és utána vissza a dokihoz, gyermekem tökéletesen fejlődik, a méhszájam rendben :) Nagyon örülök :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,
Gratula, akkor minden rendben! Csak így tovább! :) Mondtak adatot a babáról? Képet nem kaptál?

Én hétfőn voltam, a doki csak megvizsgált, nekem is rendben a méhszájam. A babát jövő hét utáni héten nézik, mert én úgy néz ki, hogy két-három hetente fogom látni a vesemedence tágulat miatt....a cukrommal most egyenlőre nincs gond...megteszi a hatását az inzulin. Csak már a szúrásoktól kész vagyok, de mindent a babáért!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Csak annyit mondott, hogy tökéletesen fejlődik, minden rendben van vele :)! Amúgy most nem akart uh-ot csinálni, de anya is bejött, és csak a nagyi kedvéért csinált, képet nem kaptam most...
Gondolom majd a 24-25. héten...

Lányok!

Nektek nincs sok savatok? Nekem kész a gyomrom... Teljesen, a torkomba jön a savam és marja, köhögök tőle...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Megjöttünk a 4D-ről! :)

Nagyon nagy élmény! :)
Most már biztos, hogy fiúnk lesz..:)

Olyan édes kis pofija van! :)
Teszek fel egy képet Róla.

Kép

Minden rendben van, szépen fejlődik. A koránál egy héttel idősebbnek mérték. :)
Annyira jó érzés! :)
Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Kép
nika28
 
 


Nika!

Csodás baba!

Én ma beszéltem erről a dokimnak, ő azt mondta, hogy a 27., 28. héten érdemes megcsináltatni, már nem sok idő és megyünk mi is :)
Bár én az uh-oknál látom a manócskámon, hogy leányzó, ha alulról nézi a doki, olyan mint a hátulról lerajzolt kis elefánt :)...
Nem egy szégyenlős kiscsaj :lol:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Köszi! :)

Mi is tervezzük még, hogy elmegyünk a 28. héten is. :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Nika
Gyönyörű pofija van a kisfiadnak!
Már én is nagyon várom a 4D-t

Witch
Nekem is sok a savam, én is szenvedek tőle :x Rennie-t lehet szedni, de nem mindig használ :roll: Most ajánlották nekem a hideg tejet, esetleg próbáld ki te is :wink:

Nekem ma este derül ki, hogy milyen lett a terheléses cukrom. Remélem, normális értéken belül van :roll:
bessy76
 
 


Vuki
Szuper a kis sztárfotód! :wink: :D

Adri
Mi volt 4D-n?
Szerintem nem sok a 6 kiló, és már 9-nél járok :oops: :oops:
Háát, várom a karácsonyt :lol: :lol: még sosem vártam ennyire, ugyanis nem nagyon szeretem. Lehet, hogy azért érkezik karácsonykor a baba, hogy megszeressem? :lol: :lol:

Nika
Irigyellek a szívhang miatt :wink: :wink: én még egyszer sem hallottam :?
bessy76
 
 


Bessy!

Nekem is ajánlották a tejet, de gyűlölöm, hányok ha ránézek, aktiviát eszek, az kicsit használ, de lehet hogy tej lesz belőle :cry:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Bessy!
Ha ez így van, hogy azért születik a baba Karácsonykor, hogy megszersd ezt az ünnepet, akkor jó esélyekkel indulok, hogy hamarabb jöjjön az én gyerekem is! :lol: Én sem szeretem egy kicsit sem a Karit! :(
Nika!
Elküldtem a tesómnak a képet, mert azt mondta, hogy ennyi idősen még csak kis koponyák látszódtak neki. Hát ha ez koponya???? :lol: :lol: :lol:
Vucuska!!!!
Na mi van???? Nem vagy valami aktív topic lakó! :lol: Tessék írni!!!!! :)

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Nika!
Nagyon édes a baba! :D

Kira!
Olvaslak titeket folyamatosan és olyan látni ezeket a képeket.
Te is rakhatnál fel magadról egyet. Olyan kiváncsi vagyok mekkora lehet már a pocid. Már biztos nagyon látszódhat mert te eleve vékony alkat vagy.
Velem nem történik semmi különös. Egerben vagyok szüleimnél, a férjem is ide jön munka után. Itt pihizek. Nagyon fáradékony vagyok. Én, aki annyit szaladgáltam annak idején egy kis sétától is úgy elfáradok. Valamin t má a melleim is kezdenek duzzadni, feszülni.
Hétfőn megyek BMC-be mert akkora fogy el az Agolutinom, aztán vagy lesz uh vagy majd megyek kedden is, mivel elméletileg kedden kellene mennem.

Vuki!
KÉpzeld nekem tegnap volt az utolsó mensi utáni 38. nap. Remélem az én kis babám/babáim is így néznek már ki. Annyiszor megnéztem azt a képet.

Kép
vucuska
 
 


Nika!
Jaj, de helyes a babád! Hihetetlen, hogy már most ennyire látszanak a vonások!

Vucuska!
Megy a drukk Nektek! Szerintem ha hétfőn bemész (és bent van a dokid), biztos megcsinálja az UH-t!
Én is kicsit fáradékonyabb vagyok, és éjjel mindig felkelek 1-2-szer. (Igaz, mostanában a férjem is rosszul alszik, csak tudnám, mi nyomasztja! :wink: )
Meg mostanában egész nap enyhén fejfájós, émelygős a közérzetem, de az igazi hányinger és egyebek eddig elkerültek.
Neked végül a párod adja be a szurikat? Én minden reggel ott figyelek a háziorvosnál. Csak kár, hogy a kedves nővérkék újabban 8 helyett 1/2 9-re járnak. Már nagyon unom, de hát mindent a cél érdekében! :)
vuki124
 
 


Nika,
Gyönyörű a pindur, olyan aranyos...kész voltam tőle, azt hiszem mi is megyünk majd 4D-re, nekem is a 27-28 hetet mondta a doki a legjobbnak...
Ti hol voltatok? MEnnyi ideig nézhettétek a babát?
Gratulálok a kisfiúhoz! :) nevét már megbeszéltétek?

Lányok,
a babó sokszor futballistának érzi magát a hasamban :) és legtöbbször kaja után csinálja...de sosincs egy megadott idő...sőt lefekvéskor esténként nem nagyon csinálja, inkább, csak ha ülök és pihenek....

a táblát ne egészítsem ki, hogy ki milyen nemű babát vár? jó lenne az arányokat látni, nem?

Vucuska,
Várunk hétfőn a hírekkel, ha tudsz kérj képet a dokitól!

Kira,
Pihengetsz? minden rendben?

Kellemes hétvégét!
puszi
KRsizta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Vuki!
Én is felébredek esténként. :) Sőt, ez a vérvétel előtt 2 nappal kezdődött. Éjszakánként 1*-2* fel kell kelnem és nagyon nehezem alszom vissza.
Dokihoz járok hogy beadja a szurit, mert a férjem nem vállalkozott rá. Már szép piros pöttyös a hátsóm és ma már borogattam is jégakkuval mert bepuklisodott. Én is unom, de ha ez az ára akkor megteszem.
Szerintem se lesz gond az uh-val, de most egyébként nem vagyok annyira izgatott ezzel kapcsolatban. Nagyon bízom benne hogy minden rendben lesz. Persze, azért már szeretném a kezembe tartani az uhfotót.
Én is émelygek, de ami rám igazán jellemző az a fáradékonyság. És a cicim is elkezdett intemzíven feszülni.

Kép
vucuska
 
 


Vucuska!!
Privi!!!!!

Kép
kira76
 
 


Kriszta!

Az én kis manóm is akkorákat rug néha :)
Van amikor pihen és nem is érzem, de aztán ha rázendít :)
Főleg mikor este lefekvés előtt zenélek neki, jó éjt kívánok, elkezd bugizni :)
Bár két három napja kicsit lustibb :)

Kiegészítheted a táblát, szerintem is jó látni az arányokat :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Örülj neki, hogy ennyit bugizik :lol: Lehet hogy alig várja, hogy megismerhesse az anyukáját és nem fér a bőrébe... :wink:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Rony!

Remélem :) Bár az arcocskáját nem mutogatja, csak ami odalent van :lol: Mindig elfordul :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,
Majd kint is ennyit fog mozogni, akkor majd bajban leszel :) de inkább legyen ilyen, mint csendes!

Krisztamili,
Hogy vagy? minden rendben veled?

üdv
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket! :)

Kriszta!

Mi a XIII. ker.-ben voltunk a Kárpát utcában, a Kleopátra házban.
20 percig nézhettük a picit, és meg is kaptuk a dvd-t, és 3 fehete fehér képet is.
Majd a msáik kettőt is megpróbálom feltenni, csak most még nem vagyunk otthon. :)

Én mindenkinek csak ajánlani tudom a 4D-t, nagyon nagy élmény!
Nem is gondoltam volna.

Nekünk is azt mondták, hogy még a 27-28. héten érdemes még egyet csinálni, és a 32-34. hét között.
Igaz nekünk csak az előbbi időpont lenne az igazi, mert melső fali a lepényem és nem biztos, hogy később jól látszana a baba.

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Sajnos a múlt heti 4D-n úgy bealudt a picilányunk, hogy az hihetetlen!
Egy nagy ásítást azért megejtett felént, majd a két kezét az arca elé rakta, hogy hagyjuk békén!
De hála Istennek szépen fejlódik, múlt héten 703 gr volt és minden rendben vele! Valószínű ő is magas lesz, mert hosszúak a combjai! :)

Nika :)
Örülök, hogy jól sikerült az uh!

Witch :)
A lenti felét azért nekünk is megmutatta! :)
adri1983
 
 


Kriszta!
Szuper, hogy ilyen kis aktív a babócád, a miénk is néha akciózik! :)
Szerintem is jó ötlet a tábla kiegészítése! A miénk kislány!!

Bessy :) Kira :)
az idei Karácsony biztosan mindannyiunknak fantasztikus lesz!!!
Így kell legyen!

Nika :)
Nagyon édes pofija van a kisfiadnak, imádnivaló!
adri1983
 
 


Kira :)
Hogy bírod a fekvést? Én elég nehezen!
Még többet kell pihennem, mert ha nem teszem, gond lehet a keringéssel és kevesebb lehet a magzatvíz, amit nem szeretnék!
A lepényem sajnos nem mozdult, még mindig a méhszájon van, de a dokim szerint a 30. hétig még történhet változás!
adri1983
 
 


Adri!

Köszi a dicséretet!:)

Gratulálok a kicsi lányhoz! :)

Mi kis Drágánk is elég inaktív volt, a hölgy alig tudta mozgásra bírni...:)
Ő is úgy volt vele, hogy hagyják már békén!
Ásított is egy jó nagyot....:)

Felteszem az ígért 2 képet is. :)

Kép

Ez az ásítós. Egy kicsit rosszabb minőségű, és az arca sem látható annyira:)

Kép

Jó hajlékony a Drága:)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!
Mit szóltok ehez a hideghez??? :evil: Basszus, semmi átmenet?? Múlthéten 30 fok, most meg fűteni kell...
Adri!
Hát most mit mondjak! :oops: Nem fekszem igazán. Egyszerűen nem megy. Annyit megtettem, hogy nem szaladgálok vásárolni, hanem renedelek Gastroyal-tól kaját... Olcsó is és legalább ezzel nem kell foglalkoznom. Igyekszek minnél többet pihenni, de az nem fekvésből áll. Sajnos mivel nincs egyáltalán semmi segítségem, muszály a háztartást ellátnom, takarítani, állatok... Nekem jövőhéten derül ki, mi van a lepénykémmel. Hát nagyon drukkolok, hogy lemásszon a méhszájról, mert ezt a fetrengést nem nekem találták ki.
Vucuska!
Írj, ha van valami fejlemény...!!!!!!!!!!

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Kira,
Megértem, hogy nem tudsz annyit feküdni, én is biztos, hogy készen lennék, ha állandóan feküdni kéne. Reméljük, hogy a lepény elmozdul! Szorítok!

Nika,
nagyon jók a képek, igaz a másodikból az ásítós után már nem nagyon látok semmit sajnos....de biztos, hogy nálunk is fogok olyan képeket látni, amiből nem nagyon tudom kivenni, hogy mi hol van rajtuk :)
Köszi a címet,előtte mennyi idővel kellett bejelentkeznetek?

Adri,
Neked is szorítok, hogy a 30. hétig még történjen valami a lepénnyel kapcsolatosan! Kitartást a fekvéshez, tudom, hogy nem könnyű.

Vucuska,
Mi volt ma a dokinál?

Witch,
Hogy vagy?

Lányok,
Ti most kezdétek a vásárlást, vagy még vártok vele?

Vuki,
Ti is jól vagytok? Minden rendben?

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Meg volt az első uh: 2 pocaklakóm van! :D :D :D
Nagyon örülünk, remélem a továbbiakban is minden rendben lesz. Dokibácsi szerint minden tökéletes. 2 hét múlva kell még mennem uh-ra. Az Agolutint tovább kell szúrnom és az Utrót le kell csökkentenem 2*3-ra. A negyed Bromot is szednem kell és azt mondta hogy a Meforalt is szedhetem nyugodtan.
Szóval ez történt ezen a bús, esős szeptemberi napon....... :D

Kép
vucuska
 
 


Kiegészítettem a táblát, ha valami adat nem stimmel, szóljatok javítom! Illetve aki nem írta még meg, de tudja a baba nemét az szóljon! A kék= kisfiú, a rózsaszínes=kislány, a barack pedig a semleges színt jelöli :)

Kép
tubikriszta
 
 


Vucuska,

GRATULÁLOK! ANNYIRA JÓ! VIGYÁZZ MAGATOKRA!!! :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Vucuska, emlékszel, mi már találkoztunk 1x személyesen a BMC-ben! Most olvastam, hogy a kitartásod meghozta gyümölcsét, azaz gyümölcseit! Szívből gratulálok!! :lol: :lol:

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Vucuska!

De jó!!! :) 2 babó! De hát tudtuk! Ha tudsz, tegyél fel képet!
Vigyázz Magatokra!

Nekem az Utróból is 3*3 megy még mindig, viszont kikönyörögtem, hogy a Bromot elkezdhessem csökkenteni. Most 1/2-eket szedek, de ma megyek az endokrinológushoz, kíváncsi vagyok, ő mit mond. Lehet, hogy jól leszúr, amiért még nem hagytam abba!?


Kriszta!

Köszi kérdésed, megvagyunk. Már vagy 3 napja állandóan fáj a fejem, szédelgek. Éjszaka meg megint görcsölgetek, de nem vészes. Hát, azt hiszem, ez azt jelenti, hogy minden rendben. :?
Még egy hét a következő UH-ig, már alig várom!
Ja, és már most nem bírom elviselni a régi szűk nadrágjaimat (eddig is szűkek voltak, csak nem nagyon zavart), pedig még nem igazán híztam. Tegnap próbát tartottam: az ősziekből max. 2-t tudok hordani, meg a szoknyáimat. De terhesnacit venni most még túlzás lenne, nem?!
Szép lett a tábla, de babonából még mindig várnék a bekerüléssel!

Kira, Adri!
Vigyázzatok Magatokra! Én se bírnám az egész napos fekvést, bár hétvégén mindkét délután rendesen bealudtam!

Nika!
Jók a képek!
A másodikon olyan, mintha éppen durcáskodna! :)
vuki124
 
 


Kriszta!

Ha megkérhetlek légyszíves javítsd a színemet kékre.:)
Köszi! :)

Kép
nika28
 
 


Vucuska!

Gratulálok! :)

Kép
nika28
 
 


Kriszta!

Az ásítós képen nem is nagyon van más...csak a keze látszik, mert fogja a fejét.:)

Kép
nika28
 
 


Vucuska !

Szívből gratulálok :)

Kriszta!

Megvagyunk, a savam ma is sok, a babóm 3. napja nem viszi tulzába a mozgást, szinte meg sem mozdul. Talán kicsit esténként, valószínűleg élveszi a hűvöset :)...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Nika !

Aranyos a babó :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Az én fiam, meg épp most aktívabb. Amikor meleg volt szinte alig mocorgott:)



Kriszta!

Én 2 héttel előbb kértem az időpontot, de elég rugalmasak....:)

Kép
nika28
 
 


Nika!

Mennyi volt a 4D ha szabad ilyet kérdezni?
Én mondjuk az Istenhegyire megyek, mert ott a dokim csinálja, de azért kivi vagyok összehasonlítás képpen, ja és mi van benne?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Persze, hogy szabad.:)

13000 Ft volt.
Ebben benne van a genetikai uh, írásos szakvélemény, a DVD, és fekete-fehér kép.
Nekünk a dokim ajánlotta Őket.
Körül néztem itt Fehérváron, de itt is kb. ennyi, és még nekem kell vinnem a dvd-t, és alig 10 perc a vizsgálat. Ott meg közel 20 perc volt.

Kép
nika28
 
 


Nika!

Akkor jól döntöttem hogy az istenhegyin csináltatom, ott 14.000 Ft, 20-25 perc, benne van a dvd, szakvélemény, és színes kép, és ami a legfontosabb, a dokim csinálja :D

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Nika,
Holnap javítom a táblát, bocsánat érte, nem tudom, hogy miért az maradt meg bennem, hogy kislányotok lesz, a vonalzón nem is néztem a nevet, bocsi :oops:

Witch,
Azt hiszem én is oda megyek, hiszen már egyszer jártam ott. Amúgy oda hogy kell bejelentkezni, hogy 4D ultrahang babamozival? vagy simán csak 4D?

Lányok,
Van valakinek tapasztalata a Baross utcai 4D-s rendelőről? Arról én eddig jót hallottam, ott is színes kép meg 20-25 perc babanézés+dvd+írásos szakvélemény. Volt már ott valaki? állítólag csak 10eft.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Nekem annyit mondott a doki, hogy szóljak, hogy 4d-re akarok menni és ennyi... A többit ők tudják :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Kriszta!

Én úgy tudom, hogy a Baross, és a Kárpát utcai rendelő egy cég.
Nem biztos....de én úgy tudom.

Kép
nika28
 
 


Kriszta!

Most megnéztem a 4D-s oldalt és ott is írja a Baross u.-i rendelő őszi akcióját.

Kép
nika28
 
 


jaj, lányok nagyon aranyosak vagytok!!! :D :D :D

Nika!

Nagyon édes a kép. Ahogy ásít, meg amilyen kitekert pózban van :D

Kira!
Tényleg iszonat, hogy 1 hete még 35 fokos kánikula volt, most meg ilyen sz*r idő van. Tiszta november.
Pihenj sokat!!!

Vicuska!
Persze hogy emléxem rád. Sűrűn átnézegetek a babás topicba és látom azokat az édes kpeket a kislányodról. Annyira édes és úgy hasonlít rád. Olvastam hogy hamarosan ti is mentek kistesóért. Drukkolok hogy raminak minél előbb legyen egy öcsikéje vagy hugicája, akár kettő is... :D

Vuki!
Nekem a negyed Bromot a 12. hétig kell szednem.
Neked volt szívhang, pulzálás amikor volt uh-d?
Mikor lesz megint uh?

Lányok!
A kicsi szivecskéjének mikor kell elkezdenie pulzálni?

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok!
Vucuska!
Nagy gratula a 2 babához!!! :) Nekem a 7. héten látták a pulzáló szivecskét! De nem tudom igazából. Szerintem ez is változó! Van akinek 5. héten még a petezsákot sem nagyon lehet látni, van akinek meg tizen... mm !

Kép
kira76
 
 


Kriszta! :)
Én a Baross utcai 4D rendelőben voltam már kétszer!
12 ezret fizettünk, ebben benne van több mint 20 perces babamozi, genetikai uh, írásos szakvéleménnyel, 2 fekete-fehér fotó és egy nagy színes kép, amit be is fóliáznak, így maradandó!!!
Nagyon kedves a doktornő és én ahogy bejelentkeztem, már két nappal később kaptam is időpontot! 12-től 20 óráig vannak nyitva!
adri1983
 
 


Vucuska! :)
Én is gratulálok!!! Ügyik vagytok! :D
A leszívást követő 37. napon nézték a szívhangot, ez a 7. hét eleje volt!

Kriszta!
Természetesen a dvd is benne van!
adri1983
 
 


Witch :)
A mi babónk is teljesen nyugiban volt a múlt héten, már kezdtem aggódni, de ezen a héten bepótolja, mert néha fennakad a szemem, olyanokat rúg!
Gyűjtik az erőt a kinti életre, meg szerintem ez a fránya idő őket is megviseli!
Sajnálom hogy sok a savad, a Rennie nem segít?
adri1983
 
 


Sziasztok!

A mi pindurunk a nagyon melegben szinte meg sem mozdult 2 napig, viszont tegnap egész nap, mint anno Witchnek a melegben. :)
Szerintem is az időváltozást érzik! Remélem, hogy majd kint is ilyen aktív babók lesznek :)


Nika,Adri,Witch,
Köszi az infot, akkor még gondolkodom, hogy hova menjek, van még időm eldönteni.

Vucuska,
Én kicsi bevérzés miatt a 6. héten mentem vissza Wiegandt dokihoz, mert nagyon megijedtem és ő akkor még szívhangot nem, de szívcső pulzációt látott. De ez szeirntem változó, minthogy nincs két olyan ember, aki azonos tüneteket produkál a terhességnél.

Vuki,
Ha úgy érzed nyugodtan vehetsz kismama nadrágot, de ha azt nem szeretnél, vannak ezek a vastag gumirozott anyagok, azt hiszem, hogy bandázsnak hívják, ezt ráhúzod a régi nadrágaid derekára és nem látja senki, ha amúgy nincs begombolva vagy felhúzva a cipzár :) több helyen lehet venni, de internetről is lehet rendelni.

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: