Új privát üzeneted érkezett!

Susy,
igen a Zsuzsival ezt szépen végig beszélem majd. jobb később, mint soha :wink: , legalábbis, ha Ábel hagy rá majd időt...na mondjuk azért olyan villámszülésre nem készülök :shock:

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Rózsaág!

Nem, nekem Harsányi a dokim, de Szabó dokiról (egyikről sem) hallottam még semmi negatívat!
A névvélasztással nekünk is meggyült a bajunk most, a lánynév megvan évek óta, de 4. szuper fiúnevet találni szinte képtelenség (főleg, hogy minden fiamnak 2 neve van :lol: )!


Gátmetszés: Általában a szülésznőn múlik, nekem mind3x volt, de a dokim nagyon jól varr, 2-3 órával szülés után már simán szoptattam törökülésben! Nekem a gondot inkább a felszívódó varrat okozza, attól ugyanis úgy begyulladt a gátam, hogy a csillagokat láttam még 1 hónappal szülés után is, csak a Tetrán kenőcs segített! Míg amíg nem felszívódóval varrtak, a doki az 5. nap pikk-pakk kikapta a varratokat és már felejthettem is el az egészet! Egyébként az én dokim is azt mondja, hogy Ő papabarát is :lol: Értsétek úgy, ahogy kell! Ha lehet legyen gátvédelem, de ne azon az áron, hogy utána amiatt kelljen plasztikáztatni, mert túl tág a hüvely! Én örülten, hogy császár nélkül megúsztam, hogy 35-35cm-es fejkörfogattal kidbújtak a manók (én ehhz vagyok 156cm), megbeszéltük a szülésznőmmel, hogy ha lehet, megpróbáljuk, de nem erőltetjük minden áron. Tényleg az ÁEK-ben mivel varrnak, Lányok?

Márti
borossné becz márta
 
 


Rózsaág- Mindhárom név gyönyörű, de nálam az Olivia a befutó :-)
Szentpyr- Már csak kicsit tartsatok ki és itt az elseje!! Drukkolok! :-)

Gátmetszésről- nekem a Bernusnál volt és hiába volt kicsi,meg szépen összevarrt, nagyon rosszul éreztem magam tőle legalább 1 hétig. A Marcinál gátvédelem volt és nagyon nem hiányzik az az 1 hét! Inkontinenciának meg nyoma sincs,bár még friss a dolog.

Márti- Belehallgattam egy szülőszoba előadásba a múltkor,bár nem tudom melyik szülésznő tartotta- ő azt mondta, hogy kizárólag felszívódót használnak. Azért kérdezz utána!

Kép
iroko
 
 

 
 

Rozsag,
Lénára szavazok :D de amúgy az összes szép :wink:

Szentpyr,
Nekem volt gátmetszés igaz picike ,de semmit nem éreztem utána. Még mindig jobb, mint a repedés. Erről az inkontinenciás dologról nem hallottam, de gondolom nem véletlenül mondta a dokid :roll:

Márta,
Felszívódó varrat van.
Vendég
 


Nekem felszívódó varratom volt és nem okozott semmi gondot. Szerintem ez egyén függő, ki mire érzékeny vagy allergiás.

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Köszönöm Lányok!
Úgy döntöttem kalapból fogjuk kihúzni a nevet! :D
(de lehet, hogy Léna Olívia lesz)

Kép Kép
rozsaag
 
 


Sziasztok, csak olvasgatlak titeket, és nosztalgiázom, hiszen bő egy hónapja szültem, és amiket írtok, kezdem sajnálni, hogy nem élhettem át a természetes szülést a Szabó-Fazekas párossal. De valamiért ennek így kellett történnie. Az a lényeg, hogy mindketten (előzőleg meg a fiam is) itt vagyunk épségben.

mtunde
 
 


Lányok!

Ha jól emlékszem, van, akit érint: A fiatal Kelemen doki hétfőtől a János kórházban dolgozik! Tőle van az infó, úgyhogy tuti hiteles, a barátnőm akart nála szülni, ma volt nála, akkor mondta neki!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márta,
Köszi, ez nem jó hír :(
Vendég
 


sziasztok!
még mindig itt 8) !! szóval egy márciusi halacskánk lesz, nyugodt jóóó alvó baba... :wink: !

köszönöm a véleményeket a gátmetszés témában!

Krisztiii(???)
lehet hogy nemsokára a kisBalázs képeiben gyönyörködhetünk?!

Márti,
a kisfiad túl van már a nehezén? és nálad folytatódik a javuló tendencia?

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Szentpyr!

Túlvagytok a február 29-i parán!

Krisztina tényleg nem volt szerda este óta. Akkor azt írta, hogy erős hasmenése is volt. Gyanús!!!

roszaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Rozsaag!
Megkérdezhetem, hogy mikorra vagy kíírva? :?
bedike
 
 


Bedike!

Május 16-ra. Te mikorra vagy kiírva? Készíts vonalzót, hogy láthassuk.

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Rozsaag!

Én Május 12-re.
Segítenétek, hogy kell vonalzót csinálni?
bedike
 
 


sziasztok!
frontok jönnek, viharok mennek, Ábel marad :wink: !!! Susy, azért elég gyakran eszembe jutsz, hogy a végén már nagyon tűkön ültél, hááát én is már nagyon afelé tendálok....
Irokonak meséltem már, hogy én jan.7.-én, Panni feb.-7.én született, Ábel márc.8.-ra van kiírva...de lehet hogy beáll a sorba márc.7.-ére :D !
szép vasárnapot mindenkinek!
Rita

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Bedike!

Leírom privátba hogyan kell készíteni a vonalzót!!!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Szentpyr!

Tegnap és éjszakai is sokat gondoltam rád a front miatt!
Engem nagyon megviselt, egész nap keményedett a hasam, pedig hol van még az én időm...

Drukkolok, hogy Ábel beálljon a sorba!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Iroko!

Nagyon örülünk, hogy velünk vagy, akár írsz, akár olvasol! Jó, hogy itt vagy. Sokat gondolok Rád!

Szentpyr!

Köszi, Csabi nagyon gyorsan rendbejött, Lehel is, de tegnapra a pici lázasodott be. :cry: Ma már csak hőemelkedése van és a kedve, étvágya is jó! Hiába, a szoptatás áldásos hatása ez is!
Én stagnálok, tegnap rémes napom volt, biztos az idő miatt is, de már nagyon szabadulnék ettől a folyamatos hányingertől! De ez már a 12. hét eleje! Csak elmúlik mostmár! Ahogy látom, anyósom sem bírja, elég sokat panaszkodik, na nem nekem, de úgy, hogy én is halljam!
De nem tehetek mást, egyelőre rá vagyok utalva, remélem 1 hét múlva már át tudom venni az irányítást a háztartásban, mert nem is akarom, hogy Ő csinálja, meg nem is úgy csinálja, ahogy én és ez 1 hónap után már zavaró!
Félre ne értsd, nagyon hálás vagyok a legkisebb segítségért is és Ő nem keveset tesz értünk!
Ráadásul ma a férjem is elutazott munkaügyben és csak jövő szombaton jön haza! :cry:
Céltudatos kis emberke a fiad, már most! Mit neki, hogy nincs nyákdugó, meg, hogy ilyen erős szél és frontok, Ő jön, amikor neki lesz kedve! :lol:

Lányok!

Tényleg akkora a tumultus a szülészeten, hogy az 1. napot a kismamák a nőgyógyászaton töltik és csak köv. nap mehetnek le a gyermekágyra? Ilyeneket hallok, de rémesnek tűnik! Hogy leszek így együtt a babámmal?

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Sikerült a vonalzóm!

bedike
 
 


Márti!

Én nem láttam kismamát nőgyógyon,bár nem frontkor voltam bent!
A segítőkész rokonok tényleg zavaróak tudnak lenni, nekem az édesanyám van velünk, hihetetlen sokat segít,de azért csinálnám inkább én. Nem tudom megmagyarázni, hogy oké vagyok :-(
Hányinger- van valami módszered? Nálam a szokásos háztartási keksz vált be, de már úúúgy utálom! Nem is tudom mit fogok művelni,ha talán újra szükségem lesz rá.
Rozsaag- Remélem joban vagy már és elmúltak a keményedések!

Bedike- Aranyos lett a vonalzód!

Ági

Kép
iroko
 
 


Márta,
Amikor én szültem annyira nem volt hely, hogy volt aki a terhespathológián volt, amíg nem lett hely a gyermekágyon. Csak oda nem vihetik le a babád, és addig nem lehet veled, de gyorsan kidobálják az embereket.
Vendég
 


Iroko!

Igen, jobban vagyok, ma még egyszer sem keményedett. Köszönöm szépen az érdeklődést.
A tegnapi nap előrevetítette számomra, hogy nagy valószínűséggel akkor fogok szülni amikor front van! A kórházi tumultust látva, ennek annyira nem örülök. :(

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Iroko: Köszönöm!

Sajnos a tumultus az összevonás hátránya, de nézzük a jó oldalát legalább hamar haza jöhetünk!
bedike
 
 


Bedike,
a vonalzódat be kellene tenned a profilodnál az aláírásba, így minden hozzászólásod alatt látható lesz:)! egyébként tényleg aranyosak lettek és máris többet tudunk, hogy a második manó érkezik, ráadásul hogy egy komoly férfiember mellé most egy kis tündérke sikeredett :wink: !

fiús anyukák nehogy magukra vegyék :wink: , mert mi soha nem tudhatjuk meg milyen érzés, ha ennyi lovag(ocska) vigyáz ránk :D !!

húúú, ez a besegítős dolog tényleg egy kacifántos kérdés! én magam szerintem teljesen alkalmatlan vagyok rá :oops: ! bár a szükség az törvényt bont, szóval Márti nálatok is és Ágiéknál is nem tudom másképp hogyan lehetne túlélni, de azért ez lelkileg sokszor nagyon kimerítő tud lenni... kitartás! apropó Márti, a te vonalzód merre jár :) , neked is volt, nem? mert pont kérdezni akartam, hogy a legkisebbed még szopizik is? most ő mekkora?

Rózsaág, ti meg nagyon vigyázzatok magatokra, csak semmi keménykedés kicsi Léna(Olívia, Patrícia :wink: )!

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Szentpyr!

Köszi, a mai nap aránylag simán lezajlott, 2-3 keményedés volt csak, ez meg belefér.
Te egyáltalán nem is keményedtél tegnap, ill. ma? Ábel jó fiú türelmesen kivárja a jövőhét pénteket!?

Küldtem neked privit!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Sziasztok!

Márti, ezek szerint Te szoptatás mellett estél teherbe? Megkérdezhetem, ha nem től indiszkrét a kérdés, hogy még hányszor szoptatttál egy nap, mikor összejött a negyedik baba? :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ez Márti engem is érdekelne. :oops:

Rózsaág!
Ha még nem húztatok, mi a Léna mellé teszünk egy voksot.
Nekem nagyon tetszenek az L betűs nevek :D

üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok lányok! Segitsen nekem is valaki vonalzot csinálni mert én nem tudom hogy kell! Elöre is köszi Kriszti
babosz81
 
 


Panndi!

3-4x szopott, most 2-3-nál tartunk, de hagyom, hogy magát válassza el! És ez a 3. alkalom, hogy szopi mellett lettem terhes! Bár nekem már szülés után legkésőbb 6 héttel mindig megjött, éjjel-nappali, 2-3 óránkénti szoptatás mellett is!

Szentpyr!

Vonalzóm még nincs, de majd igyekszem! Berci a héten lesz 17 hónapos és imád szopni, bár elalszik gond nélkül anélkül is! Most, a hányós időszakban szerintem megcsappant a mennyiség, mert képes akár 15-20 percet is cumizni rajta, de nem adja fel, kisajtolja az utolsó cseppet is! :lol: Nagy előnye a dolognak, hogy mivel csak pár szopimentes hónapom szokott lenni szülésig, szülés után nagyon hamar beindul a tejecske, és már a 2. napon mérhető mennyiséget tudtak szopni a babáim.

Iroko!

Semmilyen trükk nem vált be hányás ellen, de már a 12. héten járok, remélem, elmúlik hamar, már tegnap is csak 2x jött vuk...Az megy leginkább az agyamra, hogy a limonádén kívűl SEMMIT nem tudok meginni, az meg reggel nem az igazi, általában nem is marad bent. De ma reggel ittam 1 bögre tejeskávét, nagyon jól esett és még bent van! Úgyhogy jó úton haladok!

Pandácska!

A 3 nap nem is olyan gyors kidobálás, a Szent Imréből 2 nap után már mehet is haza a kismama, nem beszélve a Baross u.-i klinikáról, ahonnan a 34. héten! szült barátnőmet a szombat esti szülés után már kedd reggel ki akarták vágni, mondván, hogy nem 1. gyerek és jól szopik! Az nem is érdekelt senkit, hogy a babának még esik a súlya! Meg, hogy bő 6 héttel előbb érkezett! Jó, hogy a MÁV-ból a még nem hízó babákat nem engedik haza vagy ez is változott?

És most vessetek meg érte, de én nem vágyom arra, hogy minél hamarabb hazavágjanak a kórházból! És ennek 1 komoly oka van: Tapasztalatból tudom, hogy a 2., 3., sokadik babának csak addig jut 100% az anyukájából, amíg bent vannak a kórházban! Utána nincs mese, osztoznia kell rajta a többiekkel! És az a pici baba, aki addig tökéletes szimbiózisban élt az anyjával születés után is igényli a kizárólagosságot és jó neki, ha anya csak vele foglalkozik. Úgyhogy én igenis szeretem kiélvezni azt a kizárólagosságot, amit az a pár nap jelent, mert nekem is jó, ha alaposan megismerem a babám igényeit, megnyilvánulásait. És ne értsétek félre, iszonyúan szoktak közben hiányozni az itthon lévő gyerekeim, de rájöttem, hogy nekik meg buli és vakáció, hogy napokig apáznak, mamáznak, nagypapáznak, kényeztetik őket és persze minket is meglátogatnak. Persze ki akarna heteket tölteni a kórházban? De engem a 2 naggyal a MÁV-ból az 5. napon engedtek haza, Bercivel a Rókusból meg a 6. napon, mert antibiotikumot kapott. És ez az idő elég volt arra, hogy kicsit megismerjem a babáimat, megfigyeljem az igényeit stb. Otthon már más a helyzet és nyilván ahhoz is alkalmazkodnia kell a picinek! De olyan jó, amikor a kórházban még lelkiismeretfurdalás nélkül ölelgethetem a picit és nem arra kell figyelni, hogy a nagynak ez most rosszul esik-e vagy emiatt lesz féltékeny.Persze, az 1. babámmal még én is nagyon igyekeztem haza!
Hú, jó sokat írtam, bocsi...

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti, köszi a választ :)
Nekem még meg sem jött :( De azért reménykedem :)
Amúgy ezt más sokgyerekes anyukától is hallottam, hogy "jobb" a picivel a kórházban a kizárólagosság miatt, és logikus is, szerintem érthető :)
Vendég
 


Márti! Teljesen igazad van. A nagyoknak is jó -persze csak pár napig-, hogy anya nélkül vannak másokkal és más a program. Ezzel nekik is egy kis szín kerül az életükbe. Nálunk a fiúknak az első napon a nagy nyári medencézés és pizzaevés után este 9 órakor jutott eszükbe, hogy bejöjjenek hozzám. Természetesen itthon maradtak és csak a következő napon jöttek tesót nézni. És már én sem aggódtam magam halálra, mert tudtam, hogy mindenki jó helyen van. (Viszont már vártam, hogy végre a saját ágyamban pihenjek és ne kelljen alkalmazkodnom senkihez a kisbabámon kívül.)
Vonalzót nem szeretnél készíteni? :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


sziasztok,
csak bejelentkezik a frontálló Ábel és anyukája;)!
puszi

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Szentpyr! És hogyan viselitek ezt a pocsék időt?

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Semmi szülés a hétvégi jó kis front ellenére sem? :P
Remélem azért az időt leszámítva mindenkinek jól telt a hétvégéje.

Márti,
Örülök, hogy már megmarad benned ez-az, reméljük hamar elmúlik már. Igazat adok neked a kórházzal kapcsolatban. Én császárral jöttem haza a harmadik napon, mert nem volt hely másoknak. Pedig a Kristófunk még nem tudott annyit cicilni, hogy gyarapodott volna a súlya. Úgy jöttünk el, hogy a gyerekorvos tápszert írt, de szerencsére nem lett rá szükség.

A terhességem elején gyakran előfordult velem, hogy minden ok nélkül olyan hangulat változásiam voltak, hogy simán elbőgtem magam minden ok nélkül. Most megint ez van. Azt mondják a hormonok miatt. Ma éjjel nagyon rossz volt, apa nélkül aludtunk, mert ma már ment dolgozni és pihennie kellett. Fél éjszaka bőgtem. :roll:
Veletek volt ilyen?

Szentpyr? Egyben vagy még? :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Márta,
Én nem tudok arról, hogy a nem hízókat nem engedik haza, mi 3850-el születtünk 3620-al jöttünk haza, de még csak előtejem volt 6 napig nem hiszem, hogy hízott volna Dorka :roll: Nem mondták ott, hogy okés hízunk mehetünk. Szobatársamat is pont a 3. napon engedték haza, és a dokik, szülésznő, is azt mondta, ha minden okés 3 napot kell ott tölteni. Hízásról szó sem volt. Császisoknak 5 nap.
Vendég
 


Babosz81!

Elküldtem privibe!

Beneildi!
Köszönöm! Még nem húztunk, mert közben még egy név felmerült és még nem tudtuk eldönteni, hogy az legyen vagy a 3 közül valamelyik. Nem vagyunk egyszerűeK. Én is nagyon Léna párti vagyok! :)

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Márti, én nem tudom, hogy naponta méregetik-e a babákat, de a fiam zárójelentésén rajta volt, hogy szopik, súlygyarapodása megindult. Mint adat csak a születési és a távozáskori súlya volt rajta (4330/4060). Azt, hogy szopik-e a gyerek, azt meg bemondásos alapon tudják a legtöbb anyukától, mondjuk speciel én kértem segítséget mellretételhez, meg utolsó napon azért is, mert akkorra lett tejem és eléggé bedurrant a mellem, nem tudtam, mit csináljak vele. Szóval nálam tudhatták akár, hogy alakul a dolog. Az viszont, hogy esetleg 3 napnál tovább bent kellene maradni, ha nincs valami komoly baja a babának, sehol nem hallottam. Én hétfőn szültem, késő délután, ezért pénteken mehettünk, de ha délelőtt szültem volna, már csütörtökön hazaengednek. Bár császárom volt, az én dokim speciel azt mondta, hogy amint a gyereket elengedik, én is mehetek, a sebem miatt nem kell tovább maradnom. Még a varratokat is ki akarta szedni utolsó nap, csak azért nem tette, mert én nagyon aggodalmaskodtam miatta. És nyugodtan írj sokat, én például a te írásod miatt kezdtem most elgondolkozni ezen a hazamenetel dolgon. Eddig azt gondoltam, hogy a másodikkal minél előbb próbálnék majd hazajutni, elvégre akkor már nem kell a szakszerű segítség, ha nincs semmi baj, és talán a fiamnak is jobb, ha nem úgy éli meg, hogy anya sokáig otthagyta őt a kistesó miatt, de amit mondtál, abban is van ráció, most el is bizonytalanodtam rendesen. :? Mondjuk még van egy csomó időm, hiszen szinte tegnap született Samu, ráérek kitaláni.

Szentpyr, kitartás, front ide vagy oda, már tényleg célegyenesben vagytok! Nekem is sokat keményedett a hasam már a hetedik hónaptól front idején, de végül mégsem az hozta meg Samut.

Susy, nekem az első hónapban szoptatáskor volt jelentős hangulatingadozásom, néha nagyon felhős tekintettel nézegettem közben a babát, de mostmár elmúlt.
danann
 
 


Pandácska!

Hát, sajnálom, hogy már ez sem szempont! Amikor még Csabival voltam bent, alig engedtek minket haza az 5. napon, azt mondták, ha a súlyának több mint 10%-át veszti, nem mehetünk. Nála ez 36dkg lett volna, 30 dkg-t fogyott... Aztán utolsó nap végre megállt a súlyesése- akkoriban minden reggel-este mérték őket- és akkor mondták, hogy na jó, akkor mehetünk haza. Pedig akkor is tele volt a szülészet, nekem is csak azért jutott hely a gyerekágyon, mert a dokim intézkedett, hogy addig a császáros őrzőben legyek-pedig simán szültem- amíg nincs szabad ágy. De hiába, a névvel együtt úgy tűnik a bababarátság is elszállt...És félreértés ne essék, én sem szeretnék túl sokáig bent lenni, főleg, ha tömeg van és nem lehetek a babámmal, de minden kizárólag együtt töltött percet ki fogok élvezni, ha tehetem.

Lívia!

Hát, csak saját tapasztalat, az 1. után még én sem gondoltam erre...

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Minket azután engedtek haza, hogy min. 50g-ot szopizott a babuci.

Márti!
Nem szedsz B6 vitamint?
Az elején bennem sem maradt meg semmi a vizen kívül, ekkor kaptam B6-ot, ami segített. Nem akarlak elkeseríteni, de az erős hányinger engem a 18. hétig kísért.
Mindegyik terhességednél hánytál?

Szeretném megkérdezni ki hogy készíti fel a nagyobbat a kistesóra?
Nekem nagyon várja, de az csak más mikor itt is lesz a tesó!

bedike
 
 


Köszönöm Szépen Rozsaag :lol:
babosz81
 
 


Sziasztok!

Én is az ÁEK-ba tartozom és Szabó György a dokim. Még nem vagyok szülés közelében sajnos. Szeretném a dokimat az egyik ismerősömnek ajánlani szüléshez. Aki nála szült, meg tudná írni, hogy kért-e pénzt a szülésért és ha igen, akkor mennyit. Lehet privi is. Az ismerősöm orvosa 80.000 Ft-ot akar a aszülésért egy olyan kórházban, amelyik nem is olyan felszerelt. A csaj hozzá járt végig magánrendelésre 8000 Ft-ért rendelésenként és mikor kérdezte az epit, akkor azt mondta, hogy nem biztos, hogy fog kapni, nem minden körülötte forog. Hát én elküldtem volna a fenébe, csak már áprilisban szül és már nem akarna váltani.

Válaszokat előre is köszönöm: Vicky



vicky79
 
 


Vicky79!

Küldtem privit!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


sziasztok:)!
tegnap egy kicsit nyűgös napunk volt a Pankával...nem tudom melyikünk nyüglődött jobban :wink: , de este jött apa és megmentett minket :D ! jaaaa, Ábelt ez nem izgatta különösebben :P ! ma viszont megyünk Bp-re a dokihoz és előtte még megejtünk egy pánikszerű fodrász látogatást :shock: ... bizos ami biztos visszük a kórházi pakkot is :) !

érdekes dolgok vetődtek fel tegnap... én bevallom örülök egy kicsit a (csak) három napnak, viszont azzal is maximálisan egyet érzek, hogy milyen jó lesz, "kizárva" a külvilágot, csak a kisbabámmal lenni és minden idegszálammal rá koncentrálni... főleg ha nem rakosgatnak majd össze-vissza a tumultus miatt :evil:

szép napot mindenkinek!

Rita

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Szentpyr,

Én is fodrásznál voltam aznap, mikor a szülés beindult :P

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt és rengeteg kérdésem lenne. Az orvos szerint 7 szerintem 8 hetes vagyok szóval még nagyon az elején járok a babavárásnak. Tanító néni vagyok és a háziorvos a vírusok miatt húsvétig kényszerpihenőre "ítélt".
Szerencsére sosem volt semmilyen problémám, így mikor kiderült, hogy nem vagyok egyedül elmentem a terézvárosi szakrendelőbe. Nagyon érdekel minden amit a ÁEK-ról tudtok, mert itt lakom a szomszádságában, szóval célszerű lenne itt szülnöm. De se orvost, se szülésznőt nem ismerek, nem tudom mi a dolgok menete, miért mennyit kell fizetni stb. Totál laikusnak és egy kicsit elveszettnek érzem magam. Segítsetek légyszi! Köszi!
sz.bettyna
 
 


Sziasztok! Én is új vagyok, vagyis már egy ideje olvasgatok erre, de még nem írtam. Én kecskemlti vagyok, de Pesten szeretnék szülni (az itteni szülészet horror). A sok hsz-t elolvasva a Máv tűnik a legszimpibb kórháznak és azon belül a Kelemen doki (ifj.). Ma felhívtam, hogy tud-e fogadni és megdöbbenten hallom, hogy átment a Jánosba (?). Ti tudtok erről valamit?? :?:
vumenke
 
 


Sziasztok!
Vicky! Küldtem privit. Viszont ha nem akar váltani a barátnőd, szerintem ne erőltesd.
Én a kórházbezárások miatt nagy pocakkal kerültem ide és nagyon nehéz volt lelkileg. Minden jól alakult, ezért nagyon hálás vagyok mindenkinek a kórházban. Következő babával bizti itt kezdünk mert nagyon szép szülésem volt, de a váltás nem volt egyszerű.
üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Szentpyr- Jelentkezz majd!! :-)

Sz.bettyna- ÜDV! Sok választ megtalálsz,ha kicsit visszaolvasol,de persze kérdezz bátran!

vumenke- írtam privit!

Ági

Kép
iroko
 
 


Szentpyr!

Én is várom a jelentkezésedet!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


sziasztok lányok, nagyon kedvesek vagytok :) !
távirati stílusban: anya haja szuper :wink: , pocakbúcsúztató ünnepiebéd a kiscsaládommal megvolt, doktor bácsit pedig majd hosszabban elmesélem... most szaladok a szokásos alvásosösszebújos bulira :D !

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: