Új privát üzeneted érkezett!

Ugye nem bánjátok, ha önző leszek, és csak Juditunknak válaszolok? Majd írok bővebben is! Kép

Judit marha nagy szerencséd, hogy a PCO-soknál sokkal magasabb inzulinértékek szoktak lenni. Pl. Mnikinél 80-100 mIU/L. Kép De tény, hogy nem tökély a tied sem. Esetleg még a 60 perces értéked megvan? De azt mondanám, ez nagyon-nagyon a határ, ha a 60 perces nem több, mint 40 mIU/L és a vércukor sem magasabb, mint 7.5, akkor azt mondom, hogy belefér, de a kecskerutát igyad bőszen és a Premens is menjen. A másik, hogy az ugráló inzulint (és emiatt a gyengébb hormonértékeket és következményesen a szőlősödést a petefészekben) étrenddel is tudod szabályozni, ezt tudod, mondtam már. Nekem most terhesen szarok az értékek, és szénhidrát diétán vagyok több hete, és láss csodát, 3 hetesen nem híztam szinte semmit, mások meg ilyenkor híznak mint a bálna. De a szénhidrát diétának nem is a fogyás miatt van jelentősége, hanem az inzulinszint miatt! A Lombikbaba-PCOS-on fent van, mire kell figyelni az evésnél.
Meglátod, minden szuper lesz! Kép
s_norka
 
 


Sziasztok,

Gyors leszek, kicsit nehéz ülnöm (bizsereg a lábam és keményedik a pocim lenn Kép)...

NorkaKép
Nagyon örülök, hogy minden rendben van Veletek! Annyit drukkoltam - úgy lártszik, meglett az eredménye Kép Szupi, hogy nemsokára ababhagyhatod a gyógyikat is! Csak így tovább!

KrisztiKép
Megkérdeztem a szülésznőnket, mivel ugyanabban a kerületben házasodtunk, ahol szülök, így nem kell hitelesítettni a kivonatot, elég bemutatni majd. Eggyel kevesebb... Huhhh Kép
Milyen a H&M az Árkádban? Minőség? Árak? Halljuk!!!

StellaKép
Szerintem kezdenek hasonló érzések a birtokukba keríteni engem is, mint Téged. Kép Már alig várom, hogy a kezemben tarthassam a kicsimet. Olyan kíváncsiak vagyunk már rá!
Még azért jó lenne, ha kibírna 1-2 hetet odabenn, de most már tényleg szenvedek... Kép Most is járáskor sokat keményedik a pocim alul. És pocsék érzés, ahogy mennek szét a csontjaim a fenekemben Kép Te érzel ilyeneket? Egész éjjel görcsölgettem én is, alig aludtam...

RenokaKép
Még pár hét, és Te is a kezedben tarthatod a leányzót! ne aggódj, minden rendben lesz! Kép

TimiKép
Nem vagy h---ye Kép NST=CTG. Ezzel figyelik a baba szívhangját a terhesség legvégén (hetente kell már járni) és a méh tevékenységet, hogy kb. mikorra várható a szülés. Ennyi tömören. Úgy felhangosítja a baba szívhangját, hogy olyan, mintha dobszólóznának mellettem Kép
Köszi a jókívánságokat!

LányokKép
tegnap előtt voltam NST-n, minden OK, méh tevékenység nem látható. Akkor nem tudom, mit érzek szinte állandóan Kép
Jövő héten kedden megyek megint kombi vizsgálatra: doki + NST. Már tényleg várom a végét.
Fáj a fenékcsontom, derekam, görcsölök, nehezen alszom, nehezen veszem a levegőt, sokszor kell menni pisilni. Tömören Kép nem panaszkodom, de most már tényleg elhiszem, hogy a 9. hónapban már megváltás a szülés Kép

Puszi

Unique
37+1

KépKép
unique
 
 


UniqueKép
Hasonló érzések: keményedés, menzis görcsök és csontfájás, igaz én inkább a szeméremcsontomar érzem, de csak akkor ha járkálok, vagy állok!

Nekem csak 2 hét múlva kell NST-re mennem, de már nagyon kiványcsi vagyok a sztereo dobolásra!!!
Kitartás és sok pihi!!
Stella

Kép
stella9
 
 

 
 

StellaKép
Úgy látszik akkor már mindketten nagyon közel vagyunk a véghez Kép
A szeméremcsontomat még nem érzem. Ma kezdődött egy olyan dolog, hogy ha felállok és járkálok, olyan, mintha le akarna szakadni a pocim Kép Na ez nem kellemes Kép
Lehet, hogy már nem is fogod hallani azt a két hét múlva-i NST-t Kép Élőben jobb lesz Kép
Köszi, Neked is sok pihi!

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!

Látom lassan közelednek a nagy találkozásokKép.
Néha bekukkantok, hogy mi van veletek és egy-egy kép reményében. De képeket mostanában nem tesztek felKép Hát hoztam én nektek:
KépKépKép
4x-re is átrendeztük a gyerekszobát. Még egyszer lesz egy kis változtatás. Amikor megérkezik/nek a baba/babák kikerül innen a számítógép. A kedvetekért kinyitottam a babakocsit. (Nem szereltem össze) Van hozzá lábzsák, esővédő, táska és mindenféle csiribiri. Nehéz, mint a sár (Symbaba), de mi főként itt a községben fogunk vele száguldozni.Kép

Pihenjetek sokat és vigyázzatok magatokraKép

Stella
Sokat gondolok Rátok.KépÜdvözölet Robinak isKép

Ölel mindenkit: Süni
süni_renóca
 
 


SünikémKép
Nagyon szép a babaszobátok! Köszi, hogy megmutattad!
Remélem hamarosan a lakója is megérkezik hozzátok!
Nagyon drukkolunk nektek! Robi is puszil!
Stella

Kép
stella9
 
 


Drága Sünike! Kép
Gyönyörű ez a babaszoba, látszik, hogy mekkora odaadással, szeretettel és törődéssel rendeztétek be. No meg szakértelemmel, óvónéni vénádat és a gyerekek iránti odaadásodat le sem tagadhatod!!! Kép Kép
Nálunk babaszoba még csak tervben van, tudjuk, hogy melyiket szeretnénk majd átrendezni, de babonából még nem kezdtünk neki - asszem erre még lesz időnk bőven, akár pocakosan is. Kép

Képzeljétek, Csajócák,
elújságolom nektek is: csütörtökön voltunk endokrinológusnál. Azt mondta, hogy a prolaktin, ami magas a páromnál, nem okozhatja a bibit, mert akkor az FSH lenne magas. Doki bácsi szerint ott kell lenniük a halacskáknak, "csak" kivezetési gondok lehetnek! Kép Annyira jó volt ezt hallani, még egyik doki sem mondta ki ezt ilyen nyíltan!!! Mehetünk kaszabolásra! Kép (Azért az okát megkeressük, hogy miért magas a PRL.) Hétfőn megyünk andrológushoz a nagy hírrel, s ő majd elmondja, hogy mi legyen a menetrend. Aztán 1 hét múlva Krizsa Mágusunkhoz térünk vissza. Kép

Lassan lehet, hogy mi is kezdhetünk terveket rajzolgatni a babaszobáról? Kép

Szép 7végét mindenkinek!
Puszi
Seszi
seszi
 
 


Sziasztok!

Stella, SesziKép
Köszönöm.

Ha valaki elmulasztotta múlt vasárnap és érdekli mit is jelent az, hogy nyílt örökbefogadás, ma lesz az ismétlése a Gólyamesének:

hír TV: 12:35
Vetítő
Gólyamese
Dobray György filmje

Szép vasárnapot mindenkinek.

Süni
Kép
süni_renóca
 
 


Sziasztok!

Végre tudjuk szállítani az ígért képeket:

Ez egy 35 hetes ikres pocak (117,5 cm):
Kép

Ez pedig a gyerekszoba jelenlegi állapotában:
Kép

Üdv és puszi mindenkinek:

Stella & Stellapa

Kép
stella9
 
 


Süni!Kép
Gyönyörű a gyerek szoba! Kép
Én érzem, hogy már nincs sok hátra és érkezni fog a lakó. Kép

Stella!
Nálatok is szép már minden, csak a rácsok között fúj még át a szellő, de már nem sokáig, mert hamarosan hazatérhettek a srácokkal.
A pocakod meg egyszerűen hihetetlen méreteket öltött. El se tudom képzelni, hogy hogy tud ekkorára megnőni.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


babaszoba képeivel nem szolgálhatok, viszont két kópéval igen:

így főzünk mi együtt:
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Máté még mosogat is:
Kép

Levinek meg nem sok félelemérzete van:
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fotós csajokKép
Mindenkinek mindene gyönyörű! Stella óriási pocakja, a babaszobák és az ikrek! Úgy megdögönyözném őket!!!
Most rohanok a hematológiára, csak muszáj volt megdícsérni a képeket!

reno
33+3
renoka
 
 


Sziasztok lányok! Kép
Én is beszoktam ide kukucskálni. Főleg a képek miatt! És végre nagyon örülök, hogy ilyen sokat "termeltetek"! Kép
Süni Kép
Tényleg nagyon szép a szoba! Milyen ötletes ezek a kis állatok fenn a falon. Miből vannak?? Nagyon jópofa!
Stella Kép
Huuuha! Nem semmi a pocid! Kép Hogy bírod?? A ti szobátok is nagyon szép!
Orsi Kép
Milyen nagyok már az ikrek! És milyen ügyesek! Kép

Remélem hamarosan már én is mutogathatom a gyerekszobát! Kép

Kép
*

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


OrsiKép
Nálam a Te képeid viszik a pálmát!!!
Írtóra jófejek ezek a kis kópék!!!
Büszke lehetsz rájuk és magatokra is!

KiscsillagKép
Nem semmi babaszoba-terv!!
Drukkolok hozzá!

UniqueKép
Jaj, de nagy a csönd! Történt valami???

Renoka? Kriszta?

Kép
stella9
 
 


Stella!

Hát, nem semmi mérete van a pocakodnak. Hogy bírod?
Nagyon szép a babaszoba.

Orsi!

Szép a konyhád. Milyen jó neked, hogy ennyi segítséged a főzésnél.

Már annyira várom, hogy mellettem is 1-2 kisemberke "dolgozgasson" a konyhában.

Timi
latimi
 
 


Köszi Csajok Kép

Kiscsillag Kép
szép terv, de 2nél többet én ynugodt szívvel senkinek sem kívánok , annyit viszont bármikot Kép

Timi Kép
biztosan nálatok is nemsokára eljön már ez Kép

Tényleg nagy a csönd Unique felé, valakinek nincs meg a mobilszáma?

Ma voltam egy bnőmnél, 8 hetesek az ikrei... megint elkapott az "ide nekem az oroszlánt is" érzés Kép de tudom, hogy előtte építkezés Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Annyira jók a képek a srácokról. Kép Csak úgy sugárzik a huncutság a szemükből. Kép

Én is irigyellek ezekért a kis segítő kezekért. Kép

Renó!
Remélem minden rendben volt a dokinál!

Stella, Unique!
Ugye ma ezen a havazós napon nem indultak ki a manócskák?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


készültek ma frissek:
http://vaczko.atw.hu/thumbnails.php?album=9
a közös képek azok ill. Levi pofavágósa.

o.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsikám
Nem semmi, hogy a fiúk milyen leleményesek (még a fiókaba is bemásznak. Kép Én is szeretnék ilyen kis lurkokat. Hát biztos nem unatkozol melletük. És milyen gyorsan nönek, kész nagy fiúk már. Imádni valóak!!!KépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Orsi, csúcs ez a két gyerek, képzelem milyen kacagások lehetnek nálatok! Tényleg, miket tudnak már mondani?

Köszönöm az aggódást, de Hála Istennek jól vagyunk. Rendben van a vérem is, nem is kell többször mennem ellenőrzésre. Holnapután lesz flowmetria és CTG, azt azért már nagyon várom, lássam, hogy minden OK. Baba jól érzi magát szerintem, szépen növögetKép
Bútor majd jövő hét végén érkezik, sajnos, szóval a képekkel még mindig várnotok kell.
Teljesen jól érzem magam, még mindig nem teher a teher, de azért már nagyon várom, hogy kint legyen egészségesen, szépenKép

ZsebikeKép szerintem, amint eljön a tavasz, te is "kinyílsz" a virágokkal együtt és indulhat a mandulaKép

UniqueKép mi lehet veled? Gondolok itt mindenfélétKép Kép Kép

reno
33+4
renoka
 
 


Reno Kép
semmit Kép nem igazán akarnak beszélni, vannak dolgok, amiket én megértek, de ezek inkább jelek, mint szavak Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Stella, Icsilya Kép
A kép természtesen csak szimbólikus! KépKép Nem volt más! Kép Azért ennyi babától még én is megijednék hirtelen az biztos! KépKépKép De mindegy lenne, csak jönn/e/ének már!! Kép

Reno Kép
Már neked sincs sok hátra! Kép Az a pár hét meglásd nagyon gyorsan elröpül. Kép

Unique-val tényleg mi lehet??? Mindenesetre én drukkolok, hátha.... Kép

*

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok még 2in1! Kép
Ne paráztassatok Kép Kép Nincs még semmi Kép

Legalábbis: Orsi, Te talán jobban értesz ezekhez, de ma voltam NST-n. Baba mozgolódott, a méhtevékenységem meg már volt 100-as is a skálán (eddig max. 20-30 volt). Igaz, nem éreztem olyan brutálisnak (nem fájt), de az NST kimutatta. Na erre a dokim diagnózisa: még 1 hétig biztos nem szülünk. Pedig jó lenne! Kép

Vasárnap este lefekvés után azt hittem, most most most Úgy fájt, görcs szerűen olyan kb. 5-6 percenként, aztán kb. 20 perc múlva némi séta hatására elmúlt.
Nem mondhatnám, hogy nyugis időket élek Kép

StellaKép
Hű, de szép nagy a pocód! Megmutattam a férjemnek is, hogy lássa, nem is olyan nagy az enyém Kép Nem semmi lehet cipelni őket Kép
És a szoba is nagyon szép, olyan igazi fiús Kép

RenoKép
Hű, úgy örülök, hogy minden OK. Milyen vizsgálat az a flowmetria? Akartam már kérdezni, csak mindig kimegy a fejemből... Még nem láttam olyat Kép

KrisztaKép
Merre vagy? Mi van Veletek? Nagyon eltűntél... És nem írtál nekem semmit az új H&M-ről...

Lányok,
Hallottam, hogy a Camponában nyílt egy új C&A. Mit mondtok az itthoni C&A-kről? Még nem voltam, de baba szempontból van olyan, mint a kinti?

AlmodoKép
Mizujs Veletek? Rég írtál...


Mobil számomat megadjam valakinek? Kép Csak hogy tudjak sms-ezni és ne legyetek kétségek között Kép

Bár Stella megírja majd a másik topicból, oda megírom egy lánynak, de ki tudja, hátha egyszerre tűnünk el Stellával Kép

Puszi

Unique
37+5

KépKép
unique
 
 


Unique Kép
nekem úgy voltak 2.5 héten keresztül 100as fájásaim, hogy SEMMIT nem éreztem belőlük, sőt a szülés napján is szinte állandóan az volt a ctg alapján.
szerintem ez még önmagában semmit sem jelent.
dobd el nekem a számod Kép

flowmetria: UHnál tuti neked is nézték, csak max. nem szóltak. Uhval nézik a köldökzsinórban a vér áramlását, egy kis görbe jelzi, ami olyan kicsit, mint a sinus görbe, csak az egyik oldala el van tolva, meredekebb.

c&a: szuperek Kép én nagyon szeretem az ottani rucikat, jó a minőségük, de az, hogy épp mi van áruházanként eltérő.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
Küldtem mailt! És köszi az infókat!

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Sziasztok,
elnézést, hogy a babás topikba írok, de megint lenne egy kérdésem.

Nóri!
Szeretném megkérdezni, hogy csináltak nekem egy 30,60,90,120 perces vércukor mérést, de inzulint nem. Ennek van így értelme? Ezek az értékek teljesen rendben vannak. Szerinted újra kellene csináltatnom?
Köszi a választ!
Esetleg elkérhetem az email címed? Lenne egy kérdésem László Profról is (olvastam, hogy nálad ő csinálta a lapart.)
Köszi!

Egészséges babavárást kívánok mindenkinek!
Kitartás, már jön a tavasz!

Emese
mse9
 
 


ja, lemaradt az emailem: ms.e@freemail.hu
mse9
 
 


Orsi!
Szenzációsak a képek. Az a hintaló különösen tetszik hol vettétek? Lehet meglepem vele a keresztlánykámat. Kép
Baromi jó ahogy belemásznak a dobozba a labdák közé. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


EmeseKép ugyan már, ne kérj elnézést, írj ide bármikor, biztos benéz Nóri és segít!

UniqueKép Hú, szóval még egyben! Jó lesz így, hogy Orsi tudósít majd rólad, de izgi!!!

Szülés után két hónapig még szúrkálni kell magamba a heparint, aztán majd a következő terhességnél újra. Ez van, ez igazán semmiség a babáért. Mondjuk a szülés után már magam miatt kell adni.

Néha úgy eltöprengek, honnan fogom tudni mikor mit kell csinálnom a babával. Én még pelenkázni sem tudok, vagyis eddig nem próbáltam. Biztos béna leszek az elején, de már úgy várom.
Teszek fel majd képet a napokban, mert kíváncsi vagyok ti mit mondtok. A legtöbb ember szerint kicsi a pocakom, a doki és a többi szakember pedig azt mondja, hogy pont jó. Mondjuk tényleg tök könnyen mozgok, és nem fáj semmim, élvezem ezt az állapototKép

Orsi, szóval az ikrek nem avatnak be senkit az ő titkos babanyelvükbeKép Biztos vagyok benne, hogy egymással mindenki tudta nélkül kommunikálnakKép Na jó, anya talán érthet ezt-aztKép zabálni valóak!!!

NorkaKép Hogy vagy?
reno
renoka
 
 


Sziasztok Lányok!

Lassacskán szeretném áttenni a székhelyem ebbe a topikba, ha befogadtok, már csak azért is, hogy pocakosodó is maradjon, hiszen itt szép lassan mindnyájan megszültök Kép

Nekem holnap indul a stimu, így hó végére várható az ET.

Stella Kép
Hogy Neked milyen gyönyörű, nagy pocid van! Megmutattam a férjemnek, hogy ilyesmire készüljön Kép, nagyon tetszett neki!

Orsi Kép
A fiúk még mindig tündériek. Azért néha eléggé fárasztóak is lehetnek.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


RenokaKép
Hidd el, rögtön tudni fogod, mit kell majd csinálni a babával Kép Én is parázok egy kicsit, de a természet eddig is mindig tudta, mikor mi a teendő. Ez szerintem most sem lesz másképp. Kép
Ami meg nem megy, azt megmutatják a nővérek a kürházban és a nagyszülők Kép

Lányok,
Mekkora csend van itt? Kép Kép

FanniKép
Üdv itt! Totál igazad van! Kell az utánpótlás! Már szeretnénk új kismamikat üdvözölni itt!!! Megfertőzünk a babakórral, jó? Kép

Puszi

Unique
38+0

KépKép
unique
 
 


Unique Kép
De jó, hogy jöttél, már azt hittem, mindenki megszült Kép
Azért Neked hamarosan aktuális!
Nagyon szeretném, ha "megfertőznétek a babakórral" Kép

Remélem, hamarosan mindenki jelt ad magáról! Kíváncsi leszek, melyikőtök lesz az első Édesanya! Te, vagy Stella? Esetleg Renoka vagy Kriszta beelőz(ött)?

Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Fanni! Kép
nem, én még egyben vagyok Kép Szerintem még Reno is beelőz, ahogy én a lányomat ismerem Kép
Nagyon lapít mindenki...

Honnan fogjuk megtudni, ha valakinél babaeső van? Kép

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique Kép
Ez jó kérdés!
Te pl. hogy tudatod velünk?
Minta azt olvastam volna, hogy talán Reno? Orsinak meg sms-ezi, ő pedig megírja.
Mostantól azért én elég stabil pont vagyok/leszek itt, így ha gondolod, nagyon szívesen megírom a profilodban lévő e-mailedre -vagy akár másikra, ha adsz- a mobilomat, s ha küldesz egy sms-t, akkor megírom mindenkinek! Amúgy is szeretek jó hírt hozni Kép
Azért már össze vagy pakolva a nagy eseményre, ha esetleg "szaladni" kell!?
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Örülök, hogy itt vagy közöttünk.
Hogy vagy?

Zsebi!
Majd ha módosítod az adatokat a táblázatban, akkor írd át légyszi az életkoromat 31-re.

Unique!
Még 2 röpke hét, és itt a baba. Nagyon jó lesz nektek. Az egész lakásban finom babaillat lesz.
Vigyázzatok magatokra!

Timi
latimi
 
 


Timi Kép
Én is örülök, hogy végre itt vagyok!
Jól, köszönöm! Pörgök, aktív vagyok nagyon! 1,5 hét és akció! Úgy örülök, hogy megint itt tartok és reménykedem, hogy ezúttal meg is tudom tartani és majdan szülni a babá(ka)t!
Volt már átsorolás? Hányadikak vagytok?
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi!

Szeretnék tőled kérdezni valamit, neked ikreid vannak. A tb törvényben azt olvastam, hogy ikrek esetén a gyes összege az öregséginyugdíminimum kétszerese, tehát duplán jár. A gyest megelőző juttatásoknál - tgyás, gyed - viszont nem olvastam, hogy ez is duplán járna. hogy van ez a gyakorlatban? köszi előre is a választ.

Kép
zsuzsi73
 
 


Fanni!

Még nem tudjuk az új sorszámunkat. Április közepére kiderül. Szeretnénk bejelentkezni az alfa szövetséghez is, mert ott csak 80-an állnak sorba. De még nem küldték el a jelentkezési lapot. Hát, nem kapkodják el a dolgot.

Nagyon szurkolok, hogy sikeres legyen az akció. Jön a szépidő, teljes bedobással csinálod a babaprojektet, úgyhogy meg kell tapadnia a kis lurkó(k)nak.

Timi
latimi
 
 


Zsuzsi Kép
csak a gyes jár duplán, és duplán duplán, mert 6 éves korukig.
Az egyszeri anyasági támogatás jár még duplán.
A tgyás, gyed alapja a befizetett járulékod (az nem alanyi jogon jár, mint a gyes), így annak semmi köze a gyerekek számához.
Családi pótlék 2 gyerekes (most 24 e Ft/hó)

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm, Timi Kép
Én is drukkklok Nektek, hogy minél hamarabb lehessen babótok! Azért az 5. lombikot is megpróbáljátok?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Azt beszéltük Krizsa mágussal, hogy majd két év múlva találkozunk.Mivel nem tud biztosat mondani, hogy sikerül-e projekt, így inkább azt az összeget a babára költjük. Ha majd felkészültem lelkileg, fizikailag is, akkkor belefogunk. Most vhogy annyira megkönnyebbültem, hogy nem kapom azt a sok szurit, nem kell rosszul lennem, mert nincs műtét.
Lehet, hogy most az égiek eldádáznak. De ez az igazság.
Én bízom a csodákban, és addig hátha spontán is összejön a babóca.
Mi igazán dolgozunk rajta.

Timi
latimi
 
 


Sok sikert kívánok hozzá Timi, legyen úgy, ahogy Nektek a legeslegjobb Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok csajokKép

nyugi van egyenlőre, nem szülünk még, baba jól érzi magát odabent, lepényanya ellátja rendesen, szóval maradunk mi még egybenKép

Fanni, gyere sűrűbben, remélem hamarosan tartod itt a frontot és újra átélhetjük veled a kezdeti hónapokatKép

Holnap teszek fel pocakfotót.

reno
33+6
renoka
 
 


Timi!
Ezek szerint lehet neked is sok boldog születésnapot kívánni. Remélem jól kihasználtátok, mert ez volt az utolsó amit csendben kettesben töltötteket jövöre már a kicsik szaladgálnak. Kép

Kép

Reno!
Megírnád nekem hogy mennyibe került a műtét a proffnál? Ha nem ide privibe?
Várom nagyon nagyon nagyon a képet a podidról. Kép Biztos nagyot nőt az utcsó kép óta. Kép


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

Köszi. Igen, tegnap volt a szülinapom.
Tökéletes lett volna a szülinapom, ha nem ért volna utól a fránya vírus- gondolom én, hogy vírus. Múlt héten a napjaimat az orrfújással töltöttem el.
Most pedig,ha eszem, hányingerem van, izzad a tenyerem.Tegnap egésznap rosszul voltam. Nem tudom mi van. Néha fáj a fejem.

Bízom benne, hogy jövőre már 1-2 lurkó szaladgál körülöttünk. Jó nagy kupit csinálnak majd. Már nagyon várom.

Reno!
Már én is nagyon várom a pocakfotókat.

Timi
latimi
 
 


Renoka Kép
Örülök, hogy minden rendben Nálatok!
Én már minden nap benézek ide mostantól! Várom a fotókat, legyen az pocak, babóca, UH, vagy bármi! Fel vagyok készülve mindenre Kép

Timi Kép
Akkor sok boldogságot Neked, ha szülinapos vagy Kép (meg amúgy is, hi-hi)

Kriszta Kép, merre jársz?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


ZsebikeKép

nem volt olcsó, de így utólag kijelenthetem, hogy megérte... 200e ft-ot kértek. Állítólag már nem így működik, erről Juditot kellene megkérdezni. Bízom benne, hogy neki már nem kellett fix összeget fizetnie, csak úgy adott vmennyitm amennyit gondolt. Mert azért az nem nagyon van rendjén, hogy csak akkor vagy jogosult egy ilyen szuper műtétre, ha százezreket tudsz fizetni érte.

FanniKép gyere, én mindig örülök, ha látom, hogy jól vagy. Nem én leszek a telefonos közvetítő, én tudni fogom előre a császár időpontját -szerintem- és amikor bevonulok, előtte megírom. Utána pedig beszámolok ha hazajöttem a bébimmel. Szóval egy pár napig izgi lesz...

TimiKép gyógyulj meg mielőbb, házipálinka csodákra képes!

Unique Kép voltam az Árkádban a H&M-ben, ugyanazok az árak vannak, mint a SCS-ben, kisebb a választék, de azért jók a cuccok. Sokan voltak, pedig hétköznap, napközben voltam, tuti, hogy fogok ott még vásárolniKép 38. hetes vagy! Elájulok!!! Én még 2 hetet kérek az Égiektől, hogy addig is minden rendben legyen. Hamarosan babázolKép de jó!

Norka, otthon vagy? Pihizel?
reno
renoka
 
 


Sziasztok csajok,

Szörnyű elvonási tüneteim voltak múlt péntek óta.... A gépünk ugyanis szervízben volt azótaKépKép Zolira hirtelen rájött, hogy fel kéne javítani a kapacitását, gyorsan szétkapta, hogy megnézze miből milyen van most benne, persze rosszul rakta be a memóriakártyát és így egyből zárlatos lett. A szervízben meg szombat óta ültek rajta, csak ma este tudtuk elhozni. Már annyira féltem hogy lemaradok valaki szüléséről,de látom még mindenki egybenKépKép
Mi is jól vagyunk, befejeztük a vásárlást, hál istennek minden megvan (azt hiszem). A sötétítő függöny majdnem kész, a ruhák,pelenkák mosásásával vasalásával már félúton járok. Szóval hét végére azt hiszem megleszünk mindennel.
Engem csak ez a fránya jobbkéz zsibbadás kínoz,de ez pont elég. Éjszakánként legalább kétszer felébredek, és volt már mikor fél óra kellett hogy visszatérjen a kezembe az élet. Hétfőről keddre pedig hajnali 3-6 között nem tudtam aludni, paráztam, és kiolvastam a könyvből hogy biztos toxémiás lettem (vérmérgezés). Igy kedden hívtam a dokit, persze ő is rögtön erre gondolt, ugyhogy rohantam hozzá beutalóért, aztán vérvételre, aztán délután az eredményért, utána meg vissza hozzá...Jó kis nap volt, de szerencsére minden rendben. vagyis legalábbis nincs toxémiám. Javasolta hogy menjek háziorvoshoz, ehhez viszont nincs kedvem, ugysem tudna mit mondani. A védőnő is csak annyit mondott, hogy lehet egyszer csak elmúlik. Addig meg szedem a B6 vitamint, a homeos bogyot, ülve alszom és gyakorlom a kétóránkénti ébredést Kép Úgy látszik mindenkinek jut valamiKép

Unique,
Úristen, te már 38. héten vagy !! Bocs a H&M miatt, ugyanazok a cuccok mint Ausztriában vagy svájcban, árak pedig nagyon jók. Bár a Kenguruban is voltak szuper nyári cuccok jó áron.
Drukkolok neked, hogy már ne sokat kelljen várnod a szülésre Kép Én a 38. hétre tervezem az enyémet Kép

Renoka,
Örülök hogy minden rendben veletek és a Nagy Lepénnyel. Szóval te tudni fogod előre a császár időpontját is ? Ez aztán a tervezés KépKép

Stella,
A pocakod fantasztikus.KépKépKép:KépKép Milyen csúcsosKép Azért te marha jól bírod ennyi ideig az ikrekkel Kép Nagyon izgi lesz a következő két hét nálatok is Kép

Norka,
Örülök hogy az inzulinod és a kilóid is jól vannak Kép Pihenj sokat, most úgyis olyan csúnya idő van. Mikor kisüt a nap addigra újra erős leszel és nekilendülhetsz a vásárlásoknak !

Orsi,
A fiúk imádnivalóak!!KépKép Beszélni még bőven ráérnekKép Addig is élvezd a jelbeszédetKép

Süni,
Nagyon szép a szoba, gondolom a falon a figurákat te készítetted ?? Nagyon ügyes vagy Kép

Timi,
Boldog szülinapot, és jobbulást kívánok !!KépKép Jövőre már biztos legalább hármasban ünnepeltek majd Kép

Fanni,

Megindultak a drukkok a stimura, mire mi megszülünk, hozzátok is beköltözik a gólya KépKép Ez tuti KépKépKépKép

Alig bírok gépelni ezekkel a béna ujjakkal, igy most eldugulok. Nem hagyom hogy Zoli mégegyszer hozzányúljon a géphez a közeljövőben Kép

Kriszta35+5

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok,

egy háládatlan dög vagyok, mert mindig megígérem és ide már nem jutok el, hogy írjak egy normálisat!
Olvasgatok azért mindenkit napjában többször is, és örülök, hogy azért nagyjából mindenkinél sínen vannak a dolgok, és nincsenek problémák!

Velem annyi, hogy most 2 napig nem leszek, de ÍGÉREM, hogy vasárnap jövök és beszámolok részletesen. Fél adag gyógyszeren + magnézium kiegészítésen elvagyok már 5 napja, ez eddig bevált, egyedül a hétfő este volt még kicsit necces, mert hétvégén volt pici mászka és ez visszaütött. De ne görcsre gondoljatok, csak szimpla keményedésre. Kép
Nagyon sok a tanulnivaló a szigorlatra Kép, úgyhogy ezzel bőven meg vagyok áldva és van még 6 hetem, bár egy írásbeli dogát is produkálnom kell lassan. De most mélypontra kerültem a 2 heti benti lazsa és szorgos tanulás miatt, meg most elég jól állok pocakilag, úgyhogy holnap megpróbáljuk Bécset, és anyósnál való alvással kettébontva, (2 napra) beszerzünk mindent Boginak. Remélem, bírni fogom.

Egyébként Bogi jól van, halálosan komolyan mondom, esténként delfinkéset játszik az apjával félórákat is, apa kopogtat, ő meg kinyomja a buksiját-seggét a kezéhez. Vékony a hasfalam, aztán hihetetlenül jól látszanak a kontúrjai, mondjuk már szinte bizarr. Mondjuk tegnap este volt egy érdekes élményem is - nem tudom, nektek volt-e ilyen?? -: ugrálása közben éreztem, hogy belül fájdalmasan macerál valamit, mintha húzná a hajam. Hát a köldökzsinórral ugrálókötelezett a kis huncut, ahogy rájöttem. Szóval nagyon jó baba, de nem mondanám, hogy annyira kis nyugodt típus lenne. Kép

pusz mindenkinek Norka (26+6)
s_norka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: