Új privát üzeneted érkezett!

Fanna! Hát igen, ha rendesen teli a pocak, akkor bizony jóval nyugodtabbak! És milyen jó neked, hogy mostmár nem fáj a pocakja sem!
Nekem nem volt vészes a hashajtó sem! 1x voltam és kész. Ez épp elég volt az orvosok boldogságához :D .
A Barossaon amúgy itt van bababolt még a Jóléttel szemben a butiksoron. De Katlina! Miért pont a Baross úti bababoltot keresed, mit akarsz venni? De az viszont a Tófenék úti Babavilágnak a kistestvére.

Tudod Fanna, mikor levágtam Lilcsi haját, Ildi azt mondta, úgy néz ki, mint Zsandark. Hát most megint levágtam. Tán máég jobban...Tessék, ilyen:

Kép Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Nekem most Letivel elég hülye parám volt a szülőszobán. Én attól a szerkezettől tartottam, amivel a hasamba vájtak, hogy ?méretet nézzenek. Hát az nekem borzasztóan fájt.

Katlina!
A Barosson a Menő Manó van, a 633-tól haladva az állomás felé, ugyanabban az oldalban. Hát... Erre gondoltál? Én még a neten adok-veszek sok cuccot, már-már klinikai eset vagyok! Már egy szekrénysor nem elég a két lánynak. A férjem szerint ezzel már pszichológushoz járnak!!! :lol:

Balwin, hol vagy? Tud róla valaki valamit?

Fanna!
Miért hánytatok? Valmiről lemaradtam?

Elin!
Mi az a másik topik, amiről beszéltek néha, mert van, hogy nem értek semmit, csak sakkozok!

Na sziasztok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


A Szuperinfóban olvastam az eggyik bababoltról hogy ott most akciós a bergon babakocsi 29900ft,és a tyúk eszemmel csak azt jegyeztem meg hogy a Baross úton van,ja és persze szuperinfót azóta sem találtam egy boltban sem :evil: ,és ezért kérdezgettem hogy hátha beugrik annak a fránya boltnak a neve!!!!!


Lányok!!!
Nekem azt hajtják hogy ha pólyában hozzuk haza a picit akkor csak kis réklit anak rá meg sapit,esetleg zoknit tipegőt nem ez igaz????

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Katlina! Azt a ruhát adják rá a babucira, amit te odakészítesz, mielőtt mentek haza. Se többet, se kevesebbet. De azt számold bele, hogy a pólya őrült meleg! Aszerint válogasd össze a hazamenő ruhát...meg aztán otthon is persze :D
És akkor az az a bababolt, ami itt van felénk, a Közgazdasági melletti butiksoron!! Aminek a nagytestvére a Tófenék úton van.

Judit! A másik topik a Lakóhely szerinti fórumban van, és az "Újra szolnoki kismamik" nevű topik. De ne lapozzál le az u betűig, ott van az első 10 topik között, mert " jellel kezdődik :lol: .


Amúgy azok a hasmérések nagyon érdekelnének, milyen adatokból mire következtetnek, vagy mit jelentenek? Betti!! Te biztosan tudnád már! Nekem nem fájt, csak baromi rosszul esett, hogy emeljem fel, forduljak, húzódjak...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Mivaaaaaaan?
Én már nagyon vesztettem a fonalat........

Judit:) ettünnk kicsi tápot és attól hányt a lelkem párszor...

Nóri:) Tényleg!! De azért ha nagyobb lesz,megnövesztitek? Olyan jól mutat ebben a színben a hosszú!! :lol: És milyen jól lehet majd hozzá sminkelni.....:)

fanna3
 
 


Sziasztok :)

Itten vagyok, nyugi :D De köszi szépen az érdeklődést :oops:

Ildi, nem elkeseredést, hanem izgulást váltasz ki :D Elvégre nálad akármikor lehet már akármi! (ezt jólkimagyarfejeztem)
Elhatároztam, hogy elmegyek a 20-i Kismama babaruhabörzére, és ha véghez is tudom vinni, akkor talán hordozókendőt is tudok ott venni :) Ha nem, akkor megrendelem neten.
Az az utazóágy tényleg szupi lehet, fullos és csak ennyibe kerül.
Jah, és köszi a kúpos tippet, fel is írtam a kis listámra :)

Katlina, a beszámoló csúszik kissé... Potyára mentünk, teltház van ma a szülészeten, úgyhogy nem láttunk semmit. Legközelebb június 4-re kaptunk időpontot :? Viszont most a Születés Hete alkalmából nyílt napok vannak a kórházban, és csütörtökön ill. pénteken ennek keretein belül meg lehet nézni a szülőszobát is. Úgyhogy valószínűleg pénteken (9-11-ig) újra bepróbálkozunk :) A papásszülésruhás csekket persze megkaptuk.

Elin, a kiruccanás megvolt, csak bográcsozni nem tudtunk :( Újabban kissé elkényelmesedtünk, ugyanis pár éve már március-áprilisban kiültünk a hűvösbe egy jó kis grillezésre, most meg megriadunk pár felhőtől :D Ráadásul 4-5 óra felé ki is sütött a nap :?
Aaaaa, Ildi nagyon beletrafált, Lilcsi valóban úgy néz ki, mint egy mini Zsandark :lol: Nagyon édes :lol:

Wow, Fanna, ti aztán tényleg gyarapodtok! :D Jöhetnek az újabb képek :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit, én most akarok belevágni a netes adok-veszekbe :D Illetve most inkább az adokba. Te hol szoktál hirdetni? Vagy leginkább veszel? :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szia!
A babaszoba nálam a tuti, és van is egy hirdető, akitől rendszeresen, mániákusan vásárolok, akinek férjem szerint elég rendesen felturbózzuk a bankszámláját. Ha akarod priviben megírom ki az. Én is szoktam eladni, ami nem jön be, mert anyósom meg mániákus turis, így van már kb 10-12 szatyornyi lányos, sztem fiús, vagy unisex ruha, ami nekem nem jön be, de lehet másnak tetszik. Most ott tartok éppen, hogy le kellene fényképezni, és felpakolni, de nem visz rá semmi.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


sziasztok!!

Balwin jöttetek volna ma látógatóba?
Én is a szülőszobán voltam sőt egészhéten ott leszek:-D

Hátha talizunk:-D
sok puszi

A babaszobát én is szeretem, sok jó dolog van bár én inkább gyerek cd-t rendeltem eddig onnan

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Judit, a babaszobát nézegettem én is. Csak sajna későn, mert régebben nem gondoltam volna, hogy használt dolgok is lehetnek nagyon jók, ráadásul töredék áron - mostmár, hogy belenéztem pár ilyen oldalba, pl. babakocsit szívesen nézegetnék neten :D De én most nem babás cuccoktól akarok megszabadulni; van pár fölös bútorunk, kacérkodok a teszvesz.hu-val...nekem is ez a kínom: lusti vagyok fényképezni (nem is a lakásunkban vannak az eladandó dolgok), meg felrámolni az oldalra :wink:

Betti, igen, ma mentünk volna turistáskodni :D Nohátakkorha pénteken sikerül eljutnunk, akkor télleg hátha összefutunk :lol:

Jó éjt mindenkinek
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin, ha addig nem is, de pénteken csörgess meg, hogy hol vagyok, lehet engem/ minket is meg tudsz látogatni! :lol:
Tegnap egész nap keményedett a hasam. Óránként fenn voltam.

Ma jön a burkoló és azt igérte, hogy be is fejezi a fürdőszobát. Remélem is.

Nóri!
Lilcsi még mindig nagyon cukorfalat. Kis Zsandark!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Tegnap én sem tudtam belépni, de nem is hiányoltatok... :(
Viszont jó sokat írtatok!

Kétszer rendeltem én is a babaszobáról. Először egy szoptatós párnát, azzal okés volt minden. Na de a második! Ruhákat rendeltem, nem sokat kb. 5 darabot, aztán a csajszli úgy adta fel a postán, hogy pont a kétszeresét kellett kifizetnem a postásnak. Valami időgarantált vagy mifene volt. Meg is írtam a csajnak, hogy ennyi pénzért újakat vehettem volna, köszi.
Azóta abszolút nem rendelgetek.

Ildi! Rettentő büszke vagyok rád, hogy ilyen szépen elvagytok még Petikével! Még a végén túlhordod! :D

Ebbe a hordozókendőbe én is bele voltam habarodva, de úgy voltam vele, hogy télen "pufajkába" beöltözve mind a ketten nem biztos, hogy olyan jó ötlet, most meg már nagyon nehéz a kis segge. De egyébként tényleg nagyon jó dolog lehet. Na, majd kistesót úgy időzítjük. :oops:

Fanna! Mi az, hogy a kicsi már átalussza az éjszakákat? Nekem ne írjatok ilyet! :shock: :x
Egyébként már én is mondtam az uramnak, hogy tuti, hogy bennünk van a hiba, hogy a gyerkőc nem alszik éjszaka rendesen.

Nóri! Lilcsi így is édes rövid hajjal, remélem majd látom egyszer hosszúval is. Persze nekem nincs lányom, de én mindíg egy hosszúhajú kis vagány csajszlit álmondok magamnak. Aztán lehet, hogy majd én is meggondolom, mert a rövidebb hajat könnyebb kezelni. Ezért van Lilcsinek is rövid, nem?

Katlina! Aki ezt mondta neked, az lehet még arra az időre gondolt, amikor még bent vagytok a bébivel a kórházban. Ott ugyanis nagyjából tényleg ennyi van rajta. De szerintem is vigyél be nyugodtan ruhát, a nővérek tudják mennyire kell felöltöztetni. Mi pakoltunk egy rakat ruhát, volt amit nem is adtak rá, így utólag igazuk is volt, a pólya tényleg nagyon meleg.
És végül lásd kivel van dolgod: Bergon babakocsi 29.990.- Babavilág Május 1-től 31-ig
Szolnok, Babavilág, Tófenék u. 11 20/9585-777
Szolnok, Pandapel, Baross G. 49-51 20/9585-777

Ildi! Ugyanezekben a boltokban van utazóágy is: Gold utazóágy levehető pelenkázórész, éjszakai lámpa zenélő és vibráló szerkezettel 22.990.-

Na már ép eleget írtam ahoz képest, hogy nem hiányoztam senkinek.

Üdv mindenkinek!

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Az előbb elszálltam, pedig nagyon sokat írtam, szóval :evil: :evil: :evil:

Elin!
Ténleg borzasztóan hasonlít a filmbeli hősnőre Lilcsi ezzel a frizuval! Nagyon cuki!

Ildi!
Nekünk annak idején azt mondta a doki, hogy minél többet keményedik a poci - a végén természetesen-, annál könnyebb lesz a szülőszobán. Szóval viccesen mi azt mondtuk a férjemmel, hogy receptre make love(persze vulgárisabb szóval jobban hangzott), nem kell magunkat kímélni!

Balwin!
Mi inkább a vaterát használtuk. Eddig még semmilyen problémám nem volt, de azért mindig van az emberben az első alkalommal a félsz, ruha ügyben meg csak attól a csajtól rendelek, és benne már az előzőek alapján megbízom.

Betty!
Mindjárt itt a vizsgaidőszak! Nyomod ezerrel? Hány vizsgád lesz? Nekem csak 6, de abból 4-et most, 2-t pedig majd szeptemberben akarok megcsinálni. Legalábbis így tervezem aztán...

Fanna!
Akkor jó, ha már minden rendben! Tejcsi van elég, vagy kell egy kis pótlás? Bár én is azt mondom Letinek, ha sír szopi után még egy kis tejcsi után, hogy kereslet kínálat. Olyan édesen mosolyog, mikor elmagyarázom neki, hogy hogyan is működik a természet! Mintha értené!

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!

Sweni, hol vagytok????

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


nahát lányok!! Mostz már nem tudom, mi van!! Én se tegnap, se ma nem tudtam belépni ide!! De látom, nektek ment... :shock: . Most is nagyon lassan jelentkezett be. Viszont más oldallal semmi problémám. Na, ez van...

Mostmár valaki adja kölcsön nekem a Orleans-i szüzet!! Még a végén elhiszem, hogy hasonlít rá a lányom! :wink:

Olga! Te is hiányzol, MINDIG. Sőt, az utcán is mindig jo-józik a szemem, mikor arrafelé sétálunk...
Nem azért vágom Lilcsi haját, mert így praktikusabb!! Hanem hagyom sűrűsödni neki. Szerintem még 1x levágom neki, aztán majd a télre hagyom már megnőni. Iszonyú gyorsan nő és sűrűsödik neki.
De már most is olyan ügyesen tartotta a fejét, hogy akár fodrász is vághatta volna. Az anyjának hétfőn csinálnak frizut a fejére, mert ami most van neki, az már gyalázat. Már nagyon várom!!

Én ebben a ruharendelésben olyan határozatlan vagyok! Gyönyörű rucikat találtam én is, rengeteg oldalon árulnak. De ugye úgy lenne a kifizetődő, hogy többet rendelni. De sok ruhát meg nem akarok neki, felesleges, meg hát az anyagiakkal sem úgy vagyok elengedve. Akkor meg megveszem turiba. Szóval sokszor csak a nyálamat csurgatom...
Valaki tett már fel képet a teszveszre? A múltkor Fannától kérdeztem, hogy kell, de nem tudjuk...valami url címet kér, ahol a képek vannak.De azt hogy kell csinálni??

Balwin! Milyen bútorokat akartok eladni? Nem mintha meg akarnám venni, csak érdekel.

Ildi! Megdöntötted már a saját rekordodat? Mármint hogy hány hetekre szültél eddig?


Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok :)

Mieza rendszer, hogy két napig nem lehet belépni?! Namind1 :?

Bett, Ildi, pénteken sajna nem tudunk menni, úgy jött ki a lépés, hogy holnaptól szombatig szüleimnél leszünk.
Ildi, ha Elin esetleg megjön majd a nagy hírrel, akkor sömösöben is gratulálni fogok :D (bár legközelebb szombaton leszek netközelben - rossz az otthoni modemem :? ) De lehet, hogy Petike lesz a kivétel, aki bentmarad a 40. hétig :) Asszem nálad ez is túlhordásnak számít :wink: :lol: Hogy álltok az otthoni munkálatokkal? Sokminden van még hátra?

Olga, ne légy durci, az a lényeg, hogy most írtál nekünk :wink: :D

Judit: nahátigen, én is tartok az átverésektől, akár szándékos, akár nem. Dehát valahol el kell kezdeni...Ha rászántam magam a babaruhák neten való beszerzésére (még rágódom rajta, mint sokminden máson is :oops: ), akkor elkérem tőled annak a hölgyeménynek a nevét :)

Szép estét
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Na sziasztok!
Végre!!!

Miért nem írják ki, hogy ekkor, és ekkor leállás? Legalább számítana rá az ember!

Elin!
Én is turizok! Itt miklóson most nyílt egy exclusive angol turi, ami nagyon bejön! Ott nem kell állandóan járni, minden nap el tudnék hozni 10-12 rucit! Akitől én vásárolok a neten, ő is ezt csinálja, és 2 hetente tölt kb 50-100 rucit, így többet rendelek, hogy megérje a postaköltség. Nem tudom mi lesz, ha a lányok nagyok lesznek, mert akkor már nem nagyon lehet sok jót turizni, csak egyes darabokat! Elhiszem hogy fáj a szíved, tényleg olyan rosszul tud esni, amikor álljt kell parancsolni magamnak.

Mennem kell, mert ma egyedül vagyok, a férjem csak hajnalban érkezik így egy kicsit pörgök!

Sziasztok!
Jó éjt!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na már én is ideges voltam, hogy mi lesz, ha megszűnik a babanet!

:shock: Még egyben vagyunk, most tapossuk a 37. hetet, ma voltam nst-n, holnapra visszatapsoltak, mert nem állt azonnal helyre Petike szívverése a fájások, vagyis keményedések után. A szülésznőm szerint nincsen ilyenkor sem semmi baj, csak hát ilyen lelkiismeretesek az orvosok.He-he-he én meg kapjak infarktust. De szerencsére egész nap mocorgott!

Holnap megint beszámolok, ha csak meg nem szültem, akkor meg Nóri te számolsz be, hogy egy, kettő, három.... :lol:

Jó netezést, aki még fenn tud lenni!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hát igen Ildi! Már kezdtek rajtam is kijönni az elvonási tünetek...azt hittem, nem is voltam babanet-függő, közben meg...
Majdnem küldtem megint sms-t, hogy vagytok, de aztán mégsem...mit pattogok?-kérdezted volna. :oops: Vagy nem?

Jé, Judit, te miklósi vagy? Van egy kolléganőm, nem sokkal utánam szült, ő is miklósi-jó tudom, nagyváros, biztosan nem ismered.

Azt nem tudom amúgy, hogy itt is benne volt hirdetőben, hogy nyílt 7-től egy angol turi a Jubileum térnél, bejárat a Helikernél. Ott voltam, de ott csak az ABC van. Olga, nem tudod, merre van?
Bár mostmár a kis babakocsival felcaplathatnék az állomás tetejére is, ott is nagy angol turi van... Lilcsinek most itthoni naci meg cipő kéne.

Ja, ahogy írtátok a vaterát, megnéztem. Gondoltam regisztrálok, hogy majd én is adok el. Azért nem semmi! 100 Ft a regisztrációs díj, meg %-ot is kérnek az eladás után. Mondjuk utóbbi a teszveszen is van...de reg.díj??

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin, éppen akartam egy sort értetlenkedni - merhogy "ingyenes regisztráció"-val hirdeti magát a vatera -, osztán mégiscsak beleolvastam az ÁSZF-be, és lám, utalni kell 100 Ft-ot :? Igaz, hogy ezt jóvá is írják a vaterás számládra (mégiscsak ingyenes), de akkor is...ez tök olyan, mint a magyar adóvisszatérítési-rendszer :lol: "Vissza fogjuk adni, de azé beszedjük..." (adóvonalon még ennyi kiegészítéssel: "...miután leakasztottuk a nagy büdi semmiért a kezelési ktg-et".)
Egyébként tv-állványt 2 cd-tartó toronnyal (bútorlapból), meg majd egy számítógépasztalt szeretnék pénzzé tenni. De mosmán így nagyon macerásnak találom... :|

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Nóri ne aggódj, nem maradsz le semmiről. Jön értem a szülésznő, mert még tegnap este felhívtam és gondolom kiérezte a hangomból a kétségbeesést, így ma ő fogja megcsinálni az nst-t.
De azért mondta, hogy vigyem magammal a cumómat. Húúúúú

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildi, látom én túlhordás lesz ebből! :lol: Tényleg, Nóri is kérdezte, az előző két gyerköcőt hány hétre szülted?

Nóri! Nem láttam a hírdetést, de táblát sem arrafelé. Ha mégis megakadna a szemem rajta, akkor szólók. Én is állandóan nézlek, de általában fél 12-12 körül tudunk lemenni, ti meg már akkor rég a bendőt tömitek. :)
Vettél sportbabakocsit? Csak hogy írod, azzal fel tudnál caplatni a lépcsőn. A Bergonnal ez nem lenne olyan egyszerű...

Jut eszembe, Katlina! Sikerült beszerezni a babakocsit? Én hülye fejjel elfelejtettem írni, hogy 12-13 között ebédszünetet tartanak, legalábbis itt a Barosson. Ami nekem pont jó, mert olyankor sétálok a gyerköccel. :?

Na mindenkinek minden jót!

Ja, lassan nem lesz kismamánk! :(

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


ÁÁÁ?köszönöm az infót szombaton megyünk babakocsit venni és ide is beakarok menni mindenképpen :D :D :D :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Amúgy nem vágom melyik a Pandapel bolt a Barosson :oops:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Bár az újságban Pandapel van írva, szerintem a táblájukra már Babavilág. A Baross út állomás felé eső részén van, ahol alul-felül boltok, butikok vannak. Na ezt jól megfogalmaztam. Mindenesetre ez alul van.
Remélem sikerrel jártok!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kép Balázs Kép Tévézünk

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Na végre én is be tudtam lépni.........................

De azért nekem is hiányoztál Olga!!!!!!!!!!!!:))

De milyen jó ilyen képeket látni:)))))
Jó hg te is rajta vagy,mert ugye az anyukák szeretnek elbújni:))))ugye?????

És Balázs már ilyen nyugodt hg lehet vele tv-zni?
Na úgy látom nektek sincs több hajatok:)))megnyugodtam,Niminek is most hullik....:((kíváncsi vagyok mikorra lesz....
Kellene vonalzó,nem azért hg beleszóljak,csak hg tudjuk Picúrod hol tart!!! Meg mikor lehet majd köszönteni!!

fanna3
 
 


sziasztok!!!

nekem a vizsgaidőszakom majd május 21.étől kezdődik hát majd fogok tanulni sokat:-(

egész héten meg jövőhéten a szülőszobán vagyok :-)
Judit hát sajnálom hogy nem tudsz jönni pedig ma is figyeltelek mert volt sok látógató:-D

Ildikó meg van még a telefonszámom? Ha nappal leszel benn küldjél már egy smst.-ha bírsz vagy elég ha megcsörgetsz s akkor tudom hogy benn vagy mert akkor ha máshol nem a gyerekágyon meglátogatlak. ok?
Előlre is köszönöm:-D

Olga hát nagyon jók ezek a képek, én sajna sehogy nem bírok képet kicsinyiteni pedig raknák én is szívesen fel:-S

most megyek remélem írtam mindnkinek aki írt :lol:

puszika

Betty

Kép
kbernadett
 
 


Anna! Hát igen, még bújok a fényképező elől. Mindig szólók a páromnak, hogy csak a gyereket fényképezd! A hajacskánk anno nekünk is kihúlt, mostmár azért növöget. Igen, a tv valamennyi időre lefoglalja. Tudom, nem szabad tévéztetni, de olyan jó néha egy negyed óra "szünet"... Egyébként nagyon szeret gépezni is, most is ő harcolta ki, hogy ide üljünk. Eleinte még ő gépelt, aztán a kezemre tette a kezét, most meg már csak beszélget a képernyőnek. :)

Betty! Majd szidlak a vizsgaidőszakban!

Üdv!

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jajj Nóri egy másik oldalon(fotós) úgy láttam hg az URL az pl. az Elin,Fanna3 stb.

Swen!!! Mi újság veletek?????

Olga! Nem rád értettem hg nem szereted magad mutogatni(hanem úgy ált.ban.itt a csajok) téged már láttunk pár lappal előrébb,szintén félig:))))))

fanna3
 
 


Bernadett,júniusban még gyakorlaton leszel???? :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Most dobott ki megint ez a Sz@r! Most már nagyon mérges vagyok, írtam egy kisregényt!

Amira emlékszem!
Ildi!
egyben vagytok még?

Elin!
Ki a kolléganő? Csak egy obis csajt ismerek G.É. Ő az?

olga!
Nagyon szép kisfiú Balázs, és tényleg csinálj vonalzót, mert nem tudom,hogy most mennyi idősek is vagytok? Nekem az első kép a favorit, na nem azért mert a másodikon Te is rajta vagy, de azon pont szemből lehet látni a kisfiút, és nagyon szép a bőre. Játszótérszoliztok? Már nálunk is megjelentek a "parasztbarna" foltok! Még csak a kezünk, meg az arcunk barna, aztán majd felkarig...

swenson!
Hol vagytok??? Már legalább 2 hete nem írtál!

Na sziasztok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Helló mindenki!

Még mindig egyben vagyunk, ez a front nem akarja előcsalogatni Petikét!Pedig egész éjszaka nem aludtam, olyan zsibbadás jött rám deréktól lefelé. És jöttek a fájások, kb óránként, aztán reggelre minden elmúlt! Biztos csak jóslófájáspk volak. :cry:

Ancsikát 36, Imikét 37 hérte szültem.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Balwin! Én regisztráltam, átutaltam a pénzt is. Azóta várom az sms-t a kóddal :? . A cuccost meg elhappolják előlem... :twisted:

Olga! Nem sportbabakocsit vettem, esernyőbabakocsit... Kezdem már megszokni, bár az első kerekei még mindig le vannak fixálva, nem szeretem, ha "bolyong". Megy akkor mindenfelé a kocsi, én meg utána, mintha tütükéztem volna..
Most fél év körüli Balázs, ugye? Októberi? Tényleg csináljál már egy vonalzót!! Adsz már neki bébikaját is?
Hogy milyen rendicsek Balázs, hogy felszólít a gépezésre!!! Lilcsi meg üvölteni kezd, ha ideülök... Leginkább akkor tudok normálisan gépezni, ha alszik. Mondjuk ez így is lenne rendjén... :oops:

Fanna! Nyugodj meg, Nimi is imádni fogja a tv-t...Lilcsi is üveges tekintettel szokta nézni a reklámokat...más még nem érdekli. Mondjuk én itthon nem is szoktam bekapcsolni a tv-t, csak este fürdés (Lilcsié) után. Akkor nézi. De a mamánál mindig megy :? .

BBJudit!! Nem G.É. akire gondoltam, ő nem szül...pedig rajong a gyerekekért. Náluk voltam 3 hónapos terhesen almát szedni. Buli volt...míg a traktor húzta pótkocsival kiértünk az esőáztatta almakertbe...bandzsi-dzsampigozott bennem a babó :lol: .

Na, mostmár illő lenne alukálnom...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ildi!! Állítólag a hidegfront a babacsalogató...az meg most jön!! Írjál majd, milyen volt ez az estéd!! Azért jobb lenne mostmár, ha tudnál többet pihenni.

Katlina! Majd írd meg, milyen kocsit vettetek végül is!!

Swenson! Tényleg el vagy veszve!! 3 hete se hífred, se semmid!! :cry:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szió!

Ildikó! Mizu??

Katlina! Megint kellemes idő van,nincs az a dögmeleg...:)

Húú,tényleg pár héten belül minden Kismamink szülni fog.....és azután???

cumcsival Kép

fanna3
 
 


Ti kis "nyomik"! Van vonalzóm, tessék visszagörgetőzni!!!
Bébinek most nem tetszik a netezés, ugyhogy üdv mindenkinek!

Na apa megmentett 1-2 percre.
Nóri! Bébiitalokat már rendszeresen kap több minr egy hónapja, pár napja pedig a bébitejbe(vízbe)grízt is elfogadja. Azzal most kivárom az egy hetet, aztán krumplit főzök neki.

Anna! Hogy a Nimi milyen nagy! Úgy értem hosszú. És milyen kis csini combikája van!

Judit! (bbj) Igen, játszótérszol! :D De nekünk is csak az arcunk és a kézfejünk! :lol: (De nekem is, és ez tiszta égő...)

Na mégegyszer üdv mindenkinek!

KépKépKép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ildi ma még nem jelentkezett!!!!!!!!!!! :D :D :D :D


Elin!
Megvettük a babakocsit,nagyon szupi igaz nem irom le a márkáját mert apa még nem ért vele haza(imád csavarogni),de nem Bergonosat,volt az is de az alapkocsi,de ennek is jó nagy kerekei vannak lábzsák,tatyó,huzat cipzározható.........nagyon kilassz



Voltunk tegnap 4d-én ami nem mutatot túl jókat minden adat jó csak a comb csont nagyon pici ez alapján a gép 1750grammot dobott ki a mi 31hétnek felel meg a méh lepény 1-2fokban érett és ügye ehhez képest pici a baba.Felhívtam az orvost szerdán megyek Ő azt mondta hogy az csak egy dolog amit ott mondanak és hogy majd behívja Jakabot meg Balogoth és eggyütt megnézik.
Csak az a fura hogy ő azt mondta legutóbb hogy nagy baba lesz a 4d-én meg már átlagon aluli gyereket mondtak:A pofija amúgy nagyon szép olyan kis "kalács képe"van kis ducinak látszik

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok :)

Újra itthon :D És most végre sikerült bográcsozni :twisted: Csak éppen leesett az állam; az eddigi nyarak alatt kényelmes, kinnülős székecskémet tökre kitöltöm :shock: Namindegymosmán, ráérek akkor is picsogni, ha jövőre is így marad :|

Olga, Balázsnak tényleg szép bőre van, és naon szép fiúcska :D

Betti, én is sajnáltam, hogy nem nem tudtunk menni, pedig már olyan kíváncsi vagyok...mondjuk előbb-utóbb úgyis megtudom, hogyan néz ki a szülőszoba :lol:

Ildi???

Fanna, Nimi már hatalmas! Édes babóca, és hogy gyűri a cumit :D

Katlina, nekünk a fullos Bergon került 50.000-be, nem is tudom, 30-ért milyet adnak (persze újonnan).
4D ultrahangon hol voltál? Ezeknek a méréseknek nem szabad nagy jelentőséget tulajdonítani, csak támpontot ad(hat)nak, ez minden :) Biztos megnyugtat majd az orvosod is.

Swenékkel ugye nincsen semmi baj!?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Üdv!:)

Köszönjük szépen:)). Nimi tényleg nagy (mostmár), én is meglepődtem a héten hogy szinte már semmi nem megy rá,a 68-as sem nagyon..... Anyukák: mekkorát vegyek,hg azért egy ideig jó legyen? Meddig nő nagyon gyorsan és miután vesz vissza:)) kicsit belőle??

Katlina!

Ne idegeskedj!!!!!! Nekem a dokim végig azt mondta hg átlagon felüli a baba,( ez azt jelentette gondolom hg jól kitöltött engem,mivel megjegyezte párszor hogy " Van magában gyerek rendesen :lol: :lol: :lol: ) igaz mi csak sima UH-n voltunk mindig 4d-n nem. Én is arra készültem hg majd ki tudja mi lesz,ha nem bírom megszülni,majdcsak kiveszik valahogy :lol: és lám teljesen normális értékekkel jött világra 3650g-al és 52 cm-rel! Szóval nem jött be......mondjuk azért nem volt kerti-parti a szülés..... :wink:
Szóval nyugi,rendben lesz minden. Meg nem kell minden babának 4kilósnak lennie!!:)

Olga!
Én észrevettem :P :wink: :P Az milyen ruci Balázskán? nincs lába? Vagy hálózsák?

Akik nem jelentkeznek.....tessék írni!!!!

fanna3
 
 


Olga!

Arik a vonalzóid! :lol: :lol:

Katlina, mikor mész uh-re szerdán? Én elméletileg 7-re megyek nst-re. Lehet tudunk találkozni!

Nóri, nekünk megvan az Orleani szűz!

Jól aludtam éjszaka, sőt egész nap feküdtem. Peti nagyon jól érzi magát, csúcsot fog döntögetni!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hát pedig már azt hittem szülni vagy Ildi!!! :D
A bergonos ami levolt árazva az sima alap kocsi volt
Amit mi vettünk az baby top,szerintem neve nincs márka de ezt nem is néztem és nem is érdekelt ahogy megvettük csak jó legyen és ez a lényeg!!

Nem találkozunk Ildi mert én csak délkörül megyek!Habár jó lenne :D


balwin!
szolnokon voltam a Mátyás Király körúton

Kép

Kép
katlina
 
 


Ildikó! Végre! Mostanában még wc-re sem megyek telefon nélkül...
Azt a szüzet majd megbeszéljük!! :lol:

Katlina: reméljük, minden rendben lesz szerdán...bár ahhoz képest elég sokára hívtak be. De Jakab meg Balogh tuti nyerő páros!! Ne akarjál nagy babát! 2700 ha megvan, már okés!! A 3600-osak már nagynak számítanak.

Amúgy nekünk a 30ezres alap Bergon kocsink van, én imádom!! Táska nem kellett, mert van 1 (igaz kék) erre a célra pont tökéletes utazótáska (Cora pontokért :lol: ), lábzsákja meg ennek is van, a többi nekem már csak extra...Én abból indultam ki, hogy nagy legyen. Mert akár az apjára üt, akár rám, biztos voltam benne, hogy nagy gyerek lesz. És igazam is lett. Csak nézem egynémelyik babakocsit, hogy ugyan, meddig lett volna jó Lilcsinek? Ildi, neked is bevált, ugye? Petike is abban korzózik még?

Fanna! Szép a hajad... :) ! Tényleg milyen nagy lett Nimi!! Még egy jó ideig ne számítsál arra, hogy lassulna a növése. Majd fél éves kora után. Bár Lilcsi erre is rácáfolt... :wink: Most a 92-s rucik, vagy a 18 hónaposak a rávalók...a lába meg 22.




Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szia Nóri!

Ó köszi :roll: most festettem. Csoki színű lenne.de asszem kicsit sötétebbre sikeredett,meg húztam bele előlre egy világosabb sávot (szoktam szórakozni...)bár az itt nem látszik.
Ha jól emlékszem a héten te is készültél fodrászhoz...,voltál? Milyen lett? Hehehe....rakjál róla képet... :lol: :lol: :lol: jóóóóó?

pusz

fanna3
 
 


Halihó!


Fanna, Nimi tényleg nagyon aranyos babuci! Már én is nagyon babáznék!

Katlina, írd meg priviben a számod, majd felhívlak, ha esetleg benn leszünk már akkor a kórházban.

Nóri, nekem is nagyon bevált a bergon, bár tudod, mi használtan vettük. Még ott laktunk a házban amikor áthúztam, most már vízálló, így Petike is abban fog korzózni.

Már nekem is nagyon kéne festeni a hajam, mert hát deresedik a halántékom keményen, de majd ha megszültem, vagy még később.
Pláne azért látszik anniyra, mert rövid, de mindegy, engem nem is zavar igazán.
Amikor vártam az nst-re, mellettem ült egy csaj, kérdeztem tőle, hogy az első babát várja? Igen, volt a válasz, mire mondtam neki, hogy nekem a harmadik. Erre ő, hát mennyi idős vagy? 30. És te? kérdeztem. 29.
Most ne tudom fiatalabbnak nézett, vagy elborzadt a létszámtól?

Balwin?Mizujs?

Swen!!!!!Jelentkezz!!!!

Olga, olyan aranyosak vagytok!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Fanna! Hétfőn készülök fodrászhoz...de azt nem igérem, hogy teszek fel képet...

Ildi, szerintem fiatalabbnak nézett..a létszám nem olyan borzasztó. Amúgy a múltkor én is "levetkőztettem" a babakocsit, mert kiszakadtak a pántok,amik a babó lába között vannak, ha érthető... Mikor csuktam össze, megfeszítettem és nem bírta a kritikát. De megvarrtam, jobb, mintz új korában.

Délután meg buszozunk egyet a Mediába. Állítólag 10 Ft a képelőhívás. Kíváncsi leszek, hogy tetszik majd Lilcsinek...?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ez is 31ezer volt de ha ez nincs akkor nálunk is marad a Bergon alap kocsi,de apa ezt meglátta és beleszeretett,és így rámondtam az áment nem veszem el a kedvét rögtön az elején :D ,de igaz ez a kocsi nekünk nagyon megfelel.Ez is elég tágas odabenn habár nekünk azt nem kell néznünk hogy apa vagy anya nagy és a babó is az lesz mert mi olyan kis pindurkák vagyunk mindketten! :D




Ildi! Elküldöm privibe!

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
Van privid!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Kismamák!
Még egyben Mindenki? Hogy bírjátok ezt a pokol meleget? Én csak 25-ig vagyok beszámítható, aztán borul a bili! Lehet, hogy hülyén hangzik, de én a telet szeretem! Akkor felöltözni, fel lehet, na de nyáron a bőrömet mégsem vehetem le!

Nekem is mennem kellene már nagyon fodrászhoz, mert a sörényem már borzalmas, de nem tom a férjem mikor ér rá a gyerkőcökre vigyázni. Annyira hullik, de Grétivel is így volt, amikor a 3 hónapot elérte, csomókban szedtem ki a hajam, állítólag a szervezet hormonváltozása miatt, kezd visszarendeződni a helyzet a normális kerékvágásba. Legalábbis remélem, mert elég csúnyán festenék kopaszon :D

Elin!
De jó nektek, hogy már sokadjára vágod Lilcsi haját! Szegény Gréti már annyira szeretne valami kis csatot a hajába, hogy most a Corába is megállt a csatos valami előtt, és rendre szedte le a dolgokat, és illesztette a hajához. A vásárlók ott mosolyogták, mert az apjának kellett ráhagyni, hogy most akkor melyik áll jó neki! Már alig várom én is, bár akkor egy újabb szenvedély nekem, a hajbavalók! 92-t hordtok? Gréti talán most fog, de még van 80-as rucink is bőven! Bár igaz, hogy a férjemmel nem vagyunk magasak. Azt tudtátok, hogy a gyerek kettő éves kori magasságának kétszerese lesz a felnőttkori várható magassága? Tudományosan alátámasztott, egy tvműsorban (Spektrum, vagy national geo)láttam, nem mende-monda. Nagyon érdekes, de elképzelhető. Gréti 82 cm volt, talán 164 lesz? Akkörül lehet.

Ildi!
Sztem is fiatalnak nézett, a képed alapján is annak tűnsz, a létszám sztem sem borzasztó, mi is hármat szeretnénk, de mostanában szó sem lehet a harmadikról, talán 3-4 év múlva.

Na megyek majd még benézek!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

SWEN! Utólagos engedelmeddel........Láttalak benneteket,miért nem írsz? 8) 8) :cry:
Lányok! Szóval jól vannak,semmi gond!! :lol: :lol:
Biztos sok a tennivaló kettő gyerkőccel:))

Judit (BBJ) Egyetértek maximálisan!!! Bár én inkább az őszt szeretem! Abban a 40 fokban majd nem kapok megint levegőt.....szörnyűűűű. Teljesen kimerül benne az ember,koncentrálni meg semmit nem tud rendesen :twisted:

Ildi!
Egyáltalán nem tünsz 40-ek :P ....!Tényleg fiatal vagy azon a képen,csini!!!

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én sokszor annyira állandóan csak körbe-agyon-össze-vissza csak puszilgatnám Nimit,hogy csak na!! És nem nagyon hagyja a macerát mert már tényleg így is puszimérgezése van....de pedig én úgy vágyom rá :cry: :cry: :cry:
Nem szeretik a babák ha túlzásba van víve,illetve persze csak akkor ha ő is vágyik rá....Nehéz ezt megérteni.....na nem,inkább elfogadni....

Nóri!
Milyen lett a hajad???? :wink:

fanna3
 
 



Sziasztok!

Ildi!
Szerintem a gyerekszám döbbentette meg, mert hiszen manapság a mi korosztájunkban elég csekély a háromgyerekes anyuka (persze azért akad!!).

Csajok!
Adnátok egy két jó fiú és lány keresztnév ötletet (hátha így jobban menne a dolog...)??! Nézegetem az utónévkönyvet, de már zöldülök tőle... Olyan kéne ami klappol a "Szilvási" vezetkénévhez. Egyenlőre az Annán és a Hannán gondolkozunk, de ez utóbbi nekem úl babás és felnőttként már nem lenne elég komoly. Fiú nevünk egy szál sincs... azzal Leventénél is bajban voltunk. :?

Fanna!
Én is állandóan bújtam a törpémhez, de ő sem viselte jól... olyannyira, hogy csak most kezdett el puszikat is adni. Kicsit besokallhatott tőlem anno. :? :oops:

Katlina!
Dobnál egy képet a babakocsiról?!

Fanna!
Mekkora most súlyra Nimród? Nekem nagyon nagy babának tűnik!! Bizti jó anyagot eszik! :lol:

Olga!
A fiadnak még mindig fantasztikusan igéző szemei vannak! :)
szilbee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: